kmplot - en to ug translation catalogue (89 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, valueInvalidLabel)
en: (invalid)
ug: (ئىناۋەتسىز)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Value:
ug: قىممىتى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cmdNew)
en: &New
ug: يېڭى(&N)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, constantList)
en: Constant
ug: تۇراقلىق سان

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, constantList)
en: Value
ug: قىممەت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, constantList)
en: Document
ug: پۈتۈك

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, constantList)
en: Global
ug: ئومۇمىي دائىرىلىك

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cmdDelete) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteButton)
en: &Delete
ug: ئۆچۈر(&D)

en: Coordinates
ug: كوئوردېنات

en: Coordinate System
ug: كوئوردېنات سىستېمىسى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_3) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cartesianCustomMax) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: 
en: Max:
ug: ئەڭ چوڭ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_4) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cartesianCustomMin) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx
en: Min:
ug: ئەڭ كىچىك:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_3)
en: Automatic
ug: ئاپتوماتىك

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_4)
en: Custom:
ug: ئىختىيارى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Expression:
ug: ئىپادە:

en: Functions
ug: فۇنكسىيىلەر

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, createNewPlot)
en: Create
ug: ياسا

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Function
ug: فۇنكسىيە

note: i18n: ectx: property (title), widget (ParametersWidget, cartesianParameters) i18n: ectx: property (title), widget (ParametersWidget, parametricParameters) i18n: ectx: property (title), widget (ParametersWidget, polarParameters) i18n: ectx: property (title), widget (ParametersWidget, implicitParamete
en: Parameters
ug: پارامېتىرلار

note: i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, cartesian_f0) i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, cartesian_integral) i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, parametric_f0) i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, polar_f0) i18n: ectx: property 
en: Appearance
ug: كۆرۈنۈشى

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Integral
ug: ئىنتېگرال

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_8) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_10)
en: Precision
ug: ئېنىقلىقى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Step:
ug: باسقۇچ:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_11) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_12)
en: Definition
ug: ئېنىقلىما

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: Name:
ug: ئاتى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
ug: چىقىرىۋەت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add...
ug: قوش…

en: Open
ug: ئاچ

note: i18n: ectx: label, entry (backgroundcolor), group (General)
en: Background color
ug: تەگلىك رەڭگى

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ug: تەھرىر(&E)

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ug: كۆرۈنۈش(&V)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ug: قوراللار(&T)

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
ug: ياردەم(&H)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ug: ھۆججەت(&F)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ug: ئاساسىي قورال بالداق

en: The file does not exist.
ug: ھۆججەت مەۋجۇت ئەمەس.

en: automatic
ug: ئاپتوماتىك

en: Overwrite File?
ug: ھۆججەت قاپلامسىز؟

en: Transparent background
ug: سۈزۈك تەگلىك

en: Inches (in)
ug: دىيۇيم(in)

en: Centimeters (cm)
ug: سانتىمېتىر(cm)

en: Millimeters (mm)
ug: مىللىمېتىر(mm)

en: Width:
ug: كەڭلىك:

en: Height:
ug: ئېگىزلىك:

en: Original Author
ug: ئەسلى ئاپتور

en: Various improvements
ug: ھەر خىل ياخشىلىنىشلار

en: svg icon
ug: svg سىنبەلگە

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SettingsPageGeneral)
en: General
ug: ئادەتتىكى

en: General Settings
ug: ئادەتتىكى تەڭشەك

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SettingsPageDiagram)
en: Diagram
ug: رەسىملىك چۈشەندۈرۈش

en: Colors
ug: رەڭلەر

en: Fonts
ug: خەت نۇسخىلىرى

en: E&xport...
ug: چىقار(&X)…

en: Zoom &In
ug: چوڭايت(&I)

en: Zoom &Out
ug: كىچىكلەت(&O)

en: Reset View
ug: كۆرۈنۈشنى ئەسلىگە قايتۇر

en: Calculator
ug: ھېسابلىغۇچ

en: &Hide
ug: يوشۇر(&H)

en: &Remove
ug: چىقىرىۋەت(&R)

en: Save As
ug: باشقا ئاتتا ساقلا

en: The file could not be saved
ug: ھۆججەت ساقلىيالمىدى

en: Sorry, something went wrong while saving to image "%1"
ug: كەچۈرۈڭ، سۈرەت «%1» نى ساقلاۋاتقاندا مەسىلە كۆرۈلدى.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Speed:
ug: سۈرئەت:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Fast
ug: تېز

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Slow
ug: ئاستا

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useList)
en: List:
ug: تىزىم:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editParameterListButton)
en: Edit List...
ug: تىزىم تەھرىرلەش…

en: Remove all
ug: ھەممىنى چىقىرىۋەت

en: Syntax error
ug: گرامماتىكىلىق خاتالىق

en: Stack overflow
ug: تۇرادىن ھالقىدى

en: Solid
ug: لىق تولغان

en: Dash
ug: سىزىقچە

en: Dot
ug: چېكىت

en: Advanced...
ug: ئالىي…

en: Color:
ug: رەڭ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Line width:
ug: قۇر كەڭلىكى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, moveUp)
en: Move Up
ug: ئۈستىگە

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, moveDown)
en: Move Down
ug: پەسكە

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cmdImport)
en: &Import...
ug: ئىمپورت قىل(&I)…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cmdExport)
en: &Export...
ug: ئېكسپورت قىل(&E)…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Grid:
ug: كاتەك(&G):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton11)
en: None
ug: يوق

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton12)
en: Lines
ug: سىزىقلار

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton14)
en: Polar
ug: قۇتۇپ كوئوردېناتى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowLabel)
en: Show labels
ug: بەلگە كۆرسەت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowAxes)
en: Show axes
ug: كوئوردېنات ئوقلىرىنى كۆرسەت

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Zoom
ug: كېڭەيت-تارايت

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SliderWidget)
en: Slider
ug: سۈرگۈچ

en: Functions:
ug: فۇنكسىيىلەر:
