kmplot - en to uk translation catalogue (424 entries)

[ctx: @title:window]
en: Calculator
uk: Калькулятор

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConstantsEditor)
en: Constant Editor
uk: Редактор констант

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, valueInvalidLabel)
en: The value must be a number (e.g. "pi^2")
uk: Величина має бути числом (наприклад, «pi^2»)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, valueInvalidLabel)
en: (invalid)
uk: (некоректне)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Value:
uk: Значення:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Constant:
uk: Константа:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, valueEdit)
en: Enter an expression that evaluates to a number
uk: Введіть вираз, що визначає число

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cmdNew)
en: Add a new constant
uk: Додати нову константу

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cmdNew)
en: Click this button to add a new constant.
uk: Клацніть по цій кнопці, щоб додати нову константу.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cmdNew)
en: &New
uk: &Створити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, constantList)
en: Constant
uk: Константа

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, constantList)
en: Value
uk: Значення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, constantList)
en: Document
uk: Документ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, constantList)
en: Global
uk: Загальна

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cmdDelete)
en: Delete the selected constant
uk: Вилучити позначену константу

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cmdDelete)
en: Click here to delete the selected constant; it can only be removed if it is not currently used by a plot.
uk: Клацніть тут, щоб вилучити вибрану константу; її можна вилучити, лише якщо її не використано під час побудови поточного графіка.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cmdDelete) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteButton)
en: &Delete
uk: &Вилучити

en: Coordinates
uk: Координати

en: Coordinate System
uk: Система координат

[ctx: @title:window]
en: Coordinate System
uk: Система координат

en: The minimum range value must be lower than the maximum range value
uk: Значення мінімальної границі не може перевищувати значення максимальної границі

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Horizontal axis Range
uk: Діапазон значень горизонтальної осі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_3) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cartesianCustomMax) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: 
en: Max:
uk: Макс:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, kcfg_XMax) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, kcfg_XMin) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, kcfg_YMax) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, kcfg_YMin)
en: Custom boundary of the plot range
uk: Визначені користувачем межі графіка

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, kcfg_XMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, kcfg_XMin) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, kcfg_YMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, kcfg_YMin)
en: Enter a valid expression, for instance 2*pi or e/2.
uk: Введіть коректний вираз, наприклад, 2*pi або e/2.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_4) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cartesianCustomMin) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx
en: Min:
uk: Мін:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Vertical axis Range
uk: Діапазон значень вертикальної осі

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_XScalingMode)
en: Horizontal axis Grid Spacing
uk: Проміжки між горизонтальними лініями сітки

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioButton_3)
en: Automatic grid spacing is independent of zoom; there will be a fixed number of tics.
uk: Автоматичне розташування сітки дає вигляд, що не залежить від масштабу; ви завжди бачитимете однакову кількість ліній сітки.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_3)
en: Automatic
uk: Автоматичні

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_4)
en: Custom:
uk: Нетипові:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_YScalingMode)
en: Vertical axis Grid Spacing
uk: Проміжки між вертикальними лініями сітки

[ctx: @title:window]
en: Equation Editor
uk: Редактор рівнянь

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Expression:
uk: Вираз:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, constantsButton)
en: Edit Constants...
uk: Редагувати константи...

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, constantList)
en: Insert constant...
uk: Вставити константу...

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, functionList)
en: Insert function...
uk: Вставити функцію...

en: Functions
uk: Функції

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, deleteButton)
en: delete the selected function
uk: вилучити позначену функцію

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, deleteButton)
en: Click here to delete the selected function from the list.
uk: Клацніть тут, щоб вилучити вибрану функцію зі списку.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, createNewPlot)
en: Create
uk: Створити

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Function
uk: Функція

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Custom plot range
uk: Область графіка, визначена користувачем

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cartesianCustomMax)
en: Customize the maximum plot range
uk: Налаштувати максимальну межу графіка

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cartesianCustomMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cartesianCustomMin)
en: Check this button and enter the plot range boundaries below.
uk: Позначте тут і введіть межі діапазону змінних нижче.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cartesianCustomMin)
en: Customize the minimum plot range
uk: Налаштувати мінімальну межу графіка

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, cartesianMin)
en: lower boundary of the plot range
uk: нижня межа діапазону графіка

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, cartesianMin) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, parametricMin) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, polarMin) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, min)
en: Enter the lower boundary of the plot range. Expressions like 2*pi are allowed, too.
uk: Введіть нижню границю меж графіка. Можна використовувати вираз на зразок 2*pi.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, cartesianMax)
en: upper boundary of the plot range
uk: верхня межа діапазону графіка

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, cartesianMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, parametricMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, polarMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, max)
en: Enter the upper boundary of the plot range. Expressions like 2*pi are allowed, too.
uk: Введіть верхню границю меж графіка. Можна використовувати вираз на зразок 2*pi.

note: i18n: ectx: property (title), widget (ParametersWidget, cartesianParameters) i18n: ectx: property (title), widget (ParametersWidget, parametricParameters) i18n: ectx: property (title), widget (ParametersWidget, polarParameters) i18n: ectx: property (title), widget (ParametersWidget, implicitParamete
en: Parameters
uk: Параметри

note: i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, cartesian_f0) i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, cartesian_integral) i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, parametric_f0) i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, polar_f0) i18n: ectx: property 
en: Appearance
uk: Вигляд

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Derivatives
uk: Похідні

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, showDerivative1)
en: Show first derivative
uk: Показати першу похідну

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, showDerivative1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, showDerivative2)
en: If this box is checked, the first derivative will be plotted, too.
uk: Якщо позначити цей пункт, буде накреслено і першу похідну.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showDerivative1)
en: Show &1st derivative
uk: Показати &першу похідну

note: i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, cartesian_f1)
en: 1st derivative
uk: перша похідна

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, showDerivative2)
en: Show second derivative
uk: Показати другу похідну

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showDerivative2)
en: Show &2nd derivative
uk: Показати &другу похідну

note: i18n: ectx: property (title), widget (PlotStyleWidget, cartesian_f2)
en: 2nd derivative
uk: друга похідна

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Integral
uk: Інтеграл

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, showIntegral) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showIntegral)
en: Show integral
uk: Показати інтеграл

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, showIntegral)
en: If this box is checked, the integral will be plotted, too.
uk: Якщо позначити цей пункт, буде накреслено і графік невизначеного інтеграла.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, groupBox_6)
en: A point on the solution curve
uk: Точка на кривій розв’язку

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_6)
en: Initial Point
uk: Початкова точка

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, txtInitX)
en: Enter the initial x-point,for instance 2 or pi
uk: Введіть початкову точку по x, наприклад, 2 або pi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, txtInitX)
en: Enter the initial x-value or expression for the integral, for example 2 or pi/2
uk: Введіть початкове значення або вираз x для інтеграла, наприклад, 2 або pi/2

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, txtInitY)
en: enter the initial y-point, eg 2 or pi
uk: введіть початкову точку по y, напр., 2 або pi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, txtInitY)
en: Enter the initial y-value or expression for the integral, for example 2 or pi/2
uk: Введіть початкове значення або вираз y для інтеграла, наприклад, 2 або pi/2

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, groupBox_8) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, groupBox_10)
en: The maximum step size used in numerically calculating the solution
uk: Максимальний розмір кроку, що використовуватиметься при розрахунку розв’язку

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_8) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_10)
en: Precision
uk: Точність

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Step:
uk: Крок:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_11) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_12)
en: Definition
uk: Визначення

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, parametricX) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, parametricY) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, implicitEquation) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, differentialEquation)
en: Enter an expression
uk: Введіть вираз

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, parametricX)
en: Enter an expression for the function.
    The dummy variable is t.
    Example: cos(t)
uk: Введіть вираз для функції.
    Типовим параметром є t.
    Приклад: cos(t)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, parametricY)
en: Enter an expression for the function.
    The dummy variable is t.
    Example: sin(t)
uk: Введіть вираз для функції.
    Типовим параметром є t.
    Приклад: sin(t)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_9)
en: Plot range
uk: Накреслити у діапазоні

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, parametricMin) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, polarMin) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, min)
en: Lower boundary of the plot range
uk: Нижня границя меж графіка

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, parametricMax) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, polarMax) i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, max)
en: Upper boundary of the plot range
uk: Верхня границя меж графіка

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (EquationEdit, polarEquation)
en: Enter an equation
uk: Введіть рівняння

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, polarEquation)
en: Enter an expression for the function. 
    Example: loop(a)=ln(a)
uk: Введіть вираз для функції.
    Приклад: loop(a)=ln(a)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_13)
en: Plot Range
uk: Накреслити у діапазоні

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, implicitName)
en: Name of the function
uk: Назва функції

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, implicitName)
en: Enter the name of the function.
    The name of a function must be unique. If you leave this line empty KmPlot will set a default name. You can change it later.
uk: Введіть назву функції.
    Назва функції має бути унікальною. Якщо ви залишите цей рядок незаповненим, KmPlot встановить типову назву. Ви зможете змінити її пізніше.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: Name:
uk: Назва:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, implicitEquation)
en: Enter an expression for the function.
    Example: x^2 + y^2 = 25.
uk: Введіть рівняння для функції.
    Приклад: x^2 + y^2 = 25.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (EquationEdit, differentialEquation)
en: Enter an expression for the function.
    Example: f''(x) = -f
uk: Введіть рівняння для функції.
    Приклад: f''(x) = -f

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_5) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, InitialConditionsWidget)
en: Initial Conditions
uk: Початкові умови

en: Search between:
uk: Шукати серед:

[ctx: @title:window]
en: Find Minimum Point
uk: Знайти точку мінімуму

[ctx: @title:window]
en: Find Maximum Point
uk: Знайти точку максимуму

en: Calculate the area between:
uk: Обчислити площу між:

[ctx: @title:window]
en: Area Under Graph
uk: Площа під графіком

en: Minimum is at x = %1, %2(x) = %3
uk: Мінімум досягається у x = %1, %2(x) = %3

en: Maximum is at x = %1, %2(x) = %3
uk: Максимум досягається у x = %1, %2(x) = %3

en: Area is %1
uk: Площа дорівнює %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, FunctionTools)
en: Function Tools
uk: Інструменти функції

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
uk: Вилучити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add...
uk: Додати...

[ctx: @title:window]
en: Constants Editor
uk: Редактор констант

en: Check this to have the constant exported when saving.
uk: Позначте тут, щоб експортувати константу під час збереження.

en: Check this to have the constant permanently available between instances of KmPlot.
uk: Позначте тут, якщо константу слід зберегти для наступного використання запущеними копіями програми KmPlot.

en: (Double-click on the gradient to add a stop)
uk: (Двічі клацніть на градієнті, щоб додати опорну точку)

en: Remove stop
uk: Вилучити опорну точку

[ctx: @title:window]
en: Choose a Gradient
uk: Вибрати градієнт

en: Could not find KmPlot's part.
uk: Неможливо знайти одну з частин KmPlot.

en: KmPlot Files (*.fkt);;All Files (*)
uk: файли KmPlot (*.fkt);;усі файли (*)

en: Open
uk: Відкрити

note: i18n: ectx: label, entry (AxesLineWidth), group (Coordinate System)
en: Axis-line width
uk: Товщина лінії осі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AxesLineWidth), group (Coordinate System)
en: Enter the width of the axis lines.
uk: Введіть товщину ліній осі.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowLabel), group (Coordinate System)
en: Checked if labels are visible
uk: Позначте, щоб бачити мітки

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowLabel), group (Coordinate System)
en: Check this box if the labels at the tics should be shown.
uk: Позначте тут, чи бажаєте ви бачити мітки біля позначок на осях.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowAxes), group (Coordinate System)
en: Checked if axes are visible
uk: Позначте, якщо осі видимі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowAxes), group (Coordinate System)
en: Check this box if axes should be shown.
uk: Позначте тут, якщо ви бажаєте бачити осі координатної системи.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowArrows), group (Coordinate System)
en: Checked if arrows are visible
uk: Позначте тут, якщо слід відображати стрілки

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowArrows), group (Coordinate System)
en: Check this box if axes should have arrows.
uk: Позначте тут, якщо осі повинні закінчуватися стрілками

note: i18n: ectx: label, entry (GridLineWidth), group (Coordinate System)
en: Grid Line Width
uk: Товщина ліній сітки

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (GridLineWidth), group (Coordinate System)
en: Enter the width of the grid lines.
uk: Введіть товщину ліній сітки.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_GridStyle) i18n: ectx: label, entry (GridStyle), group (Coordinate System)
en: Grid Style
uk: Стиль сітки

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (GridStyle), group (Coordinate System)
en: Choose a suitable grid style.
uk: Оберіть належний стиль сітки.

note: i18n: ectx: label, entry (TicLength), group (Coordinate System)
en: Tic length
uk: Довжина штриха

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TicLength), group (Coordinate System)
en: Enter the length of the tic lines
uk: Введіть довжину ліній позначок

note: i18n: ectx: label, entry (TicWidth), group (Coordinate System)
en: Tic width
uk: Товщина штриха

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TicWidth), group (Coordinate System)
en: Enter the width of the tic lines.
uk: Введіть ширину ліній позначок.

note: i18n: ectx: label, entry (XMin), group (Coordinate System)
en: Left boundary
uk: Ліва границя

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XMin), group (Coordinate System)
en: Enter the left boundary of the plotting area.
uk: Введіть ліву границю ділянки графіка.

note: i18n: ectx: label, entry (XMax), group (Coordinate System)
en: Right boundary
uk: Права границя

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XMax), group (Coordinate System)
en: Enter the right boundary of the plotting area.
uk: Введіть праву границю ділянки графіка.

note: i18n: ectx: label, entry (YMin), group (Coordinate System)
en: Lower boundary
uk: Нижня границя

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (YMin), group (Coordinate System)
en: Enter the lower boundary of the plotting area.
uk: Введіть нижню границю ділянки графіка.

note: i18n: ectx: label, entry (YMax), group (Coordinate System)
en: Upper boundary
uk: Верхня границя

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (YMax), group (Coordinate System)
en: Enter the upper boundary of the plotting area.
uk: Введіть верхню границю ділянки графіка.

note: i18n: ectx: label, entry (LabelHorizontalAxis), group (Coordinate System)
en: Label to Horizontal Axis
uk: Мітка горизонтальної вісі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (LabelHorizontalAxis), group (Coordinate System)
en: Label to Horizontal Axis.
uk: Мітка горизонтальної вісі.

note: i18n: ectx: label, entry (LabelVerticalAxis), group (Coordinate System)
en: Label to Vertical Axis
uk: Мітка вертикальної вісі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (LabelVerticalAxis), group (Coordinate System)
en: Label to Vertical Axis.
uk: Мітка вертикальної вісі.

note: i18n: ectx: label, entry (XScalingMode), group (Scaling) i18n: ectx: label, entry (YScalingMode), group (Scaling)
en: Whether to use automatic or custom scaling.
uk: Чи використовувати автоматичний вибір масштабу?

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XScalingMode), group (Scaling) i18n: ectx: whatsthis, entry (YScalingMode), group (Scaling)
en: Select whether to use automatic or custom scaling.
uk: Оберіть чи використовувати автоматичний вибір масштабу.

note: i18n: ectx: label, entry (XScaling), group (Scaling)
en: Width of a unit from tic to tic
uk: Відстань у довжину від позначки до позначки

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (XScaling), group (Scaling)
en: Enter the width of a unit from tic to tic.
uk: Введіть відстань у довжину від позначки до позначки.

note: i18n: ectx: label, entry (YScaling), group (Scaling)
en: Height of a unit from tic to tic
uk: Відстань у висоту між позначками

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (YScaling), group (Scaling)
en: Enter the height of a unit from tic to tic.
uk: Введіть відстань у висоту від позначки до позначки.

note: i18n: ectx: label, entry (AxesFont), group (Fonts)
en: Font of the axis labels
uk: Шрифт для міток на осях

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AxesFont), group (Fonts)
en: Choose a font for the axis labels.
uk: Оберіть шрифт для міток на осях.

note: i18n: ectx: label, entry (HeaderTableFont), group (Fonts)
en: Font of the printed header table
uk: Шрифт для друкованої таблиці-шапки

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (HeaderTableFont), group (Fonts)
en: Choose a font for the table printed at the top of the page.
uk: Оберіть шрифт для таблиці, яку буде надруковано нагорі сторінки.

note: i18n: ectx: label, entry (LabelFont), group (Fonts)
en: Font of diagram labels
uk: Шрифт для міток діаграми

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (LabelFont), group (Fonts)
en: Choose a font for diagram labels.
uk: Оберіть шрифт для міток на діаграмах

note: i18n: ectx: label, entry (AxesColor), group (Colors)
en: Axis-line color
uk: Колір ліній осей

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AxesColor), group (Colors)
en: Enter the color of the axis lines.
uk: Введіть колір для ліній осей.

note: i18n: ectx: label, entry (GridColor), group (Colors)
en: Grid Color
uk: Колір сітки

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (GridColor), group (Colors)
en: Choose a color for the grid lines.
uk: Оберіть колір ліній сітки.

note: i18n: ectx: label, entry (Color0), group (Colors)
en: Color of function 1
uk: Колір функції 1

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color0), group (Colors)
en: Choose a color for function 1.
uk: Оберіть колір функції 1.

note: i18n: ectx: label, entry (Color1), group (Colors)
en: Color of function 2
uk: Колір функції 2

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color1), group (Colors)
en: Choose a color for function 2.
uk: Оберіть колір функції 2.

note: i18n: ectx: label, entry (Color2), group (Colors)
en: Color of function 3
uk: Колір функції 3

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color2), group (Colors)
en: Choose a color for function 3.
uk: Оберіть колір функції 3.

note: i18n: ectx: label, entry (Color3), group (Colors)
en: Color of function 4
uk: Колір функції 4

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color3), group (Colors)
en: Choose a color for function 4.
uk: Оберіть колір функції 4.

note: i18n: ectx: label, entry (Color4), group (Colors)
en: Color of function 5
uk: Колір функції 5

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color4), group (Colors)
en: Choose a color for function 5.
uk: Оберіть колір функції 5.

note: i18n: ectx: label, entry (Color5), group (Colors)
en: Color of function 6
uk: Колір функції 6

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color5), group (Colors)
en: Choose a color for function 6.
uk: Оберіть колір функції 6.

note: i18n: ectx: label, entry (Color6), group (Colors)
en: Color of function 7
uk: Колір функції 7

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color6), group (Colors)
en: Choose a color for function 7.
uk: Оберіть колір функції 7.

note: i18n: ectx: label, entry (Color7), group (Colors)
en: Color of function 8
uk: Колір функції 8

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color7), group (Colors)
en: Choose a color for function 8.
uk: Оберіть колір функції 8.

note: i18n: ectx: label, entry (Color8), group (Colors)
en: Color of function 9
uk: Колір функції 9

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color8), group (Colors)
en: Choose a color for function 9.
uk: Оберіть колір функції 9.

note: i18n: ectx: label, entry (Color9), group (Colors)
en: Color of function 10
uk: Колір функції 10

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Color9), group (Colors)
en: Choose a color for function 10.
uk: Оберіть колір функції 10.

note: i18n: ectx: label, entry (anglemode), group (General)
en: Radians instead of degrees
uk: Радіани замість градусів

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (anglemode), group (General)
en: Check the box if you want to use radians
uk: Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте використовувати радіани

note: i18n: ectx: label, entry (backgroundcolor), group (General)
en: Background color
uk: Колір тла

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (backgroundcolor), group (General)
en: The background color for the graph
uk: Колір тла графіка

note: i18n: ectx: label, entry (zoomInStep), group (General)
en: Zoom-in step
uk: Крок при збільшенні масштабу

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (zoomInStep), group (General)
en: The value the zoom-in tool should use
uk: Значення, яке використовуватиме інструмент збільшення

note: i18n: ectx: label, entry (zoomOutStep), group (General)
en: Zoom-out step
uk: Крок при зменшенні масштабу

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (zoomOutStep), group (General)
en: The value the zoom-out tool should use
uk: Значення, яке використовуватиме інструмент зменшення

note: i18n: ectx: label, entry (DetailedTracing), group (General)
en: Extra detail when tracing
uk: Додаткові елементи під час пересування

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DetailedTracing), group (General)
en: Whether to show extra detail such as the tangent and normal when tracing a plot.
uk: Чи використовувати додаткові деталі такі як дотична та нормаль під час пересування графіком.

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
uk: З&міни

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
uk: П&ерегляд

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
uk: &Інструменти

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
uk: &Довідка

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
uk: &Файл

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
uk: Головний пенал

en: The file had an unknown version number
uk: Цей файл має невідомий номер версії

en: The file does not exist.
uk: Цей файл не існує.

en: An error appeared when opening this file (%1)
uk: Під час відкриття цього файла сталася помилка (%1)

en: %1 could not be opened
uk: Не вдалося відкрити %1

en: %1 could not be loaded (%2 at line %3, column %4)
uk: %1 неможливо завантажити (%2 у рядку %3, позиція %4)

en: automatic
uk: автоматично

en: The function %1 could not be loaded
uk: Функцію %1 неможливо завантажити

[ctx: @title:window]
en: Parameter Editor
uk: Редактор параметрів

en: Open Parameter File
uk: Відкриття файла параметрів

en: Plain Text File (*.txt)
uk: звичайний текстовий файл (*.txt)

en: An error appeared when opening this file: %1
uk: Під час відкриття цього файла сталася помилка: %1

en: Line %1 is not a valid parameter value and will therefore not be included. Do you want to continue?
uk: Рядок %1 не є коректним значенням параметра, тому його не буде включено. Бажаєте продовжувати?

en: Would you like to be informed about other lines that cannot be read?
uk: Чи бажаєте отримати додаткову інформацію про інші рядки, які неможливо прочитати?

en: Get Informed
uk: Отримувати інформацію

en: Ignore Information
uk: Не зважати на інформацію

en: An error appeared when opening this file
uk: Під час відкриття файла сталася помилка

en: Save File
uk: Збереження файла

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to continue and overwrite this file?
uk: Файл з назвою «%1» вже існує. Ви справді бажаєте продовжувати і перезаписати цей файл?

en: Overwrite File?
uk: Перезаписати файл?

en: An error appeared when saving this file
uk: Під час збереження файла сталася помилка

[ctx: @title:window]
en: KmPlot Options
uk: Параметри KmPlot

en: Print header table
uk: Друкувати таблицю-шапку

en: Transparent background
uk: Прозоре тло

en: Pixels (1/72nd in)
uk: Пікселів (1/72 дюйма)

en: Inches (in)
uk: Дюймів (in)

en: Centimeters (cm)
uk: Сантиметрів (см)

en: Millimeters (mm)
uk: Міліметрів (мм)

en: Width:
uk: Ширина:

en: Height:
uk: Висота:

en: Width is invalid
uk: Некоректна ширина

en: Height is invalid
uk: Некоректна висота

en: Slider %1
uk: Повзунок %1

en: Move slider to change the parameter of the function plot connected to this slider.
uk: Пересуньте повзунок, щоб змінити параметр графіка функції, пов’язаний з цим повзунком.

[ctx: @title:window]
en: Sliders
uk: Повзунки

en: Mathematical function plotter by KDE
uk: Графобудівник математичних функцій від KDE

en: (c) 2000-2002, Klaus-Dieter Möller
uk: © Klaus-Dieter Möller, 2000–2002

en: Original Author
uk: Перший автор

en: GUI
uk: Інтерфейс

en: Various improvements
uk: Різні вдосконалення

en: Porting to Qt 4, UI improvements, features
uk: Портування на Qt 4, вдосконалення інтерфейсу користувача, додаткові можливості

en: svg icon
uk: піктограма svg

en: command line options, MIME type
uk: параметри командного рядка, тип MIME

en: Initial functions to plot
uk: Початкові функції для побудови

en: argument
uk: аргумент

en: URLs to open
uk: Адреси, які слід відкрити

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SettingsPageGeneral)
en: General
uk: Загальне

en: General Settings
uk: Загальні параметри

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SettingsPageDiagram)
en: Diagram
uk: Діаграма

en: Diagram Appearance
uk: Вигляд діаграми

en: Colors
uk: Кольори

en: Fonts
uk: Шрифти

en: Configure KmPlot...
uk: Налаштувати KmPlot...

en: E&xport...
uk: Е&кспорт...

en: &Coordinate System...
uk: &Координатна система...

en: &Constants...
uk: &Константи...

en: Zoom &In
uk: З&більшити

en: Zoom &Out
uk: З&меншити

en: &Fit Widget to Trigonometric Functions
uk: &Пристосувати віджет для тригонометричних функцій

en: Reset View
uk: Оновити перегляд

en: Show Sliders
uk: Показати повзунки

en: Calculator
uk: Калькулятор

en: Plot &Area...
uk: Намалювати &область...

en: Find Ma&ximum...
uk: Знайти мак&симум

en: Find Mi&nimum...
uk: Знайти мі&німум...

[ctx: @action:inmenu Help]
en: Predefined &Math Functions
uk: Вже визначені &математичні функції

en: Cartesian Plot
uk: Графік у декартовій системі

en: Parametric Plot
uk: Графік параметричної функції

en: Polar Plot
uk: Графік у полярній системі

en: Implicit Plot
uk: Графік неявної функції

en: Differential Plot
uk: Графік розв’язку задачі Коші

en: &Hide
uk: &Сховати

en: &Remove
uk: Ви&лучити

en: Animate Plot...
uk: Анімація графіка...

en: Copy (x, y)
uk: Копіювати (x, y)

en: Copy Root Value
uk: Копіювати значення кореня

en: The plot has been modified.
    Do you want to save it?
uk: Графік було змінено.
    Бажаєте зберегти його?

en: This file is saved with an old file format; if you save it, you cannot open the file with older versions of KmPlot. Are you sure you want to continue?
uk: Цей файл було збережено у старому форматі; якщо ви зараз збережете його, ви не зможете відкрити файл старішими версіями KmPlot. Бажаєте продовжувати?

en: Save New Format
uk: Зберегти у новому форматі

en: Save As
uk: Зберегти як

en: The file could not be saved
uk: Файл неможливо зберегти

en: Scalable Vector Graphics (*.svg)
uk: масштабована векторна графіка (*.svg)

[ctx: @title:window]
en: Export as Image
uk: Експорт до зображення

en: Sorry, something went wrong while saving to image "%1"
uk: Вибачте, під час збереження зображення «%1» щось пішло не так

[ctx: @title:window]
en: Print Plot
uk: Друкувати графік

en: Print Settings
uk: Параметри друку

[ctx: @title:window]
en: Print Settings
uk: Параметри друку

[ctx: @title:window]
en: Parameter Animator
uk: Параметрична анімація

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, warningLabel)
en: The function must have an additional variable as a parameter, e.g. f(x,k) would have k as its parameter
uk: Функція повинна мати додаткову зміну як параметр, наприклад, f(x,k) матиме параметр k

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, warningLabel)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:Sans Serif; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:Sans;"><span style=" font-weight:600;">Warning:</span> The current function does not have a parameter, and so cannot be animated.</p></body></html>
uk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:Sans Serif; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:Sans;"><span style=" font-weight:600;">Попередження:</span> Поточна функція не має додаткового параметра, тому її анімація неможлива.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Final value:
uk: Кінцеве значення:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Initial value:
uk: Початкове значення:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Current Value:
uk: Поточне значення:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Speed:
uk: Швидкість:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Fast
uk: Висока

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Slow
uk: Низька

en: Slider No. %1
uk: Повзунок %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useSlider)
en: Slider:
uk: Повзунок:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useList)
en: List:
uk: Список:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, editParameterListButton)
en: Edit the list of parameters
uk: Редагувати список параметрів

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, editParameterListButton)
en: Click here to open a list of parameter values. Here you can add, remove, and change them.
uk: Клацніть тут, щоб відкрити список значень параметрів. У ньому ви зможете додати, вилучити і змінити параметри.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editParameterListButton)
en: Edit List...
uk: Редагувати список...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, listOfSliders)
en: Select a slider
uk: Оберіть повзунок

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, listOfSliders)
en: Select one of the sliders to change the parameter value dynamically. The values vary from 0 (left) to 100 (right).
uk: Оберіть один з повзунків, щоб змінити значення параметра у інтерактивному режимі. Значення змінюються від 0 (ліворуч) до 100 (праворуч).

en: Remove all
uk: Вилучити все

en: The function %1 is depended upon by the following functions: %2. These must be removed in addition.
uk: Функція %1 залежить від таких функцій: %2. Цю залежність слід виключити.

en: Syntax error
uk: Синтаксична помилка

en: Missing parenthesis
uk: Не вистачає дужки

en: Stack overflow
uk: Переповнення стека

en: Name of function is not free
uk: Функція з такою назвою вже існує

en: recursive function not allowed
uk: рекурсивні функції не дозволено

en: Empty function
uk: Порожня функція

en: Function could not be found
uk: Функцію неможливо знайти

en: The differential equation must be at least first-order
uk: Диференціальне рівняння мусить мати порядок не менше першого

en: Too many plus-minus symbols
uk: Забагато символів плюс-мінус

en: Invalid plus-minus symbol (expression must be constant)
uk: Некоректний символ плюс-мінус (вираз має бути константою)

en: The function has too many arguments
uk: Функція має забагато аргументів

en: The function does not have the correct number of arguments
uk: У виклику функції відсутня потрібна кількість аргументів

en: Solid
uk: Суцільний

en: Dash
uk: Штрихова лінія

en: Dot
uk: Пунктир

en: Dash Dot
uk: Штрих-пунктир

en: Dash Dot Dot
uk: Штрих-подвійний пунктир

en: Advanced...
uk: Інше...

en: Color:
uk: Колір:

[ctx: @title:window]
en: Plot Appearance
uk: Вигляд графіка

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlotStyleWidget)
en: Plot Style
uk: Стиль графіка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showPlotName)
en: Show the plot name
uk: Показати назву графіка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showExtrema)
en: Show extrema (minimum/maximum points)
uk: Показати екстремуми (точки мінімуму або максимуму)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showTangentField)
en: Show the tangent field:
uk: Показати поле дотичних:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useGradient)
en: Use a gradient for parameters:
uk: Використовувати градієнт для параметрів:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Line style:
uk: Стиль ліній:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Line width:
uk: Товщина ліній:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, lineWidth) i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_AxesLineWidth) i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_GridLineWidth) i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_TicWidth) i18n: ectx: pr
en:  mm
uk:  мм

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, QParameterEditor)
en: Parameter Editor
uk: Редактор параметрів

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cmdDelete)
en: delete selected constant
uk: вилучити позначену константу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, moveUp)
en: Move Up
uk: Пересунути вгору

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, moveDown)
en: Move Down
uk: Пересунути вниз

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cmdImport)
en: Import values from a textfile
uk: Імпортувати значення з текстового файла

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cmdImport)
en: Import values from a textfile. Every line in the file is parsed as a value or expression.
uk: Імпортувати значення з текстового файла. Кожен рядок файла вважатиметься окремим значенням або виразом.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cmdImport)
en: &Import...
uk: &Імпорт...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cmdExport)
en: Export values to a textfile
uk: Експортувати значення до текстового файла

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, cmdExport)
en: Export values to a textfile. Every value in the parameter list will be written to one line in the file.
uk: Експортувати значення до текстового файла. Кожне значення у списку параметрів буде записано як окремий рядок цього файла.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cmdExport)
en: &Export...
uk: &Експорт...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: &Coords
uk: &Координати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Background color:
uk: Колір тла

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_backgroundcolor)
en: Color for the plot area behind the grid.
uk: Колір області графіка під сіткою.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_backgroundcolor)
en: Click on the button the choose the color of the background. This option has no effect on printing nor export.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб вибрати колір тла. Вказане значення не впливатиме на друк та експорт графіка.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Axes:
uk: &Осі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Grid:
uk: &Сітка:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_AxesColor)
en: Select color for the axes.
uk: Виберіть колір для осей.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_AxesColor)
en: Specify the color of the axes. The change will appear as soon as you press the OK button.
uk: Визначте колір осей. Зміни набудуть чинності лише після того, як ви натиснете кнопку «Гаразд».

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_GridColor)
en: Select color for the grid.
uk: Виберіть колір для сітки.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_GridColor)
en: Specify the color of the grid. The change will appear as soon as you press the OK button.
uk: Визначте колір сітки. Зміни набудуть чинності лише після того, як ви натиснете кнопку «Гаразд».

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: &Default Function Colors
uk: &Типові кольори функцій

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_Color1)
en: The default color for function number 2.
uk: Типовий колір для функції з номером 2.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color1)
en: The default color for function number 2. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
uk: Типовий колір для функції з номером 2. Будь ласка, зауважте, що визначення кольору впливає лише на ще не накреслені функції, отже, якщо ви визначили функцію з номером 1, і після цього змінили тут для неї колір, цей параметр набуде чинності лише наступного разу, коли ви визначите нову функцію з номером 1.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_Color4)
en: The default color for function number 5.
uk: Типовий колір для функції з номером 5.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color4)
en: The default color for function number 5. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
uk: Типовий колір для функції з номером 5. Будь ласка, зауважте, що визначення кольору впливає лише на ще не накреслені функції, отже, якщо ви визначили функцію з номером 1, і після цього змінили тут для неї колір, цей параметр набуде чинності лише наступного разу, коли ви визначите нову функцію з номером 1.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_Color0)
en: The default color for function number 1.
uk: Типовий колір для функції з номером 1.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color0)
en: The default color for function number 1. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
uk: Типовий колір для функції з номером 1. Будь ласка, зауважте, що визначення кольору впливає лише на ще не накреслені функції, отже, якщо ви визначили функцію з номером 1, і після цього змінили тут для неї колір, цей параметр набуде чинності лише наступного разу, коли ви визначите нову функцію з номером 1.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Function &1:
uk: Функція &1:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_Color2)
en: The default color for function number 3.
uk: Типовий колір для функції з номером 3.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color2)
en: The default color for function number 3. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
uk: Типовий колір для функції з номером 3. Будь ласка, зауважте, що визначення кольору впливає лише на ще не накреслені функції, отже, якщо ви визначили функцію з номером 1, і після цього змінили тут для неї колір, цей параметр набуде чинності лише наступного разу, коли ви визначите нову функцію з номером 1.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_13)
en: Function &3:
uk: Функція &3:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Function &2:
uk: Функція &2:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_12)
en: Function &4:
uk: Функція &4:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_Color3)
en: The default color for function number 4.
uk: Типовий колір для функції з номером 4.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color3)
en: The default color for function number 4. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
uk: Типовий колір для функції з номером 4. Будь ласка, зауважте, що визначення кольору впливає лише на ще не накреслені функції, отже, якщо ви визначили функцію з номером 1, і після цього змінили тут для неї колір, цей параметр набуде чинності лише наступного разу, коли ви визначите нову функцію з номером 1.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_11)
en: Function &5:
uk: Функція &5:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_9)
en: Function &7:
uk: Функція &7:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_8)
en: Function &8:
uk: Функція &8:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_Color8)
en: The default color for function number 9.
uk: Типовий колір для функції з номером 9.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color8)
en: The default color for function number 9. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
uk: Типовий колір для функції з номером 9. Будь ласка, зауважте, що визначення кольору впливає лише на ще не накреслені функції, отже, якщо ви визначили функцію з номером 1, і після цього змінили тут для неї колір, цей параметр набуде чинності лише наступного разу, коли ви визначите нову функцію з номером 1.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_10)
en: Function &6:
uk: Функція &6:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_Color6)
en: The default color for function number 7.
uk: Типовий колір для функції з номером 7.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color6)
en: The default color for function number 7. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
uk: Типовий колір для функції з номером 7. Будь ласка, зауважте, що визначення кольору впливає лише на ще не накреслені функції, отже, якщо ви визначили функцію з номером 1, і після цього змінили тут для неї колір, цей параметр набуде чинності лише наступного разу, коли ви визначите нову функцію з номером 1.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_Color7)
en: The default color for function number 8.
uk: Типовий колір для функції з номером 8.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color7)
en: The default color for function number 8. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
uk: Типовий колір для функції з номером 8. Будь ласка, зауважте, що визначення кольору впливає лише на ще не накреслені функції, отже, якщо ви визначили функцію з номером 1, і після цього змінили тут для неї колір, цей параметр набуде чинності лише наступного разу, коли ви визначите нову функцію з номером 1.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_Color5)
en: The default color for function number 6.
uk: Типовий колір для функції з номером 6.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color5)
en: The default color for function number 6. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
uk: Типовий колір для функції з номером 6. Будь ласка, зауважте, що визначення кольору впливає лише на ще не накреслені функції, отже, якщо ви визначили функцію з номером 1, і після цього змінили тут для неї колір, цей параметр набуде чинності лише наступного разу, коли ви визначите нову функцію з номером 1.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_7)
en: Function &9:
uk: Функція &9:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_Color9)
en: The default color for function number 10.
uk: Типовий колір для функції з номером 10.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_Color9)
en: The default color for function number 10. Please note that this color setting only affects empty functions, so if you have defined a function at number 1 and you change color for that number here, the setting will be shown next time you define a new function at number 1.
uk: Типовий колір для функції з номером 10. Будь ласка, зауважте, що визначення кольору впливає лише на ще не накреслені функції, отже, якщо ви визначили функцію з номером 1, і після цього змінили тут для неї колір, цей параметр набуде чинності лише наступного разу, коли ви визначите нову функцію з номером 1.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_6)
en: Function 1&0:
uk: Функція 1&0:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton11)
en: No Grid will be plotted.
uk: Сітку не буде намальовано.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton11)
en: None
uk: Немає

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton12)
en: A line for every tic.
uk: Одна лінія на кожну позначку.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton12)
en: Lines
uk: Лінії

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton13)
en: Only little crosses in the plot area.
uk: Лише маленькі перехрестя на полотні графіка.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton13)
en: Crosses
uk: Перехрестя

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton14)
en: Circles around the Origin.
uk: Кола навколо початку координат.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton14)
en: Polar
uk: Полярна

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Axis Labels
uk: Позначки осей

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Label on horizontal axis.
uk: Мітка горизонтальної вісі.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Horizontal axis label:
uk: Позначка горизонтальної вісі:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_2)
en: Label on vertical axis.
uk: Мітка вертикальної вісі.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Vertical axis label:
uk: Позначка вертикальної вісі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Axis widths:
uk: Товщина осей:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Line &width:
uk: &Товщина ліній:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9)
en: Tic width:
uk: Товщина лінії позначки:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8_4)
en: Tic length:
uk: Довжина лінії позначки:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowLabel)
en: Visible tic labels.
uk: Видимі мітки позначок.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowLabel)
en: Check this if the axes' tics should be labeled.
uk: Позначте цей пункт, якщо до позначок на осях слід додавати мітки.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowLabel)
en: Show labels
uk: Показати позначки

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowAxes)
en: Visible axes.
uk: Видимі осі.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowAxes)
en: Check this if the axes should be visible.
uk: Позначте, якщо потрібні видимі осі.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowAxes)
en: Show axes
uk: Показати осі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowArrows)
en: Visible arrows at the end of the axes.
uk: Видимі стрілки на кінцях осей.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowArrows)
en: Check this if the axes should have arrows at their ends.
uk: Позначте, якщо потрібно, щоб осі закінчувалися стрілками.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowArrows)
en: Show arrows
uk: Показувати стрілки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: Axes labels:
uk: Позначки осей:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10_3)
en: Diagram labels:
uk: Позначки діаграм:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10_4)
en: Header table:
uk: Таблиця-шапка:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_anglemode)
en: Angle Mode
uk: Режим кутів

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: Trigonometric functions use radian mode for angles.
uk: Тригонометричні функції використовують режим радіанів для кутів.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: Check this button to use radian mode to measure angles. This is important for trigonometric functions only.
uk: Позначте тут, якщо слід вимірювати кути у радіанах. Це вплине лише на тригонометричні функції.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: &Radian
uk: &Радіани

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioButton2)
en: Trigonometric functions use degree mode for angles.
uk: Тригонометричні функції використовують режим градусів для кутів.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton2)
en: Check this button to use degree mode to measure angles. This is important for trigonometric functions only.
uk: Позначте тут, якщо слід вимірювати кути у градусах. Це вплине лише на тригонометричні функції.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton2)
en: &Degree
uk: &Градуси

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Zoom
uk: Масштабування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Zoom in by:
uk: Збільшувати на:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_2)
en: Zoom out by:
uk: Зменшувати на:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_zoomOutStep)
en: The value the Zoom Out tool should use.
uk: Значення, яке використовуватиме інструмент зменшення.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_zoomInStep)
en: The value the Zoom In tool should use.
uk: Значення, яке використовуватиме інструмент збільшення.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DetailedTracing)
en: Draw tangent and normal when tracing
uk: Малювати дотичну і нормаль під час слідкування

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SliderWidget)
en: Slider
uk: Повзунок

[ctx: %1=minimum value, %2=maximum value]
en: %1 to %2
uk: від %1 до %2

[ctx: 'E' is the distance between ticks on the axis]
en: 1E =
uk: 1 поділка =

en: Plotting Range
uk: Діапазон графіка

en: Axes Division
uk: Ділення осей

en: x-Axis:
uk: Вісь x:

en: y-Axis:
uk: Вісь y:

en: Functions:
uk: Функції:

[ctx: %1 is a subscript zero symbol]
en: root: x%1 =
uk: корінь: x%1 =

en: Error in extension.
uk: Помилка у додатку.
