kmplot - en to nl translation catalogue (409 entries)

[ctx: @title:window]
en: Calculator
nl: Rekenmachine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConstantsEditor)
en: Constant Editor
nl: Constanten bewerken

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, valueInvalidLabel)
en: The value must be a number (e.g. "pi^2")
nl: De waarde moet een getal zijn (bijv. "pi^2")

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, valueInvalidLabel)
en: (invalid)
nl: (onjuist)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Value:
nl: Waarde:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Constant:
nl: Constante:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, valueEdit)
en: Enter an expression that evaluates to a number
nl: geef een expressie die tot een getal kan worden herleid

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cmdNew)
en: Add a new constant
nl: Geef een nieuwe constante

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cmdNew)
en: Click this button to add a new constant.
nl: Klik hier om een nieuwe constante toe te voegen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cmdNew)
en: &New
nl: &Nieuw

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, constantList)
en: Constant
nl: Constante

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, constantList)
en: Value
nl: Waarde

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, constantList)
en: Global
nl: Globaal

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cmdDelete)
en: Delete the selected constant
nl: De geselecteerde constante wissen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cmdDelete)
en: Click here to delete the selected constant; it can only be removed if it is not currently used by a plot.
nl: Klik hier om de geselecteerde constante te wissen; dit kan alleen als die niet in een huidige plot wordt gebruikt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cmdDelete) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteButton)
en: &Delete
nl: &Wissen

en: Coordinates
nl: Coördinaten

en: Coordinate System
nl: Coördinatenstelsel

[ctx: @title:window]
en: Coordinate System
nl: Coördinatenstelsel

en: The minimum range value must be lower than the maximum range value
nl: De ondergrens van het interval moet kleiner zijn dan de bovengrens

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Horizontal axis Range
nl: Bereik horizontale as

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, kcfg_XMax) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, kcfg_XMin) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, kcfg_YMax) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, kcfg_YMin)
en: Custom boundary of the plot range
nl: Aangepaste grens van het plotgebied

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, kcfg_XMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, kcfg_XMin) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, kcfg_YMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, kcfg_YMin)
en: Enter a valid expression, for instance 2*pi or e/2.
nl: Voer een geldige expressie in, bijvoorbeeld 2*pi of e/2.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Vertical axis Range
nl: Bereik verticale as

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_XScalingMode)
en: Horizontal axis Grid Spacing
nl: Afstand horizontale rasterlijnen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioButton_3)
en: Automatic grid spacing is independent of zoom; there will be a fixed number of tics.
nl: Automatische afstand tussen rasterlijnen is afhankelijk van het zoomniveau; er is een vast aantal schaalstreepjes.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_3)
en: Automatic
nl: Automatisch

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_4)
en: Custom:
nl: Aangepast:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_YScalingMode)
en: Vertical axis Grid Spacing
nl: Afstand verticale rasterlijnen

[ctx: @title:window]
en: Equation Editor
nl: Vergelijkingen bewerken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Expression:
nl: Expressie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, constantsButton)
en: Edit Constants...
nl: Constanten bewerken...

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, constantList)
en: Insert constant...
nl: Een nieuwe constante invoegen...

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, functionList)
en: Insert function...
nl: Een nieuwe functie invoegen...

en: Functions
nl: Functies

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, deleteButton)
en: delete the selected function
nl: de geselecteerde functie wissen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, deleteButton)
en: Click here to delete the selected function from the list.
nl: Klik hier om de geselecteerde functie uit de lijst te verwijderen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, createNewPlot)
en: Create
nl: Aanmaken

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Function
nl: Functie

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Custom plot range
nl: Plotbereik zelf instellen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cartesianCustomMax)
en: Customize the maximum plot range
nl: Stel het grootste plotbereik in

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cartesianCustomMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cartesianCustomMin)
en: Check this button and enter the plot range boundaries below.
nl: Activeer op deze knop en voer de grenzen van het plotbereik hieronder in.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cartesianCustomMin)
en: Customize the minimum plot range
nl: Stel het kleinste plotbereik in

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, cartesianMin)
en: lower boundary of the plot range
nl: ondergrens van het plotbereik

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, cartesianMin) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, parametricMin) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, polarMin) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, min)
en: Enter the lower boundary of the plot range. Expressions like 2*pi are allowed, too.
nl: Vul de ondergrens in van het plotinterval. Expressies zoals 2*pi zijn ook toegestaan.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, cartesianMax)
en: upper boundary of the plot range
nl: bovengrens van het plotbereik

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, cartesianMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, parametricMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, polarMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, max)
en: Enter the upper boundary of the plot range. Expressions like 2*pi are allowed, too.
nl: Vul de bovengrens in van het plotinterval. Expressies zoals 2*pi zijn ook toegestaan.

note: i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, cartesian_f0) i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, cartesian_integral) i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, parametric_f0) i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, polar_f0) i18n: ectx: property 
en: Appearance
nl: Uiterlijk

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Derivatives
nl: Afgeleiden

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, showDerivative1)
en: Show first derivative
nl: Toon de eerste afgeleide

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, showDerivative1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, showDerivative2)
en: If this box is checked, the first derivative will be plotted, too.
nl: als dit hokje wordt aangevinkt wordt ook de eerste afgeleide functie geplot.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showDerivative1)
en: Show &1st derivative
nl: &1ste afgeleide tonen

note: i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, cartesian_f1)
en: 1st derivative
nl: 1ste afgeleide

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, showDerivative2)
en: Show second derivative
nl: Tweede afgeleide functie tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showDerivative2)
en: Show &2nd derivative
nl: &2de afgeleide tonen

note: i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, cartesian_f2)
en: 2nd derivative
nl: 2de afgeleide

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Integral
nl: Integraal

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, showIntegral) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showIntegral)
en: Show integral
nl: Integraal tonen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, showIntegral)
en: If this box is checked, the integral will be plotted, too.
nl: Als dit hokje is geactiveerd wordt ook de integraal geplot.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, groupBox_6)
en: A point on the solution curve
nl: Een punt op de kromme van het antwoord

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_6)
en: Initial Point
nl: Beginpunt

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, txtInitX)
en: Enter the initial x-point,for instance 2 or pi
nl: Voer de beginwaarde in voor x, bijvoorbeeld 2 of pi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, txtInitX)
en: Enter the initial x-value or expression for the integral, for example 2 or pi/2
nl: Voer voor de integraal de beginwaarde van x in, een getal of een expressie, bijvoorbeeld 2 of pi/2

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, txtInitY)
en: enter the initial y-point, eg 2 or pi
nl: Voer de beginwaarde in voor y, bijvoorbeeld 2 of pi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, txtInitY)
en: Enter the initial y-value or expression for the integral, for example 2 or pi/2
nl: Voer voor de integraal de beginwaarde van y in, een getal of een expressie, bijvoorbeeld 2 of pi/2

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, groupBox_8) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, groupBox_10)
en: The maximum step size used in numerically calculating the solution
nl: De grootste stap die wordt gebruikt bij het numeriek berekenen van het het antwoord

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_8) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_10)
en: Precision
nl: Nauwkeurigheid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Step:
nl: Stap:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_11) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_12)
en: Definition
nl: Definitie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, parametricX) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, parametricY) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, implicitEquation) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, differentialEquation)
en: Enter an expression
nl: Voer een expressie in

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, parametricX)
en: Enter an expression for the function.
    The dummy variable is t.
    Example: cos(t)
nl: Voer een expressie in voor de functie.
    De dummyvariabele is t.
    Voorbeeld: cos(t)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, parametricY)
en: Enter an expression for the function.
    The dummy variable is t.
    Example: sin(t)
nl: Voer een expressie in voor de functie.
    De dummyvariabele is t.
    Voorbeeld: sin(t)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_9)
en: Plot range
nl: Plotbereik

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, parametricMin) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, polarMin) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, min)
en: Lower boundary of the plot range
nl: Ondergrens van het plotinterval

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, parametricMax) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, polarMax) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, max)
en: Upper boundary of the plot range
nl: Bovengrens van het plotinterval

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, polarEquation)
en: Enter an equation
nl: Voer een vergelijking in

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, polarEquation)
en: Enter an expression for the function. 
    Example: loop(a)=ln(a)
nl: Voer een expressie in voor de functie. 
    Voorbeeld: loop(a)=ln(a)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_13)
en: Plot Range
nl: Plotbereik

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, implicitName)
en: Name of the function
nl: Naam van de functie

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, implicitName)
en: Enter the name of the function.
    The name of a function must be unique. If you leave this line empty KmPlot will set a default name. You can change it later.
nl: Voer de naam in van de functie.
    De naam van de functie moet uniek zijn. Als u niets invult kiest Kmplot een standaard naam. Die kunt u later weer veranderen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: Name:
nl: Naam:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, implicitEquation)
en: Enter an expression for the function.
    Example: x^2 + y^2 = 25.
nl: Voer een expressie in voor de functie.
    Voorbeeld: x^2 + y^2 = 25.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, differentialEquation)
en: Enter an expression for the function.
    Example: f''(x) = -f
nl: Voer een expressie in voor de functie.
    Voorbeeld: f''(x) = -f

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_5) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, InitialConditionsWidget)
en: Initial Conditions
nl: Beginvoorwaarden

en: Search between:
nl: Zoeken tussen:

[ctx: @title:window]
en: Find Minimum Point
nl: Minimum zoeken

[ctx: @title:window]
en: Find Maximum Point
nl: Maximum zoeken

en: Calculate the area between:
nl: Bereken het oppervlak tussen:

[ctx: @title:window]
en: Area Under Graph
nl: Oppervlak onder de grafiek

en: Minimum is at x = %1, %2(x) = %3
nl: Minimum is bij x = %1, %2(x) = %3

en: Maximum is at x = %1, %2(x) = %3
nl: Maximum is bij x = %1, %2(x) = %3

en: Area is %1
nl: Oppervlak is %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, FunctionTools)
en: Function Tools
nl: Functiehulpmiddelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
nl: Verwijderen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add...
nl: Toevoegen...

[ctx: @title:window]
en: Constants Editor
nl: Constanten bewerken

en: Check this to have the constant exported when saving.
nl: Hier aanvinken als de constante moet worden geëxporteerd bij het opslaan.

en: Check this to have the constant permanently available between instances of KmPlot.
nl: Hier aanvinken als de constante steeds beschikbaar moet zijn in KmPlot.

en: (Double-click on the gradient to add a stop)
nl: (Dubbelklikken op de gradiënt om een stop toe te voegen)

en: Remove stop
nl: Stop verwijderen

[ctx: @title:window]
en: Choose a Gradient
nl: Kies een gradiënt

en: Could not find KmPlot's part.
nl: Kon KmPlot's deel niet vinden.

en: KmPlot Files (*.fkt);;All Files (*)
nl: KmPlot-bestanden (*.fkt);;Alle bestanden (*)

en: Open
nl: Openen

note: i18n: ectx: label, entry (AxesLineWidth), group (Coordinate System)
en: Axis-line width
nl: Lijndikte assen

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AxesLineWidth), group (Coordinate System)
en: Enter the width of the axis lines.
nl: Voer de lijndikte in van de assen.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowLabel), group (Coordinate System)
en: Checked if labels are visible
nl: Aangevinkt als tekst moet worden weergegeven

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowLabel), group (Coordinate System)
en: Check this box if the labels at the tics should be shown.
nl: Vink dit aan als bij de schaalstreepjes tekst moet staan.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowAxes), group (Coordinate System)
en: Checked if axes are visible
nl: Aangevinkt als assen moeten worden weergegeven

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowAxes), group (Coordinate System)
en: Check this box if axes should be shown.
nl: Vink dit aan als de assen moeten worden weergegeven.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowArrows), group (Coordinate System)
en: Checked if arrows are visible
nl: Aangevinkt als pijlpunten moeten worden getekend

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowArrows), group (Coordinate System)
en: Check this box if axes should have arrows.
nl: Vink dit aan als de assen pijlpunten moeten hebben.

note: i18n: ectx: label, entry (GridLineWidth), group (Coordinate System)
en: Grid Line Width
nl: Dikte rasterlijnen

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (GridLineWidth), group (Coordinate System)
en: Enter the width of the grid lines.
nl: Voer de lijndikte in voor de rasterlijnen.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_GridStyle) i18n: ectx: label, entry (GridStyle), group (Coordinate System)
en: Grid Style
nl: Roostertype

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (GridStyle), group (Coordinate System)
en: Choose a suitable grid style.
nl: Kies een geschikt rastertype.

note: i18n: ectx: label, entry (TicLength), group (Coordinate System)
en: Tic length
nl: Lengte van streepje

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TicLength), group (Coordinate System)
en: Enter the length of the tic lines
nl: Voer lengte in van schaalstreepjes

note: i18n: ectx: label, entry (TicWidth), group (Coordinate System)
en: Tic width
nl: Dikte streepje

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TicWidth), group (Coordinate System)
en: Enter the width of the tic lines.
nl: Voer lijndikte in van schaalstreepjes.

note: i18n: ectx: label, entry (XMin), group (Coordinate System)
en: Left boundary
nl: Linkergrens

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XMin), group (Coordinate System)
en: Enter the left boundary of the plotting area.
nl: Voer linkergrens in van plotgebied.

note: i18n: ectx: label, entry (XMax), group (Coordinate System)
en: Right boundary
nl: Rechtergrens

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XMax), group (Coordinate System)
en: Enter the right boundary of the plotting area.
nl: Voer rechtergrens in van plotgebied.

note: i18n: ectx: label, entry (YMin), group (Coordinate System)
en: Lower boundary
nl: Ondergrens

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (YMin), group (Coordinate System)
en: Enter the lower boundary of the plotting area.
nl: Voer ondergrens in van plotgebied.

note: i18n: ectx: label, entry (YMax), group (Coordinate System)
en: Upper boundary
nl: Bovengrens

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (YMax), group (Coordinate System)
en: Enter the upper boundary of the plotting area.
nl: Voer bovengrens in van plotgebied.

note: i18n: ectx: label, entry (LabelHorizontalAxis), group (Coordinate System)
en: Label to Horizontal Axis
nl: Tekst bij horizontale as

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (LabelHorizontalAxis), group (Coordinate System)
en: Label to Horizontal Axis.
nl: Tekst bij horizontale as.

note: i18n: ectx: label, entry (LabelVerticalAxis), group (Coordinate System)
en: Label to Vertical Axis
nl: Tekst bij verticale as

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (LabelVerticalAxis), group (Coordinate System)
en: Label to Vertical Axis.
nl: Tekst bij verticale as.

note: i18n: ectx: label, entry (XScalingMode), group (Scaling) i18n: ectx: label, entry (YScalingMode), group (Scaling)
en: Whether to use automatic or custom scaling.
nl: Automatisch of zelf schalen.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XScalingMode), group (Scaling) i18n: ectx: whatsthis, entry (YScalingMode), group (Scaling)
en: Select whether to use automatic or custom scaling.
nl: Selecteer of de schaling automatsch of door u zelf moet worden gedaan.

note: i18n: ectx: label, entry (XScaling), group (Scaling)
en: Width of a unit from tic to tic
nl: Afstand tussen schaalstreepjes x-as

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XScaling), group (Scaling)
en: Enter the width of a unit from tic to tic.
nl: Voer afstand in tussen schaalstreepjes x-as.

note: i18n: ectx: label, entry (YScaling), group (Scaling)
en: Height of a unit from tic to tic
nl: Afstand tussen schaalstreepjes y-as

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (YScaling), group (Scaling)
en: Enter the height of a unit from tic to tic.
nl: Voer afstand in tussen schaalstreepjes y-as.

note: i18n: ectx: label, entry (AxesFont), group (Fonts)
en: Font of the axis labels
nl: Lettertype voor de teksten bij de assen

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AxesFont), group (Fonts)
en: Choose a font for the axis labels.
nl: Kies een lettertype voor de teksten bij de assen.

note: i18n: ectx: label, entry (HeaderTableFont), group (Fonts)
en: Font of the printed header table
nl: Lettertype voor de af te drukken koptekst

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (HeaderTableFont), group (Fonts)
en: Choose a font for the table printed at the top of the page.
nl: Kies een lettertype voor de koptekst afgedrukt bovenaan de pagina.

note: i18n: ectx: label, entry (LabelFont), group (Fonts)
en: Font of diagram labels
nl: Lettertype voor de teksten in de grafiek

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (LabelFont), group (Fonts)
en: Choose a font for diagram labels.
nl: Kies een lettertype voor de teksten in de grafiek.

note: i18n: ectx: label, entry (AxesColor), group (Colors)
en: Axis-line color
nl: Kleur assen

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AxesColor), group (Colors)
en: Enter the color of the axis lines.
nl: Voer de kleur in van de assen.

note: i18n: ectx: label, entry (GridColor), group (Colors)
en: Grid Color
nl: Kleur raster

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (GridColor), group (Colors)
en: Choose a color for the grid lines.
nl: Kies een kleur voor de rasterlijnen.

note: i18n: ectx: label, entry (Color0), group (Colors)
en: Color of function 1
nl: Kleur functie 1

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color0), group (Colors)
en: Choose a color for function 1.
nl: Kies een kleur voor functie 1.

note: i18n: ectx: label, entry (Color1), group (Colors)
en: Color of function 2
nl: Kleur functie 2

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color1), group (Colors)
en: Choose a color for function 2.
nl: Kies een kleur voor functie 2.

note: i18n: ectx: label, entry (Color2), group (Colors)
en: Color of function 3
nl: Kleur functie 3

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color2), group (Colors)
en: Choose a color for function 3.
nl: Kies een kleur voor functie 3.

note: i18n: ectx: label, entry (Color3), group (Colors)
en: Color of function 4
nl: Kleur functie 4

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color3), group (Colors)
en: Choose a color for function 4.
nl: Kies een kleur voor functie 4.

note: i18n: ectx: label, entry (Color4), group (Colors)
en: Color of function 5
nl: Kleur functie 5

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color4), group (Colors)
en: Choose a color for function 5.
nl: Kies een kleur voor functie 5.

note: i18n: ectx: label, entry (Color5), group (Colors)
en: Color of function 6
nl: Kleur functie 6

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color5), group (Colors)
en: Choose a color for function 6.
nl: Kies een kleur voor functie 6.

note: i18n: ectx: label, entry (Color6), group (Colors)
en: Color of function 7
nl: Kleur functie 7

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color6), group (Colors)
en: Choose a color for function 7.
nl: Kies een kleur voor functie 7.

note: i18n: ectx: label, entry (Color7), group (Colors)
en: Color of function 8
nl: Kleur functie 8

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color7), group (Colors)
en: Choose a color for function 8.
nl: Kies een kleur voor functie 8.

note: i18n: ectx: label, entry (Color8), group (Colors)
en: Color of function 9
nl: Kleur functie 9

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color8), group (Colors)
en: Choose a color for function 9.
nl: Kies een kleur voor functie 9.

note: i18n: ectx: label, entry (Color9), group (Colors)
en: Color of function 10
nl: Kleur functie 10

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color9), group (Colors)
en: Choose a color for function 10.
nl: Kies een kleur voor functie 10.

note: i18n: ectx: label, entry (anglemode), group (General)
en: Radians instead of degrees
nl: Radialen in plaats van graden

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (anglemode), group (General)
en: Check the box if you want to use radians
nl: Vink dit aan als u radialen wilt gebruiken

note: i18n: ectx: label, entry (backgroundcolor), group (General)
en: Background color
nl: Achtergrondkleur

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (backgroundcolor), group (General)
en: The background color for the graph
nl: De achtergrondkleur van de grafiek

note: i18n: ectx: label, entry (zoomInStep), group (General)
en: Zoom-in step
nl: Stapgrootte bij inzoomen

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (zoomInStep), group (General)
en: The value the zoom-in tool should use
nl: De stapgrootte bij het inzoomen

note: i18n: ectx: label, entry (zoomOutStep), group (General)
en: Zoom-out step
nl: Stapgrootte bij uitzoomen

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (zoomOutStep), group (General)
en: The value the zoom-out tool should use
nl: De stapgrootte bij het uitzoomen

note: i18n: ectx: label, entry (DetailedTracing), group (General)
en: Extra detail when tracing
nl: Extra detail bij het traceren

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DetailedTracing), group (General)
en: Whether to show extra detail such as the tangent and normal when tracing a plot.
nl: Of er extra details moeten worden getoond bij het traceren van een plot, zoals de raaklijn en de normaal (loodlijn).

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
nl: B&ewerken

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
nl: &Beeld

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nl: &Hulpmiddelen

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
nl: &Bestand

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

en: The file had an unknown version number
nl: Het bestand had een onbekend versienummer

en: The file does not exist.
nl: Het bestand bestaat niet.

en: An error appeared when opening this file (%1)
nl: Er is een fout opgetreden bij het openen van dit bestand (%1)

en: %1 could not be opened
nl: %1 kon niet worden geopend

en: %1 could not be loaded (%2 at line %3, column %4)
nl: %1 kon niet worden ingelezen (%2 op regel %3, kolom %4)

en: automatic
nl: automatisch

en: The function %1 could not be loaded
nl: De functie %1 kon niet worden ingelezen

[ctx: @title:window]
en: Parameter Editor
nl: Bewerken parameters

en: Open Parameter File
nl: Parameter-bestand openen

en: Plain Text File (*.txt)
nl: Platte tekstbestand (*.txt)

en: An error appeared when opening this file: %1
nl: Er trad een fout op bij het openen van dit bestand: %1

en: Line %1 is not a valid parameter value and will therefore not be included. Do you want to continue?
nl: Regel %1 bevat geen geldige waarde voor de parameter en zal dus niet worden gebruikt. Wilt u verder gaan?

en: Would you like to be informed about other lines that cannot be read?
nl: Wilt u weten welke andere regels niet kunnen worden gelezen?

en: Get Informed
nl: Vertel het me

en: Ignore Information
nl: Informatie negeren

en: An error appeared when opening this file
nl: Er is een fout opgetreden bij het openen van dit bestand

en: Save File
nl: Bestand opslaan

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to continue and overwrite this file?
nl: Er bestaat reeds een bestand met de naam "%1". Weet u zeker dat u verder wilt gaan en dit bestand wilt overschrijven?

en: Overwrite File?
nl: Bestand overschrijven?

en: An error appeared when saving this file
nl: Er is een fout opgetreden bij het opslaan van dit bestand

[ctx: @title:window]
en: KmPlot Options
nl: Opties voor KmPlot

en: Print header table
nl: Koptekst afdrukken

en: Transparent background
nl: Transparante achtergrond

en: Pixels (1/72nd in)
nl: Pixels (1/72ste in)

en: Width:
nl: Lijndikte:

en: Height:
nl: Hoogte:

en: Width is invalid
nl: Lijndikte is niet goed

en: Height is invalid
nl: Hoogte is niet goed

en: Slider %1
nl: Schuifknop %1

en: Move slider to change the parameter of the function plot connected to this slider.
nl: Met de schuifknop kunt u de parameter van de functieplot die met deze schuifknop is verbonden, wijzigen.

[ctx: @title:window]
en: Sliders
nl: Schuifknoppen

en: Mathematical function plotter by KDE
nl: Plotprogramma voor Wiskundige functies door KDE

en: Original Author
nl: Oorspronkelijke auteur

en: Various improvements
nl: Verschillende verbeteringen

en: Porting to Qt 4, UI improvements, features
nl: Overdracht naar Qt 4, verbeteringen in de gebruikersinterface, eigenschappen

en: svg icon
nl: svg-pictogram

en: command line options, MIME type
nl: Opdrachtregel-opties, MIME-type

en: Initial functions to plot
nl: Eerste te plotten functies

en: URLs to open
nl: Te openen URLS

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SettingsPageGeneral)
en: General
nl: Algemeen

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Diagram Appearance
nl: Uiterlijk diagram

en: Colors
nl: Kleuren

en: Fonts
nl: Lettertypen

en: Configure KmPlot...
nl: KmPlot instellen...

en: E&xport...
nl: E&xporteren...

en: &Coordinate System...
nl: &Coördinatenstelsel...

en: &Constants...
nl: &Constanten...

en: Zoom &In
nl: &Inzoomen

en: Zoom &Out
nl: &Uitzoomen

en: &Fit Widget to Trigonometric Functions
nl: &Aanpassen aan goniometrische functies

en: Reset View
nl: Beeld herstellen

en: Show Sliders
nl: Schuifknoppen tonen

en: Calculator
nl: Rekenmachine

en: Plot &Area...
nl: Plot&gebied...

en: Find Ma&ximum...
nl: Ma&ximum bepalen...

en: Find Mi&nimum...
nl: Mi&nimum bepalen...

[ctx: @action:inmenu Help]
en: Predefined &Math Functions
nl: Voorgedefinieerde &Wiskundige functies

en: Cartesian Plot
nl: Cartesische plot

en: Parametric Plot
nl: Parametrische plot

en: Polar Plot
nl: Pooldiagram

en: Implicit Plot
nl: Impliciete plot

en: Differential Plot
nl: Verschilplot

en: &Hide
nl: &Verbergen

en: &Remove
nl: &Verwijderen

en: Animate Plot...
nl: Plot animeren...

en: Copy Root Value
nl: Kopieer waarde wortel

en: The plot has been modified.
    Do you want to save it?
nl: Deze plot is gewijzigd.
    Wilt u die opslaan?

en: This file is saved with an old file format; if you save it, you cannot open the file with older versions of KmPlot. Are you sure you want to continue?
nl: Dit bestand is in een oud bestandsformaat opgeslagen; als u het opslaat kunt u het niet met oudere versies van Kmplot openen. Weet u zeker dat u verder wilt gaan?

en: Save New Format
nl: Opslaan in nieuw formaat

en: Save As
nl: Opslaan als

en: The file could not be saved
nl: Het bestand kon niet worden opgeslagen

en: Scalable Vector Graphics (*.svg)
nl: Schaalbare Vector Graphics (*.svg)

[ctx: @title:window]
en: Export as Image
nl: Als afbeelding exporteren

en: Sorry, something went wrong while saving to image "%1"
nl: Helaas, er ging iets niet goed bij het opslaan naar afbeelding "%1"

[ctx: @title:window]
en: Print Plot
nl: Plot afdrukken

en: Print Settings
nl: Afdrukinstellingen

[ctx: @title:window]
en: Print Settings
nl: Afdrukinstellingen

[ctx: @title:window]
en: Parameter Animator
nl: Parameter animatie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, warningLabel)
en: The function must have an additional variable as a parameter, e.g. f(x,k) would have k as its parameter
nl: De functie moet een extra variabele hebben als parameter, bijv. f(x,k) moet k hebben als parameter

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, warningLabel)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:Sans Serif; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:Sans;"><span style=" font-weight:600;">Warning:</span> The current function does not have a parameter, and so cannot be animated.</p></body></html>
nl: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:Sans Serif; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:Sans;"><span style=" font-weight:600;">Waarschuwing:</span> De huidige function heeft geen parameter, en kan dus niet worden geanimeerd.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Final value:
nl: Eindwaarde:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Initial value:
nl: Beginwaarde:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Current Value:
nl: Huidige waarde:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Speed:
nl: Snelheid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Fast
nl: Snel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Slow
nl: Langzaam

en: Slider No. %1
nl: Schuifknop %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useSlider)
en: Slider:
nl: Schuifknop:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useList)
en: List:
nl: Lijst:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, editParameterListButton)
en: Edit the list of parameters
nl: Bewerk de lijst van parameters

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, editParameterListButton)
en: Click here to open a list of parameter values. Here you can add, remove, and change them.
nl: Klik hier als u een lijst van parameterwaarden wilt openen. U kunt in de lijst toevoegen, verwijderen en veranderen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editParameterListButton)
en: Edit List...
nl: De lijst bewerken...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, listOfSliders)
en: Select a slider
nl: Selecteer een schuifknop

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, listOfSliders)
en: Select one of the sliders to change the parameter value dynamically. The values vary from 0 (left) to 100 (right).
nl: Selecteer een van de schuifknoppen om de parameterwaarde dynamisch te wijzigen. De waarden lopen van 0 (links) naar 100 (rechts).

en: Remove all
nl: Alles verwijderen

en: The function %1 is depended upon by the following functions: %2. These must be removed in addition.
nl: De volgende functies: %2, zijn afhankelijk van functie %1. Deze moeten ook worden verwijderd.

en: Syntax error
nl: Syntaxisfout

en: Missing parenthesis
nl: Ontbrekende haakjes

en: Stack overflow
nl: Stapelregister is vol

en: Name of function is not free
nl: Naam van de functie is niet vrij

en: recursive function not allowed
nl: recursieve functie niet toegestaan

en: Empty function
nl: Lege functie

en: Function could not be found
nl: Kon functie niet vinden

en: The differential equation must be at least first-order
nl: De differentiaalvergelijking moet minstens van de eerste orde zijn

en: Too many plus-minus symbols
nl: Het teken plus-minus komt te vaak voor

en: Invalid plus-minus symbol (expression must be constant)
nl: Onjuist plus-minusteken (expressie moet constant zijn)

en: The function has too many arguments
nl: De functie heeft teveel argumenten

en: The function does not have the correct number of arguments
nl: De functie heeft niet het juiste aantal argumenten

en: Solid
nl: Aaneengesloten

en: Dash
nl: Streep

en: Dot
nl: Stippel

en: Dash Dot
nl: Streep stippel

en: Dash Dot Dot
nl: Streep stippel stippel

en: Advanced...
nl: Geavanceerd...

en: Color:
nl: Kleur:

[ctx: @title:window]
en: Plot Appearance
nl: Plotuiterlijk

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlotStyleWidget)
en: Plot Style
nl: Plottype

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showPlotName)
en: Show the plot name
nl: Toon de naam van de plot

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showExtrema)
en: Show extrema (minimum/maximum points)
nl: Toon de uiterste waarden (minima/maxima)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showTangentField)
en: Show the tangent field:
nl: Toon het raaklijnveld:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useGradient)
en: Use a gradient for parameters:
nl: Een gradiënt voor parameters gebruiken:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Line style:
nl: Lijntype:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Line width:
nl: Lijndikte:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, QParameterEditor)
en: Parameter Editor
nl: Bewerken parameters

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cmdDelete)
en: delete selected constant
nl: geselecteerde constante wissen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, moveUp)
en: Move Up
nl: Naar boven

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, moveDown)
en: Move Down
nl: Naar beneden

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cmdImport)
en: Import values from a textfile
nl: De waarden uit een tekstbestand importeren

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cmdImport)
en: Import values from a textfile. Every line in the file is parsed as a value or expression.
nl: Importeer de waarden uit een tekstbestand. Elke regel wordt gelezen als een waarde of een expressie.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cmdImport)
en: &Import...
nl: &Importeren...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cmdExport)
en: Export values to a textfile
nl: Waarden exporteren naar een tekstbestand

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cmdExport)
en: Export values to a textfile. Every value in the parameter list will be written to one line in the file.
nl: Exporteer de waarden naar een tekstbestand. Elke waarde in de lijst van parameters wordt naar een regel in het bestand geschreven.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cmdExport)
en: &Export...
nl: E&xporteren...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: &Coords
nl: &Coörds

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Background color:
nl: Achtergrondkleur:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_backgroundcolor)
en: Color for the plot area behind the grid.
nl: Kleur van het plotgebied onder het raster.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_backgroundcolor)
en: Click on the button the choose the color of the background. This option has no effect on printing nor export.
nl: Klik op deze knop om een achtergrondkleur te kiezen. Deze optie heeft geen invloed op het afdrukken of exporteren van de plot.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Axes:
nl: &Assen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Grid:
nl: &Rooster:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_AxesColor)
en: Select color for the axes.
nl: Een kleur voor de assen kiezen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_AxesColor)
en: Specify the color of the axes. The change will appear as soon as you press the OK button.
nl: Geef de kleur op van de assen. De verandering gaat in zodra u op OK drukt.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_GridColor)
en: Select color for the grid.
nl: Een kleur voor het raster kiezen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_GridColor)
en: Specify the color of the grid. The change will appear as soon as you press the OK button.
nl: Geef de kleur op van het raster. De verandering gaat in zodra u op OK drukt.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: &Default Function Colors
nl: Stan&daard functiekleuren

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_Color1)
en: The default color for function number 2.
nl: De standaardkleur voor functie 2

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color1)
en: The default color for function number 2. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
nl: De standaardkleur voor functie nummer 2. Merk op dat deze kleurinstellingen alleen gelden voor lege functies, zodat als er een functie is gedefinieerd voor nummer 1 en u voor dat nummer de kleur wijzigt, de instelling wordt getoond wanneer u opnieuw een functie voor nummer 1 definieert.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_Color4)
en: The default color for function number 5.
nl: De standaardkleur voor functie 5

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color4)
en: The default color for function number 5. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
nl: De standaardkleur voor functie nummer 5. Merk op dat deze kleurinstellingen alleen gelden voor lege functies, zodat als er een functie is gedefinieerd voor nummer 1 en u voor dat nummer de kleur wijzigt, de instelling wordt getoond wanneer u opnieuw een functie voor nummer 1 definieert.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_Color0)
en: The default color for function number 1.
nl: De standaardkleur voor functie 1

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color0)
en: The default color for function number 1. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
nl: De standaardkleur voor functie nummer 1. Merk op dat deze kleurinstellingen alleen gelden voor lege functies, zodat als er een functie is gedefinieerd voor nummer 1 en u voor dat nummer de kleur wijzigt, de instelling wordt getoond wanneer u opnieuw een functie voor nummer 1 definieert.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Function &1:
nl: Functie &1:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_Color2)
en: The default color for function number 3.
nl: De standaardkleur voor functie 3

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color2)
en: The default color for function number 3. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
nl: De standaardkleur voor functie nummer 3. Merk op dat deze kleurinstellingen alleen gelden voor lege functies, zodat als er een functie is gedefinieerd voor nummer 1 en u voor dat nummer de kleur wijzigt, de instelling wordt getoond wanneer u opnieuw een functie voor nummer 1 definieert.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_13)
en: Function &3:
nl: Functie &3:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Function &2:
nl: Functie &2:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_12)
en: Function &4:
nl: Functie &4:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_Color3)
en: The default color for function number 4.
nl: De standaardkleur voor functie 4

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color3)
en: The default color for function number 4. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
nl: De standaardkleur voor functie nummer 4. Merk op dat deze kleurinstellingen alleen gelden voor lege functies, zodat als er een functie is gedefinieerd voor nummer 1 en u voor dat nummer de kleur wijzigt, de instelling wordt getoond wanneer u opnieuw een functie voor nummer 1 definieert.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_11)
en: Function &5:
nl: Functie &5:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_9)
en: Function &7:
nl: Functie &7:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_8)
en: Function &8:
nl: Functie &8:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_Color8)
en: The default color for function number 9.
nl: De standaardkleur voor functie 9

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color8)
en: The default color for function number 9. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
nl: De standaardkleur voor functie nummer 9. Merk op dat deze kleurinstellingen alleen gelden voor lege functies, zodat als er een functie is gedefinieerd voor nummer 1 en u voor dat nummer de kleur wijzigt, de instelling wordt getoond wanneer u opnieuw een functie voor nummer 1 definieert.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_10)
en: Function &6:
nl: Functie &6:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_Color6)
en: The default color for function number 7.
nl: De standaardkleur voor functie 7

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color6)
en: The default color for function number 7. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
nl: De standaardkleur voor functie nummer 7. Merk op dat deze kleurinstellingen alleen gelden voor lege functies, zodat als er een functie is gedefinieerd voor nummer 1 en u voor dat nummer de kleur wijzigt, de instelling wordt getoond wanneer u opnieuw een functie voor nummer 1 definieert.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_Color7)
en: The default color for function number 8.
nl: De standaardkleur voor functie 8

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color7)
en: The default color for function number 8. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
nl: De standaardkleur voor functie nummer 8. Merk op dat deze kleurinstellingen alleen gelden voor lege functies, zodat als er een functie is gedefinieerd voor nummer 1 en u voor dat nummer de kleur wijzigt, de instelling wordt getoond wanneer u opnieuw een functie voor nummer 1 definieert.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_Color5)
en: The default color for function number 6.
nl: De standaardkleur voor functie 6

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color5)
en: The default color for function number 6. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
nl: De standaardkleur voor functie nummer 6. Merk op dat deze kleurinstellingen alleen gelden voor lege functies, zodat als er een functie is gedefinieerd voor nummer 1 en u voor dat nummer de kleur wijzigt, de instelling wordt getoond wanneer u opnieuw een functie voor nummer 1 definieert.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_7)
en: Function &9:
nl: Functie &9:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_Color9)
en: The default color for function number 10.
nl: De standaardkleur voor functie 10

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color9)
en: The default color for function number 10. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
nl: De standaardkleur voor functie nummer 10. Merk op dat deze kleurinstellingen alleen gelden voor lege functies, zodat als er een functie is gedefinieerd voor nummer 1 en u voor dat nummer de kleur wijzigt, de instelling wordt getoond wanneer u opnieuw een functie voor nummer 1 definieert.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_6)
en: Function 1&0:
nl: Functie 1&0:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton11)
en: No Grid will be plotted.
nl: Rooster wordt niet geplot.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton11)
en: None
nl: Geen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton12)
en: A line for every tic.
nl: Een rasterlijn door elk schaalstreepje.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton12)
en: Lines
nl: Lijnen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton13)
en: Only little crosses in the plot area.
nl: Alleen kleine kruisjes in het plotgebied.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton13)
en: Crosses
nl: Kruisjes

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton14)
en: Circles around the Origin.
nl: Cirkels om de oorsprong.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton14)
en: Polar
nl: Polair

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Axis Labels
nl: Teksten bij assen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Label on horizontal axis.
nl: Tekst bij horizontale as.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Horizontal axis label:
nl: Beschrijving horizontale as:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_2)
en: Label on vertical axis.
nl: Tekst bij verticale as.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Vertical axis label:
nl: Beschrijving verticale as:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Axis widths:
nl: Lijndikte assen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Line &width:
nl: Lijn&dikte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9)
en: Tic width:
nl: Lijndikte streepje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8_4)
en: Tic length:
nl: Lengte streepje:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowLabel)
en: Visible tic labels.
nl: Beschrijving bij schaalstreepjes.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowLabel)
en: Check this if the axes' tics should be labeled.
nl: Vink dit aan als er tekst moet staan bij de schaalstreepjes.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowLabel)
en: Show labels
nl: Tekst tonen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowAxes)
en: Visible axes.
nl: Zichtbare assen.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowAxes)
en: Check this if the axes should be visible.
nl: Vink dit aan als de assen zichtbaar moeten zijn.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowAxes)
en: Show axes
nl: Assen tonen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowArrows)
en: Visible arrows at the end of the axes.
nl: Pijlpuntjes aan de uiteinden van de assen.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowArrows)
en: Check this if the axes should have arrows at their ends.
nl: Vink dit aan als de assen pijlpuntjes moeten hebben aan de uiteinden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowArrows)
en: Show arrows
nl: Toon pijlpunten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: Axes labels:
nl: Asteksten:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10_3)
en: Diagram labels:
nl: Diagramteksten:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10_4)
en: Header table:
nl: Koptekst:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_anglemode)
en: Angle Mode
nl: Hoekeenheid

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: Trigonometric functions use radian mode for angles.
nl: Hoeken worden in radialen uitgedrukt.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: Check this button to use radian mode to measure angles. This is important for trigonometric functions only.
nl: Vink dit aan als hoeken in radialen moeten worden uitgedrukt. Dit is alleen van belang voor goniometrische functies.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: &Radian
nl: &Radiaal

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioButton2)
en: Trigonometric functions use degree mode for angles.
nl: Hoeken worden in graden uitgedrukt.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton2)
en: Check this button to use degree mode to measure angles. This is important for trigonometric functions only.
nl: Vink dit aan als hoeken in graden moeten worden uitgedrukt. Dit is alleen van belang voor goniometrische functies.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton2)
en: &Degree
nl: Graa&d

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Zoom
nl: Zoomen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Zoom in by:
nl: Inzoomen met:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_2)
en: Zoom out by:
nl: Uitzoomen met:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_zoomOutStep)
en: The value the Zoom Out tool should use.
nl: Hoeveel er moet worden uitgezoomd.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_zoomInStep)
en: The value the Zoom In tool should use.
nl: Hoeveel er moet worden ingezoomd.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DetailedTracing)
en: Draw tangent and normal when tracing
nl: Raaklijn en normaal tekenen bij het traceren van de grafiek

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SliderWidget)
en: Slider
nl: Schuifknop

[ctx: %1=minimum value, %2=maximum value]
en: %1 to %2
nl: %1 tot %2

en: Plotting Range
nl: Plotgebied

en: Axes Division
nl: Indeling assen

en: x-Axis:
nl: x-as:

en: y-Axis:
nl: y-as:

en: Functions:
nl: Functies:

[ctx: %1 is a subscript zero symbol]
en: root: x%1 =
nl: wortel: x%1 =

en: Error in extension.
nl: Fout in extensie.
