kmymoney - en to lt translation catalogue (850 entries)

en:   Transactions
lt:   Operacijos

en: Error
lt: Klaida

en: New payee/receiver
lt: Naujas korespondentas

en: No Category
lt: Be kategorijos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonAbort) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, abortButton)
en: Abort
lt: Nutraukti

en: Unable to add payee/receiver
lt: Nepavyko pridėti korespondento

en:  - Account Name: %1
lt:  – Sąskaitos pavadinimas: %1

en:  - Account Type: %1
lt:  – Sąskaitos tipas: %1

en:  - Account Number: %1
lt:  – Sąskaitos numeris: %1

en: File '%1' not found.
lt: Failas „%1“ nerastas.

[ctx: The process x is executing]
en: Executing %1...
lt: Vykdoma %1...

en: Unable to launch: %1
lt: Nepavyksta paleisti: %1

en: Address book import
lt: Adresų knygelės importavimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: County/State:
lt: Apskritis/valstija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: Street:
lt: Gatvė:

[ctx: Email address]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Email:
lt: El. paštas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Your name:
lt: Jūsų vardas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Telephone:
lt: Telefonas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: Town:
lt: Miestas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: Postal Code:
lt: Pašto kodas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_loadAddressButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kabcBtn)
en: Load from Addressbook
lt: Įkelti iš adresų knygelės%

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_priceList) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkPrice) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelInv_price) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblpriceCol)
en: Price
lt: Kaina

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, InterestWizardPage) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbActionTypes)
en: Interest
lt: Palūkanos

en: Fees
lt: Mokesčiai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_scheduleTree) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_accountTab) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkAccount) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_q
en: Account
lt: Sąskaita

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkShares)
en: Shares
lt: Akcijos

[ctx: Total value]
en: Total
lt: Viso

en: Ratio 1/
lt: Santykis 1/

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SecurityDlg)
en: Security
lt: Saugumas

en: Asset account
lt: Turto sąskaita

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_tagTab) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_tagsView) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkTag)
en: Tag
lt: Žymė

en: Activity
lt: Veikla

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_priceList) i18n: ectx: 
en: Date
lt: Data

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Status
lt: Būsena

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonSkip) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_qbuttonCancel) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_skipButton)
en: &Skip
lt: Pra&leisti

en: &Create...
lt: &Sukurti...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_kButtonAbort)
en: &Abort
lt: &Atšaukti

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KAccountSelectDlg)
en: Account selection
lt: Sąskaitos pasirinkimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_headerLabel)
en: Account to import to
lt: Sąskaita, į kurią importuoti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_createAssetButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_createButton)
en: Create
lt: Sukurti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnOK) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_qbuttonOk) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonOk)
en: OK
lt: Gerai

[ctx: @title header of the currency name column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_currencyList)
en: Name
lt: Pavadinimas

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KBackupDlg)
en: Backup
lt: Atsarginė kopija

[ctx: This is the mount point]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblMountPoint)
en: Mount Point:
lt: Montavimo taškas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, chooseButton)
en: C&hoose...
lt: Pas&irinkti...

en: Category creation
lt: Kategorijos kūrimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Available categories:
lt: Galimos kategorijos:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, descriptionLabel)
en: Some description
lt: Trumpas aprašymas

[ctx: Split transaction (category replacement)]
en: Split transaction
lt: Skelti operaciją

[ctx: Empty memo]
en: empty
lt: tuščia

en: Fatal error in determining data: %1
lt: Rimta klaida nustatant duomenis: %1

en: User
lt: Naudotojas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, amountLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_scheduleTree) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_amountTab) i18n
en: Amount
lt: Suma

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2_2)
en: Convert
lt: Konvertuoti

[ctx: @label convert from stock to currency]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label100)
en: to
lt: į

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_updateButton) i18n: ectx: label, entry (PriceHistoryUpdate), group (General Options)
en: Update price history
lt: Atnaujinti kainų istoriją

en: Select as base currency
lt: Pasirinkite pagrindinę valiutą

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, cmbInvestmentType)
en: Bond
lt: Juosta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblType)
en: Investment Type:
lt: Investicijos tipas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Price History
lt: Kainų istorija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAddEntry) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: Add
lt: Pridėti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEditEntry) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_buttonEdit)
en: Edit
lt: Keisti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRemove) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemoveEntry) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_buttonRemove) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove
lt: Pašalinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, cancelButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnCancel) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonCancel) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_qbuttonCancel)
en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Direct deposit
lt: Tiesioginis indėlis

en: Manual deposit
lt: Rankinis indėlis

en: Direct debit
lt: Tiesioginis nuskaitymas

en: Bank transfer
lt: Banko pavedimas

en: Write check
lt: Išrašyti čekį

[ctx: Other payment method]
en: Other
lt: Kita

en: Next due date
lt: Kitas atlikimo terminas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Schedule name:
lt: Tvarkaraščio pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Frequency:
lt: Dažnumas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_paymentInformation)
en: Payment information
lt: Mokėjimo informacija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Payment method
lt: Mokėjimo metodas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox6)
en: Options
lt: Parinktys

en: Unable to load schedule details
lt: Nepavyksta įkelti tvarkaraščio detalių

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Schedule Details
lt: Tvarkaraščio detalės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Type:
lt: Tipas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_helpButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonHelp) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, helpButton)
en: Help
lt: Pagalba

[ctx: Online quote source]
en: Source
lt: Šaltinis

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KEquityPriceUpdateDlg)
en: Update Stock and Currency Prices
lt: Atnaujinti akcijų ir valiutų kainas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnConfigure) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonConfigure)
en: Configure
lt: Konfigūruoti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnUpdateAll)
en: Update All
lt: Atnaujinti viską

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Status:
lt: Būsena:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KFindTransactionDlg) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KTransactionFilter) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KReportConfigurationFilterDlg)
en: Search transactions
lt: Ieškoti operacijų

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_resultPage)
en: Result
lt: Rezultatas

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KImportVerifyDlg)
en: Verify Import
lt: Patvirtinti importavimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboOrganizeBy)
en: Payees
lt: Korespondentai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Institutions
lt: Įstaigos

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, transactionGroup) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, transactionTab) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4
en: Transactions
lt: Operacijos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_accountView) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel10) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_listAccount)
en: Type
lt: Tipas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_closed) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_accountView)
en: Closed
lt: Uždarytus

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KMyMoneyPriceDlg)
en: Price Editor
lt: Kainos redaktorius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_priceList)
en: Currency
lt: Valiuta

[ctx: Price source]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_priceList)
en: Source
lt: Šaltinis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_showAllPrices)
en: Show all stored prices
lt: Rodyti visas išsaugotas kainas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_newButton)
en: Add a new entry
lt: Pridėti naują įrašą

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_newButton)
en: Create a new price entry.
lt: Sukurti naują kainos įrašą.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_editSecurityButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_editButton)
en: Modify the selected entry
lt: Keisti pažymėtą įrašą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_editButton)
en: Modify
lt: Keisti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_deleteSecurityButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_deleteButton)
en: Delete this entry
lt: Trinti šį įrašą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, categoryLabel) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_categoryTab) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkCategory)
en: Category
lt: Kategorija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_deleteSecurityButton)
en: Delete...
lt: Trinti...

en: Is a sub account
lt: Yra šalutinė sąskaita

en: Asset
lt: Turtas

en: Liability
lt: Įsipareigojimas

en: Income
lt: Įplaukos

en: Expense
lt: Išlaidos

en: (No Institution)
lt: (be įstaigos)

en: Cannot add institution
lt: Negalima pridėti įstaigos

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KNewAccountDlg)
en: New Account Dialog
lt: Naujos sąskaitos dialogas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_currencyText)
en: Currency:
lt: Valiuta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDate) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_openingDateLabel)
en: Date:
lt: Data:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_openingBalanceLabel)
en: Balance:
lt: Balansas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: Notes:
lt: Pastabos:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_qcheckboxNoVat)
en: No auto-VAT-assignment
lt: Be automatinio VAT išskaičiavimo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_qcheckboxPreferred)
en: Preferred Account
lt: Prioritetinė sąskaita

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_institutionTab) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_institutionBox)
en: Institution
lt: Įstaiga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: Number:
lt: Numeris:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_subAccountLabel)
en: Subaccount
lt: Šalutinė sąskaita

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_taxTab)
en: Tax
lt: Mokestis

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: VAT details
lt: PVM detalės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_vatCategory)
en: VAT category
lt: PVM kategorija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: VAT percentage
lt: PVM procentai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_vatAssignment)
en: Enable auto VAT assignment
lt: Įgalinti automatinį PVM priskyrimą

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_amountGroupBox)
en: Amount entered
lt: Įvesta suma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_qcheckboxTax)
en: Include on Tax Reports
lt: Įterpti į mokesčių pranešimą

en: The institution name field is empty.  Please enter the name.
lt: Įstaigos pavadinimo laukas tuščias. Įveskite pavadinimą.

en: Adding New Institution
lt: Pridedama nauja įstaiga

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KNewBankDlg)
en: New Institution Dialog
lt: Naujos įstaigos dialogas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1)
en: Institution Details
lt: Įstaigos detalės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: Telephone/Fax:
lt: Telefonas/faksas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5_1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: City:
lt: Miestas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Routing Number:
lt: Nukreipimo numeris:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, edtEquityName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, edtEquityName)
en: Name of the company, or mutual fund.
lt: Kompanijos arba bendrojo fondo pavadinimas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_useDefault)
en: Use default
lt: Naudoti numatytąjį

en: Clear &All
lt: Valyti viską

en: The total amount of this transaction is %1 while the sum of the splits is %2. The remaining %3 are unassigned.
lt: Šios operacijos bendra suma yra %1, tačiau atskirų dalių suma yra %2. Likę %3 yra nepriskirti.

en: &Distribute difference of %1 among all splits.
lt: &Paskirstyti skirtumą %1 tarp operacijos dalių.

en: &Leave %1 unassigned.
lt: &Palikti %1 nepriskirta.

en: You are about to delete all splits of this transaction. Do you really want to continue?
lt: Jūs ruošiatės ištrinti visas šios operacijos dalis. Ar tikrai norite tęsti?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: Unassigned
lt: Nepriskirta

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KUpdateStockPriceDlg)
en: New price entry
lt: Naujas kainos įrašas

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KSettingsColors)
en: Color settings
lt: Spalvų parametrai

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KSettingsIcons) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KSettingsFonts)
en: Font settings
lt: Šriftų nuostatos

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KSettingsGeneral)
en: General Settings
lt: Bendrieji nustatymai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: January
lt: Sausis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: February
lt: Vasaris

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: March
lt: Kovas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: April
lt: Balandis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: June
lt: Birželis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: July
lt: Liepa

[ctx: @item the month August]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: August
lt: Rugpjūtis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: September
lt: Rugsėjis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: October
lt: Spalis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: November
lt: Lapkritis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: December
lt: Gruodis

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_7)
en: External programs
lt: Išorinės programos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Calculator
lt: Skaičiuotuvas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton3)
en: List
lt: Sąrašas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton4)
en: Tree
lt: Medis

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabFilter)
en: Filter
lt: Filtras

[ctx: @action move item down]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_downButton)
en: Down
lt: Žemyn

en: Home
lt: Namai

en: Colors
lt: Spalvos

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Icons
lt: Ženkliukai

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupParsing) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_detailsTab)
en: Details
lt: Detalės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: Date Format
lt: Datos formatas

[ctx: @action update quotes from online quote source]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_updateButton)
en: Update
lt: Atnaujinti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_initialDateFieldCursorPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboOrganizeBy)
en: Month
lt: Mėnuo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_initialDateFieldCursorPosition) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_budgetList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Year
lt: Metai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_defaultReconciliationState)
en: Not reconciled
lt: Nesutaikintos

[ctx: @item reconciliation status]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_defaultReconciliationState) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_stateBox)
en: Cleared
lt: Išvalytas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_defaultReconciliationState) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkReconciled)
en: Reconciled
lt: Sutaikintos

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_AutoFillTransaction)
en: Autofill
lt: Automatinis užpildymas

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage2)
en: Import
lt: Importuoti

[ctx: @item no holiday region selected]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_holidayRegion)
en: (None)
lt: (Nieko)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numberLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkNumber) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_listAccount)
en: Number
lt: Numeris

en: Transfer from
lt: Perkelti iš

en: Transfer to
lt: Perkelti į

en: &Enter
lt: Į&vesti

en: Developer
lt: Programuotojas

en: Database backend
lt: Duomenų bazės variklis

en: Patches
lt: Pataisos

en: Equity
lt: Akcijos (be pastovių palūkanų)

en: Backup...
lt: Kopijuoti...

en: Personal Data...
lt: Asmeniniai duomenys...

en: File-Information...
lt: Failo informacija...

en: Find transaction...
lt: Rasti operaciją...

en: Show Transaction Detail
lt: Rodyti operacijų detales

note: i18n: ectx: label, entry (HideUnusedCategory), group (List Options)
en: Hide unused categories
lt: Slėpti nenaudojamas kategorijas

note: i18n: ectx: label, entry (ShowAllAccounts), group (List Options)
en: Show all accounts
lt: Rodyti visas sąskaitas

en: New institution...
lt: Nauja įstaiga...

en: Edit institution...
lt: Keisti įstaigą...

en: Delete institution...
lt: Pašalinti įstaigą...

en: New account...
lt: Nauja sąskaita...

en: Open ledger
lt: Atverti knygą

en: Reconcile...
lt: Sutaikyti

[ctx: Finish reconciliation]
en: Finish
lt: Baigti

en: Edit account...
lt: Keisti sąskaitą...

en: Delete account...
lt: Pašalinti sąskaitą...

en: Show balance chart...
lt: Rodyti balanso grafiką

en: Update account...
lt: Atnaujinti sąskaitą...

en: Update all accounts...
lt: Atnaujinti visas sąskaitas...

en: New category...
lt: Nauja kategorija...

en: Update Stock and Currency Prices...
lt: Atnaujinti akcijų ir valiutų kainas...

en: Calculator...
lt: Skaičiuotuvas...

en: Enable all messages
lt: Įgalinti visus pranešimus

[ctx: Button text for match transaction]
en: Match
lt: Atitikmuo

[ctx: Toggle reconciliation flag]
en: Toggle
lt: Perjungti

[ctx: Mark transaction cleared]
en: Cleared
lt: Išvalytas

[ctx: Mark transaction reconciled]
en: Reconciled
lt: Sutaikintos

[ctx: Mark transaction not reconciled]
en: Not reconciled
lt: Nesutaikintos

en: Online price update...
lt: Atnaujinti kainą iš interneto...

en: Manual price update...
lt: Rankiniu būdu atnaujinti kainą...

en: Merge payees
lt: Sulieti korespondentus

en: New tag
lt: Nauja žyma

en: Rename tag
lt: Pervadinti žymę

en: View back
lt: Žiūrėti atgal

en: View forward
lt: Žiūrėti pirmyn

en: Viewing personal data...
lt: Asmeninių duomenų peržiūra...

en: Edit Personal Data
lt: Redaguoti asmeninius duomenis

en: Importing account templates.
lt: Importuojami sąskaitų šablonai.

en: Save as...
lt: Įrašyti kaip...

en: Mounting %1
lt: Montuojama %1

en: &Replace
lt: Pa&keisti

en: Writing %1
lt: Įrašomas %1

en: <p><b>%1</b> cannot be moved to institution <b>%2</b>. Reason: %3</p>
lt: <p><b>%1</b> negali būti perkelta į įstaigą <b>%2</b>. Priežastis: %3</p>

en: Creating new document...
lt: Sukuriamas naujas dokumentas...

en: File not found
lt: Failas nerastas

en: Saving file...
lt: Išsaugojamas failas...

note: i18n: ectx: Menu (import)
en: &Import
lt: &Importuoti

note: i18n: ectx: Menu (export) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonExport) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_qbuttonOk)
en: &Export
lt: &Eksportuoti

note: i18n: ectx: Menu (institution)
en: &Institution
lt: &Įstaiga

note: i18n: ectx: Menu (account)
en: &Account
lt: &Sąskaita

note: i18n: ectx: Menu (category)
en: &Category
lt: &Kategorija

note: i18n: ectx: Menu (transaction)
en: &Transaction
lt: &Operacija

note: i18n: ectx: Menu (kmmtools)
en: T&ools
lt: Į&rankiai

note: i18n: ectx: Menu (institution_context_menu)
en: Institution options
lt: Įstaigų parinktys

note: i18n: ectx: Menu (transaction_move_menu)
en: Select account
lt: Pasirinkite sąskaitą

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

en: &New Schedule...
lt: &Naujas tvarkaraštis...

en: Create a new schedule.
lt: Sukurti naują tvarkaraštį.

en: Use this to create a new schedule.
lt: Naudokite tai norėdami sukurti naują tvarkaraštį.

en: &Filter
lt: &Filtras

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, NewPaymentsWizardPage) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_typeBox)
en: Payments
lt: Mokėjimai

en: Payment accounts
lt: Mokėjimų sąskaitos

en: Favorite reports
lt: Mėgstamiausios ataskaitos

en: Assets and Liabilities
lt: Turtas ir įsipareigojimai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Budget
lt: Biudžetas

[ctx: Reconciliation state 'Not reconciled']
en: Not reconciled
lt: Nesutaikintos

[ctx: Reconciliation state 'Cleared']
en: Cleared
lt: Išvalytas

[ctx: Reconciliation state 'Reconciled']
en: Reconciled
lt: Sutaikintos

[ctx: Go to next page of the wizard]
en: &Next
lt: &Kitas

en: Delete security
lt: Trinti apsaugą

en: New Payee
lt: Naujas korespondentas

en: New Tag
lt: Nauja žyma

en: Cannot add institution: %1
lt: Nepavyksta pridėti įstaigos: %1

en: file to open
lt: atvertinas failas

en: Asset accounts
lt: Turto sąskaitos

en: Liability accounts
lt: Įsipareigojimų sąskaitos

[ctx: Column heading for category in tax report]
en: Tax
lt: Mokestis

en: Accounts with no institution assigned
lt: Priskirtos sąskaitos be įstaigų

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, m_editAmounts)
en: Value
lt: Reikšmė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelInv_quantity) i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, m_editAmounts)
en: Quantity
lt: Kiekis

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, detail) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Detail
lt: Detaliai

[ctx: Payment made from account]
en: Payment
lt: Mokėjimas

[ctx: Deposit into account]
en: Deposit
lt: Indėlis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkBalance) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, accountsList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBnk_balance)
en: Balance
lt: Balansas

[ctx: Decrease of asset/liability value]
en: Decrease
lt: Mažinti

[ctx: Increase of asset/liability value]
en: Increase
lt: Didinti

[ctx: Payment towards credit card]
en: Payment
lt: Mokėjimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2_2)
en: Fraction
lt: Dalis

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, PaymentWizardPage) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, PaymentEditWizardPage) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1)
en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Deposit
lt: Indėlis

en:     Please open it in the account editor (Account/Edit account) once and press OK.
lt:     Prašome atverti ją vieną kartą sąskaitų redagavimo dialoge (Sąskaita/Keisti sąskaitą) ir paspausti „Gerai“.

[ctx: %1 is a string, e.g. 7 problems corrected; %2 is a string, e.g. 3 problems still present]
en: Finished: %1 %2
lt: Baigta: %1 %2

en: Austrian Schilling
lt: Austrijos šilingas

en: German Mark
lt: Vokietijos markė

en: French Franc
lt: Prancūzijos frankas

en: Italian Lira
lt: Italijos lira

en: Spanish Peseta
lt: Ispanijos peseatas

en: Belgian Franc
lt: Belgijos frankas

en: Portuguese Escudo
lt: Portugalijos eskudas

en: Irish Pound
lt: Airijos svaras

en: Finnish Markka
lt: Suomijos markė

en: Greek Drachma
lt: Graikijos drachma

en: Bulgarian Lev
lt: Bulgarijos levas

en: Romanian Leu
lt: Rumunijos lėja

en: Slovenian Tolar
lt: Slovėnijos taleris

en: Slovak Koruna
lt: Slovakijos krona

en: Azerbaijani Manat
lt: Azerbaidžano manatas

en: Lithuanian Litas
lt: Lietuvos litai

en: Albanian Lek
lt: Albanijos lekis

en: Algerian Dinar
lt: Alžyro dinaras

en: Andorran Franc
lt: Andoros frankas

en: Andorran Peseta
lt: Andoros peseta

en: Argentine Peso
lt: Argentinos pesas

en: Aruban Florin
lt: Arubos florinas

en: Australian Dollar
lt: Australijos doleris

en: Bahamian Dollar
lt: Bahamų doleris

en: Bahraini Dinar
lt: Bahreino dinaras

en: Bangladeshi Taka
lt: Bangladešo taka

en: Barbados Dollar
lt: Barbadoso doleris

en: Belarusian Ruble
lt: Baltarusijos rublis

en: Belize Dollar
lt: Belizo doleris

en: Bolivian Boliviano
lt: Bolivijos bolivijanas

en: Botswana Pula
lt: Botsvanos pula

en: Brazilian Real
lt: Brazilijos realas

en: Brunei Dollar
lt: Brunėjaus doleris

en: Canadian Dollar
lt: Kanados doleris

en: Cape Verde Escudo
lt: Žaliojo Kyšulio eskudas

en: Cayman Islands Dollar
lt: Kaimanų salų doleris

en: Chilean Peso
lt: Čilės pesas

en: Colombian Peso
lt: Kolumbijos pesas

en: Costa Rican Colon
lt: Kosta Rikos kolonas

en: Croatian Kuna
lt: Kroatijos kuna

en: Cuban Peso
lt: Kubos pesas

en: Czech Koruna
lt: Čekų krona

en: Danish Krone
lt: Danijos krona

en: Djibouti Franc
lt: Džibučio frankas

en: Dominican Peso
lt: Dominikos pesas

en: East Caribbean Dollar
lt: Rytų Karibų doleris

en: Egyptian Pound
lt: Egipto svaras

en: Eritrean Nakfa
lt: Eritrėjos nakfa

en: Estonian Kroon
lt: Estijos krona

en: Ethiopian Birr
lt: Etiopijos biras

en: Euro
lt: Euras

en: Falkland Islands Pound
lt: Falklandų salų (Malvinų) svaras

en: Gambian Dalasi
lt: Gambijos dalasis

en: Georgian Lari
lt: Gruzijos laris

en: Ghanaian Cedi
lt: Ganos cedis

en: Gibraltar Pound
lt: Gibraltaro svaras

en: Guatemalan Quetzal
lt: Gvatemalos ketsalis

en: Guinea-Bissau Peso
lt: Gvinėjos-Bisau pesas

en: Haitian Gourde
lt: Haičio gurdas

en: Honduran Lempira
lt: Hondūro lempira

en: Hong Kong Dollar
lt: Hong Kongo doleris

en: Hungarian Forint
lt: Vengrijos forintas

en: Indian Rupee
lt: Indijos rupija

en: Indonesian Rupiah
lt: Indonezijos rupija

en: Iranian Rial
lt: Irano rialas

en: Iraqi Dinar
lt: Irako dinaras

en: Jamaican Dollar
lt: Jamaikos doleris

en: Japanese Yen
lt: Japonų jena

en: Jordanian Dinar
lt: Jordanijos dinaras

en: Kenyan Shilling
lt: Kenijos šilingas

en: Kuwaiti Dinar
lt: Kuveito dinaras

en: Lebanese Pound
lt: Libano svaras

en: Lesotho Loti
lt: Lesoto lotis

en: Liberian Dollar
lt: Liberijos doleris

en: Libyan Dinar
lt: Libijos dinaras

en: Macedonian Denar
lt: Makedonijos dinaras

en: Malagasy Franc
lt: Malagasių frankas

en: Malaysian Ringgit
lt: Malaizijos ringitas

en: Mauritanian Ouguiya
lt: Mauritanijos ugija

en: Mauritius Rupee
lt: Mauricijaus rupija

en: Mexican Peso
lt: Meksikos pesas

en: Mongolian Tugrik
lt: Mongolijos tugrikas

en: Moroccan Dirham
lt: Maroko dirhamas

en: Namibian Dollar
lt: Namibijos doleris

en: Nepalese Rupee
lt: Nepalo rupija

en: New Zealand Dollar
lt: Naujosios Zelandijos doleris

en: Nicaraguan Cordoba Oro
lt: Nikaragvos kordoba

en: Nigerian Naira
lt: Nigerijos naira

en: North Korean Won
lt: Šiaurės Korėjos vona

en: Omani Rial
lt: Omano rialas

en: Pakistan Rupee
lt: Pakistano rupija

en: Panamanian Balboa
lt: Panamos balboja

en: Peruvian Nuevo Sol
lt: Peru naujasis solis

en: Philippine Peso
lt: Filipinų pesas

en: Polish Zloty
lt: Lenkijos zlotas

en: Russian Ruble
lt: Rusijos rublis

en: Samoan Tala
lt: Samoa tala

en: Saudi Riyal
lt: Saudo Arabijos rialas

en: Serbian Dinar
lt: Serbų dinaras

en: Singapore Dollar
lt: Singapūro doleris

en: Solomon Islands Dollar
lt: Saliamono salų doleris

en: Somali Shilling
lt: Somalio šilingas

en: South African Rand
lt: Pietų Afrikos randas

en: South Korean Won
lt: Pietų Korėjos vona

en: Swedish Krona
lt: Švedijos krona

en: Swiss Franc
lt: Šveicarijos frankas

en: Syrian Pound
lt: Sirijos svaras

en: Tanzanian Shilling
lt: Tanzanijos šilingas

en: Thai Baht
lt: Tailando batas

en: Tongan Pa'anga
lt: Tongos paanga

en: Trinidad and Tobago Dollar
lt: Trinidado ir Tobago doleris

en: Tunisian Dinar
lt: Tuniso dinaras

en: US Dollar
lt: JAV doleris

en: United Arab Emirates Dirham
lt: Jungtinių Arabų Emiratų dirhamas

en: Uruguayan Peso
lt: Urugvajaus pesas

en: Vanuatu Vatu
lt: Vanuatu vatu

en: Vietnamese Dong
lt: Vietnamo dongas

en: Zambian Kwacha
lt: Zambijos kvača

en: Zimbabwe Dollar
lt: Zimbabvės doleris

en: Gold
lt: Auksas

en: Palladium
lt: Paladis

en: Platinum
lt: Platina

en: Silver
lt: Sidabras

[ctx: Frequency of schedule]
en: Weekly
lt: Kas savaitę

[ctx: Frequency of schedule]
en: Quarterly
lt: Kas ketvirtį

[ctx: Schedule occurrence period]
en: Month
lt: Mėnuo

[ctx: Schedule occurrence period]
en: Year
lt: Metai

[ctx: Scheduled transaction type]
en: Deposit
lt: Indėlis

[ctx: Scheduled transaction type]
en: Loan payment
lt: Paskolos įmoka

[ctx: Scheduled Transaction payment type]
en: Direct debit
lt: Tiesioginis nuskaitymas

[ctx: Scheduled Transaction payment type]
en: Direct deposit
lt: Tiesioginis indėlis

[ctx: Scheduled Transaction payment type]
en: Manual deposit
lt: Rankinis indėlis

[ctx: Scheduled Transaction payment type]
en: Write check
lt: Išrašyti čekį

[ctx: Scheduled Transaction payment type]
en: Bank transfer
lt: Banko pavedimas

en: Unknown
lt: Nežinoma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_scheduleTree) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_payeeTab) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_payeesVi
en: Payee
lt: Korespondentas

[ctx: Finished schedule]
en: Finished
lt: Baigta

en: Print check
lt: Spausdinti čekį

[ctx: @item This comes after the hunder text if the tens unit is different from 0]
en:  and
lt:  ir

[ctx: @item Appears last as separator]
en:  and
lt:  ir

[ctx: @label The first argument is the amount in words, the second is the fractional part and the third is the denominator of the fractional part]
en: %1 and %2/%3
lt: %1 ir %2/%3

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_qbuttonBrowse)
en: &Browse...
lt: &Naršyti...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_qgroupboxDates)
en: Date Range
lt: Laikotarpis

en: Unable to open file '%1' for writing
lt: Nepavyksta atverti „%1“ failo rašymui

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_validityBox)
en: Invalid transaction
lt: Negaliojanti operacija

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CurrenciesDlg)
en: Currencies
lt: Valiutos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSet_decimal) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_editAmounts) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: Decimal Symbol
lt: Dešimtainis simbolis

[ctx: date format to use]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSet_dateFormat)
en: Date format
lt: Datos formatas

en: Investment: %1
lt: Investicija: %1

en: Account%1
lt: Sąskaita%1

en: Payee%1
lt: Korespondentas %1

en: Schedule%1
lt: Tvarkaraštis%1

en: Import complete
lt: Importas baigtas

en: Loading prices...
lt: Įkeliamos kainos...

en: Loading accounts...
lt: Įkeliamos paskyros...

[ctx: Button to show more detailed data]
en: More
lt: Daugiau

en: Save Report
lt: Išsaugoti ataskaitą

en: Budgets
lt: Biudžetai

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Interval:
lt: Intervalas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_transactionDownload)
en: Download transactions from institution
lt: Atsiųsti operacijas iš įstaigos

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_preferredStatementDate)
en: No date
lt: Be datos

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, accountBox)
en: Online Accounts
lt: Internetinės paskyros

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, assignButton)
en: Assign
lt: Priskirti

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup)
en: Start Date
lt: Pradžios data

en: AqBanking importer...
lt: AqBaning importuoklis...

en: Critical Error
lt: Kritinė klaida

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, executeButton)
en: Execute
lt: Vykdyti

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KBJobView) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, jobBox)
en: Jobs
lt: Užduotys

[ctx: replacement for institution or account w/o name]
en: (unnamed)
lt: (be pavadinimo)

[ctx: Header for AqBanking account list]
en: Account Name
lt: Sąskaitos pavadinimas

[ctx: Header for AqBanking account list]
en: Owner
lt: Savininkas

en: Transfer
lt: Perkėlimas

en: Job Id
lt: Užduoties Id

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: Password
lt: Slaptažodis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_storePassword)
en: Store password
lt: Išsaugoti slaptažodį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Connection Details
lt: Ryšio informacija

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, pageAccounts) i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, AccountPage)
en: Select Account
lt: Parinkti paskyrą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_listAccount)
en: Bank
lt: Bankas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, WizardPage)
en: Finish
lt: Baigti

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, accountTab)
en: Account Details
lt: Sąskaitos detalės

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MyMoneyQifProfileEditor)
en: QIF Profile Editor
lt: QIF profilio rengyklė

en: QIF Profile Selector
lt: QIF profilio parinkiklis

en: The default QIF profile
lt: Numatytasis QIF profilis

en: Enter new profile name
lt: įrašyti naują profilio vardą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2_3)
en: Void mark
lt: Tuščias ženklas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: Opening Balance text
lt: Atidarymo balanso tekstas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Type field text
lt: Lauko tipo tekstas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2_2)
en: Account delimiter
lt: Sąskaitos skirtukas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_groupList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Description
lt: Aprašymas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_4_2)
en: Output filter location
lt: Išvedimo filtro vieta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_4)
en: Input filter location
lt: Įvedimo filtro vieta

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_editDateFormat) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel3)
en: The format of the dates in the QIF file.
lt: Datos formatas QIF faile.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: Apostrophe Handling
lt: Apostrofų tvarkymas

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabMoney)
en: Amounts
lt: Sumos

[ctx: @title header of the QIF field name column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_editAmounts)
en: Field
lt: Laukas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_editAmounts)
en: QIF-Record
lt: QIF įrašas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_editAmounts)
en: Thousand Delimiter
lt: Tūkstančio skirtukas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, m_editAmounts)
en: Split-Value
lt: Perskirta-vertė

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, m_editAmounts)
en: Commission
lt: Komisiniai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_3)
en: Thousands Separator
lt: Tūkstančių skirtukas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_resetButton)
en: Reset
lt: Iš naujo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboOrganizeBy) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_qcheckboxCategories)
en: Categories
lt: Kategorijos

[ctx: Category name]
en: Interest
lt: Palūkanos

en: Filter error
lt: Filtro klaida

[ctx: QIF tag for category]
en: Cat
lt: Katė

[ctx: QIF tag for security]
en: Security
lt: Saugumas

[ctx: QIF tag for a class]
en: Class
lt: Klasė

en: %1 (Investment)
lt: %1 (Investicija)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KReconciliationReportDlgDecl)
en: Reconciliation report
lt: Sutaikinimo vediklis

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_detailsTab)
en: &Details
lt: &Detalės

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, SummaryEditWizardPage) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, SummaryWizardPage) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, summary)
en: Summary
lt: Santrauka

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KSelectDatabaseDlg)
en: KMyMoney - Select Database
lt: KMyMoney – Pasirinkite duombazę

en: Open database...
lt: Atverti duombazę...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, periodGroupBox)
en: Period
lt: Periodas

[ctx: @action timeframe of the budget. month-by-month budget]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_individualButton)
en: Individual
lt: Individualus

en: Copy of %1
lt: %1 kopija

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Your budgets
lt: Jūsų biudžetai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_hideUnusedButton)
en: Hide unused budget categories
lt: Slėpti nenaudojamas biudžeto kategorijas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_forecastButton)
en: Forecast
lt: Prognozė

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboDetail)
en: Groups
lt: Grupės

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboDetail)
en: Totals
lt: Viso

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_forecastMethod)
en: method
lt: metodas

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_tabChart) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonChart)
en: Chart
lt: Diagrama

en: 1 day | %1 days
lt[0]: %1 diena
lt[1]: %1 dienos
lt[2]: %1 dienų
lt[3]: %1 diena

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkAction)
en: Action
lt: Veiksmas

[ctx: Chart legend title]
en: Legend
lt: Legenda

en: Grand Total
lt: VISO

en: Num
lt: Nr.

en: Top Category
lt: Aukščiausia kategorija

en: Category Type
lt: Kategorijos tipas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboOrganizeBy)
en: Week
lt: Savaitė

[ctx: Account name]
en: Name
lt: Pavadinimas

en: Occurrence
lt: Pasikartojimas

en: Current Balance
lt: Suderintas balansas

en: Transfer from %1
lt: Perkelti iš %1

en: Transfer to %1
lt: Perkelti į %1

[ctx: Is this a tax account?]
en: Yes
lt: Taip

[ctx: Is this a favorite account?]
en: Yes
lt: Taip

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_typeBox)
en: Transfers
lt: Perkėlimai

en: Week of %1
lt: Savaitė iš %1

en: No Institution
lt: Be įstaigos

en: [Empty Payee]
lt: [Korespondento nėra]

en: All currencies converted to %1
lt: Visos valiutos konvertuotos į: %1

en: All values shown in %1 unless otherwise noted
lt: Visos vertės rodomos: %1 (jei kitaip nepažymėta)

en: Unable to generate report
lt: Nepavyksta generuoti ataskaitos

en: File %1 does not exist
lt: Nėra failo %1

en: Report Configuration
lt: Ataskaitos konfigūravimas

en: Rows/Columns
lt: Eilutės/Stulpeliai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Range
lt: Intervalas

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_reportPage)
en: Report
lt: Ataskaita

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboRows)
en: Assets & Liabilities
lt: Turtas ir įsipareigojimai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboOrganizeBy)
en: Top Categories
lt: Pagrindines kategorijas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboOrganizeBy)
en: Accounts
lt: Sąskaitos

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboOrganizeBy)
en: Top Accounts
lt: Pagrindines sąskaitas

[ctx: @item the columns will display weekly data]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboColumns)
en: Weekly
lt: Kas savaitę

[ctx: @item the columns will display quarterly data]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboColumns)
en: Quarterly
lt: Kas ketvirtį

en: Default Report
lt: Standartinė ataskaita

en: Custom Report
lt: Savadarbė ataskaita

en: Delete Report?
lt: Trinti ataskaitą?

[ctx: Configure a report]
en: &Configure
lt: &Konfigūruoti

en: &New report
lt: &Nauja ataskaita

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Comment
lt: Komentaras

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Charts
lt: Diagramos

en: Favorite Reports
lt: Mėgstamiausios ataskaitos

en: Income and Expenses
lt: Įplaukos ir išlaidos

en: Income and Expenses This Month
lt: Įplaukos ir išlaidos šį mėnesį

en: Income and Expenses This Year
lt: Įplaukos ir išlaidos šiais metais

en: Net Worth
lt: Grynoji vertė

en: Net Worth By Month
lt: Grynoji vertė pagal mėnesius

en: Net Worth Today
lt: Grynoji vertė šiandien

en: Net Worth By Year
lt: Grynoji vertė pagal metus

en: 7-day Cash Flow Forecast
lt: 7-dienų pinigų srautų prognozė

en: Account Balances by Institution
lt: Sąskaitų balansai pagal įstaigas

en: Account Balances by Type
lt: Sąskaitų balansai pagal tipus

en: Transactions by Account
lt: Operacijos pagal sąskaitas

en: Transactions by Category
lt: Operacijos pagal kategorijas

en: Transactions by Payee
lt: Operacijos pagal korespondentą

en: Transactions by Month
lt: Operacijos pagal mėnesius

en: Transactions by Week
lt: Operacijos pagal savaites

en: Investments
lt: Investicijos

en: Taxes
lt: Mokesčiai

en: Forecast By Month
lt: Prognozė pagal mėnesius

en: Forecast Next Quarter
lt: Kito ketvirčio prognozė

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, NewGeneralInfoWizardPage) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, CheckingStartWizardPage)
en: General Information
lt: Bendra Informacija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonCopy)
en: Copy
lt: Kopijuoti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonClose)
en: Close this window
lt: Užverti šį langą

en: Net Worth Forecast
lt: Grynosios vertės prognozė

en: Difference
lt: Skirtumas

[ctx: @item KDChart color palette]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ChartsPalette)
en: Rainbow
lt: Vaivorykštė

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ReportTabPerformance) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ReportTabCapitalGain) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ReportTabGeneral)
en: Report Tab
lt: Ataskaitos kortelė

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, ReportTabPerformance) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, ReportTabCapitalGain) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, ReportTabGeneral)
en: <p>On this tab, you set the basic properties of this report.</p>
lt: <p>Šioje kortelėje galite nustatyti pagrindines pranešimo detales.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Chart Type
lt: Diagramos tipas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Line width
lt: Linijos plotis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Report Name
lt: Ataskaitos pavadinimas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_editName)
en: <p>Choose a name for this report.</p>
lt: <p>Pasirinkite pavadinimą šiai ataskaitai.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_editComment)
en: <p>Enter a comment to help you remember the details of this report.</p>
lt: <p>Įrašykite komentarą, kuris padėtų Jums atsiminti šios ataskaitos turinį.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkCurrency)
en: Convert values to base currency
lt: Konvertuoti sumas į pagrindinę valiutą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkFavorite)
en: Mark as a favorite report
lt: Žymėti kaip mėgstamą ataskaitą

[ctx: type of graphic chart]
en: Bar
lt: Juosta

[ctx: type of graphic chart]
en: Pie
lt: Pyragas

[ctx: type of graphic chart]
en: Ring
lt: Žiedas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_dataLock)
en: User defined
lt: Naudotojo nustatyta

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ReportTabRowColPivot) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ReportTabRowColQuery)
en: Rows/Columns Tab
lt: Eilučių/stulpelių kortelė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_rowsLabel)
en: Rows
lt: Eilutės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Organize by:
lt: Organizuoti pagal

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_comboOrganizeBy)
en: <p>Choose how to group the transactions in this report</p>
lt: <p>Pasirinkite kaip sugrupuoti pervedimus šiame pranešime</p>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupBox1)
en: Show Columns
lt: Rodomi stulpeliai

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkNumber)
en: <p>Select this option to show the Number column</p>
lt: <p>Pažymėkite šią parinktį jei norite, kad būtų rodomas numerio stulpelis</p>

en: No encryption
lt: Be šifravimo

en: Saving budgets...
lt: Išsaugojami biudžetai...

[ctx: All files (Filefilter)]
en: All files
lt: Visi failai

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, XMLStorageSettings)
en: GPG encryption settings
lt: GPG šifravimo nuostatos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_WriteDataEncrypted)
en: Use GPG encryption
lt: Naudoti GPG šifravimą

note: i18n: ectx: label, entry (ExternalCalculator), group (General Options)
en: Name of external calculator program
lt: Išorinės skaičiuotuvo programos pavadinimas

note: i18n: ectx: label, entry (StartDate), group (List Options)
en: Start date
lt: Pradžios data

note: i18n: ectx: label, entry (useSystemFont), group (List Options)
en: Use system font
lt: Naudoti sistemos šriftą

en: Information
lt: Informacija

en: Edit account '%1'
lt: Keisti sąskaitą '%1'

en: Delete all
lt: Ištrinti visus

en: Delete transaction
lt: Trinti operaciją

en: Go to '%1'
lt: Eiti į „%1“

en: Before KMyMoney can give you detailed information about your financial status, you need to create at least one account. Until then, KMyMoney shows the welcome page instead.
lt: Tam, kad KMyMoney galėtų pateikti jūsų finansinės būsenos informaciją, jūs turite sukurti bent vieną sąskaitą. Iki to KMyMoney tiesiog rodys pasveikinimo puslapį.

en: Your Financial Summary
lt: Jūsų finansų apžvalga

en: Payment Accounts
lt: Mokėjimų sąskaitos

en: Show KMyMoney welcome page
lt: Rodyti KMyMoney pasisveikinimo puslapį

en: Overdue payments
lt: Vėluojantys mokėjimai

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, ScheduleWizardPage)
en: Schedule
lt: Tvarkaraštis

en: Future payments
lt: Mokėjimai ateityje

[ctx: Forecast days]
en: %1 day | %1 days
lt[0]: %1 diena
lt[1]: %1 dienos
lt[2]: %1 dienų
lt[3]: %1 diena

en: Assets and Liabilities Summary
lt: Turto ir įsipareigojimų suvestinė

en: Asset Accounts
lt: Turto sąskaitos

en: Liability Accounts
lt: Įsipareigojimų sąskaitos

en: Total Assets
lt: Iš viso turto

en: Total Liabilities
lt: Iš viso įsipareigojimų

en: Expenses
lt: Išlaidos

en: Liquid Assets and Liabilities
lt: Likvidus turtas ir įsipareigojimai

en: Unable to store institution: %1
lt: Nepavyksta įrašyti įstaigos: %1

en: Unable to edit institution: %1
lt: Nepavyksta keisti įstaigą: %1

en: <p>Do you really want to delete the institution <b>%1</b>?</p>
lt: <p>Ar tikrai norite pašalinti įstaigą <b>%1</b>?</p>

en: Unable to delete institution: %1
lt: Nepavyksta pašalinti įstaigos: %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KInvestmentView)
en: Investment Summary
lt: investicijų apžvalga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Select Account:
lt: Pasirinkite sąskaitą:

en: Ledgers
lt: Didžioji knyga

en: Remove Payee
lt: Šalinti korespondentą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_balanceLabel)
en: Balance:
lt: Balansas:

[ctx: Street address]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, addressTab)
en: Address
lt: Adresas

[ctx: E-mail address]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: E-Mail:
lt: El. paštas:

[ctx: Street address]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: Address:
lt: Adresas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkMatchIgnoreCase)
en: Ignore Case
lt: Raidžių dydis nesvarbu

[ctx: @item Show only unused payees]
en: Unused
lt: Nenaudojamas

en: Nothing to merge.
lt: Nėra ko apjungti.

en: Bills
lt: Mokėjimo sąskaitos

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_typeBox)
en: Deposits
lt: Indėliai

[ctx: Copy of scheduled transaction name]
en: Copy of %1
lt: %1 kopija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_scheduleTree)
en: Frequency
lt: Dažnis

en: Remove Tag
lt: Pašalinti žymą

[ctx: @item Show only unused tags]
en: Unused
lt: Nenaudojamas

[ctx: @item Show only opened tags]
en: Opened
lt: Atidarytus

[ctx: @item Show only closed tags]
en: Closed
lt: Uždarytus

en: Welcome to KMyMoney
lt: Jus sveikina KMyMoney

en: Return to the Welcome page
lt: Grįžti į pasisveikinimo puslapį

en: This year
lt: Šiais metais

en: Last month
lt: Praėjęs mėnuo

en: This month
lt: Šį mėnesį

en: Last week
lt: Praeitą savaitę

en: This week
lt: Šią savaitę

en: Yesterday
lt: Vakar

en: Today
lt: Šiandien

en: Next week
lt: Kitą savaitę

en: Next month
lt: Kitas mėnuo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, payToLabel)
en: Pay to
lt: Kam mokėti

[ctx: Deposits onto account]
en: Deposits
lt: Indėliai

[ctx: Payments towards credit card]
en: Payments
lt: Mokėjimai

[ctx: Payments made from account]
en: Payments
lt: Mokėjimai

[ctx: Reconcile state 'Not reconciled']
en: Not reconciled
lt: Nesutaikintos

[ctx: Reconcile state 'Cleared']
en: Cleared
lt: Išvalytas

[ctx: Reconcile state 'Reconciled']
en: Reconciled
lt: Sutaikintos

en: Ratio
lt: Santykis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_groupList)
en: Account Types
lt: Sąskaitų tipai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Detailed description
lt: Detalus aprašymas

[ctx: The balance of the selected budget]
en: Balance:
lt: Balansas:

en: %1 of %2
lt: %1 iš %2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Account:
lt: Sąskaita:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_buttonEnter)
en: Enter...
lt: Įvesti...

[ctx: Activity for income categories]
en: Received
lt: Gauta

en: All dates
lt: Visas laikotarpis

en: Current month
lt: Šis mėnuo

en: Current year
lt: Einamieji metai

en: Month to date
lt: Mėnuo iki šiandien

en: Year to date
lt: Metai iki šiandien

en: Last year
lt: Praėję metai

en: Last 7 days
lt: Paskutinės 7 dienos

en: Last 30 days
lt: Paskutinės 30 d.

en: Last 3 months
lt: Paskutiniai 3 mėn.

en: Last quarter
lt: Praėjęs ketvirtis

en: Last 6 months
lt: Paskutiniai 6 mėn.

en: Last 11 months
lt: Paskutiniai 12 mėn.

en: Last 12 months
lt: Paskutiniai 12 mėn.

en: Next 7 days
lt: Kitos 7 dienos

en: Next 3 months
lt: Kiti 3 mėnesiai

en: Next 6 months
lt: Kiti 6 mėnesiai

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_textTab)
en: Text
lt: Tekstas

[ctx: No selection]
en: (None)
lt: (Nieko)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_textNegate)
en: Contains
lt: Turi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_caseSensitive)
en: Case sensitive
lt: Skirti raidžių dydį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_amountButton)
en: Search this amount
lt: Ieškoti tokios sumos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_amountRangeButton)
en: Search amount in the range
lt: Ieškoti sumos intervale

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_allTagsButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_allPayeesButton)
en: Select all
lt: Išrinkti visus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_clearTagsButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_clearPayeesButton)
en: Select none
lt: Nieko neišrinkti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_emptyPayeesButton)
en: Select transactions without payees
lt: Išrinkti operacijas be korespondento

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel11_2)
en: Validity
lt: Galiojimas

[ctx: @item reconciliation status]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_stateBox)
en: Not reconciled
lt: Nesutaikintos

[ctx: @item reconciliation status]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_stateBox)
en: Reconciled
lt: Sutaikintos

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_typeBox)
en: All types
lt: Visi tipai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_validityBox)
en: Any transaction
lt: Bet kokia operacija

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_validityBox)
en: Valid transaction
lt: Galiojanti operacija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_nrButton)
en: Search this number
lt: Ieškoti šio numerio

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_nrRangeButton)
en: Search number in range
lt: Ieškoti numerių intervale

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_selectedCriteria)
en: text
lt: tekstas

en: &Deposit
lt: In&dėlis

en: &Transfer
lt: &Perkėlimas

en: &Withdrawal
lt: &Išėmimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Reconciling your account ensures your records match those of your institution, and that there are no mistakes on either side. You should reconcile your account whenever you receive a statement from your institution.
    
    All relevant information necessary for this process is usually printed on your statement.
    
    On the next page you will verify that the ending balance matches that on your statement. If not, please modify it.
    
    The starting balance is the sum of your cleared and reconciled transactions.
lt: Sąskaitos sutikrinimas užtikrina, kad jūsų įrašai atitinka Jūsų įstaigos įrašus, ir kad abiejose pusėse nėra jokių klaidų. Sąskaitą turėtumėte sutikrinti kiekvieną kartą gavę pranešimą iš savo įstaigos.
    
    Visa šiam procesui reikalinga informacija turėtų būti pateikta Jūsų gautame pranešime – ataskaitoje.
    
    Kitame puslapyje galėsite patikrinti, ar pradžios ir pabaigos balansai atitinka Jūsų gautame pranešime esančius. Jei ne, turėsite peržiūrėti operacijų sąrašą ir pakeisti įrašus.
    
    Pradinis balansas – jūsų patvirtintų ir sutikrintų operacijų suma.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, CheckingStatementInfoWizardPage)
en: Statement Information
lt: Pranešimo informacija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: Statement date:
lt: Pranešimo data:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Starting balance of this statement:
lt: Šio pranešimo pradžios balansas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: Ending balance of this statement:
lt: Šio pranešimo pabaigos balansas:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KEndingBalanceDlg)
en: Reconciliation Wizard
lt: Sutaikinimo vediklis

[ctx: Go to previous page of the wizard]
en: &Back
lt: &Atgal

[ctx: Finish the wizard]
en: &Finish
lt: &Baigti

en: Step %1 of %2
lt: Žingsnis %1 iš %2

en: Finish wizard
lt: Baigti vedlį

en: Account information
lt: Sąskaitos informacija

[ctx: Account name]
en: Name: %1
lt: Pavadinimas: %1

en: Subaccount of %1
lt: Šalutinė %1 sąskaita

en: Loan
lt: Paskola

en: Loan information
lt: Paskolos informacija

en: Interest rate is %1
lt: Palūkanos %1

en: Payout information
lt: Išmokėjimo informacija

en: Transfer amount to %1
lt: Pervesti pinigus į %1

en: Transfer amount from %1
lt: Pervesti pinigus iš %1

en: Schedule information
lt: Grafiko informacija

[ctx: Schedule name]
en: Name: %1
lt: Pavadinimas: %1

en: Paid from %1
lt: Mokama iš %1

en: Pay to %1
lt: Gavėjas %1

en: First payment due on %1
lt: Pirmas mokėjimas %1

en: Checking
lt: Einamoji

en: Savings
lt: Santaupos

en: Credit Card
lt: Kreditinė kortelė

en: Cash
lt: Grynieji

en: Investment
lt: Investicija

en: Please make sure to enter the correct conversion for the selected opening date. If you requested an online quote it might be provided for a different date.
lt: Prašau įveskite teisingą keitimo kursą pasirinktai atvirai dienai. Jei užsakėte internetinį pasiūlymą, jis gali būti pateiktas kitai dienai.

en: Check date
lt: Tikrinimo data

en: 1 %1 equals %2
lt: 1 %1 atitinka %2

en: Conversion rate is not positive
lt: Keitimo kursas neigiamas

en: No account name supplied
lt: Nenurodytas sąskaitos pavadinimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Account name
lt: Paskyros pavadinimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Account type
lt: Sąskaitos tipas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Opening date
lt: Atidarymo data

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_openingBalanceLabel)
en: Opening balance
lt: Atidarymo balansas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_conversionLabel)
en: Conversion rate
lt: Konvertavimo data

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_preferredAccount)
en: Preferred account
lt: Išskirtinė sąskaita

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_accountNumberLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Account number
lt: Sąskaitos numeris

en: Credit Card %1 monthly payment
lt: Kreditinė kortelė %1 mėnesinis mokėjimas

en: Finish entry and create account
lt: Baigti įvedimą ir sukurti sąskaitą

en: Finish entry and create account and schedule
lt: Baigti įvedimą ir sukurti sąskaitą bei tvarkaraštį

en: Next due date is prior to opening date
lt: Sekanti mokėjimo data yra ankstesnė už atidarymo datą

en: No account selected
lt: Neparinkta sąskaita

en: No amount for payment selected
lt: Neparinkta mokėjimo suma

en: No payee for payment selected
lt: Neparinktas mokėjimo mokėtojas

en: No name assigned for schedule
lt: Tvarkaraščiui nepriskirtas vardas

en: No payee supplied
lt: Nenurodytas mokėtojas

en: No opening balance supplied
lt: Nenurodytas atidarymo balansas

en: An interest change can only happen after the first payment
lt: Palūkanos gali keistis tik po pirmos įmokos

[ctx: @item no payments were entered for a loan]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_anyPayments)
en: No
lt: Ne

[ctx: @item payments were entered for a loan]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_anyPayments)
en: Yes
lt: Taip

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, PaymentFrequencyWizardPage) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Payment frequency
lt: Mokėjimo dažnis

[ctx: @item type of interest]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_interestType)
en: Variable
lt: Kintamasis

[ctx: @item frequency of interest calculation]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_interestFrequencyUnitEdit)
en: Weeks
lt: Savaitės

[ctx: @item frequency of interest calculation]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_interestFrequencyUnitEdit)
en: Months
lt: Mėnesiai

[ctx: @item frequency of interest calculation]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_interestFrequencyUnitEdit)
en: Years
lt: Metai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel1)
en: If this account is managed by an institution please select the institution from the list. If the institution does not exist yet, please choose the <b>New Institution</b> button to create it. Otherwise, leave this field empty.
    Enter the account number used by the institution to identify the account.
lt: Jei šią sąskaitą valdo įstaigą, prašau parinkite ją iš sąrašo. Jei įstaigos dar nėra, spauskite mygtuką <b>Nauja įstaiga</b> ir ją sukurkite. Priešingu atveju palikite šį lauką tuščią.
    Įveskite sąskaitos numerį, pagal kurį įstaiga identifikuoja sąskaitą.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_institutionComboBox)
en: Select the institution which manages this account or leave empty
lt: Parinkite sąskaitą valdančią įstaigą arba palikite lauką tuščią

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_newInstitutionButton)
en: New Institution
lt: Nauja įstaiga

en: Months
lt: Mėnesiai

en: Years
lt: Metai

en: KMyMoney has calculated the amount of the loan as %1.
lt: KMyMoney paskaičiuotas paskolos dydis lygus %1.

en: KMyMoney has calculated the interest rate to %1%.
lt: KMyMoney paskaičiuota palūkanų norma %1%.

en: KMyMoney has calculated a periodic payment of %1 to cover principal and interest.
lt: KMyMoney paskaičiavo periodinę įmoką %1, kad būtų padengta pagrindinė paskolos dalis ir palūkanos.

en: KMyMoney has calculated the term of your loan as %1.
lt: KMyMoney paskaičiuotas jūsų paskolos terminas – %1.

en: KMyMoney has successfully verified your loan information.
lt: KMyMoney sėkmingai patikrino jūsų paskolos informaciją.

en: You have entered mis-matching information. Please modify your figures or leave one value empty to let KMyMoney calculate it for you
lt: Jūs įvedė prieštaringą informaciją. Sutvarkykite skaičius arba palikite vieną reikšmę tuščią, kad KMyMoney galėtų ją paskaičiuoti už jus

en: Calculation error
lt: Skaičiavimo klaida

en: 
    
    Accept this or modify the loan information and recalculate.
lt: 
    
    Patvirtinti šitą arba pakeisti paskolos informaciją ir perskaičiuoti.

en: Calculation successful
lt: Skaičiavimas sėkmingas

en: one month | %1 months
lt[0]: Vienas mėnuo
lt[1]: %1 mėnesiai
lt[2]: %1 mėnesių
lt[3]: %1 mėnuo

en: one year | %1 years
lt[0]: Vieneri metai
lt[1]: %1 metai
lt[2]: %1 metų
lt[3]: %1 metai

en: one payment | %1 payments
lt[0]: vienas mokėjimas
lt[1]: %1 mokėjimai
lt[2]: %1 mokėjimai
lt[3]: %1 mokėjimai

en: Press Calculate to verify the values
lt: Reikšmių patikrinimui spauskite „skaičiuoti“

en: Not all details supplied
lt: Nurodytos ne visos detalės

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, LoanAmountWizardPage) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel16) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Loan amount
lt: Paskolos dydis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9)
en: Interest rate
lt: Palūkanos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: Term
lt: Terminas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_calculateButton)
en: Calculate
lt: Skaičiuoti

en: Create a new asset account
lt: Sukurti naują turto sąskaitą

en: If the asset account does not yet exist, press this button to create it.
lt: Jei turto sąskaita dar nesukurta, spauskite šį mygtuką, kad ją sukurtumėte.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, AssetAccountWizardPage) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Asset Account
lt: Turto sąskaita

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Date of payment
lt: Mokėjimo data

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Payment account
lt: Mokėjimo sąskaita

en: KMyMoney New Account Setup
lt: KMyMoney naujos sąskaitos nustatymas

en: Broker
lt: Brokeris

en: Payout
lt: Išmokėjimai

en: Parent Account
lt: Tėvinė sąskaita

[ctx: Finish the wizard]
en: Finish
lt: Baigti

en: Credit card payment
lt: Mokėjimas kreditine kortele

en: Loan payment for %1
lt: Paskolos įmoka %1

en: Loan payment
lt: Paskolos įmoka

en: Amortization
lt: Amortizacija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Investment detail wizard
lt: Investicijų detalių vediklis

en: Security detail wizard
lt: Vertybinių popierių detalių vediklis

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, KOnlineUpdateWizardPage)
en: Online Update
lt: Atnaujinti iš interneto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: Online Source
lt: Internetinis šaltinis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_6)
en: Factor
lt: Koeficientas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6_3_2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6_3_2_2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6_3_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Tex
en: Loan amount:
lt: Paskolos dydis:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, DurationWizardPage)
en: Duration
lt: Trukmė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_1_2)
en: Edit Loan Account Wizard
lt: Paskolos sąskaitos redagavimo vediklis

en: Create a new category
lt: Sukurti naują kategoriją

en: Edit loan wizard
lt: Paskolos redagavimo vediklis

en: term
lt: terminas

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNewLoanWizard)
en: New Loan Wizard
lt: Naujos paskolos vediklis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel19_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_4)
en: 1. General Information
lt: 1. Bendroji informacija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_1)
en: New Loan Account Wizard
lt: Naujos paskolos sąskaitos vediklis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_4_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_5)
en: Principal and interest
lt: Pagrindinė paskola ir palūkanos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9_2_2_2_2_2_2)
en: Total payment:
lt: Viso mokėti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel11_3_2_2_2_2_2)
en: Valid from:
lt: Galioja nuo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5_3)
en: Payee:
lt: Korespondentas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_5)
en: Amount is:
lt: Suma yra:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox2)
en: Loan calculation
lt: Paskolos skaičiavimas

en: Weeks
lt: Savaitės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel2)
en: A typical KMyMoney user maintains a checking account with some institution and uses it to receive money or pay bills. If this is not the case, please deselect the checkbox below and continue on the next page.
lt: Tipinis KMyMail naudotojas naudoja einamąją sąskaitą, susietą su kokia nors įstaiga, kuri naudojama pinigų gavimui arba sąskaitų apmokėjimui. Jei tai jums netinka, nuimkite žemiau esančią varnelę ir tęskite.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_haveCheckingAccountButton)
en: I have a checking account that I want to manage with KMyMoney
lt: Aš turiu einamąją sąskaitą, kurią norėčiau valdyti su KMyMoney

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_institutionNameEdit)
en: The name of the institution that issued the account.
lt: Sąskaitą išdavusios įstaigos pavadinimas.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_institutionNumberEdit)
en: Each institution has a routing number. Enter it here. If uncertain, leave the field blank. You can modify it later.
lt: Kiekviena įstaiga turi nukreipimo numerį. Įveskite jį šiame laukelyje. Jei tiksliai nežinote, palikite lauką tuščią. Reikšmę galėsite pakeisti vėliau.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Name of the institution
lt: Įstaigos pavadinimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Routing number
lt: Nukreipimo numeris

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_accountNumberEdit)
en: In general the institution that issued the account also issued a number for it. Enter it here. If uncertain, you can modify this entry later.
lt: Paprastai įstaiga, suteikusi sąskaitą, taip pat suteikia ir sąskaitos numerį. Jei nežinote tiksliai, šią reikšmę galite pakeisti vėliau.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_accountNameEdit)
en: Enter a descriptive name that will be used by KMyMoney to identify your checking account.
lt: Įveskite aprašomąjį pavadinimą, kuris bus naudojamas KMyMoney jūsų sąskaitos atpažinimui.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KMyMoneyDateInput, m_openingDateEdit)
en: Enter the date from when on you plan to keep track of the transactions in that account. This is usually the date of the last statement. If uncertain, leave as is.
lt: Įveskite datą, nuo kurios norite sekti sąskaitoje vykdomas tranzakcijas. Paprastai tai paskutinio žiniaraščio data. Jei nežinote, palikite esamą reikšmę.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Number of the account
lt: Sąskaitos numeris

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Name of the account
lt: Sąskaitos pavadinimas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (AmountEdit, m_openingBalanceEdit)
en: Enter the opening balance of the account. This is usually the ending balance of the last statement. If uncertain, leave as is.
lt: Įveskite sąskaitos atidarymo balansą. Paprastai tai būna paskutinio žiniaraščio uždarymo balansas. Jei tiksliai nežinote, palikite taip, kaip dabar parašyta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel1)
en: The fields below allow you to enter some information about your checking account. Once this wizard finishes, the account will be created for you within KMyMoney.
lt: Žemiau esančiuose laukuose galite įvesti šiek tiek informacijos apie jūsų einamąją sąskaitą. Baigus vedlio darbą, bus sukurta jūsų KMyMoney sąskaita.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel3)
en: KMyMoney supports multiple currencies. Your reports will be based on a default currency which you can select here. The default for new accounts is also the currency you select here.
lt: KMyMoney palaiko kelias valiutas. Jūsų ataskaitos bus ruošiamos remiantis bazine valiuta, kurią galite parinkti čia. Numatytoji naujų sąskaitų valiuta taipogi bus ši valiuta.

[ctx: @label email address]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Email:
lt: El. paštas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Welcome to KMyMoney!
lt: Jus sveikina KMyMoney!

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel1)
en: You have started KMyMoney for the first time on this computer. Before this program can help you to manage your finances, it needs to collect some data from you.<p>
    
    On the next few pages you will be guided through the steps necessary to setup the program. This will happen only once.
lt: Jūs pirmą kartą šiame kompiuteryje paleidote KMyMoney. Tam, kad ši programa galėtų jums padėti tvarkyti savo finansus, jai reikia surinkti šiek tiek žinių apie jus.<p>
    
    Kituose keliuose puslapiuose jūs būsite vedamas per programos nustatymą. Tai bus daroma tik vieną kartą.

en: KMyMoney New File Setup
lt: KMyMoney naujo failo nustatymai

[ctx: New file wizard introduction]
en: Introduction
lt: Įvadas

en: Personal Data
lt: Asmeniniai duomenys

en: Select Currency
lt: Pasirinkite valiutą

en: Select Accounts
lt: Pasirinkite sąskaitas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel1)
en: If you would like to review or change any preference settings for KMyMoney after finishing this wizard, you can do so by checking this box. If not just click <b>Next</b>.
lt: Jei norite peržiūrėti ar pakeisti bet kurią KMyMoney parinktį pabaigus šį vedlį, tai galėsite padaryti, jei pažymėsite šią varnelę. Priešingu atveju tiesiog spauskite <b>Kitas</b>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_openConfigAfterFinished)
en: Configure preferences after finishing the wizard.
lt: Keisti parinktis baigus vedlį.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel2)
en: You can change the configuration options at any time using the configuration dialog. Just select the <b>Configure KMyMoney...</b> option in the <b>Settings</b> menu.
lt: Bet kada galite pakeisti konfigūravimo parinktis naudodami konfigūravimo dialogą. Tiesiog parinkite <b>Konfigūruoti KMyMoney...</b> punktą <b>Nuostatų</b> meniu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel2)
en: Select groups of accounts that correspond to the ways that you will use KMyMoney. Each group you select will cause several accounts and categories to be created. Select the groups that are relevant to you. You can always create additional accounts manually later.
lt: Parinkite sąskaitų grupes, kurios atitiks jūsų KMyMoney naudojimą. Kiekviena pažymėta grupė sukurs kelias sąskaitas ir kategorijas. Parinkite grupes, kurios jums reikalingos. Vėliau galėsite rankiniu būdu sukurti papildomas sąskaitas.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel1)
en: KMyMoney supports multiple currencies, nevertheless one of them will be used as your base currency. The base currency is used as default for new accounts and reports. Please select the base currency from the following list.
lt: KMyMoney palaiko kelias valiutas. Viena iš jų bus naudojama kaip jūsų bazinė valiuta. Bazinė valiuta naudojama kaip numatytoji naujoms sąskaitoms ir ataskaitoms. Parinkite bazinę valiutą iš sąrašo.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel1)
en: <p>Use the fields below to enter some information about yourself.</p>
    
    <p>All information is optional and only used to personalize your KMyMoney file.</p>
lt: <p>Žemiau esančiuose laukuose įveskite informaciją apie save.</p>
    
    <p>Informaciją įvesti nėra būtina, ji naudojama tik KMyMoney failo personalizacijai.</p>
