kmymoney2 - en to et translation catalogue (3415 entries)

en: _Fees
et: _Teenustasud

en: Error importing %1: This file is not a valid KMM statement file.
et: Tõrge %1 importimisel: see ei ole korrektne KMM pangaväljavõtte fail.

en: Invalid Statement
et: Vigane pangaväljavõte

en: Importing statement for account %1
et: Konto %1 pangaväljavõtte import

en: Importing statement without transactions
et: Pangaväljavõtte import ilma tehinguteta

en:   Statement balance is not contained in statement.
et:  Pangaväljavõte ei sisalda bilanssi.

en:   Statement balance on %1 is reported to be %2
et:  Pangaväljavõtte bilanss seisuga %1 on %2

en:   Transactions
et:   Tehingud

en:     %1 processed |     %1 processed
et[0]:     %1 töödeldud
et[1]:     %1 töödeldud

[ctx: x transactions have been added]
en:     %1 added |     %1 added
et[0]:     %1 lisatud
et[1]:     %1 lisatud

en:     %1 matched |     %1 matched
et[0]:     %1 sobitatud
et[1]:     %1 sobitatud

en:     %1 duplicate |     %1 duplicates
et[0]:     %1 duplikaat
et[1]:     %1 duplikaati

en:   Payees
et:   Maksesaajad

[ctx: x transactions have been created]
en:     %1 created |     %1 created
et[0]:     %1 loodud
et[1]:     %1 loodud

en: Error creating security record: %1
et: Tõrge väärtpaberikirje loomisel: %1

en: Error
et: Tõrge

en: This imported statement contains investment transactions with no security.  These transactions will be ignored.
et: Imporditud pangaväljavõte sisaldab investeerimistehinguid ilma väärtpaberita. Selliseid tehinguid eiratakse.

en: Security not found
et: Väärtpaberit ei leitud

en: Statement Importer
et: Pangaväljavõtte importija

en: This imported statement contains investment transactions with no share amount.  These transactions will be ignored.
et: Imporditud pangaväljavõte sisaldab investeerimistehinguid ilma aktsiakoguseta. Selliseid tehinguid eiratakse.

en: No share amount provided
et: Aktsiakogust pole antud

en: (Fees) %1
et: (Teenustasud) %1

en: Do you want to add "%1" as payee/receiver?
et: Kas lisada "%1" maksesaajana?

en: Selecting "Yes" will create the payee, "No" will skip creation of a payee record and remove the payee information from this transaction. Selecting "Cancel" aborts the import operation.
    
    If you select "No" here and mark the "Do not ask again" checkbox, the payee information for all following transactions referencing "%1" will be removed.
et: Kui valida "Jah", luuakse maksesaaja; kui valida "Ei", jäetakse maksesaaja kirje loomine vahele ja maksesaaja teave eemaldatakse tehingust. Kui valida "Loobu", katkestatakse import.
    
    Kui valida "Ei" ja märkida ruuduke "Rohkem ei küsita", eemaldatakse kõigis edasistes tehingutes maksesaaja "%1" kohta käiv teave.

en: New payee/receiver
et: Uus maksesaaja

en: Default Category for Payee
et: Maksesaaja vaikimisi kategooria

en: Please select a default category for payee '%1'
et: Palun vali maksesaaja "%1" vaikimisi kategooria

en: Save Category
et: Salvesta kategooria

en: No Category
et: Kategooria puudub

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonAbort) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, abortButton)
en: Abort
et: Katkesta

en: Unable to add payee/receiver
et: Maksesaaja lisamine nurjus

en: Problem adding or matching imported transaction with id '%1': %2
et: Probleem imporditud tehingu ID-ga "%1" lisamisel või sobitamisel: %2

en: <b>You have downloaded a statement for the following account:</b><br/><br/>
et: <b>Laadisid alla järgmise konto pangaväljavõtte:</b><br/><br/>

en:  - Account Name: %1
et:  - Konto nimi: %1

en:  - Account Type: %1
et:  - Konto tüüp: %1

en:  - Account Number: %1
et:  - Konto number: %1

en: Do you want to import transactions to this account?
et: Kas importida tehingud sellesse kontosse?

en: KMyMoney cannot determine which of your accounts to use.  You can create a new account by pressing the <b>Create</b> button or select another one manually from the selection box below.
et: KMyMoney ei suuda otsustada, millist kontot kasutada. Võid luua uue konto, klõpsates nupule <b>Loo</b>, või valida mõne konto käsitsi allolevast kastist.

en: No account information has been found in the selected statement file. Please select an account using the selection box in the dialog or create a new account by pressing the <b>Create</b> button.
et: Valitud pangaväljavõtte failis ei leitud teavet konto kohta. Palun vali konto valikukastist või loo uus konto, klõpsates nupule <b>Loo</b>.

en: Import transactions
et: Tehingute import

en: You must select an account, create a new one, or press the <b>Abort</b> button.
et: Sul tuleb valida konto, luua uus või klõpsata nupule <b>Katkesta</b>.

en: KMyMoney has found a scheduled transaction which matches an imported transaction.<br/>Schedule name: <b>%1</b><br/>Transaction: <i>%2 %3</i><br/>Do you want KMyMoney to enter this schedule now so that the transaction can be matched?
et: KMyMoney leidis planeeritud tehingu, mis sobib imporditud tehinguga.<br/>Ajaplaani nimi: <b>%1</b><br/>Tehing: <i>%2 %3</i><br/>Kas KMyMoney peaks sisestama nüüd selle ajaplaani, et tehing oleks võimalik sobitada?

en: KMyMoney has found a scheduled transaction which matches an imported transaction.<br/>Schedule name: <b>%2</b><br/>Transaction: <i>%3 %4</i><br/>The transaction dates are one day apart.<br/>Do you want KMyMoney to enter this schedule now so that the transaction can be matched? | KMyMoney has found a scheduled transaction which matches an imported transaction.<br/>Schedule name: <b>%2</b><br/>Transaction: <i>%3 %4</i><br/>The transaction dates are %1 days apart.<br/>Do you want KMyMoney to enter this schedule now so that the transaction can be matched?
et[0]: KMyMoney leidis planeeritud tehingu, mis sobib imporditud tehinguga.<br/>Ajaplaani nimi: <b>%2</b><br/>Tehing: <i>%3 %4</i><br/>Tehingu kuupäevad erinevad ühe päeva võrra.<br/>Kas KMyMoney peaks sisestama nüüd selle ajaplaani, et tehing oleks võimalik sobitada?
et[1]: KMyMoney leidis planeeritud tehingu, mis sobib imporditud tehinguga.<br/>Ajaplaani nimi: <b>%2</b><br/>Tehing: <i>%3 %4</i><br/>Tehingu kuupäevad erinevad %1 päeva võrra.<br/>Kas KMyMoney peaks sisestama nüüd selle ajaplaani, et tehing oleks võimalik sobitada?

en: Schedule found
et: Leiti ajaplaan

en: Error while loading file '%1'.
et: Tõrge faili "%1" laadimisel.

en: File access error
et: Faili lugemise viga

en: <p><b>%1</b> is not a template file.</p>
et: <p><b>%1</b> ei ole mallifail.</p>

en: Filetype Error
et: Failitüübi tõrge

en: <p>Error while reading template file <b>%1</b> in line %2, column %3</p>
et: <p>Tõrge mallifaili <b>%1</b> lugemisel reas %2, veerus %3</p>

en: Template Error
et: Malli tõrge

en: File '%1' not found.
et: Faili "%1" ei leitud.

en: <p>Invalid tag <b>%1</b> in template file <b>%2</b></p>
et: <p>Vigane silt <b>%1</b> mallifailis <b>%2</b></p>

en: Loading template %1
et: Malli %1 laadimine

en: <p>Invalid top-level account type <b>%1</b> in template file <b>%2</b></p>
et: <p>Vigane tipptaseme konto tüüp <b>%1</b> mallifailis <b>%2</b></p>

en: <p>Invalid flag type <b>%1</b> for account <b>%3</b> in template file <b>%2</b></p>
et: <p>Vigane lipu tüüp <b>%1</b> kontole <b>%3</b> mallifailis <b>%2</b></p>

en: Source <placeholder>%1</placeholder> does not exist.
et: Allikas <placeholder>%1</placeholder> puudub.

en: Cannot resolve input date.
et: Sisendkuupäeva lahendamine nurjus.

en: CSV source <placeholder>%1</placeholder> does not exist.
et: CSV allikat <placeholder>%1</placeholder> ei ole olemas.

en: Cannot find from and to currency.
et: Lähte- ja sihtvääringut ei leitud.

en: Local quote sources aren't supported.
et: Kohalikud kursiallikad ei ole toetatud.

en: Fetching URL %1...
et: URL-i.%1 tõmbamine...

en: [No identifier]
et: [Identifikaator puudub]

en: <placeholder>%1</placeholder> skipped because it doesn't have identification number.
et: <placeholder>%1</placeholder> jäetakse vahele, sest sel puudub identifitseeriv number.

[ctx: The process x is executing]
en: Executing %1...
et: Käivitatakse %1...

en: Unable to launch: %1
et: Käivitamine nurjus: %1

en: Failed to open downloaded file
et: Allalaaditud faili avamine nurjus

[ctx: Executing 'script' 'online source' 'investment symbol']
en: Executing %1 %2 %3...
et: Käivitatakse %1 %2 %3...

en: Unable to update price for %1
et: %1 hinna uuendamine nurjus

en: Identifier found: '%1'
et: Leiti identifikaator: '%1'

en: Price found: '%1' (%2)
et: Leiti hind: '%1' (%2)

en: Date found: '%1'
et: Leiti kuupäev: '%1'

en: Unable to update price for %1 (no price or no date)
et: %1 hinna uuendamine nurjus (hind või kuupäev puudub)

en: Unable to update price for %1 (empty quote data)
et: %1 hinna uuendamine nurjus (tühjad kursiandmed)

en: Unable to load data, because no contact has been associated with the owner of the standard address book.
et: Andmete laadimine nurjus, sest ükski kontakt pole seotud standardse aadressiraamatu omanikuga.

en: Address book import
et: Aadressiraamatu import

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, EditPersonalDataDlg)
en: New File Dialog
et: Uue faili dialoog

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: Use this dialog to enter personal information about yourself.
    
    All information is optional and is provided to personalize
    your KMyMoney file.
et: See dialoog võimaldab sisestada teavet enda kohta.
    
    Ükski osa sellest teabest pole kohustuslik ja seda kasutatakse
    ainult sinu KMyMoney faili personaliseerimiseks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: County/State:
et: Maakond/provints:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: Street:
et: Tänav:

[ctx: Email address]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Email:
et: E-posti aadress:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Your name:
et: Sinu nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Telephone:
et: Telefon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: Town:
et: Asula:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: Postal Code:
et: Postiindeks:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_loadAddressButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kabcBtn)
en: Load from Addressbook
et: Laadi aadressiraamatust

en: %1 (Brokerage)
et: %1 (vahendustehingud)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_priceList) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkPrice) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelInv_price) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblpriceCol)
en: Price
et: Hind

en: Price/share
et: Hind/aktsia

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, summaryView) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2_2)
en: Transaction amount
et: Tehingu kogus

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, InterestWizardPage) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbActionTypes)
en: Interest
et: Intress

en: Fees
et: Teenustasud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_scheduleTree) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_accountTab) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkAccount) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_q
en: Account
et: Konto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkShares)
en: Shares
et: Aktsiad

[ctx: Total value]
en: Total
et: Kokku

en: Ratio 1/
et: Tegur 1/

en: Price/Share
et: Hind/aktsia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SecurityDlg)
en: Security
et: Väärtpaber

en: Asset account
et: Varakonto

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_tagTab) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_tagsView) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkTag)
en: Tag
et: Silt

en: Activity
et: Tegevus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_priceList) i18n: ectx: 
en: Date
et: Kuupäev

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Status
et: Olek

en: At least one split of the selected transaction references an account that has been closed. Editing the transactions is therefore prohibited.
et: Vähemalt üks valitud tehingute alltehing viitab suletud kontole. Tehingute muutmine on seetõttu keelatud.

en: Cannot enter transaction with postdate prior to account's opening date.
et: Ei ole võimalik sisestada tehingut, mille kuupäev on varasem konto avamispäevast.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonSkip) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_qbuttonCancel) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_skipButton)
en: &Skip
et: &Jäta vahele

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_skipButton)
en: Skip this transaction
et: Tehingu vahelejätmine

en: Use this to skip importing this transaction and proceed with the next one.
et: Sellega saab tehingu importimise vahele jätta ja minna järgmise tehingu juurde.

en: &Create...
et: &Loo...

en: Create a new account/category
et: Uue konto/kategooria loomine

en: Use this to add a new account/category to the file
et: Sellega saab lisada faili uue konto/kategooria

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_kButtonAbort)
en: &Abort
et: K&atkesta

en: Abort the import operation and dismiss all changes
et: Importimistoimingu katkestamine ja kõigi muudatuste tühistamine

en: Use this to abort the import. Your financial data will be in the state before you started the QIF import.
et: Sellega saab impordi katkestada. Sinu finantsandmed jäävad seisukorda, nagu nad olid enne QIF importimise alustamist.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KAccountSelectDlg)
en: Account selection
et: Konto valimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_headerLabel)
en: Account to import to
et: Konto, kuhu importida

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_createAssetButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_createButton)
en: Create
et: Loo

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KAvailableCurrencyDlg)
en: Select currencies to add
et: Lisatava valuuta valimine

[ctx: @title header of the currency name column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_currencyList)
en: Name
et: Nimi

[ctx: @title currency symbol column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_currencyList)
en: Symbol
et: Sümbol

en: Backup location:
et: Varukoopiafaili asukoht::

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KBackupDlg)
en: Backup
et: Varundamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Use this dialog to backup your data.
    
    Please make sure you have a disk inserted and that the drive is ready. Then choose the mount point from either the Choose button or by entering the path in the available box.
    
    Click OK to perform the backup.
et: See dialoog võimaldab andmeid varundada.
    
    Palun kontrolli, kas ketas on sisse pandud ja seade valmis. Seejärel vali ühenduspunkt kas nupuga Vali või asukohta vastavasse kasti kirjutades.
    
    Klõpsa OK varundamise alustamiseks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, txtAutoMount)
en: If your system does not use an automounter, make sure you mark the checkbox below to "mount this directory before backing up."
et: Kui sinu süsteem ei kasuta automaatset ühendamist, kontrolli, et märgitud oleks ruuduke "kataloogi ühendamine enne varundamise alustamist".

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1)
en: Device options
et: Seadme valikud

[ctx: This is the mount point]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblMountPoint)
en: Mount Point:
et: Ühenduspunkt

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, chooseButton)
en: Select mount point
et: Ühenduspunkti valimine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, chooseButton)
en: Use this to browse to the mount point.
et: Sellega saab sirvides valida ühenduspunkti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, chooseButton)
en: C&hoose...
et: &Vali...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mountCheckBox)
en: Mount this directory before backing up.
et: Kataloog ühendatakse enne varundamise alustamist

en: At least one transaction/schedule still references the category <b>%1</b>.  However, at least one category with the same currency must exist so that the transactions/schedules can be reassigned.
et: Vähemalt üks tehing/ajaplaan viitab endiselt kategooriale <b>%1</b>. Ent vähemalt üks sama valuutaga ajaplaan peab olemas olema, et tehinguid/ajaplaane saaks ümber suunata.

en: This dialog does not allow new categories to be created. Please pick a category from the list.
et: See dialoog ei võimalda luua uusi kategooriaid. Palun vali kategooria nimekirjast.

en: Category creation
et: Kategooria loomine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KCategoryReassignDlg)
en: Reassign categories
et: Kategooriate omistamise muutmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: The transactions, schedules and budgets associated with the selected category need to be re-assigned to a different category before the selected category can be deleted. Please select a category from the list below.
et: Valitud kategooriaga seotud tehingute, ajaplaanide ja eelarvete omistust tuleb muuta, enne kui saab valitud kategooria kustutada. Palun vali vajalik kategooria allolevast nimekirjast.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Available categories:
et: Saadaolevad kategooriad:

en: Please choose the type of import you wish to perform.  A simple explanation
    of the import type is available at the bottom of the screen and is updated when
    you select an item from the choice box.
    
    Once you have chosen an import type please press the OK button.
et: Palun vali soovitud imporditüüp. Imporditüübi lihtne selgitus on näha
    ekraani allosas ja seda uuendatakse vastavalt sellele, milline
    tüübi valikukastist valid.
    
    Kui oled imporditüübi valinud, klõpsa nupule OK.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, promptLabel)
en: Choose import type:
et: Impordi tüüp:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KChooseImportExportDlg)
en: Choose Import Type Dialog
et: Impordi tüübi valimine

en: Please choose the type of export you wish to perform.  A simple explanation
    of the export type is available at the bottom of the screen and is updated when
    you select an item from the choice box.
    
    Once you have chosen an export type please press the OK button.
et: Palun vali soovitud eksporditüüp. Eksporditüübi lihtne selgitus on näha
    ekraani allosas ja seda uuendatakse vastavalt sellele, milline
    tüübi valikukastist valid.
    
    Kui oled eksporditüübi valinud, klõpsa nupule OK.

en: Choose export type:
et: Ekspordi tüüp:

en: Choose Export Type Dialog
et: Ekspordi tüübi valimine

en: QIF files are created by the popular accounting program Quicken.
    Another dialog will appear, if you choose this type, asking for further
    information relevant to the Quicken format.
et: QIF-failid on loodud populaarse raamatupidamisprogrammiga Quicken.
    Selle tüübi valimisel ilmub uus dialoog, kus soovitakse teada saada
    täpsemat teavet Quickeni vormingu kohta.

en: The CSV type uses a comma delimited text file that can be used by
    most popular spreadsheet programs available for Linux and other operating
    systems.
et: CSV tüüp kasutab komadega eraldatud tekstifaile, mida
    suudavad mõista levinumad tabelarvutusprogrammid
    nii Linuxis kui ka teistes operatsioonisüsteemides.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, topLabel)
en: Please choose the type of import you wish to perform.   A simple explanation
    of the import type is available at the bottom of the screen and is updated when
    you select an item from the choice box.
    
    Once you have chosen an import type please press the OK button.
et: Palun vali soovitud imporditüüp. Imporditüübi lihtne selgitus on näha
    ekraani allosas ja seda uuendatakse vastavalt sellele, milline
    tüübi valikukastist valid.
    
    Kui oled imporditüübi valinud, klõpsa nupule OK.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, descriptionLabel)
en: Some description
et: Mingi kirjeldus

en: Transaction %1 has no splits
et: Tehing %1 ei sisalda alltehinguid

en: <p>Payee changed.<br/>&nbsp;&nbsp;&nbsp;Old: <b>%1</b>, New: <b>%2</b></p>
et: <p>Maksesaaja on muutunud.<br/>&nbsp;&nbsp;&nbsp;Vana: <b>%1</b>, uus: <b>%2</b></p>

en: <p>Account changed.<br/>&nbsp;&nbsp;&nbsp;Old: <b>%1</b>, New: <b>%2</b></p>
et: <p>Konto on muutunud.<br/>&nbsp;&nbsp;&nbsp;Vana: <b>%1</b>, uus: <b>%2</b></p>

en: <p>Transfer account changed.<br/>&nbsp;&nbsp;&nbsp;Old: <b>%1</b>, New: <b>%2</b></p>
et: <p>Ülekandekonto on muutunud.<br/>&nbsp;&nbsp;&nbsp;Vana: <b>%1</b>, uus: <b>%2</b></p>

[ctx: Split transaction (category replacement)]
en: Split transaction
et: Tükeldatud tehing

en: <p>Category changed.<br/>&nbsp;&nbsp;&nbsp;Old: <b>%1</b>, New: <b>%2</b></p>
et: <p>Kategooria on muutunud.<br/>&nbsp;&nbsp;&nbsp;Vana: <b>%1</b>, uus: <b>%2</b></p>

[ctx: Empty memo]
en: empty
et: tühi

en: <p>Memo changed.<br/>&nbsp;&nbsp;&nbsp;Old: <b>%1</b>, New: <b>%2</b></p>
et: <p>Memo on muutunud.<br/>&nbsp;&nbsp;&nbsp;Vana: <b>%1</b>, uus: <b>%2</b></p>

[ctx: No number]
en: empty
et: tühi

en: <p>Number changed.<br/>&nbsp;&nbsp;&nbsp;Old: <b>%1</b>, New: <b>%2</b></p>
et: <p>Number on muutunud.<br/>&nbsp;&nbsp;&nbsp;Vana: <b>%1</b>, uus: <b>%2</b></p>

en: <p>Amount changed.<br/>&nbsp;&nbsp;&nbsp;Old: <b>%1</b>, New: <b>%2</b></p>
et: <p>Kogus on muutunud.<br/>&nbsp;&nbsp;&nbsp;Vana: <b>%1</b>, uus: <b>%2</b></p>

en: <p>Reconciliation flag changed.<br/>&nbsp;&nbsp;&nbsp;Old: <b>%1</b>, New: <b>%2</b></p>
et: <p>Kooskõlastamislipp on muutunud.<br/>&nbsp;&nbsp;&nbsp;Vana: <b>%1</b>, uus: <b>%2</b></p>

en: Fatal error in determining data: %1
et: Saatuslik tõrge andmete kindlaksmääramisel: %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KConfirmManualEnterDlg)
en: Confirm Manual Enter
et: Käsitsi sisestamise kinnitus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_message)
en: The following changes have been made to the transaction data:
et: Tehinguandmetes on tehtud järgmised muudatused:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupBox1)
en: Please choose what you wish to do with the above changes
et: Palun vali, mida võtta ette ülaltoodud muudatustega

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_discardRadio)
en: &Discard the changes and enter the original transaction into the register.
et: Muu&datuste tühistamine ja esialgse tehingu sisestamine registrisse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_onceRadio)
en: Enter &these new values this one time, for this occurrence only.
et: Uu&te väärtuste sisestamine ainult sel korral

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_setRadio)
en: Set all further occurrences &in this schedule to be these values.
et: Need väärtused om&istatakse kõigil järgmistel kordadel ajaplaanis

en: User
et: Kasutaja

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KCurrencyCalculator)
en: Exchange Rate/Price Editor
et: Vahetuskursi/hinna redaktor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, amountLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_scheduleTree) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_amountTab) i18n
en: Amount
et: Kogus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2_2)
en: Convert
et: Teisendatakse

[ctx: @label convert from stock to currency]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label100)
en: to
et: ->

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_amountButton)
en: To a&mount
et: Ko&guseks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_rateButton)
en: Exchange &rate / Price
et: Vahetusku&rss/hind

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_updateButton) i18n: ectx: label, entry (PriceHistoryUpdate), group (General Options)
en: Update price history
et: Hinnaajaloo uuendamine

en: Cannot set %1 as base currency: %2
et: %1 määramine baasvaluutaks nurjus: %2

en: Set base currency
et: Baasvaluuta määramine

en: Cannot update currency. %1
et: Valuuta uuendamine nurjus. %1

en: Update currency
et: Valuuta uuendamine

en: Cannot create new currency. %1
et: Uue valuuta loomine nurjus. %1

en: New currency
et: Uus valuuta

en: Rename currency
et: Muuda valuuta nime

en: Delete currency
et: Kustuta valuuta

en: Select as base currency
et: Vali baasvaluutaks

[ctx: Menu header]
en: Currency options
et: Valuuta valikud

en: Cannot delete currency %1. %2
et: Valuuta %1 kustutamine nurjus. %2

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KCurrencyEditorDlg)
en: Currency editor
et: Valuutaredaktor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSymbol)
en: Symbol:
et: Sümbol:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblAccountFraction)
en: Smallest cash unit:
et: Väikseim sularahaühik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblpricePrecision)
en: Price precision:
et: Hinnatäpsus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblName) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, backendsList) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, accountsList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelInv_nameCol) i18
en: Name
et: Nimi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboRoundingMethod)
en: Never
et: Mitte kunagi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboRoundingMethod)
en: Floor
et: Põrand

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboRoundingMethod)
en: Ceil
et: Lagi

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KEditEquityEntry)
en: Edit Equity
et: Finantsinstrumendi muutmine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, cmbInvestmentType)
en: Stock
et: Aktsia

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, cmbInvestmentType)
en: Mutual Fund
et: Investeerimisfond

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, cmbInvestmentType)
en: Bond
et: Võlakiri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Smallest fraction:
et: Väikseim jaotis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblType)
en: Investment Type:
et: Investeeringu tüüp:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEquityName)
en: Equity Name:
et: Finantsinstrumendi nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSymbol)
en: Market Symbol:
et: Sümbol:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Price History
et: Hinnaajalugu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAddEntry) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: Add
et: Lisa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEditEntry) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_buttonEdit)
en: Edit
et: Muuda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRemove) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemoveEntry) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_buttonRemove) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove
et: Eemalda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, cancelButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnCancel) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonCancel) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_qbuttonCancel)
en: Cancel
et: Loobu

en: Direct deposit
et: Otselaekumine

en: Manual deposit
et: Käsitsilaekumine

en: Direct debit
et: Otsekorraldus

en: Standing order
et: Püsikorraldus

en: Bank transfer
et: Pangaülekanne

en: Write check
et: Tšekk

[ctx: Other payment method]
en: Other
et: Muu

en: Next due date
et: Järgmine tähtaeg

en: Unable to add scheduled transaction: %1
et: Planeeritud tehingu lisamine nurjus: %1

en: Add scheduled transaction
et: Planeeritud tehingu lisamine

en: <qt>You have entered a scheduled transaction date of <b>%1</b>.  Because the scheduled transaction was last paid on <b>%2</b>, KMyMoney will automatically adjust the scheduled transaction date to the next date unless the last payment date is reset.  Do you want to reset the last payment date?</qt>
et: <qt>Sisestasid planeeritud tehingu kuupäeva <b>%1</b>. Et planeeritud tehingu puhul maksti viimati <b>%2</b>, kohandab KMyMoney automaatselt planeeritud tehingu kuupäeva järgmisele, kui just viimase makse kuupäeva ei lähtestata. Kas lähtestada viimase makse kuupäev?</qt>

en: Reset Last Payment Date
et: Viimase maksekuupäeva lähtestamine

en: Unable to modify scheduled transaction '%1'
et: Planeeritud tehingu "%1" muutmine nurjus

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KEditScheduleDlg)
en: Edit Scheduled transaction
et: Planeeritud tehingu muutmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Schedule name:
et: Ajaplaani nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Frequency:
et: Sagedus:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_frequencyNoEdit)
en: Number of selected periods between entries
et: Valitud perioodide arv kirjete vahel

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_paymentInformation)
en: Payment information
et: Makseteave

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Payment method
et: Makseviis

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox6)
en: Options
et: Valikud

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_weekendOptionEdit)
en: Do not change the date
et: Kuupeva ei muudeta

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_weekendOptionEdit)
en: Change the date to the previous processing day
et: Kuupäevaks pannakse eelmine pangapäev

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_weekendOptionEdit)
en: Change the date to the next processing day
et: Kuupäevaks pannakse järgmine pangapäev

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: If this schedule occurs on a non-processing day:
et: Kui ajaplaan satub mitte-pangapäevale:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_estimateEdit)
en: The amount is an estimate because it varies for each payment
et: Kogus on hinnang, sest see muutub iga makse korral

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_lastDayInMonthEdit)
en: Process this schedule always at the last day of a month
et: Ajaplaani töötlemine alati kuu viimasel päeval

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_autoEnterEdit)
en: Enter this schedule into the register automatically when it is due
et: Ajaplaan sisestatakse tähtaja saabumisel automaatselt registrisse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_endSeriesEdit)
en: This schedule will end at some time
et: Ajaplaan lõpeb millalgi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_endLabel1)
en: Number of transactions remaining:
et: Jäänud tehingute arv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_endLabel2)
en: Date of final transaction:
et: Viimase tehingu kuupäev:

en: Unable to load schedule details
et: Ajaplaani üksikasjade laadimine nurjus

en: <p>Please check that all the details in the following dialog are correct and press OK.</p><p>Editable data can be changed and can either be applied to just this occurrence or for all subsequent occurrences for this schedule.  (You will be asked what you intend after pressing OK in the following dialog)</p>
et: <p>Palun kontrolli, kas dialoogi kõik üksikasjad on õiged, ja klõpsa OK.</p><p>Redigeeritavaid andmeid saab muuta ja rakendada kas ainult sel korral või ka kõigil järgnevatel kordades. (Kas soovid seda või mitte, päritakse pärast OK klõpsamist juba järgmises dialoogis.)</p>

en: Enter scheduled transaction
et: Planeeritud tehingu sisestamine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KEnterScheduleDlg)
en: Enter Schedule
et: Ajaplaani sisestamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Schedule Details
et: Ajaplaani üksikasjad

[ctx: @label schedule name]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Name:
et: Nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Type:
et: Tüüp:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_helpButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonHelp) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, helpButton)
en: Help
et: Abi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonOk)
en: Enter the transaction and advance the next due date of this schedule to the next payment date.
et: Tehingu sisestamine ja ajaplaani järgmise tähtaja määramine järgmiseks maksepäevaks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, enterButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonOk)
en: Enter
et: Sisesta

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonSkip)
en: Do not enter the transaction but advance the next due date of this schedule to the next payment date.
et: Tehingut ei sisestata, kuid ajaplaani järgmine tähtaeg määratakse järgmiseks maksepäevaks.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonIgnore)
en: Do not enter or skip payments for this schedule but continue with the next schedule.
et: Ajaplaani makseid ei sisestata ega jäeta vahele, vaid minnakse edasi järgmise ajaplaani juurde.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonIgnore)
en: Ignore
et: Eira

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonCancel)
en: Cancel processing of schedule entry.
et: Ajaplaani kirje töötlemise lõpetamine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, EquityPriceUpdateConfDlg)
en: Updating price configuration
et: Hinnaseadistuse uuendamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Updating price policy
et: Hinnareegli uuendamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_updateAll)
en: Update all
et: Kõigi uuendamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_updateMissing)
en: Update &missing
et: &Puuduvate uuendamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_updateDownloaded)
en: Update downloaded
et: Allalaaditute uuendamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_updateSource)
en: Update from the same source
et: Uuendamine samast allikast

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_ask)
en: Ask
et: Küsitakse

[ctx: Equity name]
en: Name
et: Nimi

[ctx: Internal identifier]
en: Internal ID
et: Sisemine ID

[ctx: Online quote source]
en: Source
et: Allikas

en: %1 units in %2
et: %1 ühikud valuutas %2

en: Failed to retrieve an exchange rate for %1 from %2. It will be skipped this time.
et: %1 vahetuskursi hankimine allikast %2 nurjus. See jäetakse sel korral vahele.

en: Price Update Failed
et: Hinna uuendamine nurjus

en: Failed to retrieve a quote for %1 from %2.  Press <b>No</b> to remove the online price source from this security permanently, <b>Yes</b> to continue updating this security during future price updates or <b>Cancel</b> to stop the current update operation.
et: %1 kursi hankimine allikast %2 nurjus. Klõpsa <b>Ei</b> eemaldamaks sellelt väärtpaberilt jäädavalt võrguhinna allikas, <b>Jah</b> uuendamaks väärtpaberit edaspidigi võrguhinda uuendades või <b>Loobu</b> kogu praeguse toimingu peatamiseks.

en: Cannot update security <b>%1</b>: %2
et: Väärtpaberi <b>%1</b> uuendamine nurjus: %2

en: Price Already Exists
et: Hind on juba olemas

en: Price for %1 updated (id %2)
et: %1 hind on uuendatud (ID %2)

en: Received a price for %1 (id %2), but this symbol is not on the list. Aborting entire update.
et: Saadi %1 hind (ID %2), aga seda sümbolit nimekirjas pole. Kogu uuendamine katkestatakse.

en: Received an invalid price for %1, unable to update.
et: Saadi %1 vigane hind, uuendamine nurjus.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KEquityPriceUpdateDlg)
en: Update Stock and Currency Prices
et: Börsi- ja valuutahindade uuendamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeWidget, lvEquityList)
en: List of known Equities, and the date they were last updated on.
et: Teadaolevate finantsinstrumentide nimekiri ja kuupäev, mil neid viimatu uuendati.

[ctx: @label:chooser Date]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: From
et: Alates

[ctx: @label:chooser Date]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: To
et: Kuni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnConfigure) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonConfigure)
en: Configure
et: Seadista

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnUpdateAll)
en: Update All
et: Uuenda kõik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnUpdateSelected)
en: Update Selected
et: Uuenda valitud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Status:
et: Olek:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KFindTransactionDlg) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KTransactionFilter) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KReportConfigurationFilterDlg)
en: Search transactions
et: Tehingute otsimine

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_resultPage)
en: Result
et: Tulemus

[ctx: Criteria tab]
en: Criteria
et: Kriteeriumid

en: Found %1 matching transaction (D %2 / P %3 = %4) | Found %1 matching transactions (D %2 / P %3 = %4)
et[0]: Leiti %1 sobiv tehing (D %2 / P %3 = %4)
et[1]: Leiti %1 sobivat tehingut (D %2 / P %3 = %4)

en: Found %1 matching transaction | Found %1 matching transactions
et[0]: Leiti %1 sobiv tehing
et[1]: Leiti %1 sobivat tehingut

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KImportVerifyDlg)
en: Verify Import
et: Impordi kontroll

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KLoadTemplateDlg)
en: MyDialog
et: MinuDialoog

en: Merge Transactions
et: Tehingute ühendamine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KMyMoneyFileInfoDlg)
en: File Information
et: Failiteave

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Created on
et: Loodud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Last modified on
et: Viimati muudetud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Base currency
et: Baasvaluuta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboOrganizeBy)
en: Payees
et: Maksesaajad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Institutions
et: Rahaasutused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Accounts/Categories
et: Kontod/kategooriad

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, transactionGroup) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, transactionTab) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4
en: Transactions
et: Tehingud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Splits
et: Alltehingud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KMyMoneyBriefSchedule)
en: Schedules
et: Ajaplaanid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel19)
en: Prices
et: Hinnad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_accountView) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel10) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_listAccount)
en: Type
et: Tüüp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_accountView)
en: Total
et: Kokku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_closed) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_accountView)
en: Closed
et: Suletud

en: Do you really want to delete the selected price entry? | Do you really want to delete the selected price entries?
et[0]: Kas tõesti kustutada valitud hinnakirje?
et[1]: Kas tõesti kustutada valitud hinnakirjed?

en: Delete price information
et: Kustuta hinnateave

en: New price...
et: Uus hind...

en: Edit price...
et: Muuda hinda...

en: Online Price Update...
et: Hinna uuendamine internetist...

en: Delete price...
et: Kustuta hind...

[ctx: Menu header]
en: Price options
et: Hinna valikud

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KMyMoneyPriceDlg)
en: Price Editor
et: Hinnaredaktor

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, m_priceList)
en: Remove this price item from the file
et: Hinnakirje eemaldamine failist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_priceList)
en: Commodity
et: Kaup

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_priceList)
en: Stock Name
et: Aktsia nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_priceList)
en: Currency
et: Valuuta

[ctx: Price source]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_priceList)
en: Source
et: Allikas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_showAllPrices)
en: Show all stored prices
et: Kõigi salvestatud hindade näitamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_newButton)
en: Add a new entry
et: Uue kirje lisamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_newButton)
en: Create a new price entry.
et: Uue hinnakirje loomine

[ctx: @action add new price]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_newButton)
en: New
et: Uus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_editSecurityButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_editButton)
en: Modify the selected entry
et: Valitud kirje muutmine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_editButton)
en: Change the details of selected price information.
et: Valitud hinnateabe üksikasjade muutmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_editButton)
en: Modify
et: Muuda

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KSettingsOnlineQuotes) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_onlineQuoteButton)
en: Online Quotes
et: Võrgukursid

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_deleteSecurityButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_deleteButton)
en: Delete this entry
et: Kirje kustutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_deleteButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDelete)
en: Delete
et: Kustuta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, categoryLabel) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_categoryTab) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkCategory)
en: Category
et: Kategooria

en: Split Options
et: Tükeldamise valikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_editSecurityButton)
en: Edit...
et: Muuda...

[ctx: To duplicate a split]
en: Duplicate
et: Klooni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_deleteSecurityButton)
en: Delete...
et: Kustuta...

en: will be calculated
et: arvutatakse

en: You are about to delete the selected split. Do you really want to continue?
et: Kavatsed kustutada valitud alltehingu. Kas tõesti jätkata?

en: You need to assign a category to this split before it can be entered.
et: Alltehingule tuleb omistada kategooria, alles siis saab selle sisestada.

en: Enter split
et: Alltehingu sisestamine

en: Is a sub account
et: On allkonto

[ctx: default price mode]
en: (default)
et: (vaikimisi)

en: Price per share
et: Ühe aktsia hind

en: Total for all shares
et: Kõigi aktsiate hind

en: VAT account
et: Käibemaksukonto

en: Asset
et: Vara

en: Liability
et: Kohustis

en: Income
et: Tulu

en: Expense
et: Kulu

en: Option has been disabled because there are transactions assigned to this account
et: Valik on keelatud, sest sellele kontole on omistatud tehinguid

en: Option has been disabled because there is another account flagged to be an opening balance account for this currency
et: Valik on keelatud, sest üks teine konto on juba selle valuuta puhul märgitud bilansikonto avamiseks

en: You have not specified a name.
    Please fill in this field.
et: Nime pole määratud.
    Palun kirjuta see siia väljale.

en: Please select a parent account.
et: Palun vali ülemkonto.

en: (No Institution)
et: (Rahaasutus puudub)

en: A category named <b>%1</b> already exists. You cannot create a second category with the same name.
et: Kategooria <b>%1</b> on juba olemas. Teist sama nimega kategooriat ei saa luua.

en: You have selected to suppress the display of unused categories in the KMyMoney configuration dialog. The category you just created will therefore only be shown if it is used. Otherwise, it will be hidden in the accounts/categories view.
et: KMyMoney seadistustedialoogis on määratud, et kasutamata kategooriaid ei näidata. Seepärast näeb praegu loodud kategooriat ainult siis, kui seda kasutatakse. Vastasel juhul jääb see kontode/kategooriate vaates peidetuks.

en: Hidden categories
et: Peidetud kategooriad

en: Is a sub account of %1
et: On %1 allkonto

en: Cannot add institution
et: Rahaasutuse lisamine nurjus

en: <p>The category <b>%1</b> currently does not exist. Do you want to create it?</p><p><i>The parent account will default to <b>%2</b> but can be changed in the following dialog</i>.</p>
et: <p>Kategooriat <b>%1</b> praegu ei ole. Kas luua see?</p><p><i>Ülemkonto on vaikimisi <b>%2</b>, aga seda saab muuta järgmises dialoogis</i>.</p>

en: Create category
et: Kategooria loomine

en: Create a new Category
et: Uue kategooria loomine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KNewAccountDlg)
en: New Account Dialog
et: Uue konto dialoog

[ctx: Account general settings]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_generalTab)
en: General
et: Üldine

[ctx: account name]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Name:
et: Nimi:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Opening information
et: Avamisteave

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_currencyText)
en: Currency:
et: Valuuta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDate) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_openingDateLabel)
en: Date:
et: Kuupäev:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_openingBalanceLabel)
en: Balance:
et: Bilanss:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Last check number:
et: Viimase tšeki number:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: Notes:
et: Märkused:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_qcheckboxNoVat)
en: No auto-VAT-assignment
et: Käibemaksu automaatselt ei arvestata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5)
en: Price entry
et: Hinnakirje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_qcheckboxPreferred)
en: Preferred Account
et: Eelistatud konto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_costCenterRequiredCheckBox)
en: Cost Center assignment required
et: Nõutav on kuluüksuse omistamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_qcheckboxOpeningBalance)
en: <html><head/><body><p>Flag this account to be an opening balance account</p></body></html>
et: <html><head/><body><p>Selle konto märkimine bilansikonto avamiseks</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_qcheckboxOpeningBalance)
en: Opening Balance Account
et: Bilansikonto avamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_institutionTab) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_institutionBox)
en: Institution
et: Rahaasutus

[ctx: create new institution]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_qbuttonNew)
en: New...
et: Uus...

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_hierarchyTab)
en: Hierarchy
et: Hierarhia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_subAccountLabel)
en: Subaccount
et: Allkonto

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_limitsTab)
en: Limits
et: Piirangud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel1)
en: This page allows to setup certain limits. KMyMoney will warn you when the account balance reaches a limit.
et: Siin saab paika panna teatavad piirangud. KMyMoney hoiatab, kui kontojääk jõuab seatud piiranguni.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Absolute limit
et: Absoluutne piirang

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_maxCreditLabel)
en: Maximum credit limit
et: Maksimaalne kreeditipiirang

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_minBalanceLabel)
en: Minimum balance
et: Minimaalne jääk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Early warning
et: Varane hoiatus

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_taxTab)
en: Tax
et: Maksud

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: VAT details
et: Käibemaksu üksikasjad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_vatCategory)
en: VAT category
et: Käibemaksu kategooria

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: VAT percentage
et: Käibemaksu protsent

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_vatAssignment)
en: Enable auto VAT assignment
et: Käibemaksu automaatse arvestamise lubamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_amountGroupBox)
en: Amount entered
et: Sisestatud kogus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_grossAmount)
en: Gross amount
et: Kogusumma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_netAmount)
en: Net a&mount
et: Puhassu&mma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_qcheckboxTax)
en: Include on Tax Reports
et: Kaasamine maksuaruannetesse

en: The institution name field is empty.  Please enter the name.
et: Rahaasutuse nimeväli on tühi. Palun kirjuta nimi.

en: Adding New Institution
et: Uue rahaasutuse lisamine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KNewBankDlg)
en: New Institution Dialog
et: Uue rahaasutuse dialoog

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1)
en: Institution Details
et: Rahaasutuse üksikasjad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: Telephone/Fax:
et: Telefon/faks:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Website
et: Veebisait

[ctx: institution name column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Name:
et: Nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5_1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: City:
et: Linn:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Routing Number:
et: Routing Number (USA):

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KNewEquityEntryDlg)
en: New Equity
et: Uus finantsinstrument

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, edtMarketSymbol) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, edtMarketSymbol)
en: Trading Symbol of the stock or mutual fund, not required.
et: Aktsia või investeerimisfondi sümbol, pole nõutav.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, edtEquityName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, edtEquityName)
en: Name of the company, or mutual fund.
et: Ettevõtte või investeerimisfondi nimi

en: To be able to merge previous selected payees, please select a payee from the list below or create a new one.
et: Eelnevalt valitud maksesaajate ühendamiseks vali palun allolevast loendist maksesaaja või loo uus.

en: The transactions associated with the selected payees need to be re-assigned to a different payee before the selected payees can be deleted. Please select a payee from the list below.
et: Valitud maksesaajatega seotud tehingute omistust tuleb muuta, enne kui saab valitud maksesaajad kustutada. Palun vali vajalik maksesaaja allolevast nimekirjast.

en: This dialog does not allow new payees to be created. Please pick a payee from the list.
et: See dialoog ei võimalda luua uusi maksesaajaid. Palun vali maksesaaja nimekirjast.

en: Payee creation
et: Maksesaaja loomine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KPayeeReassignDlg)
en: Reassign payees
et: Maksesaajate omistamise muutmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Available payees:
et: Saadaolevad maksesaajad:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_copyToMatchList)
en: Assign deleted names to the above selected payee's matching list
et: Kustutatud nimede omistamine ülal valitud maksesaaja sobivuse nimekirjale

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KSaveAsQuestion)
en: Save storage as...
et: Salvesti salvestamine ...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDialog, KSaveAsQuestion)
en: Choose XML if unsure.
et: Kui sa pole kindel, vali XML.

note: i18n: ectx: property (html), widget (QTextBrowser, textBrowser)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Noto Sans'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p align="justify" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">KMyMoney supports multiple storage types. The availability of storage types depends on the presence of plugins and their activation in the application settings.</p>
    <p align="justify" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><br />If you are uncertain what to choose here, then <span style=" font-weight:600;">XML</span> is probably your best choice.</p></body></html>
et: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Noto Sans'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p align="justify" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">KMyMoney toetab mitmeid salvestitüüpe. Salvestitüübi saadavus sõltub vastavate pluginate olemasolust ja nende aktiveerimisest rakenduse seadistustes.</p>
    <p align="justify" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><br />Kui sa pole kindel, mida siin valida, on usutavasti <span style=" font-weight:600;">XML</span> parim valik.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Storage type to use for your data
et: Salvesti tüüp sinu andmetele

en: Select Transaction
et: Tehingu valimine

en: Select a transaction and press the OK button or use Cancel to select none.
et: Vali tehing ja klõpsa OK või klõpsa Loobu, et mitte midagi valida.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KSortOptionDlg) i18n: ectx: property (text), widget (QListWidget, m_availableList)
en: Sort options
et: Sortimisvalikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_useDefault)
en: Use default
et: Vaikeväärtuse kasutamine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KSplitCorrectionDlg)
en: Correct splits
et: Alltehingute parandamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, question)
en: How do you want to proceed?
et: Kuidas jätkata?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, continueBtn)
en: Continue to edit splits
et: Jätkata alltehingute muutmist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, changeBtn)
en: Chan&ge total amount of transaction to %1.
et: Muuta tehin&gu üldkoguseks %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, distributeBtn)
en: Distrib&ute difference of %1 among all splits.
et: Ja&gada ülejääv %1 kõigi alltehingute vahel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, leaveBtn)
en: Leave %1 unassigned.
et: Jätta %1 omistamata

en: Clear &All
et: Puhasta &kõik

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, deleteAllButton)
en: Clear all splits
et: Puhasta kõik alltehingud

en: Use this to clear all splits of this transaction
et: Sellega saab puhastada kõik selle tehingu alltehingud

en: Clear &Zero
et: Puhasta &nulliga

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, deleteZeroButton)
en: Removes all splits that have a value of zero
et: Kõigi nullväärtusega alltehingute eemaldamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mergeButton)
en: &Merge
et: Ühe&nda

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mergeButton)
en: Merges splits with the same category to one split
et: Ühesuguse kategooriaga alltehingute ühendamine üheks alltehinguks

en: In case you have multiple split entries to the same category and you like to keep them as a single split
et: Kui sul on mitu sama kategooria alltehingut ja soovid neid näha ühe alltehinguna

en: The total amount of this transaction is %1 while the sum of the splits is %2. The remaining %3 are unassigned.
et: Selle tehingu kogusumma on %1, alltehingute summa aga %2. Ülejääv %3 on omistamata.

en: Change &total amount of transaction to %1.
et: &Muuda tehingu üldkoguseks %1.

en: &Distribute difference of %1 among all splits.
et: &Jaga ülejääv %1 kõigi alltehingute vahel

en: &Leave total amount of transaction at %1.
et: &Jäta tehingu üldkoguseks %1.

en: &Leave %1 unassigned.
et: &Jäta %1 omistamata.

en: You are about to delete all splits of this transaction. Do you really want to continue?
et: Kavatsed kustutada kõik selle tehingu alltehingud. Kas tõesti jätkata?

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KSplitTransactionDlg)
en: Split transaction
et: Tehingu tükeldamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: Unassigned
et: Omistamata

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, summaryView) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Sum of splits
et: Alltehingute summa

en: This dialog does not allow new tags to be created. Please pick a tag from the list.
et: See dialoog ei võimalda luua uusi silte. Palun vali silt nimekirjast.

en: Tag creation
et: Sildi loomine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KTagReassignDlg)
en: Reassign tags
et: Sildi omistamise muutmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: The transactions associated with the selected tags need to be re-assigned to a different tag before the selected tags can be deleted. Please select a tag from the list below.
et: Valitud siltidega seotud tehingute omistust tuleb muuta, enne kui saab valitud sildid kustutada. Palun vali vajalik silt allolevast nimekirjast.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Available tags:
et: Saadaolevad sildid:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KTemplateExportDlg)
en: Template Export Attributes
et: Malli ekspordi atribuudid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Short description
et: Lühike kirjeldus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Long Description
et: Pikk kirjeldus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Title
et: Nimi

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KUpdateStockPriceDlg)
en: New price entry
et: Uus hinnakirje

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KSettingsColors)
en: Color settings
et: Värviseadistused

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_useCustomColors)
en: Custo&m colors
et: Ko&handatud värvid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5)
en: Ledger group separator
et: Pearaamatu rühma eraldaja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Required field
et: Nõutav väli

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Imported transaction
et: Imporditud tehing

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Matched transaction
et: Sobiv tehing

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Erroneous transaction
et: Vigane tehing

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Missing conversion rate
et: Puuduv vahetuskurss

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KSettingsIcons) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KSettingsFonts)
en: Font settings
et: Fondiseadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useSystemFont)
en: Use system fonts
et: Süsteemi fontide kasutamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_individualFontsFrame)
en: Individual font settings
et: Konkreetsete fontide seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: label, entry (listCellFont), group (List Options)
en: Cell font
et: Lahtri font

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: label, entry (listHeaderFont), group (List Options)
en: Header font
et: Päise font

en: Choose file path
et: Faili asukoha valimine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KSettingsGeneral)
en: General Settings
et: Üldised seadistused

[ctx: @title global settings]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Global
et: Globaalne

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox6)
en: Startup options
et: Käivitamisvalikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowSplash)
en: Show splash screen
et: Tiitelkuva näitamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Autosave options
et: Automaatsalvestuse valikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoSaveFile)
en: Autosave periodically
et: Perioodiline automaatne salvestamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: minutes
et: minutit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoSaveOnClose)
en: Autosave when file is modified upon close
et: Automaatne salvestamine sulgemisel, kui faili on muudetud

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_AutoBackupCopies)
en: Setup number of backups to keep (local file only)
et: Säilitatavate varukoopiate arv (ainult kohalike failide puhul)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_AutoBackupCopies)
en: Whenever the current data is saved into a local file, KMyMoney keeps the selected number of previous states of the file.
    
    Set it to 0 to turn the feature off.
et: Kui aktiivsed andmed salvestatakse kohalikku faili, säilitab KMyMoney valitud arvu faili varasemaid versioone.
    
    0 valimisel varasemaid versioone ei säilitata.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Number of backups to keep (0=off)
et: Säilitatavate varukoopiate arv (0=puudub)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Fiscal Year
et: Rahandusaasta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_2)
en: Your fiscal year starts on
et: Rahandusaasta algus on

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: January
et: jaanuar

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: February
et: veebruar

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: March
et: märts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: April
et: aprill

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: May
et: mai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: June
et: juuni

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: July
et: juuli

[ctx: @item the month August]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: August
et: august

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: September
et: september

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: October
et: oktoober

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: November
et: november

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: December
et: detsember

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_7)
en: External programs
et: Välised programmid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Calculator
et: Kalkulaator

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Views
et: Vaated

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_StartLastViewSelected)
en: Startup page options
et: Avalehekülje valikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: Start with ho&mepage
et: Käivita&misel avatakse koduleht

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton2)
en: Start with last selected view
et: Käivitamisel avatakse viimati valitud vaade

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_viewType)
en: Type of the KMyMoney view
et: KMyMoney vaate tüüp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton3)
en: List
et: Nimekiri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton4)
en: Tree
et: Puu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton5)
en: Tabbed
et: Kaardid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showTitleBar)
en: Show title bar on each page
et: Tiitliriba näitamine igal leheküljel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_syncLedgerInvestment)
en: Synchronize account selection of ledger and investment view
et: Pearaamatu ja investeeringuvaate konto valiku sünkroonimine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_6)
en: Accounts / Categories
et: Kontod/kategooriad

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_HideUnusedCategory)
en: This option hides all categories in the categories view that are not used in at least a single transaction. They are still shown in the category selection lists.
et: See valik peidab kategooriavaates kõik kategooriad, mida ei kasutata vähemalt ühes tehingus. Kategooria valimise nimekirjades on nad mõistagi endiselt näha.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideUnusedCategory)
en: Do not show unused categories
et: Kasutamata kategooriaid ei nädata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ExpertMode)
en: Show equity accounts
et: Finantsinstrumentide kontode näitamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowCategoriesInAccountsView)
en: This option will display the categories in the accounts view also.
et: See valik laseb näha kategooriaid ka kontovaadetes.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowCategoriesInAccountsView)
en: Show categories in the accounts list view
et: Kategooriate näitamine kontovaates

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_HideFinishedSchedules)
en: This option hides all finished schedules in the schedules view.
et: Sellega saab peita ajaplaanivaates kõik lõpetatud ajaplaanid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideFinishedSchedules)
en: Do not show finished schedules
et: Lõpetatud ajaplaane ei näidata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Do not show transactions prior to
et: Tehinguid ei näidata, kui need on varasemad kui

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_HideReconciledTransactions)
en: This option hides all reconciled transactions in the ledger view.
et: Sellega saab peita pearaamatuvaates kõik kooskõlastatud tehingud.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideReconciledTransactions)
en: Do not show reconciled transactions
et: Kooskõlastatud tehinguid ei näidata

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Support
et: Toetus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_8)
en: Logging
et: Logimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Log path
et: Logi asukoht

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: On choosing a log file path please keep in mind that log files may contain sensitive data (e.g. passwords in clear-text etc).
et: Logifaili asukoha valimisel pea silmas, et logifailid võivad sisaldada tundlikke andmeid (nt paroole lihtteksti kujul vms).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_logImportedStatements) i18n: ectx: label, entry (logImportedStatements), group (List Options)
en: Log imported statements
et: Imporditud pangaväljavõtete logimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_logOfxTransactions) i18n: ectx: label, entry (logOfxTransactions), group (List Options)
en: Log OFX transactions
et: OFX tehingute logimine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KSettingsHome)
en: Homepage Settings
et: Kodulehe seadistused

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_upButton)
en: Move selected item up
et: Valitud elemendi liigutamine ülespoole

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_upButton)
en: Use this to move the selected item up by one position in the list.
et: Sellega saab valitud elemendi liigutada nimekirjas ühe koha võrra ülespoole.

[ctx: @action move item up]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_upButton)
en: Up
et: Üles

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_downButton)
en: Move selected item down
et: Valitud elemendi liigutamine allapoole

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_downButton)
en: Use this to move the selected item down by one position in the list.
et: Sellega saab valitud elemendi liigutada nimekirjas ühe koha võrra allapoole.

[ctx: @action move item down]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_downButton)
en: Down
et: Alla

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Selected entries are shown on the home page of the application.<p>
    Use the buttons and checkboxes to customize the layout of the home page.
et: Valitud kirjeid näidatakse rakenduse kodulehel.
    Nuppude ja märkekastidega saab kodulehe välimust endale sobivaks muuta.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupbox)
en: Homepage/Summary page scaling
et: Kodulehe/kokkuvõttelehe skaleerimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, percentageLabel)
en: Zoom factor:
et: Suurendustegur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RememberZoomFactor)
en: Remember zoom factor when leaving the program if manually changed with mouse-wheel
et: Suurendustegur suurus jäetakse rakendusest väljumisel meelde, kui seda on muudetud käsitsi hiirerattaga

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupbox2)
en: Account information display
et: Konto teabe näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowLimitInfo)
en: Show Account Limit Information
et: Konto piirangute teabe näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowBalanceStatusOfOnlineAccounts)
en: Show balance-status of mapped online accounts
et: Seostatud võrgukontode bilansi näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowCountOfUnmarkedTransactions)
en: Show number of not marked transactions per account [!M]
et: Märkimata tehingute arvu näitamine kontode kaupa [!M]

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowCountOfClearedTransactions)
en: Show number of cleared transactions per account [C]
et: Kontrollitud tehingute näitamine kontode kaupa [C]

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowCountOfNotReconciledTransactions)
en: Show number of not reconciled (not marked + cleared) transactions per account [!R]
et: Kooskõlastamata (märkimata ja kontrollimata) tehingute arvu näitamine kontode kaupa [!R]

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowDateOfLastReconciliation)
en: Show date of last reconciliation
et: Viimane kooskõlastuse kuupäeva näitamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_individualIconsFrame)
en: Individual icon settings
et: Konkreetsete ikoonide seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: label, entry (IconsTheme), group (List Options)
en: Icon theme
et: Ikooniteema

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTip)
en: <html><head/><body><p align="center">Tip: Install Oxygen, Tango or Breeze icon theme to get wider selection.</p></body></html>
et: <html><head/><body><p align="center">Vihje: valiku laiendamiseks paigalda Oxygeni, Tango või Breeze'i ikooniteema.</p></body></html>

[ctx: General settings]
en: General
et: Üldine

en: Home
et: Koduleht

[ctx: Ledger view settings]
en: Ledger
et: Pearaamat

en: Scheduled
    transactions
et: Planeeritud
    tehingud

en: Colors
et: Värvid

en: Fonts
et: Fondid

en: Icons
et: Ikoonid

en: Plugins
et: Pluginad

en: New Quote Source
et: Uus kursiallikas

[ctx: @item:inlistbox Stock]
en: Symbol
et: Sümbol

[ctx: @item:inlistbox Stock]
en: Identification number
et: Identifitseerimisnumber

[ctx: @item:inlistbox Stock]
en: Name
et: Nimi

en: CSV profile <b>%1</b> already exists.<br>Do you want to overwrite it?
et: CSV profiil <b>%1</b> on juba olemas.<br>Kas kirjutada see üle?

en: CSV Profile Already Exists
et: CSV profiil on juba olemas

en: Security <b>%1</b> uses this quote source.<br>Do you really want to remove it?
et: Väärtpaber <b>%1</b> kasutab seda kursiallikat.<br>Kas tõesti eemaldada sees?

en: Delete quote source
et: Kursiallika kustutamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupParsing)
en: <i>Enter regular expressions which can be used to parse the data returned from the URL entered above.  The symbol, price, and date must be found in the quote data to be usable. You may also try the KMyMoney user's mailinglist at <a href="mailto:kmymoney@kde.org">kmymoney@kde.org</a> to find what settings work for other users in your country.</i>
et: <i>Sisesta regulaaravaldised, mida saab kasutada ülal sisestatud URL-ilt saadavate andmete parsimiseks. Et andmeid saaks tarvitada, peab neis olema sümbol, hind ja kuupäev. Samuti võib uurida KMyMoney kasutajate postiloendist <mailto:kmymoney@kde.org">kmymoney@kde.org</a>, milliseid seadistusi on pruukinud teised sinu riigi kasutajad.</i>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupParsing) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_detailsTab)
en: Details
et: Üksikasjad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: Date Format
et: Kuupäevavorming

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Identifier
et: Identifikaator

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_editIdentifier)
en: Regular Expression to extract the identifier from the downloaded data
et: Regulaaravaldis identifikaatori hankimiseks allalaaditud andmetest

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_editDate) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_editDateFormat)
en: Regular Expression to extract the date from the downloaded data
et: Regulaaravaldis kuupäeva hankimiseks allalaaditud andmetest

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_editURL)
en: URL to be used to download the quote
et: URL, kust kurss alla laadida

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_editURL)
en: Enter the URL from which stock quotes will be fetched.  <b>%1</b> will be replaced with the symbol for the security being quoted. For currency conversions, <b>%2</b> will be replaced with the currency to be quoted and <b>%1</b> with the currency the quote is based on.
et: URL, kust börsikurss alla laadida. <b>%1</b> asendatakse väärtpaberi sümboliga. Valuutakursi puhul asendatakse <b>%2</b> noteeritava valuutaga ja <b>%1</b> valuutaga, millele kurss tugineb.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_editPrice)
en: Regular Expression to extract the price from the downloaded data
et: Regulaaravaldis hinna hankimiseks allalaaditud andmetest

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_skipStripping)
en: <p>For easier processing of the data returned by the online source, KMyMoney usually strips unused parts before it is parsed with the regular expressions. If matching of the fields relies on those items, then use this option to turn stripping off.</p>
    
    <p>The following items are usually removed by stripping:
    
    <ul>
    <li>HTML tags such as <b>&lt;tag&gt;</b></li>
    <li>& encoded characters such as <b>&amp;nbsp;</b></li>
    <li>duplicate whitespace</li>
    </ul>
    </p>
et: <p>Võrguallikast saadud andmete hõlpsamaks töötlemiseks kärbib KMyMoney tavaliselt mittekasutatavad osad, enne kui hakkab andmeid regulaaravaldistega parsima. Kui mõni vajalik väli peitub just neis osades, siis saab selle valikuga kärpimise välja lülitada.</p>
    
    <p>Tavaliselt kärbitakse järgmised elemendid:
    
    <ul>
    <li>HTML-sildid, näiteks <b>&lt;tag&gt;</b></li>
    <li>&-kodeeringuga märgid, näiteks <b>&amp;nbsp;</b></li>
    <li>topelt-tühimärgid</li>
    </ul>
    </p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_skipStripping)
en: Skip HTML stripping
et: HTML-i ei kärbita

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_newButton)
en: Create a new source entry for online quotes
et: Võrgukursside uue allikakirje loomine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_newButton)
en: Use this to create a new entry for online quotes
et: Sellega saab luua võrgukursside allika uue kirje

[ctx: @action create new quote source]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_newButton)
en: New
et: Uus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_deleteButton)
en: Delete the selected source entry
et: Valitud allikakirje kustutamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_deleteButton)
en: Use this to delete the selected online source entry
et: Sellega saab kustutada valitud võrguallika kirje

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_dumpCSVProfile)
en: Dumps CSV profile used for importing downloaded prices, which can be customized by user in CSV Importer.
et: Allalaaditud hindade importimiseks kasutatud CSV profiili salvestamine, mida kasutaja saab kohandada CSV importijas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_dumpCSVProfile)
en: Dump CSV
et: Salvesta CSV

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_updateButton)
en: Accepts the entered data and stores it
et: Sisestatud andmete kinnitamine ja salvestamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_updateButton)
en: Use this to accept the modified data.
et: Sellega saab kinnitada muudetud andmeid

[ctx: @action update quotes from online quote source]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_updateButton)
en: Update
et: Uuenda

en: KMyMoney Plugins
et: KMyMoney pluginad

en: Payee Identifier
et: Maksesaaja identifikaator

en: Online Banking Operations
et: Internetipanganduse toimingud

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KSettingsRegister)
en: Register settings
et: Pearaamatu seadistused

[ctx: @title The way in which items will be displayed]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1)
en: Display
et: Kuvamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowGrid) i18n: ectx: label, entry (ShowGrid), group (List Options)
en: Show a grid in the register
et: Alusvõrgu näitamine registris

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowRegisterDetailed) i18n: ectx: label, entry (ShowRegisterDetailed), group (List Options)
en: Show all register entries in full detail
et: Kõigi registrikirjete üksikasjade näitamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_LedgerLens)
en: Using the ledger lens shows the details for the transaction that has focus in the ledger. Usually, when using the transaction form, only a one line summary is displayed for each transaction as the details are shown in the form.
et: Pearaamatufookuse märkimisel näidatakse üksikasju tehingute puhul, mis on pearaamatus fookuses. Tavalisel näidatakse tehinguvormis iga tehingu kohta ainult üherealist kokkuvõtet, üksikasju aga eraldi vormis.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LedgerLens) i18n: ectx: label, entry (LedgerLens), group (General Options)
en: Use the ledger lens
et: Pearaamatufookuse kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TransactionForm) i18n: ectx: label, entry (TransactionForm), group (General Options)
en: Show transaction form
et: Tehinguvormi näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AlwaysShowNrField)
en: Always show a No. field
et: Alati näidatakse numbrivälja

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowFancyMarker)
en: Draws a larger header above each group of transactions. The grouping depends on the current sort order.
et: Suure päise näitamine iga tehingurühma kohal. Rühmitamine sõltub parajasti kehtivast sortimiskorrast.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowFancyMarker)
en: Show group header between transactions
et: Rühmapäise näitamine tehingute vahel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowFiscalMarker)
en: Show header for the previous and current fiscal year
et: Eelmise ja praeguse rahandusaasta päise näitamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowPlannedScheduleDates)
en: If a planned transaction is overdue, today's date is used by default as the posting date. With this option, the originally planned date is used instead.
et: Kui plaanitud tehing on üle aja, kasutatakse sooritamise kuupäevana vaikimisi tänast kuupäeva. Selle valikuga kasutatakse ikkagi algselt plaanitud kuupäeva.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowPlannedScheduleDates)
en: Display overdue schedules with planned date
et: Üle aja läinud ajaplaanide näitamine plaanitud kuupäevaga

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, sorting)
en: Sorting
et: Sortimine

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab3)
en: Normal view
et: Tavaline vaade

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab4)
en: Reconciliation view
et: Kooskõlastamisvaade

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Search view
et: Otsinguvaade

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel2)
en: Use the <i>left</i> and <i>right</i> buttons to add and remove sort options. Use the <i>up</i> and <i>down</i> buttons to modify the sort order. Double-Click a selected entry to toggle the sort order between <i>ascending</i> and <i>descending</i>.
et: Nuppudega <i>vasakule</i> ja <i>paremale</i> saab sortimisvalikuid lisada ja eemaldada. Nuppudega <i>üles</i> ja <i>alla</i> saab sortimisjärjekorda muuta. Topeltklõpsuga valitud kirjel saab sortimisjärjekorda muuta kas <i>kasvavaks</i> või <i>alanevaks</i>.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage1)
en: Data entry
et: Andmekirje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoIncCheckNumber) i18n: ectx: label, entry (AutoIncCheckNumber), group (General Options)
en: Auto increment check number
et: Tšeki numbri automaatne suurendamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FocusChangeIsEnter) i18n: ectx: label, entry (FocusChangeIsEnter), group (General Options)
en: Keep changes when selecting a different transaction/split
et: Muudastuste säilitamine teise tehingu/tükelduse valimisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnterMovesBetweenFields)
en: Use Enter to move between fields
et: Enter liigub väljade vahel

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_stringMatchFromStart)
en: Mark this option, if you always want to match names e.g. for payees from the start. If unset, any substring is matched.
et: Märkimisel püütakse alati sobitada nimesid, näiteks maksesaajaid, nime alguse põhjal. Kui see on märkimata, kasutatakse sobitamisel suvalist alamstringi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_stringMatchFromStart)
en: Match names from start
et: Nimede sobivus algusest

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoReconciliation)
en: After entering the reconciliation data automatically detect the transactions that match that data (in some cases it might be not possible to do that).
et: Kooskõlastamisandmete järel tuvastatakse automaatselt tehingud, mis neile andmetele vastavad (mõnel juhul pole see küll võimalik)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoReconciliation)
en: Automatic reconciliation
et: Automaatne kooskõlastamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_1) i18n: ectx: label, entry (initialDateFieldCursorPosition), group (List Options)
en: Initial cursor position within the date field
et: Kursori algne asukoht kuupäevaväljal

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_initialDateFieldCursorPosition)
en: Day
et: Päev

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_initialDateFieldCursorPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboOrganizeBy)
en: Month
et: Kuu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_initialDateFieldCursorPosition) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_budgetList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Year
et: Aasta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Default reconciliation state
et: Vaikimisi kooskõlastamise olek

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, kcfg_defaultReconciliationState)
en: Default reconciliation state for transactions entered during reconciliation of an account
et: Vaikimisi kooskõlastamise olek konto kooskõlastamise ajal sisestatud tehingute puhul

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_defaultReconciliationState)
en: Not reconciled
et: Kooskõlastamata

[ctx: @item reconciliation status]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_defaultReconciliationState) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_stateBox)
en: Cleared
et: Kontrollitud

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_defaultReconciliationState) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkReconciled)
en: Reconciled
et: Kooskõlastatud

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_AutoFillTransaction)
en: Autofill
et: Automaattäitmine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: Do not auto-fill transaction data at all.
et: Tehinguandmete puhul ei kasutata üldse automaattäitmist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: No Autofill
et: Automaattäitmist ei kasutata

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton2)
en: Collect all transactions for the given payee. Treat all transactions that refer to the same category and have an amount with +/- X % as identical. If more than one transaction is found, a list of them is presented to the user.
    
    Selecting 0% will list all transactions.
et: Kõigi maksesaaja tehingute koondamine. Kõiki tehinguid, mis viitavad samale kategooriale ja mille kogus erineb +/- x% võrra, käsitletakse identsena. Kui leitakse üle ühe tehingu, näidatakse kasutajale nende nimekirja.
    
    0% korral tuuakse ära kõik tehingud.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton2)
en: Same transaction if amount differs less than percentage set below
et: Sama tehing, kui kogus erineb vähem kui allpool määratud protsent

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton3)
en: The data of the last transaction assigned to the category used most often for this payee is autofilled into the transaction editor.
et: Tehinguredaktoris täidetakse automaatselt viimase tehingu andmed, mis viitavad kategooriale, mida selle maksesaaja puhul on kõige enam kasutatud.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton3)
en: With previously most often used transaction for the payee
et: Maksesaaja puhul varem kõige enam kasutatud tehingu alusel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Same transaction if amount differs less than
et: Sama tehing, kui kogus erineb vähem kui

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_AutoFillDifference)
en: Two transactions are usually treated identical for autofill, if they refer the same accounts. They are treated as different transactions though, when their amount varies by more than the percentage given here.
et: Automaattäitmisel peetakse kaht tehingut tavaliselt identseks, kui tegu on ühesuguse kogusega. Neid käsitletakse aga eri tehingutena, kui kogus erineb enam kui siin määratud protsendi võrra.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoFillUseMemos)
en: If this option is checked the memos from the previous transaction will be used otherwise the memos will not be considered when the transaction is autofilled.
et: Märkimisel kasutatakse varasema tehingu memosid, vastasel juhul ei arvestata tehingu automaatsel täitmisel memodega üldse.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoFillUseMemos)
en: Use memos from previous transaction
et: Varasema tehingu memode kasutamine

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage2)
en: Import
et: Impordi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Match transactions within days
et: Tehingute sobitamine päevavahemikus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_matchInterval)
en: Search for matching transactions within the range of the posting date of the imported transaction +/- the number of given days.
et: Sobivaid tehinguid otsitakse imporditud tehingu sooritamise päevast arvestades pluss-miinus määratud päevade vahemikus.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_askForPayeeCategory)
en: Whenever a new payee is detected during import of a statement, the user will be asked to assign a default category for this user when this option is selected.
et: Kui pangaväljavõtte impordil leitakse uus maksesaaja, palutakse selle valiku märkimisel kasutajal sel juhul omistada maksesaajale vaikimis kategooria.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_askForPayeeCategory)
en: Ask for a new payee's default category
et: Päritakse uue maksesaaja vaikimisi kategooriat

[ctx: Holiday region (region language)]
en: Holidays for %1 (%2)
et: %1 (%2) pühad

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KSettingsSchedules)
en: Schedule Settings
et: Ajaplaani seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckSchedule)
en: Check schedules on startup
et: Ajaplaanide kontrollimine käivitamisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: label, entry (CheckSchedulePreview), group (General Options)
en: Enter transactions this number of days in advance
et: Tehingute sisestamine määratud arv päevi varem

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, processingDaysBox)
en: Processing Days
et: Pangapäevad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, calendarLabel)
en: Use holiday calendar for region
et: Piirkonna pühade kalendri kasutamine

[ctx: @item no holiday region selected]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_holidayRegion)
en: (None)
et: (Puudub)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: label, entry (SchedulePreview), group (General Options)
en: Number of days to preview schedules in ledger
et: Ajaplaanide eelvaatluse päevade arv pearaamatus

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TestDialog) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SplitDialog) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SplitAdjustDialog)
en: Dialog
et: Dialoog

en: Payer/Receiver
et: Maksja/saaja

en: Category/Account
et: Kategooria/konto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tagsLabel) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboOrganizeBy)
en: Tags
et: Sildid

en: Transfer from
et: Ülekanne kust

en: Transfer to
et: Ülekanne kuhu

en: Select autofill transaction
et: Automaatselt täidetava tehingu valimine

en: Do you want to replace memo<p><i>%1</i></p>with memo<p><i>%2</i></p>in the other split?
et: Kas asendada memo<p><i>%1</i></p>memoga<p><i>%2</i></p>teises alltehingus?

en: Copy memo
et: Memo kopeerimine

en: This transaction has more than two splits and is originally based on a different currency (%1). Using this account to modify the transaction may result in rounding errors. Do you want to continue?
et: Sellel tehingul on üle kahe alltehingu ja algselt oli aluseks teine valuuta (%1). Selle konto kasutamine tehingu muutmiseks võib kaasa tuua ümardamisvigu. Kas jätkata?

en: At least one of the selected transactions has more than two splits and is originally based on a different currency (%1). Using this account to modify the transactions may result in rounding errors. Do you want to continue?
et: Vähemalt ühel valitud tehingul on üle kahe alltehingu ja algselt oli aluseks teine valuuta (%1). Selle konto kasutamine tehingu muutmiseks võib kaasa tuua ümardamisvigu. Kas jätkata?

en: <center>Processing schedule for %1.</center>
et: <center>%1 ajaplaani töötlemine.</center>

en: Check number <b>%1</b> has already been used in account <b>%2</b>.<center>Do you want to replace it with the next available number?</center>
et: Tšekki numbriga <b>%1</b> on kontos <b>%2</b> juba kasutatud.<center>Kas asendada see järgmise saadaoleva numbriga?</center>

en: Duplicate number
et: Topeltnumber

en: Storing transactions
et: Tehingute salvestamine

en: &Enter
et: Sis&esta

en: Use this to enter the transaction into the ledger.
et: Sellega saab sisestada tehingu pearaamatusse.

en: &Schedule
et: A&japlaani

en: Accepts the entered data and stores it as schedule
et: Sisestatud andmete kinnitamine ja salvestamine ajaplaanina

en: Use this to schedule the transaction for later entry into the ledger.
et: Sellega saab määrata, et tehing sisestatakse pearaamatusse hiljem.

en: The transaction you are about to enter has a post date in the future.<br/><br/>Do you want to enter it in the ledger or add it to the schedules?
et: Tehingu, mida soovid sisestada, kuupäev on tulevikus.<br/><br/>Kas sisestada see pearaamatusse või hoopis ajaplaani?

[ctx: Dialog caption for 'Enter or schedule' dialog]
en: Enter or schedule?
et: Kas sisestada või panna ajaplaani?

en: The balance of account <b>%1</b> dropped below the warning balance of %2.
et: Konto <b>%1</b> jääk on langenud allapoole hoiatustaset %2.

en: The balance of account <b>%1</b> dropped below the minimum balance of %2.
et: Konto <b>%1</b> jääk on langenud allapoole miinimumtaset %2.

en: The balance of account <b>%1</b> dropped below the maximum credit warning limit of %2.
et: Konto <b>%1</b> jääk on langenud allapoole krediidipiirangu hoiatustaset %2.

en: The balance of account <b>%1</b> dropped below the maximum credit limit of %2.
et: Konto <b>%1</b> jääk on langenud allapoole krediidipiirangu taset %2.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_idGroup)
en: GPG encryption
et: GPG krüptimine

en: Addressbook integration
et: Aadressiraamatu lõimimine

en: Holiday regions integration
et: Pühade piirkonna lõimimine

en: 
    KMyMoney, the Personal Finance Manager by KDE.
    
    Please consider contributing to this project with code and/or suggestions.
et: 
    KMyMoney on KDE isiklike rahaasjade haldur.
    
    Kaalu mõtet aidata projektile kaasa programmeerimisel või ka lihtsalt ettepanekutega.

en: (c) 2000-2019 The KMyMoney development team
et: (c) 2000-2019: KMyMoney arendajate meeskond

en: Compiled with the following optional features:
    %1
et: Kompileeritud järgmiste lisaomadustega:
    %1

en: Core engine, Release Manager, Project admin
et: Tuumikmootor, väljalaskehaldur, projekti administraator

en: Developer
et: Arendaja

en: Inactive member.
et: Mitteaktiiivne liige.

en: Initial idea, much initial source code, Project admin
et: Algne idee, hulk esialgset lähtekoodi, projekti administraator

en: Forecast, Reports
et: Ennustus, aruanded

en: Reporting logic, OFX Import
et: Aruannete loogika, OFX import

en: Database backend, maintainer stable branch
et: Andmebaasi taustaprogramm, stabiilse haru hooldaja

en: Project Admin
et: Projekti administraator

en: Database backend
et: Andmebaasi taustaprogramm

en: Documentation and user support
et: Dokumentatsioon ja kasutajate abistamine

en: Initial investment support
et: Algne investeeringute toetus

en: Developer & Artist
et: Arendaja ja kunstnik

en: Icons & splash screen
et: Ikoonid ja tiitelkuva

en: Patches and port to kde4
et: Paigad ja kde4 port

en: Patches
et: Paigad

en: Patches, packaging and KF5-CI for OS X
et: Paigad, pakendamine ja KF5-CI OS X jaoks

en: CSV import/export
et: CSV import/eksport

en: Equity
et: Finantsinstrument

en: The file has been changed, save it?
et: Faili on muudetud, kas salvestada see?

en: <p>The account "%1" was previously created as loan account but some information is missing.</p><p>The new loan wizard will be started to collect all relevant information.</p><p>Please use KMyMoney version 0.8.7 or later and earlier than version 0.9 to correct the problem.</p>
et: <p>Konto "%1" on loodud laenukontona, aga osa teavet on puudu.</p><p>Vajaliku teabe hankimiseks käivitatakse uus laenunõustaja.</p><p>Palun kasuta probleemi lahendamiseks KMyMoney versiooni 0.8.7 või uuem ja varasem kui 0.9.</p>

en: Account problem
et: Konto probleem

en: Fix transactions
et: Tehingute parandamine

en: This is the consistency check log, use the context menu to copy or save it.
et: See on ühtlusekontrolli logi, kontekstimenüü abil saab seda kopeerida või salvestada.

en: Copy to clipboard
et: Kopeeri lõikepuhvrisse

en: Save to file
et: Salvesta faili

en: Backup...
et: Varunda ...

en: Statement file...
et: Pangaväljavõtte fail...

en: Account Template...
et: Kontomall...

en: Personal Data...
et: Isiklikud andmed...

en: Dump Memory
et: Mälutõmmis

en: File-Information...
et: Failiteave...

en: Find transaction...
et: Otsi tehingut...

en: Show Transaction Detail
et: Tehingu üksikasjade näitamine

note: i18n: ectx: label, entry (HideReconciledTransactions), group (List Options)
en: Hide reconciled transactions
et: Kooskõlastatud tehingute peitmine

note: i18n: ectx: label, entry (HideUnusedCategory), group (List Options)
en: Hide unused categories
et: Kasutamata kategooriate peitmine

note: i18n: ectx: label, entry (ShowAllAccounts), group (List Options)
en: Show all accounts
et: Kõigi kontode näitamine

en: New institution...
et: Uus rahaasutus...

en: Edit institution...
et: Muuda rahaasutust...

en: Delete institution...
et: Kustuta rahaasutus...

en: New account...
et: Uus konto...

en: Open ledger
et: Ava pearaamat

en: Reconcile...
et: Kooskõlasta...

[ctx: Finish reconciliation]
en: Finish
et: Lõpeta

en: Postpone reconciliation
et: Lükka kooskõlastamine edasi

en: Edit account...
et: Muuda kontot...

en: Delete account...
et: Kustuta konto...

en: Close account
et: Sulge konto

en: Reopen account
et: Ava konto uuesti

en: Transaction report
et: Tehingu aruanne

en: Show balance chart...
et: Bilansidiagrammi näitamine...

en: Map account...
et: Seosta konto ...

en: Unmap account...
et: Kustuta konto seostamine ...

en: Update account...
et: Uuenda kontot...

en: Update all accounts...
et: Uuenda kõiki kontosid...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_buttonNewCreditTransfer)
en: New credit transfer
et: Uus krediidiülekanne

en: New category...
et: Uus kategooria...

en: Edit category...
et: Muuda kategooriat...

en: Delete category...
et: Kustuta kategooria...

en: Currencies...
et: Valuutad...

en: Prices...
et: Hinnad...

en: Update Stock and Currency Prices...
et: Börsi- ja valuutahindade uuendamine...

en: Consistency Check
et: Ühtlusekontroll

en: Performance-Test
et: Jõudlustest

en: Calculator...
et: Kalkulaator...

en: Enable all messages
et: Kõigi teadete lubamine

en: &Show tip of the day
et: &Päeva vihje näitamine

[ctx: New transaction button]
en: New
et: Uus

[ctx: Edit transaction button]
en: Edit
et: Muuda

[ctx: Enter transaction]
en: Enter
et: Sisesta

[ctx: Edit split button]
en: Edit splits
et: Muuda alltehinguid

[ctx: Cancel transaction edit]
en: Cancel
et: Loobu

[ctx: Delete transaction]
en: Delete
et: Kustuta

[ctx: Duplicate transaction]
en: Duplicate
et: Klooni

[ctx: Button text for match transaction]
en: Match
et: Sobita

[ctx: Accept 'imported' and 'matched' transaction]
en: Accept
et: Nõus

[ctx: Toggle reconciliation flag]
en: Toggle
et: Lülita

[ctx: Mark transaction cleared]
en: Cleared
et: Kontrollitud

[ctx: Mark transaction reconciled]
en: Reconciled
et: Kooskõlastatud

[ctx: Mark transaction not reconciled]
en: Not reconciled
et: Kooskõlastamata

[ctx: Select all transactions]
en: Select all
et: Vali kõik

en: Go to account
et: Liigu kontosse

en: Go to payee
et: Liigu maksesaajale

en: Create scheduled transaction...
et: Loo planeeritud tehing...

en: Assign next number
et: Omista järgmine number

[ctx: Combine transactions]
en: Combine
et: Kombineeri

en: Copy splits
et: Kopeeri alltehingud

en: New investment...
et: Uus investeering...

en: Edit investment...
et: Muuda investeeringut...

en: Delete investment...
et: Kustuta investeering...

en: Online price update...
et: Hinna uuendamine internetist...

en: Manual price update...
et: Hinna uuendamine käsitsi...

en: New scheduled transaction
et: Uus planeeritud tehing

en: Edit scheduled transaction
et: Muuda planeeritud tehingut

en: Delete scheduled transaction
et: Kustuta planeeritud tehing

en: Duplicate scheduled transaction
et: Klooni planeeritud tehing

en: Enter next transaction...
et: Sisesta järgmine tehing...

en: Skip next transaction...
et: Jäta järgmine tehing vahele...

en: New payee
et: Uus maksesaaja

en: Rename payee
et: Muuda maksesaaja nime

en: Delete payee
et: Kustuta maksesaaja

en: Merge payees
et: Ühenda maksesaajad

en: New tag
et: Uus silt

en: Rename tag
et: Muuda sildi nime

en: Delete tag
et: Kustuta silt

en: Test new feature
et: Uue omaduse testimine

en: Debug Traces
et: Jälituse silumine

en: Debug Timers
et: Taimerite silumine

en: Remove credit transfer
et: Eemalda krediidiülekanne

en: Edit credit transfer
et: Muuda krediidiülekannet

en: Show log
et: Näita logi

en: View back
et: Vaade tagasi

en: View forward
et: Vaade edasi

en: No KMyMoneyFile open
et: Pole ühtegi KMyMoney faili avada

[ctx: Application is ready to use]
en: Ready.
et: Valmis.

en: Viewing personal data...
et: Isiklike andmete näitamine...

en: Edit Personal Data
et: Isiklike andmete muutmine

en: Unable to store user information: %1
et: Kasutaja teabe salvestamine nurjus: %1

en: Importing account templates.
et: Kontomallide import.

en: Unable to import template(s)
et: Mallide import nurjus

en: Exporting account templates.
et: Kontomallide eksport.

en: Save as...
et: Salvesta kui...

en: KMyMoney template files (*.kmt);;All files (*)
et: KMyMoney mallifailid (*.kmt);;Kõik failid (*)

en: The file <b>%1</b> already exists. Do you really want to overwrite it?
et: Fail <b>%1</b> on juba olemas. Kas tõesti kirjutada see üle?

en: File already exists
et: Fail on juba olemas

en: The file must be saved first before it can be backed up.  Do you want to continue?
et: Fail peab olema salvestatud, enne kui seda saab varundada. Kas jätkata?

en: The current implementation of the backup functionality only supports local files as source files. Your current source file is '%1'.
et: Praegu toetab varundamine lähtefailidena ainult kohalikke faile. Sinu praegune lähtefail on "%1".

en: Local files only
et: Ainult kohalikud failid

en: Mounting %1
et: %1 ühendamine

en: Backup file for today exists on that device. Replace?
et: Tänane varukoopia on seadmes juba olemas. Kas asendada see?

en: &Replace
et: &Asenda

en: Writing %1
et: %1 kirjutamine

en: Unmounting %1
et: %1 lahutamine

en: Error mounting device
et: Tõrge seadme ühendamisel

[ctx: Backup done]
en: Done
et: Valmis

en: File successfully backed up
et: Fail on edukalt varundatud

en: Error copying file to device
et: Tõrge faili kopeerimisel seadmesse

en: Error unmounting device
et: Tõrge seadme lahutamisel

en: This account is a liability and if the opening balance represents money owed, then it should be negative.  Negate the amount?
    
    Please click Yes to change the opening balance to %1,
    Please click No to leave the amount as %2,
    Please click Cancel to abort the account creation.
et: See konto on kohustis ja kui algsaldo tähistab võlga, siis peaks see olema negatiivne. Kas muuta kogus negatiivseks?
    
    Klõpsa Jah, et algsaldo oleks %1
    Klõpsa Ei, et algsaldo oleks endiselt %2
    Klõpsa Loobu, et katkestada konto loomine

en: Unable to add account: %1
et: Konto lisamine nurjus: %1

en: <p><b>%1</b> cannot be moved to institution <b>%2</b>. Reason: %3</p>
et: <p><b>%1</b> liigutamine rahaasutusse <b>%2</b> ei ole võimalik. Põhjus: %3</p>

en: <p><b>%1</b> cannot be moved to <b>%2</b>. Reason: %3</p>
et: <p><b>%1</b> liigutamine kontosse <b>%2</b> ei ole võimalik. Põhjus: %3</p>

en: Untitled
et: Nimetu

en: Running consistency check...
et: Ühtlusekontroll...

en: Consistency check failed: %1
et: Ühtlusekontroll nurjus: %1

en: The consistency check has found no issues in your data. Details are presented below.
et: Ühtlusekontroll ei leidnud andmetes ühtegi probleemi. Üksikasju näeb allpool.

en: The consistency check has found some issues in your data. Details are presented below. Those issues that could not be corrected automatically need to be solved by the user.
et: Ühtlusekontroll leidis andmetes mõningaid probleeme. Üksikasju näeb allpool. Probleemid, mida ei saa automaatselt parandada, tuleb kasutajal käsitsi lahendada.

en: Consistency check result
et: Ühtlusekontrolli tulemus

en: Checking for overdue scheduled transactions...
et: Hilinenud planeeritud tehingute otsimine...

en: You must first select a KMyMoney file before you can import a statement.
et: Enne pangaväljavõtte importimist tuleb esmalt valida KMyMoney fail.

en: Importing a statement via Web Connect
et: Pangaväljavõtte import veebiühenduse vahendusel

en: Unable to import %1 using %2 plugin.  The plugin returned the following error: %3
et: %1 importimine plugina %2 abil nurjus. Plugin tagastas järgmise tõrke: %3

en: Importing error
et: Impordi tõrge

en: All messages have been enabled.
et: Kõik teated on lubatud.

en: All messages
et: Kõik teated

en: Auto saving...
et: Automaatne salvestamine...

en: Creating new document...
et: Uue dokumendi loomine...

en: Couldn't create a new file.
et: Uue faili loomine nurjus.

en: Open a file.
et: Faili avamine.

en: Couldn't find any plugin for opening storage.
et: Salvesti avamiseks ei leitud ühtegi pluginat.

en: All files (*)
et: Kõik failid (*)

en: Loading file...
et: Faili laadimine...

en: <p>File <b>%1</b> is already opened in another instance of KMyMoney</p>
et: <p>Fail <b>%1</b> on juba avatud KMyMoney teises isendis</p>

en: Duplicate open
et: Topeltavamine

en: <p><b>%1</b> is either an invalid filename or the file does not exist. You can open another file or create a new one.</p>
et: <p><b>%1</b> on vigane failinimi või ei ole faili olemas. Võid avada mõne muu faili või luua uue.</p>

en: File not found
et: Faili ei leitud

en: Cannot open file as requested.
et: Nõutava faili avamine nurjus.

en: Could not read your data source. Please check the KMyMoney settings that the necessary plugin is enabled.
et: Andmeallika lugemine nurjus. Palun kontrolli, kas KMyMoney seadistustes on vajalik plugin ikka sisse lülitatud.

en: Saving file...
et: Faili salvestamine...

en: Failed to save your storage.
et: Salvesti salvestamine nurjus.

en: Couldn't find suitable plugin to save your storage.
et: Salvesti salvestamiseks ei leitud ühtegi sobivat pluginat.

en: Saving file as....
et: Faili salvestamine ...

en: Couldn't find any plugin for saving storage.
et: Salvesti salvestamiseks ei leitud ühtegi pluginat.

note: i18n: ectx: Menu (export) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonExport) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_qbuttonOk)
en: &Export
et: &Eksport

note: i18n: ectx: Menu (institution)
en: &Institution
et: &Rahaasutus

note: i18n: ectx: Menu (account)
en: &Account
et: &Konto

note: i18n: ectx: Menu (category)
en: &Category
et: K&ategooria

note: i18n: ectx: Menu (transaction)
en: &Transaction
et: T&ehing

note: i18n: ectx: Menu (transaction_mark_menu) i18n: ectx: Menu (transaction_context_mark_menu)
en: Mark transaction as...
et: Tehingu märkimine...

note: i18n: ectx: Menu (transaction_mark_menu) i18n: ectx: Menu (transaction_context_mark_menu)
en: Mark transaction
et: Tehingu märkimine

note: i18n: ectx: Menu (kmmtools)
en: T&ools
et: &Tööriistad

note: i18n: ectx: Menu (account_context_menu)
en: Account options
et: Konto valikud

note: i18n: ectx: Menu (category_context_menu)
en: Category options
et: Kategooria valikud

note: i18n: ectx: Menu (institution_context_menu)
en: Institution options
et: Rahaasutuse valikud

note: i18n: ectx: Menu (payee_context_menu)
en: Payee options
et: Maksesaaja valikud

note: i18n: ectx: Menu (tag_context_menu)
en: Tag options
et: Sildi valikud

note: i18n: ectx: Menu (investment_context_menu)
en: Investment options
et: Investeeringu valikud

note: i18n: ectx: Menu (schedule_context_menu)
en: Scheduled transactions options
et: Planeeritud tehingute valikud

note: i18n: ectx: Menu (transaction_context_menu)
en: Transaction options
et: Tehingu valikud

note: i18n: ectx: Menu (transaction_move_menu)
en: Move transaction to...
et: Tehingu liigutamine...

note: i18n: ectx: Menu (transaction_move_menu)
en: Select account
et: Konto valimine

note: i18n: ectx: Menu (onlinejob_context_menu)
en: Credit transfer options
et: Krediidiülekande valikud

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: &New Schedule...
et: &Uus ajaplaan...

en: Create a new schedule.
et: Uue ajaplaani loomine

en: Use this to create a new schedule.
et: Sellega saab luua uue ajaplaani.

en: Filter out accounts
et: Kontode filtreerimine

en: Use this to filter out accounts
et: Sellega saab kontosid filtreerida

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, NewPaymentsWizardPage) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_typeBox)
en: Payments
et: Maksed

en: Preferred accounts
et: Eelistatud kontod

en: Payment accounts
et: Maksekontod

en: Favorite reports
et: Lemmikaruanded

en: Forecast (schedule)
et: Ennustus (ajaplaan)

en: Net worth forecast
et: Puhasvara ennustus

en: Forecast (history)
et: Ennustus (ajalugu)

en: Assets and Liabilities
et: Vara ja kohustised

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Budget
et: Eelarve

en: CashFlow
et: Rahakäive

[ctx: Reconciliation state 'Not reconciled']
en: Not reconciled
et: Kooskõlastamata

[ctx: Reconciliation state 'Cleared']
en: Cleared
et: Kontrollitud

[ctx: Reconciliation state 'Reconciled']
en: Reconciled
et: Kooskõlastatud

[ctx: Reconciliation state 'Frozen']
en: Frozen
et: Külmutatud

[ctx: Unknown reconciliation state]
en: Unknown
et: Tundmatu

[ctx: Go to next page of the wizard]
en: &Next
et: &Edasi

en: Prices Importer
et: Hindade importija

en: <p>Do you really want to remove the currency <b>%1</b> from the file?</p>
et: <p>Kas tõesti eemaldada vääring <b>%1</b> failist?</p>

en: <p>All exchange rates for currency <b>%1</b> will be lost.</p><p>Do you still want to continue?</p>
et: <p>Kõik vääringu <b>%1</b> vahetuskursid lähevad kaotsi.</p><p>Kas ikkagi jätkata?</p>

en: <p>Do you really want to remove the %1 <b>%2</b> from the file?</p>
et: <p>Kas tõesti eemaldada %1 <b>%2</b> failist?</p>

en: <p>All price quotes for %1 <b>%2</b> will be lost.</p><p>Do you still want to continue?</p>
et: <p>Kõik %1 <b>%2</b> aktsiakursid lähevad kaotsi.</p><p>Kas ikkagi jätkata?</p>

en: Delete security
et: Väärtpaberi kustutamine

en: Delete prices
et: Hindade kustutamine

en: New Payee
et: Uus maksesaaja

en: <qt>Do you want to add <b>%1</b> as payer/receiver?</qt>
et: <qt>Kas lisada <b>%1</b> maksesaajate hulka?</qt>

en: Unable to add payee
et: Maksesaaja lisamine nurjus

en: New Tag
et: Uus silt

en: <qt>Do you want to add <b>%1</b> as tag?</qt>
et: <qt>Kas lisada <b>%1</b> siltide hulka?</qt>

en: Unable to add tag
et: Sildi lisamine nurjus

en: Cannot add institution: %1
et: Rahaasutuse lisamine nurjus: %1

en: One statement has been processed with the following results: | %1 statements have been processed with the following results:
et[0]: Ühe pangaväljavõtte töötlemisel saadi järgmised tulemused:
et[1]: %1 pangaväljavõtte töötlemisel saadi järgmised tulemused:

en: No new transaction has been imported. | No new transactions have been imported.
et[0]: Ühtegi uut tehingut ei imporditud.
et[1]: Ühtegi uut tehingut ei imporditud.

en: Statement import statistics
et: Pangaväljavõtte impordi statistika

en: Loading %1...
et: %1 laadimine...

en: language to be used
et: kasutatav keel

en: do not open last used file
et: ei avata viimati kasutatud faili

en: enable performance timers
et: jõudlusetaimerite lubamine

en: do not globally catch uncaught exceptions
et: tabamata erindeid ei üritata globaalselt tabada

en: turn on program traces
et: programmi jälituse lubamine

en: dump the names of all defined QAction objects to stdout and quit
et: kõik defineeritud QAction-objektide nimed salvestatakse standardväljundisse stdout ja väljutakse

en: file to open
et: avatav fail

en: Uncaught error. Please report the details to the developers
et: Tabamata jäänud tõrge. Palun anna üksikasjadest arendajatele teada

en: Favorites
et: Lemmikud

en: Asset accounts
et: Varakontod

en: Liability accounts
et: Kohustiskontod

en: Income categories
et: Tulukategooriad

en: Expense categories
et: Kulukategooriad

en: Equity accounts
et: Finantsinstrumentide kontod

[ctx: Column heading for category in tax report]
en: Tax
et: Maksud

[ctx: Column heading for VAT category]
en: VAT
et: Käibemaks

[ctx: Column heading for Cost Center]
en: CC
et: Kuluüksus

en: Total Balance
et: Kogubilanss

en: Total Value
et: Koguväärtus

[ctx: IBAN, SWIFT, etc.]
en: Sort Code
et: Sortimiskood

en: Accounts with no institution assigned
et: Kontod ilma rahaasutuseta

en: Cost center
et: Kuluüksus

[ctx: @title stock symbol column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Symbol
et: Sümbol

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, m_editAmounts)
en: Value
et: Väärtus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelInv_quantity) i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, m_editAmounts)
en: Quantity
et: Kvantiteet

en: Displayed columns
et: Näidatavad veerud

[ctx: Cheque Number]
en: No.
et: Nr

en: CC
et: Kuluüksus

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, detail) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Detail
et: Üksikasjad

en: C
et: Kooskõlastus

[ctx: Payment made from account]
en: Payment
et: Makse

[ctx: Deposit into account]
en: Deposit
et: Laekumine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkBalance) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, accountsList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBnk_balance)
en: Balance
et: Bilanss

[ctx: Payment made with credit card]
en: Charge
et: Tagasimakse

[ctx: Decrease of asset/liability value]
en: Decrease
et: Vähenda

[ctx: Increase of asset/liability value]
en: Increase
et: Suurenda

[ctx: Payment towards credit card]
en: Payment
et: Makse

[ctx: Reconciliation flag empty]
en: Not reconciled
et: Kooskõlastamata

[ctx: Reconciliation flag C]
en: Cleared
et: Kontrollitud

[ctx: Reconciliation flag R]
en: Reconciled
et: Kooskõlastatud

[ctx: Reconciliation flag F]
en: Frozen
et: Külmutatud

en: *** UNASSIGNED ***
et: *** OMISTAMATA ***

[ctx: Credit suffix]
en: Cr.
et: Kr.

[ctx: Debit suffix]
en: Dr.
et: D.

en: The plugin to show this information could not be found.
et: Selle teabe näitamiseks ei leitud pluginat.

en: Market
et: Turg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2_2)
en: Fraction
et: Jagunemine

en: Cost Center
et: Kuluüksus

en: No
et: Ei

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, PaymentWizardPage) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, PaymentEditWizardPage) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1)
en: Payment
et: Makse

en: Deposit
et: Laekumine

[ctx: Brokerage (suffix for account names)]
en: Brokerage
et: Vahendustehingute konto

[ctx: Account type]
en: Checking
et: Arvelduskonto

[ctx: Account type]
en: Savings
et: Hoiukonto

[ctx: Account type]
en: Credit Card
et: Krediitkaart

[ctx: Account type]
en: Cash
et: Sularaha

[ctx: Account type]
en: Loan
et: Laen

[ctx: Account type]
en: Certificate of Deposit
et: Hoiuraamat

[ctx: Account type]
en: Investment
et: Investeering

[ctx: Account type]
en: Money Market
et: Rahaturg

[ctx: Account type]
en: Asset
et: Vara

[ctx: Account type]
en: Liability
et: Kohustis

[ctx: Account type]
en: Currency
et: Valuuta

[ctx: Account type]
en: Income
et: Tulu

[ctx: Account type]
en: Expense
et: Kulu

[ctx: Account type]
en: Investment Loan
et: Investeerimislaen

[ctx: Account type]
en: Stock
et: Aktsia

[ctx: Account type]
en: Equity
et: Finantsinstrument

[ctx: Account type]
en: Unknown
et: Tundmatu

en: Loan payout
et: Laenu tasaarvestus

en: * Problem with account '%1'
et: * Probleem kontoga "%1"

en:   * Loop detected between this account and account '%1'.
et:   * Leiti silmus selle konto ja konto "%1" vahel.

en:     Reparenting account '%2' to top level account '%1'.
et:     Konto "%2" ülemkontoks saab tipptaseme konto "%1".

en:   * Parent account '%1' belongs to a different group.
et:   * Ülemkonto "%1" kuulub teise rühma.

en:     New parent account is the top level account '%1'.
et:     Uus ülemkonto on tipptaseme konto "%1".

en:   * Parent account '%1' does not contain '%2' as sub-account.
et:   * Ülemkonto "%1" ei sisalda allkontot "%2".

en:   * The parent with id %1 does not exist anymore.
et:   * Ülemkontot ID-ga %1 ei ole enam.

en:   * Child account with id %1 does not exist anymore.
et:   * Allkontot ID-ga %1 ei ole enam.

en:     The child account list will be reconstructed.
et:     Allkontode nimekiri luuakse uuesti.

en:   * The payee with id %1 referenced by the loan does not exist anymore.
et:   * Maksesaajat ID-ga %1, kellele viitab laen, ei ole enam.

en:     The payee will be removed.
et:     Maksesaaja eemaldatakse.

en:   * Older versions of KMyMoney stored an OFX password for this account in cleartext.
et:   * Vanemad KMyMoney versioonid salvestasid selle konto OFX parooli lihttekstina.

en:     Please open it in the account editor (Account/Edit account) once and press OK.
et:     Palun ava korraks kontoredaktor (Konto/Muuda kontot) ja klõpsa OK.

en:     This will store the password in the KDE wallet and remove the cleartext version.
et:     See salvestab parooli KDE turvalaekasse ja eemaldab lihttekstiga versiooni.

en:   * Unable to update account data in engine.
et:   * Kontoandmete uuendamine mootoris nurjus.

en: * Reconstructing the child lists for
et: * Taasluuakse alamnimekirjad

en:   * Unable to update account data for account %1 in engine
et:   * Ei õnnestunud uuendada konto %1 andmeid mootoris

en:   * Payee %1 recreated with fixed id
et:   * Maksesaaja %1 loodi uuesti parandatud ID-ga

en:   * Payee id updated in split of transaction '%1'.
et:   * Maksesaaja ID-d uuendati tehingu "%1" alltehingus.

en:   * Opening date of Account '%1' cannot be changed to support transaction '%2' post date.
et:   * Konto '%1' avamispäeva ei saa muuta vajaduse tõttu toetada tehingu '%2' sooritamise kuupäeva.

en:   * Transaction '%1' post date '%2' is older than opening date '%4' of account '%3'.
et:   * Tehingu '%1' kuupäev '%2' on varasem kui konto '%3' avamispäev '%4'.

en:     Account opening date updated.
et:     Konto avamise kuupäev uuendatud.

en:   * shares set to value in split of transaction '%1'.
et:   * osakutele määrati väärtus tehingu "%1" alltehingus.

en:   * value set to shares in split of transaction '%1'.
et:   * väärtusele määrati osakud tehingu "%1" alltehingus.

en:   * Split %2 in transaction '%1' contains a reference to invalid account %3. Please fix manually.
et:   * Tehingu "%1" alltehing %2 sisaldab viidet vigasele kontole %3. Palun paranda see käsitsi.

en:   * action marked as interest in split of transaction '%1'.
et:   * toiming märgiti intressina tehingu "%1" alltehingus.

en:   * Transaction '%1' has an invalid post date.
et:   * Tehingul "%1" on vigane sooritamise kuupäev.

en:     The post date was updated to '%1'.
et:     Tehingupäev uuendati "%1" peale.

en:   * Transaction '%1' has a post date '%2' before one of the referenced account's opening date.
et:   * Tehingu '%1' kuupäev '%2' on varasem kui ühe referentskonto avamispäev.

en:     Referenced accounts: %1
et:     Referentskontod: %1

en:     The post date was not updated to '%1'.
et:     Tehingupäeva ei uuendatud '%1' peale.

en:   * Payee id updated in split of schedule '%1'.
et:   * Maksesaaja ID-d uuendati ajaplaani "%1" alltehingus

en:   * Split in scheduled transaction '%1' contained value != 0 and shares == 0.
et:   * Alltehing planeeritud tehingus "%1" sisaldas väärtust != 0 ja osakuid == 0.

en:     Shares set to value.
et:     Osakutele määrati väärtus.

en:   * Removed bankid from split in scheduled transaction '%1'.
et:   * Eemaldati panga ID planeeritud tehingu "%1" alltehingust.

en:   * shares set to value in split in schedule '%1'.
et:   * osakutele määrati väärtus ajaplaani "%1" alltehingus.

en:   * value set to shares in split in schedule '%1'.
et:   * väärtusele määrati osakud ajaplaani "%1" alltehingus

en:   * Split %2 in schedule '%1' contains a reference to invalid account %3. Please fix manually.
et:   * Ajaplaani "%1" alltehing %2 sisaldab viidet vigasele kontole %3. Palun paranda see käsitsi.

en:   * Payee id updated in report '%1'.
et:   * Maksesaaja ID-d uuendati aruandes "%1".

en:   * Payee '%1' removed.
et:   * Maksesaaja "%1" eemaldati.

en: * Potential problem with securities/currencies
et: * Võimalik probleem väärtpaberite/valuutadega

en:   * The account '%1' in currency '%2' has no price set for the opening date '%3'.
et:   * Kontole "%1" valuutas "%2" ei ole määratud hinda avamispäeval "%3".

en:     Please enter a price for the currency on or before the opening date.
et:     Palun sisesta valuuta hind avamispäeval või enne seda.

en:   * The security '%1' has no price set for the opening date '%2'.
et:   * Väärtpaberile "%1" ei ole määratud hinda avamispäeval "%2".

en:     Please enter a price for the security on or before the opening date.
et:     Palun sisesta väärtpaberi hind avamispäeval või enne seda.

en: * Problem with budget '%1'
et: * Probleem eelarvega "%1"

en:   * The account with id %1 referenced by the budget does not exist anymore.
et:   * Kontot ID-ga %1, millele viitab eelarve, ei ole enam.

en:     The account reference will be removed.
et:     Kontoviide eemaldatakse.

en: Finished: data is consistent.
et: Lõpetatud: andmetes pole ebaühtlust.

en: %1 problem corrected. | %1 problems corrected.
et[0]: Parandati %1 probleem.
et[1]: Parandati %1 probleemi.

en: %1 problem still present. | %1 problems still present.
et[0]: %1 probleem veel jäi.
et[1]: %1 probleemi veel jäi.

[ctx: %1 is a string, e.g. 7 problems corrected; %2 is a string, e.g. 3 problems still present]
en: Finished: %1 %2
et: Lõpetatud: %1 %2

en: Austrian Schilling
et: Austria šilling

en: German Mark
et: Saksa mark

en: French Franc
et: Prantsuse frank

en: Italian Lira
et: Itaalia liir

en: Spanish Peseta
et: Hispaania peseeta

en: Dutch Guilder
et: Hollandi kulden

en: Belgian Franc
et: Belgia frank

en: Luxembourg Franc
et: Luksemburgi frank

en: Portuguese Escudo
et: Portugali eskuudo

en: Irish Pound
et: Iiri nael

en: Finnish Markka
et: Soome mark

en: Greek Drachma
et: Kreeka drahm

en: Bulgarian Lev
et: Bulgaaria lev

en: Romanian Leu
et: Rumeenia leu

en: Russian Ruble (old)
et: Venemaa rubla (vana)

en: Slovenian Tolar
et: Sloveenia tolar

en: Turkish Lira (old)
et: Türgi liir (vana)

en: Maltese Lira
et: Malta liir

en: Cyprus Pound
et: Küprose nael

en: Slovak Koruna
et: Slovakkia kroon

en: Mozambique Metical
et: Mosambiigi metical

en: Azerbaijani Manat
et: Aserbaidžaani manat

en: Lithuanian Litas
et: Leedu litt

en: Belarusian Ruble (old)
et: Valgevene rubla (vana)

en: Afghanistan Afghani
et: Afganistani afgaan

en: Albanian Lek
et: Albaania lek

en: Netherland Antillian Guilder
et: Hollandi Antillide kulden

en: Algerian Dinar
et: Alžeeria dinaar

en: Andorran Franc
et: Andorra frank

en: Andorran Peseta
et: Andorra peseeta

en: Angolan Kwanza
et: Angola kwanza

en: Argentine Peso
et: Argentina peeso

en: Aruban Florin
et: Aruba floriin

en: Australian Dollar
et: Austraalia dollar

en: Bahamian Dollar
et: Bahama dollar

en: Bahraini Dinar
et: Bahreini dinaar

en: Bangladeshi Taka
et: Bangladeshi taka

en: Barbados Dollar
et: Barbadose dollar

en: Belarusian Ruble
et: Valgevene rubla

en: Belize Dollar
et: Belize dollar

en: Bermudian Dollar
et: Bermuda dollar

en: Bhutan Ngultrum
et: Bhutani ngultrum

en: Bolivian Boliviano
et: Boliivia boliviano

en: Bosnian Convertible Mark
et: Bosnia konverteeritav mark

en: Botswana Pula
et: Botswana pula

en: Brazilian Real
et: Brasiilia reaal

en: British Pound
et: Briti naelsterling

en: Brunei Dollar
et: Brunei dollar

en: Bulgarian Lev (new)
et: Bulgaaria lev (uus)

en: Burundi Franc
et: Burundi frank

en: CFA Franc BEAC
et: CFA frank BEAC

en: CFA Franc BCEAO
et: CFA frank BCEAO

en: CFP Franc Pacifique
et: CFP Vaikse ookeani frank

en: Cambodia Riel
et: Kambodža riel

en: Canadian Dollar
et: Kanada dollar

en: Cape Verde Escudo
et: Roheneemesaarte eskuudo

en: Cayman Islands Dollar
et: Kaimanisaarte dollar

en: Chilean Peso
et: Tšiili peeso

en: Chinese Yuan Renminbi
et: Hiina jüaan

en: Colombian Peso
et: Colombia peeso

en: Comoros Franc
et: Komooride frank

en: Costa Rican Colon
et: Costa Rica kolon

en: Croatian Kuna
et: Horvaatia kuna

en: Cuban Peso
et: Kuuba peeso

en: Cuban Convertible Peso
et: Kuuba konverteeritav peeso

en: Czech Koruna
et: Tšehhi kroon

en: Danish Krone
et: Taani kroon

en: Djibouti Franc
et: Djibouti frank

en: Dominican Peso
et: Dominikaani peeso

en: East Caribbean Dollar
et: Ida-Kariibi dollar

en: Egyptian Pound
et: Egiptuse nael

en: El Salvador Colon
et: El Salvadori kolon

en: Eritrean Nakfa
et: Eritrea nakfa

en: Estonian Kroon
et: Eesti kroon

en: Ethiopian Birr
et: Etioopia birr

en: Falkland Islands Pound
et: Falklandi saarte nael

en: Fiji Dollar
et: Fidži dollar

en: Gambian Dalasi
et: Gambia dalasi

en: Georgian Lari
et: Gruusia lari

en: Ghanaian Cedi
et: Ghana cedi

en: Gibraltar Pound
et: Gibraltari nael

en: Guatemalan Quetzal
et: Guatemala quetzal

en: Guinea-Bissau Peso
et: Guinea-Bissau peeso

en: Guyanan Dollar
et: Guyana dollar

en: Haitian Gourde
et: Haiti gourde

en: Honduran Lempira
et: Hondurase lempira

en: Hong Kong Dollar
et: Hongkongi dollar

en: Hungarian Forint
et: Ungari forint

en: Iceland Krona
et: Islandi kroon

en: Indian Rupee
et: India ruupia

en: Indonesian Rupiah
et: Indoneesia ruupia

en: Iranian Rial
et: Iraani riaal

en: Iraqi Dinar
et: Iraagi dinaar

en: Israeli New Shekel
et: Iisraeli uus seekel

en: Jamaican Dollar
et: Jamaica dollar

en: Japanese Yen
et: Jaapani jeen

en: Jordanian Dinar
et: Jordaania dinaar

en: Kazakhstan Tenge
et: Kasahstani tenge

en: Kenyan Shilling
et: Keenia šilling

en: Kuwaiti Dinar
et: Kuveidi dinaar

en: Kyrgyzstan Som
et: Kõrgõzstani somm

en: Laos Kip
et: Laose kip

en: Latvian Lats
et: Läti latt

en: Lebanese Pound
et: Liibanoni nael

en: Lesotho Loti
et: Lesotho loti

en: Liberian Dollar
et: Libeeria dollar

en: Libyan Dinar
et: Liibüa dinaar

en: Macau Pataca
et: Macau pataka

en: Macedonian Denar
et: Makedoonia denar

en: Malagasy Franc
et: Madagaskari frank

en: Malawi Kwacha
et: Malawi kwacha

en: Malaysian Ringgit
et: Malaisia ringgit

en: Maldive Rufiyaa
et: Maldiivide rufiyaa

en: Mali Republic Franc
et: Mali frank

en: Mauritanian Ouguiya
et: Mauritaania ouguiya

en: Mauritius Rupee
et: Mauritiuse ruupia

en: Mexican Peso
et: Mehhiko peeso

en: Moldavian Leu
et: Moldaavia leu

en: Mongolian Tugrik
et: Mongoolia tugrik

en: Moroccan Dirham
et: Maroko dirham

en: Myanmar Kyat
et: Birma kyat

en: Namibian Dollar
et: Namiibia dollar

en: Nepalese Rupee
et: Nepali ruupia

en: New Zealand Dollar
et: Uus-Meremaa dollar

en: Nicaraguan Cordoba Oro
et: Nicaragua Cordoba Oro

en: Nigerian Naira
et: Nigeeria naira

en: North Korean Won
et: Põhja-Korea won

en: Norwegian Kroner
et: Norra kroon

en: Omani Rial
et: Omaani riaal

en: Pakistan Rupee
et: Pakistani ruupia

en: Panamanian Balboa
et: Panama balboa

en: Papua New Guinea Kina
et: Paapua Uus-Guinea kina

en: Paraguay Guarani
et: Paraguay guarani

en: Peruvian Nuevo Sol
et: Peruu Nuevo Sol

en: Philippine Peso
et: Filipiinide peeso

en: Polish Zloty
et: Poola zlott

en: Qatari Rial
et: Katari riaal

en: Romanian Leu (new)
et: Rumeenia leu (uus)

en: Russian Ruble
et: Venemaa rubla

en: Rwanda Franc
et: Rwanda frank

en: Samoan Tala
et: Samoa tala

en: Sao Tome and Principe Dobra
et: Sao Tome ja Principe dobra

en: Saudi Riyal
et: Saudi Araabia riaal

en: Serbian Dinar
et: Serbia dinaar

en: Seychelles Rupee
et: Seišellide ruupia

en: Sierra Leone Leone
et: Sierra Leone leone

en: Singapore Dollar
et: Singapuri dollar

en: Solomon Islands Dollar
et: Saalomoni saarte dollar

en: Somali Shilling
et: Somaalia šilling

en: South African Rand
et: LAV rand

en: South Korean Won
et: Lõuna-Korea won

en: Sri Lanka Rupee
et: Sri Lanka ruupia

en: St. Helena Pound
et: Saint Helena nael

en: Sudanese Dinar
et: Sudaani dinaar

en: Suriname Guilder
et: Suriname kulden

en: Swaziland Lilangeni
et: Svaasimaa lilangeni

en: Swedish Krona
et: Rootsi kroon

en: Swiss Franc
et: Šveitsi frank

en: Syrian Pound
et: Süüria nael

en: Taiwan Dollar
et: Taiwani dollar

en: Tajikistan Somoni
et: Tadžikistani somoni

en: Tanzanian Shilling
et: Tansaania šilling

en: Thai Baht
et: Tai baht

en: Tongan Pa'anga
et: Tonga pa'anga

en: Trinidad and Tobago Dollar
et: Trinidadi ja Tobago dollar

en: Tunisian Dinar
et: Tuneesia dinaar

en: Turkish Lira
et: Türgi liir

en: Turkmenistan Manat
et: Türkmenistani manat

en: US Dollar
et: USA dollar

en: Uganda Shilling
et: Uganda šilling

en: Ukraine Hryvnia
et: Ukraina grivna

en: United Arab Emirates Dirham
et: Araabia Ühendemiraatide dirham

en: Uruguayan Peso
et: Uruguay peeso

en: Uzbekistani Sum
et: Usbekistani sum

en: Vanuatu Vatu
et: Vanuatu vatu

en: Venezuelan Bolivar
et: Venezuela bolivar

en: Vietnamese Dong
et: Vietnami dong

en: Zambian Kwacha
et: Sambia kwacha

en: Zimbabwe Dollar
et: Zimbabwe dollar

en: Gold
et: Kuld

en: Palladium
et: Pallaadium

en: Platinum
et: Plaatina

en: Silver
et: Hõbe

en: Opening Balances
et: Algsaldod

[ctx: Frequency of schedule]
en: Any
et: Suvaline

[ctx: Frequency of schedule]
en: Once
et: Üks kord

[ctx: Frequency of schedule]
en: Daily
et: Iga päev

[ctx: Frequency of schedule]
en: Weekly
et: Iga nädal

[ctx: Frequency of schedule]
en: Fortnightly
et: Kaks korda kuus

[ctx: Frequency of schedule]
en: Every other week
et: Iga teine nädal

[ctx: Frequency of schedule]
en: Every half month
et: Iga poole kuu järel

[ctx: Frequency of schedule]
en: Every three weeks
et: Iga kolmas nädal

[ctx: Frequency of schedule]
en: Every four weeks
et: Iga neljas nädal

[ctx: Frequency of schedule]
en: Every thirty days
et: Iga 30 päeva järel

[ctx: Frequency of schedule]
en: Monthly
et: Iga kuu

[ctx: Frequency of schedule]
en: Every eight weeks
et: Iga kaheksas nädal

[ctx: Frequency of schedule]
en: Every two months
et: Iga teine kuu

[ctx: Frequency of schedule]
en: Every three months
et: Iga kolmas kuu

[ctx: Frequency of schedule]
en: Quarterly
et: Iga kvartal

[ctx: Frequency of schedule]
en: Every four months
et: Iga neljas kuu

[ctx: Frequency of schedule]
en: Twice yearly
et: Iga poole aasta järel

[ctx: Frequency of schedule]
en: Yearly
et: Iga aasta

[ctx: Frequency of schedule]
en: Every other year
et: Iga teine aasta

[ctx: Schedule occurrence period]
en: Any
et: Suvaline

[ctx: Schedule occurrence period]
en: Once
et: Üks kord

[ctx: Schedule occurrence period]
en: Day
et: Päev

[ctx: Schedule occurrence period]
en: Week
et: Nädal

[ctx: Schedule occurrence period]
en: Half-month
et: Poolkuu

[ctx: Schedule occurrence period]
en: Month
et: Kuu

[ctx: Schedule occurrence period]
en: Year
et: Aasta

[ctx: Scheduled transaction type]
en: Bill
et: Arve

[ctx: Scheduled transaction type]
en: Deposit
et: Laekumine

[ctx: Scheduled transaction type]
en: Transfer
et: Ülekanne

[ctx: Scheduled transaction type]
en: Loan payment
et: Laenumakse

[ctx: Scheduled transaction type]
en: Unknown
et: Tundmatu

[ctx: Scheduled Transaction payment type]
en: Direct debit
et: Otsekorraldus

[ctx: Scheduled Transaction payment type]
en: Direct deposit
et: Otselaekumine

[ctx: Scheduled Transaction payment type]
en: Manual deposit
et: Käsitsilaekumine

[ctx: Scheduled Transaction payment type]
en: Other
et: Muu

[ctx: Scheduled Transaction payment type]
en: Write check
et: Tšekk

[ctx: Scheduled Transaction payment type]
en: Standing order
et: Püsikorraldus

[ctx: Scheduled Transaction payment type]
en: Bank transfer
et: Pangaülekanne

[ctx: Scheduled Transaction payment type]
en: Any (Error)
et: Suvaline (viga)

[ctx: Security type]
en: Stock
et: Aktsia

[ctx: Security type]
en: Mutual Fund
et: Investeerimisfond

[ctx: Security type]
en: Bond
et: Võlakiri

[ctx: Security type]
en: Currency
et: Valuuta

[ctx: Security type]
en: None
et: Puudub

[ctx: Security type]
en: Unknown
et: Tundmatu

en: HalfDown
et: Poolalla

en: HalfUp
et: Poolüles

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Could not load responsible plugin to view this task.
et: Selle ülesande näitamiseks ei leitud sobivat pluginat.

[ctx: Add securities/shares/bonds]
en: Add shares
et: Aktsiate lisamine

[ctx: Remove securities/shares/bonds]
en: Remove shares
et: Aktsiate eemaldamine

[ctx: Buy securities/shares/bonds]
en: Buy shares
et: Aktsiate ost

[ctx: Sell securities/shares/bonds]
en: Sell shares
et: Aktsiate müük

en: Reinvest Dividend
et: Dividendi reinvesteerimine

en: Yield
et: Väärtpaberitulu

[ctx: Split securities/shares/bonds]
en: Split shares
et: Aktsiate tükeldamine

en: Interest Income
et: Intressitulu

[ctx: Unknown investment activity]
en: Unknown
et: Tundmatu

[ctx: Reconciliation status 'Not Reconciled']
en: not reconciled
et: kooskõlastamata

[ctx: Reconciliation status 'Cleared']
en: cleared
et: kontrollitud

[ctx: Reconciliation status 'Reconciled']
en: reconciled
et: kooskõlastatud

[ctx: Reconciliation status 'Frozen']
en: frozen
et: külmutatud

[ctx: Reconciliation status unknown]
en: unknown
et: tundmatu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_scheduleTree) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_payeeTab) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_payeesVi
en: Payee
et: Maksesaaja

[ctx: Finished schedule]
en: Finished
et: Lõpetatud

[ctx: It's about printing bank checks]
en: Check printing
et: Tšeki trükkimine

en: Print check
et: Tšeki trükkimine

[ctx: @item the number 0]
en: Zero
et: Null

[ctx: @item the number 1]
en: One
et: Üks

[ctx: @item the number 2]
en: Two
et: Kaks

[ctx: @item the number 3]
en: Three
et: Kolm

[ctx: @item the number 4]
en: Four
et: Neli

[ctx: @item the number 5]
en: Five
et: Viis

[ctx: @item the number 6]
en: Six
et: Kuus

[ctx: @item the number 7]
en: Seven
et: Seitse

[ctx: @item the number 8]
en: Eight
et: Kaheksa

[ctx: @item the number 9]
en: Nine
et: Üheksa

[ctx: @item the number 10]
en: Ten
et: Kümme

[ctx: @item the number 11]
en: Eleven
et: Üksteist

[ctx: @item the number 12]
en: Twelve
et: Kaksteist

[ctx: @item the number 13]
en: Thirteen
et: Kolmteist

[ctx: @item the number 14]
en: Fourteen
et: Neliteist

[ctx: @item the number 15]
en: Fifteen
et: Viisteist

[ctx: @item the number 16]
en: Sixteen
et: Kuusteist

[ctx: @item the number 17]
en: Seventeen
et: Seitseteist

[ctx: @item the number 18]
en: Eighteen
et: Kaheksateist

[ctx: @item the number 19]
en: Nineteen
et: Üheksateist

[ctx: @item the number 20]
en: Twenty
et: Kakskümmend

[ctx: @item the number 30]
en: Thirty
et: Kolmkümmend

[ctx: @item the number 40]
en: Forty
et: Nelikümmend

[ctx: @item the number 50]
en: Fifty
et: Viiskümmend

[ctx: @item the number 60]
en: Sixty
et: Kuuskümmend

[ctx: @item the number 70]
en: Seventy
et: Seitsekümmend

[ctx: @item the number 80]
en: Eighty
et: Kaheksakümmend

[ctx: @item the number 90]
en: Ninety
et: Üheksakümmend

[ctx: @item the number 1000]
en: Thousand
et: Tuhat

[ctx: @item the number 1,000,000]
en: Million
et: Miljon

[ctx: @item the number 1,000,000,000]
en: Billion
et: Miljard

[ctx: @item This comes after the hundred value digit]
en:  Hundred
et:  Sada

[ctx: @item This comes after the hunder text if the tens unit is different from 0]
en:  and
et:  ja

[ctx: @item Appears last as separator]
en:  and
et:  ja

[ctx: @label The first argument is the amount in words, the second is the fractional part and the third is the denominator of the fractional part]
en: %1 and %2/%3
et: %1 %2/%3

note: i18n: ectx: label, entry (checkTemplateFile), group (General)
en: The check template file which defines the way the printed check will look.
et: Tšeki mallifail, mis määrab trükitava tšeki välimuse.

note: i18n: ectx: label, entry (printedChecks), group (General)
en: A list containing the id's of already printed checks.
et: Juba trükitud tšekkide ID-sid sisaldav nimekiri.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PluginSettingsDecl)
en: Icalendar export settings
et: iCalendari ekspordi seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, check_template_file)
en: Check template file
et: Tšeki mallifail

en: Start operation
et: Ekspordi alustamine

en: Use this to start the export operation
et: Sellega saab alustada eksportimist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_qbuttonBrowse)
en: &Browse...
et: &Lehitse...

en: Select filename
et: Failinime valimine

en: Use this to select a filename to export to
et: Sellega saab valida failinime, kuhu eksportida

en: There are no entries in this account.
et: Sellel kontol pole ühtegi kirjet.

en: Invalid account
et: Vigane konto

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CsvExportDlg)
en: Csv Export
et: CSV eksport

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: From this dialog you are able to export transactions to a comma separated file, (known as a CSV file, because of the extension).  However, you are able to specify an alternative separator below.  Please enter the path to the CSV file or select it by clicking on the Browse button.
    
    You can choose the file's path, and the account. Choose Account to export all the transactions between the specified dates,  or just choose to export Categories.
et: See dialoog võimaldab eksportida tehinguid nõndanimetatud komadega eraldatud väärtuste ehk CSV-faili. Sul on siiski võimalik allpool määrata ka mõni muu väärtuste eraldaja. Palun sisesta CSV-faili asukoht või vali see nupule Lehitse klõpsates.
    
    Valida saab nii faili asukoha kui ka konto. Vali konto kõigi määratud päevade vahel sooritatud tehingute eksportimiseks või siis lihtsalt kategooriate eksportimiseks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblFileExport)
en: File to export to:
et: Fail, millesse eksportida:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: Account to export
et: Eksporditav konto

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_qgroupboxContents)
en: Contents to Export
et: Eksporditav sisu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioButtonAccount)
en: Acco&unt
et: Ko&nto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioButtonCategories)
en: Ca&tegories
et: Kate&gooriad

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_qgroupboxDates)
en: Date Range
et: Ajavahemik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblStartDate)
en: Start on:
et: Algus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEndDate)
en: End on:
et: Lõpp:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_qgroupboxSeparator)
en: Field Separator
et: Väljade eraldaja

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_separatorComboBox)
en: Comma (,)
et: Koma (,)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_separatorComboBox)
en: Semicolon (;)
et: Semikoolon (;)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_separatorComboBox)
en: Tab (\t)
et: Tabeldusmärk (\t)

en: CSV exporter
et: CSV eksportija

en: &CSV...
et: &CSV ...

[ctx: CSV Exporter dialog title]
en: CSV Exporter
et: CSV eksportija

en: <qt>The file <b>%1</b> already exists. Do you really want to overwrite it?</qt>
et: <qt>Fail <b>%1</b> on juba olemas. Kas tõesti kirjutada see üle?</qt>

en: Unexpected exception '%1'
et: Ootamatu erand '%1'

en: Export completed.
et: Eksport lõpetatud.

en: Unable to open file '%1' for writing
et: Faili "%1" avamine kirjutamiseks nurjus

en: Account Type:
et: Konto tüüp:

en: Action/Type
et: Toiming/Tüüp

en: Account/Cat
et: Konto/Kat

en: Transaction number '%1' is missing an account assignment.
    Date '%2', Payee '%3'.
    Transaction dropped.
et: Tehingule number <b>%1</b> pole omistatud kontot.
    Kuupäev '%2', maksesaaja '%3'.
    Tehing hüljati.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_validityBox)
en: Invalid transaction
et: Mittekehtiv tehing

en: splitCategory
et: alltehinguKategooria

en: splitMemo
et: alltehinguMemo

en: splitAmount
et: alltehinguKogus

en: Transaction number '%1' is missing an account assignment.
    Date '%2', Amount '%3'.
    Transaction dropped.
et: Tehingule number <b>%1</b> pole omistatud kontot.
    Kuupäev '%2', kogus '%3'.
    Tehing hüljati.

en: <center>The '<b>%1</b>' field already has this column selected.</center><center>If you wish to copy the Payee data to the memo field, click 'Yes'.</center>
et: <center>Väljal "<b>%1</b>" on see veerg juba valitud.</center><center>Kui soovid kopeerida maksesaaja andmed memo väljale, klõpsa "Jah".</center>

en: <center>Field name not recognised.</center> <center>'<b>%1</b>'</center> Please re-enter your column selections.
et: <center>Välja nime ei tuntud ära.</center> <center>'<b>%1</b>'</center> Palun sisesta uuesti valitud veerud.

en: <center>The %1 field contains '%2'</center><center>and the %3 field contains '%4'.</center><center>Please choose which you wish to accept.</center>
et: <center>%1 väli sisaldab '%2'</center><center>ja %3 väli sisaldab '%4'.<center>Palun vali, millisega nõustuda.</center>

en: CSV invalid field values
et: CSV vigased väljaväärtused

en: Accept %1
et: Nõus %1-ga

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, BankingPage)
en: Banking Wizard Page
et: Nõustaja pangatehingute lehekülg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, header)
en: Please select the appropriate columns to use,
     corresponding to your data.
et: Palun vali vastavalt oma andmetele
    sobivad veerud, mida kasutada.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_numberCol)
en: Select column containing number field.
et: Numbrivälja sisaldava veeru valimine.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_dateCol)
en: Select column containing date field.
et: Kuupäevavälja sisaldava veeru valimine.

[ctx: column containing payee or description field]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBnk_payee)
en: Payee/Description
et: Maksesaaja/kirjeldus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_payeeCol)
en: Select column containing payee or description field.
et: Maksesaaja- või kirjeldusvälja sisaldava veeru valimine.

[ctx: column containing number field]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBnk_category)
en: Category
et: Kategooria

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_categoryCol)
en: Select column containing category field.
et: Kategooriavälja sisaldava veeru valimine.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_memoCol)
en: Select column containing memo field.
et: Memovälja sisaldava veeru valimine.

[ctx: location of amount column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBnk_amount)
en: Amount
et: Kogus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_amountCol)
en: Select column containing amount field.
et: Kogusevälja sisaldava veeru valimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBnk_opposite)
en: Opposite signs
et: Vastasmärgid

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_oppositeSigns)
en: Select if your amount column has signs improperly set.
et: Vali, kui koguseveerus on märgid valesti.

[ctx: location of debit column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBnk_debits)
en: Debit
et: Deebet

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_debitCol)
en: Select column containing debit field.
et: Deebetivälja sisaldava veeru valimine.

[ctx: location of credit column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBnk_credits)
en: Credit
et: Kreedit

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_creditCol)
en: Select column containing credit field.
et: Kreeditivälja sisaldava veeru valimine.

[ctx: Clear all column assignments]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_clear)
en: Clear all
et: Puhasta kõik

en: Version of your CSV config file is %1.%2.%3 and is newer than supported version %4.%5.%6. Expect troubles.
et: Sinu CSV seadistusfaili versioon on %1.%2.%3, mis on uuem kui toetatud versioon %4.%5.%6. See tõotab probleeme.

en: <center>During update of <b>%1</b><br>the profile type for <b>%2</b> could not be recognized.<br>The profile cannot be used because of that.<br>Do you want to delete it?</center>
et: <center><b>%1</b> uuendamise käigus<br>ei suudetud tuvastada <b>%2</b> profiilitüüpi.<br>Profiili ei saa seetõttu kasutada.<br>Kas kustutada see?</center>

[ctx: Type of operation as in financial statement]
en: buy
et: ost

[ctx: Type of operation as in financial statement]
en: sell,repurchase
et: müük,tagasiost

[ctx: Type of operation as in financial statement]
en: reinvest,reinv,re-inv
et: reinvesteering

[ctx: Type of operation as in financial statement]
en: interest,income
et: intress,sissetulek

[ctx: Type of operation as in financial statement]
en: remove
et: eemaldamine

en: CSV importer
et: CSV importija

en: Save QIF
et: QIF salvestamine

en: QIF Files (*.qif)
et: QIF-failid (*.qif)

en: Select File
et: Faili valik

en: A profile must be selected before selecting a file.
et: Profiil peab olema valitud enne faili valimist.

en: <center>Profile <b>%1</b> already exists.<br>Please enter another name</center>
et: <center>Profiil <b>%1</b> on juba olemas.<br>Palun vali mõni muu nimi</center>

en: <center>Profile <b>%1</b> has been added.</center>
et: <center>Lisati profiil <b>%1</b>.</center>

en: <center>Profile <b>%1</b> has been removed.</center>
et: <center>Eemaldati profiil <b>%1</b>.</center>

en: <center>Profile name has been renamed from <b>%1</b> to <b>%2</b>.</center>
et: <center>Profiilile anti <b>%1</b> asemel nimeks <b>%2</b>.</center>

en: Import CSV
et: Impordi CSV

en: Make QIF File
et: Loo QIF-fail

en: <center>Autodetect could not detect your decimal symbol in column %1.</center><center>Try manual selection to see problematic cells and correct your data.</center>
et: <center>Automaatse tuvastamisega ei suudetud tuvastada kümnendkohtade eraldajat veerus %1.</center><center>Püüa probleemsed lahtrid käsitsi valida ja andmed parandada.</center>

en: <center>There are invalid date formats in column '%1'.</center><center>Please check your selections.</center>
et: <center>Veerus '%1' esineb vigaseid kuupäevavorminguid.
    </center><center>Palun kontrolli oma valikuid.</center>

[ctx: Noun, the introduction.]
note: i18n: Noun, the introduction. i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_intro)
en: 1. File
et: 1. Fail

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_separators)
en: 2. Separators
et: 2. Eraldajad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_rows)
en: 3. Rows
et: 3. Read

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_columns)
en: 4. Columns
et: 4. Veerud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_formats)
en: 5. Formats
et: 5. Vormingud

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CurrenciesDlg)
en: Currencies
et: Valuutad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_title)
en: Missing currencies
et: Puuduvad valuutad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_info)
en: You need to select from currency and to currency.
et: Valida tuleb lähte- ja sihtvaluuta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblFrom)
en: From currency
et: Lähtevaluuta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTo)
en: To currency
et: Sihtvaluuta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbDontAsk)
en: Do not ask next time
et: Järgmine kord ei küsita

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please select the decimal symbol used in your file.
    The thousands separator changes automatically.
    If all is OK, you will be able to click 'Import'.
    If required, a QIF file may then be produced.
et: Palun vali failis kasutatud kümnendkohtade sümbol.
    Tuhandeliste eraldaja muudetakse automaatselt.
    Kui kõik on korras, saad klõpsata nupule 'Impordi'.
    Vajaduse korral võidakse seejärel luua QIF-fail.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_fieldDelimiter) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_thousandsDelimiter) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_decimalSymbol)
en: comma (,)
et: koma (,)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_thousandsDelimiter) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_decimalSymbol)
en: dot (.)
et: punkt (.)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_thousandsDelimiter) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_decimalSymbol)
en: auto
et: automaatne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSet_decimal) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_editAmounts) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: Decimal Symbol
et: Kümnendkoha eraldaja

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_decimalSymbol)
en: Click to select the required decimal symbol, and to
    check that the selected symbol matches the data.
et: Klõpsa vajaliku kümnendkohtade sümboli valimiseks
    ja kontrollimaks, et valitud sümbol sobib andmetega.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSet_thousands)
en: Thousands Symbol
et: Tuhandete eraldaja

[ctx: date format to use]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSet_dateFormat)
en: Date format
et: Kuupäevavorming

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IntroPage)
en: Intro Wizard Page
et: Nõustaja sissejuhatav lehekülg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Click either Banking, Investment or Prices.
    Then select existing profile or create new
    by entering its name and selecting 'Add'.
    Then open the file you wish to import.
et: Klõpsa panganduse, investeeringute või hindade peal.
    Seejärel vali profiil või loo uus selle nime
    sisestades ja valides 'Lisa'.
    Seejärel ava fail, millesse soovid importida.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_profilesBank)
en: Ban&king
et: Pa&ngatehingud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_profilesInvest)
en: In&vestment
et: In&vesteeringud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_profilesStockPrices)
en: Stock p&rices
et: Aktsia&hinnad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_profilesCurrencyPrices)
en: C&urrency prices
et: Val&uutahinnad

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_add)
en: After entering new profile name, press this button to add it.
et: Uuele profiilile nime andmise järel klõpsa selle lisamiseks nupule.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_skipSetup)
en: Select to bypass profile setup.
    Only useful if a profile has already been setup.
et: Valimisel jäetakse profiili häälestamine vahele.
    See on mõistlik ainult siis, kui profiil on juba häälestatud.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_skipSetup)
en: Skip setup
et: Häälestamine jäetakse vahele

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_remove)
en: Press this button to remove selected profile.
et: Valitud profiili eemaldamiseks klõpsa sellele nupule.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_rename)
en: Press this button after renaming your profile.
et: Profiili nime muutmise järel klõpsa sellele nupule.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_rename) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_renameButton)
en: Rename
et: Muuda nime

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_profiles)
en: Select your importing profile here.
et: Siin saab valida oma impordiprofiili.

en: Fee
et: Teenustasu

en: <center>The '<b>%1</b>' field already has this column selected.</center><center>If you wish to copy that data to the memo field, click 'Yes'.</center>
et: <center>Väljal "<b>%1</b>" on see veerg juba valitud.</center><center>Kui soovid kopeerida need andmed memo väljale, klõpsa "Jah".</center>

en: <center>Field name not recognised.</center><center>'<b>%1</b>'</center>Please re-enter your column selections.
et: <center>Välja nime ei tuntud ära.</center> <center>'<b>%1</b>'</center> Palun sisesta uuesti valitud veerud.

en: The values in the columns you have selected
    do not match any expected investment type.
    Please check the fields in the current transaction,
    and also your selections.
et: Valitud veergudes olevad väärtused ei sobi
    ühegi eeldatava investeeringu tüübiga.
    Palun kontrolli välju aktiivses tehingus
    ning samuti oma valikut.

[ctx: Unused column]
en: Unused
et: Kasutamata

en: <center>No valid action type found for this transaction.</center><center>Please check the parameters supplied.</center>
et: <center>Sellele tehingule ei leitud korrektset toimingutüüpi.</center><center>Palun kontrolli määratud parameetreid.</center>

en: The '<b>%1</b>' field already has this column selected. <center>Please reselect both entries as necessary.</center>
et: Väljal "<b>%1</b>" on see veerg juba valitud. <center>Palun vali vajaduse korral uuesti mõlemad kirjed.</center>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, InvestmentPage)
en: Investment Wizard Page
et: Nõustaja investeeringute lehekülg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please select the appropriate columns to use, corresponding to your data.
    If there is just a single security in the file, enter its name below.
    Otherwise, select the column for the symbol, and for the description or name.
et: Palun vali vastavalt oma andmetele sobivad veerud, mida kasutada.
    Kui failis on ainult üks väärtpaber, sisesta selle nimi allpool.
    Vastasel juhul vali veerg sümboli ning kirjelduse või nime tarbeks.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_priceFraction)
en: If necessary, select a fraction/multiplier for compatibility
    between imported and stored prices. For instance, if the
    import price is in cents but the file is priced in dollars, select 0.01.
et: Vajaduse korral vali imporditud ja salvestatud hindade ühtluse
    tagamiseks jagunemine/kordaja. Kui näiteks imporditav hind on
    sentides, aga failis on hinnad dollarites, vali 0,01.

[ctx: verb, Select column containing date field]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelInv_date) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lbldateCol)
en: Select column containing date field
et: Kuupäevavälja sisaldava veeru valimine

[ctx: column for monetary value]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelInv_amount)
en: Amount
et: Kogus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_quantityCol)
en: Select column containing quantity field.
et: Kvantiteedivälja sisaldava veeru valimine.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_priceCol)
en: Select column containing price field.
et: Hinnavälja sisaldava veeru valimine.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_symbolCol)
en: If more than one stock is present in the file,
    and if the stock symbols are shown in one of the columns,
    select it here.
et: Kui failis on üle ühe aktsia ja kui aktsiate
    sümboleid näidatakse mõnes veerus, vali see siin.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_clear) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, button_clear)
en: Clear selected column entries.
et: Valitud veerukirjete puhastamine.

[ctx: verb, to clear selected columns]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_clear) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, button_clear)
en: Clear
et: Puhasta

[ctx: noun, conversion fraction/multiplier to use to make compatible the csv pricing with KMM pricing.]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelInv_priceFraction) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblpriceFraction)
en: Price Fraction
et: Hinna jagunemine

[ctx: @label:listbox stock symbol]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelInv_symbolCol)
en: Symbol
et: Sümbol

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_nameCol)
en: If a descriptive column also contains an activity type, select it here.
    See also Filter text field.
et: Kui kirjeldav veerg sisaldab tegevuse tüüpi, vali see siin.
    Vaata ka teksti filtreerimise välja.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelInv_feeIsPercentage)
en: Fee is Percentage
et: Teenustasu on protsent

[ctx: column containing fee field]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelInv_feeCol)
en: Fee Column
et: Teenustasu veerg

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_feeIsPercentage)
en: Check box if any fee is a percentage figure rather than a value.
et: Märgi kastike, kui mõni teenustasu on väärtuse asemel hoopis protsent.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_typeCol)
en: Select column containing investment type field.
et: Investeeringutüübi välja sisaldava veeru valimine.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_feeCol)
en: If necessary, select column containing fee.
    Caution. This might already have been
    incorporated into the price.
et: Vajaduse korral vali teenustasu sisaldav veerg.
    Hoiatus: see võib olla juba arvestatud
    hinna sisse.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelInv_feeRate)
en: Fee rate
et: Teenustasu määr

[ctx: column containing investment type/action field]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelInv_type)
en: Type/Action
et: Tüüp/toiming

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_memoCol)
en: Select column containing memo field.
    More than one column may be entered successively.
    May also be selected to contain a copy of the type or name column.
et: Memovälja sisaldava veeru valimine.
    Järjest võib sisestada enam kui ühe veeru.
    Võib valida ka nii, et sisaldab tüübi- või nimeveeru koopiat.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelInv_feeMinValue)
en: Minimal Fee
et: Minimaalne teenustasu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_clearFee)
en: Clear Fee
et: Puhasta teenustasu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_calculateFee)
en: Calculate Fee
et: Arvuta teenustasu

note: i18n: ectx: label, entry (AutoFieldDelimiter), group (Misc)
en: Determines whether field delimiter will be autodetected.
et: Määramine, kas väljade eraldaja tuvastatakse automaatselt.

note: i18n: ectx: label, entry (AutoDecimalSymbol), group (Misc)
en: Determines whether decimal symbol will be autodetected.
et: Määramine, kas kümnendkoha eraldaja tuvastatakse automaatselt.

note: i18n: ectx: label, entry (AutoDateFormat), group (Misc)
en: Determines whether date format will be autodetected.
et: Määramine, kas kuupäeva vorming tuvastatakse automaatselt.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PluginSettingsDecl)
en: CSV Importer settings
et: CSV importija seadistused

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, autodetect)
en: Autodetecting
et: Automaatne tuvastamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoFieldDelimiter)
en: Field delimiter
et: Väljade eraldaja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoDecimalSymbol)
en: Decimal symbol
et: Kümnendkoha eraldaja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoDateFormat)
en: Date format
et: Kuupäeva vorming

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_headerHasName) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_AutoAccountInvest) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_AutoAccountBank)
en: Statement header will be scanned for names and numbers of accounts you have already setup.
et: Pangaväljavõtte päist uuritakse juba seadistatud kontode nimede ja numbrite leidmiseks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoAccountInvest)
en: Account in investment statement
et: Konto investeerimisväljavõttes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoAccountBank)
en: Account in bank statement
et: Konto pangaväljavõttes

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PricesPage)
en: Prices Wizard Page
et: Nõustaja hindade lehekülg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please select the appropriate columns to use, corresponding to your data.
et: Palun vali vastavalt oma andmetele sobivad veerud, mida kasutada.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, RowsPage)
en: Rows Wizard Page
et: Nõustaja ridade lehekülg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please set your data range.
    Ensure that statement header and footer is excluded.
et: Palun määra vahemik.
    Kontrolli, et pangaväljavõtte päise ja jalusega ei arvestataks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblStartLine)
en: Start line
et: Algusrida

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEndLine)
en: End line
et: Lõpprida.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_startLine)
en: Enter the number of the first transaction line.
    Will not accept value greater than the End Line value.
et: Esimese tehingurea numbri sisestamine.
    Suuremat kui lõpurea väärtus vastu ei võeta.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_endLine)
en: Enter the number of the last transaction line.
    Will not accept value less than Start Line value.
et: Viimase tehingurea numbri sisestamine.
    Väiksemat kui algusrea väärtus vastu ei võeta.

[ctx: Security has no name]
en: No name
et: Nimi puudub

[ctx: Security has no symbol]
en: No symbol
et: Sümbol puudub

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_securitiesTab) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SecuritiesDlg)
en: Securities
et: Väärtpaberid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_title)
en: Missing names and symbols
et: Puuduvad nimed ja sümbolid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_info)
en: The following securities' names and symbols are not known to KMyMoney.
    Please complete every missing name or symbol.
et: KMyMoney ei tunne järgmisi väärtpaberite nimesid ja sümboleid.
    Palun anna kõik puuduvad nimed või sümbolid.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_title)
en: Missing name and symbol
et: Puuduv nimi ja sümbol

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_info)
en: You need security to import into,
    so please select existing security or enter new security name and symbol.
et: Importimiseks on tarvis väärtpaberit,
    nii et palun vali olemasolev väärtpaber või sisesta uue väärtpaberi nimi ja sümbol.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSecurity)
en: Existing security
et: Olemasolev väärtpaber

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblNewSymbol)
en: New symbol
et: Uus sümbol

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblNewName)
en: New name
et: Uus nimi:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SeparatorPage)
en: Separator Wizard Page
et: Nõustaja eraldaja lehekülg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: The field delimiter should be detected automatically.
    Attempting to change it will reset any field choices.
    The text delimiter does not normally need to be
    changed, except possibly when within a field.
et: Väljade eraldaja tuleks lasta automaatselt tuvastada.
    Katse seda muuta lähtestab kõigi väljade valikud.
    Teksti eraldajat ei ole enamasti tarvidust muuta,
    kui ehk ainult välja sees.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSet_fieldDelim)
en: Field Delimiter
et: Väljade eraldaja

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_fieldDelimiter)
en: semiColon (;)
et: semikoolon (;)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_fieldDelimiter)
en: colon (:)
et: koolon (:)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_fieldDelimiter)
en: tab (\t)
et: tabeldusmärk (\t)

[ctx: punctuation mark used as field delimiter]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSet_textDelim)
en: Text Delimiter
et: Teksti eraldaja

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_textDelimiter)
en: Select field delimiter/separator character.
    This will reset any existing field choices.
et: Välja piiritleja/eraldaja märgi valimine.
    See lähtestab mis tahes kehtivad väljade valikud.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_textDelimiter)
en: quote (")
et: jutumärk (")

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_textDelimiter)
en: apostrophe (')
et: ülakoma (')

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEncoding)
en: Encoding
et: Kodeering

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TransactionDlg)
en: Transaction Type
et: Tehingu tüüp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_title)
en: Invalid Transaction Type
et: Vigane tehingutüüp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_info)
en: <center>The transaction below has an either unrecognised or invalid type.</center>
    <center>Please select an appropriate entry, if available.</center>
    <center>Otherwise, click Cancel to abort.</center>
et: <center>Allolev tehing on tundmatu või vigase tüübi.</center>
    <center>Palun vali võimalusel sobiv kirje.</center>
    <center>Vastasel juhul klõpsa katkestamiseks Loobu.</center>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Select Transaction Type
et: Tehingu tüübi valimine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, cbActionTypes)
en: Select new investment type
et: Uue investeeringutüübi valimine

[ctx: description of investment activity]
note: i18n: don't translate part after '-' i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbActionTypes)
en: Buy Shares
et: Aktsiate ost

[ctx: description of investment activity]
note: i18n: don't translate part after '-' i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbActionTypes)
en: Sell Shares
et: Aktsiate müük

[ctx: description of investment activity]
note: i18n: don't translate part after '-' i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbActionTypes)
en: Reinvest Dividend
et: Dividendi reinvesteerimine

[ctx: description of investment activity]
note: i18n: don't translate part after '-' i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbActionTypes)
en: Add Shares
et: Aktsiate lisamine

[ctx: description of investment activity]
note: i18n: don't translate part after '-' i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbActionTypes)
en: Remove Shares
et: Aktsiate eemaldamine

en: GnuCash importer
et: GnuCashi importija

en: GnuCash files (*.gnucash *.xac *.gnc)
et: GnuCashi failid (*.gnucash *.xac *.gnc)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KGncImportOptionsDlg)
en: GnuCash Import Options
et: GnuCashi impordi valikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Use 'Help' for more information on these options
et: Rohkem teavet valikute kohta annab "Abi"

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonInvestGroupBox)
en: Investment Handling
et: Investeeringu käitlemine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioInvest1)
en: O&ne investment account for each stock
et: Üks i&nvesteerimiskonto igale aktsiale

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioInvest2)
en: One in&vestment account for all stocks
et: Üks in&vesteerimiskonto kõigile aktsiatele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioInvest3)
en: P&rompt for an investment account for each stock
et: I&ga aktsia puhul palutakse määrata investeerimiskonto

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupBox5)
en: Online price quotes
et: Võrgu-aktsiakursid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkFinanceQuote)
en: Use Finance::Quote for share price quotes
et: Finance::Quote kasutamine aktsiakursi hankimisel

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupBox2)
en: Scheduled Transactions
et: Planeeritud tehingud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkSchedules)
en: Drop suspect scheduled transactions
et: Kahtlaste planeeritud tehingute hülgamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupBox4)
en: Decoding option
et: Dekodeerimisvalik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkDecode)
en: Decode using
et: Dekodeerimisel võetakse aluseks

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupBox18)
en: Transaction Notes option
et: Tehingu märkuste valik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkTxNotes)
en: Use transaction notes on non-split transactions
et: Tehingu märkuste kasutamine tükeldamata tehingute puhul

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupBox3)
en: Debug Options
et: Silumisvalikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkDebugGeneral)
en: General debug data
et: Üldised silumisandmed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkDebugXML)
en: Display XML data
et: XML-andmete näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkAnonymize)
en: Anonymize data
et: Andmed muudetakse anonüümseks

en: Investment: %1
et: Investeering: %1

en: Quote source: %1
et: Kursi allikas: %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KGncPriceSourceDlg)
en: Online Quotes - Select price source
et: Võrgukursid - hindade allika valimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: This price source is not known to KMyMoney. Please select an option below.
et: See hindade allikas ei ole KMyMoneyle tuntud. Palun langeta allpool valik.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, buttonNoSource)
en: Do &not perform online quotes for this investment
et: Selle i&nvesteeringu puhul võrgukursse ei kasutata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, buttonSelectSource)
en: Select a &known KMyMoney source from the list below
et: &KMyMoneyle tuntud allika valimine allolevast nimekirjast

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, buttonUserSource)
en: Use the fo&llowing name for the price source.
    (Click Help for further information.)
et: &Järgmise nime kasutamine hinnaallika korral.
    (Täpsema teabe saamiseks klõpsa Abi)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkAlwaysUse)
en: Always use this selection for this price source.
et: Hinnaallika määramisel kasutatakse alati seda valikut

en: Account%1
et: Konto%1

en: Stock%1
et: Aktsia%1

en: Payee%1
et: Maksesaaja%1

en: Schedule%1
et: Ajaplaan%1

en: Import failed:
    
    %1
et: Import nurjus:
    
    %1

en: Import complete
et: Import lõpetatud

en: Disguise your wealth
et: Varja oma vara!

en: Each monetary value on your file will be multiplied by a random number between 0.01 and 1.99
    with a different value used for each transaction. In addition, to further disguise the true
    values, you may enter a number between %1 and %2 which will be applied to all values.
    These numbers will not be stored in the file.
et: Kõik sinu faili rahalised väärtused korrutatakse juhusliku arvuga vahemikus 0,01 kuni 1,99,
    sealjuures kasutatakse iga tehingu puhul eri kordajat. Lisaks võib
    tegelike väärtuste täiendavaks varjamiseks sisestada arvu vahemikus %1 kuni %2,
    mida kasutatakse kõigi väärtuste puhul. Neid arve faili ei salvestata.

en: Loading commodities...
et: Rahatoodete laadimine...

en: Loading prices...
et: Hindade laadimine...

en: Imported History
et: Imporditud ajalugu

en: Loading accounts...
et: Kontode laadimine...

en: Loading transactions...
et: Tehingute laadimine...

en: Account or Category %1, transaction date %2; split contains invalid value; please check
et: Konto või kategooria %1, tehingu kuupäev %2; alltehing sisaldab vigast väärtust; palun kontrolli seda

en: Imported Transaction
et: Imporditud tehing

en: Loading templates...
et: Mallide laadimine...

en: Unknown payee
et: Tundmatu maksesaaja

en: Schedule %1 contains unknown action (key = %2, type = %3)
et: Ajaplaan %1 sisaldab tundmatut toimingut (võti = %2, tüüp = %3)

en: Schedule %1 contains multiple actions; only one has been imported
et: Ajaplaan %1 sisaldab mitut toimingut; ainult üks imporditi

en: Schedule %1 contains no valid splits
et: Ajaplaan %1 ei sisalda kehtivaid alltehinguid

en: Schedule %1 appears to contain a formula. GnuCash formulae are not convertible
et: Ajaplaan %1 paistab sisaldavat valemit. GnuCashi valemeid ei saa teisendada

en: Loading schedules...
et: Ajaplaanide laadimine...

en: Schedule %1 has interval of %2 which is not currently available
et: Ajaplaanil %1 on intervall %2, mis ei ole praegu saadaval

en: Schedule %1 contains unknown interval specification; please check for correct operation
et: Ajaplaan %1 sisaldab tundmatut intervallimäärangut, palun kontrolli, et toiming oleks võimalik sooritada

en: Schedule %1 contains a deferred interval specification; please check for correct operation
et: Ajaplaan %1 sisaldab edasi lükatud intervalli määrangut, palun kontrolli, et toiming oleks võimalik sooritada

en: Schedule %1 dropped at user request
et: Ajaplaan %1 hüljati kasutaja soovil

en: Reorganizing accounts...
et: Kontode reorganiseerimine...

en: Your main currency seems to be %1 (%2); do you want to set this as your base currency?
et: Sinu praegune valuuta paistab olevat %1 (%2); kas soovid määrata selle oma baasvaluutaks?

[ctx: Button to show more detailed data]
en: More
et: Rohkem

[ctx: Button to close the current dialog]
en: Done
et: Valmis

en: Save Report
et: Salvesta aruanne

en: Problems were encountered in converting schedule '%1'.
et: Ajaplaani "%1" teisendamisel tekkis probleeme.

en: Found:
et: Leiti:

en: %1 commodity (equity)
     | %1 commodities (equities)
et[0]: %1 kaup (finantsinstrument)
et[1]: %1 kaupa (finantsinstrumenti)

en: %1 price
     | %1 prices
et[0]: %1 hind
et[1]: %1 hinda

en: %1 account
     | %1 accounts
et[0]: %1 konto
et[1]: %1 kontot

en: %1 transaction
     | %1 transactions
et[0]: %1 tehing
et[1]: %1 tehingut

en: %1 schedule
     | %1 schedules
et[0]: %1 ajaplaan
et[1]: %1 ajaplaani

en: No inconsistencies were detected
et: Ebaühtlust ei tuvastatud

en: %1 inconsistency was detected and corrected
     | %1 inconsistencies were detected and corrected
et[0]: %1 ebaühtlus tuvastati ja parandati
et[1]: %1 ebaühtlust tuvastati ja parandati

en: %1 orphan account was created
     | %1 orphan accounts were created
et[0]: %1 orbkonto loodi
et[1]: %1 orbkontot loodi

en: %1 possible schedule problem was noted
     | %1 possible schedule problems were noted
et[0]: %1 võimalik probleem ajaplaanidega täheldati
et[1]: %1 võimalikku probleemi ajaplaanidega täheldati

en: Small Business Features (Customers, Invoices, etc.)
et: Väikeettevõtluse võimalused (kliendid, arved jne.)

en: Budgets
et: Eelarved

en: Lots
et: Kaubasaadetised

en: The following features found in your file are not currently supported:
et: Failis leiti järgmised omadused, mis ei ole veel toetatud:

en: 
    
    Press More for further information
et: 
    
    Täpsema teabe jaoks klõpsa Rohkem

en: Save report as
et: Aruande salvestamine

en: Orphan created from unknown GnuCash account
et: Tundmatu GnuCashi konto põhjal loodi orbkonto

en: One or more transactions contain a reference to an otherwise unknown account
    An asset account with the name %1 has been created to hold the data
et: Vähemalt üks tehing viitas tundmatule kontole
    Andmete jaoks loodi varakonto nimega %1

en: An Investment account must be a child of an Asset account
    Account %1 will be stored under the main Asset account
et: Investeerimiskonto peab olema varakonto järglane
    Konto %1 salvestatakse peamise varakonto alla

en: An Income account must be a child of an Income account
    Account %1 will be stored under the main Income account
et: Tulukonto peab olema tulukonto järglane
    Konto %1 salvestatakse peamise tulukonto alla

en: An Expense account must be a child of an Expense account
    Account %1 will be stored under the main Expense account
et: Kulukonto peab olema kulukonto järglane
    Konto %1 salvestatakse peamise kulukonto alla

en: Enter the investment account name
et: Sisesta investeerimiskonto nimi

en: My Investments
et: Minu investeeringud

en: Select parent investment account or enter new name. Stock %1
et: Vali üleminvesteerimiskonto või sisesta uus nimi. Aktsia%1

en: %1 is not an Investment Account. Do you wish to make it one?
et: %1 ei ole investeerimiskonto. Kas soovid selle investeerimiskontoks muuta?

en: IBAN/BIC Data
et: IBAN/BIC andmed

en: iCalendar exporter
et: iCalendari eksportija

en: Schedules to iCalendar
et: Ajaplaanid iCalendari

en: Schedules to iCalendar [%1]
et: Ajaplaanid iCalendari [%1]

[ctx: ICS (Filefilter)]
en: iCalendar files
et: iCalendari failid

en: Export as
et: Eksport

en: Minutes
et:  minutit

en: Hours
et: tundi

[ctx: Time unit]
en: Days
et: päeva

en: Before
et: varem

en: After
et: hiljem

en: KMyMoney print check
et: KMyMoney tšeki trükkimine

en: Copyright 2009
et: Autoriõigus 2009

note: i18n: ectx: label, entry (createAlarm), group (General)
en: To create an alarm for the exported schedules
et: Häire loomine eksporditud ajaplaanidele

note: i18n: ectx: label, entry (beforeAfter), group (General)
en: Tells whether the reminder should be triggered before or after the schedule start
et: Kas käivitada meeldetuletus enne või pärast ajaplaani algust

note: i18n: ectx: label, entry (timeUnits), group (General)
en: The number of units of the interval before or after the schedule starts
et: Intervalliühikute arv enne või pärast ajaplaani algust

note: i18n: ectx: label, entry (timeUnitInSeconds), group (General)
en: The units of the interval before or after the schedule starts in seconds
et: Intervalliühikud enne või pärast ajaplaani algust sekundites

note: i18n: ectx: label, entry (repeatingReminders), group (General)
en: If the reminders should repeat or not
et: Kas meeldetuletusi korrata või mitte

note: i18n: ectx: label, entry (intervalBetweenRemindersTimeUnits), group (General)
en: The number of units of the interval between reminders
et: Intervalliühikute arv meeldetuletuste vahel

note: i18n: ectx: label, entry (intervalBetweenRemindersTimeUnitInSeconds), group (General)
en: The units of the interval between reminders in seconds
et: Intervalliühikud meeldetuletuste vahel sekundites

note: i18n: ectx: label, entry (numberOfReminders), group (General)
en: The number of reminders to be generated for the schedule
et: Ajaplaanile loodavate meeldetuletuste arv

note: i18n: ectx: label, entry (icalendarFile), group (General)
en: The icalendar file in which to export the schedules.
et: iCalendari fail, kuhu ajaplaanid eksportida

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_createAlarm)
en: Create reminders
et: Meeldetuletuste loomine

[ctx: @action whether the schedule will have more occurrences over time]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_repeatingReminders)
en: Repeating:
et: Kordus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: How often:
et: Sagedus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Interval:
et: Intervall:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Time(s)
et: kord(a)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, iCalendar_file)
en: iCalendar file
et: iCalendari fail

en: Transfer from %1 to %2, Payee %3, amount %4
et: Ülekanne kontost %1 kategooriasse %2, maksesaaja %3, kogus %4

en: From %1 into %2, Category %3, sum of %4
et: Maksesaajalt %1 kontosse %2, kategooria %3, summa %4

en: From account %1, Pay to %2, Category %3, sum of %4
et: Kontost %1, maksesaajale %2, kategooria %3, summa %4

en: You selected to extract the payee from the memo field but did not supply a regular expression for payee and memo extraction. The option will not be activated.
et: Soovisid hankida maksesaaja memoväljalt, aga ei andnud regulaaravaldist maksesaaja ja memo hankimiseks. Valikut ei aktiveerita.

en: Missing information
et: Puuduv teave

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_usePayeeAsIsButton)
en: Use payee field as provided by institution
et: Rahaasutuse pakutud maksesaaja välja kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_extractPayeeButton)
en: Extract payee from memo field using regular expressions
et: Maksesaaja hankimine memoväljalt regulaaravaldise abil

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Regular Expression for
et: Regulaaravaldis

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, downloadTab)
en: Download
et: Allalaadimine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_transactionDownload)
en: The plugin usually downloads the account balance and transactions. In some circumstances, the download of transaction data is not supported for certain accounts. The following option allows to turn off the request for transaction data.
et: Plugin laadib tavaliselt alla konto bilansi ja tehingud. Mõnel juhul ei ole teatavate kontode korral tehinguandmete allalaadimine toetatud. Siinne valik võimaldab tehinguandmete nõudmise välja lülitada.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_transactionDownload)
en: Download transactions from institution
et: Tehingute allalaadimine rahaasutusest

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_preferredStatementDate)
en: Ask user
et: Küsitakse kasutajalt

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_preferredStatementDate)
en: No date
et: Kuupäev puudub

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_preferredStatementDate)
en: Last download
et: Viimane allalaadimine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_preferredStatementDate)
en: First possible
et: Esimesel võimalusel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Default start date for statement download
et: Pangaväljavõtte allalaadimise vaikimisi algusaeg

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_removeLineBreaksFromMemo)
en: <html><head/><body><p>Remove the line breaks in the memo field that have been inserted between multiple purpose fields of the transaction.</p></body></html>
et: <html><head/><body><p>Reamurdmise eemaldamine memoväljalt, mis on lisatud tehingu mitmeotstarbeliste väljade vahele.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_removeLineBreaksFromMemo)
en: <html><head/><body><p>Some institutions take multiple purpose fields of a transaction and treat it as a single one. In this case the line break characters inserted after each purpose field are distracting and are removed when this option is enabled.</p></body></html>
et: <html><head/><body><p>Mõned rahaasutused kohtlevad tehingu mitmeotstarbelisi välju ühe väljana. Sel juhul võivad iga otstarbevälja järele lisatud reamurdmise märgid olla häirivad ning selle valiku sisselülitamisel need eemaldatakse.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_removeLineBreaksFromMemo)
en: Remove line breaks from memo field
et: Eemalda reamurdmine memoväljalt

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, MapAccountWizard) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KBMapAccount)
en: Account Mapping
et: Konto seostamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: <qt>
    Please choose the <b>online</b> account you want the 
    <b>application</b> account to be mapped to from the list below.
    </qt>
et: <qt>
    Palun vali allolevast nimekirjast <b>võrgu</b>konto, 
    millega soovid <b>rakenduse</b> kontot seostada.
    </qt>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Application Account
et: Rakenduse konto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Bank Code
et: Pangakood

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Account Number
et: Konto number

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, accountBox)
en: Online Accounts
et: Võrgukontod

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, assignButton)
en: Assign
et: Omista

en: <qt><p>Please select the first date for which transactions are to be retrieved from <b>%1</b>.</p><p>If you specify no date then the bank will choose one.</p></qt>
et: <qt><p>Palun vali esimene kuupäev, mil kontost <b>%1</b> hakatakse tehinguid saama.</p><p>Kui sa kuupäeva ei määra, valib selle pank.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KBPickStartDate)
en: Pick Start Date
et: Alguskuupäeva valimine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup)
en: Start Date
et: Alguskuupäev

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noDateButton)
en: &No date (let the bank determine the start date)
et: K&uupäev puudub (pank määrab alguskuupäeva)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, lastUpdateButton)
en: &Last Update
et: &Viimane uuendus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, firstDateButton)
en: F&irst possible date
et: &Esimene võimalik kuupäev

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, pickDateButton)
en: Pick &date
et: Kuu&päeva valimine

en: Online settings
et: Internetiseadistused

en: KBanking module not correctly initialized
et: KBankingi moodul ei ole korrektselt initsialiseeritud

en: Configure Aq&Banking...
et: Aq&Bankingi seadistused...

en: AqBanking importer...
et: AqBankingi importija...

en: <qt>The given application account <b>%1</b> has not been mapped to an online account.</qt>
et: <qt>Määratud rakenduse konto <b>%1</b> ei ole seostatud võrgukontoga.</qt>

en: Account Not Mapped
et: Konto pole seostatud

en: <qt>Could not enqueue the job.
    </qt>
et: <qt>Tööd ei saa järjekorda panna.
    </qt>

en: Error importing statement. Do you want to continue?
et: Tõrge pangaväljavõtte importimisel. Kas jätkata?

en: Critical Error
et: Kriitiline tõrge

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, dequeueButton)
en: Dequeue
et: Eemalda järjekorrast

en: Dequeue selected job
et: Valitud töö eemaldamine järjekorrast

en: Remove the selected job from the list
et: Valitud töö eemaldamine nimekirjast

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, executeButton)
en: Execute
et: Käivita

en: Execute all jobs in the queue
et: Kõigi järjekorras olevate tööde käivitamine

[ctx: Warning message]
en: There are no jobs in the queue.
et: Järjekorras pole ühtegi tööd.

[ctx: Message title]
en: No Jobs
et: Töid pole

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KBJobView) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, jobBox)
en: Jobs
et: Tööd

en: A valid tan is required to proceed.
et: Jätkamiseks on vajalik korrektne TAN.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, chipTanDialog) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, photoTanDialog)
en: Order confirmation
et: Tellimuse kinnitus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, reduceButton)
en: Reduce
et: Vähenda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, enlargeButton)
en: Enlarge
et: Suurenda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, decelerateButton)
en: Decelerate
et: Aeglusta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, accelerateButton)
en: Accelerate
et: Kiirenda

[ctx: replacement for institution or account w/o name]
en: (unnamed)
et: (nimetu)

[ctx: Header for AqBanking account list]
en: Id
et: ID

[ctx: Header for AqBanking account list]
en: Institution Code
et: Rahaasutuse kood

[ctx: Header for AqBanking account list]
en: Institution Name
et: Rahaasutuse nimi

[ctx: Header for AqBanking account list]
en: Account Number
et: Kontonumber

[ctx: Header for AqBanking account list]
en: Account Name
et: Kontonimi

[ctx: Header for AqBanking account list]
en: Owner
et: Omanik

[ctx: Header for AqBanking account list]
en: Backend
et: Taustaprogramm

en: Get Balance
et: Bilansi hankimine

en: Get Transactions
et: Tehingute hankimine

en: Transfer
et: Ülekanne

en: Debit Note
et: Deebetaviis

[ctx: Unknown job type]
en: (unknown)
et: (tundmatu)

[ctx: Unknown bank code]
en: (unknown)
et: (tundmatu)

[ctx: Unknown account number]
en: (unknown)
et: (tundmatu)

[ctx: Status of the job]
en: new
et: uus

[ctx: Status of the job]
en: accepted
et: nõus

[ctx: Status of the job]
en: rejected
et: tagasi lükatud

[ctx: Status of the job]
en: pending
et: ootel

[ctx: Status of the job]
en: sending
et: saatmisel

[ctx: Status of the job]
en: reconciled (auto)
et: kooskõlastatud (automaatselt)

[ctx: Status of the job]
en: reconciled (manual)
et: kooskõlastatud (käsitsi)

[ctx: Status of the job]
en: revoked
et: tühistatud

[ctx: Status of the job]
en: aborted
et: loobutud

[ctx: Status of the job]
en: enqueued
et: järjekorras

[ctx: Status of the job]
en: error
et: tõrge

[ctx: Status of the job]
en: (unknown)
et: (tundmatu)

en: Job Id
et: Töö ID

en: Job Type
et: Töö tüüp

en: Institute
et: Rahaasutus

en: The HTTP request failed.
et: HTTP päring nurjus.

[ctx: The HTTP request failed]
en: Failed
et: Nurjus

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KOfxDirectConnectDlgDecl)
en: OFX Direct Connect
et: OFX otseühendus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Contacting bank...
et: Ühenduse võtmine pangaga...

en: Loading banklist
et: Pangaloendi laadimine

en: Getting list of banks from https://www.ofxhome.com/
    This may take some time depending on the available bandwidth.
et: Pankade loendi hankimine aadressilt https://www.ofxhome.com/
    Sõltuvalt ühenduse läbilaskevõimest võib selleks kuluda natuke aega.

en: Supports online statements<br/>
et: Interneti-pangaväljavõtete toetus<br/>

en: Supports investments<br/>
et: Investeeringute toetus<br/>

en: Supports bill payment (but not supported by KMyMoney yet)<br/>
et: Arve tasumise toetus (KMyMoney seda siiski veel ei toeta)<br/>

en: OFX host failed. Last successful access was on '%1'.
et: OFX masin nurjus. Viimane edukas juurdepääs oli '%1'.

en: Certificate verification of OFX host failed. Last successful verification was on '%1'.
et: OFX masina sertifikaadi kontrollimine nurjus. Viimane edukas kontrollimine oli '%1'.

en: Does not support online banking
et: Internetipanganduse toetus puudub

en: Please choose a bank.
et: Palun vali pank.

en: Please fill all fields with values.
et: Palun täida kõik väljad väärtustega.

en: <p>Details for %1:</p>
et: <p>%1 üksikasjad:</p>

en: No suitable accounts were found at this bank.
et: Pangas ei leitud sobivaid kontosid.

en: Please choose an account
et: Palun vali konto

en: Server message: %1
et: Serveri sõnum: %1

en: Your bank returned warnings when signing on
et: Pank tagastas registreerimisel hoiatuse

[ctx: Warning 'message']
en: WARNING %1
et: HOIATUS %1

en: Error signing onto your bank
et: Tõrge panka logimisel

en: ERROR %1
et: TÕRGE %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KOnlineBankingSetupWizard)
en: Online Banking Account Setup
et: Võrgupangakonto seadistamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, FIPage)
en: Select Financial Institution
et: Rahaasutuse valimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Please select your financial institution from the list below...
et: Palun vali nimekirjast oma rahaasutus...

[ctx: @title type of online banking connection]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, autoTab)
en: Automatic
et: Automaatne

[ctx: @title type of online banking connection]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, manualTab)
en: Manual
et: Käsitsi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, LoginPage)
en: Enter Login Details
et: Sisselogimise üksikasjad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel1)
en: Please enter the username and password you use to log into this bank for online banking.  Please note that many banks require a separate signup, and assign a separate PIN or password just for online banking from home.
et: Palun kirjuta kasutajanimi ja parool, millega logid selle panga internetipanka. Palun arvesta, et paljud pangad nõuavad eraldi registreerimist ning annavad koduseks internetipanga kasutamiseks eraldi PIN-i või parooli.

[ctx: @label account username]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Username
et: Kasutajanimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: Password
et: Parool

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_storePassword)
en: Store password
et: Parool jäetakse meelde

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Identify as
et: Identifitseerimine kui

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_applicationEdit)
en: Expert option to enter the four digit version information of the application
et: Ekspertvalik rakenduse neljakohalise teabe sisestamiseks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Header Version
et: Päise versioon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_clientUidLabel)
en: Client UID
et: Kliendi UID

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Connection Details
et: Ühenduse üksikasjad

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, pageAccounts) i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, AccountPage)
en: Select Account
et: Konto valimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Please select the account from your financial institution from the list below which matches this account.
et: Palun vali allolevast nimekirjast oma rahaasutuse konto, mis vastab sinu kontole.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_listAccount)
en: Bank
et: Pank

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_listAccount)
en: Branch
et: Kontor

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, WizardPage)
en: Finish
et: Lõpetamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelFinal)
en: Congratulations: you have successfully set up your bank for online banking via OFX.
et: Õnnitlused: oled edukalt seadistanud internetipanga võimaluste kasutamise OFX kaudu.

en: Enabled & configured
et: Lubatud ja seadisttud

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, accountTab)
en: Account Details
et: Konto üksikasjad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: STATUS:
et: OLEK:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textOnlineStatus)
en: Unavailable
et: Pole kättesaadav

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: BANK/BROKER:
et: PANK/MAAKLER:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textBank) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textOnlineAccount)
en: &lt;Not configured&gt;
et: &lt;Seadistamata&gt;

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: ACCOUNT:
et: KONTO:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, ofxTab)
en: OFX Details
et: OFX üksikasjad

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, m_clientUidEdit)
en: OFX <CLIENTUID> for institutions that require it
et: OFX <CLIENTUID> rahaasutustele, kes seda nõuavad

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, importTab)
en: Import Details
et: Impordi üksikasjad

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupBox2)
en: Start date of import
et: Impordi alguskuupäev

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_lastUpdateRB)
en: Last &update
et: Viimane &uuendus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_todayRB)
en: To&day minus
et: Täna &miinus

[ctx: @action number of days]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: days
et: päeva

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_pickDateRB)
en: Pi&ck date
et: &Kuupäeva valimine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupBox1) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_optionGroupBox)
en: Import options
et: Impordi valikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Method to detect duplicate transactions during import
et: Topelttehingute avastamise viis impordil

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_uniqueTransactionId) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_uniqueIdSource)
en: KMyMoney Hash
et: KMyMoney räsi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Payee's name is based on contents of the OFX tag
et: Maksesaaja nimi põhineb OFX sildi sisul

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Timezone offset
et: Ajavööndi erinevus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Invert sign of transaction amount
et: Tehingu koguse märgi muutmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Fix sign of the investment transaction amount and quantity
et: Investeerimistehingu koguse märgi muutmine

en: Quicken Windows 2012
et: Quicken Windows 20012

en: Quicken Windows 2013
et: Quicken Windows 20013

en: Quicken Windows 2014
et: Quicken Windows 20014

en: Enter your password for account <b>%1</b>
et: Sisesta konto <b>%1</b> parool

en: OFX Importer
et: QIF importija

en: OFX import file selection
et: OFX impordi faili valimine

en: Unable to import %1 using the OFX importer plugin.  This file is not the correct format.
et: %1 importimine OFX impordiplugina abil nurjus. Fail ei ole õiges vormingus.

en: Incorrect format
et: Vigane vorming

en: Unable to parse file
et: Faili parsimine nurjus

en: No accounts found.
et: Ühtegi kontot ei leitud

en: Error connecting to bank: %1
et: Viga ühendumisel pangadga: %1

en: <p>Unable to import <b>'%1'</b> using the OFX importer plugin.  The plugin returned the following error:</p><p>%2</p>
et: <p><b>"%1"</b> importimine OFX impordiplugina abil nurjus. Plugin tagastas järgmise vea:</p><p>%2</p>

en: Importing process terminated unexpectedly.
et: Import lõppes ootamatult

en: Failed to import all statements.
et: Kõiki pangaväljavõtteid ei õnnestunud importida

en: For this beneficiary's country the BIC is mandatory.
et: Selle saaja riigis on BIC kohustuslik.

en: A beneficiary name is needed. | The beneficiary name must be at least %1 characters long
et[0]: Vajalik on saaja nimi.
et[1]: Saaja nime pikkus peab olema vähemalt %1 märki.

en: A positive amount to transfer is needed.
et: Ülekandeks on vajalik positiivne kogus.

en: After this credit transfer the account's balance will be below your credit limit.
et: Selle krediidiülekande järel jääb konto bilanss allapoole sinu krediidipiirangut.

en: After this credit transfer the account's balance will be below the minimal balance.
et: Selle krediidiülekande järel jääb konto bilanss allapoole minimaalset bilanssi.

en: The maximal line length of %1 character per line is exceeded. | The maximal line length of %1 characters per line is exceeded.
et[0]: Maksimaalne reapikkus %1 märk rea kohta on ületatud.
et[1]: Maksimaalne reapikkus %1 märki rea kohta on ületatud.

en: The purpose can only contain the letters A-Z, spaces and ':?.,-()+ and /
et: Selgitus võib sisaldada ainult tähti A-Z, tühikuid ning märke ':?.,-()+ ja /

en: In the purpose only a single line is allowed. | The purpose cannot contain more than %1 lines.
et[0]: Selgitus tohib sisaldada ainult üht rida.
et[1]: Selgitus ei tohi sisaldada üle %1 rea.

en: A purpose is needed. | The purpose must be at least %1 characters long.
et[0]: Selgitus on vajalik.
et[1]: Selgitus peab sisaldama vähemalt %1 märki.

en: SEPA Credit Transfer
et: SEPA krediidiülekanne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Beneficiary &Name
et: Saaja nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Purpose
et: Selgitus

[ctx: New profile]
en: &New
et: &Uus

en: Create a new profile
et: Uue profiili loomine

en: Use this to create a new QIF import/export profile
et: Sellega saab luua uue QIF impordi/ekspordiprofiili

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MyMoneyQifProfileEditor)
en: QIF Profile Editor
et: QIF profiiliredaktor

en: QIF Profile Selector
et: QIF profiili valija

en: The default QIF profile
et: Vaikimisi QIF profiil

en: Enter new profile name
et: Kirjuta uue profiili nimi

en: The profile name cannot be empty. Please provide a name or cancel.
et: Profiili nimi ei tohi olla tühi. Palun anna nimi või loobu.

en: The name <b>%1</b> is already taken. Please change the name or cancel.
et: Nimi <b>%1</b> on juba kasutusel. Palun muuda nime või loobu.

en: QIF profile name problem
et: Probleem QIF profiili nimega

en: Do you really want to delete profile '%1'?
et: Kas tõesti kustutada profiil "%1"?

[ctx: @title QIF profile general information]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabGeneral)
en: General
et: Üldine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2_3)
en: Void mark
et: Annulleerimismärge

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: Opening Balance text
et: Algsaldo tekst

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Type field text
et: Tüübivälja tekst

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2_2)
en: Account delimiter
et: Konto eraldaja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_groupList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Description
et: Kirjeldus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_attemptMatch)
en: Attempt to match similar transactions
et: Sarnaseid tehinguid proovitakse sobitada

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_4_2)
en: Output filter location
et: Väljundifiltri asukoht

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_4_3)
en: Input filter file type
et: Sisendifiltri failitüüp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_4)
en: Input filter location
et: Sisendifiltri asukoht

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_editDateFormat) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel3)
en: The format of the dates in the QIF file.
et: QIF-faili kuupäevavorming

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_editApostrophe) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel4)
en: If a QIF file contains date entries with years represented with two digits then either an apostrophe or a slash may be used to delimit the year in the dates for certain centuries.  This enables 1905 to be distinguished from 2005.  Specify here which range of years will have year delimited by an apostrophe (eg. for Quicken this is usually 1900-1949).
et: Kui QIF-fail sisaldab kuupäevakirjeid, milles aastad on antud kahe numbriga, siis võib sajandite eristamiseks kasutada aastate juures ülakoma või kriipsu. See võimaldab eristada näiteks 1905. aastat 2005. aastast. Siin saab määrata, milline aastavahemik eristatakse ülakomaga (näiteks Quickeni puhul on neiks tavaliselt 1900-1949).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: Apostrophe Handling
et: Ülakoma käsitlemine

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabMoney)
en: Amounts
et: Kogused

[ctx: @title header of the QIF field name column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_editAmounts)
en: Field
et: Väli

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_editAmounts)
en: QIF-Record
et: QIF-kirje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_editAmounts)
en: Thousand Delimiter
et: Tuhandete eraldaja

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, m_editAmounts)
en: Split-Value
et: Alltehingu väärtus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, m_editAmounts)
en: Commission
et: Komisjonitasu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_3)
en: Thousands Separator
et: Tuhandete eraldaja

[ctx: @action create new profile]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_newButton)
en: New
et: Uus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_resetButton)
en: Reset
et: Lähtesta

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KExportDlgDecl)
en: QIF Export
et: QIF eksport

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: From this dialog you are able to export transactions to a quicken compatible file, (known as a QIF file, because of the extension).  Please enter the path to the QIF file or select it by clicking on the Browse button.
    
    You can choose the file's path, the account and the format of the QIF file (profile).  Choose Account to export all the transactions between the specified dates or just categories.  You can also limit the transactions that are exported by start and ending date.  Once you have pressed the Export button a message box will appear when the export has completed detailing how many transactions, categories and payees were exported.
et: See dialoog võimaldab eksportida tehingud Quickeniga ühilduvasse faili (nimetatakse faililaiendi järgi ka QIF-failiks). Palun sisesta QIF-faili asukoht või vali see nupule Lehitse klõpsates.
    
    Valida saab faili asukoha, konto ja QIF-faili vormingu (profiili). Konto valimisel saab eksportida kas kõik tehingud teatavas ajavahemikus või ainult kategooriad. Samuti saab algus- ja lõpukuupäevaga piirata eksporditavaid tehinguid. Kui vajutad nupule Ekspordi, ilmub ekspordi lõppedes teatekast, mis annab üksikasjalikult teada, mitu tehingut, kategooriat ja maksesaajat eksporditi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_2)
en: QIF Profile
et: QIF profiil

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboOrganizeBy) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_qcheckboxCategories)
en: Categories
et: Kategooriad

en: Transaction number <b>%1</b> is missing an account assignment.
    Transaction dropped.
et: Tehingule number <b>%1</b> pole omistatud kontot.
    Tehing hüljati.

en: QIF exporter
et: QIF eksportija

en: Use this to start the import operation
et: Sellega saab alustada importimist

[ctx: New profile]
en: &New...
et: &Uus...

en: Use this to open the profile editor
et: Sellega saab avada profiiliredaktori

en: Import File...
et: Faili import...

en: Import files (%1);;All files (%2)
et: Impordifailid (%1);;Kõik failid (%2)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KImportDlgDecl)
en: QIF Import
et: QIF import

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel1)
en: <p>From this dialog you are able to import transactions from a Quicken<b>&trade;</b> compatible file, (known as a QIF file, because of the extension).</p>
    <p>Please enter the path to the QIF file or select it by clicking on the Browse button. Once you have the file's path press the Import button and KMyMoney will import all the transactions, categories and payees it finds.</p>
et: <p>See dialoog võimaldab importida tehinguid Quicken<b>&trade;</b> ühilduvast failist (nimetatakse faililaiendi järgi ka QIF-failiks).</p>
    <p>Palun sisesta QIF-faili asukoht või vali see nupule Lehitse klõpsates. Kui faili asukoht on määratud, klõpsa nupule Impordi ning KMyMoney impordib kõik tehingud, kategooriad ja maksesaajad, mida ta leiab.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblImportFile)
en: QIF File to Import:
et: Imporditav QIF-fail:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Source of QIF
et: QIF allikas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_typeComboBox)
en: Select <b>Bank statement</b> turns on automatic category matching which is turned off in case of <b>Other application</b>. Use the latter if you import files from other Personal Finance Management software.
et: <b>Pangaväljavõtte</b> valimine lülitab sisse automaatse kategooriate sobitamise, mis on välja lülitatud <b>muu rakenduse</b> puhul. Kasuta viimast, kui impordid faile mõnest muust isiklike rahaasjade haldamise tarkvarast.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_typeComboBox)
en: Bank statement
et: Pangaväljavõte

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_typeComboBox)
en: Other application
et: Muu rakendus

[ctx: Category name]
en: Reinvested interest
et: Reinvesteeritud intress

[ctx: Category name]
en: Reinvested dividend
et: Reinvesteeritud dividend

[ctx: Category name]
en: Reinvested dividend (long term)
et: Reinvesteeritud dividend (pikaajaline)

[ctx: Category name]
en: Reinvested dividend (short term)
et: Reinvesteeritud dividend (lühiajaline)

[ctx: Category name]
en: Interest
et: Intress

[ctx: Category name]
en: Capital Gain (short term)
et: Kapitalitulum (lühiajaline)

[ctx: Category name]
en: Capital Gain (mid term)
et: Kapitalitulum (keskpikk)

[ctx: Category name]
en: Capital Gain (long term)
et: Kapitalitulum (pikaajaline)

[ctx: Category name]
en: Returned capital
et: Tagasi saadud kapital

[ctx: Category name]
en: Miscellaneous income
et: Muu tulu

[ctx: Category name]
en: Miscellaneous expense
et: Muu kulu

[ctx: Category name]
en: Investment fees
et: Investeeringu teenustasud

en: Unknown QIF type %1
et: Tundmatu QIF tüüp %1

en: Date format selection
et: Kuupäevavormingu valimine

en: Pick the date format that suits your input file
et: Vali sisendfailile sobiv kuupäevavorming

en: Importing QIF...
et: QIF import...

en: Reading QIF...
et: QIF lugemine...

en: Error while running the filter '%1'.
et: Tõrge filtri "%1" töös.

en: Filter error
et: Filtri tõrge

[ctx: QIF tag for liability account]
en: Oth L
et: Muu P

[ctx: QIF tag for investment account]
en: Invst
et: Invest

[ctx: QIF tag for category]
en: Cat
et: Kat

[ctx: QIF tag for security]
en: Security
et: Väärtpaber

[ctx: QIF tag for prices]
en: Prices
et: Hinnad

[ctx: QIF tag for a class]
en: Class
et: Klass

en: The %1 account currently has an opening balance of %2. This QIF file reports an opening balance of %3. Would you like to overwrite the current balance with the one from the QIF file?
et: %1 konto algsaldo on praegu %2. See QIF-fail annab teada algsaldost %3. Kas kirjutada praegune algsaldo üle QIF-faili algsaldoga?

en: Overwrite opening balance
et: Algsaldo ülekirjutamine

en: Unable to find account: %1
et: Kontot ei leitud: %1

en: Autogenerated by QIF importer
et: Automaatselt genereeritud QIF importija poolt

en: QIF imported, no account name supplied
et: QIF on imporditud, konto nime ei antud

en: KMyMoney has imported a second opening balance transaction into account <b>%1</b> which differs from the one found already on file. Please correct this manually once the import is done.
et: KMyMoney importis teise algsaldo tehingu kontosse <b>%1</b>, mis erineb failis juba leiduvast. Palun paranda see pärast importimist käsitsi.

en: Opening balance problem
et: Algsaldo probleem

en: Error while creating opening balance transaction
et: Tõrge algsaldo tehingu loomisel

en: The date entry "%1" read from the file cannot be interpreted through the current date profile setting of "%2".
    
    Pressing "Continue" will assign todays date to the transaction. Pressing "Cancel" will abort the import operation. You can then restart the import and select a different QIF profile or create a new one.
et: Failist loetud kuupäevakirjet "%1" ei saa tõlgendada aktiivse kuupäevaprofiili seadistuse "%2" abil.
    
    Klõpsates "Jätka", omistatakse tehingule tänane kuupäev. Klõpsates "Loobu", importimine katkestatakse. Seejärel saab importimist uuesti alustada ja valida mõne muu QIF profiili või luua uue.

en: Invalid date format
et: Vigane kuupäevavorming

en: This investment account does not contain the "%1" security.  Transactions involving this security will be ignored.
et: Investeerimiskonto ei sisalda "%1" väärtpaberit. Selle väärtpaberiga seotud tehinguid eiratakse.

en: %1 (Investment)
et: %1 (investeering)

en: Autogenerated by QIF importer from type Mutual account entry
et: Automaatselt genereeritud QIF importija poolt investeerimisfondi konto tüüpi kirje põhjal

en: QIF importer
et: QIF importija

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KReconciliationReportDlgDecl)
en: Reconciliation report
et: Kooskõlastamisaruanne

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_summaryTab)
en: Summar&y
et: Kokku&võte

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_detailsTab)
en: &Details
et: Üksikasja&d

en: Reconciliation report of account %1
et: Konto %1 kooskõlastusaruanne

en: All values shown in %1
et: Kõiki väärtusi näidatakse valuutas %1

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, SummaryEditWizardPage) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, SummaryWizardPage) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, summary)
en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Starting balance on bank statement
et: Pangaväljavõtte algsaldo

en: %1 cleared payment | %1 cleared payments in total
et[0]: %1 kontrollitud makse
et[1]: %1 kontrollitud makset kokku

en: %1 cleared deposit | %1 cleared deposits in total
et[0]: %1 kontrollitud laekumine
et[1]: %1 kontrollitud laekumist kokku

en: Ending balance on bank statement
et: Pangaväljavõtte lõppsaldo

en: Cleared balance
et: Kontrollitud bilanss

en: %1 outstanding payment | %1 outstanding payments in total
et[0]: %1 tegemata makse
et[1]: %1 tegemata makset kokku

en: %1 outstanding deposit | %1 outstanding deposits in total
et[0]: %1 tegemata laekumine
et[1]: %1 tegemata laekumist kokku

en: Register balance as of %1
et: Bilanss seisuga %1

en: %1 payment after %2 | %1 payments after %2
et[0]: %1 makse pärast %2
et[1]: %1 makset pärast %2

en: %1 deposit after %2 | %1 deposits after %2
et[0]: %1 laekumine pärast %2
et[1]: %1 laekumist pärast %2

en: Register ending balance
et: Lõppsaldo

en: Outstanding payments
et: Tegemata maksed

en: One outstanding payment of | Total of %1 outstanding payments amounting to
et[0]: Üks tegemata makse summas
et[1]: Kokku %1 tegemata makset summas

en: Outstanding charges
et: Tegemata tagasimaksed

en: Outstanding deposits
et: Tegemata laekumised

en: One outstanding charges of | Total of %1 outstanding charges amounting to
et[0]: Üks tegemata tagasimakse summas
et[1]: Kokku %1 tegemata tagasimakset summas

en: One outstanding deposit of | Total of %1 outstanding deposits amounting to
et[0]: Üks tegemata laekumine summas
et[1]: Kokku %1 tegemata laekumist summas

en: Create Tables
et: Loo tabelid

en: Save SQL
et: Salvesta SQL

en: In order to use a database, you need to install some additional software. Click Help for more information
et: Andmebaasi kasutamiseks tuleb paigaldada veidi lisatarkvara. Täpsema teabe saamiseks klõpsa Abi.

en: No Qt SQL Drivers
et: Qt SQL-i draiverid puuduvad

en: Unable to open database.
    You must use an SQL CREATE DATABASE statement before creating the tables.
et: Andmebaasi avamine nurjus.
    Enne tabelite loomist tuleb kasutada SQL CREATE DATABASE lauset.

en: Tables successfully created
et: Tabelid on edukalt loodud

en: Creation failed executing statement
    Executed: %1
    Error No %2: %3
et: Loomisel ei õnnestunud täita lauset
    Lause: %1
    Tõrge nr %2: %3

en: Select output file
et: Väljundfaili valimine

en: Database type %1 has not been fully tested in a KMyMoney environment.
    Please make sure you have adequate backups of your data.
    Please report any problems to the developer mailing list at kmymoney-devel@kde.org
et: Andmebaasitüüpi %1 ei ole KMyMoney keskkonnas põhjalikult testitud.
    Palun kontrolli, et oleksid kindlasti oma andmed varundanud.
    Palun anna kõigist probleemidest teada arendajate postiloendis aadressil kmymoney-devel@kde.org

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KGenerateSqlDlg)
en: KMyMoney - Generate SQL
et: KMyMoney - SQL-i genereerimine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Database Type
et: Andmebaasi tüüp

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Database Details
et: Anmebaasi üksikasjad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Database File (SQLite only)
et: Andmebaasifail (ainult SQLite)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Database Name (Others)
et: Andmebaasi nimi (teised)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Host Name
et: Masina nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Username
et: Kasutajanimi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: SQL for creation
et: Loodav SQL

en: Qt SQL driver %1 is no longer installed on your system
et: Qt SQL-i draiver %1 ei ole enam sinu süsteemi paigaldatud

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KSelectDatabaseDlg)
en: KMyMoney - Select Database
et: KMyMoney - andmebaasi valimine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox6)
en: PLEASE NOTE
et: PALUN PANE TÄHELE

note: i18n: ectx: property (plainText), widget (QPlainTextEdit, plainTextEdit)
en: This software is still in an experimental stage, and there are still some known response time problems. Please be patient; we are working on them.
    As always, please make sure you have adequate backups of your data.
et: See tarkvara on ikka veel eksperimentaalne ja on teada mõningad probleemid reageerimisajaga. Palun ole kannatlik, me töötame selle kallal.
    Nagu ikka, kontrolli, kas vajalikud andmed on ikka varundatud.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Fi&le
et: &Fail

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Database &Name
et: Andmebaasi &nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Host &Name
et: Masina &nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Username
et: Kas&utajanimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: &Password
et: &Parool

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkPreLoad)
en: Preload &all data
et: Kõi&gi andmete eellaadimine

en: You're trying to open an encrypted database.
    Please provide a password in order to open it.
et: Püüad avada krüptitud andmebaasi.
    Avamiseks anna palun parool.

en: Overwriting an existing database with an encrypted database is not yet supported.
    Please save your database under a new name.
et: Olemasoleva andmebaasi ülekirjutamine krüptitud andmebaasiga ei ole veel toetatud.
    Palun salvesta oma andmebaas uue nime all.

en: Database apparently in use
    Opened by %1 on %2 at %3.
    Open anyway?
et: Andmebaas on nähtavasti kasutusel
    Selle avas %1 masinas %2 %3
    Kas ikkagi avada?

en: Inserting online jobs.
et: Võrgutööde lisamine.

en: SQLite file %1 does not exist
et: SQLite'i faili %1 ei ole olemas

en: Automatic database creation for type %1 is not currently implemented.
    Please create database %2 manually
et: Automaatne %1 tüüpi andmebaasi loomine pole veel võimalik.
    Palun loo andmebaas %2 käsitsi

en: Error in create database %1; do you have create permissions?
et: Tõrge andmebaasi %1 loomisel, kas sul on ikka selleks vajalikud õigused?

en: SQL storage
et: SQL-salvesti

en: Cannot open database %1
et: Andmebaasi %1 avamine nurjus

en: An unrecoverable error occurred while reading the database
et: Andmebaasi lugemisel tekkis parandamatu tõrge

en: Database malfunction
et: Andmebaas ei toimi

en: Tried to access a file when it has not been opened
et: Püüti kasutada faili, mida polnud avatud.

en: An unrecoverable error occurred while writing to the database.
    It may well be corrupt.
et: Andmebaasi kirjutamisel tekkis parandamatu tõrge.
    See võib olla riknenud.

en: Cannot save to current database.
et: Salvestamine aktiivsesse andmebaasi nurjus.

en: Cannot save to current database: %1
et: Salvestamine aktiivsesse andmebaasi nurjus: %1

en: Database files (*.db *.sql)
et: Andmebaasifailid (*.db *.sql)

en: Open database...
et: Ava andmebaas...

en: Generate Database SQL
et: Andmebaasi SQL-i genereerimine

en: Database contains data which must be removed before using Save As.
    Do you wish to continue?
et: Andmebaas sisaldab andmeid, mis tuleb eemaldada enne salvestamist.
    Kas jätkata?

en: Cannot open or create database %1.
    Retry Save As Database and click Help for further info.
et: Andmebaasi %1 avamine või loomine nurjus.
    Proovi andmebaasi salvestada ja klõpsa täpsema teabe saamiseks Abi.

en: Budgets view
et: Eelarvevaade

en: You have entered budget values using a different base which would result in a monthly budget of <b>%1</b>. Should this value be used to fill the monthly budget?
et: Oled sisestanud eelarveväärtused teistsuguse baasiga, mille tulemusel kuueelarve tuleb <b>%1</b>. Kas kasutada seda väärtust kuueelarve täitmiseks?

[ctx: Auto assignment (caption)]
en: Auto assignment
et: Automaatne omistamine

en: You have entered budget values using a different base which would result in a yearly budget of <b>%1</b>. Should this value be used to fill the monthly budget?
et: Oled sisestanud eelarveväärtused teistsuguse baasiga, mille tulemusel aastaeelarve tuleb <b>%1</b>. Kas kasutada seda väärtust kuueelarve täitmiseks?

en: You have entered budget values using a different base which would result in an individual monthly budget of <b>%1</b>. Should this value be used to fill the monthly budgets?
et: Oled sisestanud eelarveväärtused teistsuguse baasiga, mille tulemusel konkreetne kuueelarve tuleb <b>%1</b>. Kas kasutada seda väärtust kuueelarvete täitmiseks?

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, periodGroupBox)
en: Period
et: Periood

[ctx: @action timeframe of the budget]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_monthlyButton)
en: Monthly
et: Iga kuu

[ctx: @action timeframe of the budget]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_yearlyButton)
en: Yearly
et: Iga aasta

[ctx: @action timeframe of the budget. month-by-month budget]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_individualButton)
en: Individual
et: Individuaalne

en: Budget %1
et: Eelarve %1

en: Budget %1 %2
et: Eelarve %1 %2

en: Unable to add budget
et: Eelarve lisamine nurjus

en: <p>Do you really want to remove the budget <b>%1</b>?</p>
et: <p>Kas tõesti eemaldada eelarve <b>%1</b>?</p>

en: Do you really want to remove all selected budgets?
et: Kas tõesti eemaldada kõik valitud eelarved?

en: Remove Budget
et: Eelarve eemaldamine

en: Unable to remove budget.
et: Eelarve eemaldamine nurjus.

en: Copy of %1
et: %1 koopia

en: Select year
et: Aasta valimine

en: Budget year
et: Eelarveaasta

en: Unable to modify budget.
et: Eelarve muutmine nurjus.

en: The current budget already contains data. Continuing will replace all current values of this budget.
et: Aktiivne eelarve sisaldab juba andmeid. Jätkamisel asendatakse kõik selle eelarve praegused väärtused.

[ctx: Warning message box]
en: Warning
et: Hoiatus

en: Unable to reset budget
et: Eelarve lähtestamine nurjus

en: Unable to modify budget
et: Eelarve muutmine nurjus

en: New budget
et: Uus eelarve

en: Rename budget
et: Muuda eelarve nime

en: Delete budget
et: Kustuta eelarve

en: Copy budget
et: Kopeeri eelarve

en: Change budget year
et: Muuda eelarveaastat

en: Budget based on forecast
et: Eelarve ennustuse põhjal

[ctx: Menu header]
en: Budget options
et: Eelarve valikud

en: A budget with the name '%1' already exists. It is not advisable to have multiple budgets with the same identification name. Are you sure you would like to rename the budget?
et: Eelarve nimega "%1" on juba olemas. Ei ole soovitatav, et mitu eelarvet kannaks üht ja sama nime. Kas tõesti soovid eelarve nime muuta?

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Your budgets
et: Sinu eelarved

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_newButton)
en: Creates a new budget
et: Uue eelarve loomine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_newButton)
en: Use this to create a new empty budget.
et: Sellega saab luua uue tühja eelarve.

[ctx: New budget]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_newButton)
en: New
et: Uus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_renameButton)
en: Rename the current selected budget.
et: Valitud eelarve nime muutmine.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_renameButton)
en: Use this to start renaming the selected budget.
et: Sellega saab muuta valitud eelarve nime.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_renameButton)
en: Ren
et: Muuda nime

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_deleteButton)
en: Delete the current selected budget
et: Valitud eelarve kustutamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_deleteButton)
en: Use this to delete the selected budget.
et: Sellega saab valitud eelarve kustutada.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_deleteButton)
en: Del
et: Kustuta

[ctx: @title header of the budget name column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_budgetList)
en: Name
et: Nimi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_updateButton)
en: Accepts the entered values and stores the budget.
et: Sisestatud väärtuste kinnitamine ja eelarve salvestamine.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_updateButton)
en: Use this to store the modified data.
et: Sellega saab salvestada muudetud andmeid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_updateButton)
en: Upd
et: Uuenda

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_resetButton)
en: Revert budget to last saved state.
et: Eelarve lähtestamine viimasesse salvestatud olekusse.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_resetButton)
en: Use this to discard the modified data.
et: Sellega saab tühistada muudetud andmed.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_resetButton)
en: Res
et: Lähtesta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_hideUnusedButton)
en: Hide unused budget categories
et: Kasutamata eelarvekategooriate peitmine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_assignmentBox)
en: Assignments
et: Jaotus

[ctx: Budget total]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Total
et: Kokku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_cbBudgetSubaccounts)
en: Include subaccounts
et: Kaasa arvatud allkontod

en: <qt>Do you want to save the changes for <b>%1</b>?</qt>
et: <qt>Kas salvestada <b>%1</b> muudatused?</qt>

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Please specify a budget name
et: Palun määra eelarve nimi

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KNewBudgetDlg)
en: New Budget
et: Uus eelarve

[ctx: header of the budget name column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Name
et: Nimi

en: Forecast view
et: Ennustusvaade

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_forecastButton)
en: Forecast
et: Ennustus

note: i18n: ectx: label, entry (forecastMethod), group (Forecast Options)
en: Method to calculate forecast
et: Ennustuse arvutamise viis

note: i18n: ectx: label, entry (forecastDays), group (Forecast Options)
en: Days to forecast
et: Ennustuse päevade arv

note: i18n: ectx: label, entry (forecastAccountCycle), group (Forecast Options)
en: Days of normal account cycle
et: Tavalise kontotsükli päevade arv

note: i18n: ectx: label, entry (forecastCycles), group (Forecast Options)
en: Number of historic cycles to use in forecast
et: Ennustuses kasutatavate ajalootsüklite arv

note: i18n: ectx: label, entry (beginForecastDay), group (Forecast Options)
en: Day of month to start forecast
et: Ennustuse alustamise päev

note: i18n: ectx: label, entry (historyMethod), group (Forecast Options)
en: Method to calculate history-based forecast
et: Ajaloopõhise ennustuse arvutamise viis

note: i18n: ectx: label, entry (skipOpeningDate), group (Forecast Options)
en: Skip opening date when fetching transactions
et: Avamispäeva vahelejätmine tehingute hankimisel

note: i18n: ectx: label, entry (includeFutureTransactions), group (Forecast Options)
en: Include future transaction when using Schedule Forecast
et: Kaasa arvatud tulevased tehingud ajaplaani ennustamisel

note: i18n: ectx: label, entry (includeScheduledTransactions), group (Forecast Options)
en: Include scheduled transactions when using Schedule Forecast
et: Kaasa arvatud planeeritud tehingud ajaplaani ennustamisel

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ForecastViewSettings)
en: Forecast Settings
et: Ennustuse seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Number of Days of Account Cycle:
et: Kontotsükli päevade arv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Day of Month to start Forecast:
et: Ennustuse alustamise päev:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Number of Days to Forecast:
et: Ennustatavate päevade arv:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_forecastMethod)
en: Forecast Method
et: Ennustusviis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton9)
en: Scheduled and Future Transactions
et: Planeeritud ja tulevased tehingud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton10)
en: History-based
et: Ajaloopõhine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: History-based settings
et: Ajaloopõhised seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Number of Cycles to use in Forecast:
et: Ennustuses kasutatavate tsüklite arv:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_historyMethodGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_historyMethod)
en: History Forecast Method
et: Ajaloopõhise ennustuse viis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton11)
en: Simple Moving Average
et: Lihtne libisev keskmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton12)
en: Weighted Moving Average
et: Kaalutud libisev keskmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton13)
en: Linear Regression
et: Lineaarne regressioon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Days to Forecast:
et: Ennustuse päevade arv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Days of Accounts Cycle:
et: Kontotsükli päevade arv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Historic Cycles:
et: Ajalootsüklid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Chart Detail:
et: Diagrammi üksikasjad:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_comboDetail)
en: <p>Choose what level of detail to show on the chart.</p>
et: <p>Valimine, kui üksikasjalikult andmeid diagrammil esitada.</p>

[ctx: Show all details]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboDetail)
en: All
et: Kõik

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboDetail)
en: Top-Level
et: Tipptase

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboDetail)
en: Groups
et: Rühmad

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboDetail)
en: Totals
et: Kogusummad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Current Forecast Method:
et: Praegune ennustusmeetod:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_forecastMethod)
en: method
et: meetod

[ctx: Advanced forecast view]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advanced)
en: Advanced
et: Muu

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, budget)
en: Budget Forecast
et: Eelarve ennustus

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_tabChart) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonChart)
en: Chart
et: Diagramm

[ctx: Today's forecast]
en: Current
et: Praegu

en: Total variation
et: Kogumuut

en: 1 day | %1 days
et[0]: 1 päev
et[1]: %1 päeva

en: The balance of %1 is below the minimum balance %2 today.
et: %1 bilanss on täna allpool minimaalset bilanssi %2.

en: The balance of %2 will drop below the minimum balance %3 in %1 day. | The balance of %2 will drop below the minimum balance %3 in %1 days.
et[0]: %2 bilanss langeb allapoole minimaalset bilanssi %3 %1 päeva pärast.
et[1]: %2 bilanss langeb allapoole minimaalset bilanssi %3 %1 päeva pärast.

en: The balance of %1 is below %2 today.
et: %1 bilanss on täna vähem kui %2.

en: The balance of %1 is above %2 today.
et: %1 bilanss on täna rohkem kui %2.

en: The balance of %2 will drop below %3 in %1 day. | The balance of %2 will drop below %3 in %1 days.
et[0]: %2 bilanss langeb väiksemaks kui %3 %1 päeva pärast.
et[1]: %2 bilanss langeb väiksemaks kui %3 %1 päeva pärast.

en: The balance of %2 will raise above %3 in %1 day. | The balance of %2 will raise above %3 in %1 days.
et[0]: %2 bilanss tõuseb suuremaks kui %3 %1 päeva pärast.
et[1]: %2 bilanss tõuseb suuremaks kui %3 %1 päeva pärast.

en: The account %1 is decreasing %2 per cycle.
et: Konto %1 väheneb %2 võrra tsüklis.

en: Min Bal %1
et: Min bil %1

en: Min Date %1
et: Min kp %1

en: Max Bal %1
et: Maks bil %1

en: Max Date %1
et: Maks kp %1

[ctx: Average balance]
en: Average
et: Keskmine

[ctx: Total balance]
en: Total
et: Kokku

en: No data provided by reports plugin for this chart.
et: Aruandeplugin ei pakkunud sellele diagrammile mingeid andmeid.

en: Enable reports plugin to see this chart.
et: Diagrammi näitamiseks aruandeplugina lubamine.

[ctx: Scheduled method]
en: Scheduled
et: Planeeritud

[ctx: History-based method]
en: History
et: Ajalugu

[ctx: Unknown forecast method]
en: Unknown
et: Tundmatu

en: This job cannot be edited anymore because it was sent already.
et: Tööd ei saa enam muuta, sest see on juba ära saadetud.

en: Job is being processed at the moment.
et: Tööd parajasti töödeldakse.

en: The plugin to edit this job is not available.
et: Pluginat selle töö muutmiseks pole saada.

en: You need to select a single job for editing.
et: Muutmiseks tuleb valida üks töö.

[ctx: The user selected credit transfers to send. But they cannot be sent.]
en: Cannot send selection
et: Valiku saatmine nurjus

en: Not all selected credit transfers can be sent because some of them are invalid or were already sent.
et: Kõiki valitud krediidiülekandeid ei saa saata, sest mõned neist on vigased või juba saadetud.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_sendMail) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonSend) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_buttonSend)
en: Send
et: Saada

en: This credit-transfer was sent to your bank at %1 therefore cannot be edited anymore. You may create a copy for editing.
et: See krediidiülekanne saadeti sinu panka %1, mistõtt seda ei saa enam muuta. Muutmiseks võib luua selle koopia.

en: This credit-transfer is not editable. You may create a copy for editing.
et: Seda krediidiülekannet ei saa muuta. Muutmiseks võib luua selle koopia.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Order Account
et: Tellimuse konto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Account Balance
et: Konto bilanss

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Credit Transfer
et: Krediidiülekanne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <html><head/><body><p>This account does not support online banking.</p><p>If you think this is an error, please check if the plugin for this type of credit transfer and your online banking plugins are available.</p></body></html>
et: <html><head/><body><p>See konto ei toeta internetipangandust.</p><p>Kui arvad, et see on viga, kontrolli, kas seda tüüpi krediidiülekande plugin ja sinu internetipanganduse pluginad on ikka saadaval.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonEnque)
en: Enqueue
et: Järjekorda

en: Information to find issues.
et: Teave probleemide leidmiseks.

en: Information stored for provability.
et: Tõestatavuse huvides salvestatud teave.

en: Informative message without certain significance.
et: Erilise tähtsuseta informeeriv teade.

en: Warning message.
et: Hoiatav teade.

en: Origin
et: Lähtekoht

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkAction)
en: Action
et: Toiming

en: Destination
et: Sihtkoht

en: Not able to display this job.
et: Töö näitamine ei ole võimalik.

en: Could not find a plugin to display this job or it does not contain any data.
et: Selle töö näitamiseks ei leitud pluginat või ei sisalda see mingeid andmeid.

[ctx: Arg 1 is a date/time]
en: This job was accepted by the bank on %1.
et: Pank võttis selle töö vastu %1.

[ctx: Arg 1 is a date/time]
en: Sending this job failed (tried on %1).
et: Selle töö saatmine nurjus (prooviti %1).

en: Sending this job was manually aborted.
et: Selle töö saatmisest loobuti käsitsi.

[ctx: Arg 1 is a date/time]
en: The bank rejected this job on %1.
et: Pank lükkas selle töö tagasi %1.

[ctx: Arg 1 is a date/time]
en: The bank accepted this job on %1.
et: Pank võttis selle töö vastu %1.

en: This job needs further editing and cannot be sent therefore.
et: Töö vajab edasist muutmist ja seda ei saa seepärast saata.

en: This job is ready for sending.
et: Töö on saatmiseks valmis.

en: Reports view
et: Aruandevaade

en: Outbox
et: Väljundkast

en: Time
et: Aeg

en: Initial Market Value
et: Algne turuväärtus

en: Ending Market Value
et: Lõplik turuväärtus

en: Opening Balance
et: Algsaldo

en: Closing Balance
et: Lõppsaldo

en: Grand Total
et: Kõik kokku

en: Calculated
et: Arvutatud

en: Top Category
et: Tippkategooria

en: Category Type
et: Kategooria tüüp

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboOrganizeBy)
en: Week
et: Nädal

en: Last Price
et: Viimane hind

en: Buy Price
et: Ostuhind

en: Net Value
et: Puhasväärtus

en: Buy Value
et: Ostuväärtus

en: Sell Value
et: Müügiväärtus

en: Short-term Buy Value
et: Lühiajaline ostuväärtus

en: Short-term Sell Value
et: Lühiajaline müügiväärtus

en: Long-term Buy Value
et: Pikaajaline ostuväärtus

en: Long-term Sell Value
et: Pikaajaline müügiväärtus

en: Dividends Reinvested
et: Reinvesteeritud dividend

en: Dividends Paid Out
et: Väljamakstud dividend

en: Starting Balance
et: Algsaldo

en: Ending Balance
et: Lõppsaldo

en: Market Value
et: Turuväärtus

en: Annualized Return
et: Aastapõhine tootlus

en: Return On Investment
et: Investeeringutasuvus

[ctx: Account name]
en: Name
et: Nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_scheduleTree)
en: Next Due Date
et: Järgmine tähtaeg

en: Occurrence
et: Kordumine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_scheduleTree)
en: Payment Method
et: Makseviis

en: Opening Date
et: Avamispäev

en: Balance Early Warning
et: Bilansi varane hoiatus

en: Balance Max Limit
et: Bilansi maks. piirang

en: Credit Early Warning
et: Kreediti varane hoiatus

en: Credit Max Limit
et: Kreediti maks. piirang

en: Preferred
et: Eelistatud

en: Loan Amount
et: Laenu kogus

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, InterestEditWizardPage)
en: Interest Rate
et: Intressimäär

en: Next Interest Change
et: Järgmine intressimuudatus

en: Periodic Payment
et: Perioodiline makse

en: Final Payment
et: Lõppmakse

en: Current Balance
et: Praegune bilanss

en: Capital Gain
et: Kapitalitulum

en: Percentage Gain
et: Protsenditulum

en: Short-term Gain
et: Lühiajaline tulum

en: Long-term Gain
et: Pikaajaline tulum

en: Transfer from %1
et: Ülekanne kontolt %1

en: Transfer to %1
et: Ülekanne kontole %1

[ctx: Is this a tax account?]
en: Yes
et: Jah

[ctx: Is this an opening balance account?]
en: Yes
et: Jah

[ctx: Is this a favorite account?]
en: Yes
et: Jah

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_typeBox)
en: Transfers
et: Ülekanded

en: Month of %1
et: Kuu: %1

en: Week of %1
et: Nädal: %1

en: No Institution
et: Rahaasutus puudub

en: [Empty Payee]
et: [Tühi maksesaaja]

en: [Split Transaction]
et: [Tükeldatud tehing]

[ctx: Split transaction]
en: Split
et: Tükeldatud

en: [No Tag]
et: [Silti pole]

[ctx: No institution]
en: None
et: Puudub

[ctx: Report date range]
en: %1 through %2
et: %1 kuni %2

en: All currencies converted to %1
et: Kõik valuutad teisendati valuutasse %1

en: All values shown in %1 unless otherwise noted
et: Kõiki väärtusi näidatakse valuutas %1, kui pole teisiti märgitud

en: Unable to generate report
et: Aruande genereerimine nurjus

en: There was an error creating your report: "%1".
    Please report this error to the developer's list: kmymoney-devel@kde.org
et: Aruande loomisel tekkis tõrge: "%1".
    Palun anna tõrkest teada arendajate postiloendis kmymoney-devel@kde.org

en: Balance of %1
et: %1 bilanss

en: %1 Balance History
et: %1 bilansi ajalugu

en: Generated Report
et: Genereeritud aruanne

en: File %1 does not exist
et: Faili %1 ei ole olemas

en: it is not a plain file
et: ei ole lihttekstifail

en: it is not readable
et: ei ole loetav

en: it is empty
et: on tühi

en: There is a problem with file %1 | There are problems with file %1
et[0]: Failiga %1 tekkis probleem
et[1]: Failiga %1 tekkis probleeme

en: Report Configuration
et: Aruande seadistamine

[ctx: @info:tooltip for report configuration apply button]
en: Apply the configuration changes to the report
et: Seadistuste muudatuste rakendamine aruandele

[ctx: Filters tab]
en: Filters
et: Filtrid

[ctx: General tab]
en: General
et: Üldine

en: Rows/Columns
et: Read/veerud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Range
et: Vahemik

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_reportPage)
en: Report
et: Aruanne

[ctx: @item the columns will display monthly data]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboColumns)
en: Monthly
et: Iga kuu

[ctx: All accounts]
en: All
et: Kõik

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboRows)
en: Income & Expenses
et: Tulud ja kulud

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboRows)
en: Assets & Liabilities
et: Vara ja kohustised

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboOrganizeBy)
en: Top Categories
et: Tippkategooriad

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboOrganizeBy)
en: Accounts
et: Kontod

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboOrganizeBy)
en: Top Accounts
et: Tippkontod

[ctx: @item the columns will display daily data]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboColumns)
en: Daily
et: Iga päev

[ctx: @item the columns will display weekly data]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboColumns)
en: Weekly
et: Iga nädal

[ctx: @item the columns will display bi-monthly data]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboColumns)
en: Bi-Monthly
et: Kaks korda kuus

[ctx: @item the columns will display quarterly data]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboColumns)
en: Quarterly
et: Iga kvartal

[ctx: @item the columns will display yearly data]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboColumns)
en: Yearly
et: Iga aasta

en: Only owned
et: Ainult omatud

en: Only sold
et: Ainult müüdud

en: From period
et: Perioodist

en: Owned and sold
et: Omatud ja müüdud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Configure your report
et: Aruande seadistamine

en: Unknown command '%1' in KReportsView::slotOpenUrl()
et: KReportsView::slotOpenUrl() sisaldab tundmatut käsku '%1'

en: Unknown view '%1' in KReportsView::slotOpenUrl()
et: KReportsView::slotOpenUrl() sisaldab tundmatut vaadet '%1'

en: Failed to save: %1
et: Salvestamine nurjus: %1

en: Default Report
et: Vaikimisi aruanne

en: Custom Report
et: Kohandatud aruanne

en: %1 (Customized)
et: %1 (kohandatud)

en: Could not find reportgroup "%1" for report "%2".
    Please report this error to the developer's list: kmymoney-devel@kde.org
et: Aruandele "%2" ei leitud aruanderühma "%1".
    Palun anna tõrkest teada arendajate postiloendis kmymoney-devel@kde.org

en: Failed to configure report: %1
et: Aruande seadistamine nurjus: %1

en: Cannot add report, reason: "%1"
et: Aruande lisamine nurjus, põhjus: "%1"

en: <b>%1</b> is a default report, so it cannot be deleted.
et: <b>%1</b> on vaikimisi aruanne, seda ei saa kustutada.

en: Delete Report?
et: Kas kustutada aruanne?

[ctx: To open a new report]
en: &Open
et: &Ava

[ctx: To print a report]
en: &Print
et: &Trüki

[ctx: Configure a report]
en: &Configure
et: &Seadista

en: &New report
et: &Uus aruanne

en: &Delete
et: &Kustuta

en: %1 YTD Account Transactions
et: Konto %1 tehingud alates aasta algusest

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonChart)
en: Show the chart version of this report
et: Aruande näitamine diagrammina

en: Show the report version of this chart
et: Diagrammi näitamine aruandena

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Comment
et: Kommentaar

en: Reports
et: Aruanded

en: <qt>Are you sure you want to delete report <b>%1</b>?  There is no way to recover it.</qt>
et: <qt>Kas tõesti kustutada aruanne <b>%1</b>? Seda ei saa kuidagi tagasi võtta.</qt>

en: Charts
et: Diagrammid

en: Favorite Reports
et: Lemmikaruanded

en: Old Customized Reports
et: Vanad kohandatud aruanded

en: Income and Expenses
et: Tulud ja kulud

en: Income and Expenses This Month
et: Tulud ja kulud sel kuul

en: Income and Expenses This Year
et: Tulud ja kulud sel aastal

en: Income and Expenses By Year
et: Tulud ja kulud aastate kaupa

en: Income and Expenses Graph
et: Tulude ja kulude diagramm

en: Income and Expenses Bar Graph
et: Tulude ja kulude tulpdiagramm

en: Income and Expenses Pie Chart
et: Tulude ja kulude sektordiagramm

en: Net Worth
et: Puhasvara

en: Net Worth By Month
et: Puhasvara kuude kaupa

en: Net Worth Today
et: Puhasvara täna

en: Net Worth By Year
et: Puhasvara aastate kaupa

en: 7-day Cash Flow Forecast
et: 7 päeva rahakäibe ennustus

en: Net Worth Graph
et: Puhasvara graafik

en: Account Balances by Institution
et: Kontobilansid rahaasutuse järgi

en: Account Balances by Type
et: Kontobilansid tüübi järgi

en: Transactions by Account
et: Tehingud kontode kaupa

en: Transactions by Category
et: Tehingud kategooriate kaupa

en: Transactions by Payee
et: Tehingud maksesaajate kaupa

en: Transactions by Tag
et: Tehingud siltide kaupa

en: Transactions by Month
et: Tehingud kuude kaupa

en: Transactions by Week
et: Tehingud nädalate kaupa

en: Loan Transactions
et: Laenutehingud

en: Transactions by Reconciliation Status
et: Tehingud kooskõlastatuse oleku järgi

en: Cash Flow
et: Rahakäive

en: Cash Flow Transactions This Month
et: Rahakäibe tehingud sel kuul

en: Investments
et: Investeeringud

en: Investment Transactions
et: Investeerimistehingud

en: Investment Holdings by Account
et: Investeeringuportfell kontode järgi

en: Investment Holdings by Type
et: Investeeringuportfell tüübi järgi

en: Investment Performance by Account
et: Investeeringu tootlus konto järgi

en: Investment Performance by Type
et: Investeeringu tootlus tüübi järgi

en: Investment Capital Gains by Account
et: Investeeringute kapitalitulum kontode järgi

en: Investment Capital Gains by Type
et: Investeeringute kapitalitulum tüübi järgi

en: Investment Holdings Pie
et: Investeeringuportfelli sektordiagramm

en: Investment Worth Graph
et: Investeeringu väärtuse graafik

en: Investment Price Graph
et: Investeeringu hinna graafik

en: Investment Moving Average Price Graph
et: Investeeringu libiseva keskmise hinna graafik

en: Investment Moving Average
et: Investeeringu libisev keskmine

en: Investment Moving Average vs Actual
et: Investeeringu libisev keskmine ja tegelik

en: Taxes
et: Maksud

en: Tax Transactions by Category
et: Maksutehingud kategooriate kaupa

en: Tax Transactions by Payee
et: Maksutehingud maksesaajate kaupa

en: Tax Transactions by Category Last Fiscal Year
et: Maksutehingud kategooriate kaupa viimasel rahandusaastal

en: Tax Transactions by Payee Last Fiscal Year
et: Maksutehingud maksesaajate kaupa viimasel rahandusaastal

en: Budgeting
et: Eelarve

en: Budgeted vs. Actual This Year
et: Eelarveline ja tegelik käesoleval aastal

en: Budgeted vs. Actual This Year (YTM)
et: Eelarveline ja tegelik käesoleval aastal (kuni käesoleva kuuni)

en: Monthly Budgeted vs. Actual
et: Igakuine eelarveline ja tegelik

en: Yearly Budgeted vs. Actual
et: Iga-aastane eelarveline ja tegelik

en: Monthly Budget
et: Kuueelarve

en: Yearly Budget
et: Aastaeelarve

en: Yearly Budgeted vs Actual Graph
et: Iga-aastane eelarveline ja tegelik graafik

en: Forecast By Month
et: Ennustus kuude kaupa

en: Forecast Next Quarter
et: Ennustus järgmiseks kvartaliks

en: Income and Expenses Forecast This Year
et: Tulud ja kulude ennustus sel aastal

en: Net Worth Forecast Graph
et: Puhasvara ennustuse graafik

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, NewGeneralInfoWizardPage) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, CheckingStartWizardPage)
en: General Information
et: Üldteave

en: Schedule Information
et: Ajaplaani teave

en: Schedule Summary Information
et: Ajaplaani kokkuvõte

en: Account Information
et: Konto teave

en: Loan Information
et: Laenu teave

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonConfigure)
en: Configure this report
et: Aruande seadistamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonNew)
en: Create a new report based on this one
et: Uue aruande loomine aktiivse põhjal

[ctx: @action create new report]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonNew)
en: New
et: Uus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonCopy)
en: Copy this report to the clipboard
et: Aruande kopeerimine lõikepuhvrisse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonCopy)
en: Copy
et: Kopeeri

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonExport)
en: Export this report as an HTML or CSV file
et: Aruande eksport HTML- või CSV-failina

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonDelete)
en: Permanently delete this report
et: Aruande jäädav kustutamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonClose)
en: Close this window
et: Sulge aken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, closeButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonClose)
en: Close
et: Sulge

en: Net Worth Forecast
et: Puhasvara ennustus

en: You have no budgets to display.
et: Pole ühtegi eelarvet näidata.

en: Current Month Summary
et: Käesoleva kuu kokkuvõte

en: Budgeted
et: Eelarveline

en: Actual
et: Tegelik

en: Difference
et: Erinevus

en: Budget Overruns
et: Eelarve ülekulu

en: No Budget Categories have been overrun
et: Üheski eelarvekategoorias pole ülekulu

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ReportsViewSettings)
en: Report Settings
et: Aruande seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Maximum number of legend items to display
et: Maksimaalne kuvatavate legendi elementide arv

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_MaximumLegendItems)
en: maximum number of items in diagram legends
et: Maksimaalne elementide arv diagrammi legendis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Charts line width
et: Diagrammi joone laius

note: i18n: ectx: label, entry (LineWidth), group (Chart Settings) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_LineWidth)
en: Line width for diagrams, in pixels
et: Diagrammide joone laius pikslites

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Charts palette
et: Diagrammi palett

[ctx: @item KDChart color palette]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ChartsPalette)
en: Default
et: Vaikimisi

[ctx: @item KDChart color palette]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ChartsPalette)
en: Rainbow
et: Vikerkaar

[ctx: @item KDChart color palette]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ChartsPalette)
en: Subdued
et: Pehmendatud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Default CSS file
et: Vaikimisi CSS-fail

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_CssFileDefault)
en: default style sheet
et: Vaikimisi laaditabel

note: i18n: ectx: property (filter), widget (KUrlRequester, kcfg_CssFileDefault)
en: *.css|CSS files
    *|All files (*)
et: *.css|CSS-failid
    *|Kõik failid (*)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ReportTabPerformance) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ReportTabCapitalGain) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ReportTabGeneral)
en: Report Tab
et: Kaart Aruanne

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, ReportTabPerformance) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, ReportTabCapitalGain) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, ReportTabGeneral)
en: <p>On this tab, you set the basic properties of this report.</p>
et: <p>Sellel kaardil saab paika panna aruande põhiomadused.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSettlementPeriod)
en: Settlement period
et: Arveldusperiood

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KMyMoneyDateInput, m_termSeparator)
en: Before this date investments are counted as long-term investments.
et: Enne seda kuupäeva peetakse investeeringuid pikaajaliseks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Show short-term and long-term capital gains
et: Lühi- ja pikaajalise kapitalitulumi näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblinvestmentSum)
en: Sum investments
et: Koguinvesteeringud

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_settlementPeriod)
en: Time in days between the settlement date and the transaction date.
et: Aeg päevades arvelduspäeva ja tehingupäeva vahel.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblHideTotals) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkHideTotals)
en: Hide Totals
et: Kogusumma peitmine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ReportTabChart) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ReportTabRange)
en: Chart Tab
et: Kaart Diagramm

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, ReportTabChart) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, ReportTabRange)
en: <p>On this tab, you configure the chart drawn for this report.</p>
et: <p>Sellel kaardil saab seadistada aruande jaoks loodavat diagrammi.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: <p>Select what form you would like the chart to be drawn as.</p>
et: <p>Loodava diagrammi kuju valimine.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Chart Type
et: Diagrammi tüüp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Chart Palette
et: Diagrammi palett

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkValues)
en: <p>Select this option to draw the numeric values for data points next to their plot location.</p>
et: <p>Selle valimisel näidatakse andmepunktide kõrval diagrammil ka nende arvväärtusi.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkValues)
en: Draw values on chart
et: Väärtuste näitamine diagrammil

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkShowChart)
en: <p>Select this option to cause the report to be shown as a chart when you first open the report.  Otherwise, it will come up as a text report.</p>
et: <p>Selle valimisel näidatakse aruande avamisel kõigepealt just diagrammi. Vastasel juhul näeb esmalt tekstiaruannet.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkShowChart)
en: Show as chart by default
et: Vaikimisi näidatakse diagrammi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkCHGridLines)
en: <p>Select this option to show horizontal and vertical grid lines on the chart.</p>
et: <p>Selle valimisel näidatakse diagrammil rõhtsaid ja püstisi alusvõrgu jooni.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_logYaxis)
en: Logarithmic vertical axis
et: Logaritmiline püsttelg

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel6)
en: <p>Select what width should be used to draw the line on the chart</p>
et: <p>Diagrammi joone laiuse valimine</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Line width
et: Joone laius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Report Name
et: Aruande nimi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_editName)
en: <p>Choose a name for this report.</p>
et: <p>Aruandele nime valimine.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_editComment)
en: <p>Enter a comment to help you remember the details of this report.</p>
et: <p>Kommentaari lisamine, mis aitab meeles hoida aruande üksikasju.</p>

[ctx: Convert 'em!!]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkCurrency)
en: <p>Select this option to convert all values in the report to your base currency.</p><p>Leave it unchecked if you would like to see values in their original currency.</p><p>If currencies are not converted, then subtotals will not be shown.</p>
et: <p>Märkimisel teisendatakse kõik aruandes esinevad valuutad sinu baasvaluutasse.</p><p>Jäta märkimata, kui soovid näha valuutasid originaalvääringus.</p><p>Kui valuutasid ei teisendata, ei näidata ka vahekokkuvõtteid.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkCurrency)
en: Convert values to base currency
et: Väärtuste teisendamine baasvaluutasse

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkFavorite)
en: <p>Select this option to notate this report as one of your favorites.</p><p>All your favorite reports are grouped in one place on the report list for easy access.</p>
et: <p>Märkimisel arvatakse aruanne sinu lemmikaruannete hulka.</p><p>Kõik lemmikaruanded rühmitatakse aruannete nimekirjas kokku, et neile pääseks hõlpsamini ligi.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkFavorite)
en: Mark as a favorite report
et: Märkimine lemmikaruandeks

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_skipZero)
en: 
                  <p>
                  This option is for investments reports only which
                  show prices instead of balances as all other reports do.
                  </p>
                  <p>
                  Select this option to include prices only if there is an actual price for the date.
                  If not, 0 will be shown. In the graph, the value will be skipped.
                  </p>
                  <p>
                  If this option is off the last existing price is shown for a period, if
                  it is on, in a table the value is '0' shown and in a chart a linear
                  interpolation for the missing values will be performed.
                  <br>Example:
                  <br>There are prices for January and March, but there is no price for
                  February.
                  <ul>
                  <li><b>OFF</b>: shows the price for February as the last price of
                  January
                  <li><b>ON</b>: in a table the value is '0', in a chart a linear
                  interpolation for the February-price will be performed
                  (so it makes a kind of average-value using the January- and the
                  March-price in the chart)
                  </ul>
                  </p>
et: 
                  <p>
                  See valik on ainult investeerimisaruannetele,
                  mis näitavad hinda, mitte bilanssi, nagu kõik teised aruanded.
                  </p>
                  <p>
                  Vali, kui soovid, et hinnad kaasataks ainult juhul, kui antud kuupäeval on hind olemas.
                  Kui ei ole, näidatakse nulli. Graafikul jäetakse väärtus vahele.
                  </p>
                  <p>
                  Kui see on märkitama, näidatakse perioodi kohta viimast olemasolevat hinda,
                  kui see on aga sees, näidatakse tabelis väärtust '0' ja diagrammil võetakse
                  ette puuduvate väärtuste lineaarne interpoleerimine.
                  <br>Näide:
                  <br>On olemas jaanuari ja märtsi hinnad, aga puuduvad veebruari
                  hinnad.
                  <ul>
                  <li><b>MÄRKIMATA</b>: veebruari kohta näidatakse jaanuari
                  viimast hinda
                  <li><b>MÄRGITUD</b>: tabelis on väärtus '0', diagrammil võetakse
                  ette veebruari hinna lineaarne interpoleerimine( nii et see
                  on diagrammil omamoodi jaanuari ja märtsi hinna
                  keskmine)
                  </ul>
                  </p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_skipZero)
en: Skip value if price is zero
et: Väärtus jäetakse vahele, kui hind on null

[ctx: type of graphic chart]
en: Line
et: Joon

[ctx: type of graphic chart]
en: Bar
et: Tulp

[ctx: type of graphic chart]
en: Stacked Bar
et: Virnastatud tulp

[ctx: type of graphic chart]
en: Pie
et: Sektor

[ctx: type of graphic palette]
en: Use application setting
et: Rakenduse seadistuse kasutamine

[ctx: type of graphic palette]
en: Default
et: Vaikimisi

[ctx: type of graphic palette]
en: Rainbow
et: Vikerkaar

[ctx: type of graphic palette]
en: Subdued
et: Pehmendatud

en: Show horizontal grid lines
et: Rõhtsate alusvõrgu joonte näitamine

en: Show vertical grid lines
et: Püstiste alusvõrgu joonte näitamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, dateRangeBox)
en: Date range
et: Ajavahemik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Ticks
et: Jaotised

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_comboColumns)
en: <p>Choose how large of a time period each column should encompass</p>
et: <p>Valimine, kui pikka ajavahemikku peaks iga veerg hõlmama.</p>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, dataRangeBox)
en: Data range
et: Ajavahemik

[ctx: From (Data)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDataRangeStart)
en: From
et: Alates

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDataMajorTick)
en: Major tick length
et: Suure jaotise pikkus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_dataLock)
en: Automatic
et: Automaatne

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_dataLock)
en: User defined
et: Kasutaja määratud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDataMinorTick)
en: Minor tick length
et: Väikese jaotise pikkus

[ctx: To (Data)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDataRangeEnd)
en: To
et: Kuni

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ReportTabRowColPivot) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ReportTabRowColQuery)
en: Rows/Columns Tab
et: Kaart Read/veerud

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, ReportTabRowColPivot) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, ReportTabRowColQuery)
en: <p>On this tab, you configure how you would like the rows and columns to be selected and organized.</p>
et: <p>Sellel kaardil saab määrata, kuidas peaksid read ja veerud olema valitud ja korraldatud.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_comboRows) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_comboDetail)
en: <p>Choose what kind of accounts to display as the rows of this report.</p>
et: <p>Valimine, milliseid kontosid näidata aruandes ridadena.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_rowsLabel)
en: Rows
et: Read

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkTotalColumn)
en: Show totals column
et: Summeeriva veeru näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_movingAverageLabel)
en: Average days
et: Arvestuslikud päevad

[ctx: @item all accounts]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboDetail)
en: All
et: Kõik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkTotalRow)
en: Show totals row
et: Summeeriva rea näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkScheduled)
en: Include scheduled transactions
et: Kaasa arvatud planeeritud tehingud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkTransfers)
en: Include transfers
et: Kaasa arvatud ülekanded

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkUnused)
en: Include unused accounts/categories
et: Kaasa arvatud kasutamata kontod/kategooriad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Organize by:
et: Korraldamise alus:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_comboOrganizeBy)
en: <p>Choose how to group the transactions in this report</p>
et: <p>Valimine, kuidas rühmitada aruandes tehingud.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, buttonGroupBox1)
en: <p>Choose which columns should be shown in the report.</p><p>The date and transaction amount are always shown.</p>
et: <p>Valimine, milliseid veerge aruandes näidata.</p><p>Kuupäeva ja tehingu kogust näidatakse alati.</p>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupBox1)
en: Show Columns
et: Veergude näitamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkMemo)
en: <p>Select this option to show the Memo column</p>
et: <p>Selle valimisel näidatakse memoveergu</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkShares)
en: <p>Select this option to show the Shares column for investments</p>
et: <p>Selle valimisel näidatakse investeeringute korral aktsiate veergu</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkPrice)
en: <p>Select this option to show the Price column for investments</p>
et: <p>Selle valimisel näidatakse investeeringute korral hinnaveergu</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkReconciled)
en: <p>Select this option to show the Reconciled column</p>
et: <p>Selle valimisel näidatakse kooskõlastuse veergu</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkAccount)
en: <p>Select this option to show the Account column</p>
et: <p>Selle valimisel näidatakse kontoveergu</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkNumber)
en: <p>Select this option to show the Number column</p>
et: <p>Selle valimisel näidatakse numbriveergu</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkTag)
en: <p>Select this option to show the Tag column</p>
et: <p>Selle valimisel näidatakse sildiveergu</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkPayee)
en: <p>Select this option to show the Payee column</p>
et: <p>Selle valimisel näidatakse maksesaaja veergu</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkCategory)
en: <p>Select this option to show the Category column</p>
et: <p>Selle valimisel näidatakse kategooriaveergu</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkAction)
en: <p>Select this option to show the Action column</p>
et: <p>Selle valimisel näidatakse toiminguveergu</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkBalance)
en: <p>Select this option to show the Running balance column</p>
et: <p>Selle valimisel näidatakse jooksva bilansi veergu</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkLoans)
en: Include only Loan accounts
et: Ainult laenukontod

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkInvestments) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkTax)
en: <p>Check this box to include only those categories which have been marked to "Include on Tax Reports"</p>
et: <p>Märgi ruuduke ainult nende kategooriate kaasamiseks, mis on märgitud kaasamiseks maksuaruannetesse.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkInvestments)
en: Include only Investment accounts
et: Ainult investeerimiskontod

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkHideSplitDetails)
en: Do not display the individual transactions that make up a split transaction
et: Tükeldatud tehingu moodustavaid alltehinguid ei näidata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkHideSplitDetails)
en: Hide Split Transaction Details
et: Tükeldatud tehingu üksikasjade peitmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkTax)
en: Include only Tax categories
et: Ainult maksukategooriad

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkHideTransactions)
en: Do not display the transactions, leaving only totals displayed.
et: Tehinguid ei näidata, näha on ainult kogusumma.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkHideTransactions)
en: Hide Transactions
et: Tehingute peitmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Backend
et: Taustaprogramm

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: History
et: Ajalugu

en: Getting list of backends.
et: Taustaprogrammine loendi hankimine.

en: Connecting to bank...
et: Ühenduse võtmine pangaga ...

en: Getting list of accounts from your bank.
et: Kontode hankimine pangast.

en: Incorrect password.
et: Vigane parool.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, pageBackends)
en: Select Backend
et: Taustaprogrammi valimine

note: i18n: ectx: property (subTitle), widget (QWizardPage, pageBackends)
en: Please select a backend from the list below...
et: Palun vali nimekirjast taustaprogramm ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, backendsList)
en: Module
et: Moodul

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addBackendButton)
en: Select a backend
et: Vali taustaprogramm

note: i18n: ectx: property (subTitle), widget (QWizardPage, pageAccounts)
en: Select what <b>online</b> account you want to map to the <b>application</b> account...
et: <b>Võrgu</b>konto valimine, millega <b>rakenduse</b> konto seostada ...

en: Retrieving transactions...
et: Tehingute tõmbamine ...

en: <p>You have turned on the GPG encryption support. This means, that new files will be stored encrypted.</p><p>Existing files will not be encrypted automatically.  To achieve encryption of existing files, please use the <b>File/Save as...</b> feature and store the file under a different name.<br/>Once confident with the result, feel free to delete the old file and rename the encrypted one to the old name.</p>
et: <p>Oled lülitanud sisse GPG krüptimise toetuse. See tähendab, et uued faili salvestatakse krüptitult.</p><p>Olemasolevaid faile ei krüptita automaatselt. Nende krüptimiseks vali palun <b>Fail/Salvesta kui...</b> ja salvesta fail teise nimega.<br/>Kui oled tulemusega rahul, võib vabalt kustutada vana faili ja anda krüptitud failile vana faili nime.</p>

en: GPG encryption activated
et: GPG krüptimine on aktiveeritud

en: No encryption
et: Krüptimine puudub

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KGpgKeySelectionDlg)
en: Select additional keys
et: Lisavõtmete valimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: You have configured KMyMoney to save your data secured with GPG. Please choose the key you want to use for encryption of your data.
et: Oled seadistanud KMyMoney salvestama oma andmed turvaliselt GPG abil. Palun vali võti, millega oma andmeid krüptida.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Add additional keys here
et: Lisavõtmeid saab siia lisada

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KEditListWidget, m_listWidget)
en: Enter the id of the key you want to use for data encryption. This can either be an e-mail address or the hexadecimal key id. In case of the key id, do not forget the leading 0x.
et: Sisesta võtme ID, mida soovid kasutada oma andmete krüptimisel. See võib olla e-posti aadress või kuueteistkümnendsüsteemis võtme ID. Viimasel juhul ära unusta kontrollimast, et selle alguses seisaks ikka 0x.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ledLabel)
en: Keys for all of the above user ids found
et: Leiti võtmed kõigile antud kasutaja ID-dele

en:  (Brokerage)
et:  (Vahendustehingud)

en: Loading securities...
et: Väärtpaberite laadimine....

en: Loading currencies...
et: Valuutade laadimine...

en: Loading reports...
et: Aruannete laadimine...

en: Loading cost center...
et: Kuluüksuse laadimine ...

en: Unknown XML tag %1 found in line %2
et: Leiti tundmatu XML-silt %1 reas %2

en: Exception while creating a %1 element: %2
et: Erind elemendi %1 loomisel: %2

en: Loading file information...
et: Failiinfo laadimine...

en: Loading user information...
et: Kasutajainfo laadimine...

en: Saving accounts...
et: Kontode salvestamine...

en: Saving transactions...
et: Tehingute salvestamine...

en: Saving reports...
et: Aruannete salvestamine...

en: Saving budgets...
et: Eelarvete salvestamine...

en: Saving online banking orders...
et: Internetipanganduse korralduste salvestamine ...

en: Saving costcenters...
et: Kuluüksuste salvestamine ...

en: XML storage
et: XML-salvesti

en: Save As
et: Salvestamine

[ctx: KMyMoney (Filefilter)]
en: KMyMoney files
et: KMyMoney failid

[ctx: Anonymous (Filefilter)]
en: Anonymous files
et: Anonüümsed failid

[ctx: XML (Filefilter)]
en: XML files
et: XML-failid

[ctx: All files (Filefilter)]
en: All files
et: Kõik failid

en: KMyMoney files (*.kmy *.xml)
et: KMyMoney failid (*.kmy *.xml)

en: GPG does not seem to be installed on your system. Please make sure that GPG can be found using the standard search path. This time, encryption is disabled.
et: Tundub, et GPG pole sinu süsteemis paigaldatud. Palun kontrolli, kas GPG asub ikka standardsel otsinguteel. Praegu on krüptimine keelatud.

en: GPG not found
et: GPG-d ei leitud

en: <p>You have selected to encrypt your data also with the KMyMoney recover key, but the key with id</p><p><center><b>%1</b></center></p><p>has not been found in your keyring at this time. Please make sure to import this key into your keyring. You can find it on the <a href="https://kmymoney.org/">KMyMoney web-site</a>. This time your data will not be encrypted with the KMyMoney recover key.</p>
et: <p>Oled otsustanud krüptida oma andmed ka KMyMoney taastamisvõtmega, aga võtit ID-ga</p><p><center><b>%1</b></center></p><p>sinu võtmerõngast ei leitud. Palun kontrolli, kas võti on ikka võtmerõngasse imporditud. Selle leiab <a href="https://kmymoney.org/">KMyMoney veebileheküljelt</a>. Praegu jäävad sinu andmed KMyMoney taastamisvõtmega krüptimata.</p>

en: GPG Key not found
et: GPG võtit ei leitud

en: <p>You have specified to encrypt your data for the user-id</p><p><center><b>%1</b>.</center></p><p>Unfortunately, a valid key for this user-id was not found in your keyring. Please make sure to import a valid key for this user-id. This time, encryption is disabled.</p>
et: <p>Oled otsustanud krüptida oma andmed kasutaja ID-ga</p><p><center><b>%1</b>.</center></p><p>Paraku ei leitud võtmerõngast sellele kasutaja ID-le kehtivat võtit. Palun kontrolli, kas selle kasutaja ID kehtiv võti on ikka võtmerõngasse imporditud. Praegu krüptimine keelatakse.</p>

en: <p>You have configured to save your data in encrypted form using GPG. Make sure you understand that you might lose all your data if you encrypt it, but cannot decrypt it later on. If unsure, answer <b>No</b>.</p>
et: <p>Oled otsustanud salvestada oma andmed GPG abil krüptituna. Palun arvesta kindlasti, et sel juhul võid kaotada kõik oma andmed, kui krüptid need, aga ei ole võimeline neid hiljem lahti krüptima. Kui sa pole endas kindel, vasta <b>Ei</b>.</p>

en: Store GPG encrypted
et: Salvesta GPG-ga krüptitult

en: You have configured KMyMoney to use GPG to protect your data and to encrypt your data also with the KMyMoney recover key. This key is about to expire in %1 day. Please update the key from a keyserver using your GPG frontend (e.g. KGPG). | You have configured KMyMoney to use GPG to protect your data and to encrypt your data also with the KMyMoney recover key. This key is about to expire in %1 days. Please update the key from a keyserver using your GPG frontend (e.g. KGPG).
et[0]: Oled seadistanud KMyMoney kasutama andmete kaitsmiseks GPG-d ja krüptima andmed ka KMyMoney taastamisvõtmega. See võti aegub %1 päeva pärast. Palun uuenda võtit võtmeserveris, kasutades sobilikku GPG kasutajaliidest (nt KGPG).
et[1]: Oled seadistanud KMyMoney kasutama andmete kaitsmiseks GPG-d ja krüptima andmed ka KMyMoney taastamisvõtmega. See võti aegub %1 päeva pärast. Palun uuenda võtit võtmeserveris, kasutades sobilikku GPG kasutajaliidest (nt KGPG).

en: Recover key expires soon
et: Taastamisvõti aegub peagi

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, XMLStorageSettings)
en: GPG encryption settings
et: GPG krüptimine seadistused

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, XMLStorageSettings)
en: This page allows you to set the parameters for encrypted file storage of your <b>KMyMoney</b> data based on <b>GPG</b>.<p>
    Access to the settings is disabled if <b>GPG</b> could not be detected on your system. In this case, please make sure that <b>GPG</b> is working properly for the current user.<p>
    The <i>additional recovery encryption</i> is only accessible, if the necessary key for <b>kmymoney-recover@users.sourceforge.net</b> with id 0x8AFDDC8E is found in your keyring.
et: Siin saab määrata parameetrid <b>KMyMoney</b> andmete krüptitud failina salvestamiseks <b>GPG</b> abil.<p>
    Seadistusi ei saa muuta, kui süsteemis ei leita <b>GPG</b>-d. Sel juhul kontrolli, kas aktiivne kasutaja ikka saab üldse <b>GPG</b>-d kasutada.<p>
    <i>Täiendav taastuskrüptimine</i> on kasutatav ainult siis, kui sinu võtmerõngas leitakse <b>kmymoney-recover@users.sourceforge.net</b> võti ID-ga 0x8AFDDC8E.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_WriteDataEncrypted)
en: Use GPG encryption
et: GPG krüptimise kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Your key
et: Sinu võti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_masterKeyCombo)
en: This combo box lists all the secret keys you have in your keyring. Select the one you want to use for encryption when saving to a file.
et: Liitkastis on kirjas kõik sinu võtmerõngas leiduvad salajased võtmed. Vali see, mida soovid faili salvestamisel krüptimiseks kasutada.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (KEditListWidget, kcfg_GpgRecipientList)
en: Additional keys
et: Lisavõtmed

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KEditListWidget, kcfg_GpgRecipientList)
en: Enter the id of the key you want to use for data encryption. This can either be an e-mail address or the hexadecimal key id. In case of the key id do not forget the leading 0x.
et: Sisesta võtme ID, mida soovid kasutada oma andmete krüptimisel. See võib olla e-posti aadress või kuueteistkümnendsüsteemis võtme ID. Viimasel juhul ära unusta kontrollimast, et selle alguses seisaks ikka 0x.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLed, m_userKeysFound)
en: This symbol denotes, if the key for the given user id has been found in your keyring. It is green when found, dark otherwise.
et: See sümbol märgib, kas võtmerõngas leiti antud kasutaja ID võti. Roheline tähendab, et võti leiti, tume, et mitte.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLed, m_recoverKeyFound)
en: This symbol denotes, if the KMyMoney recovery key has been found in your keyring. It is green when found, dark otherwise.
et: See sümbol märgib, kas võtmerõngas leiti antud KMyMoney taastamisvõti. Roheline tähendab, et võti leiti, tume, et mitte.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Recover Key available in keyring
et: Võtmerõngas sisaldab taastamisvõtit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EncryptRecover)
en: Also encrypt with KMyMoney's recover key
et: Krüptimine ka KMyMoney taastamisvõtmega

note: i18n: ectx: label, entry (AlwaysShowNrField), group (General Options)
en: Always show a No. field in transaction form
et: Tehinguvormis näidatakse alati numbrivälja

note: i18n: ectx: label, entry (AutoFillTransaction), group (General Options)
en: Auto fill with previous transaction data
et: Automaattäitmine eelmise tehingu andmetega

note: i18n: ectx: label, entry (AutoFillDifference), group (General Options)
en: Treat two transactions as identical, if amount differs by less than
et: Kahe tehingu pidamine identseks, kui kogus erineb vähem kui

note: i18n: ectx: label, entry (AutoFillUseMemos), group (General Options)
en: When auto fill with previous transaction data use the memos
et: Automaattäitmisel eelmise tehingu andmetega kasutatakse memosid

note: i18n: ectx: label, entry (AutoSaveFile), group (General Options)
en: Autosave file periodically
et: Faili perioodiline automaatne salvestamine

note: i18n: ectx: label, entry (AutoReconciliation), group (General Options)
en: Automatically find which transactions match the given reconciliation data
et: Automaatne tuvastamine, millised tehingud vastavad määratud kooskõlastamisandmetele

note: i18n: ectx: label, entry (AutoBackupCopies), group (General Options)
en: Number of backup files to keep
et: Säilitatavate varukoopiafailide arv

note: i18n: ectx: label, entry (AutoSavePeriod), group (General Options)
en: Autosave interval in minutes
et: Automaatse salvestamise intervall minutites

note: i18n: ectx: label, entry (AutoSaveOnClose), group (General Options)
en: Autosave file upon close
et: Faili automaatne salvestamine sulgemisel

note: i18n: ectx: label, entry (CheckSchedule), group (General Options)
en: Check schedules upon startup
et: Ajaplaanide kontrollimine käivitamisel

note: i18n: ectx: label, entry (ExternalCalculator), group (General Options)
en: Name of external calculator program
et: Välise kalkulaatoriprogrammi nimi

note: i18n: ectx: label, entry (HolidayRegion), group (General Options)
en: Name of region used for non-processing days
et: Piirkond mitte-pangapäevade arvestamiseks

note: i18n: ectx: label, entry (EnterMovesBetweenFields), group (General Options)
en: Using the Enter key moves between the fields
et: Klahviga Enter saab liikuda väljade vahel

note: i18n: ectx: label, entry (StartLastViewSelected), group (General Options)
en: Start with last selected view or homepage
et: Käivitamine viimati avatud vaatega või kodulehega

note: i18n: ectx: label, entry (LastViewSelected), group (General Options)
en: The last selected view
et: Viimati valitud vaade

note: i18n: ectx: label, entry (WriteDataEncrypted), group (General Options)
en: Use GPG to encrypt data file
et: GPG kasutamine andmefaili krüptimiseks

note: i18n: ectx: label, entry (EncryptRecover), group (General Options)
en: Also encrypt against recover key
et: Krüptimine ka taastamisvõtmega

note: i18n: ectx: label, entry (GpgRecipient), group (General Options)
en: GPG User ID (deprecated)
et: GPG kasutaja ID (iganenud)

note: i18n: ectx: label, entry (GpgRecipientList), group (General Options)
en: GPG User ID
et: GPG kasutaja ID

note: i18n: ectx: label, entry (ExpertMode), group (General Options)
en: Run in expert (accountant) mode
et: Käivitamine ekspert- ehk raamatupidajarežiimis

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSplash), group (General Options)
en: Show splash screen during startup
et: Tiitelkuva näitamine käivitamisel

note: i18n: ectx: label, entry (syncLedgerInvestment), group (General Options)
en: Synchronize account in ledger and investment view
et: Konto sünkroonimine pearaamatu- ja investeeringuvaates

note: i18n: ectx: label, entry (viewType), group (General Options)
en: The type of the KMyMoney view
et: KMyMoney vaate tüüp

note: i18n: ectx: label, entry (firstTimeRun), group (General Options)
en: First time switch to start new user wizard
et: Esimesel korral käivitatakse uue kasutaja nõustaja

note: i18n: ectx: label, entry (showTitleBar), group (General Options)
en: Show title bar on each view
et: Tiitliriba näitamine igas vaates

note: i18n: ectx: label, entry (stdTransactionFormTabOrder), group (General Options)
en: Tab order of edit widgets in transaction form
et: Redigeerimisvidinate kaartide järjekord tehinguvormis

note: i18n: ectx: label, entry (stdTransactionRegisterTabOrder), group (General Options)
en: Tab order of edit widgets in register
et: Redigeerimisvidinate kaartide järjekord registris

note: i18n: ectx: label, entry (ItemList), group (Homepage Options)
en: Order of items on homepage
et: Elementide järjekord kodulehel

note: i18n: ectx: label, entry (ZoomFactor), group (Homepage Options)
en: Zoom factor used for home view HTML page
et: Kodulehe HTML-lehekülje suurendustegur

note: i18n: ectx: label, entry (RememberZoomFactor), group (Homepage Options)
en: Remember (manually adjusted) zoom factor in home view on program end.
et: Kodulehe (käsitsi muudetud) suurendustegur jäetakse rakenduse töö lõpetamisel meelde.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowLimitInfo), group (Homepage Options)
en: Show account limit information on the Homepage
et: Konto piirangu teabe näitamine kodulehel

note: i18n: ectx: label, entry (ShowBalanceStatusOfOnlineAccounts), group (Homepage Options)
en: Show balance status on the Homepage for accounts where data imports include balance information.
et: Bilansi oleku näitamine kodulehel kontode puhul, mille imporditud andmed sisaldavad bilansiteavet.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowCountOfUnmarkedTransactions), group (Homepage Options)
en: Show number of not marked transactions per account on the Homepage [!M]
et: Märkimata tehingute arvu näitamine kodulehel kontode kaupa [!M]

note: i18n: ectx: label, entry (ShowCountOfClearedTransactions), group (Homepage Options)
en: Show number of cleared transactions per account on the Homepage [C]
et: Kontrollitud tehingute näitamine kontode kaupa kodulehel [C]

note: i18n: ectx: label, entry (ShowCountOfNotReconciledTransactions), group (Homepage Options)
en: Show number of not reconciled (not marked + cleared) transactions per account on the Homepage [!R]
et: Kooskõlastamata (märkimata ja kontrollimata) tehingute arvu näitamine kodulehel kontode kaupa [!R]

note: i18n: ectx: label, entry (ShowDateOfLastReconciliation), group (Homepage Options)
en: Show date of last reconciliation on the Homepage
et: Viimase kooskõlastamise kuupäeva näitamine kodulehel

note: i18n: ectx: label, entry (useCustomColors), group (Color Options)
en: Use custom colors
et: Kohandatud värvide kasutamine

note: i18n: ectx: label, entry (transactionImportedColor), group (Color Options)
en: Background color for imported transactions
et: Imporditud tehingute tausta värv

note: i18n: ectx: label, entry (transactionMatchedColor), group (Color Options)
en: Background color for matched transactions
et: Sobivate tehingute tausta värv

note: i18n: ectx: label, entry (transactionErroneousColor), group (Color Options)
en: List color for erroneous transactions
et: Vigaste tehingute tausta värv

note: i18n: ectx: label, entry (missingConversionRateColor), group (Color Options)
en: List color for missing conversion rate
et: Puuduva vahetuskursiga nimekirja värv

note: i18n: ectx: label, entry (groupMarkerColor), group (Color Options)
en: Background color for group marker
et: Rühmatähise taustavärv

note: i18n: ectx: label, entry (fieldRequiredColor), group (Color Options)
en: Background color for required fields
et: Nõutavate väljade taustavärv

note: i18n: ectx: label, entry (ShowCategoriesInAccountsView), group (List Options)
en: Show categories in the accounts view
et: Kategooriate näitamine kontovaates

note: i18n: ectx: label, entry (HideFinishedSchedules), group (List Options)
en: Hide finished schedules
et: Lõpetatud ajaplaanide peitmine

note: i18n: ectx: label, entry (ShowPlannedScheduleDates), group (List Options)
en: Show schedules with planned date
et: Planeeritud kuupäevaga ajaplaanide näitamine

note: i18n: ectx: label, entry (ShowFancyMarker), group (List Options)
en: Show fancy group markers
et: Uhkete rühmatähiste näitamine

note: i18n: ectx: label, entry (ShowFiscalMarker), group (List Options)
en: Show fancy markers for previous and current fiscal year
et: Uhkete eelmise ja praeguse rahandusaasta tähiste näitamine

note: i18n: ectx: label, entry (FiscalYearBegin), group (List Options)
en: Starting month of the fiscal year
et: Rahandusaasta alguskuu

note: i18n: ectx: label, entry (FiscalYearBeginDay), group (List Options)
en: Starting day of the fiscal year
et: Rahandusaasta alguspäev

note: i18n: ectx: label, entry (StartDate), group (List Options)
en: Start date
et: Alguskuupäev

note: i18n: ectx: label, entry (logPath), group (List Options)
en: Log file path
et: Logifaili asukoht

note: i18n: ectx: label, entry (useSystemFont), group (List Options)
en: Use system font
et: Süsteemse fondi kasutamine

note: i18n: ectx: label, entry (sortNormalView), group (List Options) i18n: ectx: label, entry (sortReconcileView), group (List Options)
en: Sort order of register in normal view
et: Registri sortimisjärjekord tavalises vaates

note: i18n: ectx: label, entry (sortSearchView), group (List Options)
en: Sort order of register in search dialog
et: Registri sortimisjärjekord otsingudialoogis

note: i18n: ectx: label, entry (defaultReconciliationState), group (List Options)
en: Default reconciliation state for transactions entered during reconciliation
et: Vaikimisi kooskõlastamise olek kooskõlastamise ajal sisestatud tehingute puhul

note: i18n: ectx: label, entry (matchInterval), group (Import options)
en: Number of days (plus/minus) to search for matching transactions
et: Päevade arv (pluss-miinus) sobivate tehingute otsimisel

note: i18n: ectx: label, entry (askForPayeeCategory), group (Import options)
en: During import, ask for a new payee's default category
et: Impordi ajal päritakse uue maksesaaja vaikimisi kategooriat

note: i18n: ectx: label, entry (qifCash), group (QIF Options)
en: additional names for cash account
et: Sularahakonto lisanimed

note: i18n: ectx: label, entry (qifBank), group (QIF Options)
en: additional names for checking account
et: Arvelduskonto lisanimed

note: i18n: ectx: label, entry (qifCreditCard), group (QIF Options)
en: additional names for credit card account
et: Kreeditkaardikonto lisanimed

note: i18n: ectx: label, entry (qifAsset), group (QIF Options)
en: additional names for asset account
et: Varakonto lisanimed

note: i18n: ectx: label, entry (qifOpeningBalance), group (QIF Options)
en: additional names for opening balance payee
et: Algsaldo maksesaaja lisanimed

note: i18n: ectx: label, entry (qifInvoice), group (QIF Options)
en: additional names for invoice accounts
et: Arvekontode lisanimed

note: i18n: ectx: label, entry (showAccountsExpanded), group (Account View Settings)
en: Show accounts view expanded when loaded
et: Laiendatud kontovaate kuvamine laadimisel

note: i18n: ectx: label, entry (MaximumLegendItems), group (Chart Settings)
en: Maximum quantity of legend items to display on charts
et: Maksimaalne kuvatavate diagrammi legendi elementide arv

note: i18n: ectx: label, entry (ChartsPalette), group (Chart Settings)
en: The palette used to render charts
et: Diagrammide renderdamisel kasutatav palett

note: i18n: ectx: label, entry (CssFileDefault), group (Chart Settings)
en: Name of default CSS file
et: Vaikimisi CSS-faili nimi

en: The posting date of the transaction.
et: Tehingu sooritamise kuupäev.

en: The posting date is prior to the opening date of account <b>%1</b>.
et: Sooritamise kuupäev on varasem kui konto <b>%1</b> avamispäev.

en: Unable to delete account '%1'. Cause: %2
et: Konto "%1" kustutamine nurjus. Põhjus: %2

en: <qt>You have closed this account. It remains in the system because you have transactions which still refer to it, but it is not shown in the views. You can make it visible again by going to the View menu and selecting <b>Show all accounts</b> or by deselecting the <b>Do not show closed accounts</b> setting.</qt>
et: <qt>Oled selle konto sulgenud. See on süsteemis alles, sest sul on tehinguid, mis endiselt viitavad sellele, aga seda ei näidata vaadetes. Soovi korral saad selle taas nähtavaks muuta, kui valid menüüst Vaade <b>Kõigi kontode näitamine</b> või eemaldad märke valiku <b>Suletud kontosid ei näidata</b> eest.</qt>

en: Information
et: Teave

en: Do you really want to remove the mapping of account <b>%1</b> to an online account? Depending on the details of the online banking method used, this action cannot be reverted.
et: Kas tõesti eemaldada konto <b>%1</b> seostamine võrgukontoga? Sõltuvalt kasutatava internetipanganduse meetodi üksikasjadest ei pruugi olla võimalik seda toimingut enam tagasi võtta.

en: Remove mapping to online account
et: Internetikontoga seostamine eemaldamine

en: Unable to unmap account from online account: %1
et: Konto seose katkestamine võrgukontoga nurjus. %1

en: You try to map a brokerage account to an online account. This is usually not advisable. In general, the investment account should be mapped to the online account. Please cancel if you intended to map the investment account, continue otherwise
et: Võite üritada seostada vahendustehingute kontot võrgukontoga. Enamasti ei ole see soovitatav. Üldiselt tuleks võrgukontoga seostada investeerimiskonto. Palun loobu, kui sul oligi kavas seostada investeerimiskonto.

en: Mapping brokerage account
et: Vahendustehingute konto seostamine

en: Select online banking plugin
et: Internetipanganduse plugina valimine

en: Unable to map account to online account: %1
et: Konto seostamine võrgukontoga nurjus: %1

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_collapseButton)
en: Collapse all accounts in the list
et: Kõigi kontode kokkukerimine nimekirjas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_expandButton)
en: Expand all accounts in the list
et: Kõigi kontode lahtikerimine nimekirjas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_hiddenCategories)
en: Note: Unused categories are not shown as selected by settings.
et: Märkus: vastavalt seadistustele ei näidata kasutamata kategooriaid.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_totalProfitsLabel)
en: Total Profits:
et: Kogukasum:

en: Edit account '%1'
et: Konto "%1" muutmine

en: Unable to modify account '%1'. Cause: %2
et: Konto "%1" muutmine nurjus. Põhjus: %2

en: The balance of the account must be zero before the account can be closed
et: Enne konto sulgemist peab selle bilanss olema nullis

en: All subaccounts must be closed before the account can be closed
et: Enne konto sulgemist peavad kõik alamkontod olema suletud

en: This account is still included in an active schedule
et: See on konto on endiselt aktiivses ajaplaanis

en: This account is still mapped to an online account
et: See konto on endiselt seostatud võrgukontoga

en: Edit category '%1'
et: Kategooria "%1" muutmine

en: Unable to modify category '%1'. Cause: %2
et: Kategooria "%1" muutmine nurjus. Põhjus: %2

en: Unable to exchange category <b>%1</b> with category <b>%2</b>. Reason: %3
et: Kategooria <b>%1</b> asendamine kategooriaga <b>%2</b> nurjus. Põhjus: %3

en: <qt>Do you really want to delete category <b>%1</b>?</qt>
et: <qt>Kas tõesti kustutada kategooria <b>%1</b>?</qt>

en: <qt>Unable to delete category <b>%1</b>. Cause: %2</qt>
et: <qt>Kategooria <b>%1</b> kustutamine nurjus. Põhjus: %2</qt>

en: <qt>Do you want to delete category <b>%1</b> with all its sub-categories or only the category itself? If you only delete the category itself, all its sub-categories will be made sub-categories of <b>%2</b>.</qt>
et: <qt>Kas kustutada kategooria <b>%1</b> koos kõigi alamkategooriatega või ainult kategooria ise? Kui kustutad ainult kategooria enda, muudetakse kõik selle alamkategooriad kategooria <b>%2</b> alamkategooriateks.</qt>

en: Delete all
et: Kustuta kõik

en: Just the category
et: Ainult kategooria

en: <p>Some sub-categories of category <b>%1</b> cannot be deleted, because they are still used. They will be made sub-categories of <b>%2</b>. Proceed?</p>
et: <p>Mõnda kategooria <b>%1</b> alamkategooriat ei saa kustutada, sest need on veel kasutusel. Need muudetakse kategooria <b>%2</b> alamkategooriateks. Kas jätkata?</p>

en: <qt>Unable to delete a sub-category of category <b>%1</b>. Reason: %2</qt>
et: <qt>Kategooria <b>%1</b> alamkategooria kustutamine nurjus. Põhjus: %2</qt>

en: Unable to delete category '%1'. Cause: %2
et: Kategooria '%1' kustutamine nurjus. Põhjus: %2

en: Reconcile
et: Kooskõlastamine

en: Reconcile - disabled because you are currently reconciling <b>%1</b>
et: Kooskõlastamine - keelatud, sest praegu kooskõlastatakse kontot <b>%1</b>

en: Duplicate the current selected transactions
et: Valitud tehingute kloonimine

[ctx: Button text for unmatch transaction]
en: Unmatch
et: Eemalda sobivus

en: Difference: %1
et: Erinevus: %1

en: Balance: %1
et: Bilanss: %1

en: Investment value: %1%2
et: Investeering väärtus: %1%2

en: KMyMoney has detected transactions matching your reconciliation data.
    Would you like KMyMoney to clear these transactions for you?
et: KMyMoney tuvastas kooskõlastamisandmetega kokkusobivad tehingud.
    Kas soovid, et KMyMoney märgiks need tehingud kontrollituks?

en: At least one split of the selected transactions has been reconciled. Do you wish to continue to edit the transactions anyway?
et: Vähemalt üks valitud tehingute alltehing on kooskõlastatud. Kas jätkata sellest hoolimata tehingute muutmist?

en: Transaction already reconciled
et: Tehing on juba kooskõlastatud

en: Cannot create transactions when no account is selected.
et: Tehinguid ei saa luua, kui kontot pole valitud.

en: Cannot create transactions in the context of a category.
et: Kategooria kontekstis ei saa tehinguid luua.

en: Cannot create transactions in a closed account.
et: Suletud kontos ei saa tehinguid luua.

en: Cannot edit transactions in the context of a category.
et: Kategooria kontekstis ei saa tehinguid muuta.

en: Cannot edit investment transactions and non-investment transactions together.
et: Investeerimis- ja mitteinvesteerimistehinguid ei saa koos muuta.

en: Cannot edit multiple split transactions at once.
et: Mitut tükeldatud tehingut ei saa korraga muuta.

en: Cannot edit investment transactions in the context of this account.
et: Selle konto kontekstis ei saa investeerimistehinguid muuta.

en: <p>Please select what you want to do: discard the changes, save the changes or continue to edit the transaction.</p><p>You can also set an option to save the transaction automatically when e.g. selecting another transaction.</p>
et: <p>Palun vali, mida soovid ette võtta: tühistada muudatused, salvestada muudatused või jätkata tehingu muutmist.</p><p>Samuti võib lasta tehingu automaatselt salvestada, kui näiteks valid teise tehingu.</p>

en: End transaction edit
et: Tehingu muutmise lõpetamine

en: <p>Please select what you want to do: discard or save the changes.</p><p>You can also set an option to save the transaction automatically when e.g. selecting another transaction.</p>
et: <p>Palun vali, mida soovid ette võtta: tühistada muudatused või salvestada need.</p><p>Samuti võib lasta tehingu automaatselt salvestada, kui näiteks valid teise tehingu.</p>

en: At least one split of the selected transactions has been reconciled. Do you wish to delete the transactions anyway?
et: Vähemalt üks valitud tehingute alltehing on kooskõlastatud. Kas sellest hoolimata kustutada tehingud?

en: Do you really want to delete the selected transaction? | Do you really want to delete all %1 selected transactions?
et[0]: Kas tõesti kustutada valitud tehing?
et[1]: Kas tõesti kustutada kõik %1 valitud tehingut?

en: Delete transaction
et: Tehingu kustutamine

en: Unable to duplicate transaction(s)
et: Tehingu(te) kloonimine nurjus

en: Unable to accept transaction
et: Tehinguga nõustumine nurjus

en: Unable to modify transaction
et: Tehingu muutmine nurjus

en: Date: %1
et: Kuupäev: %1

[ctx: Name for unknown payee]
en: Unknown
et: Teadmata

en: Payee: %1
et: Maksesaaja: %1

en: Amount: %1
et: Kogus: %1

en: You are about to finish the reconciliation of this account with a difference between your bank statement and the transactions marked as cleared.
    Are you sure you want to finish the reconciliation?
et: Oled lõpetamas konto kooskõlastamist, kuigi pangaväljavõtte ja kontrollituks märgitud tehingute vahel valitseb erinevusi.
    Kas tõesti soovid kooskõlastamise lõpetada?

en: Confirm end of reconciliation
et: Kooskõlastamise lõpetamise kinnitus

en: Statement Details
et: Pangaväljavõtte üksikasjad

en: Statement Deposit Details
et: Pangaväljavõtte laekumiste üksikasjad

en: Statement Payment Details
et: Pangaväljavõtte maksete üksikasjad

en: %1 deposit (%2) | %1 deposits (%2)
et[0]: %1 laekumine (%2)
et[1]: %1 laekumist (%2)

en: %1 charge (%2) | %1 charges (%2)
et[0]: %1 tagasimakse (%2)
et[1]: %1 tagasimakset (%2)

en: %1 payment (%2) | %1 payments (%2)
et[0]: %1 makse (%2)
et[1]: %1 makset (%2)

en: Go to '%1'
et: Mine "%1" juurde

en: Statement: %1
et: Pangaväljavõte: %1

[ctx: Cleared balance]
en: Cleared: %1
et: Kontrollitud: %1

en: Last reconciled: %1
et: Viimati kooskõlastatud: %1

en: Never reconciled
et: Pole kunagi kooskõlastatud

en: Cannot process transaction with focus if it is not selected.
et: Fookuses olevat tehingut ei saa töödelda, kui see pole valitud.

en: Unable to delete transaction(s)
et: Tehingu(te) kustutamine nurjus

en: Unable to unmatch the selected transactions
et: Valitud tehingutelt sobivuse eemaldamine nurjus

en: Unable to match the selected transactions
et: Valitud tehingute sobitamine nurjus

en: Running automatic reconciliation
et: Automaatne kooskõlastamine

en: Before KMyMoney can give you detailed information about your financial status, you need to create at least one account. Until then, KMyMoney shows the welcome page instead.
et: KMyMoney saab anda üksikasjalikku teavet sinu finantsolukorra kohta alles siis, kui oled loonud vähemalt ühe konto. Seni näitab KMyMoney lihtsalt avalehekülge.

en: Your Financial Summary
et: Minu finantskokkuvõte

en: Preferred Accounts
et: Eelistatud kontod

en: Payment Accounts
et: Maksekontod

en: Show KMyMoney welcome page
et: Näita KMyMoney avalehekülge

en: Overdue payments
et: Hilinenud maksed

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, ScheduleWizardPage)
en: Schedule
et: Ajaplaan

en: Balance after
et: Bilanss pärast

en: Today's due payments
et: Tänase tähtajaga maksed

en: Future payments
et: Tulevased maksed

[ctx: Less...]
en: Show fewer schedules on the list
et: Vähem ajaplaane nimekirjas

[ctx: More...]
en: Show more schedules on the list
et: Rohkem ajaplaane nimekirjas

en: Enter schedule
et: Sisenea ajaplaani

en: Skip schedule
et: Jäta ajaplaan vahele

en: Edit schedule
et: Muuda ajaplaani

en:  (%1 payment) |  (%1 payments)
et[0]:  (%1 makse)
et[1]:  (%1 makset)

[ctx: Header cleared]
en: C
et: Kn

[ctx: Header not reconciled]
en: !R
et: !Ko

en: Last Reconciled
et: Viimati kooskõlastatud

en: To Minimum Balance / Maximum Credit
et: Jääk enne piiranguid

[ctx: Forecast days]
en: %1 Day Forecast | %1 Day Forecast
et[0]: %1 päeva ennustus
et[1]: %1 päeva ennustus

[ctx: Forecast days]
en: %1 day | %1 days
et[0]: %1 päev
et[1]: %1 päeva

en: Assets and Liabilities Summary
et: Vara ja kohustiste kokkuvõte

en: Asset Accounts
et: Varakontod

en: Liability Accounts
et: Kohustiskontod

en: Total Assets
et: Vara kokku

en: Total Liabilities
et: Kohustisi kokku

en: Cash Flow Summary
et: Rahakäibe kokkuvõte

en: Income and Expenses of Current Month
et: Tulud ja kulud käesoleval kuul

en: Scheduled Income
et: Planeeritud tulu

en: Expenses
et: Kulud

en: Scheduled Expenses
et: Planeeritud kulu

en: Liquid Assets and Liabilities
et: Likviidne vara ja kohustised

en: Liquid Assets
et: Likviidne vara

en: Transfers to Liquid Liabilities
et: Ülekanded likviidsetesse kohustistesse

en: Liquid Liabilities
et: Likviidsed kohustised

en: Other Transfers
et: Muud ülekanded

en: Cash Flow Status
et: Rahakäibe staatus

en: Expected Liquid Assets
et: Oodatav likviidne vara

en: Expected Liquid Liabilities
et: Oodatavad likviidsed kohustised

en: Expected Profit/Loss
et: Oodatav kasum/kahjum

en: Unable to store institution: %1
et: Rahaasutuse salvestamine nurjus: %1

en: Unable to edit institution: %1
et: Rahaasutuse muutmine nurjus: %1

en: <p>Do you really want to delete the institution <b>%1</b>?</p>
et: <p>Kas tõesti kustutada rahaasutus <b>%1</b>?</p>

en: Unable to delete institution: %1
et: Rahaasutuse kustutamine nurjus: %1

en: <p>Do you really want to delete the investment <b>%1</b>?</p>
et: <p>Kas tõesti kustutada investeering <b>%1</b>?</p>

en: Delete investment
et: Investeeringu kustutamine

en: Unable to delete investment: %1
et: Investeeringu kustutamine nurjus: %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KInvestmentView)
en: Investment Summary
et: Investeeringu kokkuvõte

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_equitiesTab)
en: Equities
et: Finantsinstrumendid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Select Account:
et: Konto:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, m_equitiesTree)
en: Summary of the equities contained in this account, showing your holdings and their most recent price.
et: Kontos leiduvate finantsinstrumentide kokkuvõte, mis näitab nende portfelle ja uusimaid hindu.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_editSecurityButton)
en: Change the security information of the selected entry.
et: Valitud kirje väärtpaberiteabe muutmine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_deleteSecurityButton)
en: Remove this security item from the file
et: Väärtpaberi eemaldamine failis

en: Ledgers
et: Pearaamatud

en: New ledger
et: Uus pearaamat

en: Do you want to show <b>%1</b> column on every loaded view?
et: Kas näidata veergu <b>%1</b> kõigis laaditud vaadetes?

en: Do you want to hide <b>%1</b> column on every loaded view?
et: Kas peita veerg <b>%1</b> kõigis laaditud vaadetes?

en: Show home page
et: Kodulehe näitamine

en: Show institutions page
et: Rahaasutuste näitamine

en: Show accounts page
et: Kontode lehe näitamine

en: Show scheduled transactions page
et: Planeeritud tehingute lehe näitamine

en: Show categories page
et: Kategooriate lehe näitamine

en: Show tags page
et: Siltide lehe näitamine

en: Show payees page
et: Maksesaajate lehe näitamine

en: Show ledgers page
et: Pearaamatute lehe näitamine

en: Show investments page
et: Investeeringute lehe näitamine

en: Show reports page
et: Aruannete lehe näitamine

en: Show budget page
et: Eelarvete lehe näitamine

en: Show forecast page
et: Ennustuste lehe näitamine

en: Show outbox page
et: Väljundkasti lehe näitamine

en: Unable to add schedule: %1
et: Ajaplaani lisamine nurjus: %1

en: A payee with the name '%1' already exists. It is not advisable to have multiple payees with the same identification name. Are you sure you would like to rename the payee?
et: Maksesaaja nimega "%1" on juba olemas. Ei ole soovitatav, et mitu maksesaajat kannaks üht ja sama nime. Kas tõesti soovid maksesaaja nime muuta?

en: Unable to modify payee
et: Maksesaaja muutmine nurjus

en: <p>Do you really want to remove the payee <b>%1</b>?</p>
et: <p>Kas tõesti eemaldada maksesaaja <b>%1</b>?</p>

en: Do you really want to remove all selected payees?
et: Kas tõesti eemaldada kõik valitud maksesaajad?

en: Remove Payee
et: Maksesaaja eemaldamine

en: <p>Do you really want to merge the selected payees?
et: <p>Kas tõesti ühendada kõik valitud maksesaajad?

en: Merge Payees
et: Maksesaajate ühendamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Your payees
et: Sinu maksesaajad

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_newButton)
en: Creates a new payee
et: Uue maksesaaja loomine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_newButton)
en: Use this to create a new payee.
et: Sellega saab luua uue maksesaaja.

[ctx: New payee]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_newButton)
en: New
et: Uus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_renameButton)
en: Rename the current selected payee
et: Valitud maksesaaja nime muutmine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_renameButton)
en: Use this to start renaming the selected payee.
et: Sellega saab muuta valitud maksesaaja nime.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_deleteButton)
en: Delete selected payee(s)
et: Valitud maksesaaja(te) kustutamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_deleteButton)
en: Use this to delete the selected payee. You can also select multiple payees to be deleted.
et: Sellega saab kustutada valitud maksesaaja. Kustutamiseks võib valida ka mitu maksesaajat.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_mergeButton)
en: Merge multiple selected payees
et: Mitme valitud maksesaaja ühendamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_mergeButton)
en: Use this to merge multiple selected payees.
et: Sellega saab ühendada mitu valitud maksesaajat.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_mergeButton)
en: Merge
et: Ühenda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_balanceLabel)
en: Balance:
et: Bilanss:

[ctx: Street address]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, addressTab)
en: Address
et: Aadress

[ctx: E-mail address]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: E-Mail:
et: E-post:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5_2)
en: State:
et: Olek:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_2)
en: Notes
et: Märkused

[ctx: Street address]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: Address:
et: Aadress:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_sendMail)
en: Creates new e-mail to your payee.
et: Uue e-posti aadressi loomine maksesaajale.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_sendMail)
en: Use this to create new e-mail to your payee.
et: Sellega saab luua maksesaajale uue e-posti aadressi.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, matchingTab)
en: Matching
et: Sobivus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Match method
et: Sobitamisviis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkMatchIgnoreCase)
en: Ignore Case
et: Tõstutundetu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (KEditListWidget, matchKeyEditList)
en: List of matching names
et: Sobivate nimede nimekiri

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KEditListWidget, matchKeyEditList)
en: This list contains the names that will match this payee if a transaction is imported from an external source. Keep in mind, that you can specify regular expressions here.
et: Nimekiri sisaldab nimesid, mis sobivad selle maksesaajaga, kui tehing imporditakse välisest allikast. Pane tähele, et siin võib kasutada ka regulaaravaldisi.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, defaultAccountTab)
en: Default Category
et: Vaikimisi kategooria

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkEnableDefaultCategory)
en: Use the default category for new transactions with this payee
et: Vaikimisi kategooria kasutamine selle maksesaaja uute tehingute puhul

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDefaultCategory)
en: Default category:
et: Vaikimisi kategooria:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonSuggestACategory)
en: Suggest a category
et: Paku kategooria

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabPayeeIdentifiers)
en: Account Numbers
et: Kontonumbrid

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_syncAddressbook)
en: Fetches the payee's data from your addressbook.
et: Maksesaaja andmete tõmbamine aadressiraamatust.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_syncAddressbook)
en: Use this to fetch payee's data.
et: Selle abil saab tõmmata maksesaaja andmed.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_syncAddressbook)
en: Sync
et: Sünkrooni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_updateButton)
en: Update
et: Uuenda

[ctx: @item No matching]
en: No matching
et: Sobivus puudub

[ctx: @item Match Payees name partially]
en: Match Payees name (partial)
et: Sobivus maksesaaja nime järgi (osaliselt)

[ctx: @item Match Payees name exactly]
en: Match Payees name (exact)
et: Sobivus maksesaaja nime järgi (täpselt)

[ctx: @item Search match in list]
en: Match on a name listed below
et: Sobivus allpool toodud nime järgi

[ctx: @item Show all payees]
en: All
et: Kõik

[ctx: @item Show only used payees]
en: Used
et: Kasutatud

[ctx: @item Show only unused payees]
en: Unused
et: Kasutamata

en: Balance: %1%2
et: Bilanss: %1%2

en: At least one transaction/scheduled transaction or loan account is still referenced by a payee. Currently you have all payees selected. However, at least one payee must remain so that the transaction/scheduled transaction or loan account can be reassigned.
et: Maksesaajaga on endiselt seotud vähemalt üks tehing/planeeritud tehing või laenukonto. Praegu on valitud kõik maksesaajad. Ent vähemalt üks maksesaaja peab alles jääma, et tehing/planeeritud tehing või laenukonto oleks võimalik ümber suunata.

en: Unable to reassign payee of transaction/split
et: Tehingu/alltehingu maksesaaja ümbersuunamine nurjus

en: Nothing to merge.
et: Pole midagi ühendada.

en: Unable to remove payee(s)
et: Maksesaajate eemaldamine nurjus

en: KMyMoney has detected some overdue scheduled transactions for this account. Do you want to enter those scheduled transactions now?
et: KMyMoney avastas selle konto puhul mõned hilinenud planeeritud tehingud. Kas sisestada need planeeritud tehingud nüüd?

en: Scheduled transactions found
et: Leiti planeeritud tehingud

en: Error executing item
et: Tõrge elemendi käivitamisel

en: Unable to filter account
et: Kontot ei saa filtreerida

en: Bills
et: Arved

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_typeBox)
en: Deposits
et: Laekumised

en: Loans
et: Laenud

en: <p>Are you sure you want to delete the scheduled transaction <b>%1</b>?</p>
et: <p>Kas tõesti kustutada planeeritud tehing <b>%1</b>?</p>

en: In case of loan payments it is currently not possible to recreate the scheduled transaction.
et: Laenumaksete puhul ei ole veel võimalik planeeritud tehingut taasluua.

en: Unable to remove scheduled transaction '%1'
et: Planeeritud tehingu "%1" eemaldamine nurjus

[ctx: Copy of scheduled transaction name]
en: Copy of %1
et: %1 koopia

en: Unable to duplicate scheduled transaction: '%1'
et: Planeeritud tehingu kloonimine nurjus: "%1"

en: Unknown scheduled transaction '%1'
et: Tundmatu planeeritud tehing "%1"

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_qbuttonNew)
en: New Scheduled transaction...
et: Uus planeeritud tehing...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_accountsCombo)
en: Filter Accounts
et: Filtreeri kontosid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_scheduleTree)
en: Type/Name
et: Tüüp/nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_scheduleTree)
en: Frequency
et: Sagedus

en: Unable to load accounts:
et: Kontode laadimine nurjus:

en: Unable to enter scheduled transaction '%1'
et: Planeeritud tehingu "%1" sisestamine nurjus

en: Are you sure you wish to stop this scheduled transaction from being entered into the register?
    
    KMyMoney will prompt you again next time it starts unless you manually enter it later.
et: Kas tõesti peatada selle planeeritud tehingu sisestamine registrisse?
    
    KMyMoney küsib seda uuesti järgmise käivitamise ajal, kui sa pole seda just vahepeal käsitsi sisestanud.

en: <qt>Do you really want to skip the <b>%1</b> transaction scheduled for <b>%2</b>?</qt>
et: <qt>Kas tõesti jätta vahele tehing <b>%1</b>, mis on plaanitud aset leidma <b>%2</b>?</qt>

en: <qt>Unable to skip scheduled transaction <b>%1</b>.</qt>
et: <qt>Planeeritud tehingut <b>%1</b> ei saa vahele jätta.</qt>

en: A tag with the name '%1' already exists. It is not advisable to have multiple tags with the same identification name. Are you sure you would like to rename the tag?
et: Silt nimega "%1" on juba olemas. Ei ole soovitatav, et mitu silti kannaks üht ja sama nime. Kas tõesti soovid sildi nime muuta?

en: Unable to modify tag
et: Sildi muutmine nurjus

en: Do you want to save the changes for <b>%1</b>?
et: Kas salvestada <b>%1</b> muudatused??

en: <p>Do you really want to remove the tag <b>%1</b>?</p>
et: <p>Kas tõesti eemaldada silt <b>%1</b>?</p>

en: Do you really want to remove all selected tags?
et: Kas tõesti eemaldada kõik valitud sildid?

en: Remove Tag
et: Eemalda silt

en: At least one transaction/scheduled transaction is still referenced by a tag. Currently you have all tags selected. However, at least one tag must remain so that the transaction/scheduled transaction can be reassigned.
et: Sildiga on endiselt seotud vähemalt üks tehing/planeeritud tehing või laenukonto. Praegu on valitud kõik sildid. Ent vähemalt üks silt peab alles jääma, et tehing/planeeritud tehing või laenukonto oleks võimalik ümber suunata.

en: Unable to reassign tag of transaction/split
et: Tehingu/alltehingu sildi ümbersuunamine nurjus

en: Unable to remove tag(s)
et: Siltide eemaldamine nurjus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Your tags
et: Minu sildid

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_newButton)
en: Creates a new tag
et: Uue sildi loomine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_newButton)
en: Use this to create a new tag.
et: Sellega saab luua uue sildi.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_renameButton)
en: Rename the current selected tag
et: Valitud sildi nime muutmine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_renameButton)
en: Use this to start renaming the selected tag.
et: Sellega saab muuta valitud sildi nime.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_deleteButton)
en: Delete the current selected tag
et: Valitud sildi kustutamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_deleteButton)
en: Use this to delete the selected tag.
et: Sellega saab valitud sildi kustutada.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, detailsGroup)
en: Tag configuration
et: Siltide seadistamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: Tag color:
et: Sildi värv:

[ctx: @item Show all tags]
en: All
et: Kõik

[ctx: @item Show only used tags]
en: Used
et: Kasutatud

[ctx: @item Show only unused tags]
en: Unused
et: Kasutamata

[ctx: @item Show only opened tags]
en: Opened
et: Avatud

[ctx: @item Show only closed tags]
en: Closed
et: Suletud

en: Home Page
et: Koduleht

en: Welcome to KMyMoney
et: Tere tulemast kasutama KMyMoney

en: The free, easy to use, personal finance manager by KDE
et: KDE vaba ja lihtne isiklike rahaasjade haldur

en: Go to My Financial Summary
et: Suundu minu finantskokkuvõtte juurde

en: Start with one of the following activities...
et: Alusta mõnest alljärgnevast tegevusest...

en: Get started and setup accounts
et: Alusta kontode seadistamisega

en: Open an existing data file
et: Ava olemasolev andmefail

en: Learn how to use KMyMoney
et: Õpi tundma KMyMoney kasutamist

en: Visit our website
et: Külasta meie kodulehekülge

en: Get help from our community
et: Hangi abi meie kogukonnalt

en: See what's new in this version
et: Tutvu käesoleva versiooni uuendustega

en: What's new in this version
et: Käesoleva versiooni uuendused

en: What's new in KMyMoney %1
et: KMyMoney %1 uuendused

en: Return to the Welcome page
et: Tagasi avaleheküljele

en: We are pleased to announce a major step forward for what has been described as "the BEST personal finance manager for FREE users".
et: Meil on rõõm teatada suurtest edusammudest "vabade kasutajate parima isiklike rahaasjade halduri" suunas.

en: What's new in this version:
et: Käesoleva versiooni uuendused:

en: Let us know what you think. We hope that you enjoy using the application.
et: Anna teada, mida arvad. Me loodame, et meie rakendus pakub sulle palju rõõmu.

en: Please let us know about any abnormal behavior in the program by selecting <a href="/action?id=help_report_bug">"Report bug..."</a> from the help menu or by sending an e-mail to the developers mailing list.
et: Palun anna teada kõigist ebanormaalsetest ilmingutest programmis, valides menüükäsu <a href="/action?id=help_report_bug">"Saada vearaport..."</a> või saates e-kirja arendajate postiloendisse.

en: The KMyMoney Development Team
et: KMyMoney arendajate meeskond

en: * General changes
et: * Üldised muutused

en: - Port to KDE frameworks and Qt5
et: - Portimine KDE Frameworksi ja Qt5 peale

en: * User Interface changes
et: * Kasutajaliidese muutused

en: - Show more tooltips why features are not available
et: - Rohkem kohtspikreid põhjuste kohta, miks seda või teist võimalust ei saa kasutada

en: - Improved compatibility with dark color schemes
et: - Täiustatud ühtivus tumedate värviskeemidega

en: - Fast switching of main views via Ctrl + number key
et: - Kiire lülitumine peavaadete vahel Ctrl + numbriklahv abil

en: - Improved keyboard navigation
et: - Täiustatud liikumine klaviatuuri abil

en: - View columns are user selectable
et:  Vaate veerge saab valida kasutaja

en: - Use QWebEngine in favor of KHTML when available
et: - Võimaluse korral QWebEngine' kasutamine KHTML-i asemel

en: * Im-/Exporter
et: * Importijad ja eksportijad

en: - Improved CSV importer
et: - Täiustatud CSV importija

en: - Added CSV exporter
et: - CSV eksportija lisamine

en: - Improved payee matching when importing transactions
et: - Täiustatud maksesaajate sobitamine tehingute importimisel

en: * Online services
et: * Võrguteenused

en: - Updated list of application versions for OFX direct import
et: - Rakenduse versioonide loendi uuendamine OFX otseimpordi korral

en: - Get rid of Yahoo as price source
et: - Yahoost kui hinnaallikast loobumine

en: - Supporting OFX client uid required by some banks
et: - OFX kliendi UID toetus, mida nõuavad mõned pangad

en: - Support price download by ISIN
et: - Hindade allalaadimise toetus ISIN-i kaudu

en: This year
et: See aasta

en: Last month
et: Viimane kuu

en: This month
et: See kuu

en: Last week
et: Viimane nädal

en: This week
et: See nädal

en: Yesterday
et: Eile

en: Today
et: Täna

en: Future transactions
et: Tulevased tehingud

en: Next week
et: Järgmine nädal

en: Next month
et: Järgmine kuu

en: Current fiscal year
et: Käesolev rahandusaasta

en: Previous fiscal year
et: Eelmine rahandusaasta

en: Next fiscal year
et: Järgmine rahandusaasta

en: Online statement balance: %1
et: Interneti-pangaväljavõtte bilanss: %1

en: The cost center this transaction should be assigned to.
et: Selle tehingu kuluüksus tuleb omistada.

en: A cost center assignment is required for a transaction in the selected category.
et: Valitud kategooria tehinguks on nõutav kuluüksuse omistamine.

en: The check number used for this transaction.
et: Tehingu tšekinumber.

en: The check number <b>%1</b> has already been used in this account.
et: Tšekinumbrit <b>%1</b> on selles kontos juba kasutatud.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (AmountEdit, amountEditCredit)
en: Credit
et: Kreedit

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (AmountEdit, amountEditDebit)
en: Debit
et: Deebet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, payToLabel)
en: Pay to
et: Makse saab

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, costCenterLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Costcenter
et: Kuluüksus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statusCombo)
en: Cleared
et: Kontrollitud

en: Please select the account number type
et: Palun vali kontonumbri tüüp

en: IBAN and BIC
et: IBAN ja BIC

en: National Account Number
et: Riigisisene kontonumber

en: Open website of <b>%1</b> in your browser.
et: <b>%1</b> veebilehe avamine veebilehitsejas.

[ctx: Split editor summary]
en: Assigned too much
et: Liiga palju omistatud

[ctx: Split editor summary]
en: Unassigned
et: Omistamata

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, newSplitButton)
en: Create a new split
et: Uue alltehingu loomine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newSplitButton)
en: New
et: Uus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mergeButton)
en: In case you have multiple split entries to the same category and you like to keep them as a single split, press this button. The amount for identical categories will be added and stored in a single split for that category.
et: Kui sul on mitu sama kategooria alltehingut ja soovid neid näha ühe alltehinguna, klõpsa sellele nupule. Identsete kategooriate kogus liidetakse ja salvestatakse selle kategooria üheainsa alltehinguna.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteZeroButton)
en: Delete &Zero
et: Kustuta &nulliga

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, deleteAllButton)
en: Use this to delete all splits of this transaction.
et: Sellega saab kustutada kõik selle tehingu alltehingud.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteAllButton)
en: Delete &All
et: Ku&stuta kõik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelButton)
en: &Cancel
et: &Loobu

[ctx: From (Date)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: From
et: Alates

[ctx: To (Date)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: To
et: Kuni

[ctx: Deposits onto account]
en: Deposits
et: Laekumised

[ctx: Payments towards credit card]
en: Payments
et: Maksed

[ctx: Payments made from account]
en: Payments
et: Maksed

[ctx: Payments made with credit card]
en: Charges
et: Tagasimaksed

[ctx: Reconcile state 'Not reconciled']
en: Not reconciled
et: Kooskõlastamata

[ctx: Reconcile state 'Cleared']
en: Cleared
et: Kontrollitud

[ctx: Reconcile state 'Reconciled']
en: Reconciled
et: Kooskõlastatud

[ctx: Reconcile state 'Frozen']
en: Frozen
et: Külmutatud

[ctx: Unknown reconcile state]
en: Unknown
et: Tundmatu

en: Ratio
et: Vahekord

en: Fee Amount
et: Teenustasu kogus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_groupList)
en: Account Types
et: Konto tüübid

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Detailed description
et: Üksikasjalik kirjeldus

[ctx: @title header of the account name column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_accountList)
en: Name
et: Nimi

[ctx: Select all accounts]
en: All
et: Kõik

[ctx: No account]
en: None
et: Puudub

en: Net Worth:
et: Puhasvara:

en: Loss:
et: Kahjum:

en: Profit:
et: Kasum:

[ctx: The balance of the selected budget]
en: Balance:
et: Bilanss:

en: Buy shares
et: Aktsiate ost

en: Sell shares
et: Aktsiate müük

en: Reinvest dividend
et: Dividendi reinvesteerimine

en: Add shares
et: Aktsiate lisamine

en: Remove shares
et: Aktsiate eemaldamine

en: Split shares
et: Aktsiate tükeldamine

en: %1 of %2
et: %1 / %2

en: Payment on %2 for %3 with %1 transaction remaining occurring %4. | Payment on %2 for %3 with %1 transactions remaining occurring %4.
et[0]: Makse %2 summas %3, jääb %1 tehing kordusega %4.
et[1]: Makse %2 summas %3, jääb %1 tehingut kordusega %4.

en: Payment on %1 for %2 occurring %3.
et: Makse %1 summas %2 kordusega %3.

en: %1 day overdue | %1 days overdue
et[0]: %1 päev hilinenud
et[1]: %1 päeva hilinenud

en: (%1 occurrence.) | (%1 occurrences.)
et[0]: (%1 kordus).
et[1]: (%1 kordust).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_indexLabel)
en: n of n
et: n / n

[ctx: @label name of the schedule]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Name:
et: Nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Account:
et: Konto:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_buttonEnter)
en: Record this transaction into the register
et: Tehingu salvestamine pearaamatusse

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_buttonEnter)
en: Use this button to record this transaction
et: Selle nupuga saab tehingu pearaamatusse salvestada

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_buttonEnter)
en: Enter...
et: Sisesta...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_skipButton)
en: Use this button to skip this transaction
et: Selle nupuga saab tehingu vahele jätta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_closeButton)
en: &Close
et: &Sulge

[ctx: Activity for income categories]
en: Received
et: Laekunud

[ctx: Activity for expense categories]
en: Paid
et: Makstud

[ctx: Payee]
en: Pay to
et: Makse saab

[ctx: Payer]
en: From
et: Makse teeb

en: All dates
et: Kõik kuupäevad

en: As of today
et: Tänase seisuga

en: Current month
et: Käesolev kuu

en: Current quarter
et: Käesolev kvartal

en: Current year
et: Käesolev aasta

en: Month to date
et: Käesoleva kuu algusest

en: Year to date
et: Käesoleva aasta algusest

en: Year to month
et: Aasta algusest käesoleva kuuni

en: Last year
et: Viimane aasta

en: Last fiscal year
et: Viimane rahandusaasta

en: Last 7 days
et: Viimased 7 päeva

en: Last 30 days
et: Viimased 30 päeva

en: Last 3 months
et: Viimased 3 kuud

en: Last quarter
et: Viimane kvartal

en: Last 6 months
et: Viimased 6 kuud

en: Last 11 months
et: Viimased 11 kuud

en: Last 12 months
et: Viimased 12 kuud

en: Next 7 days
et: Järgmised 7 päeva

en: Next 30 days
et: Järgmised 30 päeva

en: Next 3 months
et: Järgmised 3 kuud

en: Next quarter
et: Järgmine kvartal

en: Next 6 months
et: Järgmised 6 kuud

en: Next 12 months
et: Järgmised 12 kuud

en: Next 18 months
et: Järgmised 18 kuud

en: Last 3 months to next 3 months
et: Viimased 3 kuud kuni järgmised 3 kuud

en: Closed tags cannot be used.
et: Suletud silte ei saa kasutada.

en: Closed tag
et: Suletud silt

en: The tag is already present.
et: See silt on juba olemas.

en: Duplicate tag
et: Topeltsilt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, icon)
en: icon
et: ikoon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Feedback content
et: Tagasiside sisu

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_textTab)
en: Text
et: Tekst

en: Warning: Filtering by Category will exclude all transfers from the results.
et: Hoiatus: filtreerimine kategooriate kaupa välistab tulemustest kõik ülekanded.

[ctx: No selection]
en: (None)
et: (Puudub)

en: Current selections: %1
et: Aktiivsed valikud: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Define your search criteria
et: Otsingukriteeriumide määramine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_textNegate)
en: Contains
et: Sisaldab

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_textNegate)
en: Does not contain
et: Ei sisalda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_regExp)
en: Treat text as regular expression
et: Teksti käsitlemine regulaaravaldisena

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_caseSensitive)
en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_amountButton)
en: Search this amount
et: Konkreetse koguse otsimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_amountRangeButton)
en: Search amount in the range
et: Kogusevahemiku otsimine

[ctx: to (amount)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel8)
en: to
et: kuni

[ctx: from (amount)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: from
et: alates

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_emptyTagsButton)
en: Select transactions without tags
et: Sildita tehingute valimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_allTagsButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_allPayeesButton)
en: Select all
et: Vali kõik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_clearTagsButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_clearPayeesButton)
en: Select none
et: Ära vali midagi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_emptyPayeesButton)
en: Select transactions without payees
et: Maksesaajata tehingute valimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel11_2)
en: Validity
et: Kehtivus

[ctx: @item reconciliation status]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_stateBox)
en: All states
et: Kõik olekud

[ctx: @item reconciliation status]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_stateBox)
en: Not reconciled
et: Kooskõlastamata

[ctx: @item reconciliation status]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_stateBox)
en: Reconciled
et: Kooskõlastatud

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_typeBox)
en: All types
et: Kõik tüübid

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_validityBox)
en: Any transaction
et: Suvaline tehing

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_validityBox)
en: Valid transaction
et: Kehtiv tehing

[ctx: @label reconciliation status]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel11)
en: State
et: Olek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_nrButton)
en: Search this number
et: Konkreetse numbri otsimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_nrRangeButton)
en: Search number in range
et: Numbrivahemiku otsimine

[ctx: to (number)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel14)
en: to
et: kuni

[ctx: from (number)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel13)
en: from
et: alates

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_selectedCriteria)
en: text
et: tekst

en: Change the visibility of the password
et: Parooli nähtavuse muutmine

en: A valid BIC is 8 or 11 characters long.
et: BIC peab olema 8 või 11 märgi pikkune.

en: The given BIC is not assigned to any credit institute.
et: Määratud BIC ei kuulu ühelegi rahaasutusele.

en: This IBAN is too short.
et: See IBAN on liiga lühike.

en: This IBAN is invalid.
et: See IBAN on vigane.

en: National Account
et: Riigisisene konto

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, accountNumberEdit)
en: account number
et: kontonumber

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, institutionCodeEdit)
en: institution code
et: rahaasutuse kood

en: Prior transactions possibly filtered
et: Varasemad tehingud võivad olla filtreeritud

en: Last reconciliation
et: Viimane kooskõlastus

en: Online Statement Balance: %1
et: Interneti-pangaväljavõtte bilanss: %1

[ctx: Unknown payee]
en: Unknown
et: Tundmatu

[ctx: Unknown category]
en: Unknown
et: Tundmatu

[ctx: Unknown security]
en: Unknown
et: Tundmatu

[ctx: label for status combo]
en: Stat&us
et: &Olek

en: Any status
et: Suvaline olek

en: Imported
et: Imporditud:

en: Matched
et: Sobitatud

en: Erroneous
et: Vigane

en: Scheduled
et: Planeeritud

en: Not marked
et: Märkimata

en: Sell
et: Müük

en: Buy
et: Ost

en: Investment transaction
et: Investeerimistehing

en: KMyMoney has matched the two selected transactions (result above)
et: KMyMoney sobitas kaks valitud tehingut (tulemus ülal)

en: Bank entry:
et: Panga kirjend:

en: Your entry:
et: Sinu kirjend:

en: Transaction is missing a category assignment.
et: Tehingule pole omistatud kategooriat.

en: The transaction has a missing assignment of <b>%1</b>.
et: Tehingule pole omistatud <b>%1</b>.

en: &Deposit
et: Ra&ha sisse

en: &Transfer
et: Üle&kanne

en: &Withdrawal
et: Raha &välja

en: &Payment
et: &Makse

en: &Charge
et: &Tagasimakse

en: &Decrease
et: &Vähenemine

en: &Increase
et: &Suurenemine

[ctx: Unknown sort order]
en: Unknown
et: Tundmatu

en: Post date
et: Tehingupäev

en: Date entered
et: Sisestamispäev

en: Entry order
et: Sisestamise järjekord

en: Reconcile state
et: Kooskõlastatuse olek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QListWidget, m_selectedList)
en: Sort order
et: Sortimiskord

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Reconciling your account ensures your records match those of your institution, and that there are no mistakes on either side. You should reconcile your account whenever you receive a statement from your institution.
    
    All relevant information necessary for this process is usually printed on your statement.
    
    On the next page you will verify that the ending balance matches that on your statement. If not, please modify it.
    
    The starting balance is the sum of your cleared and reconciled transactions.
et: Konto kooskõlastamine tagab, et sinu kirjed vastaksid sinu rahaasutuse omadele ja kummalgi poolel ei esineks vigu. Konto tuleks kooskõlastada alati, kui saad oma rahaasutuselt pangaväljavõtte.
    
    Kogu vajalik teave on tavaliselt ära toodud pangaväljavõttel.
    
    Järgmisel leheküljel saad kontrollida, kas lõppsaldo vastab pangaväljavõttel tooduga. Kui mitte, palun muuda seda.
    
    Algsaldo on kontrollitud ja kooskõlastatud tehingute summa.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, CheckingStatementInfoWizardPage)
en: Statement Information
et: Pangaväljavõtte teave

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: Statement date:
et: Pangaväljavõtte kuupäev:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Starting balance of this statement:
et: Pangaväljavõtte algsaldo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: Ending balance of this statement:
et: Pangaväljavõtte lõppsaldo:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, InterestChargeCheckingsWizardPage)
en: Interest / Charges
et: Intress/tagasimaksed

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Charges
et: Tagasimaksed

en: Please enter the following fields with the information as you find them on your statement. Make sure to enter all values in <b>%1</b>.
et: Palun täida järgmised väljad pangaväljavõttel leiduva teabega. Kontrolli, et kõigi väärtuste sisestamisel oleks kasutusel <b>%1</b>.

en: Last reconciled statement: %1
et: Viimane kooskõlastatud pangaväljavõte: %1

en: Oldest unmarked transaction: %1
et: Vanim märkimata tehing: %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KEndingBalanceDlg)
en: Reconciliation Wizard
et: Kooskõlastamisnõustaja

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, PreviousPostponeWizardPage)
en: Restarting postponed reconciliation
et: Edasilükatud kooskõlastamise taasalustamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel8)
en: You have previously postponed the reconciliation of this account. If you have entered charges or interests the last time you started reconciling this account you can modify these in the ledger later on.
    
    It is important, that you continue with the same statement you used when you postponed the reconciliation.
    
    All information you have entered into this wizard will be shown and all transactions that you already cleared are marked with a 'C'.
et: Oled varem selle konto kooskõlastamise edasi lükanud. Kui oled sisestanud pärast viimast korda, kui alustasid konto kooskõlastamist, tasusid või intresse, võid neid muuta hiljem pearaamatus.
    
    Oluline on jätkata sama pangaväljavõtte alusel, mida kasutasid siis, kui kooskõlastamise edasi lükkasid.
    
    Näidatakse kogu juba nõustajas sisestatud teavet ning kõik juba kontrollitud tehingud on märgitud tähega C.

[ctx: Go to previous page of the wizard]
en: &Back
et: &Tagasi

[ctx: Finish the wizard]
en: &Finish
et: Lõ&peta

en: &Help
et: &Abi

en: No Title specified
et: Pealkirja pole määratud

en: Step %1 of %2
et: Samm %1/%2

en: Continue with next page
et: Edasi järgmisele leheküljele

en: Finish wizard
et: Lõpeta nõustaja töö

en: Account information
et: Konto teave

[ctx: Account name]
en: Name: %1
et: Nimi: %1

en: Subaccount of %1
et: %1 allkonto

en: Loan
et: Laen

en: Type: %1
et: Tüüp: %1

en: Currency: %1
et: Valuuta: %1

en: Opening date: %1
et: Avamispäev: %1

en: Conversion rate: %1
et: Vahetuskurss: %1

en: Opening balance: %1
et: Algsaldo: %1

en: Institution: %1
et: Rahaasutus: %1

en: Brokerage Account
et: Vahendustehingute konto

[ctx: Account name]
en: Name: %1 (Brokerage)
et: Nimi: %1 (vahendustehingud)

en: Loan information
et: Laenu teave

en: Amount borrowed: %1
et: Laenatud kogus: %1

en: Amount lent: %1
et: Laenatud kogus: %1

en: Interest rate: %1 %
et: Intressimäär: %1 %

en: Interest rate is %1
et: Intressimäär on %1

en: Principal and interest: %1
et: Põhisumma ja intress: %1

en: Additional Fees: %1
et: Lisatasud: %1

en: Payment frequency: %1
et: Maksete sagedus: %1

en: Payment account: %1
et: Maksekonto: %1

en: Payout information
et: Tasaarvestusteave

en: Refinance: %1
et: Refinantseeritakse: %1

en: Transfer amount to %1
et: Koguse ülekanne kontole %1

en: Transfer amount from %1
et: Koguse ülekanne kontolt %1

en: Payment date: %1
et: Maksepäev: %1

en: Schedule information
et: Ajaplaani teave

[ctx: Schedule name]
en: Name: %1
et: Nimi: %1

en: Occurrence: Monthly
et: Kordumine: iga kuu

en: Paid from %1
et: Makstakse kontolt %1

en: Pay to %1
et: Makstakse kontole %1

en: First payment due on %1
et: Esimese makse tähtaeg on %1

en: Payment method: %1
et: Makseviis: %1

en: Occurrence: %1
et: Kordumine: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel1)
en: This page summarizes the data you have entered. Press <b>Finish</b> to create the account, schedules, etc. or use <b>Back</b> to modify your entries.
et: Sel leheküljel võetakse sisestatud andmed kokku. Klõpsa <b>Lõpeta</b>, et luua konto, ajaplaanid jne, või  <b>Tagasi</b>, et muuta sisestatud andmeid.

en: Checking
et: Arvelduskonto

en: Savings
et: Hoiukonto

en: Credit Card
et: Krediitkaart

en: Cash
et: Sularaha

en: Investment
et: Investeering

en: Please make sure to enter the correct conversion for the selected opening date. If you requested an online quote it might be provided for a different date.
et: Palun kontrolli, et teisendus kehtiks valitud avamispäeval. Kui hankisid võrgukursi, võib see olla antud mõne teise kuupäeva kohta.

en: Check date
et: Kuupäev vajab kontrollimist

en: 1 %1 equals %2
et: 1 %1 võrdub %2

en: Conversion rate is not positive
et: Vahetuskurss ei ole positiivne

en: No account name supplied
et: Konto nime ei antud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel4)
en: Enter the name of the account under which it is known within KMyMoney. Select the type for the new account. Use the <b>What's this?</b> feature to see more details about the various account types. Enter the date the account was opened and its currency.
et: Kirjuta konto nimi, nagu KMyMoney seda kasutama hakkab. Vali uue konto tüüp. Kasuta teabe hankimiseks konto eri tüüpide kohta <b>Mis see on?</b> abi. Sisesta konto avamise kuupäev ja valuuta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Account name
et: Konto nimi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_accountName)
en: Enter a name under which this account is known within KMyMoney.
et: Nime sisestamine, mille all KMyMoney seda kontot esitab

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Account type
et: Konto tüüp

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KMyMoneyGeneralCombo, m_typeSelection)
en: <p><b>Checking</b>
    Use the checking account type to manage activities on your checking account e.g. payments, checks and cash card purchases.</p>
    
    <p><b>Savings</b>
    Use the savings account type to manage activities on your savings account.</p>
    
    <p><b>Credit Card</b>
    Use the credit card account type to manage activities on your credit card.</p>
    
    <p><b>Cash</b>
    
    Use the cash account type to manage activities in your wallet.</p>
    
    <p><b>Loan</b>
    Use the loan account type to manage amortization loans (e.g. mortgages, car loan, money you lend, private loans etc.).</p>
    
    <p><b>Investment</b>
    Use the investment account to manage your stock, mutual fund and other investments.</p>
    
    <p><b>Asset</b>
    Use the asset account type to manage assets (e.g. your house, car or art collection).</p>
    
    <p><b>Liability</b>
    Use the liability account type to manage any type of liability except amortization loans. Use it for taxes you owe or money you borrowed from friends. For amortization loans like mortgages you should create a loan account.</p>
et: <p><b>Arvelduskonto</b>
    Selle tüübi valimisel saab hallata toiminguid oma arvelduskontol, näiteks makseid, tšekke ja oste deebetkaardiga.</p>
    
    <p><b>Hoiukonto</b>
    Selle tüübi valimisel saab hallata toiminguid oma hoiukontol.</p>
    
    <p><b>Kreeditkaart</b>
    Selle tüübi valimisel saab hallata toiminguid oma kreeditkaardiga.</p>
    
    <p><b>Sularaha</b>
    
    Selle tüübi valimisel saab hallata oma rahakoti kasutamist.</p>
    
    <p><b>Laen</b>
    Selle tüübi valimisel saab hallata amortiseeritavaid ehk jaokaupa tasutavaid laene, näiteks hüpoteegid, autolaen, väljalaenatud raha, eralaenud jne.</p>
    
    <p><b>Investeering</b>
    Selle tüübi valimisel saab hallata oma aktsiaid, investeerimisfonde ja muid investeeringuid.</p>
    
    <p><b>Vara</b>
    Selle tüübi valimisel saab hallata oma vara, näiteks maja, autot või kunstikogu.</p>
    
    <p><b>Kohustis</b>
    Selle tüübi valimisel saab hallaa kõiki kohustisi, välja arvatud amortiseeritavad laenud. Seda võib kasutada näiteks maksude või sõbralt laenatud raha jaoks. Amortiseeritava laenu korral tuleks luua laenukonto.</p>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KMyMoneyCurrencySelector, m_currencyComboBox)
en: Select the currency in which this account is denominated.
et: Valuuta, milles seda kontot esitatakse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Opening date
et: Avamispäev

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KMyMoneyDateInput, m_openingDate)
en: <p>The opening date would be the date of the last statement. In case you want to keep track of transactions prior to this date, enter the ending balance and statement date of a prior statement and add all following transactions into KMyMoney. KMyMoney will not allow you to enter or modify transactions prior to this date.</p>
    <p><i>Note</i>: If you do not know the exact amount of the opening balance, enter an estimate. You can change this value later before you reconcile this account for the first time.</p>
et: <p>Avamispäev on viimase pangaväljavõtte kuupäev. Kui soovid pidada arvet varasemate tehingute üle, sisesta varasema pangaväljavõtte lõppsaldo ja kuupäev ning lisa kõik järgnevad tehingud KMyMoneysse. KMyMoney ei luba sul sisestada või muuta sellest kuupäevast varasemaid tehinguid.</p>
    <p><i>Märkus</i>: kui sa ei tea algsaldo täpset suurust, sisesta hinnang. Seda väärtust saab hiljem muuta, enne kui asud kontot esimest korda kooskõlastama.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_openingBalanceLabel)
en: Opening balance
et: Algsaldo

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (AmountEdit, m_openingBalance)
en: <p>The opening balance is the balance of the account when you start using it with KMyMoney. For new accounts this is usually 0 but for existing accounts this may well differ. Please consult the account statements to figure out this value. The opening balance is to be provided in the currency of the account as selected with the currency button.</p>
    <p><i>Note</i>: If you do not know the exact amount of the opening balance, enter an estimate. You can change this value later before you reconcile this account for the first time.</p>
et: <p>Algsaldo on konto saldo ajal, mil hakkasid kasutama KMyMoney. Uute kontode puhul on see tavaliselt 0, aga olemasolevate kontode korral võib see olla teisiti. Palun uuri kontoväljavõtteid väärtuse tuvastamiseks. Algsaldo antakse kontole määratud valuutas.</p>
    <p><i>Märkus</i>: kui sa ei tea algsaldo täpset suurust, sisesta hinnang. Seda väärtust saab hiljem muuta, enne kui asud kontot esimest korda kooskõlastama.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_conversionLabel)
en: Conversion rate
et: Vahetuskurss

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (AmountEdit, m_conversionRate)
en: For foreign currencies an initial conversion rate needs to be provided. This should be the price of the foreign currency in the base currency on the opening date of the account.
et: Välisvaluutade puhul tuleb anda esialgne vahetuskurss. See peab olema välisvaluuta hind baasvaluutas konto avamise kuupäeval.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_onlineQuote)
en: Online quote
et: Võrgukurss

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_preferredAccount)
en: Mark this checkbox if the account should be maintained as preferred account
et: Märkimisel peetakse seda kontot eelistatud kontoks

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_preferredAccount)
en: Selecting the <b>Preferred Account</b> checkbox will allow preferred access in some dialogs and views of KMyMoney.
et: <b>Eelistatud konto</b> märkimisel pääseb kontole paremini ligi mõnes KMyMoney dialoogis ja vaates.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_preferredAccount)
en: Preferred account
et: Eelistatud konto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel14)
en: Does this investment account have a brokerage account?<p>
    
    <b>Check</b> the mark if this investment account has an associated account for money that is not invested.<br>
    
    <b>Uncheck</b> it if you do not use this account for active stock brokerage. You should also uncheck it if the account is not maintained by a bank or broker.
et: Kas investeerimiskontoga on seotud vahendustehingute konto?<p>
    
    <b>Märgi</b>, kui investeerimiskontoga on seotud konto, millel liigub raha, mida ei kasutata investeerimiseks.<br>
    
    <b>Ära märgi</b>, kui sa ei kasuta seda kontot aktiivsetekst börsi vahendustehinguteks. Märkimata tuleks jätta ka siis, kui seda kontot ei halda pank või maakler.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_createBrokerageButton)
en: Create brokerage account
et: Vahendustehingute konto loomine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_accountNumberLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Account number
et: Konto number

en: Credit Card %1 monthly payment
et: Krediitkaadi %1 kuumakse

en: Finish entry and create account
et: Sisestuse lõpetamine ja konto loomine

en: Finish entry and create account and schedule
et: Sisestuse lõpetamine ning konto ja ajaplaani loomine

en: Next due date is prior to opening date
et: Järgmine tähtaeg on enne avamispäeva

en: No account selected
et: Kontot pole valitud

en: No amount for payment selected
et: Makse kogust pole valitud

en: No payee for payment selected
et: Maksesaajat pole valitud

en: No name assigned for schedule
et: Ajaplaanile pole nime antud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel16)
en: For credit card accounts you can create a monthly schedule which will automatically remind you about the payment. Please fill in the details about this payment here.
et: Kreeditkaardi konto puhul võib luua kuu-ajaplaani, mis tuletab automaatselt makset meelde. Palun määra siinkohal makse üksikasjad.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_reminderCheckBox)
en: Yes, remind me when the payment is due
et: Jah, tuleta makse tähtaega meelde

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Name of schedule
et: Ajaplaani nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: Estimated monthly payment
et: Eeldatav kuumakse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_3)
en: Due date of next payment
et: Järgmise makse tähtaeg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_3)
en: Payment should be made
    from account
et: Makse tuleb teha
    kontolt

en: No payee supplied
et: Maksesaajat pole antud

en: No opening balance supplied
et: Algsaldot pole antud

en: An interest change can only happen after the first payment
et: Intress saab muutuda alles pärast esimest makset

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel1)
en: Please select the required options. Please use the <b>What's this?</b> feature to see more information about the items.
et: Palun vali nõutavad valikud. Täpsema teabe saamiseks nende kohta kasuta <b>Mis see on?</b> abi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: What is the type of the loan?
et: Mis tüüpi laenuga on tegu?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_borrowButton) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_loanDirection)
en: I am borrowing money
et: Ma võtan laenu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_lendButton) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_loanDirection)
en: I am lending money
et: Ma annan laenu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Who is the payee/payer of the loan?
et: Kes on laenu maksesaaja/maksja?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KMyMoneyPayeeCombo, m_payee)
en: Enter the name of the person or bank you owe money or who owes you money.
    
    If the name does not exist within KMyMoney's database, you are asked if you want to create it.
et: Kirjuta isiku või panga nimi, kellele võlgned või kes võlgneb sulle raha.
    
    Kui nime KMyMoney andmebaasis ei leidu, küsitakse, kas soovid selle luua.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Did you make/receive any payments yet?
et: Kas oled juba teinud/saanud makseid?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_anyPayments)
en: Were there any payments for this loan whether they are entered into KMyMoney or not?
    
    Note: Payments made to obtain the loan (e.g. Disagio) are not considered as payments in this context.
et: Kas selle laenu puhul on olnud makseid, mis on sisestatud KMyMoneysse?
    
    Märkus: laenu saamiseks tehtud makseid (nt. disaažio) ei peeta siinses kontekstis makseks.

[ctx: @item no payments were entered for a loan]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_anyPayments)
en: No
et: Ei

[ctx: @item payments were entered for a loan]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_anyPayments)
en: Yes
et: Jah

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Which payments do you want to record?
et: Milliseid makseid soovid salvestada?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_recordings)
en: <qt>Select which transactions should be recorded.
    
    <b>All payments</b> allows you to enter all payments made for this loan.
    
    The option to <b>start from the beginning of the current year</b> is meant for loans that have already been active for a longer period of time, and for which you do not want to enter all past transactions.
    </qt>
et: <qt>Siin saab valida, millised tehingud salvestada.
    
    <b>Kõik maksed</b> võimaldab sisestada kõik laenuga seotud maksed.
    
    Valik <b>Alates käesoleva aasta maksetest</b> on mõeldud laenudele, mis on aktiivsed juba pikemat aega ja mille puhul sa ei soovi sisestada kõiki varasemaid tehinguid.
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_recordings)
en: All payments
et: Kõik maksed

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_recordings)
en: Start with this year's payments
et: Alates käesoleva aasta maksetest

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Balance before start of recording
et: Bilanss enne salvestamise algust

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Enter the ending balance found on the statement that is the last one before you want to start recording this loan in KMyMoney.
et: Lõppsaldo sisestamine, nagu see leidub pangaväljavõttes, mis on viimane enne seda kuupäeva, millest soovid alustada selle laenu salvestamist KMyMoneys.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (AmountEdit, m_openingBalance)
en: You have selected to record only payments from the beginning of this year. Since prior transactions will not be recorded, you need to supply the balance of the loan on January 1st of this year.
et: Oled otsustanud salvestada makseid ainult alates käesoleva aasta algusest. Et varasemaid tehinguid ei salvestata, tuleb anda laenu bilanss seisuga käesoleva aasta 1. jaanuar.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, PaymentFrequencyWizardPage) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Payment frequency
et: Maksete sagedus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Interest Compounding frequency
et: Liitintressi arvutamise sagedus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KMyMoneyFrequencyCombo, m_compoundFrequency)
en: Select the frequency with which the interest is compounded. If uncertain, select the same as the payment frequency. Consult your loan contract for details.
et: Siin saab määrata intervalli, mille järel liitintressi arvutatakse. Kui sa pole kindel, kasuta maksetega sama ajavahemikku. Täpsemat teavet leiad oma laenulepingust.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Due date of first payment to be recorded
et: Esimese salvestatava makse tähtaeg

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KMyMoneyDateInput, m_firstPaymentDate)
en: Depending on the answer to <b>What do you want to record?</b> this field means the following:<p>
    
    <b>All payments</b><br>
    Enter the due date of the very first payment<p>
    
    <b>Start with this year's payments</b><br>
    Enter the due date of the first payment in the current year
et: Sõltuvalt vastusest küsimusele <b>Mida soovid salvestada?</b>, tähendab see väli järgmist:<p>
    
    <b>Kõik maksed</b><br>
    Sisestada tuleb kõige esimese makse tähtaeg<p>
    
    <b>Alates käesoleva aasta maksetest</b><br>
    Sisestada tuleb käesoleva aasta esimese makse tähtaeg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Type of interest rate
et: Intressimäära tüüp

[ctx: @item type of interest]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_interestType)
en: Fixed
et: Fikseeritud

[ctx: @item type of interest]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_interestType)
en: Variable
et: Muutuv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Time between interest changes
et: Intressimäära muutumise intervall

[ctx: @item frequency of interest calculation]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_interestFrequencyUnitEdit)
en: Days
et: päev(a)

[ctx: @item frequency of interest calculation]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_interestFrequencyUnitEdit)
en: Weeks
et: nädal(at)

[ctx: @item frequency of interest calculation]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_interestFrequencyUnitEdit)
en: Months
et: kuu(d)

[ctx: @item frequency of interest calculation]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_interestFrequencyUnitEdit)
en: Years
et: aasta(t)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: Next interest change is due
et: Järgmine intressimäära muudatus toimub

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel1)
en: This page allows you to select the parent account.
et: Siin saab valida ülemkonto.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_subAccountLabel)
en: Subaccount of
et: Allkonto kontos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel1)
en: If this account is managed by an institution please select the institution from the list. If the institution does not exist yet, please choose the <b>New Institution</b> button to create it. Otherwise, leave this field empty.
    Enter the account number used by the institution to identify the account.
et: Kui kontot haldab mõni rahaasutus, vali see nimekirjast. Kui rahaasutust veel ei ole, klõpsa selle loomiseks nupule <b>Uus rahaasutus</b>. Soovi korral võid välja ka tühjaks jätta.
    Sisesta konto number, millega rahaasutus kontot tähistab.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_institutionComboBox)
en: Select the institution which manages this account or leave empty
et: Kontot haldava rahaasutuse valimine, võib ka tühjaks jätta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_newInstitutionButton)
en: New Institution
et: Uus rahaasutus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_accountNumber)
en: Accounts managed by an institution are usually referenced by a unique number the so called account number. Enter that number here.
    
    KMyMoney currently uses this number only for some online banking functions.
et: Rahaasutuse hallatavaid kontosid tähistatakse tavaliselt unikaalse numbriga, niinimetatud kontonumbriga. Kirjuta siia see number.
    
    KMyMoney kasutab seda praegu ainult mõningate internetipanganduse funktsioonide korral.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_iban)
en: Enter the International Bank Account Number into this field
et: Siia väljale tuleb kirjutada rahvusvaheline kontonumber

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_iban)
en: You can enter the IBAN (International Bank Account Number) into this field if you know it. Usually, people at your institution can tell you the number or it is printed on your statements.
    
    See also https://en.wikipedia.org/wiki/International_Bank_Account_Number for more information.
    
    KMyMoney keeps this field only for documentation purposes and does not use it otherwise.
et: Sellele väljale saab sisestada rahvusvahelise kontonumbri (IBAN), kui tead seda. Tavaliselt võivad seda öelda sinu rahaasutuse töötajad või on see isegi trükitud pangaväljavõttele.
    
    Täpsemat teavet annab ka aadress https://en.wikipedia.org/wiki/International_Bank_Account_Number.
    
    KMyMoney kasutab seda välja ainult dokumenteerimise huvides.

en: Months
et: Kuud

en: Years
et: Aastad

en: KMyMoney has calculated the amount of the loan as %1.
et: KMyMoney arvutas laenu koguseks %1.

en: KMyMoney has calculated the interest rate to %1%.
et: KMyMoney arvutas intressimääraks %1%.

en: KMyMoney has calculated a periodic payment of %1 to cover principal and interest.
et: KMyMoney arvutas põhisumma ja intressi katmiseks perioodiliseks makseks %1.

en: The number of payments has been decremented and the balloon payment has been modified to %1.
et: Maksete arvu on vähendatud ja lõppmakse on nüüd %1.

en: The balloon payment has been modified to %1.
et: Lõppmakse on nüüd %1.

en: KMyMoney has calculated the term of your loan as %1.
et: KMyMoney arvutas sinu laenu makseajaks %1.

en: KMyMoney has calculated a balloon payment of %1 for this loan.
et: KMyMoney arvutas selle laenu lõppmakseks %1.

en: KMyMoney has successfully verified your loan information.
et: KMyMoney kontrollis edukalt kogu laenuteabe.

en: You have entered mis-matching information. Please modify your figures or leave one value empty to let KMyMoney calculate it for you
et: Oled sisestanud vastuolulise teabe. Palun muuda arve või jäta üks väärtus andmata, et KMyMoney arvutaks selle sinu eest välja.

en: Calculation error
et: Arvutamise viga

en: 
    
    Accept this or modify the loan information and recalculate.
et: 
    
    Nõustu sellega või muuda laenuteavet ja arvuta uuesti.

en: Calculation successful
et: Arvutamine läks korda

en: one month | %1 months
et[0]: üks kuu
et[1]: %1 kuud

en: one year | %1 years
et[0]: üks aasta
et[1]: %1 aastat

en: one payment | %1 payments
et[0]: üks makse
et[1]: %1 makset

en: Press Calculate to verify the values
et: Väärtuste kontrollimiseks klõpsa Arvuta

en: Not all details supplied
et: Kõiki üksikasju pole antud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel2)
en: Now enter the details for your loan. You can leave one of the fields empty and KMyMoney will calculate it when you press the <b>Calculate</b> button. Before you can continue with the next page you also need to press <b>Calculate</b> so that KMyMoney can check the logical correctness of the values you have supplied.
et: Nüüd tuleb sisestada laenu üksikasjad. Ühe välja võib ka tühjaks jätta ning KMyMoney arvutab selle sinu eest välja, kui klõpsad nupule <b>Arvuta</b>. Enne järgmisele leheküljele liikumist tuleb igal juhul klõpsata nupule <b>Arvuta</b>, et KMyMoney saaks kontrollida sisestatud väärtuste omavahelist sobivust.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: The interest rate gets calculated
et: Intressimäär arvutatakse

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_paymentDue)
en: when the payment is received
et: makse saamisel

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_paymentDue)
en: when the payment is due
et: makse tähtajal

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, LoanAmountWizardPage) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel16) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Loan amount
et: Laenu kogus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (AmountEdit, m_loanAmount)
en: Enter the amount of the loan in this field. If you want to calculate this field out of the other parameters, please leave it empty. If the field is marked as required (colored background) you have informed KMyMoney about the fact that there were already some payments towards the loan. In this case, please enter the ending balance of your last statement.
et: Siia väljale saab sisestada laenu koguse. Kui soovid selle välja arvutada teiste parameetrite põhjal, jäta väli tühjaks. Kui väli on märgitud nõutavama (värviline taust), oled andnud KMyMoneyle teda, et laenu puhul on juba tehtud makseid. Sel juhul sisesta palun oma viimase pangaväljavõtte lõppsaldo.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9)
en: Interest rate
et: Intressimäär

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (AmountEdit, m_interestRate)
en: Please enter the interest rate (as a percentage) or leave the field empty to calculate it.
et: Palun sisesta intressimäär (protsendina) või jäta tühjaks, et see välja arvutataks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: Term
et: Kestus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_termAmount)
en: Please enter the term of this loan or enter 0 to calculate it. The term is the time that is required to fully repay the loan. This time might be different from the time your loan contract is signed for.
et: Palun sisesta laenu kestus või kirjuta 0, et see välja arvutataks. Kestus on aeg, mis kulub laenu täielikuks tagasimaksmiseks. See võib erineda laenulepingu kehtivuse ajast.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11)
en: Payment (principal and interest)
et: Makse (põhisumma ja intress)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (AmountEdit, m_paymentAmount)
en: Please enter the amount you pay for principal and interest or leave the field empty to calculate it.
et: Siia saab sisestada koguse, mis tuleb tasuda põhisumma ja intressi eest, kuid selle võib ka tühjaks jätta, et lasta see välja arvutada.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel12)
en: Balloon payment
et: Suur lõppmakse

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (AmountEdit, m_balloonAmount)
en: Please enter the amount of a final amortization payment or leave the field empty to calculate it.
et: Siia saab sisestada viimase, lõppmakse, kuid välja võib ka tühjaks jätta, et lasta see välja arvutada.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_calculateButton)
en: Calculate
et: Arvuta

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_calculateButton)
en: Press this button to calculate/verify your loan details.
et: Sellele nupule klõpsates saab välja arvutada või kontrollida laenu üksikasju.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_calculateButton)
en: Pressing this button calculates a possibly missing parameter for your loan or verifies that the values entered match. If something is not correct you will receive information about it.
et: Sellele nupule klõpsates arvutatakse välja laenu puuduv parameeter või kontrollitakse, kas sisestatud väärtused ikka sobivad. Kui midagi on valesti, antakse sellest teada.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel1)
en: Now enter the information required for the periodic loan payments. If your regular payments contains any additional fees, click on the <b>Additional fees</b> button to enter them.
et: Nüüd tuleb sisestada perioodiliste laenumaksete kohta käiv teave. Kui regulaarsed maksed sisaldavad mis tahes lisatasu, klõpsa nende sisestamiseks nupule <b>Lisatasud</b>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Principal + Interest
et: Põhisumma + intress

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, AdditionalFeesWizardPage) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_additionalFeesButton)
en: Additional Fees
et: Lisatasud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: = periodical payments
et: = perioodilised maksed

en: Create a new asset account
et: Uue varakonto loomine

en: If the asset account does not yet exist, press this button to create it.
et: Kui varakontot veel pole, klõpsa selle loomiseks nupule.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel10_4_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel1)
en: If this loan is for an asset, such as a car or a house, you can create the asset account now. An asset account represents the total value of an asset. The money from this loan will be transferred into the asset account you create or select.
    If this loan is a 'consumer loan' (money to use however you want), you can use a checking account instead.
et: Kui laen on võetud mõne vara, näiteks auto või maja tarbeks, saab nüüd luua varakonto. Varakonto väljendab vara koguväärtust. Käesoleva laenu raha kantakse loodavale või valitavale varakontole.
    Kui laenu puhul on tegu "tarbimislaenuga" (raha, mida kasutatakse mis tahes otstarbeks), võiks pigem kasutada arvelduskontot.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_dontCreatePayoutCheckBox) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_noPayoutTransaction)
en: Do not create payout transaction
et: Tasaarvestustehingut ei looda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_refinanceLoan)
en: Refinance existing loan
et: Olemasoleva laenu refinantseerimine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_refinanceLoan)
en: Check this if you are refinancing a loan that already exists in KMyMoney
et: Märgi, kui tegemist on KMyMoneys juba olemasoleva laenu refinantseerimisega.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, AssetAccountWizardPage) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Asset Account
et: Varakonto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Loan account
et: Laenukonto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Date of payment
et: Maksepäev

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel2)
en: KMyMoney creates a schedule for this payment and reminds you whenever a payment must be made. Please select the account to/from which payments will be made and the category the interest will be assigned to.<p>
    If you selected to record all payments this date has already been supplied. If you selected to record only this years payments, then the <b>First payment due date</b> is the date of the first payment made in this year.
et: KMyMoney loob sellele maksele ajaplaani ja tuletab meelde, kui on vaja sooritada makse. Palun vali konto, millele või millelt makseid sooritatakse, ning intressiga seostuv kategooria.<p>
    Kui otsustad salvestada kõik maksed, on kuupäev juba ette antud. Kui otsustad salvestada ainult käesoleva aasta maksed, siis on <b>Esimese makse tähtaeg</b> kuupäev, mil käesoleval aastal sooritatakse esimene makse.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, InterestCategoryWizardPage) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Interest category
et: Intressi kategooria

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KMyMoneyCategory, m_interestCategory)
en: The category the interest part of the payment will be assigned to. If you borrow money you usually have to pay interest, so this should be an expense category. If you lend the money, you receive the interest. In this case, select an income category here.
et: Kategooria, millega seotakse makse intressiosa. Kui võtad raha laenuks, pead tavaliselt maksma intressi, nii et tegu on kulukategooriaga. Kui laenad raha välja, saad ise intressi. Sellisel juhul tuleb siin valida tulukategooria.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Payment account
et: Maksekonto

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KMyMoneyCategory, m_paymentAccount)
en: Select the account from which you make your periodical payments or where you receive regular payments in case you lend the money. In most cases, this is a checking account.
et: Siin tuleb valida konto, millelt teed perioodilisi makseid või kuhu saad perioodilisi makseid, kui oled ise raha välja laenanud. Üldjuhul on see arvelduskonto.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: First payment due on
et: Esimese makse tähtaeg on

en: KMyMoney New Account Setup
et: KMyMoney uue konto seadistamine

en: Broker
et: Maakler

en: Payout
et: Tasaarvestus

en: Parent Account
et: Ülemkonto

[ctx: Finish the wizard]
en: Finish
et: Lõpeta

en: Credit card payment
et: Krediitkaardimakse

en: Loan payment for %1
et: %1 laenumakse

en: Loan payment
et: Laenumakse

en: Amortization
et: Amortisatsioon

en: Unable to create account: %1
et: Kontot loomine nurjus: %1

[ctx: Rounding method]
en: Ceil
et: Lagi

[ctx: Rounding method]
en: Floor
et: Põrand

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, KInvestmentDetailsWizardPage)
en: Investment details
et: Investeeringu üksikasjad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Enter the details below and click <b>Next</b> to continue entering the online update details.
et: Allpool tuleb sisestada üksikasjad ja klõpsata nupule <b>Edasi</b>, et jätkata võrgu-uuenduse üksikasjade sisestamist.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Trading symbol
et: Sümbol

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KMyMoneyLineEdit, m_investmentSymbol)
en: Enter the ticker symbol (e.g. RHAT).
et: Väärtpaberi sümboli sisestamine (nt. RHAT)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Full name
et: Täisnimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Trading market
et: Turg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Identification
    number
et: Identifitseerimisnumber

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KMyMoneyLineEdit, m_investmentIdentification)
en: Enter the CUSIP/ISIN/WKN identification number here
et: Siin tuleb sisestada CUSIP/ISIN/WKN identifitseerimisnumber

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Trading Currency
et: Valuuta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_6)
en: Price precision
et: Hinnatäpsus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_pricePrecision)
en: This determines how many digits after decimal symbol price can have.
et: Siin saab määrata, mitu kümnendkohta sümboli hinnal olla tohib.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Remainder
et: Jääk

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, WizardPage)
en: Investment Type
et: Investeeringu tüüp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_introLabel)
en: This wizard allows you to create a new investment.
et: See nõustaja võimaldab luua uue investeeringu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: The first step in this process requires to select the type of investment. The following steps collect more details about the investment from you.
et: Kõigepealt tuleb valida investeeringu tüüp. Seejärel kogutakse täpsemaid andmeid investeeringu kohta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Type of investment
et: Investeeringu tüüp

en: This wizard allows you to modify the selected investment.
et: See nõustaja võimaldab muuta valitud investeeringut.

en: This wizard allows you to modify the selected security.
et: See nõustaja võimaldab muuta valitud väärtpaberit.

en: Investment detail wizard
et: Investeeringu üksikasjade nõustaja

en: Security detail wizard
et: Väärtpaberi üksikasjade nõustaja

en: The selected symbol is already on file. Do you want to reuse the existing security?
et: Valitud sümbol on juba failis. Kas kasutada olemasolevat väärtpaberit?

en: Security found
et: Leiti väärtpaber

en: Unexpected error occurred while adding new investment
et: Uue investeeringu lisamisel tekkis ootamatu tõrge

en: <qt>The security <b>%1</b> currently does not exist as sub-account of <b>%2</b>. Do you want to create it?</qt>
et: <qt>Väärtpaber <b>%1</b> ei ole praegu <b>%2</b> allkonto. Kas luua see?</qt>

en: Create security
et: Väärtpaberi loomine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNewInvestmentWizard)
en: New Investment wizard
et: Uue investeeringu nõustaja

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, KOnlineUpdateWizardPage)
en: Online Update
et: Uuendamine internetist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Select an online source and click <b>Finish</b> to store the investment data. If you do not want to use online updates, just leave the data as is.
et: Vali võrguallikas ja klõpsa investeeringu andmete salvestamiseks nupule <b>Lõpeta</b>. Kui sa ei soovi võrgu-uuendusi, ära siin midagi muuda.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_4)
en: Use Finance::Quote
et: Finance::Quote kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: Online Source
et: Võrguallikas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_6)
en: Factor
et: Kordaja

en: &Additional fees...
et: Lis&atasud...

en: Enter additional fees
et: Lisatasude sisestamine

en: Use this to add any additional fees other than principal and interest contained in your periodical payments.
et: Sellega saab sisestada kõikvõimalikud lisatasud, mida sul tuleb perioodilise makse puhul lisaks põhisummale ja intressile maksta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel21_2)
en: 
    If your regular payment contains any additional fees, click on the button "Additional fees" to enter them.
et: 
    Kui regulaarsed maksed sisaldavad mis tahes lisatasu, klõpsa nende sisestamiseks nupule "Lisatasud".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel21_1_3)
en: = periodical payment:
et: = perioodiline makse:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel10_2_2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel10) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel10_2_2_2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel10_2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel,
en: Principal + Interest:
et: Põhisumma + intress:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel21_2_2)
en: If no additional fees are included in your periodical payment or you have entered all such fees, then click on "Next".
et: Kui perioodiline makse ei sisalda lisatasu või oled kõik need juba sisestanud, klõpsa "Edasi".

en: Use this to create a new account to which the initial payment should be made
et: Sellega saab luua uue konto, kuhu teha esialgne makse

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_createNewAssetButton)
en: Press this to create a new asset account
et: Klõpsa uue varakonto loomiseks

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, CalculationOverviewWizardPage)
en: Calculation Overview
et: Arvutuste ülevaade

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel18_2)
en: 
    KMyMoney has calculated the loan as shown in the overview below. You can accept these values by selecting "Next" or change them by choosing "Back" to return to the input field for the information you want to change.
et: 
    KMyMoney on arvutanud laenu välja, nagu allpool näha. Võid nende väärtustega nõustuda, klõpsates "Edasi", või otsustada neid muuta, klõpsates "Tagasi", mis viib sind sisendväljade juurde, kus saad teavet soovikohaselt muuta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6_3_2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6_3_2_2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6_3_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Tex
en: Loan amount:
et: Laenu kogus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel8_3_2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel8_3_2_2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel8_3_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Tex
en: Interest rate:
et: Intressimäär:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9_2_2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9_2_2_2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9_2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Tex
en: Term:
et: Kestus

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, FinalPaymentWizardPage) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_4_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel11_3_2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel11) i18n: ectx: property (text), widget (
en: Final amortization payment
et: Lõppmakse

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, DurationWizardPage)
en: Duration
et: Kestus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel15_2)
en: 
    Please enter the term of this loan or leave the field empty to calculate it. The term is the time that is required to fully repay the loan. This time might be different from the time your loan contract is signed for.
et: 
    Palun sisesta laenu kestus või jäta väli tühjaks, et see välja arvutataks. Kestus on aeg, mis kulub laenu täielikuks tagasimaksmiseks. See võib erineda laenulepingu kehtivuse ajast.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_1_2)
en: Edit Loan Account Wizard
et: Laenukonto muutmise nõustaja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2_2)
en: 
    Welcome to the Edit Loan Account Wizard. Please use this wizard to modify information about your loan account.
    
    Please make sure that you have the relevant information handy. You usually get the information out of your contract and the last statement.
et: 
    Tere tulemast kasutama laenukonto muutmise nõustaja. Selle abil saab muuta laenukonto kohta käivat teavet.
    
    Palun kontrolli, kas sul on kogu vajalik teave käepärast. Tavaliselt leiab selle oma lepingust ja viimasest pangaväljavõttes.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, EditSelectionWizardPage)
en: Edit selection
et: Valiku muutmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2_1)
en: 
    Please select, which data of the loan you want to modify.
et: 
    Palun vali, milliseid laenu andmeid soovid muuta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_editInterestRateButton)
en: Modify the interest rate
et: Intressimäära muutmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_editOtherCostButton)
en: Modify additional fees
et: Lisatasude muutmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_editOtherInfoButton)
en: Modify other loan information
et: Muu laenuteabe muutmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_editAttributesButton)
en: Modify loan attributes
et: Laenu atribuutide muutmine

en: Please enter the date from which on the following changes will be effective. The date entered must be later than the opening date of this account (%1), but must not be in the future. The default will be today.
et: Palun sisesta kuupäev, millest alates muudatused jõustuvad. Sisestatud kuupäev peab olema hilisem kui konto (%1) avamispäev, aga ei tohi olla tulevikus. Vaikimisi on see täna.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, EffectiveDateWizardPage)
en: Effective date
et: Jõustumiskuupäev

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_7)
en: When should the changes become active?
et: Millal peaksid muudatused jõustuma?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel17_2)
en: 
    Please enter the amount of a final amortization payment or leave the field empty to calculate it.
et: 
    Siia saab sisestada viimase, lõppmakse, kuid välja võib ka tühjaks jätta, et lasta see välja arvutada.

en: Please enter the date, the first payment for this loan was/is due.
et: Palun sisesta kuupäev, millal tuleb/tuli teha laenu esimene makse.

en: Note: Consult the loan contract for details of the first due date. Keep in mind, that the first due date usually differs from the date the contract was signed
et: Märkus: uuri laenulepingut, kust peaksid leidma esimese maksepäeva. Arvesta, et tavaliselt erineb esimene maksepäev lepingu sõlmimise kuupäevast.

en: Please enter the date, the first payment for this loan was/is due this year.
et: Palun sisesta kuupäev, millal tuleb/tuli teha laenu esimene makse käesoleval aastal.

en: Note: You can easily figure out the date of the first payment if you consult the last statement of last year.
et: Märkus: esimese maksepäeva leiab hõlpsasti, kui uurida eelmise aasta viimast pangaväljavõtet.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, FirstPaymentWizardPage)
en: Date of first payment
et: Esimese makse kuupäev

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, InterestCalculationWizardPage)
en: Interest calculation
et: Intressi arvutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel12_2)
en: 
    When does the actual interest rate get calculated?
et: 
    Millal arvutatakase tegelik intressimäär?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_interestOnReceptionButton)
en: When the payment is received.
et: Makse saamisel.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_interestOnPaymentButton)
en: When the payment is due.
et: Makse tähtajal.

en: Create a new category
et: Uue kategooria loomine

en: Use this to open the new account editor
et: Sellega saab avada uue konto redaktori

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel20_2)
en: 
    Please select the category you want to assign the interest payments to or create a new category.
et: 
    Palun vali kategooria, millega seostada intressimaksed, või loo uus kategooria.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel14_2)
en: 
    Please enter the interest rate or leave the field empty to calculate it.
et: 
    Palun sisesta intressimäär või jäta tühjaks, et see välja arvutataks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7_3)
en: Current rate
et: Praegune määr

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9_4)
en: KMyMoney either calculates the new interest rate or the amount for principal and interest. If you know the interest rate then enter it here.
    
    If KMyMoney should calculate this value for you, then leave the field blank.
et: KMyMoney arvutab välja kas uue intressimäära või põhisumma ja intressi koguse. Kui tead intressimäära, sisesta see siia.
    
    Kui tahad, et selle arvutaks sinu eest KMyMoney, jäta väli tühjaks.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, InterestTypeWizardPage)
en: Type of interest
et: Intressi tüüp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5_2)
en: 
    Is the interest of this loan fixed over a period of time or is it adapted from time to time? If the interest rate changes during the amortization phase of the loan you should choose the option 'variable interest rate'.
et: 
    Kas laenu intress on fikseeritud või muudetakse seda aja möödudes? Kui intressimäär laenu amortiseerudes muutub, tuleb valida "muutuv intressimäär".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_fixedInterestButton)
en: Fixed interest rate
et: Fikseeritud intressimäär

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_variableInterestButton)
en: Variable interest rate
et: Muutuv intressimäär

en: Edit loan wizard
et: Laenu muutmise nõustaja

en: Note: you will not be able to modify this account today, because the opening date "%1" is in the future. Please revisit this dialog when the time has come.
et: Märkus: sa ei saa seda kontot täna muuta, sest avamispäev "%1" on tulevikus. Palun külasta seda dialoogi uuesti, kui õige aeg on käes.

en: Your previous selection was "%1". If you select another option, KMyMoney will dismiss the changes you have just entered. Do you wish to proceed?
et: Sinu eelmine valik oli "%1". Kui valid midagi muud, tühistab KMyMoney äsja sisestatud muudatused. Kas tõesti jätkata?

en: The loan wizard is unable to calculate two different values for your loan at the same time. Please enter a value for the %1 on this page or backup to the page where the current value to be calculated is defined and fill in a value.
et: Laenunõustaja ei suuda arvutada sinu laenule kaht väärtust korraga. Palun sisesta sellel leheküljel %1 väärtus või mine tagasi leheküljele, kus arvutatakse praegust väärtust, ning sisesta seal väärtus.

en: You selected, that payments have already been made towards this loan. This requires you to enter the loan amount exactly as found on your last statement.
et: Valisid, et laenu puhul on juba makseid tehtud. See nõuab, et laenu kogus sisestataks täpselt nii, nagu see esineb sinu viimases pangaväljavõttes.

en: interest rate
et: intressimäär

en: term
et: kestus

en: principal and interest
et: põhisumma ja intress

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNewLoanWizard)
en: New Loan Wizard
et: Uue laenu nõustaja

en: calculate
et: arvuta

en: The number of payments has been decremented and the final payment has been modified to %1.
et: Maksete arvu on vähendatud ja lõppmakse on nüüd %1.

en: The final payment has been modified to %1.
et: Lõppmakse on nüüd %1.

en: KMyMoney has calculated a final payment of %1 for this loan.
et: KMyMoney arvutas selle laenu lõppmakseks %1.

en: You have entered mis-matching information. Please backup to the appropriate page and update your figures or leave one value empty to let KMyMoney calculate it for you
et: Oled sisestanud vastuolulise teabe. Palun liigu tagasi vajalikule leheküljele ja uuenda arve või jäta üks väärtus andmata, et KMyMoney arvutaks selle sinu eest välja.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, LendBorrowWizardPage)
en: Lending or borrowing money
et: Laenu võtmine või andmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_2)
en: 
    Do you borrow or lend money?
et: 
    Kas võtad laenu või annad?

en: Please enter the original loan amount in the field below or leave it empty to be calculated.
et: Palun sisesta allolevale väljale algne kogus või jäta see arvutamise jaoks tühjaks.

en: Please enter the remaining loan amount of last years final statement in the field below. You should not leave this field empty.
et: Palun sisesta allolevale väljale laenujääk oma eelmise aasta viimase pangaväljavõtte põhjal. Seda välja ei tohi tühjaks jätta.

en: To whom do you make payments?
et: Kellele makseid teed?

en: Payments to
et: Maksed saab

en: From whom do you expect payments?
et: Kellelt makseid saad?

en: Payments from
et: Maksed teeb

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, NameWizardPage)
en: Name of the loan
et: Laenu nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_2)
en: 
    How do you want to call this loan? Examples for names are 'car loan', 'school loan', 'home owner loan'.
et: 
    Kuidas soovid seda laenu nimetada? Näideteks võivad olla "autolaen", "õppelaen", "kodulaen".

[ctx: @label loan name]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: Name
et: Nimi

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, NewCalculateLoanWizardPage)
en: Calculate Loan
et: Laenu arvutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2_2)
en: 
    You have successfully entered the general information about your loan. Next, KMyMoney needs some information about the calculation of the loan.
et: 
    Oled edukalt sisestanud laenu kohta käiva üldise teabe. Nüüd vajab KMyMoney mõningat teavet laenu arvutamise kohta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel19_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_4)
en: 1. General Information
et: 1. Üldteave

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel19_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_3_2)
en: 
    2. Calculate Loan
et: 
    2. Laenu arvutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel19_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_3)
en: 
    3. Payments
et: 
    3. Maksed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: 
    In the first step, KMyMoney will ask you some general information about the loan account to be created.
et: 
    Esimesel sammul pärib KMyMoney mõningaid üldisi asju loodava laenukonto kohta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: 
    2. Calculate Loan
    
    3. Payments
et: 
    2. Laenu arvutamine
    
    3. Maksed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_1)
en: New Loan Account Wizard
et: Uue laenukonto nõustaja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: 
    Welcome to the New Loan Account Wizard which will guide you through the creation of a new loan e.g. for your home, your car or any other loan that you pay or gain interest for.
    
    Please make sure that you have the relevant information handy. You usually get the information out of your contract and the last statement.
et: 
    Tere tulemast kasutama uue laenukonto nõustajat, mis aitab sul luua uue laenu näiteks oma maja, auto või mis tahes muu laenu jaoks, mille puhul maksad või saad intresse.
    
    Palun kontrolli, kas sul on kogu vajalik teave käepärast. Tavaliselt leiab selle oma lepingust ja viimasest pangaväljavõttes.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel19_2)
en: 
    In the following steps, KMyMoney supports you in setting up categories and schedules for your loan payments.
et: 
    Järgmistel sammudel aitab KMyMoney paika panna laenumaksete kategooriad ja ajaplaanid.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel16_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel8_2_2)
en: 
    Please enter the amount you pay for principal and interest or leave the field empty to calculate it.
et: 
    Siia saab sisestada koguse, mis tuleb tasuda põhisumma ja intressi eest, kuid selle võib ka tühjaks jätta, et lasta see välja arvutada.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_4)
en: Current amount
et: Praegune kogus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_4_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_5)
en: Principal and interest
et: Põhisumma ja intress

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_5)
en: KMyMoney either calculates the new interest rate or the amount for principal and interest. If you know the amount for principal and interest then enter it here.
    
    If KMyMoney should calculate this value for you, then leave the field blank.
et: KMyMoney arvutab välja kas uue intressimäära või põhisumma ja intressi koguse. Kui tead põhisumma ja intressi kogust, sisesta see siia.
    
    Kui tahad, et selle arvutaks sinu eest KMyMoney, jäta väli tühjaks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel11_2)
en: 
    How often will there be payments made to this loan?
et: 
    Kui sageli tehakse selle laenu puhul makseid?

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, PreviousPaymentsWizardPage)
en: Payments?
et: Maksed?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6_2)
en: 
    Were there any payments for this loan whether they are entered into KMyMoney or not?
et: 
    Kas selle laenu puhul on makseid ka juba varem tehtud, olgu nad siis KMyMoneysse sisestatud või mitte?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_noPreviousPaymentButton)
en: No, no payments were made yet.
et: Ei, makseid pole veel tehtud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_previousPaymentButton)
en: Yes, payments were made.
et: Jah, makseid on tehtud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_3)
en: Note: Payments made to obtain the loan (e.g. Dissagio) are not considered as payments in this context.
et: Märkus: laenu saamiseks tehtud makseid (nt. disaažio) ei peeta siinses kontekstis makseks.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, RecordPaymentWizardPage)
en: Recording payments?
et: Maksete salvestamine?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7_2)
en: 
    Do you want to record all payments of this loan with KMyMoney?
et: 
    Kas salvestada kõik selle laenu maksed KMyMoneys?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_allPaymentsButton)
en: Yes, record all payments.
et: Jah, salvesta kõik maksed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_thisYearPaymentButton)
en: No, only record payments since the beginning of this year.
et: Ei, salvesta ainult käesoleva aasta algusest tehtud maksed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel22_2)
en: KMyMoney will create a schedule for this payment and reminds you whenever a payment must be made.<p>
    If you selected to record all payments this date has already been supplied. If you selected to record only this years payments, then the <b>First payment due date</b> is the date of the first payment made in this year.
et: KMyMoney loob sellele maksele ajaplaani ja tuletab meelde, kui on vaja sooritada makse <p>
    Kui otsustad salvestada kõik maksed, on kuupäev juba ette antud. Kui otsustad salvestada ainult käesoleva aasta maksed, siis on <b>Esimese makse tähtaeg</b> kuupäev, mil käesoleval aastal sooritatakse esimene makse.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_dueLabel)
en: First payment due on:
et: Esimese makse tähtaeg on:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_5)
en: Make payment from/to:
et: Makse kontost/kontosse:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel10_4)
en: 
    KMyMoney has calculated the loan as shown below. If you want to accept these values use the "Finish" button to update your account, otherwise use the "Back" button to modify your settings.
et: 
    KMyMoney on arvutanud laenu välja, nagu allpool näha. Võid nende väärtustega nõustuda, klõpsates "Edasi", või otsustada neid muuta, klõpsates "Tagasi".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel8_3_2_2_2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel14)
en: Additional Fees:
et: Lisatasud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9_2_2_2_2_2_2)
en: Total payment:
et: Kogumakse:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel11_3_2_2_2_2_2)
en: Valid from:
et: Kehtiv alates:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel11_3_2_2_2_2_2_2)
en: Affected payments:
et: Mõjutatud maksed:

en: borrowed
et: laenuks võetud

en: lend
et: laenuks antud

en: not assigned
et: omistamata

en: on reception
et: saamisel

en: on due date
et: tähtpäeval

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel22_2_2)
en: 
    This page summarizes the data you entered. If you need to modify anything, please use the "Back" button to go to respective page. Otherwise use the "Finish" button to create the account.
et: 
    Siin on kokku võetud sisestatud andmed. Kui tahad midagi muuta, klõpsa "Tagasi", kuni jõuad vajalikule leheküljele. Kui aga oled kõigega rahul, klõpsa konto loomiseks "Lõpeta".

[ctx: @title loan general information]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox3)
en: General
et: Üldine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5_3)
en: Payee:
et: Maksesaaja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_4)
en: First payment:
et: Esimene makse:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_5)
en: Amount is:
et: Kogus:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox2)
en: Loan calculation
et: Laenu arvutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel15)
en: Periodic Payment:
et: Perioodiline makse:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel13)
en: Interest category:
et: Intressi kategooria:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel17)
en: Payment from:
et: Makse kontost:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel16_3)
en: Next due date:
et: Järgmine tähtaeg:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel12)
en: Final Payment:
et: Lõppmakse:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6_4)
en: Interest is due:
et: Intressi tähtaeg:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Payment frequency:
et: Maksete sagedus:

[ctx: Occurrence period 'days']
en: Days
et: Päevad

en: Weeks
et: Nädalad

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, VariableInterestDateWizardPage)
en: Date of next interest change
et: Järgmine intressimuudatuse kuupäev

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel8_2)
en: 
    Select the date when the interest rate for this loan will be modified and the frequency of the future changes.
et: 
    Siin saab valida kuupäeva, millal laenu intressimäära muudetakse, ja tulevaste muudatuste sageduse.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Next interest change on
et: Järgmine intressimuudatus toimub

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Time until next change
et: Aega järgmise muudatuseni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel2)
en: A typical KMyMoney user maintains a checking account with some institution and uses it to receive money or pay bills. If this is not the case, please deselect the checkbox below and continue on the next page.
et: Tüüpilisel KMyMoney kasutajal on mõnes rahaasutuses arvelduskonto, mida ta kasutab rahalaekumiste, arvete maksmise ja muu sellise jaoks. Kui see nii pole, siis eemalda allpool ruudukesest märge ja liigu järgmisele leheküljele.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_haveCheckingAccountButton)
en: I have a checking account that I want to manage with KMyMoney
et: Mul on arveldusarve, mida KMyMoney peaks haldama hakkama

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_institutionNameEdit)
en: The name of the institution that issued the account.
et: Konto avanud rahaasutuse nimi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_institutionNumberEdit)
en: Each institution has a routing number. Enter it here. If uncertain, leave the field blank. You can modify it later.
et: Kõigil USA rahaasutustel on "routing number". Kirjuta see siia. Kui sa pole kindel, jäta tühjaks - võid seda ka hiljem muuta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Name of the institution
et: Rahaasutuse nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Routing number
et: Routing Number (USA)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_accountNumberEdit)
en: In general the institution that issued the account also issued a number for it. Enter it here. If uncertain, you can modify this entry later.
et: Üldiselt annab konto avanud rahaasutus sellele ka numbri. Sisesta see siia. Kui sa pole kindel, võib seda ka hiljem muuta.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_accountNameEdit)
en: Enter a descriptive name that will be used by KMyMoney to identify your checking account.
et: Kirjuta mõistetav nimi, mida KMyMoney kasutab arvelduskonto identifitseerimiseks.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KMyMoneyDateInput, m_openingDateEdit)
en: Enter the date from when on you plan to keep track of the transactions in that account. This is usually the date of the last statement. If uncertain, leave as is.
et: Kuupäeva sisestamine, millest alates pidada silma peal selle konto tehingutel. Tavaliselt on see viimase pangaväljavõtte kuupäev. Kui sa pole kindel, ära siin midagi muuda.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Number of the account
et: Konto number

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Name of the account
et: Konto nimi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (AmountEdit, m_openingBalanceEdit)
en: Enter the opening balance of the account. This is usually the ending balance of the last statement. If uncertain, leave as is.
et: Konto algsaldo sisestamine. Tavaliselt on see viimase pangaväljavõtte lõppsaldo. Kui sa pole kindel, ära siin midagi muuda.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel1)
en: The fields below allow you to enter some information about your checking account. Once this wizard finishes, the account will be created for you within KMyMoney.
et: Allolevatele väljadele saab sisestada mõningat teavet oma arvelduskonto kohta. Kui nõustaja töö lõpetab, luuakse sulle KMyMoneys konto.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel3)
en: KMyMoney supports multiple currencies. Your reports will be based on a default currency which you can select here. The default for new accounts is also the currency you select here.
et: KMyMoney toetab paljusid valuutasid. Sinu aruannetes võetakse aluseks vaikimisi valuuta, mille saab valida siin. Ka uute kontode puhul kasutatakse vaikimisi siin valitud valuutat.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel2)
en: Please enter some information about yourself.<br><br>
    
    This information will be seen and used only by you. The information is used to personalize KMyMoney, to encrypt your file, etc.
et: Palun sisesta enda kohta mõningat teavet.<br><br>
    
    Seda teavet näed ainult sa ise ja keegi teine ei saa seda kasutada. Teavet kasutatakse KMyMoney muutmiseks isikupäraseks, sinu faili krüptimiseks jne.

[ctx: @label email address]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Email:
et: E-post:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: Zip code
et: Postiindeks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Welcome to KMyMoney!
et: Tere tulemast kasutama KMyMoney!

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel1)
en: You have started KMyMoney for the first time on this computer. Before this program can help you to manage your finances, it needs to collect some data from you.<p>
    
    On the next few pages you will be guided through the steps necessary to setup the program. This will happen only once.
et: Käivitasid KMyMoney selles arvutis esimest korda. Enne kui rakendus asub sind abistama rahaasjade korraldamisel, tuleb sul anda enda kohta mõningaid andmeid.<p>
    
    Järgmistel lehekülgedel leiad sammud, millega rakenduse seadistused paika määrata. Seda tuleb teha ainult üks kord.

en: KMyMoney New File Setup
et: KMyMoney uue faili seadistamine

[ctx: New file wizard introduction]
en: Introduction
et: Sissejuhatus

en: Personal Data
et: Isiklikud andmed

en: Select Currency
et: Valuuta valimine

en: Select Accounts
et: Kontode valimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel1)
en: <p>KMyMoney can encrypt your datafile using GPG Encryption. GPG encryption is one of the most secure methods in the world for protecting data. All of your account numbers and other important financial information will be very secure.</p>
et: <p>KMyMoney võib krüptida sinu andmefaili GPG abil. GPG krüptimine on andmete kaitsmiseks üks maailma kõige turvalisemaid viise. Kõik sinu kontonumbrid ja muu oluline finantsinfo on väga korralikult turvatud.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel1)
en: If you would like to review or change any preference settings for KMyMoney after finishing this wizard, you can do so by checking this box. If not just click <b>Next</b>.
et: Kui soovid KMyMoney eelistusi üle vaadata või muuta veel pärast nõustaja töö lõppu, märgi see kastike. Kui mitte, klõpsa lihtsalt <b>Järgmine</b>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_openConfigAfterFinished)
en: Configure preferences after finishing the wizard.
et: Eelistuste määramine pärast nõustaja töö lõpetamist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel2)
en: You can change the configuration options at any time using the configuration dialog. Just select the <b>Configure KMyMoney...</b> option in the <b>Settings</b> menu.
et: Seadistusi saab muuta igal ajal seadistustedialoogi vahendusel. Selleks vali lihtsalt menüüst <b>Seadistused</b> käsk <b>KMyMoney seadistamine...</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel2)
en: Select groups of accounts that correspond to the ways that you will use KMyMoney. Each group you select will cause several accounts and categories to be created. Select the groups that are relevant to you. You can always create additional accounts manually later.
et: Siin saab valida kontode rühma, mis vastab sellele, kuidas kavatsed hakata KMyMoneyt kasutama. Rühma valimisel luuakse teatavad kontod ja kategooriad. Vali sellised rühmad, mis sulle sobivad. Soovi korral võib hiljem alati kontosid juurde luua.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel1)
en: KMyMoney supports multiple currencies, nevertheless one of them will be used as your base currency. The base currency is used as default for new accounts and reports. Please select the base currency from the following list.
et: KMyMoney toetab paljusid valuutasid, aga baasvaluutana kasutatakse siiski ainult üht. Baasvaluuta võetakse vaikimisi aluseks uute kontode ja aruannete loomisel. Palun vali nimekirjast baasvaluuta.

[ctx: @title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_currencyList)
en: ISO Code
et: ISO kood

[ctx: @title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_currencyList)
en: Symbol
et: Sümbol

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel1)
en: <p>Use the fields below to enter some information about yourself.</p>
    
    <p>All information is optional and only used to personalize your KMyMoney file.</p>
et: <p>Allolevad väljad võimaldavad sisestada teavet enda kohta.</p>
    
    <p>Ükski osa sellest teabest pole kohustuslik ja seda kasutatakse ainult sinu KMyMoney faili personaliseerimiseks.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can change the sort order of ledger entries by
    right-clicking the header of the ledger view?
et: <p>...et võid muuta pearaamatu kirjendite sortimisjärjekorda,
    klõpsates pearaamatuvaates hiire parema nupuga päisele?

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can easily move to the other side of a transfer transaction
    by opening the context menu with the right mouse button and selecting one of the
    'Goto' functions?
et: <p>...et võid hõlpsasti liikuda ülekandetehingu teisele poole,
    kui avad hiire parema nupuga kontekstimenüü ja valid sealt
    mõne "Mine" korralduse?

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can start editing a transaction by double-clicking on the
    transaction in the register?
et: <p>...et tehingut saab muuta, kui teha registris tehingul topeltklõps?

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can show more details of the selected transaction in the
    register by selecting the 'ledger lens' feature in the settings dialog?
et: <p>...et võid näha pearaamatus rohkem valitud tehingu üksikasju,
    kui seadistustedialoogis on märgitud pearaamatufookuse valik?

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that transactions with no category assigned or split
    transactions with unassigned values are marked with an exclamation mark 
    on a yellow triangle in the register?
et: <p>...et tehingud, millele pole kategooriat omistatud, või
     alltehingud, millele pole väärtust omistatud, on registris märgitud
    hüüumärgiga kollases kolmnurgas?

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can show all details of the transactions in the register
    by typing &lt;Ctrl-T&gt; or selecting the 'View -> Show Transaction Detail'
    menu entry? You can turn this feature off the same way.
et: <p>...et tehingute üksikasju saab registris näha, kui vajutada
    &lt;Ctrl-T&gt; või valida menüükirje "Vaade -> Tehingute üksikasjade
    näitamine"? Samamoodi saab selle võimaluse välja lülitada.

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can switch between a listing of all accounts or
    an icon view of all asset and liability accounts with the tabs
    in the accounts view?
et: <p>...et saad kontovaates lülituda kõigi kontode nimekirja
    ning kõigi vara- ja kohustiskontode ikoonide vaate vahel
    vastavat kaarti valides?

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that the KMyMoney development team wishes you a nice day?
et: <p>...et KMyMoney arendusmeeskond soovib sulle head päeva?

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...you can use your own external filter program to convert any
    import format to QIF on the fly? See the QIF profile editor for
    more details.
et: <p>...et võid kasutada meelepärast välist filtreerimisprogrammi
    mis tahes importvormingu teisendamiseks lennult QIF-vormingusse?
    Täpsema teabe hankimiseks uuri QIF profiiliredaktorit.

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can create a scheduled transaction from an existing
    one by selecting the context menu on a transaction in the ledger
    or the "More..."-menu in the transaction form?
et: <p>...et võid luua planeeritud tehingu olemasoleva põhjal, valides
    pearaamatus vastava käsu kontekstimenüüst või tehinguvormis
    menüüst "Rohkem..."?

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can switch to the payee of a transaction
    by selecting the context menu on a transaction in the ledger
    or in the transaction menu?
et: <p>...et võid lülituda tehingu maksesaajale, valides vastava
    käsu pearaamatus tehingu kontekstimenüüs või rakenduse
    menüüribalt menüüst Tehing?

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can modify the colors and fonts used for the ledgers
    via <i>Configure/Colors and Fonts</i>?
et: <p>...et võid muuta pearaamatus kasutatavaid värve ja fonte
    dialoogis <i>Seadistamine/Värvid ja fondid</i>?

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can hide transactions prior to a specific date?
    The date can be modified via <i>Configure/General/Filter</i>.
et: <p>...et on võimalik peita enne kindlat kuupäeva toimunud tehinguid?
    Kuupäeva saab muuda <i>Seadistused/Üldine/Filter</i> all.

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can customize the "Home-Page"
    via <i>Configure/Home</i>?
et: <p>...et <i>Seadistused/Koduleht</i> võimaldab muuta
    lehekülje kodulehe välimust ja sisu?

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can add more data columns to accounts tables
    on your "Home-Page" via <i>Configure/Home/Account information display</i>?
et: <p>...et <i>Seadistused/Koduleht/Konto teabe näitamine</i>
    võimaldab lisada kodulehe kontotabelitesse rohkem andmeid?

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can enter new transactions even while reconciling
    an account? You can also make the transaction form visible.
et: <p>...et võid sisestada uusi tehinguid isegi konto kooskõlastamise ajal? Samuti võib muuta nähtavaks tehinguvormi..

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can actively support the KMyMoney development team in
    cases that heavily depend on your data? You can save your data in an
    anonymized way for this support.<p>
    Just open your data file and immediately
    select <b>File/Save as...</b>. In the <b>Save As...</b> dialog
    select the filter <b>Anonymous Files</b> and make sure your file gets
    the extensions <b>.anon.xml</b>. <p>
    To verify, how the data looks like you are about to send away, you can open
    this file in KMyMoney and see how the developers see your data.
et: <p>...et võid aktiivselt kaasa aidada KMyMoney arendajatele ka juhtudel.
    mis sõltuvad väga konkreetselt sinu andmetest? Selleks on võimalik
    salvestada oma andmed anonüümselt.<p>
    Ava lihtsalt oma andmefail ja vali kohe
    <b>Fail/Salvesta kui...</b> <b>Salvestamise</b> dialoogis vali filter
    <b>Anonüümsed failid</b> ja kontrolli, et failile antaks ikka
    laiend <b>.anon.xml</b>. <p>
    Kontrollimaks, kuidas saadetavad andmed välja näevad, võid avada
    faili KMyMoneys ja näedki, kuidas hakkavad sinu andmeid nägema arendajad.

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>... that you can import your bank statements even without a network 
    connection? Just select the file (OFX or QIF) from the File->Import menu.</p>
    <p>Provided by Jose Jorge</p>
et: <p>...et võid importida pangaväljavõtteid isegi ilma võrguühenduseta?
    Vali lihtsalt fail (OFX või QIF) menüüst Fail->Import.</p>
    <p>Kirjutas Jose Jorge</p>
