kmymoney2 - en to ms translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_scheduleTree) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_accountTab) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkAccount) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_q
en: Account
ms: Akaun

[ctx: Total value]
en: Total
ms: Jumlah

en: User
ms: Pengguna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, categoryLabel) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_categoryTab) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkCategory)
en: Category
ms: Kategori

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_editSecurityButton)
en: Edit...
ms: Sunting...
