kmplot - en to ne translation catalogue (362 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConstantsEditor)
en: Constant Editor
ne: अचल सम्पादक

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, valueInvalidLabel)
en: The value must be a number (e.g. "pi^2")
ne: मान सङ्ख्या हुनुपर्छ (जस्तै "pi^2")

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, valueInvalidLabel)
en: (invalid)
ne: (अवैध)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Value:
ne: मान:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Constant:
ne: स्थिर:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, valueEdit)
en: Enter an expression that evaluates to a number
ne: सङ्ख्यामा मूल्याङ्कन गर्ने एउटा अभिव्यक्ति प्रविष्ट गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cmdNew)
en: Add a new constant
ne: नयाँ अचल थप्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cmdNew)
en: Click this button to add a new constant.
ne: नयाँ अचल थप्न यो बटन क्लिक गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cmdNew)
en: &New
ne: नयाँ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, constantList)
en: Constant
ne: अचल

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, constantList)
en: Value
ne: मान

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, constantList)
en: Document
ne: कागजात

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, constantList)
en: Global
ne: विश्वव्यापी

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cmdDelete)
en: Delete the selected constant
ne: चयन गरेको अचल मेट्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cmdDelete)
en: Click here to delete the selected constant; it can only be removed if it is not currently used by a plot.
ne: चयन गरेको अचल मेट्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस्; यदि प्लोटले अहिले प्रयोग गरेको छैन भने मात्र यसलाई हटाउन सकिन्छ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cmdDelete) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteButton)
en: &Delete
ne: मेट्नुहोस्

en: Coordinates
ne: समकक्ष

en: Coordinate System
ne: समकक्ष प्रणाली

en: The minimum range value must be lower than the maximum range value
ne: अधिकतम दायरा मान त्यो अधिकतम दायरा मान भन्दा कम हुनु पर्दछ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_3) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cartesianCustomMax) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: 
en: Max:
ne: अधिक:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, kcfg_XMax) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, kcfg_XMin) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, kcfg_YMax) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, kcfg_YMin)
en: Custom boundary of the plot range
ne: प्लोट दायराको अनुकूल सीमा

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, kcfg_XMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, kcfg_XMin) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, kcfg_YMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, kcfg_YMin)
en: Enter a valid expression, for instance 2*pi or e/2.
ne: वैध अभिव्यक्ति प्रविष्ट गर्नुहोस्, उदाहरणका लागि 2*pi वा e/2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_4) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cartesianCustomMin) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx
en: Min:
ne: न्यून:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioButton_3)
en: Automatic grid spacing is independent of zoom; there will be a fixed number of tics.
ne: स्वचालित ग्रिड खाली स्थानमा जुमबाट स्वतन्त्र छ; त्यहाँ टिक्सको स्थिर सङ्ख्या हुनेछ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_3)
en: Automatic
ne: स्वचालित

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_4)
en: Custom:
ne: अनुकूल:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Expression:
ne: अभिव्यक्ति:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, constantsButton)
en: Edit Constants...
ne: अचल सम्पादन गर्नुहोस्...

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, constantList)
en: Insert constant...
ne: अचल घुसाउनुहोस्...

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, functionList)
en: Insert function...
ne: प्रकार्य घुसाउनुहोस्...

en: Functions
ne: प्रकार्य

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, deleteButton)
en: delete the selected function
ne: चयन गरेको प्रकार्य मेट्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, deleteButton)
en: Click here to delete the selected function from the list.
ne: सूचीबाट चयन गरेको प्रकार्य मेट्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, createNewPlot)
en: Create
ne: सिर्जना गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Function
ne: प्रकार्य

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Custom plot range
ne: प्लोट दायरा अनुकूलन गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cartesianCustomMax)
en: Customize the maximum plot range
ne: अधिकतम प्लोट दायरा अनुकूलन गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cartesianCustomMin)
en: Customize the minimum plot range
ne: न्यूनतम प्लोट दायरा अनुकूलन गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, cartesianMin)
en: lower boundary of the plot range
ne: प्लोट दायराको न्यून सीमा

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, cartesianMin) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, parametricMin) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, polarMin) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, min)
en: Enter the lower boundary of the plot range. Expressions like 2*pi are allowed, too.
ne: प्लोट दायराको न्यून सीमा प्रविष्ट गर्नुहोस् । 2*pi जस्तो अभिव्यक्तिलाई अनुमति छ ।

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, cartesianMax)
en: upper boundary of the plot range
ne: प्लोट दायराको अधिक सीमा

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, cartesianMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, parametricMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, polarMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, max)
en: Enter the upper boundary of the plot range. Expressions like 2*pi are allowed, too.
ne: प्लोट दायराको अधिकतम सीमा प्रविष्ट गर्नुहोस् । 2*pi जस्तो अभिव्यक्तिलाई अनुमति छ ।

note: i18n: ectx: property (title), widget (ParametersWidget, cartesianParameters) i18n: ectx: property (title), widget (ParametersWidget, parametricParameters) i18n: ectx: property (title), widget (ParametersWidget, polarParameters) i18n: ectx: property (title), widget (ParametersWidget, implicitParamete
en: Parameters
ne: परिमिति

note: i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, cartesian_f0) i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, cartesian_integral) i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, parametric_f0) i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, polar_f0) i18n: ectx: property 
en: Appearance
ne: देखावट

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Derivatives
ne: डेरिभेटिभ

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, showDerivative1)
en: Show first derivative
ne: पहिलो डेरिभेटिभ देखाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, showDerivative1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, showDerivative2)
en: If this box is checked, the first derivative will be plotted, too.
ne: यदि यो बाकस जाँच गरेमा, पहिलो डेरिभेटिभ प्लोट गरिन्छ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showDerivative1)
en: Show &1st derivative
ne: पहिलो डेरिभेटिभ देखाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, cartesian_f1)
en: 1st derivative
ne: पहिलो डेरिभेटिभ

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, showDerivative2)
en: Show second derivative
ne: दोस्रो डेरिभेटिभ देखाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showDerivative2)
en: Show &2nd derivative
ne: दोस्रो डेरिभेटिभ देखाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, cartesian_f2)
en: 2nd derivative
ne: दोस्रो डेरिभेटिभ

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Integral
ne: इन्टिग्रल

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, showIntegral) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showIntegral)
en: Show integral
ne: इन्टिग्रल देखाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, groupBox_6)
en: A point on the solution curve
ne: समाधान वक्रमा बिन्दु

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_6)
en: Initial Point
ne: सुरुआत बिन्दु

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, txtInitX)
en: Enter the initial x-point,for instance 2 or pi
ne: सुरुआत x-बिन्दु प्रविष्ट गर्नुहोस्, उदाहरणका लागि२ वा pi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, txtInitX)
en: Enter the initial x-value or expression for the integral, for example 2 or pi/2
ne: इन्टिग्रलका लागि x-मान वा अभिव्यक्ति प्रविष्ट गर्नुहोस्, उदाहरणका लागि २ वा pi/2

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, txtInitY)
en: enter the initial y-point, eg 2 or pi
ne: सुरुआत y-बिन्दु प्रविष्ट गर्नुहोस्, उदाहरण २ वा pi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, txtInitY)
en: Enter the initial y-value or expression for the integral, for example 2 or pi/2
ne: इन्टिग्रलका लागि सुरुआत y-मान वा अभिव्यक्ति प्रविष्ट गर्नुहोस्, उदाहरणका लागि २ वा pi/2

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, groupBox_8) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, groupBox_10)
en: The maximum step size used in numerically calculating the solution
ne: समाधान गणना गर्दा सङ्ख्यात्मक रूपमा प्रयोग गरिएको अधिक्तम चरण साइज

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_8) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_10)
en: Precision
ne: सूक्ष्मता

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Step:
ne: चरण:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_11) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_12)
en: Definition
ne: परिभाषा

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, parametricX) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, parametricY) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, implicitEquation) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, differentialEquation)
en: Enter an expression
ne: एउटा अभिव्यक्ति प्रविष्ट गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, parametricX)
en: Enter an expression for the function.
    The dummy variable is t.
    Example: cos(t)
ne: प्रकार्यका लागि अभिव्यक्ति प्रविष्ट गर्नुहोस्
    डम्मी चल t हो ।
    उदाहरण: cos(t)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, parametricY)
en: Enter an expression for the function.
    The dummy variable is t.
    Example: sin(t)
ne: प्रकार्यका लागि अभिव्यक्ति प्रविष्ट गर्नुहोस्
    डम्मी चल t हो ।
    उदाहरण: sin(t)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_9)
en: Plot range
ne: प्लोट दायरा

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, parametricMin) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, polarMin) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, min)
en: Lower boundary of the plot range
ne: प्लोट दायराको न्यून सीमा

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, parametricMax) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, polarMax) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, max)
en: Upper boundary of the plot range
ne: प्लोट दायराको अधिकतम सीमा

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, polarEquation)
en: Enter an equation
ne: एउटा समीकरण प्रविष्ट गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_13)
en: Plot Range
ne: प्लोट दायरा

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, implicitName)
en: Name of the function
ne: प्रकार्यको नाम

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, implicitName)
en: Enter the name of the function.
    The name of a function must be unique. If you leave this line empty KmPlot will set a default name. You can change it later.
ne: प्रकार्यको नाम प्रविष्ट गर्नुहोस् ।
    प्रकार्यको नाम अरू भन्दा फरक हुनुपर्दछ । यदि तपाईँले यो रेखा खाली छोड्नु भयो भने KmPlot ले पूर्वनिर्धारित नाम सेट गर्नेछ । तपाईँले यसलाई पछि परिवर्तन गर्न सक्नुहुन्छ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: Name:
ne: नाम:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_5) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, InitialConditionsWidget)
en: Initial Conditions
ne: थालनी अवस्था

en: Search between:
ne: यस बीच खोजी गर्नुहोस्:

en: Calculate the area between:
ne: यस बीच क्षेत्र गणना गर्नुहोस्:

en: Minimum is at x = %1, %2(x) = %3
ne: न्यूनतम x = %1, %2(x) = %3 मा छ

en: Maximum is at x = %1, %2(x) = %3
ne: अधिक्तम x = %1, %2(x) = %3 मा छ

en: Area is %1
ne: क्षेत्र %1 हो

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, FunctionTools)
en: Function Tools
ne: प्रकार्य उपकरण

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add...
ne: थप्नुहोस्...

en: Check this to have the constant exported when saving.
ne: बचत गर्दा निर्यात गरिएका अचल हुन यो जाँच गर्नुहोस् ।

en: Check this to have the constant permanently available between instances of KmPlot.
ne: KmPlot को दृष्टान्तहरू बीच अचल स्थायी रूपमा उपलब्ध गराउन यो जाँच गर्नुहोस् ।

en: (Double-click on the gradient to add a stop)
ne: (रोकाइ थप्न ग्रडियन्टमा डबल-क्लिक गर्नुहोस्)

en: Remove stop
ne: रोकाइ हटाउनुहोस्

en: Could not find KmPlot's part.
ne: KmPlot को भाग फेला पार्न सकेन ।

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

note: i18n: ectx: label, entry (AxesLineWidth), group (Coordinate System)
en: Axis-line width
ne: अक्ष-रेखा चौडाइ

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AxesLineWidth), group (Coordinate System)
en: Enter the width of the axis lines.
ne: अक्ष रेखाको चौडाइ प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (ShowLabel), group (Coordinate System)
en: Checked if labels are visible
ne: यदि लेबुल दृश्यात्मक छ भने जाँच गरिन्छ

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowLabel), group (Coordinate System)
en: Check this box if the labels at the tics should be shown.
ne: टिकमा लेबुल देखाउन परेमा यो बाकस जाँच गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (ShowAxes), group (Coordinate System)
en: Checked if axes are visible
ne: यदि अक्ष दृश्यात्मक छ भने यो जाँच गरिन्छ

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowAxes), group (Coordinate System)
en: Check this box if axes should be shown.
ne: यदि अक्ष देखाउन परेमा यो बाकस जाँच गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (ShowArrows), group (Coordinate System)
en: Checked if arrows are visible
ne: यदि बाँण दृश्यात्मक छ भने जाँच गरिन्छ

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowArrows), group (Coordinate System)
en: Check this box if axes should have arrows.
ne: यदि अक्षमा बाँण चाहिएमा यो बाकस जाँच गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (GridLineWidth), group (Coordinate System)
en: Grid Line Width
ne: ग्रिड रेखा चौडाइ

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (GridLineWidth), group (Coordinate System)
en: Enter the width of the grid lines.
ne: ग्रिड रेखाको चौडाइ प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_GridStyle) i18n: ectx: label, entry (GridStyle), group (Coordinate System)
en: Grid Style
ne: ग्रिड शैली

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (GridStyle), group (Coordinate System)
en: Choose a suitable grid style.
ne: उपयुक्त ग्रिड शैली छनोट गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (TicLength), group (Coordinate System)
en: Tic length
ne: टिक लम्बाइ

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TicLength), group (Coordinate System)
en: Enter the length of the tic lines
ne: टिक रेखाको लम्बाइ प्रविष्ट गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: label, entry (TicWidth), group (Coordinate System)
en: Tic width
ne: टिक चौडाइ

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TicWidth), group (Coordinate System)
en: Enter the width of the tic lines.
ne: टिक रेखाको चौडाइ प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (XMin), group (Coordinate System)
en: Left boundary
ne: बायाँ सीमा

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XMin), group (Coordinate System)
en: Enter the left boundary of the plotting area.
ne: प्लोटिङ क्षेत्रको बायाँ सीमा प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (XMax), group (Coordinate System)
en: Right boundary
ne: दायाँ सीमा

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XMax), group (Coordinate System)
en: Enter the right boundary of the plotting area.
ne: प्लोटिङ क्षेत्रको दायाँ सीमा प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (YMin), group (Coordinate System)
en: Lower boundary
ne: तल्लो सीमा

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (YMin), group (Coordinate System)
en: Enter the lower boundary of the plotting area.
ne: प्लोटिङ क्षेत्रको तल्लो सीमा प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (YMax), group (Coordinate System)
en: Upper boundary
ne: माथिल्लो सीमा

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (YMax), group (Coordinate System)
en: Enter the upper boundary of the plotting area.
ne: प्लोटिङ क्षेत्रको माथिल्लो सीमा प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (XScalingMode), group (Scaling) i18n: ectx: label, entry (YScalingMode), group (Scaling)
en: Whether to use automatic or custom scaling.
ne: स्वचालित वा अनुकूल मापन प्रयोग गर्ने ।

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XScalingMode), group (Scaling) i18n: ectx: whatsthis, entry (YScalingMode), group (Scaling)
en: Select whether to use automatic or custom scaling.
ne: स्वचालित वा अनुकूल मापन प्रयोग गर्ने चयन गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (XScaling), group (Scaling)
en: Width of a unit from tic to tic
ne: टिक देखि टिक सम्म एकाइको चौडाइ

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XScaling), group (Scaling)
en: Enter the width of a unit from tic to tic.
ne: टिक देखि टिक एकाइको चौडाइ प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (YScaling), group (Scaling)
en: Height of a unit from tic to tic
ne: टिक देखि टिक एकाइको उचाइ

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (YScaling), group (Scaling)
en: Enter the height of a unit from tic to tic.
ne: टिक देखि टिक एकाइको उचाइ प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (AxesFont), group (Fonts)
en: Font of the axis labels
ne: अक्ष लेबुलको फन्ट

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AxesFont), group (Fonts)
en: Choose a font for the axis labels.
ne: अक्ष लेबुलका लागि फन्ट छनौट गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (HeaderTableFont), group (Fonts)
en: Font of the printed header table
ne: मुद्रण गरेको हेडर तालिकाको फन्ट

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (HeaderTableFont), group (Fonts)
en: Choose a font for the table printed at the top of the page.
ne: पृष्ठको माथि मुद्रण गरेको तालिकाका लागि फन्ट छनौट गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (LabelFont), group (Fonts)
en: Font of diagram labels
ne: रेखाचित्र लेबुलको फन्ट

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (LabelFont), group (Fonts)
en: Choose a font for diagram labels.
ne: रेखाचित्र लेबुलका लागि फन्ट छनौट गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (AxesColor), group (Colors)
en: Axis-line color
ne: अक्ष-रेखा रङ

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AxesColor), group (Colors)
en: Enter the color of the axis lines.
ne: अक्ष रेखाको रङ प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (GridColor), group (Colors)
en: Grid Color
ne: ग्रिड रङ

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (GridColor), group (Colors)
en: Choose a color for the grid lines.
ne: ग्रिड रेखाका लागि रङ छनोट गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (Color0), group (Colors)
en: Color of function 1
ne: प्रकार्य १ को रङ

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color0), group (Colors)
en: Choose a color for function 1.
ne: प्रकार्य १ का लागि रङ छनोट गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (Color1), group (Colors)
en: Color of function 2
ne: प्रकार्य २ को रङ

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color1), group (Colors)
en: Choose a color for function 2.
ne: प्रकार्य २ का लागि रङ छनौट गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (Color2), group (Colors)
en: Color of function 3
ne: प्रकार्य ३ को रङ

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color2), group (Colors)
en: Choose a color for function 3.
ne: प्रकार्य ३ का लागि रङ छनौट गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (Color3), group (Colors)
en: Color of function 4
ne: प्रकार्य ४ को रङ

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color3), group (Colors)
en: Choose a color for function 4.
ne: प्रकार्य ४ का लागि रङ छनौट गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (Color4), group (Colors)
en: Color of function 5
ne: प्रकार्य ५ को रङ

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color4), group (Colors)
en: Choose a color for function 5.
ne: प्रकार्य ५ का लागि रङ छनौट गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (Color5), group (Colors)
en: Color of function 6
ne: प्रकार्य ६ को रङ

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color5), group (Colors)
en: Choose a color for function 6.
ne: प्रकार्य ६ का लागि रङ छनौट गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (Color6), group (Colors)
en: Color of function 7
ne: प्रकार्य ७ को रङ

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color6), group (Colors)
en: Choose a color for function 7.
ne: प्रकार्य ७ का लागि रङ छनौट गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (Color7), group (Colors)
en: Color of function 8
ne: प्रकार्य ८ को रङ

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color7), group (Colors)
en: Choose a color for function 8.
ne: प्रकार्य ८ का लागि रङ छनौट गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (Color8), group (Colors)
en: Color of function 9
ne: प्रकार्य ९ को रङ

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color8), group (Colors)
en: Choose a color for function 9.
ne: प्रकार्य ९ का लागि रङ छनौट गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (Color9), group (Colors)
en: Color of function 10
ne: प्रकार्य १० को रङ

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color9), group (Colors)
en: Choose a color for function 10.
ne: प्रकार्य १० का लागि रङ छनौट गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry (anglemode), group (General)
en: Radians instead of degrees
ne: डिग्रीको सट्टामा रेडियन

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (anglemode), group (General)
en: Check the box if you want to use radians
ne: तपाईँले रेडियन प्रयोग गर्न चाहनुभएमा बाकस जाँच गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: label, entry (backgroundcolor), group (General)
en: Background color
ne: पृष्ठभूमि रङ

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (backgroundcolor), group (General)
en: The background color for the graph
ne: ग्राफका लागि पृष्ठभूमि रङ

note: i18n: ectx: label, entry (zoomInStep), group (General)
en: Zoom-in step
ne: जुम बढाउने चरण

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (zoomInStep), group (General)
en: The value the zoom-in tool should use
ne: जुम बढाउने उपकरणले प्रयोग गर्ने मान

note: i18n: ectx: label, entry (zoomOutStep), group (General)
en: Zoom-out step
ne: जुम घटाउने चरण

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (zoomOutStep), group (General)
en: The value the zoom-out tool should use
ne: जुम घटाउने उपकरण प्रयोग गर्ने मान

note: i18n: ectx: label, entry (DetailedTracing), group (General)
en: Extra detail when tracing
ne: खोज्दा अतिरिक्त विवरण

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DetailedTracing), group (General)
en: Whether to show extra detail such as the tangent and normal when tracing a plot.
ne: प्लोट खोज्दा ट्यान्जेन्ट वा सामान्य रूपमा अतिरिक्त विवरण देखाउने या नदेखाउने ।

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ne: सम्पादन

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ne: दृश्य

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ne: उपकरण

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
ne: मद्दत

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ne: फाइल

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ne: मुख्य उपकरणपट्टी

en: The file had an unknown version number
ne: फाइलमा अज्ञात संस्करण नम्बर थियो

en: The file does not exist.
ne: फाइल अवस्थित छैन ।

en: An error appeared when opening this file (%1)
ne: यो फाइल (%1) खोल्दा एउटा त्रुटि देखापर्यो

en: %1 could not be opened
ne: %1 खुल्न सकेन

en: %1 could not be loaded (%2 at line %3, column %4)
ne: %1 लोड हुन सकेन (%3 रेखामा %2, स्तम्भ %4)

en: automatic
ne: स्वचालित

en: The function %1 could not be loaded
ne: %1 प्रकार्य लोड गर्न सकेन

en: Line %1 is not a valid parameter value and will therefore not be included. Do you want to continue?
ne: %1 रेखा वैध परिमिति मान होइन त्यसैले यो समावेश गरिदैन । तपाईँले जारी राख्न चाहनुहुन्छ ?

en: Would you like to be informed about other lines that cannot be read?
ne: पढ्न नसकिने अन्य रेखाका बारेमा जानकारी हुन चाहनुहुन्छ ?

en: Get Informed
ne: जानकारी प्राप्त गर्नुहोस्

en: Ignore Information
ne: जानकारी उपेक्षा गर्नुहोस्

en: An error appeared when opening this file
ne: यो फाइल खोल्दा त्रुटि देखा पर्यो

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to continue and overwrite this file?
ne: "%1" फाइल नाम पहिल्यै अवस्थित छ । तपाईँले यसलाई जारी राख्न वा यो फाइल अधिलेखन गर्न यकीन हुनुहुन्छ ?

en: Overwrite File?
ne: फाइल अधिलेखन गर्नुहुन्छ ?

en: An error appeared when saving this file
ne: यो फाइल बचत गर्दा त्रुटि देखियो

en: Print header table
ne: हेडर तालिका मुद्रण गर्नुहोस्

en: Transparent background
ne: पारदर्शी पृष्ठभूमि

en: Pixels (1/72nd in)
ne: पिक्सेल (१/७२ इञ्च)

en: Inches (in)
ne: इञ्च (in)

en: Centimeters (cm)
ne: सेन्टिमिटर (सीएम)

en: Millimeters (mm)
ne: मिलिमिटर (एमएम)

en: Width:
ne: चौडाइ:

en: Height:
ne: उचाइ:

en: Width is invalid
ne: चौडाइ अवैध छ

en: Height is invalid
ne: उचाइ अवैध छ

en: Slider %1
ne: स्लाइडर %1

en: Move slider to change the parameter of the function plot connected to this slider.
ne: यो स्लाइडरमा जडान गरेको प्रकार्य प्लोटको परिमिति परिवर्तन गर्न स्लाइडर सार्नुहोस् ।

en: (c) 2000-2002, Klaus-Dieter Möller
ne: (c) 2000-2002, क्लाउस-डियटर मोलर

en: Klaus-Dieter Möller
ne: क्लाउस-डियटर मोलर

en: Original Author
ne: मौलिक लेखक

en: Matthias Meßmer
ne: माथियस मेबमर

en: GUI
ne: जीयूआई

en: Fredrik Edemar
ne: फ्रेड्रिक इडेमर

en: Various improvements
ne: विविध सुधार

en: David Saxton
ne: डेभिड साक्सटन

en: Porting to Qt 4, UI improvements, features
ne: Qt 4 मा पोर्ट गर्दै, यूआई सुधार, विशेषता

en: David Vignoni
ne: डेभिड भिग्नोनी

en: svg icon
ne: svg प्रतिमा

en: Albert Astals Cid
ne: अल्बर्ट एस्टल्स सिड

en: command line options, MIME type
ne: आदेश रेखा विकल्प, माइम प्रकार

en: Initial functions to plot
ne: प्लट गर्न थालनी प्रकार्य

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SettingsPageGeneral)
en: General
ne: साधारण

en: General Settings
ne: साधारण सेटिङ

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SettingsPageDiagram)
en: Diagram
ne: रेखाचित्र

en: Diagram Appearance
ne: रेखाचित्र देखावट

en: Colors
ne: रङ

en: Fonts
ne: फन्ट

en: Configure KmPlot...
ne: KmPlot कन्फिगर गर्नुहोस्...

en: E&xport...
ne: निर्यात गर्नुहोस्...

en: &Coordinate System...
ne: समकक्ष प्रणाली...

en: &Constants...
ne: अचल...

en: Zoom &In
ne: जुम बढाउनुहोस्

en: Zoom &Out
ne: जुम घटाउनुहोस्

en: &Fit Widget to Trigonometric Functions
ne: त्रिकोणमितीय प्रकार्यमा विजार्ड मिलाउनुहोस्

en: Reset View
ne: दृश्य रिसेट गर्नुहोस्

en: Show Sliders
ne: स्लाइडर देखाउनुहोस्

en: Calculator
ne: गणकयन्त्र

en: Plot &Area...
ne: प्लोट क्षेत्र...

en: Find Ma&ximum...
ne: अधिकतम फेला पार्नुहोस्...

en: Find Mi&nimum...
ne: न्यूनतम फेला पार्नुहोस्...

en: Cartesian Plot
ne: कार्टेसियन प्लोट

en: Parametric Plot
ne: पारामेट्रिक प्लोट

en: Polar Plot
ne: पोलार प्लोट

en: Implicit Plot
ne: अन्तरनिर्हित प्लोट

en: Differential Plot
ne: भिन्न प्लोट

en: &Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: &Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Animate Plot...
ne: प्लोट एनिमेट गर्नुहोस्...

en: The plot has been modified.
    Do you want to save it?
ne: प्लोट परिमार्जन गरिएको छ ।
    तपाईँले यसलाई बचत गर्न चाहनुहुन्छ ?

en: This file is saved with an old file format; if you save it, you cannot open the file with older versions of KmPlot. Are you sure you want to continue?
ne: यो फाइल पुरानो फाइल ढाँचामा बचत गरिएको छ; यदि तपाईँले यसलाई बचत गर्नुभएमा, Kmplot को पुरानो संस्करणबाट फाइल खोल्न सकिदैन । तपाईँ जारी राख्न यकीन हुनुहुन्छ ?

en: Save New Format
ne: नयाँ ढाँचा बचत गर्नुहोस्

en: Save As
ne: यस रूपमा बचत गर्नुहोस्

en: The file could not be saved
ne: फाइल बचत गर्न सकेन

en: Sorry, something went wrong while saving to image "%1"
ne: माफ गर्नुहोस्, छवि "%1" मा बचत गर्दा केही गल्ति भयो

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, warningLabel)
en: The function must have an additional variable as a parameter, e.g. f(x,k) would have k as its parameter
ne: प्रकार्यसँग परिमितिको रूपमा एउटा अतिरिक्त चल हुनुपर्छ, जस्तै f(x,k) सँग यसको परिमितिको रूपमा k हुनेछ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, warningLabel)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:Sans Serif; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:Sans;"><span style=" font-weight:600;">Warning:</span> The current function does not have a parameter, and so cannot be animated.</p></body></html>
ne: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:Sans Serif; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:Sans;"><span style=" font-weight:600;">चेतावनी:</span> हालको प्रकार्यसँग परिमिति छैन, र त्यसैले एनिमेट गर्न सकिँदैन ।</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Final value:
ne: अन्तिम मान:

note: i18n: ectx: property (text), widget (EquationEdit, step)
en: 1
ne: १

note: i18n: ectx: property (text), widget (EquationEdit, final)
en: 10
ne: १०

note: i18n: ectx: property (text), widget (EquationEdit, initial) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, currentValue)
en: 0
ne: ०

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Initial value:
ne: सुरुको मान:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Current Value:
ne: हालको मान:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Speed:
ne: गति:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Fast
ne: छिटो

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Slow
ne: ढिलो

en: Slider No. %1
ne: स्लाइडर नं. %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useSlider)
en: Slider:
ne: स्लाइडर:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useList)
en: List:
ne: सूची:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, editParameterListButton)
en: Edit the list of parameters
ne: परिमितिको सूची सम्पादन गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, editParameterListButton)
en: Click here to open a list of parameter values. Here you can add, remove, and change them.
ne: परिमिति मानको सूची खोल्न यहाँ प्रविष्ट गर्नुहोस् । यहाँ तपाईँले तिनीहरूलाई थप्न, हटाउन र परिवर्तन गर्न सक्नुहुन्छ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editParameterListButton)
en: Edit List...
ne: सूची सम्पादन गर्नुहोस्...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, listOfSliders)
en: Select a slider
ne: स्लाइडर चयन गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, listOfSliders)
en: Select one of the sliders to change the parameter value dynamically. The values vary from 0 (left) to 100 (right).
ne: परिमिति मान नाटकीय रूपमा परिवर्तन गर्न कुनै स्लाइडर चयन गर्नुहोस् । मानहरू ० (बायाँ) बाट १०० (दायाँ) मा फरक पर्दछ ।

en: Remove all
ne: सबै हटाउनुहोस्

en: The function %1 is depended upon by the following functions: %2. These must be removed in addition.
ne: प्रकार्य %1 निम्न प्रकार्यद्वारा माथि निर्भर रहेको हुन्छ: %2 । यी थपमा मेटनुपर्छ ।

en: Syntax error
ne: वाक्यसंरचना त्रुटि

en: Missing parenthesis
ne: हराइरहेका प्यारेन्थेसिस

en: Stack overflow
ne: थाक अधिप्रवाह

en: Name of function is not free
ne: प्रकार्यको नाम निशुल्क होइन

en: recursive function not allowed
ne: पुनरावृत्तिक प्रकार्यलाई अनुमति दिदैन

en: Empty function
ne: खाली प्रकार्य

en: Function could not be found
ne: प्रकार्य फेला पार्न सकेन

en: The differential equation must be at least first-order
ne: भिन्न समीकरण कम्तिमा पहिलो क्रममा हुनुपर्छ

en: Too many plus-minus symbols
ne: अति धेरै जोड-घटाउ प्रतीक

en: Invalid plus-minus symbol (expression must be constant)
ne: अवैध जोड-घटाउ प्रतीक (अभिव्यक्ति स्थिर हुनुपर्छ)

en: The function has too many arguments
ne: प्रकार्यसँग अति धेरै तर्कहरू छन्

en: The function does not have the correct number of arguments
ne: प्रकार्यसँग सही सङ्ख्याको तर्कहरू छैनन

en: Solid
ne: ठोस

en: Dash
ne: ड्यास

en: Dot
ne: थोप्ला

en: Dash Dot
ne: ड्यास थोप्ला

en: Dash Dot Dot
ne: ड्यास थोप्ला थोप्ला

en: Advanced...
ne: उन्नत...

en: Color:
ne: रङ:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlotStyleWidget)
en: Plot Style
ne: प्लोट शैली

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showPlotName)
en: Show the plot name
ne: प्लोट नाम देखाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showExtrema)
en: Show extrema (minimum/maximum points)
ne: एक्सट्रिमा (न्यूनतम/अधिक्तम बिन्दु) देखाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showTangentField)
en: Show the tangent field:
ne: ट्यान्जेन्ट फाँट देखाउनुहोस्:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useGradient)
en: Use a gradient for parameters:
ne: परिमितिका लागि ग्रडियन्ट प्रयोग गर्नुहोस्:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Line style:
ne: रेखा शैली:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Line width:
ne: रेखा चौडाइ:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, lineWidth) i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_AxesLineWidth) i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_GridLineWidth) i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_TicWidth) i18n: ectx: pr
en:  mm
ne:  मिलिमिटर

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, QParameterEditor)
en: Parameter Editor
ne: परिमिति सम्पादक

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cmdDelete)
en: delete selected constant
ne: चयन गरेको अचल मेट्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, moveUp)
en: Move Up
ne: माथि सार्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, moveDown)
en: Move Down
ne: तल सार्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cmdImport)
en: Import values from a textfile
ne: पाठ फाइलबाट मान आयात गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cmdImport)
en: Import values from a textfile. Every line in the file is parsed as a value or expression.
ne: पाठ फाइलबाट मान आयात गर्नुहोस् । फाइलमा प्रत्येक रेखा मान वा अभिव्यक्तिको रूपमा पद वर्णन गरिन्छ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cmdImport)
en: &Import...
ne: आयात गर्नुहोस्...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cmdExport)
en: Export values to a textfile
ne: पाठ फाइलमा मान निर्यात गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cmdExport)
en: Export values to a textfile. Every value in the parameter list will be written to one line in the file.
ne: पाठ फाइलमा मान निर्यात गर्नुहोस् । परिमिति सूचीमा प्रत्येक मानलाई फाइलको एउटा रेखामा लेखिन्छ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cmdExport)
en: &Export...
ne: निर्यात गर्नुहोस्...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: &Coords
ne: कोड्स

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_backgroundcolor)
en: Color for the plot area behind the grid.
ne: प्लोटका लागि रङ ग्रिडको पछाडि हुन्छ ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_backgroundcolor)
en: Click on the button the choose the color of the background. This option has no effect on printing nor export.
ne: पृष्ठभूमिको रङ छनोट गर्न बटनमा क्लिक गर्नुहोस् । यो विकल्पले मुद्रण गर्दा वा निर्यातमा कुनै प्रभाव पार्दैन ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Axes:
ne: अक्ष:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Grid:
ne: ग्रिड:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_AxesColor)
en: Specify the color of the axes. The change will appear as soon as you press the OK button.
ne: अक्षको रङ निर्दिष्ट गर्नुहोस् । तपाईँले 'ठीक छ' बटन थिच्ने बित्तिकै परिवर्तन देखिन्छ ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_GridColor)
en: Specify the color of the grid. The change will appear as soon as you press the OK button.
ne: ग्रिडको रङ निर्दिष्ट गर्नुहोस् । तपाईँले 'ठीक छ' बटन थिच्ने बित्तिकै परिवर्तन देखिन्छ ।

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: &Default Function Colors
ne: पूर्वनिर्धारित प्रकार्य रङ

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color1)
en: The default color for function number 2. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
ne: प्रकार्य नम्बर २ का लागि पूर्वनिर्धारित रङ । यो खाली प्रकार्यले केबल यो रङ सेटिङलाई मात्र प्रभाव पार्छ भन्ने याद राख्नुहोस्, त्यसैले तपाईँले त्यो नम्बरका लागि रङ परिवर्तन गर्नुभएमा र नम्बर १ मा प्रकार्य परिभाषित गर्नुभएमा, तपाईँले नम्बर १ मा नयाँ प्रकार्य परिभाषित गर्दा पछिल्लो समयमा सेटिङ देखिनेछ ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color4)
en: The default color for function number 5. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
ne: प्रकार्य नम्बर ५ का लागि पूर्वनिर्धारित रङ । कृपया यो रङ सेटिङले केबल खाली प्रकार्यलाई मात्र प्रभाव पार्ने कुरा याद राख्नुहोस्, त्यसैले तपाईँले नम्बर १ मा प्रकार्य परिभाषित गर्नुभएमा र नम्बरलाई यहाँ रङ परिवर्तन गर्नुभएमा, तपाईँले नम्बर १ मा नयाँ प्रकार्य परिभाषित गर्दा पछिल्लो समयमा सेटिङ देखिनेछ ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color0)
en: The default color for function number 1. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
ne: प्रकार्य नम्बर १ का लागि पूर्वनिर्धारित रङ । कृपया यो रङ सेटिङले केबल खाली प्रकार्यलाई मात्र प्रभाव पार्ने कुरा याद राख्नुहोस्, त्यसैले तपाईँले नम्बर १ मा प्रकार्य परिभाषित गर्नुभएमा र नम्बरलाई यहाँ रङ परिवर्तन गर्नुभएमा, तपाईँले नम्बर १ मा नयाँ प्रकार्य परिभाषित गर्दा पछिल्लो समयमा सेटिङ देखिनेछ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Function &1:
ne: प्रकार्य १:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color2)
en: The default color for function number 3. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
ne: प्रकार्य नम्बर ३ का लागि पूर्वनिर्धारित रङ । कृपया यो रङ सेटिङले केबल खाली प्रकार्यलाई मात्र प्रभाव पार्ने कुरा याद राख्नुहोस्, त्यसैले तपाईँले नम्बर १ मा प्रकार्य परिभाषित गर्नुभएमा र नम्बरलाई यहाँ रङ परिवर्तन गर्नुभएमा, तपाईँले नम्बर १ मा नयाँ प्रकार्य परिभाषित गर्दा पछिल्लो समयमा सेटिङ देखिनेछ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_13)
en: Function &3:
ne: प्रकार्य ३:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Function &2:
ne: प्रकार्य २:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_12)
en: Function &4:
ne: प्रकार्य ४:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color3)
en: The default color for function number 4. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
ne: प्रकार्य नम्बर ४ का लागि पूर्वनिर्धारित रङ । कृपया यो रङ सेटिङले केबल खाली प्रकार्यलाई मात्र प्रभाव पार्ने कुरा याद राख्नुहोस्, त्यसैले तपाईँले नम्बर १ मा प्रकार्य परिभाषित गर्नुभएमा र नम्बरलाई यहाँ रङ परिवर्तन गर्नुभएमा, तपाईँले नम्बर १ मा नयाँ प्रकार्य परिभाषित गर्दा पछिल्लो समयमा सेटिङ देखिनेछ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_11)
en: Function &5:
ne: प्रकार्य ५:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_9)
en: Function &7:
ne: प्रकार्य ७:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_8)
en: Function &8:
ne: प्रकार्य ८:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color8)
en: The default color for function number 9. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
ne: प्रकार्य नम्बर ९ का लागि पूर्वनिर्धारित रङ । कृपया यो रङ सेटिङले केबल खाली प्रकार्यलाई मात्र प्रभाव पार्ने कुरा याद राख्नुहोस्, त्यसैले तपाईँले नम्बर १ मा प्रकार्य परिभाषित गर्नुभएमा र नम्बरलाई यहाँ रङ परिवर्तन गर्नुभएमा, तपाईँले नम्बर १ मा नयाँ प्रकार्य परिभाषित गर्दा पछिल्लो समयमा सेटिङ देखिनेछ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_10)
en: Function &6:
ne: प्रकार्य ६:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color6)
en: The default color for function number 7. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
ne: प्रकार्य नम्बर ७ का लागि पूर्वनिर्धारित रङ । कृपया यो रङ सेटिङले केबल खाली प्रकार्यलाई मात्र प्रभाव पार्ने कुरा याद राख्नुहोस्, त्यसैले तपाईँले नम्बर १ मा प्रकार्य परिभाषित गर्नुभएमा र नम्बरलाई यहाँ रङ परिवर्तन गर्नुभएमा, तपाईँले नम्बर १ मा नयाँ प्रकार्य परिभाषित गर्दा पछिल्लो समयमा सेटिङ देखिनेछ ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color7)
en: The default color for function number 8. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
ne: प्रकार्य नम्बर ८ का लागि पूर्वनिर्धारित रङ । कृपया यो रङ सेटिङले केबल खाली प्रकार्यलाई मात्र प्रभाव पार्ने कुरा याद राख्नुहोस्, त्यसैले तपाईँले नम्बर १ मा प्रकार्य परिभाषित गर्नुभएमा र नम्बरलाई यहाँ रङ परिवर्तन गर्नुभएमा, तपाईँले नम्बर १ मा नयाँ प्रकार्य परिभाषित गर्दा पछिल्लो समयमा सेटिङ देखिनेछ ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color5)
en: The default color for function number 6. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
ne: प्रकार्य नम्बर ६ का लागि पूर्वनिर्धारित रङ । कृपया यो रङ सेटिङले केबल खाली प्रकार्यलाई मात्र प्रभाव पार्ने कुरा याद राख्नुहोस्, त्यसैले तपाईँले नम्बर १ मा प्रकार्य परिभाषित गर्नुभएमा र नम्बरलाई यहाँ रङ परिवर्तन गर्नुभएमा, तपाईँले नम्बर १ मा नयाँ प्रकार्य परिभाषित गर्दा पछिल्लो समयमा सेटिङ देखिनेछ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_7)
en: Function &9:
ne: प्रकार्य ९:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color9)
en: The default color for function number 10. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
ne: प्रकार्य नम्बर १० का लागि पूर्वनिर्धारित रङ । कृपया यो रङ सेटिङले केबल खाली प्रकार्यलाई मात्र प्रभाव पार्ने कुरा याद राख्नुहोस्, त्यसैले तपाईँले नम्बर १ मा प्रकार्य परिभाषित गर्नुभएमा र नम्बरलाई यहाँ रङ परिवर्तन गर्नुभएमा, तपाईँले नम्बर १ मा नयाँ प्रकार्य परिभाषित गर्दा पछिल्लो समयमा सेटिङ देखिनेछ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_6)
en: Function 1&0:
ne: प्रकार्य १०:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton11)
en: No Grid will be plotted.
ne: ग्रिड प्लोट गरिने छैन ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton11)
en: None
ne: कुनै पनि होइन

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton12)
en: A line for every tic.
ne: प्रत्येक टिकका लागि रेखा ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton12)
en: Lines
ne: रेखा

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton13)
en: Only little crosses in the plot area.
ne: प्लोट क्षेत्रमा थोरै क्रस मात्र ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton13)
en: Crosses
ne: क्रस

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton14)
en: Circles around the Origin.
ne: उत्पत्ति वरिपरि वृत्त ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton14)
en: Polar
ne: पोलार

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Line &width:
ne: रेखा चौडाइ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9)
en: Tic width:
ne: टिक चौडाइ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8_4)
en: Tic length:
ne: टिक लम्बाइ:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowLabel)
en: Check this if the axes' tics should be labeled.
ne: अक्षको टिक लेबुल गर्न परेमा यो जाँच गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowLabel)
en: Show labels
ne: लेबुल देखाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowAxes)
en: Check this if the axes should be visible.
ne: यदि अक्ष दृश्यात्मक गर्नु परेमा यो जाँच गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowAxes)
en: Show axes
ne: अक्ष देखाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowArrows)
en: Check this if the axes should have arrows at their ends.
ne: यदि अक्षको अन्त्यमा बाँण चाहिएमा यो जाँच गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowArrows)
en: Show arrows
ne: बाँण देखाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: Axes labels:
ne: अक्ष लेबुल:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10_3)
en: Diagram labels:
ne: रेखाचित्र लेबुल:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10_4)
en: Header table:
ne: हेडर तालिका:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_anglemode)
en: Angle Mode
ne: कोण मोड

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: Trigonometric functions use radian mode for angles.
ne: त्रिकोणमितीय प्रकार्यले कोणका लागि रेडियन मोड प्रयोग गर्दछ ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: Check this button to use radian mode to measure angles. This is important for trigonometric functions only.
ne: कोण मापन गर्न रेडियन मोड प्रयोग गर्न यो बटन जाँच गर्नुहोस् । यो केबल त्रिकोणमितीय प्रकार्यमा महत्पूर्ण हुन्छ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: &Radian
ne: रेडियन

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioButton2)
en: Trigonometric functions use degree mode for angles.
ne: त्रिकोणमितीय प्रकार्यले कोणका लागि डिग्री मोड प्रयोग गर्दछ ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton2)
en: Check this button to use degree mode to measure angles. This is important for trigonometric functions only.
ne: कोण मापन गर्न डिग्री मोड प्रयोग गर्न यो बटन जाँच गर्नुहोस् । यो केबल त्रिकोणमितीय प्रकार्यका लागि महत्वपूर्ण हुन्छ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton2)
en: &Degree
ne: डिग्री

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Zoom
ne: जुम

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DetailedTracing)
en: Draw tangent and normal when tracing
ne: खोजी गर्दा ट्यान्जेन्ट र सामान्य कोर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SliderWidget)
en: Slider
ne: स्लाइडर

en: Plotting Range
ne: प्लोटिङ दायरा

en: Axes Division
ne: अक्ष विभाजन

en: x-Axis:
ne: x-अक्ष:

en: y-Axis:
ne: y-अक्ष:

en: Functions:
ne: प्रकार्य:

en: Error in extension.
ne: विस्तारमा त्रुटि ।
