kmymoney - en to uk translation catalogue (3612 entries)

en: _Fees
uk: _Мита

en: _Dividend
uk: _Дивіденди

en: Error importing %1: This file is not a valid KMM statement file.
uk: Помилка під час імпортування %1: цей файл не є коректним файлом виписки з рахунку KMM.

en: Invalid Statement
uk: Некоректна виписка

en: Importing statement for account %1
uk: Імпортування виписки для рахунку %1

en: Importing statement without transactions
uk: Імпортування виписки без операцій

en:   Statement balance is not contained in statement.
uk:   У виписці відсутній баланс.

en:   Statement balance on %1 is reported to be %2
uk:   Відповідно до отриманих даних, баланс на %1 дорівнює %2

en:   Transactions
uk:   Операції

en:     %1 processed |     %1 processed
uk[0]:     Оброблено %1
uk[1]:     Оброблено %1
uk[2]:     Оброблено %1
uk[3]:     Оброблено %1

[ctx: x transactions have been added]
en:     %1 added |     %1 added
uk[0]:     Додано %1
uk[1]:     Додано %1
uk[2]:     Додано %1
uk[3]:     Додано %1

en:     %1 matched |     %1 matched
uk[0]:     Знайдено %1
uk[1]:     Знайдено %1
uk[2]:     Знайдено %1
uk[3]:     Знайдено %1

en:     %1 duplicate |     %1 duplicates
uk[0]:     %1 дублікат
uk[1]:     %1 дублікати
uk[2]:     %1 дублікатів
uk[3]:     %1 дублікат

en:   Payees
uk:   Отримувачі

[ctx: x transactions have been created]
en:     %1 created |     %1 created
uk[0]:     Створено %1
uk[1]:     Створено %1
uk[2]:     Створено %1
uk[3]:     Створено %1

en: Error creating security record: %1
uk: Помилка під час спроби створення запису цінного паперу: %1

en: Error
uk: Помилка

en: This imported statement contains investment transactions with no security.  These transactions will be ignored.
uk: Ця імпортована виписка містить інвестиційні операції без цінних паперів. Ці операції буде проігноровано.

en: Security not found
uk: Цінного паперу не знайдено

en: Statement Importer
uk: Імпортування виписок

en: This imported statement contains investment transactions with no share amount.  These transactions will be ignored.
uk: Ця імпортована виписка містить інвестиційні операції без визначення кількості цінних паперів. Ці записи операцій буде проігноровано.

en: No share amount provided
uk: Не вказано кількості цінних паперів

en: (Fees) %1
uk: (Мита) %1

en: Do you want to add "%1" as payee/receiver?
uk: Бажаєте додати «%1» як отримувача?

en: Selecting "Yes" will create the payee, "No" will skip creation of a payee record and remove the payee information from this transaction. Selecting "Cancel" aborts the import operation.
    
    If you select "No" here and mark the "Do not ask again" checkbox, the payee information for all following transactions referencing "%1" will be removed.
uk: Якщо ви натиснете «Так», буде створено запис отримувача. Якщо натиснете «Ні», програма пропустить створення запису отримувача і вилучить дані отримувача з запису цієї операції. Якщо ви натиснете «Скасувати», імпортування операції буде перервано.
    
    Якщо ви позначите пункт «Більше не показувати» і натиснете кнопку «Ні», дані щодо отримування для всіх наступних операцій, пов'язаних з «%1» буде вилучено.

en: New payee/receiver
uk: Новий отримувач

en: Default Category for Payee
uk: Типова категорія для отримувача

en: Please select a default category for payee '%1'
uk: Будь ласка, виберіть типову категорію для отримувача «%1»

en: Save Category
uk: Зберегти категорію

en: No Category
uk: Без категорії

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonAbort) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, abortButton)
en: Abort
uk: Перервати

en: Unable to add payee/receiver
uk: Не вдалося додати отримувача

en: Problem adding or matching imported transaction with id '%1': %2
uk: Проблема під час додавання або встановлення відповідності імпортованої операції з ідентифікатором «%1»: %2

en: <b>You have downloaded a statement for the following account:</b><br/><br/>
uk: <b>Ви отримали виписку для такого рахунку:</b><br/><br/>

en:  - Account Name: %1
uk:  - Назва рахунку: %1

en:  - Account Type: %1
uk:  - Тип рахунку: %1

en:  - Account Number: %1
uk:  - Номер рахунку: %1

en: Do you want to import transactions to this account?
uk: Бажаєте імпортувати операції до цього рахунку?

en: KMyMoney cannot determine which of your accounts to use.  You can create a new account by pressing the <b>Create</b> button or select another one manually from the selection box below.
uk: KMyMoney не вдалося визначити, який з ваших рахунків слід використовувати. Ви можете створити рахунок натисканням кнопки <b>Створити</b> або обрати інший вручну за допомогою панелі вибору, розташованої нижче.

en: No account information has been found in the selected statement file. Please select an account using the selection box in the dialog or create a new account by pressing the <b>Create</b> button.
uk: У вибраному файлі виписки не було знайдено жодних даних щодо рахунку. Будь ласка, виберіть рахунок за допомогою панелі вибору у діалоговому вікні або створіть рахунок натисканням кнопки <b>Створити</b>.

en: Import transactions
uk: Імпортувати операції

en: You must select an account, create a new one, or press the <b>Abort</b> button.
uk: Вам слід обрати рахунок, створити рахунок або натиснути кнопку <b>Перервати</b>.

en: KMyMoney has found a scheduled transaction which matches an imported transaction.<br/>Schedule name: <b>%1</b><br/>Transaction: <i>%2 %3</i><br/>Do you want KMyMoney to enter this schedule now so that the transaction can be matched?
uk: Програма KMyMoney виявила заплановану операцію, яка відповідає імпортованій операції<br/>Назва запланованої: <b>%1</b><br/>Операція: <i>%2 %3</i><br/>Бажаєте, щоб KMyMoney додала цей розклад зараз так, щоб ці операції збігалися?

en: KMyMoney has found a scheduled transaction which matches an imported transaction.<br/>Schedule name: <b>%2</b><br/>Transaction: <i>%3 %4</i><br/>The transaction dates are one day apart.<br/>Do you want KMyMoney to enter this schedule now so that the transaction can be matched? | KMyMoney has found a scheduled transaction which matches an imported transaction.<br/>Schedule name: <b>%2</b><br/>Transaction: <i>%3 %4</i><br/>The transaction dates are %1 days apart.<br/>Do you want KMyMoney to enter this schedule now so that the transaction can be matched?
uk[0]: Програма KMyMoney виявила заплановану операцію, яка відповідає імпортованій операції<br/>Назва запланованої: <b>%2</b><br/>Операція: <i>%3 %4</i><br/>Дати операцій відрізняються на %1 день.<br/>Бажаєте, щоб KMyMoney додала цей розклад зараз так, щоб ці операції збігалися?
uk[1]: Програма KMyMoney виявила заплановану операцію, яка відповідає імпортованій операції<br/>Назва запланованої: <b>%2</b><br/>Операція: <i>%3 %4</i><br/>Дати операцій відрізняються на %1 дні.<br/>Бажаєте, щоб KMyMoney додала цей розклад зараз так, щоб ці операції збігалися?
uk[2]: Програма KMyMoney виявила заплановану операцію, яка відповідає імпортованій операції<br/>Назва запланованої: <b>%2</b><br/>Операція: <i>%3 %4</i><br/>Дати операцій відрізняються на %1 днів.<br/>Бажаєте, щоб KMyMoney додала цей розклад зараз так, щоб ці операції збігалися?
uk[3]: Програма KMyMoney виявила заплановану операцію, яка відповідає імпортованій операції<br/>Назва запланованої: <b>%2</b><br/>Операція: <i>%3 %4</i><br/>Дати операцій відрізняються на один день.<br/>Бажаєте, щоб KMyMoney додала цей розклад зараз так, щоб ці операції збігалися?

en: Schedule found
uk: Знайдено розклад

en: Error while loading file '%1'.
uk: Під час спроби завантаження файла «%1» сталася помилка.

en: File access error
uk: Помилка під час спроби доступу до файла

en: <p><b>%1</b> is not a template file.</p>
uk: <p><b>%1</b> не є файлом шаблону.</p>

en: Filetype Error
uk: Помилка типу файлів

en: <p>Error while reading template file <b>%1</b> in line %2, column %3</p>
uk: <p>Помилка під час спроби читання файла шаблону <b>%1</b>. Рядок %2, позиція %3</p>

en: Template Error
uk: Помилка шаблону

en: File '%1' not found.
uk: Файл «%1» не знайдено.

en: <p>Invalid tag <b>%1</b> in template file <b>%2</b></p>
uk: <p>Некоректний теґ <b>%1</b> у файлі шаблону <b>%2</b></p>

en: Loading template %1
uk: Завантаження шаблону %1

en: <p>Invalid top-level account type <b>%1</b> in template file <b>%2</b></p>
uk: <p>Некоректний тип рахунку вищого рівня <b>%1</b> у файлі шаблону <b>%2</b></p>

en: <p>Invalid flag type <b>%1</b> for account <b>%3</b> in template file <b>%2</b></p>
uk: <p>Некоректний тип прапорця <b>%1</b> для рахунку <b>%3</b> у файлі шаблону <b>%2</b></p>

en: Source <placeholder>%1</placeholder> does not exist.
uk: Джерела <placeholder>%1</placeholder> не існує.

en: Cannot resolve input date.
uk: Не вдалося обробити вхідні дані.

en: CSV source <placeholder>%1</placeholder> does not exist.
uk: Джерела CSV <placeholder>%1</placeholder> не існує.

en: Cannot find from and to currency.
uk: Не вдалося визначити початкову і кінцеву валюти.

en: Local quote sources aren't supported.
uk: Підтримки локальних джерел курсів не передбачено.

en: Fetching URL %1...
uk: Отримання даних URL %1…

en: [No identifier]
uk: [Немає ідентифікатора]

en: <placeholder>%1</placeholder> skipped because it doesn't have identification number.
uk: <placeholder>%1</placeholder> пропущено, оскільки цей запис не має ідентифікаційного номера.

[ctx: The process x is executing]
en: Executing %1...
uk: Виконання %1…

en: Unable to launch: %1
uk: Не вдалося запустити: %1

en: Failed to open downloaded file
uk: Спроба відкрити отриманий файл завершилася невдало

[ctx: Executing 'script' 'online source' 'investment symbol']
en: Executing %1 %2 %3...
uk: Виконання %1 %2 %3…

en: Unable to update price for %1
uk: Не вдалося оновити ціну для %1

en: Identifier found: '%1'
uk: Знайдено ідентифікатор: «%1»

en: Price found: '%1' (%2)
uk: Знайдено ціну: «%1» (%2)

en: Date found: '%1'
uk: Знайдено дату: «%1»

en: Unable to update price for %1 (no price or no date)
uk: Не вдалося оновити ціну для %1 (не вказано ціни або дати)

en: Unable to update price for %1 (empty quote data)
uk: Не вдалося оновити ціну для %1 (порожні дані щодо курсу)

en: Unable to load data, because no contact has been associated with the owner of the standard address book.
uk: Не вдалося завантажити дані, оскільки з власником стандартної адресної книги не пов'язано жодних контактів.

en: Address book import
uk: Імпортування з адресної книги

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, EditPersonalDataDlg)
en: New File Dialog
uk: Діалогове вікно створення файла

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: Use this dialog to enter personal information about yourself.
    
    All information is optional and is provided to personalize
    your KMyMoney file.
uk: За допомогою цього діалогового вікна ви можете вказати особисті дані.
    
    Всі ці відомості є необов'язковими, їх призначено лише для
    персоніфікації вашого файла KMyMoney.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: County/State:
uk: Область:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: Street:
uk: Вулиця:

[ctx: Email address]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Email:
uk: Ел. пошта:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Your name:
uk: Ваше ім'я:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Telephone:
uk: Телефон:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: Town:
uk: Місто:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: Postal Code:
uk: Поштовий індекс:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_loadAddressButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kabcBtn)
en: Load from Addressbook
uk: Завантажити з адресної книги

en: %1 (Brokerage)
uk: %1 (Куртаж)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_priceList) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkPrice) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelInv_price) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblpriceCol)
en: Price
uk: Ціна

en: Price/share
uk: Ціна за акцію

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, summaryView) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2_2)
en: Transaction amount
uk: Сума операції

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, InterestWizardPage) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbActionTypes)
en: Interest
uk: Відсоток

en: Fees
uk: Мита

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_scheduleTree) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_accountTab) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkAccount) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_q
en: Account
uk: Рахунок

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkShares)
en: Shares
uk: Цінні папери

[ctx: Total value]
en: Total
uk: Разом

en: Ratio 1/
uk: Коефіцієнт 1/

en: Price/Share
uk: Ціна за акцію

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SecurityDlg)
en: Security
uk: Цінний папір

en: Asset account
uk: Рахунок активу

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_tagTab) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_tagsView) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkTag)
en: Tag
uk: Мітка

en: Activity
uk: Дія

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_priceList) i18n: ectx: 
en: Date
uk: Дата

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, memoLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkMemo) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, memoTab) i18n: ectx: pro
en: Memo
uk: Нотатка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Status
uk: Стан

en: At least one split of the selected transaction references an account that has been closed. Editing the transactions is therefore prohibited.
uk: Принаймні одне з дроблень вибраної операції посилається на рахунок, який було закрито. Отже, зміну операцій заборонено.

en: Cannot enter transaction with postdate prior to account's opening date.
uk: Вказувати операції з датою додавання, що передує даті відкриття рахунка, не можна.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonSkip) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_qbuttonCancel) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_skipButton)
en: &Skip
uk: Проп&устити

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_skipButton)
en: Skip this transaction
uk: Пропустити цю операцію

en: Use this to skip importing this transaction and proceed with the next one.
uk: Скористайтеся для того, щоб наказати програмі пропустити цю операцію і продовжити обробку наступної.

en: &Create...
uk: С&творити…

en: Create a new account/category
uk: Створити запис/категорію

en: Use this to add a new account/category to the file
uk: Скористайтеся цим пунктом, щоб додати новий запис рахунку/категорії до файла

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_kButtonAbort)
en: &Abort
uk: П&ерервати

en: Abort the import operation and dismiss all changes
uk: Перервати дію з імпортування і відкинути всі зміни

en: Use this to abort the import. Your financial data will be in the state before you started the QIF import.
uk: Натисніть цю кнопку для того, щоб перервати імпортування. Ваші фінансові дані буде відновлено до стану перед початком імпортування QIF.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KAccountSelectDlg)
en: Account selection
uk: Вибір рахунку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_headerLabel)
en: Account to import to
uk: Рахунок для імпортування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_createAssetButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_createButton)
en: Create
uk: Створити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnOK) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_qbuttonOk) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonOk)
en: OK
uk: Гаразд

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KAvailableCurrencyDlg)
en: Select currencies to add
uk: Виберіть валюту для додавання

[ctx: @title header of the currency name column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_currencyList)
en: Name
uk: Назва

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_currencyList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, accountsList)
en: ID
uk: Ідентифікатор

[ctx: @title currency symbol column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_currencyList)
en: Symbol
uk: Символ

en: Backup location:
uk: Розташування файла резервної копії:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KBackupDlg)
en: Backup
uk: Резервування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Use this dialog to backup your data.
    
    Please make sure you have a disk inserted and that the drive is ready. Then choose the mount point from either the Choose button or by entering the path in the available box.
    
    Click OK to perform the backup.
uk: Це діалогове вікно призначено для створення резервної копії ваших даних.
    
    Будь ласка, переконайтеся, що ви вставили диск і пристрій готовий до роботи з ним. Потім виберіть точку монтування або за допомогою кнопки «Вибрати», або введенням шляху у відповідне поле.
    
    Натисніть кнопку «Гаразд», щоб виконати резервне копіювання.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, txtAutoMount)
en: If your system does not use an automounter, make sure you mark the checkbox below to "mount this directory before backing up."
uk: Якщо ваша система не використовує автоматичне монтування, переконайтеся, що ви позначили нижче пункт «Змонтувати цей каталог до створення резервної копії».

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1)
en: Device options
uk: Параметри пристрою

[ctx: This is the mount point]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblMountPoint)
en: Mount Point:
uk: Точка монтування:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, chooseButton)
en: Select mount point
uk: Виберіть точку монтування

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, chooseButton)
en: Use this to browse to the mount point.
uk: Скористайтеся для визначення точки монтування.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, chooseButton)
en: C&hoose...
uk: Ви&брати…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mountCheckBox)
en: Mount this directory before backing up.
uk: Змонтувати цей каталог до створення резервної копії.

en: At least one transaction/schedule still references the category <b>%1</b>.  However, at least one category with the same currency must exist so that the transactions/schedules can be reassigned.
uk: На категорію <b>%1</b> посилається принаймні одна операція або розклад. Для того, щоб операції/розклади можна було перепризначити, має існувати принаймні одна категорія з тією самою валютою.

en: This dialog does not allow new categories to be created. Please pick a category from the list.
uk: За допомогою цього діалогового вікна не можна створювати нові категорії. Будь ласка, виберіть категорію зі списку.

en: Category creation
uk: Створення категорії

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KCategoryReassignDlg)
en: Reassign categories
uk: Перепризначити категорії

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: The transactions, schedules and budgets associated with the selected category need to be re-assigned to a different category before the selected category can be deleted. Please select a category from the list below.
uk: Операції, розклади і бюджети, пов'язані з вибраною категорією доведеться призначити до іншої категорії до вилучення вибраної категорії. Будь ласка, виберіть категорію з наведеного нижче списку.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Available categories:
uk: Можливі категорії:

en: Please choose the type of import you wish to perform.  A simple explanation
    of the import type is available at the bottom of the screen and is updated when
    you select an item from the choice box.
    
    Once you have chosen an import type please press the OK button.
uk: Будь ласка, виберіть тип операції з імпортування, яку ви бажаєте виконати. Коротке пояснення
    щодо типу імпортування можна прочитати у нижній частині вікна, це пояснення буде оновлено
    після вибору іншого елемента на панелі вибору.
    
    Після того, як ви виберете тип імпортування, будь ласка, натисніть кнопку «Гаразд».

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, promptLabel)
en: Choose import type:
uk: Виберіть тип імпортування:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KChooseImportExportDlg)
en: Choose Import Type Dialog
uk: Діалогове вікно вибору типу імпортування

en: Please choose the type of export you wish to perform.  A simple explanation
    of the export type is available at the bottom of the screen and is updated when
    you select an item from the choice box.
    
    Once you have chosen an export type please press the OK button.
uk: Будь ласка, виберіть тип операції з експортування, яку ви бажаєте виконати. Коротке пояснення
    щодо типу експортування можна прочитати у нижній частині вікна, це пояснення буде оновлено
    після вибору іншого елемента на панелі вибору.
    
    Після того, як ви виберете тип експортування, будь ласка, натисніть кнопку «Гаразд».

en: Choose export type:
uk: Виберіть тип експортування:

en: Choose Export Type Dialog
uk: Діалогове вікно вибору типу експортування

en: QIF files are created by the popular accounting program Quicken.
    Another dialog will appear, if you choose this type, asking for further
    information relevant to the Quicken format.
uk: Файли QIF створюються за допомогою популярної програми бухгалтерського обліку Quicken.
    Якщо ви виберете цей тип, програма покаже ще одне діалогове вікно, у якому запитає
    у вас про додаткові відомості щодо формату Quicken.

en: The CSV type uses a comma delimited text file that can be used by
    most popular spreadsheet programs available for Linux and other operating
    systems.
uk: У файлах типу CSV містяться текстові рядки, відокремлені комами, подібні файли
    можна використовувати у програмах для роботи з електронними таблицями,
    призначеними для Linux та інших операційних систем.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, topLabel)
en: Please choose the type of import you wish to perform.   A simple explanation
    of the import type is available at the bottom of the screen and is updated when
    you select an item from the choice box.
    
    Once you have chosen an import type please press the OK button.
uk: Будь ласка, виберіть тип операції з імпортування, яку ви бажаєте виконати. Коротке пояснення
    щодо типу імпортування можна прочитати у нижній частині вікна, це пояснення буде оновлено
    після вибору іншого елемента на панелі вибору.
    
    Після того, як ви виберете тип імпортування, будь ласка, натисніть кнопку «Гаразд».

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, descriptionLabel)
en: Some description
uk: Якийсь опис

en: Transaction %1 has no splits
uk: У операції %1 немає дроблень

en: <p>Payee changed.<br/>&nbsp;&nbsp;&nbsp;Old: <b>%1</b>, New: <b>%2</b></p>
uk: <p>Отримувача змінено.<br/>&nbsp;&nbsp;&nbsp;Попередній: <b>%1</b>, Новий: <b>%2</b></p>

en: <p>Account changed.<br/>&nbsp;&nbsp;&nbsp;Old: <b>%1</b>, New: <b>%2</b></p>
uk: <p>Рахунок змінено.<br/>&nbsp;&nbsp;&nbsp;Попередній: <b>%1</b>, Новий: <b>%2</b></p>

en: <p>Transfer account changed.<br/>&nbsp;&nbsp;&nbsp;Old: <b>%1</b>, New: <b>%2</b></p>
uk: <p>Рахунок трансферту змінено.<br/>&nbsp;&nbsp;&nbsp;Попередній: <b>%1</b>, Новий: <b>%2</b></p>

[ctx: Split transaction (category replacement)]
en: Split transaction
uk: Дроблена операція

en: <p>Category changed.<br/>&nbsp;&nbsp;&nbsp;Old: <b>%1</b>, New: <b>%2</b></p>
uk: <p>Категорію змінено.<br/>&nbsp;&nbsp;&nbsp;Попередня: <b>%1</b>, Нова: <b>%2</b></p>

[ctx: Empty memo]
en: empty
uk: порожня

en: <p>Memo changed.<br/>&nbsp;&nbsp;&nbsp;Old: <b>%1</b>, New: <b>%2</b></p>
uk: <p>Змінено нотатку.<br/>&nbsp;&nbsp;&nbsp;Попередня: <b>%1</b>, Нова: <b>%2</b></p>

[ctx: No number]
en: empty
uk: порожньо

en: <p>Number changed.<br/>&nbsp;&nbsp;&nbsp;Old: <b>%1</b>, New: <b>%2</b></p>
uk: <p>Змінено число.<br/>&nbsp;&nbsp;&nbsp;Старе: <b>%1</b>, нове: <b>%2</b></p>

en: <p>Amount changed.<br/>&nbsp;&nbsp;&nbsp;Old: <b>%1</b>, New: <b>%2</b></p>
uk: <p>Суму змінено.<br/>&nbsp;&nbsp;&nbsp;Попередня: <b>%1</b>, Нова: <b>%2</b></p>

en: <p>Reconciliation flag changed.<br/>&nbsp;&nbsp;&nbsp;Old: <b>%1</b>, New: <b>%2</b></p>
uk: <p>Змінено стан узгоджування.<br/>&nbsp;&nbsp;&nbsp;Попередній: <b>%1</b>, Новий: <b>%2</b></p>

en: Fatal error in determining data: %1
uk: Критична помилка під час визначення даних: %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KConfirmManualEnterDlg)
en: Confirm Manual Enter
uk: Підтвердити введене вручну

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_message)
en: The following changes have been made to the transaction data:
uk: До даних операції було внесено такі зміни:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupBox1)
en: Please choose what you wish to do with the above changes
uk: Будь ласка, виберіть дію, яку слід виконати для наведених вище змін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_discardRadio)
en: &Discard the changes and enter the original transaction into the register.
uk: &Відкинути зміни і додати до списку початкові дані операції.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_onceRadio)
en: Enter &these new values this one time, for this occurrence only.
uk: Ввести &ці нові значення лише цього окремого разу.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_setRadio)
en: Set all further occurrences &in this schedule to be these values.
uk: Встановити ці значення &для всіх подальших разів у цьому розкладі.

en: User
uk: Користувач

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KCurrencyCalculator)
en: Exchange Rate/Price Editor
uk: Редактор обмінних курсів/ціни

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, amountLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_scheduleTree) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_amountTab) i18n
en: Amount
uk: Сума

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2_2)
en: Convert
uk: Перетворити

[ctx: @label convert from stock to currency]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label100)
en: to
uk: у

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_amountButton)
en: To a&mount
uk: До с&уми

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_rateButton)
en: Exchange &rate / Price
uk: Обмінний &курс/Ціна

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_updateButton) i18n: ectx: label, entry (PriceHistoryUpdate), group (General Options)
en: Update price history
uk: Оновити журнал цін

en: Cannot set %1 as base currency: %2
uk: Не вдалося встановити базовою валютою %1: %2

en: Set base currency
uk: Встановіть базову валюту

en: Cannot update currency. %1
uk: Не вдалося оновити дані валюти. %1

en: Update currency
uk: Оновлення даних валюти

en: Cannot create new currency. %1
uk: Не вдалося створити запис валюти. %1

en: New currency
uk: Нова валюта

en: Cannot modify currency. %1
uk: Не вдалося змінити запис валюти. %1

en: Edit currency
uk: Редагування валюти

en: Rename currency
uk: Перейменувати валюту

en: Delete currency
uk: Вилучити валюту

en: Select as base currency
uk: Зробити валюту базовою

[ctx: Menu header]
en: Currency options
uk: Параметри валюти

en: Cannot delete currency %1. %2
uk: Не вдалося вилучити запис валюти %1. %2

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KCurrencyEditDlg)
en: Currencies
uk: Валюти

[ctx: @title:column currency name]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_currencyList)
en: Name
uk: Назва

[ctx: @title:column currency ISO4217 code]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_currencyList)
en: ISO 4217 ID
uk: Ід. ISO 4217

[ctx: @title:column currency symbol]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_currencyList)
en: Symbol
uk: Позначення

[ctx: @action:button Remove currency]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_removeCurrencyButton)
en: Remove
uk: Вилучити

[ctx: @action:button Add currency from existing list]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_addCurrencyButton)
en: Add
uk: Додати

[ctx: @action:button Edit currency]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_editCurrencyButton)
en: Edit
uk: Змінити

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_removeUnusedCurrencyButton)
en: Remove unused currencies
uk: Вилучити невикористані валюти

[ctx: @action:button Close currency dialog]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_closeButton)
en: Close
uk: Закрити

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_selectBaseCurrencyButton)
en: Select as base currency
uk: Зробити валюту базовою

[ctx: @action:button Create new currency]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_newCurrencyButton)
en: New
uk: Створити

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KCurrencyEditorDlg)
en: Currency editor
uk: Редактор валют

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblIsoCode)
en: ISO Code
uk: Код ISO

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSymbol)
en: Symbol:
uk: Код:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCashFraction)
en: Smallest account unit:
uk: Найменша облікова одиниця:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblAccountFraction)
en: Smallest cash unit:
uk: Найменша частка:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblRemainder)
en: Rounding method
uk: Спосіб округлення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblpricePrecision)
en: Price precision:
uk: Точність цін:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, spbPricePrecision)
en: Enter the price precision for this currency to be used for exchange rates.
uk: Вкажіть використовувану у обмінних курсах точність цін для цієї валюти.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblName) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, backendsList) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, accountsList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelInv_nameCol) i18
en: Name
uk: Назва

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, leName)
en: Enter the name of the currency here (e.g. Euro)
uk: Тут вкажіть назву валюти (наприклад, гривня)

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, leIsoCode)
en: <html><head/><body><p>Enter the ISO4217 code for the currency here (e.g. EUR for the Euro). This cannot be changed once the currency is created.</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Тут вкажіть код ISO4217 валюти (наприклад, UAH для гривні). Після створення запису валюти його вже не можна буде змінити.</p></body></html>

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, leSymbol)
en: Enter the monetary symbol of the currency here (e.g. € for the Euro)
uk: Тут вкажіть позначення валюти (наприклад, ₴ для гривні)

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, leAccountFraction)
en: Enter the smallest fraction of the currency used for bank accounts here. This cannot be changed once the currency is created.
uk: Тут вкажіть найменшу одиницю валюти, яку буде використано для банківських рахунків. Після створення запису валюти її вже не можна буде змінити.

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, leCashFraction)
en: Enter the smallest fraction of the currency used for cash accounts here. This cannot be changed once the currency is created.
uk: Тут вкажіть найменшу одиницю валюти, яку буде використано для сплати готівкою. Після створення запису валюти її вже не можна буде змінити.

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, comboRoundingMethod)
en: <html><head/><body><p>Enter the rounding method used for this currency.  See <span style=" font-weight:600;">What's this</span> for more details.</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Вкажіть спосіб округлення, який використовується для цієї валюти. Див. <span style=" font-weight:600;">Що це?</span>, щоб дізнатися більше.</p></body></html>

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboRoundingMethod)
en: <html><head/><body><p><span style=" font-weight:600;">RoundNever</span></p><p>Don't do any rounding, simply truncate and print a warning in case of a remainder. Otherwise the same as RoundTrunc.</p><p><span style=" font-weight:600;">RoundFloor</span></p><p>Round to the largest integral value not greater than the value. E.g. 0.5 -&gt; 0.0 and -0.5 -&gt; -1.0</p><p><span style=" font-weight:600;">RoundCeil</span></p><p>Round to the smallest integral value not less than the value. E.g. 0.5 -&gt; 1.0 and -0.5 -&gt; -0.0</p><p><span style=" font-weight:600;">RoundTruncate</span></p><p>No rounding, simply truncate any fraction</p><p><span style=" font-weight:600;">RoundPromote</span></p><p>Use RoundCeil for positive and RoundFloor for negative values. E.g. 0.5 -&gt; 1.0 and -0.5 -&gt; -1.0</p><p><span style=" font-weight:600;">RoundHalfDown</span></p><p>Round up or down with the following constraints: 0.1 .. 0.5 -&gt; 0.0 and 0.6 .. 0.9 -&gt; 1.0</p><p><span style=" font-weight:600;">RoundHalfUp</span></p><p>Round up or down with the following constraints: 0.1 .. 0.4 -&gt; 0.0 and 0.5 .. 0.9 -&gt; 1.0</p><p><span style=" font-weight:600;">RoundRound</span></p><p>Use RoundHalfDown for 0.1 .. 0.4 and RoundHalfUp for 0.6 .. 0.9. Use RoundHalfUp for 0.5 in case the resulting numerator is odd, RoundHalfDown in case the resulting numerator is even. E.g. 0.5 -&gt; 0.0 and 1.5 -&gt; 2.0</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p><span style=" font-weight:600;">RoundNever</span></p><p>Не виконувати округлення, просто обрізати і вивести попередження, якщо буде виявлено лишок. Якщо лишку не буде, те саме, що і RoundTrunc.</p><p><span style=" font-weight:600;">RoundFloor</span></p><p>Округлити до найбільшого цілого значення, яке не перевищує округлюване значення. Приклади: 0.5 -&gt; 0.0 і -0.5 -&gt; -1.0</p><p><span style=" font-weight:600;">RoundCeil</span></p><p>Округлити до найменшого цілого значення, яке є не меншим за округлюване значення. Приклади: 0.5 -&gt; 1.0 і -0.5 -&gt; -0.0</p><p><span style=" font-weight:600;">RoundTruncate</span></p><p>Не округлювати, просто обрізати дробову частину</p><p><span style=" font-weight:600;">RoundPromote</span></p><p>Скористатися RoundCeil для додатних чисел і RoundFloor для від'ємних. Приклади: 0.5 -&gt; 1.0 і -0.5 -&gt; -1.0</p><p><span style=" font-weight:600;">RoundHalfDown</span></p><p>Округлити до більшого або меншого із такими обмеженнями: 0.1 … 0.5 -&gt; 0.0 і 0.6 … 0.9 -&gt; 1.0</p><p><span style=" font-weight:600;">RoundHalfUp</span></p><p>Округлити до більшого або меншого із такими обмеженнями: 0.1 .. 0.4 -&gt; 0.0 і 0.5 … 0.9 -&gt; 1.0</p><p><span style=" font-weight:600;">RoundRound</span></p><p>Скористатися RoundHalfDown для 0.1 … 0.4 і RoundHalfUp для 0.6 … 0.9. Скористатися RoundHalfUp для 0.5, якщо чисельник результату є непарним, RoundHalfDown, якщо чисельник результату є парним. Приклади: 0.5 -&gt; 0.0 і 1.5 -&gt; 2.0</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboRoundingMethod)
en: Never
uk: Ніколи

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboRoundingMethod)
en: Floor
uk: Підлога

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboRoundingMethod)
en: Ceil
uk: Стеля

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboRoundingMethod)
en: Truncate
uk: Обрізання

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboRoundingMethod)
en: Promote
uk: Збільшення

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboRoundingMethod)
en: Half Down
uk: Напівзменшення

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboRoundingMethod)
en: Half Up
uk: Напівзбільшення

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboRoundingMethod)
en: Round
uk: Округлення

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KEditEquityEntry)
en: Edit Equity
uk: Змінити маржу

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, cmbInvestmentType)
en: Stock
uk: Капітал

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, cmbInvestmentType)
en: Mutual Fund
uk: Взаємний фонд

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, cmbInvestmentType)
en: Bond
uk: Облігація

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Smallest fraction:
uk: Найменша частка:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblType)
en: Investment Type:
uk: Тип інвестиції:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEquityName)
en: Equity Name:
uk: Назва маржі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSymbol)
en: Market Symbol:
uk: Код ринку:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Price History
uk: Журнал цін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAddEntry) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: Add
uk: Додати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEditEntry) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_buttonEdit)
en: Edit
uk: Змінити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRemove) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemoveEntry) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_buttonRemove) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove
uk: Вилучити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, cancelButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnCancel) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonCancel) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_qbuttonCancel)
en: Cancel
uk: Скасувати

en: Direct deposit
uk: Прямий депозит

en: Manual deposit
uk: Ручний депозит

en: Direct debit
uk: Прямий дебет

en: Standing order
uk: Порядок

en: Bank transfer
uk: Банківський трансферт

en: Write check
uk: Виписати чек

[ctx: Other payment method]
en: Other
uk: Інше

en: Next due date
uk: Наступна дата погашення

en: Unable to add scheduled transaction: %1
uk: Не вдалося додати заплановану дію: %1

en: Add scheduled transaction
uk: Додати заплановану операцію

en: <qt>You have entered a scheduled transaction date of <b>%1</b>.  Because the scheduled transaction was last paid on <b>%2</b>, KMyMoney will automatically adjust the scheduled transaction date to the next date unless the last payment date is reset.  Do you want to reset the last payment date?</qt>
uk: <qt>Ви ввели заплановану дату операції <b>%1</b>. Оскільки запланована операція має дату останньої сплати <b>%2</b>, KMyMoney автоматично скоригує дату запланованої операції на наступну дату, якщо дату останньої сплати не буде скинуто. Бажаєте скинути значення дати останньої сплати?</qt>

en: Reset Last Payment Date
uk: Відновити попередню дату сплати

en: Unable to modify scheduled transaction '%1'
uk: Не вдалося змінити заплановану операцію «%1»

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KEditScheduleDlg)
en: Edit Scheduled transaction
uk: Змінити заплановану операцію

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Schedule name:
uk: Назва розкладу:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Frequency:
uk: Частота:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_frequencyNoEdit)
en: Number of selected periods between entries
uk: Кількість обраних періодів між записами

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_paymentInformation)
en: Payment information
uk: Відомості про сплату

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Payment method
uk: Спосіб сплати

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox6)
en: Options
uk: Параметри

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_weekendOptionEdit)
en: Do not change the date
uk: Не міняти дату

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_weekendOptionEdit)
en: Change the date to the previous processing day
uk: Змінити дату на попередній робочий день

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_weekendOptionEdit)
en: Change the date to the next processing day
uk: Змінити дату на наступний робочий день

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: If this schedule occurs on a non-processing day:
uk: Чи слід виконувати планування на вихідні:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_estimateEdit)
en: The amount is an estimate because it varies for each payment
uk: Сума є лише приблизною, оскільки є різною для окремих сплат

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_lastDayInMonthEdit)
en: Process this schedule always at the last day of a month
uk: Обробляти цей список завжди у останній день місяця

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_autoEnterEdit)
en: Enter this schedule into the register automatically when it is due
uk: Додавати цей розклад до списку автоматично, коли настане його час

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_endSeriesEdit)
en: This schedule will end at some time
uk: Цей розклад має дату завершення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_endLabel1)
en: Number of transactions remaining:
uk: Кількість операцій, які ще не виконано:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_endLabel2)
en: Date of final transaction:
uk: Дата останньої операції:

en: Unable to load schedule details
uk: Не вдалося завантажити дані розкладу

en: <p>Please check that all the details in the following dialog are correct and press OK.</p><p>Editable data can be changed and can either be applied to just this occurrence or for all subsequent occurrences for this schedule.  (You will be asked what you intend after pressing OK in the following dialog)</p>
uk: <p>Будь ласка, перевірте коректність параметрів у цьому діалоговому вікні, а потім натисніть кнопку «Гаразд».</p><p>Ви можете змінити придатні для редагування дані і застосувати їх до поточного варіанта або для всіх варіантів цього розкладу. (Програма запитає у вас про це у наступному діалоговому вікні, яке буде відкрито після натискання кнопки «Гаразд»)</p>

en: Enter scheduled transaction
uk: Введення спланованої операції

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KEnterScheduleDlg)
en: Enter Schedule
uk: Ввести розклад

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Schedule Details
uk: Параметри розкладу

[ctx: @label schedule name]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Name:
uk: Назва:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Type:
uk: Тип:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_helpButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonHelp) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, helpButton)
en: Help
uk: Довідка

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonOk)
en: Enter the transaction and advance the next due date of this schedule to the next payment date.
uk: Ввести операцію і пересунути наступну дату погашення кредиту цього розкладу на наступну дату сплати.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, enterButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonOk)
en: Enter
uk: Ввести

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonSkip)
en: Do not enter the transaction but advance the next due date of this schedule to the next payment date.
uk: Не вводити операцію, але пересунути наступну дату погашення кредиту цього розкладу на наступну дату сплати.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonIgnore)
en: Do not enter or skip payments for this schedule but continue with the next schedule.
uk: Не додавати і не пропускати сплати для цього розкладу, а перейти до наступного розкладу.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonIgnore)
en: Ignore
uk: Ігнорувати

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonCancel)
en: Cancel processing of schedule entry.
uk: Скасувати обробку запису розкладу.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, EquityPriceUpdateConfDlg)
en: Updating price configuration
uk: Оновлюємо налаштування цін

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Updating price policy
uk: Оновлюємо правила цін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_updateAll)
en: Update all
uk: Оновити усе

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_updateMissing)
en: Update &missing
uk: &Немає оновлення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_updateDownloaded)
en: Update downloaded
uk: Отримане оновлення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_updateSource)
en: Update from the same source
uk: Оновлювати з того ж джерела

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_ask)
en: Ask
uk: Питати

[ctx: Equity name]
en: Name
uk: Назва

[ctx: Internal identifier]
en: Internal ID
uk: Внутрішній ідентифікатор

[ctx: Online quote source]
en: Source
uk: Джерело

en: %1 units in %2
uk: %1 одиниць у %2

en: Failed to retrieve an exchange rate for %1 from %2. It will be skipped this time.
uk: Не вдалося отримати обмінний курс для %1 з %2. Цього разу відповідний пункт буде пропущено.

en: Price Update Failed
uk: Спроба оновлення ціни зазнала невдачі

en: Failed to retrieve a quote for %1 from %2.  Press <b>No</b> to remove the online price source from this security permanently, <b>Yes</b> to continue updating this security during future price updates or <b>Cancel</b> to stop the current update operation.
uk: Не вдалося отримати курс %1 з %2. Натисніть кнопку <b>Ні</b>, щоб вилучити відповідне джерело інтерактивних цін для цих цінних паперів назавжди, кнопку <b>Так</b>, щоб продовжити оновлення даних цих цінних паперів під час наступних оновлень цін, або кнопку <b>Скасувати</b>, щоб зупинити поточну дію з оновлення.

en: Cannot update security <b>%1</b>: %2
uk: Не вдалося оновити дані цінного паперу <b>%1</b>: %2

en: For <b>%1</b> on <b>%2</b> price <b>%3</b> already exists.<br>Do you want to replace it with <b>%4</b>?
uk: Для <b>%1</b> на <b>%2</b> ціна <b>%3</b> вже існує.<br>Хочете замінити її на <b>%4</b>?

en: Price Already Exists
uk: Ціна вже існує

en: Price for %1 updated (id %2)
uk: Ціну для %1 оновлено (ідентифікатор %2)

en: Received a price for %1 (id %2), but this symbol is not on the list. Aborting entire update.
uk: Отримано ціну для %1 (ідентифікатор %2), але цього коду немає у списку.  Весь сеанс оновлення перервано.

en: Received an invalid price for %1, unable to update.
uk: Отримано некоректну ціну для %1, не вдалося оновити.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KEquityPriceUpdateDlg)
en: Update Stock and Currency Prices
uk: Оновити ринкові курси і курси валют

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeWidget, lvEquityList)
en: List of known Equities, and the date they were last updated on.
uk: Список відомих звичайних акцій і дата останнього оновлення їхніх даних.

[ctx: @label:chooser Date]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: From
uk: З

[ctx: @label:chooser Date]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: To
uk: До

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnConfigure) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonConfigure)
en: Configure
uk: Налаштувати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnUpdateAll)
en: Update All
uk: Оновити всі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnUpdateSelected)
en: Update Selected
uk: Вибрано оновлення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Status:
uk: Стан:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KFindTransactionDlg) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KTransactionFilter) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KReportConfigurationFilterDlg)
en: Search transactions
uk: Шукати операції

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_resultPage)
en: Result
uk: Результат

[ctx: Criteria tab]
en: Criteria
uk: Критерії

[ctx: @info:tooltip for find transaction Open button]
en: Search transactions
uk: Шукати операції

en: Found %1 matching transaction (D %2 / P %3 = %4) | Found %1 matching transactions (D %2 / P %3 = %4)
uk[0]: Знайдено %1 відповідну операцію (D %2 / P %3 = %4)
uk[1]: Знайдено %1 відповідних операції (D %2 / P %3 = %4)
uk[2]: Знайдено %1 відповідних операцій (D %2 / P %3 = %4)
uk[3]: Знайдено %1 відповідну операцію (D %2 / P %3 = %4)

en: Found %1 matching transaction | Found %1 matching transactions
uk[0]: Знайдено %1 відповідну операцію
uk[1]: Знайдено %1 відповідних операції
uk[2]: Знайдено %1 відповідних операцій
uk[3]: Знайдено %1 відповідну операцію

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KImportVerifyDlg)
en: Verify Import
uk: Перевірити імпортування

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KLoadTemplateDlg)
en: MyDialog
uk: МоєВікно

en: Merge Transactions
uk: Об'єднати операції

en: Are you sure you wish to merge these transactions?  The one you selected first is the top one, and its values will be used in the merged transaction.  Cancel and select the other transaction first, if you want its values to be used.
uk: Ви справді хочете об'єднати ці записи операцій? Перша позначена операція вважатиметься пріоритетною — її значення буде використано у об'єднаному записі. Скасуйте об'єднання і виберіть першою іншу операцію, якщо ви хочете, щоб було використано її значення.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KMyMoneyFileInfoDlg)
en: File Information
uk: Інформація про файл

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Created on
uk: Створено

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Last modified on
uk: Востаннє змінено

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Base currency
uk: Базова валюта

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboOrganizeBy)
en: Payees
uk: Отримувачі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Institutions
uk: Установи

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Accounts/Categories
uk: Рахунки/Категорії

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, transactionGroup) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, transactionTab) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4
en: Transactions
uk: Операції

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Splits
uk: Дроблення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KMyMoneyBriefSchedule)
en: Schedules
uk: Розклади

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel19)
en: Prices
uk: Ціни

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_accountView) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel10) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_listAccount)
en: Type
uk: Тип

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_accountView)
en: Total
uk: Разом

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_closed) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_accountView)
en: Closed
uk: Закрито

en: Do you really want to delete the selected price entry? | Do you really want to delete the selected price entries?
uk[0]: Ви справді бажаєте вилучити позначені записи цін?
uk[1]: Ви справді бажаєте вилучити позначені записи цін?
uk[2]: Ви справді бажаєте вилучити позначені записи цін?
uk[3]: Ви справді бажаєте вилучити позначений запис ціни?

en: Delete price information
uk: Вилучити дані ціни

en: New price...
uk: Створити запис ціни…

en: Edit price...
uk: Змінити запис ціни…

en: Online Price Update...
uk: Інтерактивне оновлення цін…

en: Delete price...
uk: Вилучити запис ціни…

[ctx: Menu header]
en: Price options
uk: Параметри ціни

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KMyMoneyPriceDlg)
en: Price Editor
uk: Редактор цін

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, m_priceList)
en: Remove this price item from the file
uk: Вилучити цей запис ціни з файла

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_priceList)
en: Commodity
uk: Товар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_priceList)
en: Stock Name
uk: Назва акції

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_priceList)
en: Currency
uk: Валюта

[ctx: Price source]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_priceList)
en: Source
uk: Джерело

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_showAllPrices)
en: Show all stored prices
uk: Показати всі збережені ціни

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_newButton)
en: Add a new entry
uk: Додати новий запис

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_newButton)
en: Create a new price entry.
uk: Створити запис ціни.

[ctx: @action add new price]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_newButton)
en: New
uk: Створити

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_editSecurityButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_editButton)
en: Modify the selected entry
uk: Змінити позначений запис

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_editButton)
en: Change the details of selected price information.
uk: Змінити параметри вибраної інформації щодо ціни.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_editButton)
en: Modify
uk: Змінити

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KSettingsOnlineQuotes) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_onlineQuoteButton)
en: Online Quotes
uk: Інтерактивні курси

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_deleteSecurityButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_deleteButton)
en: Delete this entry
uk: Вилучити цей запис

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_deleteButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDelete)
en: Delete
uk: Вилучити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, categoryLabel) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_categoryTab) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkCategory)
en: Category
uk: Категорія

en: Split Options
uk: Параметри дроблення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_editSecurityButton)
en: Edit...
uk: Змінити…

[ctx: To duplicate a split]
en: Duplicate
uk: Здублювати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_deleteSecurityButton)
en: Delete...
uk: Вилучити…

en: will be calculated
uk: буде обчислено

en: You are about to delete the selected split. Do you really want to continue?
uk: Ви маєте намір вилучити вибране дроблення. Виконати цю дію?

en: You need to assign a category to this split before it can be entered.
uk: Перш ніж вводити параметри дроблення, вам слід призначити категорію дроблення.

en: Enter split
uk: Ввести дроблення

en: Is a sub account
uk: Є підлеглим рахунком

[ctx: default price mode]
en: (default)
uk: (типовий)

en: Price per share
uk: Ціна на акцію

en: Total for all shares
uk: Загальна для всіх акцій

en: VAT account
uk: Рахунок ПДВ

en: Asset
uk: Активи

en: Liability
uk: Пасиви

en: Income
uk: Прибуток

en: Expense
uk: Витрата

en: Option has been disabled because there are transactions assigned to this account
uk: Вимкнено, оскільки з цим рахунком пов'язано операції

en: Option has been disabled because there is another account flagged to be an opening balance account for this currency
uk: Вимкнено, оскільки для цієї валюти визначено інший рахунок як рахунок початкового балансу

en: You have not specified a name.
    Please fill in this field.
uk: Ви не вказали назви.
    Будь ласка, заповніть це поле.

en: Please select a parent account.
uk: Будь ласка, виберіть батьківський рахунок.

en: (No Institution)
uk: (Без установи)

en: A category named <b>%1</b> already exists. You cannot create a second category with the same name.
uk: Категорія з назвою <b>%1</b> вже існує. Створювати категорії з існуючими назвами заборонено.

en: You have selected to suppress the display of unused categories in the KMyMoney configuration dialog. The category you just created will therefore only be shown if it is used. Otherwise, it will be hidden in the accounts/categories view.
uk: Ви вимкнули показ невикористаних категорій у діалоговому вікні налаштування KMyMoney. Отже, щойно створену вами категорію буде показано, лише якщо у ній будуть записи. У іншому випадку ви не побачите цієї категорії у перегляді рахунків/категорій.

en: Hidden categories
uk: Приховані категорії

en: Is a sub account of %1
uk: Є підлеглим рахунком %1

en: Cannot add institution
uk: Не вдалося додати установу

en: <p>The category <b>%1</b> currently does not exist. Do you want to create it?</p><p><i>The parent account will default to <b>%2</b> but can be changed in the following dialog</i>.</p>
uk: <p>Зараз категорії <b>%1</b> не існує. Бажаєте, щоб програма її створила?</p><p><i>Типовим батьківським рахунком буде <b>%2</b>, але ви можете змінити батьківський рахунок у наступному діалоговому вікні</i>.</p>

en: Create category
uk: Створити категорію

en: Create a new Category
uk: Створити категорію

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KNewAccountDlg)
en: New Account Dialog
uk: Діалогове вікно створення рахунку

[ctx: Account general settings]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_generalTab)
en: General
uk: Загальне

[ctx: account name]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Name:
uk: Назва:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Opening information
uk: Відомості відкриття

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_currencyText)
en: Currency:
uk: Валюта:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDate) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_openingDateLabel)
en: Date:
uk: Дата:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_openingBalanceLabel)
en: Balance:
uk: Баланс:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Last check number:
uk: Останній номер чека

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: Notes:
uk: Нотатки:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_qcheckboxNoVat)
en: No auto-VAT-assignment
uk: Без автоматичного призначення ПДВ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5)
en: Price entry
uk: Запис ціни

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_qcheckboxPreferred)
en: Preferred Account
uk: Основний рахунок

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_costCenterRequiredCheckBox)
en: Cost Center assignment required
uk: Слід призначити обліковий відділ

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_qcheckboxOpeningBalance)
en: <html><head/><body><p>Flag this account to be an opening balance account</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Позначити цей рахунок як рахунок початкового балансу</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_qcheckboxOpeningBalance)
en: Opening Balance Account
uk: Рахунок початкового балансу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_institutionTab) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_institutionBox)
en: Institution
uk: Установа

[ctx: create new institution]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_qbuttonNew)
en: New...
uk: Створити…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: Number:
uk: Номер:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KBicEdit, bicEdit) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_bic)
en: BIC
uk: Банківський інвестиційний рахунок

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_hierarchyTab)
en: Hierarchy
uk: Ієрархія

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_subAccountLabel)
en: Subaccount
uk: Підлеглий рахунок

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_limitsTab)
en: Limits
uk: Обмеження

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel1)
en: This page allows to setup certain limits. KMyMoney will warn you when the account balance reaches a limit.
uk: За допомогою цієї сторінки можна встановити певні обмеження. KMyMoney попередить вас, якщо баланс на вашому рахунку досягне вказаних меж.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Absolute limit
uk: Загальне обмеження

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_maxCreditLabel)
en: Maximum credit limit
uk: Обмеження максимального кредиту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_minBalanceLabel)
en: Minimum balance
uk: Мінімальний баланс

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Early warning
uk: Попередження заздалегідь

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_taxTab)
en: Tax
uk: Податок

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: VAT details
uk: Параметри ПДВ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_vatCategory)
en: VAT category
uk: Категорія ПДВ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: VAT percentage
uk: Відсоткове значення ПДВ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_vatAssignment)
en: Enable auto VAT assignment
uk: Увімкнути автоматичне призначення ПДВ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_amountGroupBox)
en: Amount entered
uk: Введена сума

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_grossAmount)
en: Gross amount
uk: Брутто-сума

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_netAmount)
en: Net a&mount
uk: Не&тто-сума

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_qcheckboxTax)
en: Include on Tax Reports
uk: Включати у звіти щодо податків

en: The institution name field is empty.  Please enter the name.
uk: Поле назви установи є порожнім. Будь ласка, введіть назву.

en: Adding New Institution
uk: Додавання нової установи

[ctx: @info:usagetip]
en: The protocol part has been removed by KMyMoney because it is fixed to https for security reasons.
uk: Частину, яку пов'язано із протоколом, було вилучено KMyMoney, оскільки її виправлено на https з міркувань безпеки.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KNewBankDlg)
en: New Institution Dialog
uk: Діалогове вікно нової установи

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1)
en: Institution Details
uk: Параметри установи

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: Telephone/Fax:
uk: Телефон/Факс:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Website
uk: Сайт

[ctx: institution name column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Name:
uk: Назва:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5_1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: City:
uk: Місто:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Routing Number:
uk: Код банку:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, splitEditorButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, choosePath) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, iconButton) i18n: ectx: label, entry, group (Forecast Options) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_prev
en: ...
uk: …

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KNewEquityEntryDlg)
en: New Equity
uk: Створити маржу

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, edtMarketSymbol) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, edtMarketSymbol)
en: Trading Symbol of the stock or mutual fund, not required.
uk: Торговельний код окремого або загального фонду, не є обов'язковим.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, edtEquityName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, edtEquityName)
en: Name of the company, or mutual fund.
uk: Назва компанії або загальний фонд.

en: To be able to merge previous selected payees, please select a payee from the list below or create a new one.
uk: Щоб мати змогу об'єднати записи раніше позначених отримувачів, будь ласка, позначте запис отримувача у наведеному нижче списку або створінь новий запис.

en: The transactions associated with the selected payees need to be re-assigned to a different payee before the selected payees can be deleted. Please select a payee from the list below.
uk: Перш ніж вибрані записи отримувачів буде вилучено, вам слід пов'язати з іншими отримувачами записи операцій, які було пов'язано з отримувачами, записи яких ви бажаєте вилучити. Будь ласка, виберіть отримувача зі списку, наведеного нижче.

en: This dialog does not allow new payees to be created. Please pick a payee from the list.
uk: За допомогою цього діалогового вікна не можна створювати нових отримувачів. Будь ласка, виберіть отримувача зі списку.

en: Payee creation
uk: Створення отримувача

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KPayeeReassignDlg)
en: Reassign payees
uk: Перепризначення отримувачів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Available payees:
uk: Можливі отримувачі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_copyToMatchList)
en: Assign deleted names to the above selected payee's matching list
uk: Призначте вилучені назви за наведеним вище списком відповідності отримувачів

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KSaveAsQuestion)
en: Save storage as...
uk: Зберегти дані як…

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDialog, KSaveAsQuestion)
en: Choose XML if unsure.
uk: Виберіть XML, якщо не певні.

note: i18n: ectx: property (html), widget (QTextBrowser, textBrowser)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Noto Sans'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p align="justify" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">KMyMoney supports multiple storage types. The availability of storage types depends on the presence of plugins and their activation in the application settings.</p>
    <p align="justify" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><br />If you are uncertain what to choose here, then <span style=" font-weight:600;">XML</span> is probably your best choice.</p></body></html>
uk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Noto Sans'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p align="justify" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">У KMyMoney передбачено підтримку декількох типів сховищ даних. Доступність типів сховища залежить від наявності додатків та того, чи активовано ці додатки на сторінці параметрів програми.</p>
    <p align="justify" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><br />Якщо ви не певні щодо правильного вибору, найкращим варіантом, ймовірно, буде <span style=" font-weight:600;">XML</span>.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Storage type to use for your data
uk: Тип сховища для ваших даних

en: Select Transaction
uk: Виберіть операцію

en: Select a transaction and press the OK button or use Cancel to select none.
uk: Виберіть операцію і натисніть кнопку «Гаразд». Натискання кнопки «Скасувати» скасує вибір.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KSortOptionDlg) i18n: ectx: property (text), widget (QListWidget, m_availableList)
en: Sort options
uk: Впорядкувати параметри

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_useDefault)
en: Use default
uk: Типовий

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KSplitCorrectionDlg)
en: Correct splits
uk: Виправити дроблення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, question)
en: How do you want to proceed?
uk: Що робити далі?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, continueBtn)
en: Continue to edit splits
uk: Продовжити редагування дроблення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, changeBtn)
en: Chan&ge total amount of transaction to %1.
uk: З&мінити загальну суму операції на %1.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, distributeBtn)
en: Distrib&ute difference of %1 among all splits.
uk: &Розподілити різницю %1 між всіма дробленнями.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, leaveBtn)
en: Leave %1 unassigned.
uk: Залишити %1 неприв'язаним.

en: Clear &All
uk: Перевірено &всі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, deleteAllButton)
en: Clear all splits
uk: Позначити всі дроблення як перевірені

en: Use this to clear all splits of this transaction
uk: Натисніть, щоб позначити як перевірені всі дроблення цієї операції

en: Clear &Zero
uk: Вилучити &нулі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, deleteZeroButton)
en: Removes all splits that have a value of zero
uk: Вилучає всі дроблення з нульовими сумами

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mergeButton)
en: &Merge
uk: &Об'єднати

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mergeButton)
en: Merges splits with the same category to one split
uk: Об'єднує дроблення з однаковими категоріями у одне дроблення

en: In case you have multiple split entries to the same category and you like to keep them as a single split
uk: Якщо у вас є декілька записів дроблення у одній категорії і ви бажаєте зберегти їх як окреме дроблення

en: The total amount of this transaction is %1 while the sum of the splits is %2. The remaining %3 are unassigned.
uk: Загальна сума цієї операції дорівнює %1, а сума дроблень — %2. Залишок %3 ні з чим не пов'язано.

en: Change &total amount of transaction to %1.
uk: Змінити &загальну суму операції на %1.

en: &Distribute difference of %1 among all splits.
uk: &Розподілити різницю %1 між всіма дробленнями.

en: &Leave total amount of transaction at %1.
uk: За&лишити загальну суму операції на %1.

en: &Leave %1 unassigned.
uk: За&лишити %1 неприв'язаним.

en: You are about to delete all splits of this transaction. Do you really want to continue?
uk: Ви маєте намір вилучити всі дроблення з цієї операції. Виконати цю дію?

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KSplitTransactionDlg)
en: Split transaction
uk: Дроблена операція

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: Unassigned
uk: Не призначено

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, summaryView) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Sum of splits
uk: Сума дроблень

en: This dialog does not allow new tags to be created. Please pick a tag from the list.
uk: За допомогою цього діалогового вікна не можна створювати нові записи міток. Будь ласка, виберіть мітку зі списку.

en: Tag creation
uk: Створення міток

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KTagReassignDlg)
en: Reassign tags
uk: Перепризначення міток

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: The transactions associated with the selected tags need to be re-assigned to a different tag before the selected tags can be deleted. Please select a tag from the list below.
uk: Перш ніж вибрані записи мітор буде вилучено, вам слід пов'язати з іншими мітками записи операцій, які було пов'язано з мітками, записи яких ви бажаєте вилучити. Будь ласка, виберіть мітку зі списку, наведеного нижче.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Available tags:
uk: Можливі мітки:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KTemplateExportDlg)
en: Template Export Attributes
uk: Атрибути експортування шаблону

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Short description
uk: Короткий опис

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Long Description
uk: Повний опис

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Title
uk: Заголовок

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KUpdateStockPriceDlg)
en: New price entry
uk: Новий запис ціни

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KSettingsColors)
en: Color settings
uk: Налаштування кольорів

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_useCustomColors)
en: Custo&m colors
uk: &Нетипові кольори

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5)
en: Ledger group separator
uk: Роздільник груп облікової книги

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Required field
uk: Обов'язкове поле

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Imported transaction
uk: Імпортована операція

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Matched transaction
uk: Відповідна операція

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Erroneous transaction
uk: Помилкова операція

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Missing conversion rate
uk: Не вказано обмінний курс

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KSettingsIcons) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KSettingsFonts)
en: Font settings
uk: Налаштування шрифтів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useSystemFont)
en: Use system fonts
uk: Використовувати системні шрифти

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_individualFontsFrame)
en: Individual font settings
uk: Нетипові параметри шрифтів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: label, entry (listCellFont), group (List Options)
en: Cell font
uk: Шрифт комірки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: label, entry (listHeaderFont), group (List Options)
en: Header font
uk: Шрифт заголовка

en: Choose file path
uk: Виберіть шлях до файла

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KSettingsGeneral)
en: General Settings
uk: Загальні параметри

[ctx: @title global settings]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Global
uk: Загальне

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox6)
en: Startup options
uk: Параметри запуску

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowSplash)
en: Show splash screen
uk: Показувати вікно вітання

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Autosave options
uk: Параметри автозбереження

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoSaveFile)
en: Autosave periodically
uk: Регулярне автозбереження

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: minutes
uk: хвилин

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoSaveOnClose)
en: Autosave when file is modified upon close
uk: Автоматично зберігати файл, до якого внесено зміни, під час завершення роботи

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_AutoBackupCopies)
en: Setup number of backups to keep (local file only)
uk: Вкажіть кількість резервних копій, які слід зберігати (лише локальні файли)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_AutoBackupCopies)
en: Whenever the current data is saved into a local file, KMyMoney keeps the selected number of previous states of the file.
    
    Set it to 0 to turn the feature off.
uk: Кожного разу, коли ви зберігатимете поточні дані до локального файла, KMyMoney зберігатиме вказану кількість попередніх станів файла.
    
    Встановлення нульової кількості копій вимкне зберігання резервних копій.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Number of backups to keep (0=off)
uk: Кількість резервних копій (0=жодної)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Fiscal Year
uk: Фіскальний рік

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_2)
en: Your fiscal year starts on
uk: Ваш фіскальний рік починається у

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: January
uk: січні

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: February
uk: лютому

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: March
uk: березні

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: April
uk: квітні

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: May
uk: травні

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: June
uk: червні

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: July
uk: липні

[ctx: @item the month August]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: August
uk: серпні

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: September
uk: вересні

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: October
uk: жовтні

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: November
uk: листопаді

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: December
uk: грудні

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_7)
en: External programs
uk: Зовнішні програми

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Calculator
uk: Калькулятор

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Views
uk: Перегляди

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_StartLastViewSelected)
en: Startup page options
uk: Параметри початкової сторінки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: Start with ho&mepage
uk: Запуск на &домашній сторінці

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton2)
en: Start with last selected view
uk: Запуск з попереднім вибраним переглядом

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_viewType)
en: Type of the KMyMoney view
uk: Тип панелі перегляду KMyMoney

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton3)
en: List
uk: Список

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton4)
en: Tree
uk: Ієрархія

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton5)
en: Tabbed
uk: З вкладками

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showTitleBar)
en: Show title bar on each page
uk: Показувати смужку заголовка на кожній сторінці

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_syncLedgerInvestment)
en: Synchronize account selection of ledger and investment view
uk: Синхронізувати вибір рахунку у переглядах облікової книги і інвестицій

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabFilter)
en: Filter
uk: Фільтр

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_6)
en: Accounts / Categories
uk: Рахунки/Категорії

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_HideUnusedCategory)
en: This option hides all categories in the categories view that are not used in at least a single transaction. They are still shown in the category selection lists.
uk: За допомогою цього пункту можна приховати всі записи категорій, у яких не міститься жодних записів операцій. Ці записи буде показано у списках вибору категорій.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideUnusedCategory)
en: Do not show unused categories
uk: Не показувати категорії без записів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ExpertMode)
en: Show equity accounts
uk: Показати рахунки маржі

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowCategoriesInAccountsView)
en: This option will display the categories in the accounts view also.
uk: За допомогою позначення цього пункту можна наказати програми показувати категорії у перегляді рахунків.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowCategoriesInAccountsView)
en: Show categories in the accounts list view
uk: Показувати категорії у списку рахунків

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideZeroBalanceEquities)
en: Do not show zero balance equities
uk: Не показувати звичайні акції із нульовим балансом

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_HideFinishedSchedules)
en: This option hides all finished schedules in the schedules view.
uk: Позначення цього пункту сховає всі завершені розклади у перегляді розкладів.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideFinishedSchedules)
en: Do not show finished schedules
uk: Не показувати завершені розклади

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Do not show transactions prior to
uk: Не показувати операцій до

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_HideReconciledTransactions)
en: This option hides all reconciled transactions in the ledger view.
uk: За допомогою цього пункту можна сховати всіх узгоджені операції з перегляду облікової книги.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideReconciledTransactions)
en: Do not show reconciled transactions
uk: Не показувати узгоджених операцій

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Support
uk: Підтримка

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_8)
en: Logging
uk: Журналювання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Log path
uk: Шлях до журналу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: On choosing a log file path please keep in mind that log files may contain sensitive data (e.g. passwords in clear-text etc).
uk: Вибираючи шлях до файла журналу, майте на увазі, що у файлах журналу можуть міститися конфіденційні дані (наприклад, паролі без шифрування тощо).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_logImportedStatements) i18n: ectx: label, entry (logImportedStatements), group (List Options)
en: Log imported statements
uk: Записувати до журналу імпортовані виписки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_logOfxTransactions) i18n: ectx: label, entry (logOfxTransactions), group (List Options)
en: Log OFX transactions
uk: Записувати до журналу операції OFX

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KSettingsHome)
en: Homepage Settings
uk: Параметри домашньої сторінки

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_upButton)
en: Move selected item up
uk: Пересунути вибраний елемент вгору

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_upButton)
en: Use this to move the selected item up by one position in the list.
uk: Натисніть, щоб пересунути позначений запис на одну позицію вгору списком.

[ctx: @action move item up]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_upButton)
en: Up
uk: Вгору

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_downButton)
en: Move selected item down
uk: Пересунути вибраний елемент вниз

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_downButton)
en: Use this to move the selected item down by one position in the list.
uk: Натисніть, щоб пересунути позначений запис на одну позицію вниз списком.

[ctx: @action move item down]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_downButton)
en: Down
uk: Вниз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Selected entries are shown on the home page of the application.<p>
    Use the buttons and checkboxes to customize the layout of the home page.
uk: Позначені елементи буде показано домашній сторінці програми.<p>
    Для зміни компонування домашньої сторінки скористайтеся кнопками та полями для позначок.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupbox)
en: Homepage/Summary page scaling
uk: Масштабування сторінки Домівки/Резюме

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, percentageLabel)
en: Zoom factor:
uk: Коефіцієнт масштабування:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RememberZoomFactor)
en: Remember zoom factor when leaving the program if manually changed with mouse-wheel
uk: Запам'ятовувати масштаб під час виходу, якщо розмір було змінено коліщатком миші

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupbox2)
en: Account information display
uk: Показ даних щодо рахунку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowLimitInfo)
en: Show Account Limit Information
uk: Показувати відомості щодо обмежень рахунку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowBalanceStatusOfOnlineAccounts)
en: Show balance-status of mapped online accounts
uk: Показувати стан балансу прив'язаних інтернет-рахунків

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowCountOfUnmarkedTransactions)
en: Show number of not marked transactions per account [!M]
uk: Показувати кількість непозначених операцій на рахунок [!M]

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowCountOfClearedTransactions)
en: Show number of cleared transactions per account [C]
uk: Показувати кількість звірених операцій на рахунок [C]

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowCountOfNotReconciledTransactions)
en: Show number of not reconciled (not marked + cleared) transactions per account [!R]
uk: Показувати кількість неузгоджених (непозначених та незвірених) операцій на рахунок [!R]

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowDateOfLastReconciliation)
en: Show date of last reconciliation
uk: Показувати дату останнього узгодження

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideZeroBalanceLiabilities)
en: Hide liability accounts with zero balance
uk: Приховувати рахунки пасивів із нульовим балансом

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_individualIconsFrame)
en: Individual icon settings
uk: Параметри окремої піктограми

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: label, entry (IconsTheme), group (List Options)
en: Icon theme
uk: Тема піктограм

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTip)
en: <html><head/><body><p align="center">Tip: Install Oxygen, Tango or Breeze icon theme to get wider selection.</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p align="center">Підказка: встановіть тему піктограм Oxygen, Tango або Breeze, щоб мати ширший вибір.</p></body></html>

[ctx: General settings]
en: General
uk: Загальне

en: Home
uk: Домівка

[ctx: Ledger view settings]
en: Ledger
uk: Облікова книга

en: Scheduled
    transactions
uk: Заплановані
    операції

en: Colors
uk: Кольори

en: Fonts
uk: Шрифти

en: Icons
uk: Піктограми

en: Plugins
uk: Додатки

en: New Quote Source
uk: Створити джерело курсів

[ctx: @item:inlistbox Stock]
en: Symbol
uk: Код

[ctx: @item:inlistbox Stock]
en: Identification number
uk: Ідентифікаційний номер

[ctx: @item:inlistbox Stock]
en: Name
uk: Назва

en: CSV profile <b>%1</b> already exists.<br>Do you want to overwrite it?
uk: Профіль CSV <b>%1</b> вже існує.<br>Хочете перезаписати його дані?

en: CSV Profile Already Exists
uk: Профіль CSV вже існує

en: Security <b>%1</b> uses this quote source.<br>Do you really want to remove it?
uk: Для цінного паперу <b>%1</b> використовується це джерело курсів.<br>Ви справді хочете його вилучити?

en: Delete quote source
uk: Вилучити джерело курсів

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupParsing)
en: <i>Enter regular expressions which can be used to parse the data returned from the URL entered above.  The symbol, price, and date must be found in the quote data to be usable. You may also try the KMyMoney user's mailinglist at <a href="mailto:kmymoney@kde.org">kmymoney@kde.org</a> to find what settings work for other users in your country.</i>
uk: <i>Введіть формальний вираз, який буде використано для обробки даних, отриманих з адреси URL, введеної вище. Для того, щоб програма могла скористатися даними, вона має знайти у них код, ціну і дату. Запитати про перелік параметрів, які визначили інші користувачі з вашої країни, можна у списку листування <a href="mailto:kmymoney@kde.org">kmymoney@kde.org</a>.</i>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupParsing) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_detailsTab)
en: Details
uk: Подробиці

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: Date Format
uk: Формат дати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Identifier
uk: Ідентифікатор

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_editIdentifier)
en: Regular Expression to extract the identifier from the downloaded data
uk: Формальний вираз для видобування ідентифікатора з отриманих даних

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_editDate) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_editDateFormat)
en: Regular Expression to extract the date from the downloaded data
uk: Формальний вираз для видобування дати зі отриманих даних

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: CSV URL
uk: Адреса CSV

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_editURL)
en: URL to be used to download the quote
uk: URL, який буде використано для отримання курсів

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_editURL)
en: Enter the URL from which stock quotes will be fetched.  <b>%1</b> will be replaced with the symbol for the security being quoted. For currency conversions, <b>%2</b> will be replaced with the currency to be quoted and <b>%1</b> with the currency the quote is based on.
uk: Введіть адресу URL, з якої буде отримано дані про курси. <b>%1</b> буде замінено кодом цінного паперу, курс якого ви бажаєте отримати. У перетвореннях валют <b>%2</b> буде замінено на код валюти, курс якої слід отримати, а <b>%1</b> — на валюту, за якою розраховуватиметься курс.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_editPrice)
en: Regular Expression to extract the price from the downloaded data
uk: Формальний вираз для видобування ціни зі отриманих даних

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_skipStripping)
en: <p>For easier processing of the data returned by the online source, KMyMoney usually strips unused parts before it is parsed with the regular expressions. If matching of the fields relies on those items, then use this option to turn stripping off.</p>
    
    <p>The following items are usually removed by stripping:
    
    <ul>
    <li>HTML tags such as <b>&lt;tag&gt;</b></li>
    <li>& encoded characters such as <b>&amp;nbsp;</b></li>
    <li>duplicate whitespace</li>
    </ul>
    </p>
uk: <p>Для полегшення обробки даних, які отримуються з мережевого джерела KMyMoney, зазвичай, вилучає непотрібні частини перед обробкою за формальними виразами. Якщо ці частини потрібні для визначення інших, вам слід вимкнути вилучення.</p>
    
    <p>Під час вилучення буде усунуто такі елементи:
    
    <ul>
    <li>теґи HTML, зокрема <b>&lt;tag&gt;</b></li>
    <li>&-закодовані символи, зокрема <b>&amp;nbsp;</b></li>
    <li>кратні пробіли</li>
    </ul>
    </p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_skipStripping)
en: Skip HTML stripping
uk: Пропустити обробку HTML

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Identify by
uk: Ідентифікувати за

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_newButton)
en: Create a new source entry for online quotes
uk: Створити запис джерела інтерактивних курсів

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_newButton)
en: Use this to create a new entry for online quotes
uk: Натисніть, щоб створити запис інтерактивних курсів

[ctx: @action create new quote source]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_newButton)
en: New
uk: Створити

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_deleteButton)
en: Delete the selected source entry
uk: Вилучити позначений запис джерела

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_deleteButton)
en: Use this to delete the selected online source entry
uk: Натисніть, щоб вилучити позначений запис джерела даних

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_dumpCSVProfile)
en: Dumps CSV profile used for importing downloaded prices, which can be customized by user in CSV Importer.
uk: Створює дамп профілю CSV для імпортованих отриманих цін, який може бути налаштовано користувачем у засобі імпортування CSV.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_dumpCSVProfile)
en: Dump CSV
uk: Створити дамп CSV

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_updateButton)
en: Accepts the entered data and stores it
uk: Підтвердити введені дані і зберегти їх

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_updateButton)
en: Use this to accept the modified data.
uk: Натисніть, щоб підтвердити змінені дані.

[ctx: @action update quotes from online quote source]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_updateButton)
en: Update
uk: Оновити

en: KMyMoney Plugins
uk: Додатки KMyMoney

en: Payee Identifier
uk: Ідентифікатор отримувача

en: Online Banking Operations
uk: Операції онлайн-банкінґу

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KSettingsRegister)
en: Register settings
uk: Параметри списку

[ctx: @title The way in which items will be displayed]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1)
en: Display
uk: Показ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowGrid) i18n: ectx: label, entry (ShowGrid), group (List Options)
en: Show a grid in the register
uk: Показати сітку у списку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowRegisterDetailed) i18n: ectx: label, entry (ShowRegisterDetailed), group (List Options)
en: Show all register entries in full detail
uk: Показувати всі зареєстровані записи з повною деталізацією

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_LedgerLens)
en: Using the ledger lens shows the details for the transaction that has focus in the ledger. Usually, when using the transaction form, only a one line summary is displayed for each transaction as the details are shown in the form.
uk: За допомогою лінзи облікової книги ви зможете переглянути подробиці щодо операції у фокусі облікової книги. Зазвичай, у разі використання форми операції, програма використовуватиме резюме з одного рядка для кожної операції, подробиці ж буде показано у формі.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LedgerLens) i18n: ectx: label, entry (LedgerLens), group (General Options)
en: Use the ledger lens
uk: Лінза облікової книги

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TransactionForm) i18n: ectx: label, entry (TransactionForm), group (General Options)
en: Show transaction form
uk: Показати форму операції

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AlwaysShowNrField)
en: Always show a No. field
uk: Завжди показувати поле №

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowFancyMarker)
en: Draws a larger header above each group of transactions. The grouping depends on the current sort order.
uk: Додати великий заголовок над кожною групою операцій. Групування залежатиме від поточних параметрів впорядкування.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowFancyMarker)
en: Show group header between transactions
uk: Показати заголовок групи між операціями

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowFiscalMarker)
en: Show header for the previous and current fiscal year
uk: Показати заголовок для попереднього і поточного фіскальних років

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowPlannedScheduleDates)
en: If a planned transaction is overdue, today's date is used by default as the posting date. With this option, the originally planned date is used instead.
uk: Якщо запланований переказ буде прострочено, як дата реєстрації типово використовуватиметься поточна дата. Якщо позначено цей пункт, замість поточної використовуватиметься початкова запланована дата.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowPlannedScheduleDates)
en: Display overdue schedules with planned date
uk: Показувати прострочені плани із запланованою датою

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, sorting)
en: Sorting
uk: Впорядкування

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab3)
en: Normal view
uk: Звичайний перегляд

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab4)
en: Reconciliation view
uk: Перегляд узгодження

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Search view
uk: Перегляд пошуку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel2)
en: Use the <i>left</i> and <i>right</i> buttons to add and remove sort options. Use the <i>up</i> and <i>down</i> buttons to modify the sort order. Double-Click a selected entry to toggle the sort order between <i>ascending</i> and <i>descending</i>.
uk: Скористайтеся кнопками <i>ліворуч</i> і <i>праворуч</i> для додавання і вилучення параметрів впорядкування. За допомогою кнопок <i>вгору</i> і <i>вниз</i> можна змінити порядок записів. Наведіть вказівник миші на вибраний пункт і двічі клацніть лівою кнопкою, щоб перемкнути впорядкування між <i>за зростанням</i> і <i>у спадному порядку</i>.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage1)
en: Data entry
uk: Запис даних

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoIncCheckNumber) i18n: ectx: label, entry (AutoIncCheckNumber), group (General Options)
en: Auto increment check number
uk: Автоматично збільшувати номер чеку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FocusChangeIsEnter) i18n: ectx: label, entry (FocusChangeIsEnter), group (General Options)
en: Keep changes when selecting a different transaction/split
uk: Зберігати зміни після вибору іншої операції/дроблення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnterMovesBetweenFields)
en: Use Enter to move between fields
uk: Enter пересуває фокус між полями

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_stringMatchFromStart)
en: Mark this option, if you always want to match names e.g. for payees from the start. If unset, any substring is matched.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте, щоб програма завжди шукала назви, наприклад отримувачів за їхніми початковими літерами. Якщо пункт не буде позначено, програма вважатиме, що ви шукаєте будь-який підрядок з вказаним фрагментом тексту.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_stringMatchFromStart)
en: Match names from start
uk: Шукати назви за початком

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoReconciliation)
en: After entering the reconciliation data automatically detect the transactions that match that data (in some cases it might be not possible to do that).
uk: Після введення даних для узгодження автоматично визначити операції, що відповідають цим даних (ймовірно, що таке визначення буде неможливим).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoReconciliation)
en: Automatic reconciliation
uk: Автоматичне узгодження

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_1) i18n: ectx: label, entry (initialDateFieldCursorPosition), group (List Options)
en: Initial cursor position within the date field
uk: Початкова позиція курсора у полі дати

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_initialDateFieldCursorPosition)
en: Day
uk: День

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_initialDateFieldCursorPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboOrganizeBy)
en: Month
uk: Місяць

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_initialDateFieldCursorPosition) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_budgetList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Year
uk: Рік

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Default reconciliation state
uk: Типовий стан узгодження

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, kcfg_defaultReconciliationState)
en: Default reconciliation state for transactions entered during reconciliation of an account
uk: Типовий стан узгодження для операцій, введених під час узгодження рахунку

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_defaultReconciliationState)
en: Not reconciled
uk: Не узгоджено

[ctx: @item reconciliation status]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_defaultReconciliationState) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_stateBox)
en: Cleared
uk: Звірено

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_defaultReconciliationState) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkReconciled)
en: Reconciled
uk: Узгоджено

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_AutoFillTransaction)
en: Autofill
uk: Автозаповнення

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: Do not auto-fill transaction data at all.
uk: Взагалі не заповнювати дані операцій у автоматичному режимі.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: No Autofill
uk: Без автозаповнення

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton2)
en: Collect all transactions for the given payee. Treat all transactions that refer to the same category and have an amount with +/- X % as identical. If more than one transaction is found, a list of them is presented to the user.
    
    Selecting 0% will list all transactions.
uk: Зібрати всі операції для вказаного отримувача. Вважати всі операції, які пов'язано з однаковою категорією і які мають суму з +/- X %, однаковими. Якщо буде знайдено декілька операцій, програма покаже їхній список.
    
    Вибір варіанта 0% призведе до показу всіх операцій.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton2)
en: Same transaction if amount differs less than percentage set below
uk: Вважати тотожними, якщо сума відрізняється менше, ніж на вказаний нижче відсоток

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton3)
en: The data of the last transaction assigned to the category used most often for this payee is autofilled into the transaction editor.
uk: Дані попередньої операції, пов'язаної з цією категорією, які ви використовували найчастіше для цього отримувача, буде автоматично додано у поля редактора операцій.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton3)
en: With previously most often used transaction for the payee
uk: за найсвіжішою попередньою операцією для цього отримувача

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Same transaction if amount differs less than
uk: Вважати тотожними, якщо сума відрізняється менше, ніж на

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_AutoFillDifference)
en: Two transactions are usually treated identical for autofill, if they refer the same accounts. They are treated as different transactions though, when their amount varies by more than the percentage given here.
uk: Дві операції, зазвичай, вважаються однаковими для автозаповнення, якщо їх пов'язано з однаковими рахунками. Але програма вважає їх різними, якщо їх суми відрізняються на значення, що у відсотках перевищує вказане у цьому полі значення.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoFillUseMemos)
en: If this option is checked the memos from the previous transaction will be used otherwise the memos will not be considered when the transaction is autofilled.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, програма використовуватиме нотатки з попередніх операцій. Якщо ж пункт не буде позначено, нотатки не братимуться до уваги під час автоматичного заповнення.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoFillUseMemos)
en: Use memos from previous transaction
uk: Використовувати нотатки попередньої операції

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage2)
en: Import
uk: Імпортувати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Match transactions within days
uk: Відповідність операцій у діапазоні днів

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_matchInterval)
en: Search for matching transactions within the range of the posting date of the imported transaction +/- the number of given days.
uk: Шукати відповідні операції у діапазоні дати розрахунку імпортованої дії +/- вказана кількість днів.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_askForPayeeCategory)
en: Whenever a new payee is detected during import of a statement, the user will be asked to assign a default category for this user when this option is selected.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, кожного разу, коли програма виявить нового отримувача під час імпортування виписки, вона запитає користувача про призначення типової категорії для цього отримувача.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_askForPayeeCategory)
en: Ask for a new payee's default category
uk: Запитувати про типову категорію нового отримувача

[ctx: Holiday region (region language)]
en: Holidays for %1 (%2)
uk: Свята %1 (%2)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KSettingsSchedules)
en: Schedule Settings
uk: Параметри розкладу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckSchedule)
en: Check schedules on startup
uk: Перевіряти при запуску розклади

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: label, entry (CheckSchedulePreview), group (General Options)
en: Enter transactions this number of days in advance
uk: Додавати дії з випередженням у цю кількість днів

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, processingDaysBox)
en: Processing Days
uk: Робочі дні

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, calendarLabel)
en: Use holiday calendar for region
uk: Використовувати календар вихідних регіону

[ctx: @item no holiday region selected]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_holidayRegion)
en: (None)
uk: (Немає)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: label, entry (SchedulePreview), group (General Options)
en: Number of days to preview schedules in ledger
uk: Кількість днів перегляду розкладу у обліковій книзі

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TestDialog) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SplitDialog) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SplitAdjustDialog)
en: Dialog
uk: Діалогове вікно

en: Payer/Receiver
uk: Платник/Отримувач

en: Category/Account
uk: Категорія/Рахунок

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numberLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkNumber) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_listAccount)
en: Number
uk: Номер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tagsLabel) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboOrganizeBy)
en: Tags
uk: Мітки

en: Transfer from
uk: Трансферт від

en: Transfer to
uk: Трансферт до

en: Select autofill transaction
uk: Виберіть операцію для автозаповнення

en: Do you want to replace memo<p><i>%1</i></p>with memo<p><i>%2</i></p>in the other split?
uk: Хочете замінити нотатку<p><i>%1</i></p>нотаткою<p><i>%2</i></p>у іншому дробленні?

en: Copy memo
uk: Копіювати нотатку

en: This transaction has more than two splits and is originally based on a different currency (%1). Using this account to modify the transaction may result in rounding errors. Do you want to continue?
uk: Цю операцію розбито на більше, ніж дві частини, вона базується на іншій валюті (%1). Використання цього рахунка для зміни операції може призвести до помилок, пов'язаних з округленням. Бажаєте все ж внести зміни?

en: At least one of the selected transactions has more than two splits and is originally based on a different currency (%1). Using this account to modify the transactions may result in rounding errors. Do you want to continue?
uk: Принаймні одну з вибраних операцій розбито на більше, ніж дві частини, ця операція базується на іншій валюті (%1). Використання цього рахунка для зміни операції може призвести до помилок, пов'язаних з округленням. Бажаєте все ж внести зміни?

en: <center>Processing schedule for %1.</center>
uk: <center>Обробляємо розклад для %1.</center>

en: Check number <b>%1</b> has already been used in account <b>%2</b>.<center>Do you want to replace it with the next available number?</center>
uk: Номер <b>%1</b> вже було використано для рахунку <b>%2</b>.<center>Бажаєте замінити його на наступний незайнятий номер?</center>

en: Duplicate number
uk: Дублювати номер

en: Storing transactions
uk: Збереження операцій

en: &Enter
uk: &Ввести

en: Use this to enter the transaction into the ledger.
uk: Натисніть, щоб ввести операцію до облікової книги.

en: &Schedule
uk: &Запланувати

en: Accepts the entered data and stores it as schedule
uk: Підтвердити введені дані і зберегти їх у розкладі

en: Use this to schedule the transaction for later entry into the ledger.
uk: Натисніть, щоб запланувати операцію для наступного введення до облікової книги.

en: The transaction you are about to enter has a post date in the future.<br/><br/>Do you want to enter it in the ledger or add it to the schedules?
uk: Операція, яку ви намагаєтеся ввести має дату розрахунку у майбутньому.<br/><br/>Бажаєте внести її до ledger чи додати до розкладів?

[ctx: Dialog caption for 'Enter or schedule' dialog]
en: Enter or schedule?
uk: Ввести чи запланувати?

en: The balance of account <b>%1</b> dropped below the warning balance of %2.
uk: Баланс на рахунку <b>%1</b> став меншим за рівень попередження про недостатність суми %2.

en: The balance of account <b>%1</b> dropped below the minimum balance of %2.
uk: Баланс на рахунку <b>%1</b> став меншим за мінімальний баланс %2.

en: The balance of account <b>%1</b> dropped below the maximum credit warning limit of %2.
uk: Баланс на рахунку <b>%1</b> став меншим за рівень попередження про максимальний кредит %2.

en: The balance of account <b>%1</b> dropped below the maximum credit limit of %2.
uk: Баланс на рахунку <b>%1</b> став меншим за рівень максимального кредитування %2.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_idGroup)
en: GPG encryption
uk: Шифрування GPG

en: Addressbook integration
uk: Інтеграція з адресною книгою

en: Holiday regions integration
uk: Інтеграція бібліотеки регіональних свят

en: 
    KMyMoney, the Personal Finance Manager by KDE.
    
    Please consider contributing to this project with code and/or suggestions.
uk: 
    KMyMoney — інструмент керування особистими фінансами від KDE.
    
    Будь ласка, допоможіть проєктові вашими талантами програміста або просто пропозиціями.

en: (c) 2000-2019 The KMyMoney development team
uk: © Команда розробки KMyMoney, 2000–2019

en: Compiled with the following optional features:
    %1
uk: Зібрано з такими додатковими можливостями:
    %1

en: Core engine, Release Manager, Project admin
uk: Основний рушій, керівник випусків, адміністратор проєкту

en: Developer
uk: Розробник

en: Inactive member.
uk: Неактивний учасник.

en: Initial idea, much initial source code, Project admin
uk: Початкова ідея, початковий код, адміністратор проєкту

en: Forecast, Reports
uk: Прогноз, звіти

en: Reporting logic, OFX Import
uk: Логіка звітування, імпортування OFX

en: Database backend, maintainer stable branch
uk: Сервер бази даних, супровідник стабільної гілки

en: Project Admin
uk: Адміністратор проєкту

en: Database backend
uk: Сервер бази даних

en: Documentation and user support
uk: Документація та підтримка користувачів

en: Initial investment support
uk: Початкова підтримка інвестування

en: Developer & Artist
uk: Розробник і художник

en: Icons & splash screen
uk: Піктограми і вікно вітання

en: Patches and port to kde4
uk: Латки та портування на kde4

en: Patches
uk: Латки

en: Patches, packaging and KF5-CI for OS X
uk: Латки та пакування і KF5 для OS X

en: CSV import/export
uk: Імпортування/Експортування CSV

en: Equity
uk: Маржа

en: The file has been changed, save it?
uk: Вміст файла було змінено, зберегти його?

en: <p>The account "%1" was previously created as loan account but some information is missing.</p><p>The new loan wizard will be started to collect all relevant information.</p><p>Please use KMyMoney version 0.8.7 or later and earlier than version 0.9 to correct the problem.</p>
uk: <p>Рахунок «%1» було створено як кредитний, але не було вказано певних потрібних даних.</p><p>Для збирання всіх потрібних даних буде знову запущено майстер кредитів.</p><p>Будь ласка, скористайтеся версією KMyMoney між 0.8.7 і 0.9, щоб виправити цю проблему.</p>

en: Account problem
uk: Проблема з рахунком

en: Fix transactions
uk: Виправити операції

en: This is the consistency check log, use the context menu to copy or save it.
uk: Це журнал перевірки на коректність. Скористайтеся контекстним меню для копіювання або збереження його вмісту.

en: Copy to clipboard
uk: Скопіювати до буфера

en: Save to file
uk: Зберегти до файла

en: Backup...
uk: Резервна копія…

en: Statement file...
uk: Файл виписки…

en: Account Template...
uk: Шаблон рахунку…

en: Personal Data...
uk: Особисті дані…

en: Dump Memory
uk: Дамп пам'яті

en: File-Information...
uk: Інформація про файл…

en: Find transaction...
uk: Знайти операцію…

en: Show Transaction Detail
uk: Показати параметри операції

note: i18n: ectx: label, entry (HideReconciledTransactions), group (List Options)
en: Hide reconciled transactions
uk: Сховати узгоджені операції

note: i18n: ectx: label, entry (ShowReconciledBalances), group (List Options)
en: Show reconciled balances
uk: Показувати узгоджені баланси

note: i18n: ectx: label, entry (HideUnusedCategory), group (List Options)
en: Hide unused categories
uk: Сховати категорії без записів

note: i18n: ectx: label, entry (ShowAllAccounts), group (List Options)
en: Show all accounts
uk: Показати всі рахунки

en: New institution...
uk: Створити установу…

en: Edit institution...
uk: Змінити установу…

en: Delete institution...
uk: Вилучити установу…

en: New account...
uk: Створити рахунок…

en: Open ledger
uk: Відкрити облікову книгу

en: Reconcile...
uk: Узгодити…

[ctx: Finish reconciliation]
en: Finish
uk: Завершити

en: Postpone reconciliation
uk: Відкласти узгодження

en: Edit account...
uk: Редагувати рахунок…

en: Delete account...
uk: Вилучити рахунок…

en: Close account
uk: Закрити рахунок

en: Reopen account
uk: Повторно відкрити рахунок

en: Transaction report
uk: Звіт щодо операцій

en: Show balance chart...
uk: Показати діаграму балансу…

en: Map account...
uk: Пов'язати рахунок…

en: Unmap account...
uk: Вилучити прив'язку рахунку…

en: Update account...
uk: Оновити рахунок…

en: Update all accounts...
uk: Оновити всі рахунки…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_buttonNewCreditTransfer)
en: New credit transfer
uk: Новий кредитний переказ

en: New category...
uk: Створити категорію…

en: Edit category...
uk: Змінити категорію…

en: Delete category...
uk: Вилучити категорію…

en: Currencies...
uk: Валюти…

en: Prices...
uk: Ціни…

en: Update Stock and Currency Prices...
uk: Оновити значення капіталу і курси валют…

en: Consistency Check
uk: Перевірка коректності

en: Performance-Test
uk: Перевірка швидкодії

en: Calculator...
uk: Калькулятор…

en: Enable all messages
uk: Увімкнути всі повідомлення

en: &Show tip of the day
uk: По&казувати пораду дня

[ctx: New transaction button]
en: New
uk: Створити

[ctx: Edit transaction button]
en: Edit
uk: Змінити

[ctx: Enter transaction]
en: Enter
uk: Ввести

[ctx: Edit split button]
en: Edit splits
uk: Змінити дроблення

[ctx: Cancel transaction edit]
en: Cancel
uk: Скасувати

[ctx: Delete transaction]
en: Delete
uk: Вилучити

[ctx: Duplicate transaction]
en: Duplicate
uk: Здублювати

[ctx: Add reversing transaction]
en: Add reversing
uk: Додати зворотну

[ctx: Button text for match transaction]
en: Match
uk: Відповідність

[ctx: Accept 'imported' and 'matched' transaction]
en: Accept
uk: Прийняти

[ctx: Toggle reconciliation flag]
en: Toggle
uk: Перемкнути

[ctx: Mark transaction cleared]
en: Cleared
uk: Звірено

[ctx: Mark transaction reconciled]
en: Reconciled
uk: Узгоджено

[ctx: Mark transaction not reconciled]
en: Not reconciled
uk: Не узгоджено

[ctx: Select all transactions]
en: Select all
uk: Вибрати все

en: Go to account
uk: Перейти до рахунку

en: Go to payee
uk: Перейти до отримувача

en: Create scheduled transaction...
uk: Створити заплановану операцію…

en: Assign next number
uk: Призначити наступний номер

[ctx: Combine transactions]
en: Combine
uk: Об'єднати

en: Copy splits
uk: Копіювати дроблення

en: New investment...
uk: Створити інвестицію…

en: Edit investment...
uk: Змінити інвестицію…

en: Delete investment...
uk: Вилучити інвестицію…

en: Online price update...
uk: Інтерактивне оновлення цін…

en: Manual price update...
uk: Оновлення цін вручну…

en: New scheduled transaction
uk: Створити заплановану операцію

en: Edit scheduled transaction
uk: Змінити заплановану операцію

en: Delete scheduled transaction
uk: Вилучити заплановану операцію

en: Duplicate scheduled transaction
uk: Дублювати заплановану операцію

en: Enter next transaction...
uk: Ввести наступну операцію…

en: Skip next transaction...
uk: Пропустити наступну операцію…

en: New payee
uk: Створити отримувача

en: Rename payee
uk: Перейменувати отримувача

en: Delete payee
uk: Вилучити отримувача

en: Merge payees
uk: Об'єднати отримувачів

en: New tag
uk: Створити мітку

en: Rename tag
uk: Перейменувати мітку

en: Delete tag
uk: Вилучити мітку

en: Test new feature
uk: Перевірити нову можливість

en: Debug Traces
uk: Трасування налагоджування

en: Debug Timers
uk: Таймери налагоджування

en: Remove credit transfer
uk: Вилучити кредитний переказ

en: Edit credit transfer
uk: Редагувати кредитний переказ

en: Show log
uk: Показати журнал

en: View back
uk: Назад

en: View forward
uk: Вперед

en: No KMyMoneyFile open
uk: Не відкрито жодного файла KMyMoney

[ctx: Application is ready to use]
en: Ready.
uk: Готово.

en: Viewing personal data...
uk: Перегляд особистих даних…

en: Edit Personal Data
uk: Змінити особисті дані

en: Unable to store user information: %1
uk: Не вдалося зберегти відомості про користувача: %1

en: Importing account templates.
uk: Імпортування шаблонів рахунків.

en: Unable to import template(s)
uk: Не вдалося імпортувати шаблони

en: Exporting account templates.
uk: Експортування шаблонів рахунків.

en: Save as...
uk: Зберегти як…

en: KMyMoney template files (*.kmt);;All files (*)
uk: файли шаблонів KMyMoney (*.kmt);;усі файли (*)

en: The file <b>%1</b> already exists. Do you really want to overwrite it?
uk: Файл з назвою <b>%1</b> вже існує. Бажаєте його перезаписати?

en: File already exists
uk: Файл вже існує

en: The file must be saved first before it can be backed up.  Do you want to continue?
uk: Перш ніж створювати резервну копію файла, його слід зберегти. Бажаєте продовжити?

en: The current implementation of the backup functionality only supports local files as source files. Your current source file is '%1'.
uk: Поточна реалізація резервного копіювання передбачає використання лише локальних файлів. Ви ж бажаєте використати файл «%1».

en: Local files only
uk: Лише локальні файли

en: Mounting %1
uk: Монтування %1

en: Backup file for today exists on that device. Replace?
uk: На цьому пристрої вже існує файл. Замінити його?

en: &Replace
uk: З&амінити

en: Writing %1
uk: Запис %1

en: Unmounting %1
uk: Демонтування %1

en: Error mounting device
uk: Помилка під час спроби монтування пристрою

[ctx: Backup done]
en: Done
uk: Виконано

en: File successfully backed up
uk: Резервну копію файла успішно створено

en: Error copying file to device
uk: Помилка під час спроби копіювання файла на пристрій

en: Error unmounting device
uk: Помилка під час спроби демонтування пристрою

en: This account is a liability and if the opening balance represents money owed, then it should be negative.  Negate the amount?
    
    Please click Yes to change the opening balance to %1,
    Please click No to leave the amount as %2,
    Please click Cancel to abort the account creation.
uk: Цей рахунок є рахунком пасиву, якщо початковий баланс відповідає заборгованості, значення має бути від'ємним. Змінити знак суми?
    
    Натисніть кнопку «Так», щоб змінити початковий баланс на %1,
    Натисніть кнопку «Ні», щоб зберегти значення суми %2,
    Натисніть кнопку «Скасувати», щоб перервати створення рахунку.

en: Unable to add account: %1
uk: Не вдалося додати рахунок: %1

en: <p><b>%1</b> cannot be moved to institution <b>%2</b>. Reason: %3</p>
uk: <p><b>%1</b> не може бути пересунуто до установи <b>%2</b>. Причина: %3</p>

en: <p><b>%1</b> cannot be moved to <b>%2</b>. Reason: %3</p>
uk: <p><b>%1</b> не вдалося пересунути до <b>%2</b>. Причина: %3</p>

en: Untitled
uk: Без назви

en: Running consistency check...
uk: Виконання перевірки коректності…

en: Consistency check failed: %1
uk: Знайдено помилку: %1

en: The consistency check has found no issues in your data. Details are presented below.
uk: Під час перевірки цілісності даних у ваших даних не було виявлено жодних помилок. Подробиці наведено нижче.

en: The consistency check has found some issues in your data. Details are presented below. Those issues that could not be corrected automatically need to be solved by the user.
uk: Під час перевірки цілісності даних було виявлено деякі помилки. Подробиці наведено нижче. Знайдені помилки не можна виправити у автоматичному режимі, потрібне ваше втручання.

en: Consistency check result
uk: Результат перевірки коректності

en: Checking for overdue scheduled transactions...
uk: Перевірка наявності прострочених запланованих операцій…

en: You must first select a KMyMoney file before you can import a statement.
uk: Перш ніж імпортувати виписку, вам слід обрати файл KMyMoney.

en: Importing a statement via Web Connect
uk: Імпортування виписки за допомогою Web Connect

en: Unable to import %1 using %2 plugin.  The plugin returned the following error: %3
uk: Не вдалося імпортувати %1 за допомогою додатка %2. Додаток повернув повідомлення про помилку: %3

en: Importing error
uk: Помилка під час спроби імпортування

en: All messages have been enabled.
uk: Було увімкнуто всі повідомлення.

en: All messages
uk: Всі повідомлення

en: Auto saving...
uk: Автозбереження….

en: Creating new document...
uk: Створення нового документа…

en: Couldn't create a new file.
uk: Не вдалося створити файл.

en: Open a file.
uk: Відкрити файл.

en: Couldn't find any plugin for opening storage.
uk: Не вдалося знайти жодного додатка для відкриття сховища даних.

en: All files (*)
uk: усі файли (*)

en: Loading file...
uk: Завантаження файла…

en: <p>File <b>%1</b> is already opened in another instance of KMyMoney</p>
uk: <p>Файл <b>%1</b> вже відкрито у іншому екземплярі KMyMoney</p>

en: Duplicate open
uk: Дублювати відкритий

en: <p><b>%1</b> is either an invalid filename or the file does not exist. You can open another file or create a new one.</p>
uk: <p>Назва <b>%1</b> є некоректною назвою файла (можливо, файла просто не існує). Ви можете відкрити інший файл або створити новий.</p>

en: File not found
uk: Файл не знайдено

en: Cannot open file as requested.
uk: Не вдалося відкрити файл.

en: Could not read your data source. Please check the KMyMoney settings that the necessary plugin is enabled.
uk: Не вдалося прочитати дані з вашого джерела. Будь ласка, перевірте, чи правильно вказано параметри роботи KMyMoney і чи увімкнено потрібний додаток.

en: Saving file...
uk: Збереження файла….

en: Failed to save your storage.
uk: Не вдалося зберегти ваші дані.

en: Couldn't find suitable plugin to save your storage.
uk: Не вдалося завантажити відповідний додаток для збереження даних до вашого сховища даних.

en: Saving file as....
uk: Збереження файла як…

en: Couldn't find any plugin for saving storage.
uk: Не вдалося знайти жодного додатка для збереження сховища даних.

note: i18n: ectx: Menu (import)
en: &Import
uk: &Імпортувати

note: i18n: ectx: Menu (export) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonExport) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_qbuttonOk)
en: &Export
uk: &Експортувати

note: i18n: ectx: Menu (institution)
en: &Institution
uk: &Установа

note: i18n: ectx: Menu (account)
en: &Account
uk: &Рахунок

note: i18n: ectx: Menu (category)
en: &Category
uk: &Категорія

note: i18n: ectx: Menu (transaction)
en: &Transaction
uk: &Операція

note: i18n: ectx: Menu (transaction_mark_menu) i18n: ectx: Menu (transaction_context_mark_menu)
en: Mark transaction as...
uk: Позначити операцію як…

note: i18n: ectx: Menu (transaction_mark_menu) i18n: ectx: Menu (transaction_context_mark_menu)
en: Mark transaction
uk: Позначити операцію

note: i18n: ectx: Menu (kmmtools)
en: T&ools
uk: &Інструменти

note: i18n: ectx: Menu (account_context_menu)
en: Account options
uk: Параметри рахунку

note: i18n: ectx: Menu (category_context_menu)
en: Category options
uk: Параметри категорії

note: i18n: ectx: Menu (institution_context_menu)
en: Institution options
uk: Параметри установи

note: i18n: ectx: Menu (payee_context_menu)
en: Payee options
uk: Параметри отримувача

note: i18n: ectx: Menu (tag_context_menu)
en: Tag options
uk: Параметри міток

note: i18n: ectx: Menu (investment_context_menu)
en: Investment options
uk: Параметри інвестування

note: i18n: ectx: Menu (schedule_context_menu)
en: Scheduled transactions options
uk: Параметри запланованих операцій

note: i18n: ectx: Menu (transaction_context_menu)
en: Transaction options
uk: Параметри операції

note: i18n: ectx: Menu (transaction_move_menu)
en: Move transaction to...
uk: Пересунути операцію до…

note: i18n: ectx: Menu (transaction_move_menu)
en: Select account
uk: Виберіть рахунок

note: i18n: ectx: Menu (onlinejob_context_menu)
en: Credit transfer options
uk: Параметри кредитного переказу

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
uk: Головна панель

en: &New Schedule...
uk: С&творити розклад…

en: Create a new schedule.
uk: Створити розклад.

en: Use this to create a new schedule.
uk: Скористайтеся цим пунктом для створення розкладу.

en: &Filter
uk: &Фільтрувати

en: Filter out accounts
uk: Відфільтрувати рахунки

en: Use this to filter out accounts
uk: Скористайтеся цим пунктом, щоб відфільтрувати рахунки

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, NewPaymentsWizardPage) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_typeBox)
en: Payments
uk: Сплати

en: Preferred accounts
uk: Основні рахунки

en: Payment accounts
uk: Рахунки сплат

en: Favorite reports
uk: Улюблені звіти

en: Forecast (schedule)
uk: Прогноз (розклад)

en: Net worth forecast
uk: Прогноз залишкової вартості

en: Forecast (history)
uk: Прогноз (журнал)

en: Assets and Liabilities
uk: Активи і зобов'язання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Budget
uk: Бюджет

en: CashFlow
uk: Грошова активність

[ctx: Reconciliation state 'Not reconciled']
en: Not reconciled
uk: Не узгоджено

[ctx: Reconciliation state 'Cleared']
en: Cleared
uk: Звірено

[ctx: Reconciliation state 'Reconciled']
en: Reconciled
uk: Узгоджено

[ctx: Reconciliation state 'Frozen']
en: Frozen
uk: Заморожено

[ctx: Unknown reconciliation state]
en: Unknown
uk: Невідомий

[ctx: Reconciliation flag C]
en: C
uk: З

[ctx: Reconciliation flag R]
en: R
uk: У

[ctx: Go to next page of the wizard]
en: &Next
uk: &Далі

en: Prices Importer
uk: Імпортування курсів

en: <p>Do you really want to remove the currency <b>%1</b> from the file?</p>
uk: <p>Ви справді бажаєте вилучити запис валюти <b>%1</b> з файла?</p>

en: <p>All exchange rates for currency <b>%1</b> will be lost.</p><p>Do you still want to continue?</p>
uk: <p>Усі курси для валюти <b>%1</b> буде втрачено.</p><p>Хочете продовжити виконання дії?</p>

en: <p>Do you really want to remove the %1 <b>%2</b> from the file?</p>
uk: <p>Ви справді бажаєте вилучити %1 <b>%2</b> з файла?</p>

en: <p>All price quotes for %1 <b>%2</b> will be lost.</p><p>Do you still want to continue?</p>
uk: <p>Усі цінові курси для %1 <b>%2</b> буде втрачено.</p><p>Хочете продовжити виконання дії?</p>

en: Delete security
uk: Вилучити цінний папір

en: Delete prices
uk: Вилучити ціни

en: New Payee
uk: Створити запис отримувача

en: <qt>Do you want to add <b>%1</b> as payer/receiver?</qt>
uk: <qt>Бажаєте додати <b>%1</b> як платника/отримувача?</qt>

en: Unable to add payee
uk: Не вдалося додати отримувача

en: New Tag
uk: Нова мітка

en: <qt>Do you want to add <b>%1</b> as tag?</qt>
uk: <qt>Бажаєте додати <b>%1</b> як мітку?</qt>

en: Unable to add tag
uk: Не вдалося додати мітку

en: Cannot add institution: %1
uk: Не вдалося додати установу: %1

en: One statement has been processed with the following results: | %1 statements have been processed with the following results:
uk[0]: Було оброблено %1 виписку. Отримано такі результати:
uk[1]: Було оброблено %1 виписки. Отримано такі результати:
uk[2]: Було оброблено %1 виписок. Отримано такі результати:
uk[3]: Було оброблено виписку. Отримано такі результати:

en: No new transaction has been imported. | No new transactions have been imported.
uk[0]: Не було імпортовано жодного нового запису операцій.
uk[1]: Не було імпортовано жодного нового запису операцій.
uk[2]: Не було імпортовано жодного нового запису операцій.
uk[3]: Не було імпортовано жодного нового запису операцій.

en: Statement import statistics
uk: Статистика імпортування виписок

en: Loading %1...
uk: Завантаження %1…

en: language to be used
uk: мова, яку слід використовувати

en: do not open last used file
uk: не відкривати попередній використаний файл

en: enable performance timers
uk: увімкнути таймери швидкодії

en: do not globally catch uncaught exceptions
uk: не перехоплювати на загальному рівні неперехоплені виключення

en: turn on program traces
uk: увімкнути трасування програми

en: dump the names of all defined QAction objects to stdout and quit
uk: надіслати список всіх визначених об'єктів QAction до stdout і завершити роботу програми

en: file to open
uk: файл, який слід відкрити

en: Uncaught error. Please report the details to the developers
uk: Джерело помилки встановити не вдалося: будь ласка, повідомте про помилку розробникам

en: Favorites
uk: Улюблене

en: Asset accounts
uk: Рахунки активів

en: Liability accounts
uk: Рахунки пасивів

en: Income categories
uk: Категорії прибутків

en: Expense categories
uk: Категорії витрат

en: Equity accounts
uk: Рахунки маржі

[ctx: Column heading for category in tax report]
en: Tax
uk: Податок

[ctx: Column heading for VAT category]
en: VAT
uk: ПДВ

[ctx: Column heading for Cost Center]
en: CC
uk: ОВ

en: Total Balance
uk: Загальний баланс

en: Posted Value
uk: Зарахована сума

en: Total Value
uk: Загальна сума

[ctx: IBAN, SWIFT, etc.]
en: Sort Code
uk: Код упорядковування

en: Accounts with no institution assigned
uk: Рахунки без прив'язки до установ

en: Cost center
uk: Обліковий відділ

[ctx: @title stock symbol column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Symbol
uk: Код

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, m_editAmounts)
en: Value
uk: Сума

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelInv_quantity) i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, m_editAmounts)
en: Quantity
uk: Кількість

en: Displayed columns
uk: Показані стовпчики

[ctx: Cheque Number]
en: No.
uk: №

en: CC
uk: ОВ

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, detail) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Detail
uk: Подробиці

en: C
uk: З

[ctx: Payment made from account]
en: Payment
uk: Сплата

[ctx: Deposit into account]
en: Deposit
uk: Депозит

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkBalance) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, accountsList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBnk_balance)
en: Balance
uk: Баланс

[ctx: Payment made with credit card]
en: Charge
uk: Видатки

[ctx: Decrease of asset/liability value]
en: Decrease
uk: Зменшити

[ctx: Increase of asset/liability value]
en: Increase
uk: Збільшити

[ctx: Payment towards credit card]
en: Payment
uk: Сплата

[ctx: Reconciliation flag empty]
en: Not reconciled
uk: Не узгоджено

[ctx: Reconciliation flag C]
en: Cleared
uk: Звірено

[ctx: Reconciliation flag R]
en: Reconciled
uk: Узгоджено

[ctx: Reconciliation flag F]
en: Frozen
uk: Заморожено

en: *** UNASSIGNED ***
uk: *** НЕ ПРИЗНАЧЕНО ***

[ctx: Credit suffix]
en: Cr.
uk: Кр.

[ctx: Debit suffix]
en: Dr.
uk: Дб.

en: The plugin to show this information could not be found.
uk: Не вдалося знайти додаток для показу цих даних.

en: Market
uk: Ринок

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2_2)
en: Fraction
uk: Точність

en: Cost Center
uk: Обліковий відділ

en: No
uk: №

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, PaymentWizardPage) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, PaymentEditWizardPage) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1)
en: Payment
uk: Сплата

en: Deposit
uk: Депозит

[ctx: Brokerage (suffix for account names)]
en: Brokerage
uk: Куртаж

[ctx: Account type]
en: Checking
uk: Чековий

[ctx: Account type]
en: Savings
uk: Ощадний

[ctx: Account type]
en: Credit Card
uk: Кредитна картка

[ctx: Account type]
en: Cash
uk: Готівка

[ctx: Account type]
en: Loan
uk: Кредит

[ctx: Account type]
en: Certificate of Deposit
uk: Сертифікат депозиту

[ctx: Account type]
en: Investment
uk: Інвестиція

[ctx: Account type]
en: Money Market
uk: Грошовий ринок

[ctx: Account type]
en: Asset
uk: Активи

[ctx: Account type]
en: Liability
uk: Пасиви

[ctx: Account type]
en: Currency
uk: Валюта

[ctx: Account type]
en: Income
uk: Прибуток

[ctx: Account type]
en: Expense
uk: Витрата

[ctx: Account type]
en: Investment Loan
uk: Інвестиційний кредит

[ctx: Account type]
en: Stock
uk: Цінний папір

[ctx: Account type]
en: Equity
uk: Маржа

[ctx: Account type]
en: Unknown
uk: Невідомий

en: Loan payout
uk: Сплата за кредитом

en: * Problem with account '%1'
uk: * Проблема з рахунком «%1»

en:   * Loop detected between this account and account '%1'.
uk:   * Між цим рахунком та рахунком «%1» зафіксовано циклічне пересилання грошей.

en:     Reparenting account '%2' to top level account '%1'.
uk:     Зміна батьківського рахунку для «%2» на рахунок вищого рівня «%1».

en:   * Parent account '%1' belongs to a different group.
uk:   * Батьківський рахунок «%1» належить до іншої групи.

en:     New parent account is the top level account '%1'.
uk:     Новий батьківський рахунок є рахунком вищого рівня «%1».

en:   * Parent account '%1' does not contain '%2' as sub-account.
uk:   * У батьківському рахунку «%1» не міститься підлеглого рахунку «%2».

en:   * The parent with id %1 does not exist anymore.
uk:   * Батьківського рахунку %1 більше не існує.

en:   * Child account with id %1 does not exist anymore.
uk:   * Дочірнього рахунку з ідентифікатором %1 більше не існує.

en:     The child account list will be reconstructed.
uk:     Список дочірніх рахунків буде перебудовано.

en:   * The payee with id %1 referenced by the loan does not exist anymore.
uk:   * Запису отримувача з ідентифікатором %1, посилання на який виявлено у записі кредиту, більше не існує.

en:     The payee will be removed.
uk:     Запис отримувача буде вилучено.

en:   * Older versions of KMyMoney stored an OFX password for this account in cleartext.
uk:   * Старіші версії KMyMoney зберігали пароль OFX для цього рахунку у форматі звичайного тексту.

en:     Please open it in the account editor (Account/Edit account) once and press OK.
uk:     Будь ласка, відкрийте редактор рахунків (Рахунок/Редагувати рахунок) і натисніть кнопку «Гаразд».

en:     This will store the password in the KDE wallet and remove the cleartext version.
uk:     Після цього пароль буде збережено торбинкою паролів KDE, версію у форматі звичайного тексту буде вилучено.

en:   * Unable to update account data in engine.
uk:   * Не вдалося оновити дані рахунку у рушії.

en: * Reconstructing the child lists for
uk: * Перебудова списку дочірніх рахунків для

en:   * Unable to update account data for account %1 in engine
uk:   * Не вдалося оновити дані рахунку для рахунку %1 у рушії

en:   * Payee %1 recreated with fixed id
uk:   * Запис отримувача %1 повторно створено з виправленим ідентифікатором

en:   * Payee id updated in split of transaction '%1'.
uk:   * Оновлено ідентифікатор отримувача у дробленні операції «%1».

en:   * Opening date of Account '%1' cannot be changed to support transaction '%2' post date.
uk:   * Дату відкриття рахунку «%1» не можна змінити, оскільки вона не відповідає дані переказу «%2».

en:   * Transaction '%1' post date '%2' is older than opening date '%4' of account '%3'.
uk:   * Дата переказу «%1», «%2» є давнішою за дату відкриття «%4» рахунку «%3».

en:     Account opening date updated.
uk:     Оновлено дату відкриття рахунку.

en:   * shares set to value in split of transaction '%1'.
uk:   * У дробленні операції «%1» акції встановлено у значення.

en:   * value set to shares in split of transaction '%1'.
uk:   * У дробленні операції «%1» значення встановлено у акціях.

en:   * Split %2 in transaction '%1' contains a reference to invalid account %3. Please fix manually.
uk:   * Дроблення %2 у операції «%1» містить посилання на некоректний рахунок %3. Будь ласка, виправте помилку вручну.

en:   * action marked as interest in split of transaction '%1'.
uk:   * дія, позначена як відсоткова у дроблені операції «%1».

en:   * Transaction '%1' has an invalid post date.
uk:   * Для операції «%1» вказано некоректне датування.

en:     The post date was updated to '%1'.
uk:     Дату оновлено до «%1».

en:   * Transaction '%1' has a post date '%2' before one of the referenced account's opening date.
uk:   * Переказ «%1» має дату «%2» до дати, яка вважається датою відкриття рахунку.

en:     Referenced accounts: %1
uk:     Пов'язані рахунки: %1

en:     The post date was not updated to '%1'.
uk:     Дату не було оновлено до «%1».

en:   * Payee id updated in split of schedule '%1'.
uk:   * Оновлено ідентифікатор отримувача у дробленні розкладу «%1».

en:   * Split in scheduled transaction '%1' contained value != 0 and shares == 0.
uk:   * Дроблення у запланованій операції «%1» містить значення != 0 і акції == 0.

en:     Shares set to value.
uk:     Акції встановлено у вартість.

en:   * Removed bankid from split in scheduled transaction '%1'.
uk:   * Вилучено ідентифікатор банку з дроблення у спланованій операції «%1».

en:   * shares set to value in split in schedule '%1'.
uk:   * Акції встановлено у вартість у дробленні розкладу «%1».

en:   * value set to shares in split in schedule '%1'.
uk:   * Вартість встановлено у акції у дробленні розкладу «%1».

en:   * Split %2 in schedule '%1' contains a reference to invalid account %3. Please fix manually.
uk:   * Дроблення %2 у розкладі «%1» містить посилання на некоректний рахунок %3. Будь ласка, виправте помилку вручну.

en:   * Payee id updated in report '%1'.
uk:   * У звіті «%1» оновлено ідентифікатор отримувача.

en:   * Payee '%1' removed.
uk:   * Вилучено отримувача «%1».

en: * Potential problem with securities/currencies
uk: * Потенційна проблема з цінними паперами/валютами

en:   * The account '%1' in currency '%2' has no price set for the opening date '%3'.
uk:   *Для рахунку «%1» у валюті «%2» не встановлено курсу валюти. Будь ласка, вкажіть курс на дату відкриття рахунку, «%3».

en:     Please enter a price for the currency on or before the opening date.
uk:      Будь ласка, вкажіть курс на час або до дати відкриття рахунку.

en:   * The security '%1' has no price set for the opening date '%2'.
uk:   *Для цінного паперу «%1» не встановлено ціни на дату внеску «%2».

en:     Please enter a price for the security on or before the opening date.
uk:      Будь ласка, вкажіть курс цінного паперу на час або до дати відкриття рахунку.

en: * Problem with budget '%1'
uk: * Проблема з бюджетом «%1»

en:   * The account with id %1 referenced by the budget does not exist anymore.
uk:   * Запису рахунку з ідентифікатором %1, посилання на який виявлено у записі бюджету, більше не існує.

en:     The account reference will be removed.
uk:     Посилання на запис рахунку буде вилучено.

en: Finished: data is consistent.
uk: Завершено. Дані є коректними.

en: %1 problem corrected. | %1 problems corrected.
uk[0]: Виправлено %1 помилку.
uk[1]: Виправлено %1 помилки.
uk[2]: Виправлено %1 помилок.
uk[3]: Виправлено %1 помилку.

en: %1 problem still present. | %1 problems still present.
uk[0]: Не виправлено %1 помилку.
uk[1]: Не виправлено %1 помилки.
uk[2]: Не виправлено %1 помилок.
uk[3]: Не виправлено %1 помилку.

[ctx: %1 is a string, e.g. 7 problems corrected; %2 is a string, e.g. 3 problems still present]
en: Finished: %1 %2
uk: Завершено: %1 %2

en: Austrian Schilling
uk: Австрійський шилінг

en: German Mark
uk: Німецька марка

en: French Franc
uk: Французький франк

en: Italian Lira
uk: Італійська ліра

en: Spanish Peseta
uk: Іспанська песета

en: Dutch Guilder
uk: Голландський гульден

en: Belgian Franc
uk: Бельгійський франк

en: Luxembourg Franc
uk: Люксембурзький франк

en: Portuguese Escudo
uk: Португальське ескудо

en: Irish Pound
uk: ірландський фунт

en: Finnish Markka
uk: Фінська марка

en: Greek Drachma
uk: Грецька драхма

en: Bulgarian Lev
uk: Болгарський лев

en: Romanian Leu
uk: Румунська лея

en: Russian Ruble (old)
uk: Російський старий рубль

en: Slovenian Tolar
uk: Словенський толар

en: Turkish Lira (old)
uk: Турецька стара ліра

en: Maltese Lira
uk: Мальтійська ліра

en: Cyprus Pound
uk: Кіпрський фунт

en: Slovak Koruna
uk: Словацька крона

en: Mozambique Metical
uk: Метікал Мозамбіку

en: Azerbaijani Manat
uk: Азербайджанський манат

en: Lithuanian Litas
uk: Литовський лит

en: Belarusian Ruble (old)
uk: Білоруський рубль (старий)

en: Zambian Kwacha (old)
uk: Замбійська квача (стара)

en: Afghanistan Afghani
uk: Афганське афгані

en: Albanian Lek
uk: Албанський лек

en: Netherland Antillian Guilder
uk: Гульден Нідерландських Антильських Островів

en: Algerian Dinar
uk: Алжирський динар

en: Andorran Franc
uk: Андоррський франк

en: Andorran Peseta
uk: Андоррська песета

en: Angolan Kwanza
uk: Ангольська кванза

en: Argentine Peso
uk: Аргентинське песо

en: Aruban Florin
uk: Гульден Аруби

en: Australian Dollar
uk: Австралійський долар

en: Bahamian Dollar
uk: Багамський долар

en: Bahraini Dinar
uk: Бахрейнський динар

en: Bangladeshi Taka
uk: Бангладешська така

en: Barbados Dollar
uk: Барбадоський долар

en: Bitcoin
uk: Біткойн

en: Belarusian Ruble
uk: Білоруський рубль

en: Belize Dollar
uk: Белізький долар

en: Bermudian Dollar
uk: Бермудський долар

en: Bhutan Ngultrum
uk: Бутанський нгултрум

en: Bolivian Boliviano
uk: Болівійське болівіано

en: Bosnian Convertible Mark
uk: Боснійська конвертована марка

en: Botswana Pula
uk: Пула Ботсвани

en: Brazilian Real
uk: Бразильський реал

en: British Pound
uk: Британський фунт

en: Brunei Dollar
uk: Брунейський долар

en: Bulgarian Lev (new)
uk: Болгарський лев (новий)

en: Burundi Franc
uk: Бурундійський франк

en: CFA Franc BEAC
uk: Франк CFA BEAC

en: CFA Franc BCEAO
uk: Франк CFA BCEAO

en: CFP Franc Pacifique
uk: Тихоокеанський франк CFP

en: Cambodia Riel
uk: Камбоджійський ріель

en: Canadian Dollar
uk: Канадський долар

en: Cape Verde Escudo
uk: Ескудо Кабо-Верде

en: Cayman Islands Dollar
uk: Долар Кайманових островів

en: Chilean Peso
uk: Чилійське песо

en: Chinese Yuan Renminbi
uk: Китайський юань

en: Colombian Peso
uk: Колумбійське песо

en: Comoros Franc
uk: Франк Коморських островів

en: Costa Rican Colon
uk: Костариканський колон

en: Croatian Kuna
uk: Хорватська куна

en: Cuban Peso
uk: Кубинське песо

en: Cuban Convertible Peso
uk: Кубинське конвертоване песо

en: Czech Koruna
uk: Чеська крона

en: Danish Krone
uk: Данська крона

en: Djibouti Franc
uk: Франк Джибуті

en: Dominican Peso
uk: Домініканське песо

en: East Caribbean Dollar
uk: Східно-карибський долар

en: Egyptian Pound
uk: Єгипетський фунт

en: El Salvador Colon
uk: Сальвадорський колон

en: Eritrean Nakfa
uk: Еритрейська накфа

en: Estonian Kroon
uk: Естонська крона

en: Ethiopian Birr
uk: Ефіопський бир

en: Euro
uk: Євро

en: Falkland Islands Pound
uk: Фунт Фолклендських островів

en: Fiji Dollar
uk: Фіджийський долар

en: Gambian Dalasi
uk: Гамбійський даласі

en: Georgian Lari
uk: Грузинське ларі

en: Ghanaian Cedi
uk: Ганійське седі

en: Gibraltar Pound
uk: Гібралтарський фунт

en: Guatemalan Quetzal
uk: Гватемальський кетцаль

en: Guinea-Bissau Peso
uk: Песо Гвінеї-Бісау

en: Guyanan Dollar
uk: Гаянський долар

en: Haitian Gourde
uk: Гаїтянський гурд

en: Honduran Lempira
uk: Гондураська лемпіра

en: Hong Kong Dollar
uk: Гонконгський долар

en: Hungarian Forint
uk: Угорський форинт

en: Iceland Krona
uk: Ісландська крона

en: Indian Rupee
uk: Індійська рупія

en: Indonesian Rupiah
uk: Індонезійська рупія

en: Iranian Rial
uk: Іранський ріал

en: Iraqi Dinar
uk: Іракський динар

en: Israeli New Shekel
uk: Ізраїльський новий шекель

en: Jamaican Dollar
uk: Ямайський долар

en: Japanese Yen
uk: Японська єна

en: Jordanian Dinar
uk: Йорданський динар

en: Kazakhstan Tenge
uk: Казахське тенґе

en: Kenyan Shilling
uk: Кенійський шилінг

en: Kuwaiti Dinar
uk: Кувейтський динар

en: Kyrgyzstan Som
uk: Киргизький сом

en: Laos Kip
uk: Лаоський кіп

en: Latvian Lats
uk: Латвійський лат

en: Lebanese Pound
uk: Ліванський фунт

en: Lesotho Loti
uk: Лесотське лоті

en: Liberian Dollar
uk: Ліберійський долар

en: Libyan Dinar
uk: Лівійський динар

en: Macau Pataca
uk: Патака Макао

en: Macedonian Denar
uk: Македонський денар

en: Malagasy Franc
uk: Малагасійський франк

en: Malawi Kwacha
uk: Малавійська квача

en: Malaysian Ringgit
uk: Малайзійський рінгіт

en: Maldive Rufiyaa
uk: Мальдівська руфія

en: Mali Republic Franc
uk: Малійський республіканський франк

en: Mauritanian Ouguiya
uk: Мавританська угія

en: Mauritius Rupee
uk: Маврикійська рупія

en: Mexican Peso
uk: Мексиканське песо

en: Moldavian Leu
uk: Молдавська лея

en: Mongolian Tugrik
uk: Монгольський тугрик

en: Moroccan Dirham
uk: Марокканський дірхам

en: Myanmar Kyat
uk: М'янмський к'ят

en: Namibian Dollar
uk: Намібійський долар

en: Nepalese Rupee
uk: Непальська рупія

en: New Zealand Dollar
uk: Новозеландський долар

en: Nicaraguan Cordoba Oro
uk: Нікарагуанська кордоба

en: Nigerian Naira
uk: Нігерійська найра

en: North Korean Won
uk: Північнокорейська вона

en: Norwegian Kroner
uk: Норвезька крона

en: Omani Rial
uk: Оманський ріал

en: Pakistan Rupee
uk: Пакистанська рупія

en: Panamanian Balboa
uk: Панамське бальбоа

en: Papua New Guinea Kina
uk: Кіна Папуа-Нова Гвінея

en: Paraguay Guarani
uk: Парагвайський гуарані

en: Peruvian Nuevo Sol
uk: Перуанський новий соль

en: Philippine Peso
uk: Філіппінське песо

en: Polish Zloty
uk: Польський злотий

en: Qatari Rial
uk: Катарський ріал

en: Romanian Leu (new)
uk: Румунська нова лея

en: Russian Ruble
uk: Російський рубль

en: Rwanda Franc
uk: Руандійський франк

en: Samoan Tala
uk: Самоанська тала

en: Sao Tome and Principe Dobra
uk: Добра Сан-Томе і Принсіпі

en: Saudi Riyal
uk: Саудівський ріал

en: Serbian Dinar
uk: Сербський динар

en: Seychelles Rupee
uk: Сейшельська рупія

en: Sierra Leone Leone
uk: Леоне Сьєра-Леоне

en: Singapore Dollar
uk: Сінгапурський долар

en: Solomon Islands Dollar
uk: Долар Соломонових островів

en: Somali Shilling
uk: Сомалійський шилінг

en: South African Rand
uk: Південноафриканський ранд

en: South Korean Won
uk: Південнокорейська вона

en: Sri Lanka Rupee
uk: Рупія Шрі-Ланки

en: St. Helena Pound
uk: Фунт острова Св. Єлени

en: Sudanese Dinar
uk: Суданський динар

en: Suriname Guilder
uk: Суринамський гульден

en: Swaziland Lilangeni
uk: Свазілендське лілангені

en: Swedish Krona
uk: Шведська крона

en: Swiss Franc
uk: Швейцарський франк

en: Syrian Pound
uk: Сирійський фунт

en: Taiwan Dollar
uk: Тайванський долар

en: Tajikistan Somoni
uk: Таджицький сомоні

en: Tanzanian Shilling
uk: Танзанійський шилінг

en: Thai Baht
uk: Тайський бат

en: Tongan Pa'anga
uk: Паанга Тонга

en: Trinidad and Tobago Dollar
uk: Долар Тринідаду та Тобаго

en: Tunisian Dinar
uk: Туніський динар

en: Turkish Lira
uk: Турецька ліра

en: Turkmenistan Manat
uk: Туркменський манат

en: US Dollar
uk: Долар США

en: Uganda Shilling
uk: Угандійнський шилінг

en: Ukraine Hryvnia
uk: Українська гривня

en: Unidad de Fometo
uk: Чилійська Unidad de Fometo

en: United Arab Emirates Dirham
uk: Діргем Об'єднаних Арабських Еміратів

en: Uruguayan Peso
uk: Уругвайське песо

en: Uzbekistani Sum
uk: Узбецький сум

en: Vanuatu Vatu
uk: Вату Вануату

en: Venezuelan Bolivar
uk: Венесуельський болівар

en: Vietnamese Dong
uk: В'єтнамський донг

en: Zambian Kwacha
uk: Замбійська квача

en: Zimbabwe Dollar
uk: Долар Зімбабве

en: Gold
uk: Золото

en: Palladium
uk: Паладій

en: Platinum
uk: Платина

en: Silver
uk: Срібло

en: Opening Balances
uk: Відкриття балансів

[ctx: Frequency of schedule]
en: Any
uk: Будь-яка

[ctx: Frequency of schedule]
en: Once
uk: Один раз

[ctx: Frequency of schedule]
en: Daily
uk: Щодня

[ctx: Frequency of schedule]
en: Weekly
uk: Щотижня

[ctx: Frequency of schedule]
en: Fortnightly
uk: Кожні два тижні

[ctx: Frequency of schedule]
en: Every other week
uk: Через тиждень

[ctx: Frequency of schedule]
en: Every half month
uk: Кожні півмісяця

[ctx: Frequency of schedule]
en: Every three weeks
uk: Кожні три місяці

[ctx: Frequency of schedule]
en: Every four weeks
uk: Кожні чотири тижні

[ctx: Frequency of schedule]
en: Every thirty days
uk: Кожні тридцять днів

[ctx: Frequency of schedule]
en: Monthly
uk: Щомісяця

[ctx: Frequency of schedule]
en: Every eight weeks
uk: Кожні вісім тижнів

[ctx: Frequency of schedule]
en: Every two months
uk: Кожні два місяці

[ctx: Frequency of schedule]
en: Every three months
uk: Кожні три місяці

[ctx: Frequency of schedule]
en: Quarterly
uk: Щоквартально

[ctx: Frequency of schedule]
en: Every four months
uk: Кожні чотири місяці

[ctx: Frequency of schedule]
en: Twice yearly
uk: Двічі на рік

[ctx: Frequency of schedule]
en: Yearly
uk: Щорічно

[ctx: Frequency of schedule]
en: Every other year
uk: Через рік

[ctx: Schedule occurrence period]
en: Any
uk: Будь-який

[ctx: Schedule occurrence period]
en: Once
uk: Один раз

[ctx: Schedule occurrence period]
en: Day
uk: День

[ctx: Schedule occurrence period]
en: Week
uk: Тиждень

[ctx: Schedule occurrence period]
en: Half-month
uk: Раз на півмісяця

[ctx: Schedule occurrence period]
en: Month
uk: Місяць

[ctx: Schedule occurrence period]
en: Year
uk: Рік

[ctx: Scheduled transaction type]
en: Bill
uk: Фактура

[ctx: Scheduled transaction type]
en: Deposit
uk: Депозит

[ctx: Scheduled transaction type]
en: Transfer
uk: Трансферт

[ctx: Scheduled transaction type]
en: Loan payment
uk: Сплата за кредитом

[ctx: Scheduled transaction type]
en: Unknown
uk: Невідомий

[ctx: Scheduled Transaction payment type]
en: Direct debit
uk: Прямий дебет

[ctx: Scheduled Transaction payment type]
en: Direct deposit
uk: Прямий депозит

[ctx: Scheduled Transaction payment type]
en: Manual deposit
uk: Ручний депозит

[ctx: Scheduled Transaction payment type]
en: Other
uk: Інше

[ctx: Scheduled Transaction payment type]
en: Write check
uk: Письмовий чек

[ctx: Scheduled Transaction payment type]
en: Standing order
uk: Постійне доручення

[ctx: Scheduled Transaction payment type]
en: Bank transfer
uk: Банківський трансферт

[ctx: Scheduled Transaction payment type]
en: Any (Error)
uk: Будь-який (помилка)

[ctx: Security type]
en: Stock
uk: Цінний папір

[ctx: Security type]
en: Mutual Fund
uk: Взаємний фонд

[ctx: Security type]
en: Bond
uk: Облігація

[ctx: Security type]
en: Currency
uk: Валюта

[ctx: Security type]
en: None
uk: Немає

[ctx: Security type]
en: Unknown
uk: Невідомий

en: HalfDown
uk: Напівзменшення

en: HalfUp
uk: Напівзбільшення

en: Unknown
uk: Невідомий

en: Could not load responsible plugin to view this task.
uk: Не вдалося завантажити відповідний додаток для перегляду цього завдання.

[ctx: Split header]
en: Category
uk: Категорія

[ctx: Split header]
en: Memo
uk: Нотатка

[ctx: Split header]
en: Payment
uk: Сплата

[ctx: Split header]
en: Deposit
uk: Депозит

[ctx: Reconciliation state]
en: Status
uk: Стан

[ctx: Budget year]
en: Year
uk: Рік

[ctx: Add securities/shares/bonds]
en: Add shares
uk: Додати акції

[ctx: Remove securities/shares/bonds]
en: Remove shares
uk: Вилучити акції

[ctx: Buy securities/shares/bonds]
en: Buy shares
uk: Купити акції

[ctx: Sell securities/shares/bonds]
en: Sell shares
uk: Продати акції

en: Dividend
uk: Дивіденд

en: Reinvest Dividend
uk: Повторно інвестувати дивіденди

en: Yield
uk: Прибуток

[ctx: Split securities/shares/bonds]
en: Split shares
uk: Розділити акції

en: Interest Income
uk: Дохід за відсотками

[ctx: Unknown investment activity]
en: Unknown
uk: Невідома

en: Multiple fee categories
uk: Декілька категорій видатків

en: Multiple interest categories
uk: Декілька категорій відсотків

[ctx: Reconciliation status 'Not Reconciled']
en: not reconciled
uk: не узгоджений

[ctx: Reconciliation status 'Cleared']
en: cleared
uk: звірено

[ctx: Reconciliation status 'Reconciled']
en: reconciled
uk: узгоджено

[ctx: Reconciliation status 'Frozen']
en: frozen
uk: заморожено

[ctx: Reconciliation status unknown]
en: unknown
uk: невідомо

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_scheduleTree) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_payeeTab) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_payeesVi
en: Payee
uk: Отримувач

[ctx: Schedule group]
en: Bills
uk: Фактури

[ctx: Schedule group]
en: Deposits
uk: Депозити

[ctx: Schedule group]
en: Transfers
uk: Трансферти

[ctx: Schedule group]
en: Loans
uk: Кредити

[ctx: Schedule header]
en: Type/Name
uk: Тип/Назва

[ctx: Schedule header]
en: Account
uk: Рахунок

[ctx: Schedule header]
en: Payee
uk: Отримувач

[ctx: Schedule header]
en: Amount
uk: Сума

[ctx: Schedule header]
en: Next Due Date
uk: Наступна дата сплати

[ctx: Schedule header]
en: Frequency
uk: Частота

[ctx: Schedule header]
en: Payment Method
uk: Спосіб сплати

[ctx: Finished schedule]
en: Finished
uk: Завершено

[ctx: It's about printing bank checks]
en: Check printing
uk: Друк чеків

en: Print check
uk: Надрукувати чек

[ctx: @item the number 0]
en: Zero
uk: Нуль

[ctx: @item the number 1]
en: One
uk: Один

[ctx: @item the number 2]
en: Two
uk: Два

[ctx: @item the number 3]
en: Three
uk: Три

[ctx: @item the number 4]
en: Four
uk: Чотири

[ctx: @item the number 5]
en: Five
uk: П'ять

[ctx: @item the number 6]
en: Six
uk: Шість

[ctx: @item the number 7]
en: Seven
uk: Сім

[ctx: @item the number 8]
en: Eight
uk: Вісім

[ctx: @item the number 9]
en: Nine
uk: Дев'ять

[ctx: @item the number 10]
en: Ten
uk: Десять

[ctx: @item the number 11]
en: Eleven
uk: Одинадцять

[ctx: @item the number 12]
en: Twelve
uk: Дванадцять

[ctx: @item the number 13]
en: Thirteen
uk: Тринадцять

[ctx: @item the number 14]
en: Fourteen
uk: Чотирнадцять

[ctx: @item the number 15]
en: Fifteen
uk: П'ятнадцять

[ctx: @item the number 16]
en: Sixteen
uk: Шістнадцять

[ctx: @item the number 17]
en: Seventeen
uk: Сімнадцять

[ctx: @item the number 18]
en: Eighteen
uk: Вісімнадцять

[ctx: @item the number 19]
en: Nineteen
uk: Дев'ятнадцять

[ctx: @item the number 20]
en: Twenty
uk: Двадцять

[ctx: @item the number 30]
en: Thirty
uk: Тридцять

[ctx: @item the number 40]
en: Forty
uk: Сорок

[ctx: @item the number 50]
en: Fifty
uk: П'ятдесят

[ctx: @item the number 60]
en: Sixty
uk: Шістдесят

[ctx: @item the number 70]
en: Seventy
uk: Сімдесят

[ctx: @item the number 80]
en: Eighty
uk: Вісімдесят

[ctx: @item the number 90]
en: Ninety
uk: Дев'яносто

[ctx: @item the number 1000]
en: Thousand
uk: Тисяча

[ctx: @item the number 1,000,000]
en: Million
uk: Мільйон

[ctx: @item the number 1,000,000,000]
en: Billion
uk: Мільярд

[ctx: @item This comes after the hundred value digit]
en:  Hundred
uk:  Сотня

[ctx: @item This comes after the hunder text if the tens unit is different from 0]
en:  and
uk:  і

[ctx: @item Appears last as separator]
en:  and
uk:  і

[ctx: @label The first argument is the amount in words, the second is the fractional part and the third is the denominator of the fractional part]
en: %1 and %2/%3
uk: %1 і %2/%3

[ctx: @label The word to be printed for no fractional part as in No/00]
en: No
uk: -

note: i18n: ectx: label, entry (checkTemplateFile), group (General)
en: The check template file which defines the way the printed check will look.
uk: Файл шаблону чека визначає вигляд надрукованого чека.

note: i18n: ectx: label, entry (printedChecks), group (General)
en: A list containing the id's of already printed checks.
uk: Список, у якому містяться ідентифікатори вже надрукованих чеків.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PluginSettingsDecl)
en: Icalendar export settings
uk: Параметри експортування icalendar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, check_template_file)
en: Check template file
uk: Файл шаблону чека

en: Start operation
uk: Почати операцію

en: Use this to start the export operation
uk: Натисніть, щоб почати дію з експортування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_qbuttonBrowse)
en: &Browse...
uk: &Навігація…

en: Select filename
uk: Вибір назви файла

en: Use this to select a filename to export to
uk: Тут можна обрати назву файла, куди буде експортовано дані

en: There are no entries in this account.
uk: Цей рахунок не містить записів.

en: Invalid account
uk: Некоректний рахунок

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CsvExportDlg)
en: Csv Export
uk: Експортування у форматі CSV

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: From this dialog you are able to export transactions to a comma separated file, (known as a CSV file, because of the extension).  However, you are able to specify an alternative separator below.  Please enter the path to the CSV file or select it by clicking on the Browse button.
    
    You can choose the file's path, and the account. Choose Account to export all the transactions between the specified dates,  or just choose to export Categories.
uk: За допомогою цього діалогового вікна ви зможете експортувати записи операцій у форматі даних, відокремлених комами (також відомому як CSV, за суфіксом назв файлів). Втім, нижче ви можете вказати інший роздільник записів операцій. Будь ласка, вкажіть шлях до файла CSV або виберіть його після натискання кнопки «Навігація».
    
    Ви можете вибрати каталог, до якого буде збережено файл і рахунок. Ви можете наказати програмі експортувати дані операцій з рахунку у певному діапазоні дат або експортувати дані певних категорій.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblFileExport)
en: File to export to:
uk: Файл, який слід експортувати:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: Account to export
uk: Рахунок, який слід експортувати

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_qgroupboxContents)
en: Contents to Export
uk: Вміст, який слід експортувати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioButtonAccount)
en: Acco&unt
uk: &Рахунок

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioButtonCategories)
en: Ca&tegories
uk: &Категорії

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_qgroupboxDates)
en: Date Range
uk: Діапазон дат

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblStartDate)
en: Start on:
uk: Почати з:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEndDate)
en: End on:
uk: Закінчити на:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_qgroupboxSeparator)
en: Field Separator
uk: Роздільник полів

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_separatorComboBox)
en: Comma (,)
uk: кома (,)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_separatorComboBox)
en: Semicolon (;)
uk: крапка з комою (;)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_separatorComboBox)
en: Tab (\t)
uk: табуляція (\t)

en: CSV exporter
uk: Експортування CSV

en: &CSV...
uk: &CSV…

[ctx: CSV Exporter dialog title]
en: CSV Exporter
uk: Експортування CSV

en: <qt>The file <b>%1</b> already exists. Do you really want to overwrite it?</qt>
uk: <qt>Файл з назвою <b>%1</b> вже існує. Бажаєте його перезаписати?</qt>

en: Unexpected exception '%1'
uk: Неочікуване виключення «%1»

en: Export completed.
uk: Експортування завершено.

en: Unable to open file '%1' for writing
uk: Не вдалося відкрити файл «%1» для запису.

en: Account Type:
uk: Тип рахунку:

en: Action/Type
uk: Дія/Тип

en: Account/Cat
uk: Рахунок/Категорія

en: Transaction number '%1' is missing an account assignment.
    Date '%2', Payee '%3'.
    Transaction dropped.
uk: Операцію з номером «%1» не пов'язано з рахунком.
    Дата: «%2», отримувач: «%3».
    Запис операції відкинуто.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_validityBox)
en: Invalid transaction
uk: Некоректна операція

en: splitCategory
uk: роздКатегорія

en: splitMemo
uk: роздНотатка

en: splitAmount
uk: роздСума

en: Transaction number '%1' is missing an account assignment.
    Date '%2', Amount '%3'.
    Transaction dropped.
uk: Операцію з номером «%1» не пов'язано з рахунком.
    Дата: «%2», сума: «%3»
    Запис операції відкинуто.

en: <center>The '<b>%1</b>' field already has this column selected.</center><center>If you wish to copy the Payee data to the memo field, click 'Yes'.</center>
uk: <center>Для поля «<b>%1</b>» вже позначено цей стовпчик.</center><center>Якщо вам потрібно скопіювати дані поля отримувача до поля нотатки, натисніть кнопку «Так».</center>

[ctx: @label:listbox list of currently selected fields]
en: <i>Memo columns:</i> %1
uk: <i>Стовпчики нотаток:</i> %1

en: <center>Field name not recognised.</center> <center>'<b>%1</b>'</center> Please re-enter your column selections.
uk: <center>Не вдалося визначити назву поля.</center><center>«<b>%1</b>»</center>Будь ласка, виконайте повторний вибір стовпчиків.

en: CSV import
uk: Імпортування CSV

en: Column <b>%1</b> cannot be selected because it is already used in '<b>%2</b>'.
uk: Не можна вибрати стовпчик <b>%1</b>, оскільки його вже використано у «<b>%2</b>».

en: <center>The %1 field contains '%2'</center><center>and the %3 field contains '%4'.</center><center>Please choose which you wish to accept.</center>
uk: <center>У полі %1 міститься значення «%2»,</center><center>а у полі %3 — «%4».</center><center>Будь ласка, виберіть те зі значень, яке слід прийняти.</center>

en: CSV invalid field values
uk: Некоректні значення полів CSV

en: Accept %1
uk: Прийняти %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, BankingPage)
en: Banking Wizard Page
uk: Сторінка роботи з банками майстра

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, header)
en: Please select the appropriate columns to use,
     corresponding to your data.
uk: Будь ласка, виберіть стовпчики, які
    відповідають вашим даним.

[ctx: column containing number field]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBnk_number)
en: Number
uk: Число

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_numberCol)
en: Select column containing number field.
uk: Виберіть стовпчик, що містить поле з числовими даними.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_numberColClear)
en: Clear number field selection.
uk: Зняти вибір поля числа.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_dateCol)
en: Select column containing date field.
uk: Виберіть стовпчик, що містить поле з датою.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_dateColClear)
en: Clear date field selection.
uk: Зняти вибір поля дати.

[ctx: column containing payee or description field]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBnk_payee)
en: Payee/Description
uk: Отримувач/Опис

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_payeeCol)
en: Select column containing payee or description field.
uk: Виберіть стовпчик, що містить дані щодо отримувача або опис.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_payeeColClear)
en: Clear payee field selection.
uk: Зняти вибір поля отримувача.

[ctx: column containing number field]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBnk_category)
en: Category
uk: Категорія

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_categoryCol)
en: Select column containing category field.
uk: Виберіть стовпчик, що містить поле із записом категорії.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_categoryColClear)
en: Clear category field selection.
uk: Зняти вибір поля категорії.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_memoCol)
en: Select column containing memo field.
uk: Виберіть стовпчик, що містить поле із нотатками.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_currentMemoColumns)
en: Selection
uk: Вибір

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_memoColClear)
en: Clear memo field selection.
uk: Зняти вибір поля нотаток.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_balanceCol)
en: Select column containing balance field.
uk: Виберіть стовпчик, що містить поле балансу.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_balanceColClear)
en: Clear balance field selection.
uk: Зняти вибір поля балансу.

[ctx: location of amount column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBnk_amount)
en: Amount
uk: Сума

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_amountCol)
en: Select column containing amount field.
uk: Виберіть стовпчик, що містить дані суми.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_amountColClear)
en: Clear amount field selection.
uk: Зняти вибір поля суми.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBnk_indicator)
en: Debit/Credit Indicator
uk: Індикатор витрат-надходжень

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_creditDebitIndicatorCol)
en: Select column containing indicator field.
uk: Виберіть стовпчик, що містить поле індикатора.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_creditDebitIndicatorColClear)
en: Clear indicator field selection.
uk: Зняти вибір поля індикатора.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBnk_debit)
en: Indicator for Credit
uk: Індикатор надходжень

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_creditIndicator)
en: Enter text that is used to indicate that amount is a credit.
uk: Введіть текст, який буде використано для позначення суми надходжень.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBnk_credit)
en: Indicator for Debit
uk: Індикатор витрат

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_debitIndicator)
en: Enter text that is used to indicate that amount is a debit.
uk: Введіть текст, який буде використано для позначення суми витрат.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBnk_opposite)
en: Opposite signs
uk: Протилежні знаки

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_oppositeSigns)
en: Select if your amount column has signs improperly set.
uk: Позначте, якщо у вашому стовпчику суми вказано значення із помилковим знаком.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, debitCreditTab)
en: Debit/credit
uk: Витрати/Надходження

[ctx: location of debit column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBnk_debits)
en: Debit
uk: Витрати

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_debitCol)
en: Select column containing debit field.
uk: Виберіть стовпчик, що містить дані витрат.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_debitColClear)
en: Clear debit field selection.
uk: Зняти вибір поля витрат.

[ctx: location of credit column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBnk_credits)
en: Credit
uk: Надходження

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_creditCol)
en: Select column containing credit field.
uk: Виберіть стовпчик, що містить дані надходжень.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_creditColClear)
en: Clear credit field selection.
uk: Зняти вибір поля надходжень.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_clear)
en: Clear all selected column and indicator entries
uk: Зняти вибір з усіх записів стовпчиків та індикаторів

[ctx: Clear all column assignments]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_clear)
en: Clear all
uk: Спорожнити усі

en: Version of your CSV config file is %1.%2.%3 and is newer than supported version %4.%5.%6. Expect troubles.
uk: Ваш файл налаштувань CSV записано у форматі версії %1.%2.%3, яка є новішою за підтримувану версію %4.%5.%6. Можливі проблеми.

en: <center>During update of <b>%1</b><br>the profile type for <b>%2</b> could not be recognized.<br>The profile cannot be used because of that.<br>Do you want to delete it?</center>
uk: <center>Під час оновлення <b>%1</b><br>не розпізнано тип профілю <b>%2</b>.<br>Через це профілем не можна скористатися.<br>Хочете його вилучити?</center>

[ctx: Type of operation as in financial statement]
en: buy
uk: buy,купівля

[ctx: Type of operation as in financial statement]
en: sell,repurchase
uk: sell,repurchase,продаж,повторна купівля

[ctx: Type of operation as in financial statement]
en: reinvest,reinv,re-inv
uk: reinvest,reinv,re-inv,реінвестування

[ctx: Type of operation as in financial statement]
en: dividend
uk: dividend,дивіденди

[ctx: Type of operation as in financial statement]
en: interest,income
uk: interest,income,дохід,прибуток

[ctx: Type of operation as in financial statement]
en: add,stock dividend,divd reinv,transfer in,re-registration in,journal entry
uk: add,stock dividend,divd reinv,transfer in,re-registration in,journal entry,дод,дивіденд,переказ,перереєстрація,запису журналу

[ctx: Type of operation as in financial statement]
en: remove
uk: remove,вилучення

en: CSV importer
uk: Імпортування CSV

en: CSV...
uk: CSV…

en: Save QIF
uk: Зберегти QIF

en: QIF Files (*.qif)
uk: файли QIF (*.qif)

en: Select File
uk: Вибрати файл

en: A profile must be selected before selecting a file.
uk: Перед вибором файла слід вибрати профіль.

en: <center>Profile <b>%1</b> already exists.<br>Please enter another name</center>
uk: <center>Профіль із назвою <b>%1</b> вже існує.<br>Будь ласка, вкажіть іншу назву.</center>

en: <center>Profile <b>%1</b> has been added.</center>
uk: <center>Додано профіль <b>%1</b>.</center>

en: <center>Profile <b>%1</b> has been removed.</center>
uk: <center>Профіль <b>%1</b> вилучено.</center>

en: <center>Profile name has been renamed from <b>%1</b> to <b>%2</b>.</center>
uk: <center>Назву профілю змінено з <b>%1</b> на <b>%2</b>.</center>

en: Import CSV
uk: Імпортувати CSV

en: Make QIF File
uk: Створити файл QIF

en: <center>Autodetect could not detect your decimal symbol in column %1.</center><center>Try manual selection to see problematic cells and correct your data.</center>
uk: <center>Засобу автовизначення не вдалося визначити символ відокремлення дробової частини у стовпчику %1.</center><center>Спробуйте режим вибору вручну, щоб визначити проблемні комірки і виправити дані.</center>

en: <center>There are invalid date formats in column '%1'.</center><center>Please check your selections.</center>
uk: <center>У стовпчику «%1» дані дат вказано у некоректному форматі.</center><center>Будь ласка, перевірте, чи правильно вказано параметри форматування дати.</center>

[ctx: Noun, the introduction.]
note: i18n: Noun, the introduction. i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_intro)
en: 1. File
uk: 1. Файл

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_separators)
en: 2. Separators
uk: 2. Роздільники

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_rows)
en: 3. Rows
uk: 2. Рядки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_columns)
en: 4. Columns
uk: 4. Стовпчики

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_formats)
en: 5. Formats
uk: 5. Формати

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CurrenciesDlg)
en: Currencies
uk: Валюти

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_title)
en: Missing currencies
uk: Немає даних щодо валют

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_info)
en: You need to select from currency and to currency.
uk: Вам слід вибрати початкову валюту і валюту обміну.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblFrom)
en: From currency
uk: Початкова валюта

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTo)
en: To currency
uk: Валюта обміну

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbDontAsk)
en: Do not ask next time
uk: Не запитувати наступного разу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please select the decimal symbol used in your file.
    The thousands separator changes automatically.
    If all is OK, you will be able to click 'Import'.
    If required, a QIF file may then be produced.
uk: Будь ласка, виберіть символ відокремлення дробової частини чисел у вашому файлі.
    Символ відокремлення розрядів тисяч буде змінено автоматично.
    Якщо усе добре, ви можете натиснути кнопку «Імпортувати».
    Якщо потрібно, програма може створити файл QIF.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_fieldDelimiter) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_thousandsDelimiter) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_decimalSymbol)
en: comma (,)
uk: кома (,)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_thousandsDelimiter) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_decimalSymbol)
en: dot (.)
uk: крапка (.)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_thousandsDelimiter) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_decimalSymbol)
en: auto
uk: авто

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSet_decimal) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_editAmounts) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: Decimal Symbol
uk: Десятковий знак

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_decimalSymbol)
en: Click to select the required decimal symbol, and to
    check that the selected symbol matches the data.
uk: Натисніть, щоб вибрати потрібний символ відокремлення дробової частини та щоб перевірити, що вибраний символ відповідає даним.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSet_thousands)
en: Thousands Symbol
uk: Символ тисячних розрядів

[ctx: date format to use]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSet_dateFormat)
en: Date format
uk: Формат дати

[ctx: abbreviation of 'year', 'month', 'day'.]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_dateFormat)
en: y m d
uk: р м д

[ctx: abbreviation of 'month', 'day', 'year',]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_dateFormat)
en: m d y
uk: м д р

[ctx: abbreviation of 'day', 'month', 'year',]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_dateFormat)
en: d m y
uk: д м р

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IntroPage)
en: Intro Wizard Page
uk: Вступна сторінка майстра

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Click either Banking, Investment or Prices.
    Then select existing profile or create new
    by entering its name and selecting 'Add'.
    Then open the file you wish to import.
uk: Натисніть один із пунктів: «Робота з банком», «Інвестиція» або «Ціни».
    Далі, виберіть наявний профіль або створіть новий
    введенням його назви і натисканням кнопки «Додати».
    Далі, відкрийте файл, з якого слід імпортувати дані.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_profilesBank)
en: Ban&king
uk: &Робота з банком

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_profilesInvest)
en: In&vestment
uk: І&нвестиція

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_profilesStockPrices)
en: Stock p&rices
uk: Фондові к&урси

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_profilesCurrencyPrices)
en: C&urrency prices
uk: &Курси валют

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_add)
en: After entering new profile name, press this button to add it.
uk: Після введення нової назви профілю, натисніть цю кнопку, щоб його додати.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_skipSetup)
en: Select to bypass profile setup.
    Only useful if a profile has already been setup.
uk: Не налаштовувати профіль.
    Корисно, лише якщо профіль вже було налаштовано.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_skipSetup)
en: Skip setup
uk: Пропустити налаштовування

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_remove)
en: Press this button to remove selected profile.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб вилучити позначений профіль.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_rename)
en: Press this button after renaming your profile.
uk: Натисніть цю кнопку після перейменування вашого профілю.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_rename) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_renameButton)
en: Rename
uk: Перейменувати

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_profiles)
en: Select your importing profile here.
uk: Тут ви можете вибрати профіль для імпортування.

en: Fee
uk: Мито

en: <center>The '<b>%1</b>' field already has this column selected.</center><center>If you wish to copy that data to the memo field, click 'Yes'.</center>
uk: <center>Для поля «<b>%1</b>» вже позначено цей стовпчик.</center><center>Якщо вам потрібно скопіювати ці дані до поля нотатки, натисніть кнопку «Так».</center>

en: <center>Field name not recognised.</center><center>'<b>%1</b>'</center>Please re-enter your column selections.
uk: <center>Не вдалося визначити назву поля.</center><center>«<b>%1</b>»</center>Будь ласка, виконайте повторний вибір стовпчиків.

en: The values in the columns you have selected
    do not match any expected investment type.
    Please check the fields in the current transaction,
    and also your selections.
uk: Значення у вибраних вами стовпчиках
    не відповідають жодному з можливих типів інвестування.
    Переконайтеся у коректності значень полів поточної операції,
    а також коректності вибору стовпчиків.

[ctx: Unused column]
en: Unused
uk: Невикористані

en: <center>No valid action type found for this transaction.</center><center>Please check the parameters supplied.</center>
uk: <center>Не виявлено коректного типу дії для цього переказу.</center><center>Будь ласка, перевірте вказані параметри.</center>

en: The '<b>%1</b>' field already has this column selected. <center>Please reselect both entries as necessary.</center>
uk: Для поля «<b>%1</b>» вже позначено цей стовпчик.<center>Якщо потрібно, змініть позначення обох записів.</center>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, InvestmentPage)
en: Investment Wizard Page
uk: Сторінка інвестування майстра

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please select the appropriate columns to use, corresponding to your data.
    If there is just a single security in the file, enter its name below.
    Otherwise, select the column for the symbol, and for the description or name.
uk: Будь ласка, виберіть відповідні стовпчики, які використовуються у ваших даних. 
    Якщо у файлі зберігаються дані лише щодо одного цінного паперу, вкажіть його назву нижче.
    Якщо це не так, виберіть стовпчик для символу та для опису або назви.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_priceFraction)
en: If necessary, select a fraction/multiplier for compatibility
    between imported and stored prices. For instance, if the
    import price is in cents but the file is priced in dollars, select 0.01.
uk: Якщо потрібно, вкажіть коефіцієнт сумісності між 
    імпортованими і збереженими цінами. Наприклад, якщо ціну у імпортованих 
    даних вказано у копійках, а дані у файлі зберігаються у гривнях, вкажіть 0,01.

[ctx: verb, Select column containing date field]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelInv_date) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lbldateCol)
en: Select column containing date field
uk: Виберіть стовпчик, що містить поле з датою

[ctx: column for monetary value]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelInv_amount)
en: Amount
uk: Сума

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_quantityCol)
en: Select column containing quantity field.
uk: Виберіть стовпчик, що містить поле значення кількості.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_priceCol)
en: Select column containing price field.
uk: Виберіть стовпчик, що містить поле ціни.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_symbolCol)
en: If more than one stock is present in the file,
    and if the stock symbols are shown in one of the columns,
    select it here.
uk: Якщо у файлі зберігаються дані щодо декількох акцій,
    а біржові символи акцій вказано у одному зі стовпчиків,
    виберіть його тут.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_clear) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, button_clear)
en: Clear selected column entries.
uk: Спорожнити позначені записи стовпчиків.

[ctx: verb, to clear selected columns]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_clear) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, button_clear)
en: Clear
uk: Спорожнити

[ctx: noun, conversion fraction/multiplier to use to make compatible the csv pricing with KMM pricing.]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelInv_priceFraction) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblpriceFraction)
en: Price Fraction
uk: Коефіцієнт ціни

[ctx: @label:listbox stock symbol]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelInv_symbolCol)
en: Symbol
uk: Код

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_nameCol)
en: If a descriptive column also contains an activity type, select it here.
    See also Filter text field.
uk: Якщо у стовпчику опису міститься також тип дії, вкажіть його тут.
    Див. також поле фільтрування тексту.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelInv_feeIsPercentage)
en: Fee is Percentage
uk: Мито у відсотках

[ctx: column containing fee field]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelInv_feeCol)
en: Fee Column
uk: Стовпчик мита

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_feeIsPercentage)
en: Check box if any fee is a percentage figure rather than a value.
uk: Позначте, якщо мито вказано у відсотках, а не абсолютним значенням.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_typeCol)
en: Select column containing investment type field.
uk: Виберіть стовпчик, що містить поле типу інвестиції.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_feeCol)
en: If necessary, select column containing fee.
    Caution. This might already have been
    incorporated into the price.
uk: Якщо потрібно, виберіть стовпчик комісійного внеску. 
    Попередження: внесок може бути вже додано до 
    ціни.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelInv_feeRate)
en: Fee rate
uk: Митна ставка

[ctx: column containing investment type/action field]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelInv_type)
en: Type/Action
uk: Тип/Дія

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_memoCol)
en: Select column containing memo field.
    More than one column may be entered successively.
    May also be selected to contain a copy of the type or name column.
uk: Виберіть стовпчик, що містить поле нотатки.
    Можна вказати декілька стовпчиків.
    Також можна вказати, що стовпчик містить копію даних стовпчика типу або назви.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelInv_feeMinValue)
en: Minimal Fee
uk: Мінімальне мито

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_clearFee)
en: Clear Fee
uk: Звірити мито

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_calculateFee)
en: Calculate Fee
uk: Обчислити мито

note: i18n: ectx: label, entry (AutoFieldDelimiter), group (Misc)
en: Determines whether field delimiter will be autodetected.
uk: Визначає, чи буде автоматично визначено роздільник полів.

note: i18n: ectx: label, entry (AutoDecimalSymbol), group (Misc)
en: Determines whether decimal symbol will be autodetected.
uk: Визначає, чи буде автоматично визначено роздільник дробової частини.

note: i18n: ectx: label, entry (AutoDateFormat), group (Misc)
en: Determines whether date format will be autodetected.
uk: Визначає, чи буде автоматично визначено формат дати.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PluginSettingsDecl)
en: CSV Importer settings
uk: Параметри засобу імпортування CSV

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, autodetect)
en: Autodetecting
uk: Автовизначення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoFieldDelimiter)
en: Field delimiter
uk: Роздільник полів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoDecimalSymbol)
en: Decimal symbol
uk: Десятковий знак

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoDateFormat)
en: Date format
uk: Формат дати

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_headerHasName) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_AutoAccountInvest) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_AutoAccountBank)
en: Statement header will be scanned for names and numbers of accounts you have already setup.
uk: У заголовку виписки буде виконано пошук назв і номерів рахунків, які ви вже налаштували.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoAccountInvest)
en: Account in investment statement
uk: Рахунок у ощадній виписці

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoAccountBank)
en: Account in bank statement
uk: Рахунок у банківській виписці

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PricesPage)
en: Prices Wizard Page
uk: Сторінка майстра курсів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please select the appropriate columns to use, corresponding to your data.
uk: Будь ласка, виберіть стовпчики, які відповідають вашим даним.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, RowsPage)
en: Rows Wizard Page
uk: Сторінка майстра обробки рядків

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please set your data range.
    Ensure that statement header and footer is excluded.
uk: Будь ласка, вкажіть діапазон даних.
    Вам слід виключити заголовок і підвал виписки.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_headerHasName)
en: Header contains account name or number
uk: Заголовок містить назву і номер рахунку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblStartLine)
en: Start line
uk: Початковий рядок

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEndLine)
en: End line
uk: Кінцевий рядок

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_startLine)
en: Enter the number of the first transaction line.
    Will not accept value greater than the End Line value.
uk: Введіть номер рядка першої операції. Значення, більші за номер останнього рядка, не буде прийнято.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_endLine)
en: Enter the number of the last transaction line.
    Will not accept value less than Start Line value.
uk: Введіть номер рядка останньої операції. Значення, менші за номер початкового рядка, не буде прийнято.

[ctx: Security has no name]
en: No name
uk: Немає назви

[ctx: Security has no symbol]
en: No symbol
uk: Немає символу

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_securitiesTab) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SecuritiesDlg)
en: Securities
uk: Цінні папери

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_title)
en: Missing names and symbols
uk: Не вказано назви і символи

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_info)
en: The following securities' names and symbols are not known to KMyMoney.
    Please complete every missing name or symbol.
uk: Вказані нижче назви і символи цінних паперів є невідомими KMyMoney.
    Будь ласка, доповніть дані програми, яких не вистачає.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_title)
en: Missing name and symbol
uk: Не вказано назву і символ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_info)
en: You need security to import into,
    so please select existing security or enter new security name and symbol.
uk: Вам слід вказати запис цінного паперу для імпортування,
    отже, будь ласка, виберіть наявний запис цінного паперу або введіть назву і символ нового запису.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSecurity)
en: Existing security
uk: Наявний цінний папір

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblNewSymbol)
en: New symbol
uk: Новий символ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblNewName)
en: New name
uk: Нова назва

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SeparatorPage)
en: Separator Wizard Page
uk: Сторінка роздільників майстра

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: The field delimiter should be detected automatically.
    Attempting to change it will reset any field choices.
    The text delimiter does not normally need to be
    changed, except possibly when within a field.
uk: Символ-роздільник полів має бути визначено автоматично.
    Спроба його змінити призведе до відкидання всіх параметрів вибору полів.
    Текстовий роздільник не варто змінювати,
    хіба що у окремому полі.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSet_fieldDelim)
en: Field Delimiter
uk: Роздільник полів

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_fieldDelimiter)
en: semiColon (;)
uk: крапка з комою (;)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_fieldDelimiter)
en: colon (:)
uk: двокрапка (:)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_fieldDelimiter)
en: tab (\t)
uk: табуляція (\t)

[ctx: punctuation mark used as field delimiter]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSet_textDelim)
en: Text Delimiter
uk: Роздільник тексту

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_textDelimiter)
en: Select field delimiter/separator character.
    This will reset any existing field choices.
uk: Тут ви можете вказати символ поділу або відокремлення полів.
    Програма забуде про вибір, зроблений вами у будь-яких полях.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_textDelimiter)
en: quote (")
uk: лапки (")

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_textDelimiter)
en: apostrophe (')
uk: апостроф (')

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEncoding)
en: Encoding
uk: Кодування

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TransactionDlg)
en: Transaction Type
uk: Тип операції

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_title)
en: Invalid Transaction Type
uk: Некоректний тип операції

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_info)
en: <center>The transaction below has an either unrecognised or invalid type.</center>
    <center>Please select an appropriate entry, if available.</center>
    <center>Otherwise, click Cancel to abort.</center>
uk: <center>Вказана нижче операція належить до невідомого або некоректного типу.</center>
    <center>Будь ласка, виберіть відповідний запис, якщо такий є.</center> <center>Якщо такого немає, натисніть кнопку «Скасувати», щоб перервати обробку.</center>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Select Transaction Type
uk: Виберіть тип операції

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, cbActionTypes)
en: Select new investment type
uk: Виберіть новий тип інвестиції

[ctx: description of investment activity]
note: i18n: don't translate part after '-' i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbActionTypes)
en: Buy Shares
uk: Купити акції

[ctx: description of investment activity]
note: i18n: don't translate part after '-' i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbActionTypes)
en: Sell Shares
uk: Продати акції

[ctx: description of investment activity]
note: i18n: don't translate part after '-' i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbActionTypes)
en: Dividend
uk: Отримати дивіденди

[ctx: description of investment activity]
note: i18n: don't translate part after '-' i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbActionTypes)
en: Reinvest Dividend
uk: Повторно інвестувати дивіденди

[ctx: description of investment activity]
note: i18n: don't translate part after '-' i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbActionTypes)
en: Add Shares
uk: Додати акції

[ctx: description of investment activity]
note: i18n: don't translate part after '-' i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbActionTypes)
en: Remove Shares
uk: Вилучити акції

en: GnuCash importer
uk: Інструмент імпортування GnuCash

en: GnuCash files (*.gnucash *.xac *.gnc)
uk: файли GnuCash (*.gnucash *.xac *.gnc)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KGncImportOptionsDlg)
en: GnuCash Import Options
uk: Параметри імпортування з GnuCash

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Use 'Help' for more information on these options
uk: Натисніть кнопку «Довідка», щоб дізнатися більше про ці параметри

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonInvestGroupBox)
en: Investment Handling
uk: Обробка інвестицій

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioInvest1)
en: O&ne investment account for each stock
uk: &Окремий інвестиційний рахунок для всіх ринків

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioInvest2)
en: One in&vestment account for all stocks
uk: Один і&нвестиційний рахунок для всіх ринків

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioInvest3)
en: P&rompt for an investment account for each stock
uk: За&питувати про інвестиційний рахунок для всіх ринків

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupBox5)
en: Online price quotes
uk: Інтерактивні курси

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkFinanceQuote)
en: Use Finance::Quote for share price quotes
uk: Використовувати Finance::Quote для отримання курсів

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupBox2)
en: Scheduled Transactions
uk: Заплановані операції

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkSchedules)
en: Drop suspect scheduled transactions
uk: Відкидати підозріливі заплановані операції

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupBox4)
en: Decoding option
uk: Параметр декодування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkDecode)
en: Decode using
uk: Декодувати за допомогою

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupBox18)
en: Transaction Notes option
uk: Параметр нотаток до операцій

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkTxNotes)
en: Use transaction notes on non-split transactions
uk: Використовувати нотатки операцій для нерозділених операцій

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupBox3)
en: Debug Options
uk: Параметри налагоджування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkDebugGeneral)
en: General debug data
uk: Загальні дані налагоджування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkDebugXML)
en: Display XML data
uk: Показати дані XML

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkAnonymize)
en: Anonymize data
uk: Анонімізувати дані

en: Investment: %1
uk: Інвестиція: %1

en: Quote source: %1
uk: Джерело курсів: %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KGncPriceSourceDlg)
en: Online Quotes - Select price source
uk: Інтерактивні курси — вибір джерела

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: This price source is not known to KMyMoney. Please select an option below.
uk: Це джерело цін невідоме KMyMoney. Будь ласка, виберіть один з наведених нижче варіантів.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, buttonNoSource)
en: Do &not perform online quotes for this investment
uk: &Не виконувати пошук інтерактивних курсів для цієї інвестиції

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, buttonSelectSource)
en: Select a &known KMyMoney source from the list below
uk: Виберіть ві&доме KMyMoney джерело з наведеного нижче списку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, buttonUserSource)
en: Use the fo&llowing name for the price source.
    (Click Help for further information.)
uk: Використовувати в&казану назву для джерела цін.
    (Докладнішу довідку можна отримати натисканням кнопки «Довідка».)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkAlwaysUse)
en: Always use this selection for this price source.
uk: Завжди користуватися цим варіантом для джерела цін.

en: Account%1
uk: Рахунок%1

en: Stock%1
uk: Акція%1

en: Payee%1
uk: Отримувач%1

en: Schedule%1
uk: Розклад%1

en: Import failed:
    
    %1
uk: Спроба імпортування завершилася невдало:
    
    %1

en: Import complete
uk: Імпортування завершено

en: Disguise your wealth
uk: Приховати ваші статки

en: Each monetary value on your file will be multiplied by a random number between 0.01 and 1.99
    with a different value used for each transaction. In addition, to further disguise the true
    values, you may enter a number between %1 and %2 which will be applied to all values.
    These numbers will not be stored in the file.
uk: Всі грошові суми у вашому файлі буде помножено на випадкове число у діапазоні від 0,01 до 1,99.
    Для кожної з операцій буде вибрано власне значення. Крім того, щоб приховати справжні значення
    ще краще, ви можете ввести число у діапазоні від %1 до %2, яке буде додано до всіх сум.
    Вказані числа зберігатимуться окремо від файла.

en: Loading commodities...
uk: Завантаження даних про доходи…

en: Loading prices...
uk: Завантаження цін…

en: Imported History
uk: Імпортований журнал

en: Loading accounts...
uk: Завантаження рахунків…

en: Loading transactions...
uk: Завантаження операцій…

en: Account or Category %1, transaction date %2; split contains invalid value; please check
uk: Рахунок або категорія %1, дата операції %2. Дроблення містить некоректне значення, будь ласка, перевірте його.

en: Imported Transaction
uk: Імпортована операція

en: Loading templates...
uk: Завантаження шаблонів…

en: Unknown payee
uk: Невідомий отримувач

en: Schedule %1 contains unknown action (key = %2, type = %3)
uk: Розклад %1 містить невідому дію (ключ = %2, тип = %3)

en: Schedule %1 contains multiple actions; only one has been imported
uk: Розклад %1 містить декілька дій; імпортовано було лише одну

en: Schedule %1 contains no valid splits
uk: Розклад %1 не містить коректних дроблень

en: Schedule %1 appears to contain a formula. GnuCash formulae are not convertible
uk: Здається, у розкладі %1 міститься формула. Перетворення формул GnuCash неможливе.

en: Loading schedules...
uk: Завантаження розкладів…

en: Schedule %1 has interval of %2 which is not currently available
uk: Розклад %1 містить інтервал %2, який є недоступним

en: Schedule %1 contains unknown interval specification; please check for correct operation
uk: Розклад %1 містить невідому специфікацію інтервалу. Будь ласка, перевірте коректність дії.

en: Schedule %1 contains a deferred interval specification; please check for correct operation
uk: Розклад %1 містить ще не реалізовану специфікацію інтервалу. Будь ласка, перевірте коректність дії.

en: Schedule %1 dropped at user request
uk: Розклад %1 відкинуто за запитом користувача

en: Reorganizing accounts...
uk: Перевпорядкування рахунків…

en: Your main currency seems to be %1 (%2); do you want to set this as your base currency?
uk: Здається, вашою основною валютою є %1 (%2); бажаєте зробити цю валюту базовою?

[ctx: Button to show more detailed data]
en: More
uk: Більше

[ctx: Button to close the current dialog]
en: Done
uk: Виконано

en: Save Report
uk: Зберегти звіт

en: Problems were encountered in converting schedule '%1'.
uk: Під час спроби перетворення розкладу «%1» виникли проблеми.

en: Found:
uk: Знайдено:

en: %1 commodity (equity)
     | %1 commodities (equities)
uk[0]: %1 фінансовий інструмент (маржа)
uk[1]: %1 фінансових інструменти (маржа)
uk[2]: %1 фінансових інструментів (маржа)
uk[3]: один фінансовий інструмент (маржа)

en: %1 price
     | %1 prices
uk[0]: %1 ціна
uk[1]: %1 ціни
uk[2]: %1 цін
uk[3]: одна ціна

en: %1 account
     | %1 accounts
uk[0]: %1 рахунок
uk[1]: %1 рахунки
uk[2]: %1 рахунків
uk[3]: один рахунок

en: %1 transaction
     | %1 transactions
uk[0]: %1 операція
uk[1]: %1 операції
uk[2]: %1 операцій
uk[3]: одна операція

en: %1 schedule
     | %1 schedules
uk[0]: %1 розклад
uk[1]: %1 розклади
uk[2]: %1 розкладів
uk[3]: один розклад

en: No inconsistencies were detected
uk: Не знайдено жодних непослідовностей

en: %1 inconsistency was detected and corrected
     | %1 inconsistencies were detected and corrected
uk[0]: Було виявлено і виправлено %1 неузгодженість
uk[1]: Було виявлено і виправлено %1 неузгодженості
uk[2]: Було виявлено і виправлено %1 неузгодженостей
uk[3]: Було виявлено і виправлено одну неузгодженість

en: %1 orphan account was created
     | %1 orphan accounts were created
uk[0]: Було створено %1 осиротілий запис рахунків
uk[1]: Було створено %1 осиротілі записи рахунків
uk[2]: Було створено %1 осиротілих записів рахунків
uk[3]: Було створено один осиротілий запис рахунку

en: %1 possible schedule problem was noted
     | %1 possible schedule problems were noted
uk[0]: зауважено %1 можливу проблему планування
uk[1]: зауважено %1 можливі проблеми планування
uk[2]: зауважено %1 можливих проблем планування
uk[3]: зауважено одну можливу проблему планування

en: Small Business Features (Customers, Invoices, etc.)
uk: Дані малого бізнесу (покупці, фактури тощо)

en: Budgets
uk: Бюджети

en: Lots
uk: Лоти

en: The following features found in your file are not currently supported:
uk: У вашому файлі знайдено такі дані, імпорт яких не підтримується поточною версією:

en: 
    
    Press More for further information
uk: 
    
    Натисніть кнопку «Більше», щоб дізнатися більше

en: Save report as
uk: Зберегти звіт як

en: Orphan created from unknown GnuCash account
uk: Створено окремий запис для рахунку GnuCash без назви

en: One or more transactions contain a reference to an otherwise unknown account
    An asset account with the name %1 has been created to hold the data
uk: Одна або декілька операцій містять посилання на невідомий іншим чином рахунок.
    Для зберігання цих даних буде створено рахунок активів з назвою %1.

en: An Investment account must be a child of an Asset account
    Account %1 will be stored under the main Asset account
uk: Інвестиційний рахунок має бути дочірнім рахунком рахунку активів.
    Рахунок %1 буде збережено у рахунку активів.

en: An Income account must be a child of an Income account
    Account %1 will be stored under the main Income account
uk: Прибутковий рахунок має бути дочірнім рахунком прибуткового рахунку.
    Рахунок %1 буде збережено у прибутковому рахунку.

en: An Expense account must be a child of an Expense account
    Account %1 will be stored under the main Expense account
uk: Витратний рахунок має бути дочірнім рахунком рахунку витрат.
    Рахунок %1 буде збережено у рахунку витрат.

en: Enter the investment account name
uk: Введіть назву інвестиційного рахунку

en: My Investments
uk: Мої інвестиції

en: Select parent investment account or enter new name. Stock %1
uk: Виберіть батьківський рахунок інвестування або введіть нову назву. Капітал %1

en: %1 is not an Investment Account. Do you wish to make it one?
uk: %1 не є рахунком інвестування. Бажаєте зробити його таким?

en: IBAN/BIC Data
uk: Дані IBAN та BIC

en: iCalendar exporter
uk: Експортування iCalendar

en: Schedules to iCalendar
uk: Розклади у iCalendar

en: Schedules to iCalendar [%1]
uk: Розклади у iCalendar [%1]

[ctx: ICS (Filefilter)]
en: iCalendar files
uk: Файли iCalendar

en: Export as
uk: Експортувати як

en: Minutes
uk: Хвилини

en: Hours
uk: Години

[ctx: Time unit]
en: Days
uk: Дні

en: Before
uk: До

en: After
uk: Після

en: KMyMoney print check
uk: Друк чеків KMyMoney

en: Copyright 2009
uk: © 2009

note: i18n: ectx: label, entry (createAlarm), group (General)
en: To create an alarm for the exported schedules
uk: Для створення нагадування щодо експортованих розкладів

note: i18n: ectx: label, entry (beforeAfter), group (General)
en: Tells whether the reminder should be triggered before or after the schedule start
uk: Визначає, буде нагадування задіяно до чи після початку дії розкладу

note: i18n: ectx: label, entry (timeUnits), group (General)
en: The number of units of the interval before or after the schedule starts
uk: Кількість інтервалів до або після початку дії розкладу

note: i18n: ectx: label, entry (timeUnitInSeconds), group (General)
en: The units of the interval before or after the schedule starts in seconds
uk: Одиниця виміру інтервалів до або після початку дії розкладу, у секундах

note: i18n: ectx: label, entry (repeatingReminders), group (General)
en: If the reminders should repeat or not
uk: Визначає, чи слід повторювати нагадування

note: i18n: ectx: label, entry (intervalBetweenRemindersTimeUnits), group (General)
en: The number of units of the interval between reminders
uk: Кількість інтервалів між нагадуваннями

note: i18n: ectx: label, entry (intervalBetweenRemindersTimeUnitInSeconds), group (General)
en: The units of the interval between reminders in seconds
uk: Одиниця виміру інтервалів між нагадуваннями, у секундах

note: i18n: ectx: label, entry (numberOfReminders), group (General)
en: The number of reminders to be generated for the schedule
uk: Кількість нагадувань, які слід створити для розкладу

note: i18n: ectx: label, entry (icalendarFile), group (General)
en: The icalendar file in which to export the schedules.
uk: Файл icalendar, куди слід експортувати розклади.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_createAlarm)
en: Create reminders
uk: Створити нагадування

[ctx: @action whether the schedule will have more occurrences over time]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_repeatingReminders)
en: Repeating:
uk: Повторення:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: How often:
uk: Частота:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Interval:
uk: Інтервал:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Time(s)
uk: раз(ів)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, iCalendar_file)
en: iCalendar file
uk: Файл iCalendar

en: Transfer from %1 to %2, Payee %3, amount %4
uk: Трансферт з %1 до %2, отримувач %3, сума %4

en: From %1 into %2, Category %3, sum of %4
uk: З %1 до %2, категорія %3, сума %4

en: From account %1, Pay to %2, Category %3, sum of %4
uk: З рахунку %1, сплата %2, категорія %3, сума %4

en: You selected to extract the payee from the memo field but did not supply a regular expression for payee and memo extraction. The option will not be activated.
uk: Ви наказали програмі видобути запис отримувача з поля нотатки, але не вказали формального виразу, за яким слід виконувати видобування. Дію не буде виконано.

en: Missing information
uk: Відсутні відомості

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_usePayeeAsIsButton)
en: Use payee field as provided by institution
uk: Використовувати поле отримувача, вказане установою

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_extractPayeeButton)
en: Extract payee from memo field using regular expressions
uk: Видобути запис отримувача з поля нотатки за допомогою формального виразу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Regular Expression for
uk: Формальний вираз для

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, downloadTab)
en: Download
uk: Отримати

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_transactionDownload)
en: The plugin usually downloads the account balance and transactions. In some circumstances, the download of transaction data is not supported for certain accounts. The following option allows to turn off the request for transaction data.
uk: Типово, додаток виконує отримання балансу і списку операцій рахунку. Іноді отримання даних операцій не підтримується сервером рахунку. За допомогою наведених нижче пунктів ви зможете вимкнути надсилання запитів щодо даних операцій.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_transactionDownload)
en: Download transactions from institution
uk: Отримати записи операцій з сервера установи

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_preferredStatementDate)
en: Ask user
uk: Запитати користувача

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_preferredStatementDate)
en: No date
uk: Без дати

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_preferredStatementDate)
en: Last download
uk: Попереднє отримання

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_preferredStatementDate)
en: First possible
uk: Перша з можливих

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Default start date for statement download
uk: Типова дата початку для отримання виписок

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_removeLineBreaksFromMemo)
en: <html><head/><body><p>Remove the line breaks in the memo field that have been inserted between multiple purpose fields of the transaction.</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Вилучити розриви рядків у полі нотатки, які було вставлено між декількома полями призначень операції.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_removeLineBreaksFromMemo)
en: <html><head/><body><p>Some institutions take multiple purpose fields of a transaction and treat it as a single one. In this case the line break characters inserted after each purpose field are distracting and are removed when this option is enabled.</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Деякі банківські установи під час обробки операції об'єднують декілька полів призначень до одного поля. У цьому випадку розриви рядків, вставлені після кожного поля призначення, відволікають увагу. Їх буде вилучено, якщо ви позначите цей пункт.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_removeLineBreaksFromMemo)
en: Remove line breaks from memo field
uk: Вилучити розриви рядків з поля нотатки

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, MapAccountWizard) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KBMapAccount)
en: Account Mapping
uk: Прив'язка рахунку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: <qt>
    Please choose the <b>online</b> account you want the 
    <b>application</b> account to be mapped to from the list below.
    </qt>
uk: <qt>
    Будь ласка, виберіть <b>інтернет-рахунок</b>, з яким слід пов'язати
    запис рахунку у <b>програмі</b>, з наведеного нижче списку.
    </qt>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Application Account
uk: Рахунок у програмі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Bank Code
uk: Банківський код

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Account Number
uk: Номер рахунку

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, accountBox)
en: Online Accounts
uk: Інтернет-рахунки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, assignButton)
en: Assign
uk: Пов'язати

en: <qt><p>Please select the first date for which transactions are to be retrieved from <b>%1</b>.</p><p>If you specify no date then the bank will choose one.</p></qt>
uk: <qt><p>Будь ласка, виберіть першу дату, з якої слід розпочати отримання записів щодо операцій з <b>%1</b>.</p><p>Якщо ви не вкажете ніякої дати, банк вибере власну.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KBPickStartDate)
en: Pick Start Date
uk: Вибір початкової дати

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup)
en: Start Date
uk: Дата початку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noDateButton)
en: &No date (let the bank determine the start date)
uk: &Не вказувати дату (банк сам визначить початкову дату)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, lastUpdateButton)
en: &Last Update
uk: &Попереднє оновлення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, firstDateButton)
en: F&irst possible date
uk: П&ерша можлива дата

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, pickDateButton)
en: Pick &date
uk: Ви&брати дату

en: Online settings
uk: Інтернет-параметри

en: KBanking module not correctly initialized
uk: Модуль KBanking не було ініціалізовано належним чином

en: Configure Aq&Banking...
uk: Нала&штувати AqBanking…

en: AqBanking importer...
uk: Інструмент імпортування AqBanking…

en: <qt>The given application account <b>%1</b> has not been mapped to an online account.</qt>
uk: <qt>Вказаний рахунок програми <b>%1</b> не було пов'язано з мережевим рахунком.</qt>

en: Account Not Mapped
uk: Не встановлено відповідності рахунку

en: <qt>Could not enqueue the job.
    </qt>
uk: <qt>Не вдалося поставити завдання до черги.
    </qt>

en: Error importing statement. Do you want to continue?
uk: Помилка під час спроби імпортування виписки. Бажаєте продовжити виконання дії?

en: Critical Error
uk: Критична помилка

note: i18n: ectx: label, entry (width), group (opticalTan)
en: Width of the flicker field for optical tan generation (chipTan/sm@rtTan).
uk: Ширина поля для створення оптичного коду (chipTan/sm@rtTan).

note: i18n: ectx: label, entry (clocksetting), group (opticalTan)
en: Clock length of optical tan flickering in ms.
uk: Тривалість блимання оптичного коду у мілісекундах.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (clocksetting), group (opticalTan)
en: After a clock the first flicker bar changes (each half-byte is transmitted in 2*clocksetting).
uk: Тривалість періоду зміни першого поля блимання (кожні півбайта передаватимуться протягом часу 2*період).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, dequeueButton)
en: Dequeue
uk: Вилучити з черги

en: Dequeue selected job
uk: Вилучити з черги позначене завдання

en: Remove the selected job from the list
uk: Вилучити позначене завдання зі списку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, executeButton)
en: Execute
uk: Виконати

en: Execute all jobs in the queue
uk: Виконати всі завдання у черзі

[ctx: Warning message]
en: There are no jobs in the queue.
uk: У черзі немає жодного запису завдання.

[ctx: Message title]
en: No Jobs
uk: Немає завдань

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KBJobView) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, jobBox)
en: Jobs
uk: Завдання

en: A valid tan is required to proceed.
uk: Для продовження потрібен коректний код.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, chipTanDialog) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, photoTanDialog)
en: Order confirmation
uk: Підтвердження замовлення

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, reduceButton)
en: Reduce optical tan area in size
uk: Зменшити розмір області оптичного коду

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, reduceButton)
en: Reduce
uk: Зменшити

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, enlargeButton)
en: Enlarge optical tan field
uk: Збільшити розмір області оптичного коду

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, enlargeButton)
en: Enlarge
uk: Збільшити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, decelerateButton)
en: Decelerate
uk: Сповільнити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, accelerateButton)
en: Accelerate
uk: Прискорити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: To confirm this order enter the tan displayed by your generator
uk: Щоб підтвердити це замовлення, вкажіть код, показаний у полі створення

[ctx: replacement for institution or account w/o name]
en: (unnamed)
uk: (без назви)

[ctx: Header for AqBanking account list]
en: Id
uk: Ід.

[ctx: Header for AqBanking account list]
en: Institution Code
uk: Код установи

[ctx: Header for AqBanking account list]
en: Institution Name
uk: Назва установи

[ctx: Header for AqBanking account list]
en: Account Number
uk: Номер рахунку

[ctx: Header for AqBanking account list]
en: Account Name
uk: Назва рахунку

[ctx: Header for AqBanking account list]
en: Owner
uk: Власник

[ctx: Header for AqBanking account list]
en: Backend
uk: Модуль

en: Get Balance
uk: Отримати баланс

en: Get Transactions
uk: Отримати список операцій

en: Transfer
uk: Трансферт

en: Debit Note
uk: Примітка щодо видатку

[ctx: Unknown job type]
en: (unknown)
uk: (невідомий)

[ctx: Unknown bank code]
en: (unknown)
uk: (невідомий)

[ctx: Unknown account number]
en: (unknown)
uk: (невідомий)

[ctx: Status of the job]
en: new
uk: нове

[ctx: Status of the job]
en: accepted
uk: прийнято

[ctx: Status of the job]
en: rejected
uk: відкинуто

[ctx: Status of the job]
en: pending
uk: в очікуванні

[ctx: Status of the job]
en: sending
uk: надсилаємо

[ctx: Status of the job]
en: reconciled (auto)
uk: узгоджено (автоматично)

[ctx: Status of the job]
en: reconciled (manual)
uk: узгоджено (вручну)

[ctx: Status of the job]
en: revoked
uk: відкликано

[ctx: Status of the job]
en: aborted
uk: перервано

[ctx: Status of the job]
en: enqueued
uk: у черзі

[ctx: Status of the job]
en: error
uk: помилка

[ctx: Status of the job]
en: (unknown)
uk: (невідомо)

en: Job Id
uk: Ід. завдання

en: Job Type
uk: Тип завдання

en: Institute
uk: Установа

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: To confirm this order enter the tan displayed by your &generator
uk: Щоб підтвердити це замовлення, вкажіть код, по&казаний у полі створення

en: The HTTP request failed.
uk: Спроба виконати запит HTTP зазнала невдачі.

[ctx: The HTTP request failed]
en: Failed
uk: Невдача

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KOfxDirectConnectDlgDecl)
en: OFX Direct Connect
uk: Безпосереднє з'єднання OFX

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Contacting bank...
uk: Встановлення зв'язку з банком…

en: Loading banklist
uk: Завантаження списку банків

en: Getting list of banks from https://www.ofxhome.com/
    This may take some time depending on the available bandwidth.
uk: Отримання списку банків з https://www.ofxhome.com/
    Отримання може тривати певний час, який залежить від потужності каналу зв'язку.

en: Supports online statements<br/>
uk: Підтримує інтерактивні виписки<br/>

en: Supports investments<br/>
uk: Підтримує інвестування<br/>

en: Supports bill payment (but not supported by KMyMoney yet)<br/>
uk: Підтримує сплати за фактурами (але ще не підтримується KMyMoney)<br/>

en: OFX host failed. Last successful access was on '%1'.
uk: Не вдалося зв'язатися із вузлом OFX. Востаннє успішний доступ було здійснено «%1».

en: Certificate verification of OFX host failed. Last successful verification was on '%1'.
uk: Сертифікат вузла OFX не пройшов перевірки. Востаннє перевірка була успішною «%1».

en: Does not support online banking
uk: Не підтримує роботу з банками за допомогою мережі

en: Please choose a bank.
uk: Будь ласка, виберіть банк.

en: Please fill all fields with values.
uk: Будь ласка, заповніть всі поля форми.

en: <p>Details for %1:</p>
uk: <p>Подробиці щодо %1:</p>

en: No suitable accounts were found at this bank.
uk: У цьому банку не знайдено відповідних рахунків.

en: Please choose an account
uk: Будь ласка, виберіть обліковий запис

en: Server message: %1
uk: Повідомлення сервера: %1

en: Your bank returned warnings when signing on
uk: Під час спроби увійти до системи сайтом вашого банку було повернуто попередження

[ctx: Warning 'message']
en: WARNING %1
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ %1

en: Error signing onto your bank
uk: Помилка під час спроби увійти до вашого банківського рахунку

en: ERROR %1
uk: ПОМИЛКА %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KOnlineBankingSetupWizard)
en: Online Banking Account Setup
uk: Налаштування рахунку мережевої роботи з банком

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, FIPage)
en: Select Financial Institution
uk: Вибір фінансової установи

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Please select your financial institution from the list below...
uk: Будь ласка, виберіть вашу фінансову установу з наведеного нижче списку…

[ctx: @title type of online banking connection]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, autoTab)
en: Automatic
uk: Автоматично

[ctx: @title type of online banking connection]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, manualTab)
en: Manual
uk: Вручну

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, LoginPage)
en: Enter Login Details
uk: Введіть реєстраційні дані

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel1)
en: Please enter the username and password you use to log into this bank for online banking.  Please note that many banks require a separate signup, and assign a separate PIN or password just for online banking from home.
uk: Будь ласка, введіть ім'я користувача та пароль, потрібні для входу до системи роботи з банком за допомогою мережі. Будь ласка, зауважте, що значна кількість банків вимагають окремої реєстрації і створення окремого коду PIN або пароля для домашньої роботи з банком.

[ctx: @label account username]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Username
uk: Користувач

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: Password
uk: Пароль

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_storePassword)
en: Store password
uk: Зберегти пароль

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Identify as
uk: Ідентифікувати як

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_applicationEdit)
en: Expert option to enter the four digit version information of the application
uk: Параметр для досвідчених користувачів. Надає змогу вводити чотирицифрову інформацію щодо версії програми.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Header Version
uk: Версія заголовка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_clientUidLabel)
en: Client UID
uk: UID клієнта

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Connection Details
uk: Параметри з'єднання

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, pageAccounts) i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, AccountPage)
en: Select Account
uk: Виберіть рахунок

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Please select the account from your financial institution from the list below which matches this account.
uk: Будь ласка, виберіть рахунок у вашій фінансовій установі, відповідає цьому рахунку, з наведеного нижче списку.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_listAccount)
en: Bank
uk: Банк

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_listAccount)
en: Branch
uk: Гілка

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, WizardPage)
en: Finish
uk: Завершення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelFinal)
en: Congratulations: you have successfully set up your bank for online banking via OFX.
uk: Вітання! Ви успішно налаштували параметри вашого банку для мережевої роботи за допомогою OFX.

en: Enabled & configured
uk: Увімкнено і налаштовано

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, accountTab)
en: Account Details
uk: Параметри рахунку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: STATUS:
uk: СТАН:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textOnlineStatus)
en: Unavailable
uk: Недоступний

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: BANK/BROKER:
uk: БАНК/БРОКЕР:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textBank) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textOnlineAccount)
en: &lt;Not configured&gt;
uk: &lt;Не налаштовано&gt;

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: ACCOUNT:
uk: РАХУНОК:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, ofxTab)
en: OFX Details
uk: Параметри OFX

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: User Agent
uk: Агент користувача

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, m_clientUidEdit)
en: OFX <CLIENTUID> for institutions that require it
uk: <CLIENTUID> OFX для установ, які цього потребують

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, importTab)
en: Import Details
uk: Параметри імпорту

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupBox2)
en: Start date of import
uk: Початкова дата імпорту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_lastUpdateRB)
en: Last &update
uk: Попереднє &оновлення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_todayRB)
en: To&day minus
uk: Сь&огоднішній мінус

[ctx: @action number of days]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: days
uk: днів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_pickDateRB)
en: Pi&ck date
uk: Ви&брати дату

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupBox1) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_optionGroupBox)
en: Import options
uk: Параметри імпорту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Method to detect duplicate transactions during import
uk: Спосіб виявлення дублікатів операцій під час імпортування

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_uniqueTransactionId) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_uniqueIdSource)
en: OFX FITID
uk: FITID OFX

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_uniqueTransactionId) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_uniqueIdSource)
en: KMyMoney Hash
uk: Хеш KMyMoney

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Payee's name is based on contents of the OFX tag
uk: Ім'я отримувача визначено за вмістом мітки OFX

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Timezone offset
uk: Часовий зсув

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Invert sign of transaction amount
uk: Змінити знак суми операції

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_invertAmount)
en: <html><head/><body><p>Check this if you need to invert the sign of imported transaction amounts, e.g. if you need to reverse charges and payments because your institution provides them inverted.</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Позначте цей пункт, якщо вам потрібно змінити знак суми імпортованої операції. Таке може трапитися, якщо ваша установа вказує відповідні суми із протилежними знаками.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Fix sign of the investment transaction amount and quantity
uk: Виправляти знак суми операції або кількості для інвестицій

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_fixBuySellSignage)
en: <html><head/><body><p>Check this if the investment transactions after importing have incorrect Buy/Sell type assigned, which may be caused by your institution not applying the correct negative/positive sign to the share amount or quantity value.</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Позначте цей пункт, якщо програма призначає для інвестиційних операцій купівлі-продажу помилковий знак після імпортування. Таку помилку може бути спричинено тим, що ваша банківська установа не використовує правильний знак для кількості цінних паперів або значення суми.</p></body></html>

en: Quicken Windows (Expert)
uk: Quicken Windows (Експерт)

en: Quicken Mac (Expert)
uk: Quicken Mac (Експерт)

en: MS-Money (Expert)
uk: MS-Money (Експерт)

en: Enter your password for account <b>%1</b>
uk: Введіть ваш пароль до облікового запису <b>%1</b>

en: OFX Importer
uk: Інструмент імпортування OFX

en: OFX...
uk: OFX…

en: OFX import file selection
uk: Вибір імпортованого файла OFX

en: Unable to import %1 using the OFX importer plugin.  This file is not the correct format.
uk: Не вдалося виконати імпортування %1 за допомогою додатка імпортування OFX. Файл збережено у неправильному форматі.

en: Incorrect format
uk: Неправильний формат

en: Unable to parse file
uk: Не вдалося обробити файл

en: No accounts found.
uk: Не знайдено жодного рахунку

en: Error connecting to bank: %1
uk: Помилка під час спроби встановлення з'єднання з банком: %1

en: <p>Unable to import <b>'%1'</b> using the OFX importer plugin.  The plugin returned the following error:</p><p>%2</p>
uk: <p>Не вдалося імпортувати <b>%1</b> за допомогою додатка імпортування OFX. Додаток повернув повідомлення про помилку:</p><p>%2</p>

en: Importing process terminated unexpectedly.
uk: Процес імпортування було несподівано перервано.

en: Failed to import all statements.
uk: Не вдалося імпортувати всі виписки.

en: For this beneficiary's country the BIC is mandatory.
uk: Для цієї країни отримувача BIC є обов'язковим.

en: A beneficiary name is needed. | The beneficiary name must be at least %1 characters long
uk[0]: Назва отримувача має складатися з принаймні %1 символу
uk[1]: Назва отримувача має складатися з принаймні %1 символів
uk[2]: Назва отримувача має складатися з принаймні %1 символів
uk[3]: Назва отримувача має складатися з принаймні одного символу

en: A positive amount to transfer is needed.
uk: Слід вказати додатну суму переказу.

en: After this credit transfer the account's balance will be below your credit limit.
uk: Після виконання цього кредитного переказу на балансі рахунку залишиться менше грошей, ніж передбачено вашим обмеженням кредиту.

en: After this credit transfer the account's balance will be below the minimal balance.
uk: Після виконання цього кредитного переказу на балансі рахунку залишиться менше грошей, ніж передбачено мінімальними вимогами до балансу.

en: The end-to-end reference cannot contain more than one character. | The end-to-end reference cannot contain more than %1 characters.
uk[0]: Запис наскрізного посилання може складатися не більше ніж з %1 символу.
uk[1]: Запис наскрізного посилання може складатися не більше ніж з %1 символів.
uk[2]: Запис наскрізного посилання може складатися не більше ніж з %1 символів.
uk[3]: Запис наскрізного посилання може складатися не більше ніж з %1 символу.

en: The maximal line length of %1 character per line is exceeded. | The maximal line length of %1 characters per line is exceeded.
uk[0]: Перевищено максимальну можливу довжину рядка у %1 символ.
uk[1]: Перевищено максимальну можливу довжину рядка у %1 символи.
uk[2]: Перевищено максимальну можливу довжину рядка у %1 символів.
uk[3]: Перевищено максимальну можливу довжину рядка у %1 символ.

en: The purpose can only contain the letters A-Z, spaces and ':?.,-()+ and /
uk: У полі призначення можуть міститися літери A-Z, пробіли та символи ':?.,-()+/.

en: In the purpose only a single line is allowed. | The purpose cannot contain more than %1 lines.
uk[0]: Запис призначення може складатися не більше ніж з %1 рядка.
uk[1]: Запис призначення може складатися не більше ніж з %1 рядків.
uk[2]: Запис призначення може складатися не більше ніж з %1 рядків.
uk[3]: Запис призначення може складатися не більше ніж з %1 рядка.

en: A purpose is needed. | The purpose must be at least %1 characters long.
uk[0]: Поле призначення має містити принаймні %1 символ.
uk[1]: Поле призначення має містити принаймні %1 символи.
uk[2]: Поле призначення має містити принаймні %1 символів.
uk[3]: Поле призначення має містити принаймні один символ.

en: SEPA Credit Transfer
uk: Кредитний переказ SEPA

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Beneficiary &Name
uk: Назва о&тримувача

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: End-to-end reference
uk: Наскрізне посилання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Purpose
uk: Призначення

[ctx: New profile]
en: &New
uk: &Створити

en: Create a new profile
uk: Створити профіль

en: Use this to create a new QIF import/export profile
uk: Скористайтеся цим пунктом для створення профілю імпортування/експортування QIF

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MyMoneyQifProfileEditor)
en: QIF Profile Editor
uk: Редактор профілів QIF

en: QIF Profile Selector
uk: Інструмент вибору профілів QIF

en: The default QIF profile
uk: Типовий профіль QIF

en: Enter new profile name
uk: Введіть назву профілю

en: The profile name cannot be empty. Please provide a name or cancel.
uk: Назва профілю не може бути порожньою. Будь ласка, вкажіть назву або скасуйте створення профілю.

en: The name <b>%1</b> is already taken. Please change the name or cancel.
uk: Назву <b>%1</b> вже використано. Будь ласка, вкажіть іншу назву або скасуйте створення профілю.

en: QIF profile name problem
uk: Проблема із назвою профілю QIF

en: Do you really want to delete profile '%1'?
uk: Ви справді бажаєте вилучити профіль «%1»?

[ctx: @title QIF profile general information]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabGeneral)
en: General
uk: Загальне

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2_3)
en: Void mark
uk: Порожня позначка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: Opening Balance text
uk: Текст початкового балансу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Type field text
uk: Текст полів введення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2_2)
en: Account delimiter
uk: Роздільник рахунків

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_groupList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Description
uk: Опис

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_attemptMatch)
en: Attempt to match similar transactions
uk: Намагатися знайти подібні операції

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_4_2)
en: Output filter location
uk: Адреса фільтра виводу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_4_3)
en: Input filter file type
uk: Тип файла фільтра вхідних даних

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_4)
en: Input filter location
uk: Адреса фільтра вхідних даних

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_editDateFormat) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel3)
en: The format of the dates in the QIF file.
uk: Формат дат у файлі QIF.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_editApostrophe) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel4)
en: If a QIF file contains date entries with years represented with two digits then either an apostrophe or a slash may be used to delimit the year in the dates for certain centuries.  This enables 1905 to be distinguished from 2005.  Specify here which range of years will have year delimited by an apostrophe (eg. for Quicken this is usually 1900-1949).
uk: У файлі QIF містяться записи дат, де роки позначаються двома цифрами, за якими може бути вказано апостроф або зворотну риску, яка відокремлює рік у датах певних сторіч. Таким чином, можна відрізнити 1905 рік від 2005 року. Тут ви можете вказати потрібний діапазон років, відокремлений апострофом (наприклад для Quicken це, зазвичай, 1900-1949).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: Apostrophe Handling
uk: Обробка апострофа

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabMoney)
en: Amounts
uk: Суми

[ctx: @title header of the QIF field name column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_editAmounts)
en: Field
uk: Поле

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_editAmounts)
en: QIF-Record
uk: QIF-запис

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_editAmounts)
en: Thousand Delimiter
uk: Роздільник тисячних розрядів

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, m_editAmounts)
en: Split-Value
uk: Дроблення-Сума

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, m_editAmounts)
en: Commission
uk: Комісія

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_3)
en: Thousands Separator
uk: Розділовий знак тисячних розрядів

[ctx: @action create new profile]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_newButton)
en: New
uk: Створити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_resetButton)
en: Reset
uk: Скинути

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KExportDlgDecl)
en: QIF Export
uk: Експорт до QIF

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: From this dialog you are able to export transactions to a quicken compatible file, (known as a QIF file, because of the extension).  Please enter the path to the QIF file or select it by clicking on the Browse button.
    
    You can choose the file's path, the account and the format of the QIF file (profile).  Choose Account to export all the transactions between the specified dates or just categories.  You can also limit the transactions that are exported by start and ending date.  Once you have pressed the Export button a message box will appear when the export has completed detailing how many transactions, categories and payees were exported.
uk: За допомогою цього діалогового вікна ви можете експортувати операції до сумісного з quicken файла (також відомого як QIF-файл через суфікс назви). Будь ласка, введіть шлях до файла QIF або виберіть його після натискання кнопки «Навігація».
    
    Ви можете обрати шлях до файла, рахунок і формат файла QIF (профіль). Виберіть запис рахунку, куди слід експортувати всі операції між вказаним датами або просто категоріями. Крім того, ви можете обмежити список операцій, які буде експортовано, визначенням початкової і завершальної дати. Після натискання кнопки «Експортувати» і виконання експортування програма відкриє вікно повідомлення з даним про кількість експортованих операцій, категорій і отримувачів, записи яких було експортовано.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_2)
en: QIF Profile
uk: Профіль QIF

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboOrganizeBy) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_qcheckboxCategories)
en: Categories
uk: Категорії

en: Transaction number <b>%1</b> is missing an account assignment.
    Transaction dropped.
uk: Операцію з номером <b>%1</b> не пов'язано з рахунком.
    Запис операції відкинуто.

en: QIF exporter
uk: Інструмент експортування QIF

en: QIF...
uk: QIF…

en: Use this to start the import operation
uk: Натисніть, щоб почати дію з імпортування

[ctx: New profile]
en: &New...
uk: С&творити…

en: Use this to open the profile editor
uk: Натисніть, щоб відкрити редактор профілів

en: Import File...
uk: Імпортувати файл…

en: Import files (%1);;All files (%2)
uk: імпортовані файли (%1);;усі файли (%2)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KImportDlgDecl)
en: QIF Import
uk: Імпорт QIF

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel1)
en: <p>From this dialog you are able to import transactions from a Quicken<b>&trade;</b> compatible file, (known as a QIF file, because of the extension).</p>
    <p>Please enter the path to the QIF file or select it by clicking on the Browse button. Once you have the file's path press the Import button and KMyMoney will import all the transactions, categories and payees it finds.</p>
uk: <p>За допомогою цього діалогового вікна ви зможете імпортувати операції з сумісного з Quicken<b>&trade;</b> файла (також відомого як QIF-файл, за суфіксом назви).</p>
    <p>Будь ласка, введіть шлях до файла QIF або виберіть сам файл після натискання кнопки «Навігація». Після введення шляху до файла натисніть кнопку «Імпортувати», і KMyMoney імпортує всі записи операцій, категорій та отримувачів, дані яких буде знайдено у вказаному файлі.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblImportFile)
en: QIF File to Import:
uk: Імпортований файл QIF:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Source of QIF
uk: Джерело QIF

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_typeComboBox)
en: Select <b>Bank statement</b> turns on automatic category matching which is turned off in case of <b>Other application</b>. Use the latter if you import files from other Personal Finance Management software.
uk: Вибір варіанта <b>Банківська виписка</b> увімкне автоматичний пошук категорій, який буде вимкнено, якщо ви Виберете варіант <b>Інша програма</b>. Останній варіант слід використовувати для імпортування даних з інший програм керування особистими фінансами.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_typeComboBox)
en: Bank statement
uk: Банківська виписка

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_typeComboBox)
en: Other application
uk: Інша програма

[ctx: Category name]
en: Reinvested interest
uk: Повторно інвестовані відсотки

[ctx: Category name]
en: Reinvested dividend
uk: Повторно інвестовані дивіденди

[ctx: Category name]
en: Reinvested dividend (long term)
uk: Повторно інвестовані дивіденди (довгострокові)

[ctx: Category name]
en: Reinvested dividend (short term)
uk: Повторно інвестовані дивіденди (короткострокові)

[ctx: Category name]
en: Dividend
uk: Дивіденд

[ctx: Category name]
en: Interest
uk: Відсоток

[ctx: Category name]
en: Capital Gain (short term)
uk: Збільшення капіталу (короткострокове)

[ctx: Category name]
en: Capital Gain (mid term)
uk: Збільшення капіталу (середньострокове)

[ctx: Category name]
en: Capital Gain (long term)
uk: Збільшення капіталу (довгострокове)

[ctx: Category name]
en: Returned capital
uk: Повернутий капітал

[ctx: Category name]
en: Miscellaneous income
uk: Різноманітні прибутки

[ctx: Category name]
en: Miscellaneous expense
uk: Різноманітні видатки

[ctx: Category name]
en: Investment fees
uk: Інвестиційні мита

en: Unknown QIF type %1
uk: Невідомий тип QIF %1

en: Date format selection
uk: Вибір формату дати

en: Pick the date format that suits your input file
uk: Вкажіть формат дати, який відповідає вашому файлу вхідних даних

en: Importing QIF...
uk: Імпортування QIF…

en: Reading QIF...
uk: Читання QIF…

en: Error while running the filter '%1'.
uk: Помилка під час виконання фільтрування «%1».

en: Filter error
uk: Помилка фільтрування

[ctx: QIF tag for liability account]
en: Oth L
uk: Інші заб

[ctx: QIF tag for investment account]
en: Invst
uk: Інвст

[ctx: QIF tag for category]
en: Cat
uk: Кат

[ctx: QIF tag for security]
en: Security
uk: Цінний папір

[ctx: QIF tag for prices]
en: Prices
uk: Ціни

[ctx: QIF tag for a class]
en: Class
uk: Клас

en: The %1 account currently has an opening balance of %2. This QIF file reports an opening balance of %3. Would you like to overwrite the current balance with the one from the QIF file?
uk: Зараз рахунок %1 має початковий баланс %2. У файлі QIF повідомляється, що початковий баланс дорівнює %3. Перезаписати поточне значення балансу значенням з файла QIF?

en: Overwrite opening balance
uk: Перезаписати початковий баланс

en: Unable to find account: %1
uk: Не вдалося знайти рахунок: %1

en: Autogenerated by QIF importer
uk: Автоматично створено інструментом імпортування QIF

en: QIF imported, no account name supplied
uk: Імпортовано QIF, у якому не було вказано назви рахунку

en: KMyMoney has imported a second opening balance transaction into account <b>%1</b> which differs from the one found already on file. Please correct this manually once the import is done.
uk: Програмою KMyMoney було імпортовано другу операцію початкового балансу до рахунку <b>%1</b>. Значення відрізняється від вже вказаного у файлі. Будь ласка, виправте значення вручну після завершення імпортування.

en: Opening balance problem
uk: Проблема з відкриттям балансу

en: Error while creating opening balance transaction
uk: Помилка під час спроби створення операції встановлення початкового балансу

en: The date entry "%1" read from the file cannot be interpreted through the current date profile setting of "%2".
    
    Pressing "Continue" will assign todays date to the transaction. Pressing "Cancel" will abort the import operation. You can then restart the import and select a different QIF profile or create a new one.
uk: Запис дати «%1», прочитаний з файла, неможливо обробити на основі поточного параметра профілю дати «%2».
    
    Якщо ви натиснете кнопку «Продовжити», програма призначить операції сьогоднішню дату. Натискання кнопки «Скасувати» призведе до скасування дії з імпортування. Після цього ви зможете розпочати імпортування спочатку і обрати інший профіль QIF або створити новий.

en: Invalid date format
uk: Некоректний формат дати

en: This investment account does not contain the "%1" security.  Transactions involving this security will be ignored.
uk: На цьому інвестиційному рахунку немає цінного паперу «%1». Операцій з цим цінним папером буде проігноровано.

en: %1 (Investment)
uk: %1 (Інвестиція)

en: Autogenerated by QIF importer from type Mutual account entry
uk: Автоматично створено інструментом імпортування QIF на основі типу запису тимчасового рахунку

en: QIF importer
uk: Інструмент імпортування QIF

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KReconciliationReportDlgDecl)
en: Reconciliation report
uk: Звіт щодо звірки

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_summaryTab)
en: Summar&y
uk: Рез&юме

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_detailsTab)
en: &Details
uk: &Подробиці

en: Reconciliation report of account %1
uk: Звіт щодо звірки рахунку %1

en: All values shown in %1
uk: Всі суми, показані у %1

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, SummaryEditWizardPage) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, SummaryWizardPage) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, summary)
en: Summary
uk: Резюме

en: Starting balance on bank statement
uk: Початковий баланс за випискою з банку

en: %1 cleared payment | %1 cleared payments in total
uk[0]: Звірено %1 платіж
uk[1]: Звірено %1 платежі
uk[2]: Звірено %1 платежів
uk[3]: Звірено %1 платіж

en: %1 cleared deposit | %1 cleared deposits in total
uk[0]: Звірено %1 внесок
uk[1]: Звірено %1 внески
uk[2]: Звірено %1 внесків
uk[3]: Звірено %1 внесок

en: Ending balance on bank statement
uk: Остаточний баланс на виписці з банку

en: Cleared balance
uk: Звірений баланс

en: %1 outstanding payment | %1 outstanding payments in total
uk[0]: %1 прострочений платіж
uk[1]: %1 прострочених платежі
uk[2]: %1 прострочених платежів
uk[3]: %1 прострочений платіж

en: %1 outstanding deposit | %1 outstanding deposits in total
uk[0]: %1 прострочений внесок
uk[1]: %1 прострочених внески
uk[2]: %1 прострочених внесків
uk[3]: %1 прострочений внесок

en: Register balance as of %1
uk: Баланс за книгою %1

en: %1 payment after %2 | %1 payments after %2
uk[0]: %1 сплата після %2
uk[1]: %1 сплати після %2
uk[2]: %1 сплат після %2
uk[3]: %1 сплата після %2

en: %1 deposit after %2 | %1 deposits after %2
uk[0]: %1 внесок після %2
uk[1]: %1 внески після %2
uk[2]: %1 внесків після %2
uk[3]: %1 внесок після %2

en: Register ending balance
uk: Остаточний баланс за книгою

en: Outstanding payments
uk: Прострочені сплати

en: One outstanding payment of | Total of %1 outstanding payments amounting to
uk[0]: %1 прострочена сплата сумою
uk[1]: Загалом %1 прострочених сплати на суму
uk[2]: Загалом %1 прострочених сплат на суму
uk[3]: %1 прострочена сплата сумою

en: Outstanding charges
uk: Прострочені доручення

en: Outstanding deposits
uk: Прострочені внески

en: One outstanding charges of | Total of %1 outstanding charges amounting to
uk[0]: %1 прострочене доручення сумою
uk[1]: Загалом %1 прострочених доручення на суму
uk[2]: Загалом %1 прострочених доручень на суму
uk[3]: %1 прострочене доручення сумою

en: One outstanding deposit of | Total of %1 outstanding deposits amounting to
uk[0]: %1 прострочений внесок на суму
uk[1]: Загалом %1 прострочених внески на суму
uk[2]: Загалом %1 прострочених внесків на суму
uk[3]: %1 прострочений внесок на суму

en: Create Tables
uk: Створити таблиці

en: Save SQL
uk: Зберегти SQL

en: In order to use a database, you need to install some additional software. Click Help for more information
uk: Для того, щоб мати змогу користуватися базою даних, вам слід встановити додаткове програмне забезпечення. Натисніть кнопку «Довідка», щоб дізнатися більше.

en: No Qt SQL Drivers
uk: Немає драйверів SQL Qt

en: Unable to open database.
    You must use an SQL CREATE DATABASE statement before creating the tables.
uk: Не вдалося відкрити базу даних
    Перш ніж створювати таблиці, вам слід скористатися інструкцією SQL CREATE DATABASE.

en: Tables successfully created
uk: Таблиці успішно створено

en: Creation failed executing statement
    Executed: %1
    Error No %2: %3
uk: Помилка під час виконання інструкції зі створення бази даних
    Виконано: %1
    Помилка №%2: %3

en: Select output file
uk: Виберіть файл виведених даних

en: Database type %1 has not been fully tested in a KMyMoney environment.
    Please make sure you have adequate backups of your data.
    Please report any problems to the developer mailing list at kmymoney-devel@kde.org
uk: Тип баз даних %1 не було достатньо перевірено у середовищі KMyMoney.
    Будь ласка, не забудьте створити належні резервні копії ваших даних.
    Будь ласка, повідомляйте про будь-які проблеми до списку листування розробників на адресу kmymoney-devel@kde.org

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KGenerateSqlDlg)
en: KMyMoney - Generate SQL
uk: KMyMoney — Створення Sql

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Database Type
uk: Тип бази даних

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Database Details
uk: Параметри бази даних

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Database File (SQLite only)
uk: Файл бази даних (лише SQLite)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Database Name (Others)
uk: Назва бази даних (інші)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Host Name
uk: Назва вузла

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Username
uk: Користувач

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: SQL for creation
uk: Команди SQL для створення

en: Qt SQL driver %1 is no longer installed on your system
uk: Драйвера Qt SQL %1 вже не має у системі

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KSelectDatabaseDlg)
en: KMyMoney - Select Database
uk: KMyMoney — Вибір бази даних

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox6)
en: PLEASE NOTE
uk: БУДЬ ЛАСКА, ЗАУВАЖТЕ

note: i18n: ectx: property (plainText), widget (QPlainTextEdit, plainTextEdit)
en: This software is still in an experimental stage, and there are still some known response time problems. Please be patient; we are working on them.
    As always, please make sure you have adequate backups of your data.
uk: Ця програма все ще перебуває на стадії розробки, отже існують відомі проблеми з часом відгуку. Будь ласка, почекайте ще трохи, ми вже працюємо над їхнім усуванням.
    Як завжди, не забудьте створити резервну копію ваших даних.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Fi&le
uk: &Файл

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Database &Name
uk: &Назва бази даних

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Host &Name
uk: На&зва вузла

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Username
uk: &Користувач

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: &Password
uk: &Пароль

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkPreLoad)
en: Preload &all data
uk: Попередньо завантажити в&сі дані

en: You're trying to open an encrypted database.
    Please provide a password in order to open it.
uk: Ви намагаєтеся відкрити зашифровану базу даних.
    Будь ласка, вкажіть пароль, щоб її відкрити.

en: Overwriting an existing database with an encrypted database is not yet supported.
    Please save your database under a new name.
uk: Підтримки перезаписування наявної бази даних зашифрованою базою даних ще не передбачено.
    Будь ласка, збережіть вашу базу даних під новою назвою.

en: Database apparently in use
    Opened by %1 on %2 at %3.
    Open anyway?
uk: Зараз база даних використовується.
    Її відкрито %1 %2 о %3.
    Відкрити базу даних?

en: Inserting online jobs.
uk: Вставляємо інтернет-завдання.

en: SQLite file %1 does not exist
uk: Файла SQLite %1 не існує

en: Automatic database creation for type %1 is not currently implemented.
    Please create database %2 manually
uk: У поточній версії програми ще не реалізовано автоматичне створення баз даних типу %1.
    Будь ласка, створіть базу даних %2 вручну.

en: Error in create database %1; do you have create permissions?
uk: Помилка під час створення бази даних %1. Чи маєте ви потрібні права доступу?

en: SQL storage
uk: Сховище SQL

en: Cannot open database %1
uk: Не вдалося відкрити базу даних %1

en: An unrecoverable error occurred while reading the database
uk: Під час читання бази даних сталася критична помилка

en: Database malfunction
uk: Помилка у функціонуванні бази даних

en: Tried to access a file when it has not been opened
uk: Спроба доступу до файла, який не відкрито

en: An unrecoverable error occurred while writing to the database.
    It may well be corrupt.
uk: Під час спроби запису бази даних сталася невиправна помилка.
    Можливо, базу даних пошкоджено.

en: Cannot save to current database.
uk: Не вдалося зберегти поточну базу даних.

en: Cannot save to current database: %1
uk: Не вдалося зберегти поточну базу даних: %1

en: Database files (*.db *.sql)
uk: файли баз даних (*.db *.sql)

en: Open database...
uk: Відкрити базу даних…

en: Generate Database SQL
uk: Створити базу даних SQL

en: Database contains data which must be removed before using Save As.
    Do you wish to continue?
uk: У базі даних містяться дані, які слід вилучити до виконання дії «Зберегти як».
    Бажаєте продовжити?

en: Cannot open or create database %1.
    Retry Save As Database and click Help for further info.
uk: Не вдалося відкрити або створити базу даних %1
    Повторіть спробу зберегти як базу даних або натисніть кнопку «Довідка», щоб дізнатися більше.

en: Budgets view
uk: Перегляд бюджетів

en: You have entered budget values using a different base which would result in a monthly budget of <b>%1</b>. Should this value be used to fill the monthly budget?
uk: Ви ввели суму бюджету на іншій базі, це призведе до місячного бюджету у <b>%1</b>. Чи слід використовувати це значення для заповнення полів місячного бюджету?

[ctx: Auto assignment (caption)]
en: Auto assignment
uk: Автоматичне призначення

en: You have entered budget values using a different base which would result in a yearly budget of <b>%1</b>. Should this value be used to fill the monthly budget?
uk: Ви ввели суму бюджету на іншій базі, це призведе до річного бюджету у <b>%1</b>. Чи слід використовувати це значення для заповнення полів місячного бюджету?

en: You have entered budget values using a different base which would result in an individual monthly budget of <b>%1</b>. Should this value be used to fill the monthly budgets?
uk: Ви ввели суму бюджету на іншій базі, це призведе до бюджету окремого місяця у <b>%1</b>. Чи слід використовувати це значення для заповнення полів місячних бюджетів?

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, periodGroupBox)
en: Period
uk: Період

[ctx: @action timeframe of the budget]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_monthlyButton)
en: Monthly
uk: Щомісяця

[ctx: @action timeframe of the budget]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_yearlyButton)
en: Yearly
uk: Щорічно

[ctx: @action timeframe of the budget. month-by-month budget]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_individualButton)
en: Individual
uk: Окремі

en: Budget %1
uk: Бюджет %1

en: Budget %1 %2
uk: Бюджет %1 %2

en: Unable to add budget
uk: Не вдалося додати бюджет

en: <p>Do you really want to remove the budget <b>%1</b>?</p>
uk: <p>Ви справді бажаєте вилучити бюджет <b>%1</b>?</p>

en: Do you really want to remove all selected budgets?
uk: Ви справді бажаєте вилучити всі позначені бюджети?

en: Remove Budget
uk: Вилучити бюджет

en: Unable to remove budget.
uk: Не вдалося вилучити бюджет.

en: Copy of %1
uk: Копія %1

en: Select year
uk: Обрати рік

en: Budget year
uk: Бюджетний рік

en: Unable to modify budget.
uk: Не вдалося змінити бюджет.

en: The current budget already contains data. Continuing will replace all current values of this budget.
uk: У поточному бюджеті вже містяться дані. Якщо ви виконаєте заплановану дію, всі поточні суми цього бюджету буде замінено.

[ctx: Warning message box]
en: Warning
uk: Попередження

en: Unable to reset budget
uk: Не вдалося відновити бюджет

en: Unable to modify budget
uk: Не вдалося змінити бюджет

en: New budget
uk: Створити бюджет

en: Rename budget
uk: Перейменувати бюджет

en: Delete budget
uk: Вилучити бюджет

en: Copy budget
uk: Копіювати бюджет

en: Change budget year
uk: Змінити рік бюджету

en: Budget based on forecast
uk: Бюджет, заснований на прогнозі

[ctx: Menu header]
en: Budget options
uk: Параметри бюджету

en: A budget with the name '%1' already exists. It is not advisable to have multiple budgets with the same identification name. Are you sure you would like to rename the budget?
uk: Бюджет з назвою «%1» вже існує. Не радимо вам створювати декілька бюджетів з однаковою назвою. Ви справді бажаєте перейменувати бюджет вказаним чином?

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Your budgets
uk: Ваші бюджети

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_newButton)
en: Creates a new budget
uk: Створює запис бюджету

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_newButton)
en: Use this to create a new empty budget.
uk: Натисніть, щоб створити порожній бюджет.

[ctx: New budget]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_newButton)
en: New
uk: Створити

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_renameButton)
en: Rename the current selected budget.
uk: Перейменувати поточний вибраний бюджет.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_renameButton)
en: Use this to start renaming the selected budget.
uk: Натисніть, щоб розпочати процедуру перейменування вибраного бюджету.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_renameButton)
en: Ren
uk: Перейм

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_deleteButton)
en: Delete the current selected budget
uk: Вилучити поточний обраний бюджет

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_deleteButton)
en: Use this to delete the selected budget.
uk: Натисніть, щоб вилучити вибраний бюджет.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_deleteButton)
en: Del
uk: Вил

[ctx: @title header of the budget name column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_budgetList)
en: Name
uk: Назва

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_updateButton)
en: Accepts the entered values and stores the budget.
uk: Підтвердити введені суми і зберегти бюджет.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_updateButton)
en: Use this to store the modified data.
uk: Натисніть, щоб зберегти змінені дані.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_updateButton)
en: Upd
uk: Онов

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_resetButton)
en: Revert budget to last saved state.
uk: Повернути бюджет до попереднього збереженого стану.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_resetButton)
en: Use this to discard the modified data.
uk: Натисніть, щоб відкинути зміни у даних.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_resetButton)
en: Res
uk: Роз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_hideUnusedButton)
en: Hide unused budget categories
uk: Сховати невикористовувані категорії бюджету

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_assignmentBox)
en: Assignments
uk: Прив'язки

[ctx: Budget total]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Total
uk: Разом

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_cbBudgetSubaccounts)
en: Include subaccounts
uk: Включити підлеглі рахунки

en: <qt>Do you want to save the changes for <b>%1</b>?</qt>
uk: <qt>Бажаєте зберегти зміни до <b>%1</b>?</qt>

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Please specify a budget name
uk: Будь ласка, вкажіть назву бюджету

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KNewBudgetDlg)
en: New Budget
uk: Новий бюджет

[ctx: header of the budget name column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Name
uk: Назва

en: Forecast view
uk: Перегляд прогнозів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_forecastButton)
en: Forecast
uk: Прогноз

note: i18n: ectx: label, entry (forecastMethod), group (Forecast Options)
en: Method to calculate forecast
uk: Метод обчислення прогнозу

note: i18n: ectx: label, entry (forecastDays), group (Forecast Options)
en: Days to forecast
uk: Глибина прогнозу у днях

note: i18n: ectx: label, entry (forecastAccountCycle), group (Forecast Options)
en: Days of normal account cycle
uk: Кількість днів у звичайному циклі рахунку

note: i18n: ectx: label, entry (forecastCycles), group (Forecast Options)
en: Number of historic cycles to use in forecast
uk: Кількість циклів у журналі, які буде використано для прогнозування

note: i18n: ectx: label, entry (beginForecastDay), group (Forecast Options)
en: Day of month to start forecast
uk: Початковий день місяця прогнозу

note: i18n: ectx: label, entry (historyMethod), group (Forecast Options)
en: Method to calculate history-based forecast
uk: Метод обчислення прогнозу на основі журналу

note: i18n: ectx: label, entry (skipOpeningDate), group (Forecast Options)
en: Skip opening date when fetching transactions
uk: Пропустити дату відкриття під час отримання списку операцій

note: i18n: ectx: label, entry (includeFutureTransactions), group (Forecast Options)
en: Include future transaction when using Schedule Forecast
uk: Включити майбутні операції у разі використання планового прогнозу

note: i18n: ectx: label, entry (includeScheduledTransactions), group (Forecast Options)
en: Include scheduled transactions when using Schedule Forecast
uk: Включити заплановані операції у разі використання планового прогнозу

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ForecastViewSettings)
en: Forecast Settings
uk: Параметри прогнозу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Number of Days of Account Cycle:
uk: Кількість днів у циклі рахунку:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Day of Month to start Forecast:
uk: Початковий день місяця прогнозу:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Number of Days to Forecast:
uk: Кількість днів у прогнозі:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_forecastMethod)
en: Forecast Method
uk: Метод прогнозування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton9)
en: Scheduled and Future Transactions
uk: Заплановані і майбутні операції

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton10)
en: History-based
uk: Заснований на журналі

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: History-based settings
uk: Параметри заснованого на журналі прогнозування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Number of Cycles to use in Forecast:
uk: Кількість циклів у прогнозі:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_historyMethodGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_historyMethod)
en: History Forecast Method
uk: Метод прогнозування за журналом

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton11)
en: Simple Moving Average
uk: Просте рухоме середнє

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton12)
en: Weighted Moving Average
uk: Зважене рухоме середнє

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton13)
en: Linear Regression
uk: Лінійна регресія

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Days to Forecast:
uk: Глибина прогнозування (у днях):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Days of Accounts Cycle:
uk: К-ть днів у циклі рахунку:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Historic Cycles:
uk: Історичні цикли:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Chart Detail:
uk: Деталізація діаграми:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_comboDetail)
en: <p>Choose what level of detail to show on the chart.</p>
uk: <p>Вкажіть рівень деталізації діаграми.</p>

[ctx: Show all details]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboDetail)
en: All
uk: Всі

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboDetail)
en: Top-Level
uk: Верхній рівень

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboDetail)
en: Groups
uk: Групи

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboDetail)
en: Totals
uk: Підсумки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Current Forecast Method:
uk: Поточний метод прогнозування:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_forecastMethod)
en: method
uk: метод

[ctx: Advanced forecast view]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advanced)
en: Advanced
uk: Додатково

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, budget)
en: Budget Forecast
uk: Прогноз бюджету

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_tabChart) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonChart)
en: Chart
uk: Діаграма

[ctx: Today's forecast]
en: Current
uk: Поточний

en: Total variation
uk: Повна варіація

en: 1 day | %1 days
uk[0]: %1 день
uk[1]: %1 дні
uk[2]: %1 днів
uk[3]: %1 день

en: The balance of %1 is below the minimum balance %2 today.
uk: Сьогодні баланс на рахунку %1 має значення, нижче за мінімальний баланс %2.

en: The balance of %2 will drop below the minimum balance %3 in %1 day. | The balance of %2 will drop below the minimum balance %3 in %1 days.
uk[0]: Через %1 день баланс на рахунку %2 впаде нижче мінімального значення %3.
uk[1]: Через %1 дні баланс на рахунку %2 впаде нижче мінімального значення %3.
uk[2]: Через %1 днів баланс на рахунку %2 впаде нижче мінімального значення %3.
uk[3]: Через %1 день баланс на рахунку %2 впаде нижче мінімального значення %3.

en: The balance of %1 is below %2 today.
uk: Сьогодні баланс на рахунку %1 нижчий за %2.

en: The balance of %1 is above %2 today.
uk: Баланс %1 сьогодні перевищує %2.

en: The balance of %2 will drop below %3 in %1 day. | The balance of %2 will drop below %3 in %1 days.
uk[0]: Через %1 день баланс на рахунку %2 впаде нижче значення %3.
uk[1]: Через %1 дні баланс на рахунку %2 впаде нижче значення %3.
uk[2]: Через %1 днів баланс на рахунку %2 впаде нижче значення %3.
uk[3]: Через %1 день баланс на рахунку %2 впаде нижче значення %3.

en: The balance of %2 will raise above %3 in %1 day. | The balance of %2 will raise above %3 in %1 days.
uk[0]: Через %1 день баланс на рахунку %2 перевищить %3.
uk[1]: Через %1 дні баланс на рахунку %2 перевищить %3.
uk[2]: Через %1 днів баланс на рахунку %2 перевищить %3.
uk[3]: Через %1 день баланс на рахунку %2 перевищить %3.

en: The account %1 is decreasing %2 per cycle.
uk: Рахунок %1 зменшується на суму %2 за цикл.

en: Min Bal %1
uk: Мін. бал. %1

en: Min Date %1
uk: Мін. дата %1

en: Max Bal %1
uk: Макс. бал. %1

en: Max Date %1
uk: Макс. дата %1

[ctx: Average balance]
en: Average
uk: Середній

[ctx: Total balance]
en: Total
uk: Разом

en: No data provided by reports plugin for this chart.
uk: Для цієї діаграми додатком звітування не надано жодних даних.

en: Enable reports plugin to see this chart.
uk: Щоб переглянути цю діаграму, увімкніть додаток звітів.

[ctx: Scheduled method]
en: Scheduled
uk: За розкладом

[ctx: History-based method]
en: History
uk: Журнал

[ctx: Unknown forecast method]
en: Unknown
uk: Невідомий

en: This job cannot be edited anymore because it was sent already.
uk: Параметри цього завдання вже не можна редагувати, оскільки його вже надіслано.

en: Job is being processed at the moment.
uk: Зараз завдання обробляється.

en: The plugin to edit this job is not available.
uk: Додаток для редагування цього завдання недоступний.

en: You need to select a single job for editing.
uk: Вам слід вибрати один запис завдання для редагування.

[ctx: The user selected credit transfers to send. But they cannot be sent.]
en: Cannot send selection
uk: Не вдалося надіслати позначене

en: Not all selected credit transfers can be sent because some of them are invalid or were already sent.
uk: Не усі позначені кредитні перекази може бути надіслано, оскільки деякі з них є некоректними або їх уже було надіслано.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_sendMail) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonSend) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_buttonSend)
en: Send
uk: Надіслати

en: During the change of the order your previous entries could not be converted.
uk: Під час зміни порядку перетворення попередніх записів неможливе.

en: This credit-transfer was sent to your bank at %1 therefore cannot be edited anymore. You may create a copy for editing.
uk: Кредитний переказ було надіслано до вашого банку %1. Тому його вже не можна редагувати. Ви можете створити копію запису для редагування.

en: This credit-transfer is not editable. You may create a copy for editing.
uk: Кредитний переказ не можна редагувати. Ви можете створити копію запису для редагування.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Order Account
uk: Вексельний рахунок

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Account Balance
uk: Баланс на рахунку

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Credit Transfer
uk: Кредитний переказ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <html><head/><body><p>This account does not support online banking.</p><p>If you think this is an error, please check if the plugin for this type of credit transfer and your online banking plugins are available.</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Для цього рахунку не передбачено підтримки інтернет-банкінґу.</p><p>Якщо ви вважаєте це хибою програми, будь ласка, перевірте, чи доступний додаток для цього типу кредитного переказу і чи працездатні додатки інтернет-банкінґу у вашій системі.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonEnque)
en: Enqueue
uk: Додати до черги

en: Information to find issues.
uk: Дані для пошуку проблем.

en: Information stored for provability.
uk: Інформація, збережена для підтвердження.

en: Informative message without certain significance.
uk: Інформативне повідомлення без певної значимості.

en: Warning message.
uk: Повідомлення попередження.

en: Origin
uk: Походження

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkAction)
en: Action
uk: Дія

en: Destination
uk: Призначення

en: Not able to display this job.
uk: Програма не може показати це завдання.

en: Could not find a plugin to display this job or it does not contain any data.
uk: Не вдалося знайти додаток для показу цього завдання або у записі завдання не містилося ніяких даних.

[ctx: Arg 1 is a date/time]
en: This job was accepted by the bank on %1.
uk: Це завдання було прийнято банком %1.

[ctx: Arg 1 is a date/time]
en: Sending this job failed (tried on %1).
uk: Надсилання цього завдання зазнало невдачі (спроба %1)

en: Sending this job was manually aborted.
uk: Надсилання цього завдання було перервано вручну.

[ctx: Arg 1 is a date/time]
en: The bank rejected this job on %1.
uk: Банком відмовлено у виконанні цього завдання %1.

[ctx: Arg 1 is a date/time]
en: The bank accepted this job on %1.
uk: Банком прийнято до виконання це завдання %1.

en: This job needs further editing and cannot be sent therefore.
uk: Цей запис завдання потребує подальшого редагування, тому його не може бути надіслано.

en: This job is ready for sending.
uk: Це завдання готове до надсилання.

en: Reports view
uk: Перегляд звітів

en: Outbox
uk: Вихідні

en: Time
uk: Час

[ctx: Chart legend title]
en: Legend
uk: Умовні позначення

en: Initial Market Value
uk: Початкова ринкова вартість

en: Ending Market Value
uk: Залишкова ринкова вартість

en: Opening Balance
uk: Баланс відкриття

en: Closing Balance
uk: Баланс закриття

en: Grand Total
uk: Загальна сума

en: Calculated
uk: Обчислено

en: Num
uk: №

en: Top Category
uk: Вища категорія

en: Category Type
uk: Тип категорії

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboOrganizeBy)
en: Week
uk: Тиждень

en: Last Price
uk: Остання ціна

en: Buy Price
uk: Ціна купівлі

en: Net Value
uk: Сума-нетто

en: Buy Value
uk: Вартість купівлі

en: Sell Value
uk: Вартість продажу

en: Short-term Buy Value
uk: Вартість короткострокової купівлі

en: Short-term Sell Value
uk: Вартість короткострокового продажу

en: Long-term Buy Value
uk: Вартість довгострокової купівлі

en: Long-term Sell Value
uk: Вартість довгострокового продажу

en: Dividends Reinvested
uk: Повторне інвестування дивідендів

en: Dividends Paid Out
uk: Сплачені дивіденди

en: Starting Balance
uk: Початковий баланс

en: Ending Balance
uk: Остаточний баланс

en: Market Value
uk: Ринкова вартість

en: Annualized Return
uk: Щорічний прибуток

en: Return On Investment
uk: Прибуток на інвестицію

[ctx: Account name]
en: Name
uk: Назва

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_scheduleTree)
en: Next Due Date
uk: Наступна дата сплати

en: Occurrence
uk: Регулярність

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_scheduleTree)
en: Payment Method
uk: Спосіб сплати

en: Opening Date
uk: Дата відкриття

en: Balance Early Warning
uk: Попередження про баланс

en: Balance Max Limit
uk: Максимальне обмеження балансу

en: Credit Early Warning
uk: Попередження про кредит

en: Credit Max Limit
uk: Максимальне обмеження кредиту

en: Preferred
uk: Основний

en: Loan Amount
uk: Суму кредиту

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, InterestEditWizardPage)
en: Interest Rate
uk: Відсоткова ставка

en: Next Interest Change
uk: Наступна зміна ставки

en: Periodic Payment
uk: Періодична сплата

en: Final Payment
uk: Остаточна сплата

en: Current Balance
uk: Поточний баланс

en: Capital Gain
uk: Збільшення капіталу

en: Percentage Gain
uk: Збільшення у відсотках

en: Short-term Gain
uk: Короткострокове збільшення

en: Long-term Gain
uk: Довгострокове збільшення

en: Transfer from %1
uk: Трансферт від %1

en: Transfer to %1
uk: Трансферт до %1

[ctx: Is this a tax account?]
en: Yes
uk: Так

[ctx: Is this an opening balance account?]
en: Yes
uk: Так

[ctx: Is this a favorite account?]
en: Yes
uk: Так

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_typeBox)
en: Transfers
uk: Трансферти

[ctx: @title:column Report heading]
en: Opening
uk: Відкриття

[ctx: @title:column report header]
en: Account
uk: Рахунок

[ctx: @title:column report header]
en: Actual
uk: Поточний

[ctx: @title:column report header]
en: Budget
uk: Бюджет

[ctx: @title:column report header]
en: Difference
uk: Різниця

[ctx: @title:column report header]
en: Forecast
uk: Прогноз

[ctx: @title:column report header]
en: Moving Average
uk: Рухоме середнє

[ctx: @title:column report header]
en: Moving Average Price
uk: Рухома середня ціна

[ctx: @title:column report header]
en: Price
uk: Ціна

en: Month of %1
uk: Місяць %1

en: Week of %1
uk: Тиждень %1

en: No Institution
uk: Без установи

en: [Empty Payee]
uk: [Порожній отримувач]

en: [Split Transaction]
uk: [Дроблена операція]

[ctx: Split transaction]
en: Split
uk: Розділити

en: [No Tag]
uk: [Немає мітки]

[ctx: No institution]
en: None
uk: Немає

[ctx: Report date range]
en: %1 through %2
uk: з %1 до %2

en: All currencies converted to %1
uk: Всі валюти конвертовано у %1

en: All values shown in %1 unless otherwise noted
uk: У %1 буде показано всі значення, якщо не буде вказано іншого

en: Unable to generate report
uk: Не вдалося створити звіт

en: There was an error creating your report: "%1".
    Please report this error to the developer's list: kmymoney-devel@kde.org
uk: Під час спроби створення звіту сталася помилка: «%1».
    Будь ласка, повідомте про цю помилку у списку листування розробників: kmymoney-devel@kde.org

en: Balance of %1
uk: Баланс %1

en: %1 Balance History
uk: Журнал балансу %1

en: Generated Report
uk: Створений звіт

en: File %1 does not exist
uk: Файла %1 не існує

en: it is not a plain file
uk: не є звичайним файлом

en: it is not readable
uk: непридатний для читання

en: it is empty
uk: порожній

en: There is a problem with file %1 | There are problems with file %1
uk[0]: Проблеми з обробкою файла %1
uk[1]: Проблеми з обробкою файла %1
uk[2]: Проблеми з обробкою файла %1
uk[3]: Проблема з обробкою файла %1

en: Report Configuration
uk: Налаштування звіту

[ctx: @info:tooltip for report configuration apply button]
en: Apply the configuration changes to the report
uk: Застосувати зміни у налаштуваннях до звіту

[ctx: Filters tab]
en: Filters
uk: Фільтри

[ctx: General tab]
en: General
uk: Загальне

en: Rows/Columns
uk: Рядків/Стовпчиків

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Range
uk: Діапазон

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_reportPage)
en: Report
uk: Звіт

[ctx: @item the columns will display monthly data]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboColumns)
en: Monthly
uk: Щомісяця

[ctx: All accounts]
en: All
uk: Всі

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboRows)
en: Income & Expenses
uk: Прибутки і витрати

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboRows)
en: Assets & Liabilities
uk: Активи і зобов'язання

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboOrganizeBy)
en: Top Categories
uk: Спочатку категорії

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboOrganizeBy)
en: Accounts
uk: Рахунки

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboOrganizeBy)
en: Top Accounts
uk: Спочатку рахунки

[ctx: @item the columns will display daily data]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboColumns)
en: Daily
uk: Щодня

[ctx: @item the columns will display weekly data]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboColumns)
en: Weekly
uk: Щотижня

[ctx: @item the columns will display bi-monthly data]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboColumns)
en: Bi-Monthly
uk: Кожні два місяці

[ctx: @item the columns will display quarterly data]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboColumns)
en: Quarterly
uk: Щоквартально

[ctx: @item the columns will display yearly data]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboColumns)
en: Yearly
uk: Щорічно

en: Only owned
uk: Лише у власності

en: Only sold
uk: Лише продано

en: From period
uk: З періоду

en: Owned and sold
uk: Було у власності і продано

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Configure your report
uk: Налаштувати цей звіт

en: Unknown command '%1' in KReportsView::slotOpenUrl()
uk: Невідома команда «%1» у KReportsView::slotOpenUrl()

en: Unknown view '%1' in KReportsView::slotOpenUrl()
uk: Невідома панель перегляду «%1» у KReportsView::slotOpenUrl()

en: Failed to save: %1
uk: Не вдалося зберегти: %1

en: Default Report
uk: Типовий звіт

en: Custom Report
uk: Нетиповий звіт

en: %1 (Customized)
uk: %1 (змінений)

en: Could not find reportgroup "%1" for report "%2".
    Please report this error to the developer's list: kmymoney-devel@kde.org
uk: Не вдалося знайти групу звітів «%1» для звіту «%2».
    Будь ласка, повідомте про цю помилку у списку листування розробників: kmymoney-devel@kde.org

en: Failed to configure report: %1
uk: Не вдалося налаштувати звіт: %1

en: Cannot add report, reason: "%1"
uk: Не вдалося додати звіт, причина: «%1»

en: <b>%1</b> is a default report, so it cannot be deleted.
uk: <b>%1</b> є типовим звітом. Його не можна вилучати.

en: Delete Report?
uk: Вилучити звіт?

[ctx: To open a new report]
en: &Open
uk: &Відкрити

[ctx: To print a report]
en: &Print
uk: На&друкувати

[ctx: Configure a report]
en: &Configure
uk: &Налаштувати

en: &New report
uk: С&творити звіт

en: &Delete
uk: &Вилучити

en: %1 YTD Account Transactions
uk: Операції на рахунку %1 протягом поточного року

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonChart)
en: Show the chart version of this report
uk: Створити діаграмну версію цього звіту

en: Show the report version of this chart
uk: Показати версію звіту за цією діаграмою

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Comment
uk: Коментар

en: Reports
uk: Звіти

en: <qt>Are you sure you want to delete report <b>%1</b>?  There is no way to recover it.</qt>
uk: <qt>Ви справді бажаєте вилучити звіт <b>%1</b>? Ви не зможете згодом його відновити.</qt>

en: Charts
uk: Діаграми

en: Favorite Reports
uk: Улюблені звіти

en: Old Customized Reports
uk: Старі нетипові звіти

en: Income and Expenses
uk: Прибутки і витрати

en: Income and Expenses This Month
uk: Прибутки і витрати цього місяця

en: Income and Expenses This Year
uk: Прибутки і витрати цього року

en: Income and Expenses By Year
uk: Прибутки і витрати за роками

en: Income and Expenses Graph
uk: Графік прибутків і витрат

en: Income and Expenses Bar Graph
uk: Стовпчикова діаграма прибутків і витрат

en: Income and Expenses Pie Chart
uk: Кругова діаграма прибутків і витрат

en: Net Worth
uk: Залишкова вартість

en: Net Worth By Month
uk: Залишкова вартість за місяцями

en: Net Worth Today
uk: Залишкова вартість сьогодні

en: Net Worth By Year
uk: Залишкова вартість за роками

en: 7-day Cash Flow Forecast
uk: 7-денний прогноз грошової активності

en: Net Worth Graph
uk: Графік залишкової вартості

en: Account Balances by Institution
uk: Баланси рахунків за установами

en: Account Balances by Type
uk: Баланси рахунків за типом

en: Transactions by Account
uk: Операції за рахунками

en: Transactions by Category
uk: Операції за категоріями

en: Transactions by Payee
uk: Операції за отримувачами

en: Transactions by Tag
uk: Операції за мітками

en: Transactions by Month
uk: Операції за місяцями

en: Transactions by Week
uk: Операції за тижнями

en: Loan Transactions
uk: Кредитні операції

en: Transactions by Reconciliation Status
uk: Операції за станом узгодження

en: Cash Flow
uk: Грошова активність

en: Cash Flow Transactions This Month
uk: Операції грошової активності цього місяця

en: Investments
uk: Інвестиції

en: Investment Transactions
uk: Операції з інвестування

en: Investment Holdings by Account
uk: Інвестиційні вклади за рахунками

en: Investment Holdings by Type
uk: Інвестиційні вклади за типами

en: Investment Performance by Account
uk: Ефективність інвестицій за рахунками

en: Investment Performance by Type
uk: Ефективність інвестицій за типами

en: Investment Capital Gains by Account
uk: Інвестиційні збільшення капіталу за рахунками

en: Investment Capital Gains by Type
uk: Інвестиційні збільшення капіталу за типами

en: Investment Holdings Pie
uk: Кругова діаграма інвестиційних вкладів

en: Investment Worth Graph
uk: Графік вартості інвестицій

en: Investment Price Graph
uk: Графік ціни інвестицій

en: Investment Moving Average Price Graph
uk: Графік рухомої середньої ціни інвестиції

en: Investment Moving Average
uk: Рухоме середнє інвестиції

en: Investment Moving Average vs Actual
uk: Рухоме середнє інвестиції/Поточна ціна

en: Taxes
uk: Податки

en: Tax Transactions by Category
uk: Податкові операції за категоріями

en: Tax Transactions by Payee
uk: Податкові операції за отримувачами

en: Tax Transactions by Category Last Fiscal Year
uk: Податкові операції за категоріями попереднього фіскального року

en: Tax Transactions by Payee Last Fiscal Year
uk: Податкові операції за отримувачами попереднього фіскального року

en: Budgeting
uk: Бюджетування

en: Budgeted vs. Actual This Year
uk: Бюджетовано/Фактично цього року

en: Budgeted vs. Actual This Year (YTM)
uk: Бюджетовано/Фактично цього року (YTM)

en: Monthly Budgeted vs. Actual
uk: Щомісячно бюджетовано/фактично

en: Yearly Budgeted vs. Actual
uk: Щорічно бюджетовано/фактично

en: Monthly Budget
uk: Місячний бюджет

en: Yearly Budget
uk: Річний бюджет

en: Yearly Budgeted vs Actual Graph
uk: Графік Річне бюджетування/Поточне

en: Forecast By Month
uk: Прогноз за місяцями

en: Forecast Next Quarter
uk: Прогноз на наступний квартал

en: Income and Expenses Forecast This Year
uk: Прогноз прибутків і витрат цього року

en: Net Worth Forecast Graph
uk: Графік прогнозу залишкової вартості

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, NewGeneralInfoWizardPage) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, CheckingStartWizardPage)
en: General Information
uk: Загальна інформація

en: Schedule Information
uk: Відомості щодо розкладу

en: Schedule Summary Information
uk: Резюме відомостей щодо розкладу

en: Account Information
uk: Інформація про рахунок

en: Loan Information
uk: Відомості щодо кредиту

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonConfigure)
en: Configure this report
uk: Налаштувати цей звіт

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonNew)
en: Create a new report based on this one
uk: Створити новий звіт на основі поточного

[ctx: @action create new report]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonNew)
en: New
uk: Створити

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonCopy)
en: Copy this report to the clipboard
uk: Копіювати цей звіт до буфера обміну даними

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonCopy)
en: Copy
uk: Копіювати

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonExport)
en: Export this report as an HTML or CSV file
uk: Експортувати цей звіт як файл HTML або CSV

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonDelete)
en: Permanently delete this report
uk: Остаточно вилучити цей звіт

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonClose)
en: Close this window
uk: Закрити це вікно

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, closeButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonClose)
en: Close
uk: Закрити

en: Net Worth Forecast
uk: Прогноз залишкової вартості

en: You have no budgets to display.
uk: У вас немає бюджетів для показу.

en: Current Month Summary
uk: Резюме поточного місяця

en: Budgeted
uk: Бюджетовано

en: Actual
uk: Поточна

en: Difference
uk: Різниця

en: Budget Overruns
uk: Перевищення бюджету

en: No Budget Categories have been overrun
uk: Жодну з бюджетних категорій не було перевищено

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ReportsViewSettings)
en: Report Settings
uk: Параметри звіту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Maximum number of legend items to display
uk: Максимальна кількість пунктів умовних позначень

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_MaximumLegendItems)
en: maximum number of items in diagram legends
uk: максимальна кількість пунктів в умовних позначеннях діаграм

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Charts line width
uk: Товщина ліній діаграм

note: i18n: ectx: label, entry (LineWidth), group (Chart Settings) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_LineWidth)
en: Line width for diagrams, in pixels
uk: Товщина ліній діаграм у пікселях

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Charts palette
uk: Палітра діаграм

[ctx: @item KDChart color palette]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ChartsPalette)
en: Default
uk: Типова

[ctx: @item KDChart color palette]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ChartsPalette)
en: Rainbow
uk: Веселка

[ctx: @item KDChart color palette]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_ChartsPalette)
en: Subdued
uk: Тьмяна

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Default CSS file
uk: Типовий файл CSS

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_CssFileDefault)
en: default style sheet
uk: типова таблиця стилів

note: i18n: ectx: property (filter), widget (KUrlRequester, kcfg_CssFileDefault)
en: *.css|CSS files
    *|All files (*)
uk: *.css|файли CSS
    *|усі файли (*)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ReportTabPerformance) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ReportTabCapitalGain) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ReportTabGeneral)
en: Report Tab
uk: Вкладка звіту

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, ReportTabPerformance) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, ReportTabCapitalGain) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, ReportTabGeneral)
en: <p>On this tab, you set the basic properties of this report.</p>
uk: <p>За допомогою цієї вкладки можна вказати основні властивості поточного звіту.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSettlementPeriod)
en: Settlement period
uk: Період розрахунку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTermsSeparator)
en: Terms separator
uk: Роздільник термінів

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KMyMoneyDateInput, m_termSeparator)
en: Before this date investments are counted as long-term investments.
uk: До цієї дати вкладення вважаються довгостроковими.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Show short-term and long-term capital gains
uk: Показувати короткострокові і довгострокові збільшення капіталу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblinvestmentSum)
en: Sum investments
uk: Сумарні інвестиції

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_settlementPeriod)
en: Time in days between the settlement date and the transaction date.
uk: Час у днях між датою розрахунку і датою переказу.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblHideTotals) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkHideTotals)
en: Hide Totals
uk: Приховати «Разом»

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ReportTabChart) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ReportTabRange)
en: Chart Tab
uk: Вкладка діаграми

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, ReportTabChart) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, ReportTabRange)
en: <p>On this tab, you configure the chart drawn for this report.</p>
uk: <p>За допомогою цієї вкладки ви можете налаштувати спосіб малювання діаграми для цього звіту.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: <p>Select what form you would like the chart to be drawn as.</p>
uk: <p>Виберіть форму, у якій має бути намальовано діаграму.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Chart Type
uk: Тип діаграми

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Chart Palette
uk: Палітра діаграм

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkValues)
en: <p>Select this option to draw the numeric values for data points next to their plot location.</p>
uk: <p>Позначте цей пункт, якщо бажаєте, щоб програма малювала числові значення точок даних поряд з їхнім розташуванням на графіку.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkValues)
en: Draw values on chart
uk: Малювати на діаграмі числа

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkShowChart)
en: <p>Select this option to cause the report to be shown as a chart when you first open the report.  Otherwise, it will come up as a text report.</p>
uk: <p>Позначте цей пункт, щоб програма під час відкриття звіту показала його як діаграму. Інакше буде показано текстовий звіт.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkShowChart)
en: Show as chart by default
uk: Показувати як типову діаграму

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkCHGridLines)
en: <p>Select this option to show horizontal and vertical grid lines on the chart.</p>
uk: <p>Позначте цей пункт, якщо бажаєте, щоб програма малювала горизонтальні і вертикальні лінії сітки на діаграмі.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_logYaxis)
en: Logarithmic vertical axis
uk: Логарифмічна вертикальна вісь

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_negExpenses)
en: Plot expenses downwards
uk: Відкладати витрати вниз

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel6)
en: <p>Select what width should be used to draw the line on the chart</p>
uk: <p>Вкажіть товщину лінії, яку слід використати для малювання діаграми.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Line width
uk: Товщина лінії

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Report Name
uk: Назва звіту

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_editName)
en: <p>Choose a name for this report.</p>
uk: <p>Виберіть назву цього звіту.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_editComment)
en: <p>Enter a comment to help you remember the details of this report.</p>
uk: <p>Введіть коментар, який допоможе згадати вам призначення цього звіту.</p>

[ctx: Convert 'em!!]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkCurrency)
en: <p>Select this option to convert all values in the report to your base currency.</p><p>Leave it unchecked if you would like to see values in their original currency.</p><p>If currencies are not converted, then subtotals will not be shown.</p>
uk: <p>Позначте цей пункт, щоб наказати програмі перетворити всі суми у звіті у значення, обчислені у базовій грошовій одиниці.</p><p>Не позначайте пункт, якщо бажаєте бачити суми у початкових валютах.</p><p>Якщо програмі не вдасться перетворити певні значення, вона їх просто не показуватиме.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkCurrency)
en: Convert values to base currency
uk: Перетворити на суми у базовій валюті

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkFavorite)
en: <p>Select this option to notate this report as one of your favorites.</p><p>All your favorite reports are grouped in one place on the report list for easy access.</p>
uk: <p>Позначте цей пункт, щоб зробити цей звіт одним з ваших улюблених.</p><p>Для спрощення доступу всі улюблені звіти буде зібрано у одному з пунктів списку звітів.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkFavorite)
en: Mark as a favorite report
uk: Позначити як улюблений звіт

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_skipZero)
en: 
                  <p>
                  This option is for investments reports only which
                  show prices instead of balances as all other reports do.
                  </p>
                  <p>
                  Select this option to include prices only if there is an actual price for the date.
                  If not, 0 will be shown. In the graph, the value will be skipped.
                  </p>
                  <p>
                  If this option is off the last existing price is shown for a period, if
                  it is on, in a table the value is '0' shown and in a chart a linear
                  interpolation for the missing values will be performed.
                  <br>Example:
                  <br>There are prices for January and March, but there is no price for
                  February.
                  <ul>
                  <li><b>OFF</b>: shows the price for February as the last price of
                  January
                  <li><b>ON</b>: in a table the value is '0', in a chart a linear
                  interpolation for the February-price will be performed
                  (so it makes a kind of average-value using the January- and the
                  March-price in the chart)
                  </ul>
                  </p>
uk: 
                  <p>
                  Цей пункт призначено для звітів з інвестування, лише у цих звітах
                  буде показано ціни замість балансових сум, як це робиться у інших звітах.
                  </p>
                  <p>
                  Цей пункт слід позначати для включення цін, лише якщо відома точна ціна на вказану дату.
                  Якщо такої ціни не буде визначено, програма покаже 0. На графіку величину буде пропущено.
                  </p>
                  <p>
                  Якщо пункт позначено не буде, буде використано останню відому ціну за період часу, якщо пункт
                  буде позначено, у таблиці ви побачите пункт «0», а на діаграмі буде показано
                  лінійну інтерполяцію даних, яких не вистачає.
                  <br>Приклад:
                  <br>Відомі ціни за січень і березень, але невідома ціна за
                  лютий.
                  <ul>
                  <li><b>НЕ ПОЗНАЧЕНО</b>: для ціни за лютий буде використано останню ціну
                  за січень.
                  <li><b>ПОЗНАЧЕНО</b>: у таблиці буде показано значення «0», на діаграмі
                  буде показано лінійну інтерполяцію ціни за лютий
                  (середнє значення на основі даних цін за січень та березень
                  на діаграмі)
                  </ul>
                  </p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_skipZero)
en: Skip value if price is zero
uk: Пропустити значення, якщо ціна нульова

[ctx: type of graphic chart]
en: Line
uk: Лінійна

[ctx: type of graphic chart]
en: Bar
uk: Стовпцями

[ctx: type of graphic chart]
en: Stacked Bar
uk: Стосами

[ctx: type of graphic chart]
en: Pie
uk: Кругова

[ctx: type of graphic chart]
en: Ring
uk: Кільцева

[ctx: type of graphic palette]
en: Use application setting
uk: Параметри програми

[ctx: type of graphic palette]
en: Default
uk: Типова

[ctx: type of graphic palette]
en: Rainbow
uk: Веселка

[ctx: type of graphic palette]
en: Subdued
uk: Тьмяна

en: Show circular grid lines
uk: Показувати тангенційні лінії сітки

en: Show sagittal grid lines
uk: Показувати радіальні лінії сітки

en: Show horizontal grid lines
uk: Показувати горизонтальні лінії сітки

en: Show vertical grid lines
uk: Показувати вертикальні лінії сітки

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, dateRangeBox)
en: Date range
uk: Діапазон дат

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Ticks
uk: Позначки

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_comboColumns)
en: <p>Choose how large of a time period each column should encompass</p>
uk: <p>Виберіть період часу, який має охоплювати кожен зі стовпчиків.</p>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, dataRangeBox)
en: Data range
uk: Діапазон даних

[ctx: From (Data)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDataRangeStart)
en: From
uk: Від

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDataMajorTick)
en: Major tick length
uk: Довжина основних позначок

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_dataLock)
en: Automatic
uk: Автоматично

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_dataLock)
en: User defined
uk: Визначене користувачем

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDataMinorTick)
en: Minor tick length
uk: Довжина додаткових позначок

[ctx: To (Data)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDataRangeEnd)
en: To
uk: До

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblLabelsPrecision)
en: Labels precision
uk: Точність міток

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ReportTabRowColPivot) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ReportTabRowColQuery)
en: Rows/Columns Tab
uk: Вкладка рядків/стовпчиків

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, ReportTabRowColPivot) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, ReportTabRowColQuery)
en: <p>On this tab, you configure how you would like the rows and columns to be selected and organized.</p>
uk: <p>За допомогою цієї вкладки ви зможете налаштувати бажаний вибір і впорядкування рядків і стовпчиків.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_comboRows) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_comboDetail)
en: <p>Choose what kind of accounts to display as the rows of this report.</p>
uk: <p>Виберіть типи рахунків, які слід показувати у рядках цього звіту.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_rowsLabel)
en: Rows
uk: Рядки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkTotalColumn)
en: Show totals column
uk: Показувати стовпчик «Разом»

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_movingAverageLabel)
en: Average days
uk: Осереднення за днями

[ctx: @item all accounts]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboDetail)
en: All
uk: Всі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkTotalRow)
en: Show totals row
uk: Показувати рядок «Разом»

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkScheduled)
en: Include scheduled transactions
uk: Включити заплановані операції

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkTransfers)
en: Include transfers
uk: Включити трансферти

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkUnused)
en: Include unused accounts/categories
uk: Включити незадіяні рахунки/категорії

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Organize by:
uk: Впорядкувати за:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_comboOrganizeBy)
en: <p>Choose how to group the transactions in this report</p>
uk: <p>Виберіть спосіб групування операцій у цьому звіті</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, buttonGroupBox1)
en: <p>Choose which columns should be shown in the report.</p><p>The date and transaction amount are always shown.</p>
uk: <p>Виберіть назви стовпчиків, вміст яких буде показано у звіті.</p><p>Програма завжди показуватиме дату і суму операції.</p>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupBox1)
en: Show Columns
uk: Показати стовпчики

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkMemo)
en: <p>Select this option to show the Memo column</p>
uk: <p>Позначте цей пункт, щоб програма показувала стовпчик «Нотатки»</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkShares)
en: <p>Select this option to show the Shares column for investments</p>
uk: <p>Позначте цей пункт, щоб програма показувала стовпчик «Акції» для інвестицій</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkPrice)
en: <p>Select this option to show the Price column for investments</p>
uk: <p>Позначте цей пункт, щоб програма показувала стовпчик «Ціна» для інвестицій</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkReconciled)
en: <p>Select this option to show the Reconciled column</p>
uk: <p>Позначте цей пункт, щоб програма показувала стовпчик «Узгоджено»</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkAccount)
en: <p>Select this option to show the Account column</p>
uk: <p>Позначте цей пункт, щоб програма показувала стовпчик «Рахунок»</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkNumber)
en: <p>Select this option to show the Number column</p>
uk: <p>Позначте цей пункт, щоб програма показувала стовпчик «Номер»</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkTag)
en: <p>Select this option to show the Tag column</p>
uk: <p>Позначте цей пункт, щоб програма показувала стовпчик «Мітка»</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkPayee)
en: <p>Select this option to show the Payee column</p>
uk: <p>Позначте цей пункт, щоб програма показувала стовпчик «Отримувач»</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkCategory)
en: <p>Select this option to show the Category column</p>
uk: <p>Позначте цей пункт, щоб програма показувала стовпчик «Категорія»</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkAction)
en: <p>Select this option to show the Action column</p>
uk: <p>Позначте цей пункт, щоб програма показувала стовпчик «Дія»</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkBalance)
en: <p>Select this option to show the Running balance column</p>
uk: <p>Позначте цей пункт, щоб програма показувала стовпчик «Поточний баланс»</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkLoans)
en: Include only Loan accounts
uk: Включити лише кредитні рахунки

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkInvestments) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkTax)
en: <p>Check this box to include only those categories which have been marked to "Include on Tax Reports"</p>
uk: <p>Позначте цей пункт, щоб включати лише ті категорії, які було позначено як «Включати у звіти щодо податків».</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkInvestments)
en: Include only Investment accounts
uk: Включити лише рахунки інвестування

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkHideSplitDetails)
en: Do not display the individual transactions that make up a split transaction
uk: Не показувати дані окремих операцій, з яких складається дроблена операція

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkHideSplitDetails)
en: Hide Split Transaction Details
uk: Сховати дані дроблених операцій

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkTax)
en: Include only Tax categories
uk: Включити лише категорії податків

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkHideTransactions)
en: Do not display the transactions, leaving only totals displayed.
uk: Не показувати операції, показувати лише загальні суми.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkHideTransactions)
en: Hide Transactions
uk: Приховати операції

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Backend
uk: Сервер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: History
uk: Журнал

en: Loading Woob backend...
uk: Завантаження модуля Woob…

en: Getting list of backends.
uk: Отримуємо список модулів обробки.

en: Connecting to bank...
uk: Встановлення зв'язку з банком…

en: Getting list of accounts from your bank.
uk: Отримуємо список рахунків з банку.

en: No backends available.
    Add one using woob config-qt.
uk: Немає доступних модулів.
    Додайте хоч один за допомогою woob-config-qt.

en: No accounts available.
    Check your backend configuration in woob config-qt.
uk: Немає доступних рахунків.
    Перевірте, чи правильно налаштовано модуль у woob config-qt.

en: Incorrect password.
uk: Помилковий пароль.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, pageBackends)
en: Select Backend
uk: Виберіть модуль обробки

note: i18n: ectx: property (subTitle), widget (QWizardPage, pageBackends)
en: Please select a backend from the list below...
uk: Будь ласка, виберіть модуль обробки з наведеного нижче списку…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, backendsList)
en: Module
uk: Модуль

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addBackendButton)
en: Select a backend
uk: Вибрати модуль обробки

note: i18n: ectx: property (subTitle), widget (QWizardPage, pageAccounts)
en: Select what <b>online</b> account you want to map to the <b>application</b> account...
uk: Будь ласка, виберіть <b>інтернет-рахунок</b>, з яким слід пов'язати запис рахунку у <b>програмі</b>…

en: Woob plugin failed to fully initialize, most likely due to a missing or a misconfigured Python environment. Please refer to the manual on how to fix it.
uk: Не вдалося повністю ініціалізувати додаток Woob, найімовірніше через те, що немає середовища Python або середовище Python налаштовано із помилками. Будь ласка, зверніться до підручника, щоб дізнатися про те, як це виправити.

en: Woob plugin failed to fully initialize, most likely due to a missing or a misconfigured Woob Python module. Please refer to the manual on how to fix it.
uk: Не вдалося повністю ініціалізувати додаток Woob, найімовірніше через те, що немає модуля Woob Python або цей модуль налаштовано із помилками. Будь ласка, зверніться до підручника, щоб дізнатися про те, як це виправити.

en: Woob configuration
uk: Налаштування Woob

en: Retrieving transactions...
uk: Отримуємо дані операцій…

en: GPG installation not found or not working properly.
uk: Встановлений комплект програм GPG не знайдено, або цей комплект працює неправильно.

en: No GPG secret keys found, please run gpg[2] --gen-key or import keys into gpg
uk: Не знайдено закритих ключів GPG, будь ласка, запустіть gpg[2] --gen-key або імпортуйте ключі до gpg

en: <p>You have turned on the GPG encryption support. This means, that new files will be stored encrypted.</p><p>Existing files will not be encrypted automatically.  To achieve encryption of existing files, please use the <b>File/Save as...</b> feature and store the file under a different name.<br/>Once confident with the result, feel free to delete the old file and rename the encrypted one to the old name.</p>
uk: <p>Ви увімкнули підтримку шифрування GPG. Це означає, що новостворені файли буде збережено зашифрованими.</p><p>Існуючі файли не буде автоматично зашифровано. Щоб застосувати шифрування і до існуючих файлів, будь ласка, скористайтеся пунктом меню <b>Файл/Зберегти як…</b> і збережіть файли під іншою назвою.<br/>Після завершення цих дій ви можете вилучити застарілий файлі і змінити назву зашифрованого файла на попередню.</p>

en: GPG encryption activated
uk: Задіяно шифрування GPG

en: No encryption
uk: Без шифрування

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KGpgKeySelectionDlg)
en: Select additional keys
uk: Виберіть додаткові ключі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: You have configured KMyMoney to save your data secured with GPG. Please choose the key you want to use for encryption of your data.
uk: Ви налаштували KMyMoney зберігати ваші дані із захистом з використанням GPG. Будь ласка, виберіть ключ, яким ви хочете користуватися для шифрування ваших даних.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Add additional keys here
uk: Тут можна вказати додаткові ключі

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KEditListWidget, m_listWidget)
en: Enter the id of the key you want to use for data encryption. This can either be an e-mail address or the hexadecimal key id. In case of the key id, do not forget the leading 0x.
uk: Введіть ідентифікатор ключа, який програма має використовувати для шифрування даних. Цим ключем може бути адреса електронної пошти або шістнадцятковий ідентифікатор ключа. У останньому випадку не забудьте про те, що до ключа слід додати префікс 0x.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ledLabel)
en: Keys for all of the above user ids found
uk: Знайдено ключі для всіх наведених вище ідентифікаторів користувачів

en:  (Brokerage)
uk:  (Куртаж)

en: Loading securities...
uk: Завантаження даних цінних паперів…

en: Loading currencies...
uk: Завантаження даних щодо валют…

en: Loading reports...
uk: Завантаження звітів…

en: Loading cost center...
uk: Завантажуємо обліковий відділ…

en: Unknown XML tag %1 found in line %2
uk: У рядку %2 знайдено невідомий теґ XML — %1

en: Exception while creating a %1 element: %2
uk: Під час створення елемента %1 сталося виключення: %2

en: Loading file information...
uk: Завантаження даних файла…

en: Loading user information...
uk: Завантаження відомостей про користувача…

en: Saving accounts...
uk: Збереження рахунків…

en: Saving transactions...
uk: Збереження операцій…

en: Saving reports...
uk: Збереження звітів…

en: Saving budgets...
uk: Зберігання бюджетів…

en: Saving online banking orders...
uk: Зберігаємо замовлення інтернет-банкінґу…

en: Saving costcenters...
uk: Зберігаємо облікові відділи…

en: XML storage
uk: Сховище XML

en: Save As
uk: Зберегти як

[ctx: KMyMoney (Filefilter)]
en: KMyMoney files
uk: Файли KMyMoney

[ctx: Anonymous (Filefilter)]
en: Anonymous files
uk: Анонімні файли

[ctx: XML (Filefilter)]
en: XML files
uk: Файли XML

[ctx: All files (Filefilter)]
en: All files
uk: Всі файли

en: KMyMoney files (*.kmy *.xml)
uk: файли KMyMoney (*.kmy *.xml)

en: GPG does not seem to be installed on your system. Please make sure that GPG can be found using the standard search path. This time, encryption is disabled.
uk: Здається, у вашій системі е встановлено GPG. Будь ласка, переконайтеся, що виконуваний файл GPG встановлено у одному з каталогів, описаних у змінній PATH. Під час поточного запуску шифрування буде вимкнено.

en: GPG not found
uk: Не знайдено GPG

en: <p>You have selected to encrypt your data also with the KMyMoney recover key, but the key with id</p><p><center><b>%1</b></center></p><p>has not been found in your keyring at this time. Please make sure to import this key into your keyring. You can find it on the <a href="https://kmymoney.org/">KMyMoney web-site</a>. This time your data will not be encrypted with the KMyMoney recover key.</p>
uk: <p>Ви наказали програмі зашифрувати ваші дані також і за допомогою ключа відновлення KMyMoney, але ключа з ідентифікатором</p><p><center><b>%1</b></center></p><p>не було знайдено у вашому сховищі ключів. Будь ласка, не забувайте, що слід імпортувати цей ключ до сховища ключів. Ключ можна знайти на <a href="https://kmymoney.org/">вебсайті KMyMoney</a>. Цього разу ваші дані не буде зашифровано за допомогою ключа відновлення KMyMoney.</p>

en: GPG Key not found
uk: Не знайдено ключа GPG

en: <p>You have specified to encrypt your data for the user-id</p><p><center><b>%1</b>.</center></p><p>Unfortunately, a valid key for this user-id was not found in your keyring. Please make sure to import a valid key for this user-id. This time, encryption is disabled.</p>
uk: <p>Ви наказали програмі зашифрувати ваші дані для ідентифікатора користувача</p><p><center><b>%1</b>.</center></p><p>На жаль, у вашому сховищі ключів не було знайдено коректного ключа для відповідного користувача. Будь ласка, не забувайте, що слід імпортувати чинний ключ для цього ідентифікатора користувача. Цього разу шифрування виконано не буде.</p>

en: <p>You have configured to save your data in encrypted form using GPG. Make sure you understand that you might lose all your data if you encrypt it, but cannot decrypt it later on. If unsure, answer <b>No</b>.</p>
uk: <p>Ви налаштували програму на збереження ваших даних у зашифрованій формі з використанням GPG. Не забувайте, що ви можете втратити всі ваші дані, якщо збережете їх зашифрованими, а потім не зможете розшифрувати! Якщо ви не впевнені у своїх діях, натисніть кнопку <b>Ні</b>.</p>

en: Store GPG encrypted
uk: Зберегти зашифрованим GPG

en: You have configured KMyMoney to use GPG to protect your data and to encrypt your data also with the KMyMoney recover key. This key is about to expire in %1 day. Please update the key from a keyserver using your GPG frontend (e.g. KGPG). | You have configured KMyMoney to use GPG to protect your data and to encrypt your data also with the KMyMoney recover key. This key is about to expire in %1 days. Please update the key from a keyserver using your GPG frontend (e.g. KGPG).
uk[0]: Ви налаштували KMyMoney на використання GPG для захисту та шифрування ваших даних за допомогою ключа відновлення KMyMoney. Строк дії цього ключа завершиться за %1 день. Будь ласка, оновіть ключ з сервера ключів за допомогою якоїсь з оболонок для роботи з GPG (наприклад KGPG).
uk[1]: Ви налаштували KMyMoney на використання GPG для захисту та шифрування ваших даних за допомогою ключа відновлення KMyMoney. Строк дії цього ключа завершиться за %1 дні. Будь ласка, оновіть ключ з сервера ключів за допомогою якоїсь з оболонок для роботи з GPG (наприклад KGPG).
uk[2]: Ви налаштували KMyMoney на використання GPG для захисту та шифрування ваших даних за допомогою ключа відновлення KMyMoney. Строк дії цього ключа завершиться за %1 днів. Будь ласка, оновіть ключ з сервера ключів за допомогою якоїсь з оболонок для роботи з GPG (наприклад KGPG).
uk[3]: Ви налаштували KMyMoney на використання GPG для захисту та шифрування ваших даних за допомогою ключа відновлення KMyMoney. Строк дії цього ключа завершиться взавтра. Будь ласка, оновіть ключ з сервера ключів за допомогою якоїсь з оболонок для роботи з GPG (наприклад KGPG).

en: Recover key expires soon
uk: Невдовзі завершується строк дії ключа відновлення

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, XMLStorageSettings)
en: GPG encryption settings
uk: Параметри шифрування GPG

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, XMLStorageSettings)
en: This page allows you to set the parameters for encrypted file storage of your <b>KMyMoney</b> data based on <b>GPG</b>.<p>
    Access to the settings is disabled if <b>GPG</b> could not be detected on your system. In this case, please make sure that <b>GPG</b> is working properly for the current user.<p>
    The <i>additional recovery encryption</i> is only accessible, if the necessary key for <b>kmymoney-recover@users.sourceforge.net</b> with id 0x8AFDDC8E is found in your keyring.
uk: За допомогою цієї сторінки ви можете вказати параметри шифрованого зберігання ваших даних <b>KMyMoney</b> за допомогою <b>GPG</b>.<p>
    Доступ до параметрів буде вимкнено, якщо програмі не вдасться виявити <b>GPG</b> у вашій системі. У такому випадку, будь ласка, переконайтеся, що програми <b>GPG</b> здатні працювати належним чином для поточного користувача.<p>
    <i>Додаткове відновлювальне шифрування</i> буде доступним, лише якщо у вашому сховищі є потрібний ключ для <b>kmymoney-recover@users.sourceforge.net</b> з ідентифікатором 0x8AFDDC8E.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_WriteDataEncrypted)
en: Use GPG encryption
uk: Використовувати шифрування GPG

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Your key
uk: Ваш ключ

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_masterKeyCombo)
en: This combo box lists all the secret keys you have in your keyring. Select the one you want to use for encryption when saving to a file.
uk: У цьому спадному списку містяться всі закриті ключі з вашого сховища ключів. Виберіть з них той, яким ви бажаєте скористатися для шифрування збереженого файла.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (KEditListWidget, kcfg_GpgRecipientList)
en: Additional keys
uk: Додаткові ключі

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KEditListWidget, kcfg_GpgRecipientList)
en: Enter the id of the key you want to use for data encryption. This can either be an e-mail address or the hexadecimal key id. In case of the key id do not forget the leading 0x.
uk: Введіть ідентифікатор ключа, який програма має використовувати для шифрування даних. Цим ключем може бути адреса електронної пошти або шістнадцятковий ідентифікатор ключа. У останньому випадку не забудьте про те, що до ключа слід додати префікс 0x.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLed, m_userKeysFound)
en: This symbol denotes, if the key for the given user id has been found in your keyring. It is green when found, dark otherwise.
uk: Цей символ позначає, чи було знайдено у вашому сховищі ключів ключ для користувача з вказаним ідентифікатором користувача. Якщо було знайдено, символ буде зеленим, якщо ні — сірим.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLed, m_recoverKeyFound)
en: This symbol denotes, if the KMyMoney recovery key has been found in your keyring. It is green when found, dark otherwise.
uk: Цей символ позначає, чи було знайдено у вашому сховищі ключів ключ відновлення KMyMoney. Якщо було знайдено, символ буде зеленим, якщо ні — сірим.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Recover Key available in keyring
uk: У сховищі ключів є ключ відновлення

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_EncryptRecover)
en: You can specify to encrypt the data also with the KMyMoney recover key. Only the core KMyMoney developers are in possession of the respective private key required to read back such encrypted data.<p>
    
    This mechanism is provided for the case that you have lost your key and cannot access your data anymore. With this option activated, the KMyMoney developers can decrypt the data and supply you with it in a readable form. Please be prepared, that you have to answer a few detailed questions about the contents of your data before we will send it out.
uk: Ви можете наказати програмі шифрувати ваші дані ще і ключем відновлення KMyMoney. Лише основні розробники KMyMoney мають доступ до відповідного закритого ключа, потрібного для розшифрування таких зашифрованих даних.<p>
    
    Цей механізм було створено для вирішення проблем, пов'язаних з втратою вами ключа і відсутністю доступу до даних. Якщо ви позначите цей пункт, розробники KMyMoney зможуть розшифрувати дані і надіслати їх вам у придатній до читання формі. Будь ласка, будьте готові відповісти на декілька питань щодо вмісту ваших даних перед тим, як вам буде надіслано розшифровані дані.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EncryptRecover)
en: Also encrypt with KMyMoney's recover key
uk: Крім того, зашифрувати ключем відновлення KMyMoney

note: i18n: ectx: label, entry (AlwaysShowNrField), group (General Options)
en: Always show a No. field in transaction form
uk: Завжди показувати поле № у формі операції

note: i18n: ectx: label, entry (AutoFillTransaction), group (General Options)
en: Auto fill with previous transaction data
uk: Автоматично заповнити даними попередньої операції

note: i18n: ectx: label, entry (AutoFillDifference), group (General Options)
en: Treat two transactions as identical, if amount differs by less than
uk: Вважати дві операції ідентичними, якщо суми відрізняються менше, ніж на

note: i18n: ectx: label, entry (AutoFillUseMemos), group (General Options)
en: When auto fill with previous transaction data use the memos
uk: Автоматично заповнити даними попередньої операції за допомогою нотаток

note: i18n: ectx: label, entry (AutoSaveFile), group (General Options)
en: Autosave file periodically
uk: Регулярно зберігати файл

note: i18n: ectx: label, entry (AutoReconciliation), group (General Options)
en: Automatically find which transactions match the given reconciliation data
uk: Автоматично визначити, які записи операцій відповідають вказаним даним для узгодження

note: i18n: ectx: label, entry (AutoBackupCopies), group (General Options)
en: Number of backup files to keep
uk: Кількість файлів резервних копій

note: i18n: ectx: label, entry (AutoSavePeriod), group (General Options)
en: Autosave interval in minutes
uk: Інтервал автозбереження у хвилинах

note: i18n: ectx: label, entry (AutoSaveOnClose), group (General Options)
en: Autosave file upon close
uk: Автоматично зберігати файл під час завершення роботи

note: i18n: ectx: label, entry (CheckSchedule), group (General Options)
en: Check schedules upon startup
uk: Перевіряти розклади під час запуску

note: i18n: ectx: label, entry (ExternalCalculator), group (General Options)
en: Name of external calculator program
uk: Назва зовнішньої програми обчислення

note: i18n: ectx: label, entry (HolidayRegion), group (General Options)
en: Name of region used for non-processing days
uk: Назва регіону, яку буде використано для визначення неробочих днів

note: i18n: ectx: label, entry (EnterMovesBetweenFields), group (General Options)
en: Using the Enter key moves between the fields
uk: Використовувати клавішу Enter для пересування між полями

note: i18n: ectx: label, entry (StartLastViewSelected), group (General Options)
en: Start with last selected view or homepage
uk: Запускати з попереднім переглядом або домашньою сторінкою

note: i18n: ectx: label, entry (LastViewSelected), group (General Options)
en: The last selected view
uk: Останній вибраний перегляд

note: i18n: ectx: label, entry (WriteDataEncrypted), group (General Options)
en: Use GPG to encrypt data file
uk: Використовувати GPG для шифрування файла даних

note: i18n: ectx: label, entry (EncryptRecover), group (General Options)
en: Also encrypt against recover key
uk: Крім того, шифрувати ключем відновлення

note: i18n: ectx: label, entry (GpgRecipient), group (General Options)
en: GPG User ID (deprecated)
uk: Ідентифікатор користувача GPG (застаріле)

note: i18n: ectx: label, entry (GpgRecipientList), group (General Options)
en: GPG User ID
uk: Ідентифікатор користувача GPG

note: i18n: ectx: label, entry (ExpertMode), group (General Options)
en: Run in expert (accountant) mode
uk: Запустити у експертному (бухгалтерському) режимі

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSplash), group (General Options)
en: Show splash screen during startup
uk: Показувати вітальне вікно під час запуску

note: i18n: ectx: label, entry (syncLedgerInvestment), group (General Options)
en: Synchronize account in ledger and investment view
uk: Синхронізувати рахунок у обліковій книзі і перегляді інвестування

note: i18n: ectx: label, entry (viewType), group (General Options)
en: The type of the KMyMoney view
uk: Тип панелі перегляду KMyMoney

note: i18n: ectx: label, entry (firstTimeRun), group (General Options)
en: First time switch to start new user wizard
uk: Початковий перемикач для запуску майстра нового користувача

note: i18n: ectx: label, entry (showTitleBar), group (General Options)
en: Show title bar on each view
uk: Показувати смужку заголовка у всіх переглядах

note: i18n: ectx: label, entry (stringMatchFromStart), group (General Options)
en: Match strings in auto-completion only from the first letter on. A substring behind the first letter is not found.
uk: Встановлюється відповідність під час автодоповнення лише за першою літерою. Підрядок за першою літерою не знайдено.

note: i18n: ectx: label, entry (stdTransactionFormTabOrder), group (General Options)
en: Tab order of edit widgets in transaction form
uk: Порядок переходу між віджетами редагування у формі операцій

note: i18n: ectx: label, entry (stdTransactionRegisterTabOrder), group (General Options)
en: Tab order of edit widgets in register
uk: Порядок переходу між віджетами редагування у списку

note: i18n: ectx: label, entry (ItemList), group (Homepage Options)
en: Order of items on homepage
uk: Порядок записів на домашній сторінці

note: i18n: ectx: label, entry (ZoomFactor), group (Homepage Options)
en: Zoom factor used for home view HTML page
uk: Коефіцієнт масштабування для перегляду HTML-сторінки

note: i18n: ectx: label, entry (RememberZoomFactor), group (Homepage Options)
en: Remember (manually adjusted) zoom factor in home view on program end.
uk: Запам'ятати вказаний вручну масштаб у перегляді домівки при виході з програми.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowLimitInfo), group (Homepage Options)
en: Show account limit information on the Homepage
uk: Показувати відомості щодо обмежень рахунку на домашній сторінці

note: i18n: ectx: label, entry (ShowBalanceStatusOfOnlineAccounts), group (Homepage Options)
en: Show balance status on the Homepage for accounts where data imports include balance information.
uk: Показувати стан балансу на домашній сторінці для рахунків, де імпортовані дані включають дані щодо балансу.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowCountOfUnmarkedTransactions), group (Homepage Options)
en: Show number of not marked transactions per account on the Homepage [!M]
uk: Показувати кількість непозначених операцій на рахунок на домашній сторінці [!M]

note: i18n: ectx: label, entry (ShowCountOfClearedTransactions), group (Homepage Options)
en: Show number of cleared transactions per account on the Homepage [C]
uk: Показувати кількість звірених операцій на рахунок на домашній сторінці [C]

note: i18n: ectx: label, entry (ShowCountOfNotReconciledTransactions), group (Homepage Options)
en: Show number of not reconciled (not marked + cleared) transactions per account on the Homepage [!R]
uk: Показувати кількість неузгоджених (непозначених та незвірених) операцій на рахунок на домашній сторінці [!R]

note: i18n: ectx: label, entry (ShowDateOfLastReconciliation), group (Homepage Options)
en: Show date of last reconciliation on the Homepage
uk: Показувати дату останнього узгодження на домашній сторінці

note: i18n: ectx: label, entry (HideZeroBalanceLiabilities), group (Homepage Options)
en: Hide zero balance liabilities on the Homepage
uk: Приховати пасиви із нульовим балансом на домашній сторінці

note: i18n: ectx: label, entry (useCustomColors), group (Color Options)
en: Use custom colors
uk: Нетипові кольори

note: i18n: ectx: label, entry (transactionImportedColor), group (Color Options)
en: Background color for imported transactions
uk: Колір тла імпортованих операцій

note: i18n: ectx: label, entry (transactionMatchedColor), group (Color Options)
en: Background color for matched transactions
uk: Колір тла відповідних операцій

note: i18n: ectx: label, entry (transactionErroneousColor), group (Color Options)
en: List color for erroneous transactions
uk: Колір помилкових операцій у списку

note: i18n: ectx: label, entry (missingConversionRateColor), group (Color Options)
en: List color for missing conversion rate
uk: Колір записів з відсутнім обмінним курсом

note: i18n: ectx: label, entry (groupMarkerColor), group (Color Options)
en: Background color for group marker
uk: Колір тла позначки групи

note: i18n: ectx: label, entry (fieldRequiredColor), group (Color Options)
en: Background color for required fields
uk: Колір тла обов'язкових полів

note: i18n: ectx: label, entry (ShowCategoriesInAccountsView), group (List Options)
en: Show categories in the accounts view
uk: Показувати категорії у списку рахунків

note: i18n: ectx: label, entry (HideZeroBalanceEquities), group (List Options)
en: Hide zero balance equities
uk: Приховати звичайні акції із нульовим балансом

note: i18n: ectx: label, entry (HideFinishedSchedules), group (List Options)
en: Hide finished schedules
uk: Сховати виконані розклади

note: i18n: ectx: label, entry (ShowPlannedScheduleDates), group (List Options)
en: Show schedules with planned date
uk: Показувати плани із запланованою датою

note: i18n: ectx: label, entry (ShowFancyMarker), group (List Options)
en: Show fancy group markers
uk: Показувати форматовані позначки груп

note: i18n: ectx: label, entry (ShowFiscalMarker), group (List Options)
en: Show fancy markers for previous and current fiscal year
uk: Показувати форматовані позначки для попереднього і поточного фіскальних років

note: i18n: ectx: label, entry (FiscalYearBegin), group (List Options)
en: Starting month of the fiscal year
uk: Початковий місяць фіскального року

note: i18n: ectx: label, entry (FiscalYearBeginDay), group (List Options)
en: Starting day of the fiscal year
uk: Початковий день фіскального року

note: i18n: ectx: label, entry (StartDate), group (List Options)
en: Start date
uk: Початкова дата

note: i18n: ectx: label, entry (logPath), group (List Options)
en: Log file path
uk: Шлях до файла журналу

note: i18n: ectx: label, entry (useSystemFont), group (List Options)
en: Use system font
uk: Використовувати системний шрифт

note: i18n: ectx: label, entry (sortNormalView), group (List Options) i18n: ectx: label, entry (sortReconcileView), group (List Options)
en: Sort order of register in normal view
uk: Тип впорядкування списку у звичайному перегляді

note: i18n: ectx: label, entry (sortSearchView), group (List Options)
en: Sort order of register in search dialog
uk: Тип впорядкування списку під час пошуку

note: i18n: ectx: label, entry (defaultReconciliationState), group (List Options)
en: Default reconciliation state for transactions entered during reconciliation
uk: Типовий стан узгодження для операцій, введених під час узгодження

note: i18n: ectx: label, entry (matchInterval), group (Import options)
en: Number of days (plus/minus) to search for matching transactions
uk: Діапазон днів (плюс/мінус) для пошуку відповідних операцій

note: i18n: ectx: label, entry (askForPayeeCategory), group (Import options)
en: During import, ask for a new payee's default category
uk: Під час імпортування запитувати про типову категорію нового отримувача

note: i18n: ectx: label, entry (qifCash), group (QIF Options)
en: additional names for cash account
uk: додаткові назви для готівкового рахунку

note: i18n: ectx: label, entry (qifBank), group (QIF Options)
en: additional names for checking account
uk: додаткові назви для чекового рахунку

note: i18n: ectx: label, entry (qifCreditCard), group (QIF Options)
en: additional names for credit card account
uk: додаткові назви для рахунку кредитної картки

note: i18n: ectx: label, entry (qifAsset), group (QIF Options)
en: additional names for asset account
uk: додаткові назви для рахунку активів

note: i18n: ectx: label, entry (qifOpeningBalance), group (QIF Options)
en: additional names for opening balance payee
uk: додаткові назви для отримувача початкового балансу

note: i18n: ectx: label, entry (qifInvoice), group (QIF Options)
en: additional names for invoice accounts
uk: додаткові назви для рахунків фактур

note: i18n: ectx: label, entry (showAccountsExpanded), group (Account View Settings)
en: Show accounts view expanded when loaded
uk: Показувати розгорнутий список рахунків після завантаження

note: i18n: ectx: label, entry (MaximumLegendItems), group (Chart Settings)
en: Maximum quantity of legend items to display on charts
uk: Максимальна кількість пунктів умовних позначень на діаграмах

note: i18n: ectx: label, entry (ChartsPalette), group (Chart Settings)
en: The palette used to render charts
uk: Палітра для показу діаграм

note: i18n: ectx: label, entry (CssFileDefault), group (Chart Settings)
en: Name of default CSS file
uk: Назва типового файла CSS

[ctx: @item:inlistbox transaction type]
en: Buy shares
uk: Купівля акцій

[ctx: @item:inlistbox transaction type]
en: Sell shares
uk: Продаж акцій

[ctx: @item:inlistbox transaction type]
en: Dividend
uk: Дивіденд

[ctx: @item:inlistbox transaction type]
en: Reinvest dividend
uk: Повторне інвестування дивідендів

[ctx: @item:inlistbox transaction type]
en: Yield
uk: Прибуток

[ctx: @item:inlistbox transaction type]
en: Add shares
uk: Додавання акцій

[ctx: @item:inlistbox transaction type]
en: Remove shares
uk: Вилучення акцій

[ctx: @item:inlistbox transaction type]
en: Split shares
uk: Поділ акцій

[ctx: @item:inlistbox transaction type]
en: Interest Income
uk: Дохід за відсотками

en: The posting date of the transaction.
uk: Дата проведення цієї операції за рахунками.

en: The posting date is prior to the opening date of account <b>%1</b>.
uk: Дата проведення операції передує даті відкриття рахунку <b>%1</b>.

[ctx: @info:usagetip]
en: The transaction commodity has been changed which will possibly make all price information invalid. Please check them.
uk: Товар операції було змінено, що може призвести до встановлення некоректних даних щодо ціни. Будь ласка, перевірте дані.

[ctx: @info:tooltip]
en: Category for fees
uk: Категорія податків

[ctx: @info:tooltip]
en: Amount of fees
uk: Сума податків

[ctx: @info:tooltip]
en: Category for interest
uk: Категорія дивідендів

[ctx: @info:tooltip]
en: Amount of interest
uk: Сума дивідендів

[ctx: @info:tooltip]
en: Asset or brokerage account
uk: Рахунок активів або куртажу

[ctx: @info:tooltip]
en: Price information for this transaction
uk: Дані щодо цін для цієї операції

[ctx: @info:tooltip]
en: Number of shares
uk: Кількість акцій

[ctx: @info:tooltip]
en: Enter number of shares for this transaction
uk: Введіть кількість акцій для цієї операції

[ctx: @info:tooltip]
en: Split ratio
uk: Частка дроблення

[ctx: @info:tooltip]
en: Enter the split ratio for this transaction
uk: Введіть частку дроблення для цієї операції

[ctx: @info:tooltip]
en: Enter price information for this transaction
uk: Введіть дані щодо цін для цієї операції

[ctx: @info:tooltip]
en: Select account to balance the transaction
uk: Виберіть рахунок для балансування операції

[ctx: @info:tooltip]
en: Enter category for fees
uk: Введіть категорію податків

[ctx: @info:tooltip]
en: Enter amount of fees
uk: Введіть суму податків

[ctx: @info:tooltip]
en: Enter category for interest
uk: Введіть категорію дивідендів

[ctx: @info:tooltip]
en: Enter amount of interest
uk: Введіть суму дивідендів

en: Unable to delete account '%1'. Cause: %2
uk: Не вдалося вилучити дані рахунку «%1». Причина: %2

en: <qt>You have closed this account. It remains in the system because you have transactions which still refer to it, but it is not shown in the views. You can make it visible again by going to the View menu and selecting <b>Show all accounts</b> or by deselecting the <b>Do not show closed accounts</b> setting.</qt>
uk: <qt>Ви закрили цей рахунок. Його запис залишиться у системі, оскільки існують записи операцій, що на нього посилаються, але його вже не буде показано у переглядах. Зробити його запис знову видимим можна за допомогою позначення пункту <b>Показати всі рахунки</b> або зняттям позначки з пункту <b>Не показувати закриті рахунки</b> у меню «Перегляд».</qt>

en: Information
uk: Інформація

en: Do you really want to remove the mapping of account <b>%1</b> to an online account? Depending on the details of the online banking method used, this action cannot be reverted.
uk: Ви справді бажаєте вилучити прив'язку рахунку <b>%1</b> до мережевого рахунку? Залежно від параметрів вибраного способу роботи з банком у мережі, цю дію, можливо, не вдасться згодом скасувати.

en: Remove mapping to online account
uk: Вилучити прив'язку до мережевого рахунку

en: Unable to unmap account from online account: %1
uk: Не вдалося вилучити прив'язку рахунку до мережевого рахунку: %1

en: You try to map a brokerage account to an online account. This is usually not advisable. In general, the investment account should be mapped to the online account. Please cancel if you intended to map the investment account, continue otherwise
uk: Ви намагаєтеся пов'язати рахунок куртажу з мережевим рахунком. Зазвичай, така дія не є рекомендованою. Загалом, з мережевими рахунками слід пов'язувати інвестиційні рахунки. Будь ласка, скасуйте дію, якщо ви бажали пов'язати інвестиційний рахунок. У протилежному випадку натисніть кнопку «Продовжити».

en: Mapping brokerage account
uk: Прив'язка рахунку куртажу

en: Select online banking plugin
uk: Виберіть додаток роботи з банками у мережі

en: Unable to map account to online account: %1
uk: Не вдалося прив'язати рахунок до мережевого рахунку: %1

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_collapseButton)
en: Collapse all accounts in the list
uk: Згорнути всі рахунки у списку

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_expandButton)
en: Expand all accounts in the list
uk: Розгорнути всі рахунки у списку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_hiddenCategories)
en: Note: Unused categories are not shown as selected by settings.
uk: Зауваження: за вказаних налаштувань незадіяні категорії не буде показано.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_totalProfitsLabel)
en: Total Profits:
uk: Загальні прибутки:

en: Edit account '%1'
uk: Змінити рахунок «%1»

en: Unable to modify account '%1'. Cause: %2
uk: Не вдалося змінити рахунок «%1». Причина: %2

en: The balance of the account must be zero before the account can be closed
uk: Перш ніж рахунок можна буде закрити, баланс на ньому має стати нульовим

en: All subaccounts must be closed before the account can be closed
uk: Перш ніж можна буде закрити рахунок, слід закрити усі його підрахунки

en: This account is still included in an active schedule
uk: Цей рахунок усе ще включено до активного розкладу

en: This account is still mapped to an online account
uk: Цей рахунок усе ще пов'язано із інтернет-рахунком

en: Edit category '%1'
uk: Змінити категорію «%1»

en: Unable to modify category '%1'. Cause: %2
uk: Не вдалося змінити категорію «%1». Причина: %2

en: Unable to exchange category <b>%1</b> with category <b>%2</b>. Reason: %3
uk: Не вдалося замінити категорію <b>%1</b> категорією <b>%2</b>. Причина: %3

en: <qt>Do you really want to delete category <b>%1</b>?</qt>
uk: <qt>Ви справді бажаєте вилучити категорію <b>%1</b>?</qt>

en: <qt>Unable to delete category <b>%1</b>. Cause: %2</qt>
uk: <qt>Не вдалося вилучити категорію <b>%1</b>. Причина: %2</qt>

en: <qt>Do you want to delete category <b>%1</b> with all its sub-categories or only the category itself? If you only delete the category itself, all its sub-categories will be made sub-categories of <b>%2</b>.</qt>
uk: <qt>Бажаєте вилучити запис категорії <b>%1</b> з усіма його підкатегоріями чи лише сам запис категорії? Якщо ви вилучите лише запис категорії, всі його підкатегорії стануть підкатегоріями <b>%2</b>.</qt>

en: Delete all
uk: Вилучити все

en: Just the category
uk: Лише ця категорія

en: <p>Some sub-categories of category <b>%1</b> cannot be deleted, because they are still used. They will be made sub-categories of <b>%2</b>. Proceed?</p>
uk: <p>Деякі з підкатегорій категорії <b>%1</b> не можна вилучати, оскільки вони все ще використовуються. Їх буде зроблено підкатегоріями <b>%2</b>. Виконати цю дію?</p>

en: <qt>Unable to delete a sub-category of category <b>%1</b>. Reason: %2</qt>
uk: <qt>Не вдалося вилучити підкатегорію категорії <b>%1</b>. Причина: %2</qt>

en: Unable to delete category '%1'. Cause: %2
uk: Не вдалося вилучити категорію «%1». Причина: %2

en: Reconcile
uk: Узгодження

en: Reconcile - disabled because you are currently reconciling <b>%1</b>
uk: Узгодження вимкнено через те, що ви зараз узгоджуєте <b>%1</b>

en: Duplicate the current selected transactions
uk: Дублювати поточні вибрані операції

en: Add reversing transactions to the currently selected
uk: Додати зворотні операції до поточної позначеної

[ctx: Button text for unmatch transaction]
en: Unmatch
uk: Невідповідність

en: Difference: %1
uk: Різниця: %1

en: Balance: %1
uk: Баланс: %1

en: Investment value: %1%2
uk: Сума інвестиції: %1%2

en: KMyMoney has detected transactions matching your reconciliation data.
    Would you like KMyMoney to clear these transactions for you?
uk: KMyMoney було виявлено записи операцій, які відповідають даним для узгодження.
    Бажаєте, щоб програма KMyMoney звірила дані цих операцій?

en: At least one split of the selected transactions has been reconciled. Do you wish to continue to edit the transactions anyway?
uk: Було узгоджено принаймні одне дроблення вибраних операцій. Ви все ж бажаєте продовжити процедури зміни цих операцій?

en: Transaction already reconciled
uk: Операцію вже узгоджено

en: Cannot create transactions when no account is selected.
uk: Без вибору рахунка створення операцій неможливе.

en: Cannot create transactions in the context of a category.
uk: Створити операції у цьому контексті категорії неможливо.

en: Cannot create transactions in a closed account.
uk: Створити операції для закритого рахунка неможливо.

en: Cannot edit transactions in the context of a category.
uk: Зміна операцій у контексті категорії неможлива.

en: Cannot edit mixed investment action/type transactions together.
uk: Не можна редагувати мішані операції дії/типу одночасно.

en: Cannot edit investment transactions and non-investment transactions together.
uk: Програма не може змінювати одночасно операції з інвестування і операції, які не пов'язано з інвестуванням.

en: Cannot edit multiple split transactions at once.
uk: Редагування декількох дроблених операцій одночасно неможливе.

en: Cannot edit investment transactions in the context of this account.
uk: Зміна операцій з інвестування у контексті цього рахунка неможлива.

en: <p>Please select what you want to do: discard the changes, save the changes or continue to edit the transaction.</p><p>You can also set an option to save the transaction automatically when e.g. selecting another transaction.</p>
uk: <p>Будь ласка, вкажіть спосіб подальших дій: відкинути зміни, зберегти зміни чи продовжити редагування операції.</p><p>Крім того, ви можете наказати програмі автоматично зберігати дані операції, наприклад під час переходу до іншої операції.</p>

en: End transaction edit
uk: Завершення зміни операції

en: <p>Please select what you want to do: discard or save the changes.</p><p>You can also set an option to save the transaction automatically when e.g. selecting another transaction.</p>
uk: <p>Будь ласка, вкажіть спосіб подальших дій: відкинути чи зберегти зміни.</p><p>Крім того, ви можете наказати програмі автоматично зберігати дані операції, наприклад під час переходу до іншої операції.</p>

en: At least one split of the selected transactions has been reconciled. Do you wish to delete the transactions anyway?
uk: Було узгоджено принаймні одне дроблення вибраних операцій. Ви все ж бажаєте вилучити ці операції?

en: Do you really want to delete the selected transaction? | Do you really want to delete all %1 selected transactions?
uk[0]: Ви справді бажаєте вилучити %1 позначену операцію?
uk[1]: Ви справді бажаєте вилучити %1 позначені операції?
uk[2]: Ви справді бажаєте вилучити всі %1 позначених операцій?
uk[3]: Ви справді бажаєте вилучити %1 позначену операцію?

en: Delete transaction
uk: Вилучити операцію

en: Unable to duplicate transaction(s)
uk: Не вдалося здублювати операції

en: Unable to accept transaction
uk: Не вдалося прийняти операцію

en: Unable to modify transaction
uk: Не вдалося змінити операцію

en: Date: %1
uk: Дата: %1

[ctx: Name for unknown payee]
en: Unknown
uk: Невідомий

en: Payee: %1
uk: Отримувач: %1

en: Amount: %1
uk: Сума: %1

en: Memo: %1
uk: Нотатка: %1

en: You are about to finish the reconciliation of this account with a difference between your bank statement and the transactions marked as cleared.
    Are you sure you want to finish the reconciliation?
uk: Ви у кроці від завершення узгодження цього рахунку з відмінністю від виписки з банку і операціями позначеними як звірені.
    Ви впевнені, що бажаєте завершити узгодження?

en: Confirm end of reconciliation
uk: Підтвердити завершення узгодження

en: Statement Details
uk: Параметри виписки з рахунка

en: Statement Deposit Details
uk: Параметри виписки з депозитного рахунка

en: Statement Payment Details
uk: Параметри виписки з платіжного рахунка

en: %1 deposit (%2) | %1 deposits (%2)
uk[0]: %1 депозит (%2)
uk[1]: %1 депозити (%2)
uk[2]: %1 депозитів (%2)
uk[3]: %1 депозит (%2)

en: %1 charge (%2) | %1 charges (%2)
uk[0]: %1 доручення (%2)
uk[1]: %1 доручення (%2)
uk[2]: %1 доручень (%2)
uk[3]: %1 доручення (%2)

en: %1 payment (%2) | %1 payments (%2)
uk[0]: %1 сплата (%2)
uk[1]: %1 сплати (%2)
uk[2]: %1 сплат (%2)
uk[3]: %1 сплата (%2)

en: Go to '%1'
uk: Перейти до «%1»

en: Statement: %1
uk: Виписка: %1

[ctx: Cleared balance]
en: Cleared: %1
uk: Звірено: %1

en: Last reconciled: %1
uk: Попереднє узгодження: %1

en: Never reconciled
uk: Ніколи не узгоджувався

en: Cannot process transaction with focus if it is not selected.
uk: Обробка операції, яка перебуває у фокусі, неможлива без попереднього вибору.

en: Unable to delete transaction(s)
uk: Не вдалося вилучити операції

en: Unable to unmatch the selected transactions
uk: Не вдалося скасувати відповідність вибраних операцій

en: Unable to match the selected transactions
uk: Не вдалося встановити відповідність позначених операцій

en: Running automatic reconciliation
uk: Виконується автоматичне узгодження

en: Before KMyMoney can give you detailed information about your financial status, you need to create at least one account. Until then, KMyMoney shows the welcome page instead.
uk: Перш ніж програма KMyMoney зможе подати докладні дані про ваш фінансовий стан, вам слід створити принаймні один рахунок. До створення рахунку KMyMoney показуватиме лише вітальну сторінку.

en: Your Financial Summary
uk: Ваше фінансове резюме

en: Preferred Accounts
uk: Основні рахунки

en: Payment Accounts
uk: Рахунки сплат

en: Show KMyMoney welcome page
uk: Показати вітальну сторінку KMyMoney

en: Overdue payments
uk: Прострочені платежі

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, ScheduleWizardPage)
en: Schedule
uk: Запланувати

en: Balance after
uk: Баланс після

en: Today's due payments
uk: Сьогоднішні сплати

en: Future payments
uk: Майбутні сплати

[ctx: Less...]
en: Show fewer schedules on the list
uk: Показувати менше розкладів у списку

[ctx: More...]
en: Show more schedules on the list
uk: Показувати більше розкладів у списку

en: Enter schedule
uk: Ввести розклад

en: Skip schedule
uk: Пропустити розклад

en: Edit schedule
uk: Змінити розклад

en:  (%1 payment) |  (%1 payments)
uk[0]:  (%1 сплата)
uk[1]:  (%1 сплати)
uk[2]:  (%1 сплат)
uk[3]:  (%1 сплата)

[ctx: Header not marked]
en: !M
uk: !П

[ctx: Header cleared]
en: C
uk: З

[ctx: Header not reconciled]
en: !R
uk: !У

en: Last Reconciled
uk: Останнє узгодження

en: To Minimum Balance / Maximum Credit
uk: До мінімального балансу / максимального кредиту

[ctx: Forecast days]
en: %1 Day Forecast | %1 Day Forecast
uk[0]: %1-денний прогноз
uk[1]: %1-денний прогноз
uk[2]: %1-денний прогноз
uk[3]: %1-денний прогноз

[ctx: Forecast days]
en: %1 day | %1 days
uk[0]: %1 день
uk[1]: %1 дні
uk[2]: %1 днів
uk[3]: %1 день

en: Assets and Liabilities Summary
uk: Резюме активів і зобов'язань

en: Asset Accounts
uk: Рахунки активів

en: Liability Accounts
uk: Рахунки пасивів

en: Total Assets
uk: Загальні активи

en: Total Liabilities
uk: Загальні пасиви

en: Cash Flow Summary
uk: Резюме грошової активності

en: Income and Expenses of Current Month
uk: Прибутки і витрати поточного місяця

en: Scheduled Income
uk: Запланований прибуток

en: Expenses
uk: Витрати

en: Scheduled Expenses
uk: Заплановані витрати

en: Liquid Assets and Liabilities
uk: Ліквідні активи і зобов'язання

en: Liquid Assets
uk: Ліквідні активи

en: Transfers to Liquid Liabilities
uk: Трансферти на ліквідні зобов'язання

en: Liquid Liabilities
uk: Ліквідні зобов'язання

en: Other Transfers
uk: Інші трансферти

en: Cash Flow Status
uk: Стан грошової активності

en: Expected Liquid Assets
uk: Очікувані ліквідні активи

en: Expected Liquid Liabilities
uk: Очікувані ліквідні зобов'язання

en: Expected Profit/Loss
uk: Очікувані доходи/втрати

en: Unable to store institution: %1
uk: Не вдалося зберегти дані установи: %1

en: Unable to edit institution: %1
uk: Не вдалося змінити дані установи: %1

en: <p>Do you really want to delete the institution <b>%1</b>?</p>
uk: <p>Ви справді бажаєте вилучити дані установи <b>%1</b>?</p>

en: Unable to delete institution: %1
uk: Не вдалося вилучити дані установи: %1

en: <p>Do you really want to delete the investment <b>%1</b>?</p>
uk: <p>Ви справді бажаєте вилучити інвестицію <b>%1</b>?</p>

en: Delete investment
uk: Вилучити інвестицію

en: Unable to delete investment: %1
uk: Не вдалося вилучити інвестицію: %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KInvestmentView)
en: Investment Summary
uk: Резюме інвестиції

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_equitiesTab)
en: Equities
uk: Маржа

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Select Account:
uk: Виберіть рахунок:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, m_equitiesTree)
en: Summary of the equities contained in this account, showing your holdings and their most recent price.
uk: Резюме маржі, що міститься у цьому рахунку з вашими авуарами і їхніми поточними цінами.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_editSecurityButton)
en: Change the security information of the selected entry.
uk: Змінити відомості щодо цінного паперу для вибраного запису.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_deleteSecurityButton)
en: Remove this security item from the file
uk: Вилучити цей запис цінного паперу з файла

en: Ledgers
uk: Облікові книги

en: New ledger
uk: Нова облікова книга

en: Do you want to show <b>%1</b> column on every loaded view?
uk: Хочете бачити стовпчик <b>%1</b> у всіх вікнах перегляду завантажених даних?

en: Do you want to hide <b>%1</b> column on every loaded view?
uk: Хочете, щоб стовпчик <b>%1</b> було приховано у всіх вікнах перегляду завантажених даних?

en: Show home page
uk: Показати домашню сторінку

en: Show institutions page
uk: Показати сторінку установ

en: Show accounts page
uk: Показати сторінку рахунків

en: Show scheduled transactions page
uk: Показати сторінку запланованих операцій

en: Show categories page
uk: Показати сторінку категорій

en: Show tags page
uk: Показати сторінку міток

en: Show payees page
uk: Показати сторінку отримувачів

en: Show ledgers page
uk: Показати сторінку облікових книг

en: Show investments page
uk: Показати сторінку інвестицій

en: Show reports page
uk: Показати сторінку звітів

en: Show budget page
uk: Показати сторінку бюджету

en: Show forecast page
uk: Показати сторінку прогнозів

en: Show outbox page
uk: Показати сторінку вихідних

en: Unable to add schedule: %1
uk: Не вдалося додати до розкладу: %1

en: A payee with the name '%1' already exists. It is not advisable to have multiple payees with the same identification name. Are you sure you would like to rename the payee?
uk: Запис отримувача з назвою «%1» вже існує. Не радимо вам створювати декілька записів отримувачів з однаковими назвами. Ви справді бажаєте перейменувати запис отримувача вказаним чином?

en: Unable to modify payee
uk: Не вдалося змінити отримувача

en: <p>Do you really want to remove the payee <b>%1</b>?</p>
uk: <p>Ви справді бажаєте вилучити отримувача <b>%1</b>?</p>

en: Do you really want to remove all selected payees?
uk: Ви справді бажаєте вилучити всіх позначених отримувачів?

en: Remove Payee
uk: Вилучити отримувача

en: <p>Do you really want to merge the selected payees?
uk: <p>Ви справді бажаєте об'єднати записи позначених отримувачів?

en: Merge Payees
uk: Об'єднання записів отримувачів

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Your payees
uk: Ваші отримувачі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_newButton)
en: Creates a new payee
uk: Створити запис отримувача

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_newButton)
en: Use this to create a new payee.
uk: Скористайтеся цим пунктом для створення запису отримувача.

[ctx: New payee]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_newButton)
en: New
uk: Створити

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_renameButton)
en: Rename the current selected payee
uk: Перейменувати поточний позначений запис отримувача

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_renameButton)
en: Use this to start renaming the selected payee.
uk: Натисніть, щоб розпочати процедуру перейменування вибраного запису отримувача.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_deleteButton)
en: Delete selected payee(s)
uk: Вилучити позначені записи отримувачів

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_deleteButton)
en: Use this to delete the selected payee. You can also select multiple payees to be deleted.
uk: Натисніть, щоб вилучити позначений запис отримувача. Ви можете позначити одразу декілька записів для вилучення.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_mergeButton)
en: Merge multiple selected payees
uk: Об'єднати декілька позначених записів отримувачів

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_mergeButton)
en: Use this to merge multiple selected payees.
uk: Натисніть, щоб об'єднати декілька позначених записів отримувачів.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_mergeButton)
en: Merge
uk: Об'єднати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_balanceLabel)
en: Balance:
uk: Баланс:

[ctx: Street address]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, addressTab)
en: Address
uk: Адреса

[ctx: E-mail address]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: E-Mail:
uk: Ел. пошта:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5_2)
en: State:
uk: Стан:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_2)
en: Notes
uk: Нотатки

[ctx: Street address]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: Address:
uk: Адреса:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_sendMail)
en: Creates new e-mail to your payee.
uk: Створити запис електронної пошти отримувача

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_sendMail)
en: Use this to create new e-mail to your payee.
uk: Скористайтеся цим пунктом для створення запису електронної пошти отримувача.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, matchingTab)
en: Matching
uk: Відповідність

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Match method
uk: Спосіб порівняння

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkMatchIgnoreCase)
en: Ignore Case
uk: Без врахування регістру

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (KEditListWidget, matchKeyEditList)
en: List of matching names
uk: Список відповідних назв

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KEditListWidget, matchKeyEditList)
en: This list contains the names that will match this payee if a transaction is imported from an external source. Keep in mind, that you can specify regular expressions here.
uk: У цьому списку наведено назви, які відповідають отримувачеві, якщо запис операції імпортується з зовнішнього джерела. Не забувайте, що у цьому полі можна вказувати формальні вирази.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, defaultAccountTab)
en: Default Category
uk: Типова категорія

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkEnableDefaultCategory)
en: Use the default category for new transactions with this payee
uk: Використовувати типову категорію для нових операцій цього отримувача

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDefaultCategory)
en: Default category:
uk: Типова категорія

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonSuggestACategory)
en: Suggest a category
uk: Запропонувати категорію

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabPayeeIdentifiers)
en: Account Numbers
uk: Номери рахунків

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_syncAddressbook)
en: Fetches the payee's data from your addressbook.
uk: Отримує дані отримувача з вашої адресної книги.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_syncAddressbook)
en: Use this to fetch payee's data.
uk: Скористайтеся цим пунктом для отримання даних отримувача.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_syncAddressbook)
en: Sync
uk: Синхронізувати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_updateButton)
en: Update
uk: Оновити

[ctx: @item No matching]
en: No matching
uk: Без встановлення відповідності

[ctx: @item Match Payees name partially]
en: Match Payees name (partial)
uk: Відповідність за назвою отримувача (часткова)

[ctx: @item Match Payees name exactly]
en: Match Payees name (exact)
uk: Відповідність за назвою отримувача (точна)

[ctx: @item Search match in list]
en: Match on a name listed below
uk: Порівнювати за назвою з нижчого списку

[ctx: @item Show all payees]
en: All
uk: Всі

[ctx: @item Show only used payees]
en: Used
uk: Використані

[ctx: @item Show only unused payees]
en: Unused
uk: Невикористані

en: Balance: %1%2
uk: Баланс: %1%2

en: At least one transaction/scheduled transaction or loan account is still referenced by a payee. Currently you have all payees selected. However, at least one payee must remain so that the transaction/scheduled transaction or loan account can be reassigned.
uk: На отримувача посилається принаймні одна проста або запланована операція чи кредитний рахунок. Зараз позначено всі записи отримувачів. Для того, щоб просту або заплановану операцію чи кредитний рахунок можна було перепризначити, має залишатися принаймні один непозначений запис отримувача.

en: Unable to reassign payee of transaction/split
uk: Не вдалося повторно призначити отримувача операції/дроблення

en: Nothing to merge.
uk: Нічого об'єднувати.

en: Unable to remove payee(s)
uk: Не вдалося вилучити отримувачів

en: KMyMoney has detected some overdue scheduled transactions for this account. Do you want to enter those scheduled transactions now?
uk: На цьому рахунку KMyMoney було виявлено декілька прострочених запланованих операцій. Бажаєте ввести ці заплановані операції зараз?

en: Scheduled transactions found
uk: Знайдено заплановану операцію

en: Error executing item
uk: Помилка під час спроби виконання елемента

en: Unable to filter account
uk: Не вдалося відфільтрувати рахунок

en: Bills
uk: Фактури

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_typeBox)
en: Deposits
uk: Депозити

en: Loans
uk: Кредити

en: <p>Are you sure you want to delete the scheduled transaction <b>%1</b>?</p>
uk: <p>Ви справді бажаєте вилучити заплановану операцію <b>%1</b>?</p>

en: In case of loan payments it is currently not possible to recreate the scheduled transaction.
uk: У випадку сплат за кредитом поки що неможливо відтворити заплановану операцію.

en: Unable to remove scheduled transaction '%1'
uk: Не вдалося вилучити заплановану операцію «%1»

[ctx: Copy of scheduled transaction name]
en: Copy of %1
uk: Копія %1

en: Unable to duplicate scheduled transaction: '%1'
uk: Не вдалося здублювати заплановану операцію: «%1»

en: Unknown scheduled transaction '%1'
uk: Невідома запланована операція «%1»

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_qbuttonNew)
en: New Scheduled transaction...
uk: Створити заплановану операцію…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_accountsCombo)
en: Filter Accounts
uk: Фільтрування рахунків

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_scheduleTree)
en: Type/Name
uk: Тип/Назва

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_scheduleTree)
en: Frequency
uk: Частота

en: Unable to load accounts:
uk: Не вдалося завантажити рахунки:

en: Unable to enter scheduled transaction '%1'
uk: Не вдалося ввести заплановану операцію «%1»

en: Are you sure you wish to stop this scheduled transaction from being entered into the register?
    
    KMyMoney will prompt you again next time it starts unless you manually enter it later.
uk: Ви справді бажаєте зробити так, щоб цю заплановану операцію не було додано до списку?
    
    KMyMoney запитає вас про це знову під час наступного запуску, якщо ви згодом не додасте операцію до списку вручну.

en: <qt>Do you really want to skip the <b>%1</b> transaction scheduled for <b>%2</b>?</qt>
uk: <qt>Ви справді бажаєте пропустити операцію <b>%1</b>, заплановану для <b>%2</b>?</qt>

en: <qt>Unable to skip scheduled transaction <b>%1</b>.</qt>
uk: <qt>Не вдалося пропустити заплановану операцію <b>%1</b>.</qt>

en: A tag with the name '%1' already exists. It is not advisable to have multiple tags with the same identification name. Are you sure you would like to rename the tag?
uk: Запис мітки з назвою «%1» вже існує. Не радимо вам створювати декілька записів міток з однаковими назвами. Ви справді бажаєте перейменувати запис мітки вказаним чином?

en: Unable to modify tag
uk: Не вдалося змінити мітку

en: Do you want to save the changes for <b>%1</b>?
uk: Бажаєте зберегти зміни до <b>%1</b>?

en: <p>Do you really want to remove the tag <b>%1</b>?</p>
uk: <p>Ви справді бажаєте вилучити мітку <b>%1</b>?</p>

en: Do you really want to remove all selected tags?
uk: Ви справді бажаєте вилучити всі позначені мітки?

en: Remove Tag
uk: Вилучити мітку

en: At least one transaction/scheduled transaction is still referenced by a tag. Currently you have all tags selected. However, at least one tag must remain so that the transaction/scheduled transaction can be reassigned.
uk: На запис мітки посилається принаймні одна проста або запланована операція чи кредитний рахунок. Зараз позначено всі записи міток. Для того, щоб просту або заплановану операцію чи кредитний рахунок можна було перепризначити, має залишатися принаймні один непозначений запис мітки.

en: Unable to reassign tag of transaction/split
uk: Не вдалося повторно призначити мітку операції/дроблення

en: Unable to remove tag(s)
uk: Не вдалося вилучити мітки

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Your tags
uk: Ваші мітки

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_newButton)
en: Creates a new tag
uk: Створити запис мітки

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_newButton)
en: Use this to create a new tag.
uk: Скористайтеся цим пунктом для створення запису мітки.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_renameButton)
en: Rename the current selected tag
uk: Перейменувати поточний позначений запис мітки

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_renameButton)
en: Use this to start renaming the selected tag.
uk: Натисніть, щоб розпочати процедуру перейменування вибраного запису мітки.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_deleteButton)
en: Delete the current selected tag
uk: Вилучити поточний позначений запис мітки

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_deleteButton)
en: Use this to delete the selected tag.
uk: Натисніть, щоб вилучити позначений запис мітки.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, detailsGroup)
en: Tag configuration
uk: Налаштування міток

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: Tag color:
uk: Колір мітки:

[ctx: @item Show all tags]
en: All
uk: Всі

[ctx: @item Show only used tags]
en: Used
uk: Використані

[ctx: @item Show only unused tags]
en: Unused
uk: Невикористані

[ctx: @item Show only opened tags]
en: Opened
uk: Відкриті

[ctx: @item Show only closed tags]
en: Closed
uk: Закриті

en: Home Page
uk: Домашня сторінка

en: Welcome to KMyMoney
uk: Ласкаво просимо до KMyMoney

en: The free, easy to use, personal finance manager by KDE
uk: Вільний, простий у користуванні інструмент керування особистими фінансами від KDE

en: Go to My Financial Summary
uk: Відкрити сторінку фінансового резюме

en: Start with one of the following activities...
uk: Розпочати з виконання однієї з наведених нижче дій…

en: Get started and setup accounts
uk: Розпочати роботу і налаштувати рахунки

en: Open an existing data file
uk: Відкрити наявний файл даних

en: Learn how to use KMyMoney
uk: Прочитати довідку щодо користування KMyMoney

en: Visit our website
uk: Відвідати вебсайт

en: Get help from our community
uk: Попросити про підтримку спільноту

en: See what's new in this version
uk: Переглянути список нововведень у цій версії

en: What's new in this version
uk: Список нововведень у цій версії

en: What's new in KMyMoney %1
uk: Що нового у KMyMoney %1

en: Return to the Welcome page
uk: Повернутися до сторінки вітання

en: We are pleased to announce a major step forward for what has been described as "the BEST personal finance manager for FREE users".
uk: Команда розробників із задоволенням оголошує про ще один важливий крок на шляху до програми, яку назвуть «НАЙКРАЩИМ інструментом обліку особистих фінансів для ВІЛЬНИХ користувачів».

en: What's new in this version:
uk: Список нововведень у цій версії:

en: Let us know what you think. We hope that you enjoy using the application.
uk: Поділіться своїми думками щодо програми. Сподіваємося, ця версія програми вам сподобалася.

en: Please let us know about any abnormal behavior in the program by selecting <a href="/action?id=help_report_bug">"Report bug..."</a> from the help menu or by sending an e-mail to the developers mailing list.
uk: Будь ласка, повідомте нам про будь-які відхилення у поведінці програми: для цього можна скористатися пунктом <a href="/action?id=help_report_bug">«Надіслати звіт про помилку…»</a> з меню «Довідка» або просто надіслати електронного листа до списку листування розробників.

en: The KMyMoney Development Team
uk: Команда з розробки KMyMoney

en: * General changes
uk: * Загальні зміни

en: - Port to KDE frameworks and Qt5
uk: - Портування на KDE frameworks і Qt5

en: * User Interface changes
uk: * Зміни у інтерфейсі користувача

en: - Show more tooltips why features are not available
uk: - Показ додаткових підказок щодо причин недоступності можливостей

en: - Improved compatibility with dark color schemes
uk: - Поліпшено сумісність із темами з темними кольорами

en: - Fast switching of main views via Ctrl + number key
uk: - Швидке перемикання основних панелей перегляду за допомогою комбінацій клавіш Ctrl + цифра

en: - Improved keyboard navigation
uk: - Поліпшено можливості з навігації за допомогою клавіатури

en: - View columns are user selectable
uk: - Уможливлено вибір користувачем стовпчиків для перегляду

en: - Use QWebEngine in favor of KHTML when available
uk: - Реалізовано пріоритет використання QWebEngine над KHTML, якщо перший доступний

en: * Im-/Exporter
uk: * Імпортування та експортування

en: - Added support for Woob
uk: - Додано підтримку Woob

en: - Improved CSV importer
uk: - Поліпшено засіб імпортування даних у CSV

en: - Added CSV exporter
uk: - Додано засіб експортування даних у CSV

en: - Improved payee matching when importing transactions
uk: - Поліпшено механізм визначення отримувача під час імпортування записів операцій

en: * Online services
uk: * Інтернет-служби

en: - Updated list of application versions for OFX direct import
uk: - Оновлено список версій програм для безпосереднього імпортування OFX

en: - Get rid of Yahoo as price source
uk: - Усунено джерело цін Yahoo

en: - Supporting OFX client uid required by some banks
uk: - Реалізовано підтримку UID клієнта у OFX, як це вимагається деякими банками

en: - Support price download by ISIN
uk: - Реалізовано підтримку отримання цін від ISIN

en: This year
uk: Цього року

en: Last month
uk: Попередній місяць

en: This month
uk: Цього місяця

en: Last week
uk: Попереднього тижня

en: This week
uk: Цього тижня

en: Yesterday
uk: Вчора

en: Today
uk: Сьогодні

en: Future transactions
uk: Майбутні операції

en: Next week
uk: Наступний тиждень

en: Next month
uk: Наступний місяць

en: Current fiscal year
uk: Поточний фіскальний рік

en: Previous fiscal year
uk: Попередній фіскальний рік

en: Next fiscal year
uk: Наступний фіскальний рік

en: Online statement balance: %1
uk: Баланс інтерактивної виписки: %1

en: The cost center this transaction should be assigned to.
uk: Обліковий відділ, із яким слід пов'язати цю операцію.

en: A cost center assignment is required for a transaction in the selected category.
uk: Для операції у позначеній категорії слід призначити обліковий відділ.

en: The check number used for this transaction.
uk: Номер чека, використаного для цієї операції.

en: The check number <b>%1</b> has already been used in this account.
uk: Чек із номером <b>%1</b> вже було використано у цьому рахунку.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (AmountEdit, amountEditCredit)
en: Credit
uk: Надходження

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (AmountEdit, amountEditDebit)
en: Debit
uk: Витрати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, payToLabel)
en: Pay to
uk: Сплата до

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, costCenterLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Costcenter
uk: Обліковий центр

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, statusCombo)
en: Cleared
uk: Звірено

en: Please select the account number type
uk: Будь ласка, виберіть тип номера рахунку

en: IBAN and BIC
uk: IBAN та BIC

en: National Account Number
uk: Внутрішньодержавний номер рахунку

en: Open website of <b>%1</b> in your browser.
uk: Відкрити сайт <b>%1</b> у вашій програмі для перегляду інтернету.

[ctx: Split editor summary]
en: Assigned too much
uk: Призначено надто багато

[ctx: Split editor summary]
en: Unassigned
uk: Не призначено

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, newSplitButton)
en: Create a new split
uk: Створити дроблення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newSplitButton)
en: New
uk: Створити

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mergeButton)
en: In case you have multiple split entries to the same category and you like to keep them as a single split, press this button. The amount for identical categories will be added and stored in a single split for that category.
uk: Якщо у вас є декілька записів дроблення у одній категорії і ви бажаєте зберегти їх як окреме дроблення, натисніть цю кнопку. Суму для ідентичних категорій буде додано і збережено у окремому дробленні цієї категорії.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteZeroButton)
en: Delete &Zero
uk: Вилучити &нулі

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, deleteAllButton)
en: Use this to delete all splits of this transaction.
uk: Скористайтеся цим, щоб вилучити усі дроблення цієї операції.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteAllButton)
en: Delete &All
uk: Вилучити &всі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, okButton)
en: &OK
uk: &Гаразд

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelButton)
en: &Cancel
uk: &Скасувати

[ctx: From (Date)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: From
uk: Від

[ctx: To (Date)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: To
uk: До

[ctx: Deposits onto account]
en: Deposits
uk: Депозити

[ctx: Payments towards credit card]
en: Payments
uk: Внески

[ctx: Payments made from account]
en: Payments
uk: Сплати

[ctx: Payments made with credit card]
en: Charges
uk: Видатки

[ctx: Reconcile state 'Not reconciled']
en: Not reconciled
uk: Не узгоджено

[ctx: Reconcile state 'Cleared']
en: Cleared
uk: Звірено

[ctx: Reconcile state 'Reconciled']
en: Reconciled
uk: Узгоджено

[ctx: Reconcile state 'Frozen']
en: Frozen
uk: Заморожено

[ctx: Unknown reconcile state]
en: Unknown
uk: Невідомий

en: Ratio
uk: Коефіцієнт

en: Fee Amount
uk: Сума мита

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_groupList)
en: Account Types
uk: Типи рахунків

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Detailed description
uk: Докладний опис

[ctx: @title header of the account name column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_accountList)
en: Name
uk: Назва

[ctx: Select all accounts]
en: All
uk: Всі

[ctx: No account]
en: None
uk: Немає

en: Net Worth:
uk: Залишкова вартість:

en: Loss:
uk: Збиток:

en: Profit:
uk: Прибуток:

[ctx: The balance of the selected budget]
en: Balance:
uk: Баланс:

en: Buy shares
uk: Купити акції

en: Sell shares
uk: Продати акції

en: Reinvest dividend
uk: Повторно інвестувати дивіденди

en: Add shares
uk: Додати акції

en: Remove shares
uk: Вилучити акції

en: Split shares
uk: Розділити акції

en: %1 of %2
uk: %1 з %2

en: Payment on %2 for %3 with %1 transaction remaining occurring %4. | Payment on %2 for %3 with %1 transactions remaining occurring %4.
uk[0]: Сплата %2 за %3 з %1 залишковою операцією %4.
uk[1]: Сплата %2 за %3 з %1 залишковими операціями %4.
uk[2]: Сплата %2 за %3 з %1 залишковими операціями %4.
uk[3]: Сплата %2 за %3 з %1 залишковою операцією %4.

en: Payment on %1 for %2 occurring %3.
uk: Сплата %1 за %2 %3.

en: %1 day overdue | %1 days overdue
uk[0]: Прострочено на %1 день
uk[1]: Прострочено на %1 дні
uk[2]: Прострочено на %1 днів
uk[3]: Прострочено на %1 день

en: (%1 occurrence.) | (%1 occurrences.)
uk[0]: (%1 збіг)
uk[1]: (%1 збіги)
uk[2]: (%1 збігів)
uk[3]: (%1 збіг)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_indexLabel)
en: n of n
uk: n з n

[ctx: @label name of the schedule]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Name:
uk: Назва:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Account:
uk: Рахунок:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_buttonEnter)
en: Record this transaction into the register
uk: Записати цю операцію до списку

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_buttonEnter)
en: Use this button to record this transaction
uk: Натисніть цю кнопку, щоб записати операцію.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_buttonEnter)
en: Enter...
uk: Ввести…

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_skipButton)
en: Use this button to skip this transaction
uk: Натисніть цю кнопку, щоб пропустити операцію

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_closeButton)
en: &Close
uk: &Закрити

[ctx: Activity for income categories]
en: Received
uk: Отримано

[ctx: Activity for expense categories]
en: Paid
uk: Сплачено

[ctx: Payee]
en: Pay to
uk: Сплата до

[ctx: Payer]
en: From
uk: Від

[ctx: Enter todays date into date input widget]
en: T
uk: С

en: All dates
uk: Всі дати

en: As of today
uk: На сьогодні

en: Current month
uk: Поточний місяць

en: Current quarter
uk: Поточний квартал

en: Current year
uk: Поточний рік

en: Month to date
uk: Місяць перед поточною датою

en: Year to date
uk: Рік перед поточною датою

en: Year to month
uk: Рік перед поточним місяцем

en: Last year
uk: Попередній рік

en: Last fiscal year
uk: Попередній фіскальний рік

en: Last 7 days
uk: Попередні 7 днів

en: Last 30 days
uk: Попередні 30 днів

en: Last 3 months
uk: Попередні 3 місяці

en: Last quarter
uk: Попередній квартал

en: Last 6 months
uk: Попередні 6 місяців

en: Last 11 months
uk: Попередні 11 місяців

en: Last 12 months
uk: Попередні 12 місяців

en: Next 7 days
uk: Наступні 7 днів

en: Next 30 days
uk: Наступні 30 днів

en: Next 3 months
uk: Наступні 3 місяці

en: Next quarter
uk: Наступний квартал

en: Next 6 months
uk: Наступні 6 місяців

en: Next 12 months
uk: Наступні 12 місяців

en: Next 18 months
uk: Наступні 18 місяців

en: Last 3 months to next 3 months
uk: Попередні 3 місяці і наступні 3 місяці

en: Closed tags cannot be used.
uk: Не можна використовувати закриті мітки.

en: Closed tag
uk: Закрита мітка

en: The tag is already present.
uk: Така мітка вже існує.

en: Duplicate tag
uk: Дублювання мітки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, icon)
en: icon
uk: піктограма

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Feedback content
uk: Вміст відгуку

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_textTab)
en: Text
uk: Текст

en: Warning: Filtering by Category will exclude all transfers from the results.
uk: Попередження: фільтрування за категорією призведе до вилучення всіх трансфертів зі списку результатів.

[ctx: No selection]
en: (None)
uk: (Відсутні)

en: Current selections: %1
uk: Поточний вибір: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Define your search criteria
uk: Визначіть ваші критерії пошуку

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_textNegate)
en: Contains
uk: Містить

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_textNegate)
en: Does not contain
uk: Не містить

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_regExp)
en: Treat text as regular expression
uk: Вважати текст формальним виразом

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_caseSensitive)
en: Case sensitive
uk: З врахуванням регістру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_amountButton)
en: Search this amount
uk: Шукати цю суму

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_amountRangeButton)
en: Search amount in the range
uk: Шукати суму у діапазоні

[ctx: to (amount)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel8)
en: to
uk: до

[ctx: from (amount)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: from
uk: від

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_emptyTagsButton)
en: Select transactions without tags
uk: Вибрати операції без міток

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_allTagsButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_allPayeesButton)
en: Select all
uk: Вибрати все

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_clearTagsButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_clearPayeesButton)
en: Select none
uk: Нічого не вибирати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_emptyPayeesButton)
en: Select transactions without payees
uk: Вибрати операції без отримувачів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel11_2)
en: Validity
uk: Коректність

[ctx: @item reconciliation status]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_stateBox)
en: All states
uk: Всі стани

[ctx: @item reconciliation status]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_stateBox)
en: Not reconciled
uk: Не узгоджено

[ctx: @item reconciliation status]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_stateBox)
en: Reconciled
uk: Узгоджено

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_typeBox)
en: All types
uk: Всі типи

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_validityBox)
en: Any transaction
uk: Будь-яка операція

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_validityBox)
en: Valid transaction
uk: Коректна операція

[ctx: @label reconciliation status]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel11)
en: State
uk: Стан

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_nrButton)
en: Search this number
uk: Шукати це число

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_nrRangeButton)
en: Search number in range
uk: Шукати число у діапазоні

[ctx: to (number)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel14)
en: to
uk: до

[ctx: from (number)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel13)
en: from
uk: від

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_selectedCriteria)
en: text
uk: текст

[ctx: Filter widget label]
en: Fi&lter:
uk: Фі&льтр:

en: Change the visibility of the password
uk: Змінити видимість пароля

en: A valid BIC is 8 or 11 characters long.
uk: Коректний BIC складається з 8 або 11 символів.

en: The given BIC is not assigned to any credit institute.
uk: Вказаний BIC не пов'язано із жодною кредитною установою.

en: IBAN & BIC
uk: IBAN та BIC

en: This IBAN is too short.
uk: Це значення IBAN є надто коротким.

en: This IBAN is invalid.
uk: Це значення IBAN є некоректним.

en: National Account
uk: Внутрішньодержавний рахунок

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, accountNumberEdit)
en: account number
uk: номер рахунку

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, institutionCodeEdit)
en: institution code
uk: код установи

en: Prior transactions possibly filtered
uk: Попередні можливо відфільтровані операції

en: Last reconciliation
uk: Попереднє узгодження

en: Reconciled Balance: %1
uk: Узгоджений баланс: %1

en: Online Statement Balance: %1
uk: Баланс інтерактивної виписки: %1

[ctx: Unknown payee]
en: Unknown
uk: Невідомий

[ctx: Unknown category]
en: Unknown
uk: Невідома

[ctx: Unknown security]
en: Unknown
uk: Невідомий

[ctx: label for status combo]
en: Stat&us
uk: Ст&ан

en: Any status
uk: З будь-яким станом

en: Imported
uk: Імпортований

en: Matched
uk: Встановлено відповідність

en: Erroneous
uk: Помилковий

en: Scheduled
uk: За розкладом

en: Not marked
uk: Непозначений

en: Sell
uk: Продати

en: Buy
uk: Придбати

en: Investment transaction
uk: Операція з інвестування

en: KMyMoney has matched the two selected transactions (result above)
uk: Програма KMyMoney встановила відповідність вибраних переказів (результат наведено вище)

en: Bank entry:
uk: Запис банка:

en: Your entry:
uk: Ваш запис:

en: Transaction is missing a category assignment.
uk: Операцію не пов'язано з категорією.

en: The transaction has a missing assignment of <b>%1</b>.
uk: У даних операції не вказано прив'язки <b>%1</b>.

en: &Deposit
uk: &Депозит

en: &Transfer
uk: &Трансферт

en: &Withdrawal
uk: &Зняття

en: &Payment
uk: &Сплата

en: &Charge
uk: В&идатки

en: &Decrease
uk: З&меншити

en: &Increase
uk: З&більшити

[ctx: Unknown sort order]
en: Unknown
uk: Невідоме

en: Post date
uk: Дата розрахунку

en: Date entered
uk: Введена дата

en: Entry order
uk: Порядок записів

en: Reconcile state
uk: Стан узгодження

note: i18n: ectx: property (text), widget (QListWidget, m_selectedList)
en: Sort order
uk: Порядок

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Reconciling your account ensures your records match those of your institution, and that there are no mistakes on either side. You should reconcile your account whenever you receive a statement from your institution.
    
    All relevant information necessary for this process is usually printed on your statement.
    
    On the next page you will verify that the ending balance matches that on your statement. If not, please modify it.
    
    The starting balance is the sum of your cleared and reconciled transactions.
uk: За допомогою узгодження встановлюється відповідність ваших записів з записами банківської установи і відсутність помилок на будь-якій зі сторін. Вам слід узгоджувати ваш рахунок кожного разу, коли ви отримуєте виписку від вашої установи.
    
    Всі потрібні для узгодження дані, зазвичай, друкуються на вашій виписці.
    
    На наступній сторінці ви маєте перевірити, чи початковий і кінцевий баланси відповідають вашій виписці. Якщо це не так, будь ласка, змініть параметри.
    
    Початковий баланс є сумою ваших звірених і узгоджених операцій.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, CheckingStatementInfoWizardPage)
en: Statement Information
uk: Відомості виписки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: Statement date:
uk: Дата виписки:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Starting balance of this statement:
uk: Початковий баланс цієї виписки:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: Ending balance of this statement:
uk: Остаточний баланс цієї виписки:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, InterestChargeCheckingsWizardPage)
en: Interest / Charges
uk: Відсотки/Видатки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel1)
en: If necessary, enter information about interest or charges here. KMyMoney will create transactions and mark them as cleared.
uk: За потреби, введіть сюди відомості щодо відсотків або витрат. KMyMoney створить записи операцій і позначить їх як звірені.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Charges
uk: Видатки

en: Please enter the following fields with the information as you find them on your statement. Make sure to enter all values in <b>%1</b>.
uk: Будь ласка, введіть у наведені нижче поля дані з виписки. Переконайтеся, що введено всі дані у <b>%1</b>.

en: Last reconciled statement: %1
uk: Попередня узгоджена виписка з рахунку: %1

en: Oldest unmarked transaction: %1
uk: Найстаріша непозначена операція: %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KEndingBalanceDlg)
en: Reconciliation Wizard
uk: Майстер узгодження

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, PreviousPostponeWizardPage)
en: Restarting postponed reconciliation
uk: Перезапуск відкладеного узгодження

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel8)
en: You have previously postponed the reconciliation of this account. If you have entered charges or interests the last time you started reconciling this account you can modify these in the ledger later on.
    
    It is important, that you continue with the same statement you used when you postponed the reconciliation.
    
    All information you have entered into this wizard will be shown and all transactions that you already cleared are marked with a 'C'.
uk: Раніше ви відклали узгодження рахунку. Якщо ви ввели видатки або прибутки попереднього разу, коли починали узгодження з цим рахунком, згодом ви можете змінити ці записи у обліковій книзі.
    
    Важливо, щоб ви продовжили роботу з тією самою випискою, яку ви використовували, коли відкладали узгодження.
    
    Всі дані, які ви ввели до цього майстра, буде показано, а всі операції, які було звірено, буде позначено літерою «З».

[ctx: Go to previous page of the wizard]
en: &Back
uk: &Назад

[ctx: Finish the wizard]
en: &Finish
uk: &Завершити

en: &Help
uk: &Довідка

en: No Title specified
uk: Не вказано назви

en: Step %1 of %2
uk: Крок %1 з %2

en: Continue with next page
uk: Продовжити на наступній сторінці

en: Finish wizard
uk: Завершити роботу майстра

en: Account information
uk: Інформація про рахунок

[ctx: Account name]
en: Name: %1
uk: Назва: %1

en: Subaccount of %1
uk: Підлеглий рахунок %1

en: Loan
uk: Кредит

en: Type: %1
uk: Тип: %1

en: Currency: %1
uk: Валюта: %1

en: Opening date: %1
uk: Дата відкриття: %1

en: Conversion rate: %1
uk: Обмінний курс: %1

en: Opening balance: %1
uk: Баланс відкриття: %1

en: Institution: %1
uk: Установа: %1

en: Number: %1
uk: Номер: %1

en: Brokerage Account
uk: Рахунок куртажу

[ctx: Account name]
en: Name: %1 (Brokerage)
uk: Назва: %1 (куртаж)

en: Loan information
uk: Відомості щодо кредиту

en: Amount borrowed: %1
uk: Позичена сума: %1

en: Amount lent: %1
uk: Сума надана у кредит: %1

en: Interest rate: %1 %
uk: Відсоткова ставка: %1%

en: Interest rate is %1
uk: Відсоткова ставка дорівнює %1

en: Principal and interest: %1
uk: Капітал і відсотки: %1

en: Additional Fees: %1
uk: Додаткові мита: %1

en: Payment frequency: %1
uk: Частота сплат: %1

en: Payment account: %1
uk: Рахунок сплати: %1

en: Payout information
uk: Дані про сплату

en: Refinance: %1
uk: Рефінансування: %1

en: Transfer amount to %1
uk: Сума трансферту до %1

en: Transfer amount from %1
uk: Сума трансферту з %1

en: Payment date: %1
uk: Дата сплати: %1

en: Schedule information
uk: Відомості щодо розкладу

[ctx: Schedule name]
en: Name: %1
uk: Назва: %1

en: Occurrence: Monthly
uk: Відбувається щомісяця

en: Paid from %1
uk: Сплачено з %1

en: Pay to %1
uk: Сплата %1

en: First payment due on %1
uk: Кінцева дата першої сплати %1

en: Payment method: %1
uk: Спосіб сплати: %1

en: Occurrence: %1
uk: Регулярність: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel1)
en: This page summarizes the data you have entered. Press <b>Finish</b> to create the account, schedules, etc. or use <b>Back</b> to modify your entries.
uk: На цій сторінці наведено резюме введених вами даних. Натисніть кнопку <b>Завершити</b>, щоб програма створила рахунок, розклади тощо, або натисніть кнопку <b>Назад</b>, щоб змінити введені вами дані.

en: Checking
uk: Чековий

en: Savings
uk: Ощадний

en: Credit Card
uk: Кредитна картка

en: Cash
uk: Готівка

en: Investment
uk: Інвестиція

en: Please make sure to enter the correct conversion for the selected opening date. If you requested an online quote it might be provided for a different date.
uk: Будь ласка, не забудьте вказати належне перетворення для вибраної дати відкриття. Якщо ви надішлете запит на інтерактивний курс, його може бути надано для зовсім іншої дати.

en: Check date
uk: Дата чека

en: 1 %1 equals %2
uk: 1 %1 дорівнює %2

en: Conversion rate is not positive
uk: Коефіцієнт перетворення не є додатним

en: No account name supplied
uk: Не вказано назви рахунку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel4)
en: Enter the name of the account under which it is known within KMyMoney. Select the type for the new account. Use the <b>What's this?</b> feature to see more details about the various account types. Enter the date the account was opened and its currency.
uk: Введіть назву рахунку, яку буде використано у межах KMyMoney. Виберіть тип нового рахунку. Скористайтеся можливостями довідки <b>Що це?</b>, щоб дізнатися більше про різноманітні типи рахунків. Введіть дату відкриття рахунку та назву валюти, у якій його було створено.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Account name
uk: Назва рахунку

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_accountName)
en: Enter a name under which this account is known within KMyMoney.
uk: Введіть назву, під якою цей рахунок фігуруватиме у KMyMoney.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Account type
uk: Тип рахунку

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KMyMoneyGeneralCombo, m_typeSelection)
en: <p><b>Checking</b>
    Use the checking account type to manage activities on your checking account e.g. payments, checks and cash card purchases.</p>
    
    <p><b>Savings</b>
    Use the savings account type to manage activities on your savings account.</p>
    
    <p><b>Credit Card</b>
    Use the credit card account type to manage activities on your credit card.</p>
    
    <p><b>Cash</b>
    
    Use the cash account type to manage activities in your wallet.</p>
    
    <p><b>Loan</b>
    Use the loan account type to manage amortization loans (e.g. mortgages, car loan, money you lend, private loans etc.).</p>
    
    <p><b>Investment</b>
    Use the investment account to manage your stock, mutual fund and other investments.</p>
    
    <p><b>Asset</b>
    Use the asset account type to manage assets (e.g. your house, car or art collection).</p>
    
    <p><b>Liability</b>
    Use the liability account type to manage any type of liability except amortization loans. Use it for taxes you owe or money you borrowed from friends. For amortization loans like mortgages you should create a loan account.</p>
uk: <p><b>Чековий</b>
    Використовуйте тип чекових (поточних) рахунків для керування грошовими сумами на вашому чековому рахунку, зокрема сплат, закупівель за чеками та банківськими картками.</p>
    
    <p><b>Ощадний</b>
    Використовуйте тип ощадного рахунку для керування грошовими сумами на вашому ощадному рахунку.</p>
    
    <p><b>Кредитна картка</b>
    Використовуйте тип кредитної картки для керування грошовими сумами на вашій кредитній картці.</p>
    
    <p><b>Готівка</b>
    
    Використовуйте готівковий тип рахунку для керування готівковими грошовими сумами.</p>
    
    <p><b>Кредит</b>
    Використовуйте кредитний тип рахунку для керування погашенням кредиту (наприклад за закладною, кредитом на автомобіль, позиченими грошима, особистими кредитами тощо).</p>
    
    <p><b>Інвестиція</b>
    Використовуйте інвестиційний тип рахунку для керування вашими капіталами на біржі, тимчасовими вкладеннями та іншими інвестиціями.</p>
    
    <p><b>Активи</b>
    Використовуйте тип рахунку активів для керування вашими активами (наприклад будинком, автомобілем або художньою збіркою).</p>
    
    <p><b>Пасиви</b>
    Використовуйте тип рахунку пасивів для будь-яких пасивів, окрім погашення кредитів. Цим типом можна скористатися для заборгованих податків або позичених у друзів грошей. Для погашень кредитів, наприклад за закладними, вам слід створити кредитний рахунок.</p>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KMyMoneyCurrencySelector, m_currencyComboBox)
en: Select the currency in which this account is denominated.
uk: Виберіть валюту, у якій зберігаються грошові суми цього рахунку.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Opening date
uk: Дата відкриття

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KMyMoneyDateInput, m_openingDate)
en: <p>The opening date would be the date of the last statement. In case you want to keep track of transactions prior to this date, enter the ending balance and statement date of a prior statement and add all following transactions into KMyMoney. KMyMoney will not allow you to enter or modify transactions prior to this date.</p>
    <p><i>Note</i>: If you do not know the exact amount of the opening balance, enter an estimate. You can change this value later before you reconcile this account for the first time.</p>
uk: <p>Датою відкриття є дата останньої виписки. Якщо ви бажаєте вказати параметри операцій до цієї дати, введіть кінцевий баланс і дату створення попередньої виписки, а потім додайте всі наступні записи операцій за допомогою KMyMoney. KMyMoney запобігатиме введенню або спробі зміни даних операцій, дати яких передують даті відкриття.</p>
    <p><i>Зауваження</i>: якщо точна сума початкового балансу вам не відома, введіть її приблизно. Пізніше ви зможете змінити це значення перед першим узгодженням цього рахунку.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_openingBalanceLabel)
en: Opening balance
uk: Баланс відкриття

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (AmountEdit, m_openingBalance)
en: <p>The opening balance is the balance of the account when you start using it with KMyMoney. For new accounts this is usually 0 but for existing accounts this may well differ. Please consult the account statements to figure out this value. The opening balance is to be provided in the currency of the account as selected with the currency button.</p>
    <p><i>Note</i>: If you do not know the exact amount of the opening balance, enter an estimate. You can change this value later before you reconcile this account for the first time.</p>
uk: <p>Початковий баланс — це баланс рахунку на час, коли ви почали працювати з ним у KMyMoney. Для нових рахунків значення цього параметра, зазвичай, дорівнює 0, але суми на вже створених рахунках можуть бути іншими. Будь ласка, скористайтеся випискою рахунку, щоб дізнатися точне значення. Програма вважатиме, що початковий баланс вказано у валюті, яку було вибрано за допомогою натискання кнопки «Валюта».</p>
    <p><i>Зауваження</i>: якщо точна сума початкового балансу вам не відома, введіть її приблизно. Введену суму можна буде змінити перед першим узгодженням вашого рахунку з банківськими даними.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_conversionLabel)
en: Conversion rate
uk: Обмінний курс

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (AmountEdit, m_conversionRate)
en: For foreign currencies an initial conversion rate needs to be provided. This should be the price of the foreign currency in the base currency on the opening date of the account.
uk: Для іноземних валют слід вказувати початковий обмінний курс. Цей курс є ціною одиниці іноземної валюти у базовій валюті на час відкриття рахунку.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_onlineQuote)
en: Online quote
uk: Інтерактивний курс

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_preferredAccount)
en: Mark this checkbox if the account should be maintained as preferred account
uk: Позначте цей пункт, якщо рахунок слід супроводжувати як основний

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_preferredAccount)
en: Selecting the <b>Preferred Account</b> checkbox will allow preferred access in some dialogs and views of KMyMoney.
uk: Позначення пункту <b>Основний рахунок</b> увімкне режим пріоритетного доступу до деяких діалогових вікон та вікон перегляду у KMyMoney.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_preferredAccount)
en: Preferred account
uk: Основний рахунок

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel14)
en: Does this investment account have a brokerage account?<p>
    
    <b>Check</b> the mark if this investment account has an associated account for money that is not invested.<br>
    
    <b>Uncheck</b> it if you do not use this account for active stock brokerage. You should also uncheck it if the account is not maintained by a bank or broker.
uk: Чи передбачено для цього інвестиційного рахунку рахунок куртажу?<p>
    
    <b>Позначте</b>, якщо інвестиційний рахунок пов'язано з рахунком для сум, які не було інвестовано.<br>
    
    <b>Зніміть позначку</b>, що ви не використовуєте цей рахунок для активних операцій на біржі. Крім того, вам слід зняти позначку з цього пункту, якщо цей рахунок не супроводжується банком або брокером.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_createBrokerageButton)
en: Create brokerage account
uk: Створити рахунок куртажу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_accountNumberLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Account number
uk: Номер рахунку

en: Credit Card %1 monthly payment
uk: Місячна сплата за кредитною карткою %1

en: Finish entry and create account
uk: Завершити запис і створити рахунок

en: Finish entry and create account and schedule
uk: Завершити запис і створити рахунок з розкладом

en: Next due date is prior to opening date
uk: Вказано наступну дату сплати, що передує даті відкриття

en: No account selected
uk: Рахунок не вибрано

en: No amount for payment selected
uk: Не вказано суми платежу

en: No payee for payment selected
uk: Не вказано отримувача платежу

en: No name assigned for schedule
uk: Не вказано назви розкладу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel16)
en: For credit card accounts you can create a monthly schedule which will automatically remind you about the payment. Please fill in the details about this payment here.
uk: Для рахунків кредитних карток ви можете створити місячний розклад, за яким програма автоматично нагадуватиме вам про необхідність сплати. Будь ласка, вкажіть на цій панелі параметри сплати.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_reminderCheckBox)
en: Yes, remind me when the payment is due
uk: Так, нагадати мені про строк сплати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Name of schedule
uk: Назва розкладу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: Estimated monthly payment
uk: Оцінка щомісячної сплати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_3)
en: Due date of next payment
uk: Строк наступної сплати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_3)
en: Payment should be made
    from account
uk: Сплату слід виконувати
    з рахунку

en: No payee supplied
uk: Не вказано отримувача

en: No opening balance supplied
uk: Не вказано початкового балансу

en: An interest change can only happen after the first payment
uk: Відсоткову ставку буде змінено лише після першої сплати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel1)
en: Please select the required options. Please use the <b>What's this?</b> feature to see more information about the items.
uk: Будь ласка, вкажіть потрібні параметри. Скористайтеся можливостями підказки <b>Що це?</b>, щоб дізнатися більше про показані пункти.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: What is the type of the loan?
uk: Яким є тип кредиту?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_borrowButton) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_loanDirection)
en: I am borrowing money
uk: Я позичаю гроші

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_lendButton) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_loanDirection)
en: I am lending money
uk: Я надаю гроші у кредит

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Who is the payee/payer of the loan?
uk: Хто є отримувачем/платником за кредитом?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KMyMoneyPayeeCombo, m_payee)
en: Enter the name of the person or bank you owe money or who owes you money.
    
    If the name does not exist within KMyMoney's database, you are asked if you want to create it.
uk: Введіть ім'я особи або назву банку, якому ви винні гроші або якому ви позичили гроші.
    
    Якщо вказаного імені або назви не буде у базі даних KMyMoney, програма запитає вас про те, чи бажаєте ви створити відповідний запис.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Did you make/receive any payments yet?
uk: Чи ви вже виконували/отримували платежі?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_anyPayments)
en: Were there any payments for this loan whether they are entered into KMyMoney or not?
    
    Note: Payments made to obtain the loan (e.g. Disagio) are not considered as payments in this context.
uk: Чи було вже здійснено сплати за цим кредитом і чи було ці сплати введено до KMyMoney?
    
    Зауваження: сплати, які слід виконати для отримання кредиту (наприклад комісію), не буде зараховано до сплат у цьому контексті.

[ctx: @item no payments were entered for a loan]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_anyPayments)
en: No
uk: Ні

[ctx: @item payments were entered for a loan]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_anyPayments)
en: Yes
uk: Так

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Which payments do you want to record?
uk: Які платежі ви бажаєте записувати?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_recordings)
en: <qt>Select which transactions should be recorded.
    
    <b>All payments</b> allows you to enter all payments made for this loan.
    
    The option to <b>start from the beginning of the current year</b> is meant for loans that have already been active for a longer period of time, and for which you do not want to enter all past transactions.
    </qt>
uk: <qt>Виберіть тип операцій, які слід записувати.
    
    <b>Всі операції</b> — ви зможете вводити всі сплати за цим кредитом.
    
    Пункт <b>з початку поточного року</b> призначено для кредитів, які взято давно: вводити всі сплати за цими кредитами ви вважаєте недоцільним.
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_recordings)
en: All payments
uk: Всі сплати

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_recordings)
en: Start with this year's payments
uk: Почати зі сплат цього року

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Balance before start of recording
uk: Баланс до початку запису

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Enter the ending balance found on the statement that is the last one before you want to start recording this loan in KMyMoney.
uk: Введіть остаточний баланс з останньої виписки перед тим, як ви почали запис цього кредиту у KMyMoney.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (AmountEdit, m_openingBalance)
en: You have selected to record only payments from the beginning of this year. Since prior transactions will not be recorded, you need to supply the balance of the loan on January 1st of this year.
uk: Ви вказали, що слід записувати лише сплати з початку поточного року. Оскільки попередні сплати записано не буде, вам слід вказати баланс станом на перше січня поточного року.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, PaymentFrequencyWizardPage) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Payment frequency
uk: Частота сплат

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Interest Compounding frequency
uk: Частота об'єднання відсотків

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KMyMoneyFrequencyCombo, m_compoundFrequency)
en: Select the frequency with which the interest is compounded. If uncertain, select the same as the payment frequency. Consult your loan contract for details.
uk: Вкажіть частоту складання відсотків. Якщо вона вам не відома, вкажіть частоту, що дорівнює частоті сплат. Докладніше про все можна довідатися з кредитного контракту.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Due date of first payment to be recorded
uk: Кінцева дата першої сплати, яку слід записати

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KMyMoneyDateInput, m_firstPaymentDate)
en: Depending on the answer to <b>What do you want to record?</b> this field means the following:<p>
    
    <b>All payments</b><br>
    Enter the due date of the very first payment<p>
    
    <b>Start with this year's payments</b><br>
    Enter the due date of the first payment in the current year
uk: Залежно від відповіді на питання <b>Що саме ви бажаєте записувати?</b>, значення у цьому полі можуть бути такими:<p>
    
    <b>Всі сплати</b><br>
    Введіть кінцеву дату найпершої сплати.<p>
    
    <b>Почати зі сплат цього року</b><br>
    Введіть кінцеву дату першої сплати поточного року.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Type of interest rate
uk: Тип відсоткової ставки

[ctx: @item type of interest]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_interestType)
en: Fixed
uk: Фіксована

[ctx: @item type of interest]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_interestType)
en: Variable
uk: Змінна

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Time between interest changes
uk: Проміжок часу між змінами ставки

[ctx: @item frequency of interest calculation]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_interestFrequencyUnitEdit)
en: Days
uk: Днів

[ctx: @item frequency of interest calculation]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_interestFrequencyUnitEdit)
en: Weeks
uk: Тижнів

[ctx: @item frequency of interest calculation]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_interestFrequencyUnitEdit)
en: Months
uk: Місяців

[ctx: @item frequency of interest calculation]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_interestFrequencyUnitEdit)
en: Years
uk: Років

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: Next interest change is due
uk: Дата наступної зміни ставки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel1)
en: This page allows you to select the parent account.
uk: За допомогою цієї сторінки ви можете обрати батьківський рахунок.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_subAccountLabel)
en: Subaccount of
uk: Підлеглий рахунок

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel1)
en: If this account is managed by an institution please select the institution from the list. If the institution does not exist yet, please choose the <b>New Institution</b> button to create it. Otherwise, leave this field empty.
    Enter the account number used by the institution to identify the account.
uk: Якщо цим рахунком керує банківська установа, будь ласка, виберіть цю установу зі списку. Якщо потрібної установи у списку немає, будь ласка, натисніть кнопку <b>Створити установу</b>, щоб створити відповідний запис. У іншому випадку не заповнюйте це поле.
    Введіть номер рахунку, який використовує для вашого рахунку банківська установа.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_institutionComboBox)
en: Select the institution which manages this account or leave empty
uk: Виберіть установу, що керує цим рахунком або не заповнюйте

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_newInstitutionButton)
en: New Institution
uk: Створити установу

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_accountNumber)
en: Accounts managed by an institution are usually referenced by a unique number the so called account number. Enter that number here.
    
    KMyMoney currently uses this number only for some online banking functions.
uk: Рахунки, якими керують фінансові установи, зазвичай, позначаються так званими номерами рахунків. Введіть ваш номер у це поле.
    
    Поточна версія KMyMoney використовує цей номер лише для здійснення деяких з функцій мережевої роботи з банком.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_iban)
en: Enter the International Bank Account Number into this field
uk: У це поле введіть міжнародний номер банківського рахунку (International Bank Account Number)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_iban)
en: You can enter the IBAN (International Bank Account Number) into this field if you know it. Usually, people at your institution can tell you the number or it is printed on your statements.
    
    See also https://en.wikipedia.org/wiki/International_Bank_Account_Number for more information.
    
    KMyMoney keeps this field only for documentation purposes and does not use it otherwise.
uk: У це поле ви можете ввести код IBAN (International Bank Account Number — міжнародний номер банківського рахунку), якщо він вам відомий. Зазвичай, потрібні дані можуть повідомити вам працівники банківської установи, цей номер також може бути надруковано на ваших виписках.
    
    Докладніше про це можна дізнатися зі сторінки https://uk.wikipedia.org/wiki/International_Bank_Account_Number
    
    У KMyMoney значення цього поля використовується лише з метою кращого впорядкування даних.

en: Months
uk: Місяців

en: Years
uk: Років

en: KMyMoney has calculated the amount of the loan as %1.
uk: KMyMoney обчислив суму кредиту: %1.

en: KMyMoney has calculated the interest rate to %1%.
uk: KMyMoney обчислив відсоткову ставку: %1%.

en: KMyMoney has calculated a periodic payment of %1 to cover principal and interest.
uk: Програма KMyMoney обчислила періодичну сплату %1, яка покриває основну суму і відсотки.

en: The number of payments has been decremented and the balloon payment has been modified to %1.
uk: Кількість сплат було зменшено, а сплату погашення кредиту було змінено на %1.

en: The balloon payment has been modified to %1.
uk: Сплату погашення кредиту буде змінено на %1.

en: KMyMoney has calculated the term of your loan as %1.
uk: KMyMoney обчислив термін вашого кредиту: %1.

en: KMyMoney has calculated a balloon payment of %1 for this loan.
uk: KMyMoney обчислив сплату погашення цього кредиту: %1.

en: KMyMoney has successfully verified your loan information.
uk: Програма KMyMoney успішно перевірили ваші дані щодо кредиту.

en: You have entered mis-matching information. Please modify your figures or leave one value empty to let KMyMoney calculate it for you
uk: Ви ввели незбалансовані дані. Будь ласка, змініть ваші дані або залиште одне зі значень порожнім, щоб програма KMyMoney обчислила його.

en: Calculation error
uk: Помилка під час обчислень

en: 
    
    Accept this or modify the loan information and recalculate.
uk: 
    
    Підтвердьте дані або змініть дані щодо кредиту і виконайте повторне обчислення.

en: Calculation successful
uk: Успішне обчислення

en: one month | %1 months
uk[0]: %1 місяць
uk[1]: %1 місяці
uk[2]: %1 місяців
uk[3]: %1 місяць

en: one year | %1 years
uk[0]: %1 рік
uk[1]: %1 роки
uk[2]: %1 років
uk[3]: %1 рік

en: one payment | %1 payments
uk[0]: %1 сплата
uk[1]: %1 сплати
uk[2]: %1 сплат
uk[3]: %1 сплата

en: Press Calculate to verify the values
uk: Натисніть кнопку «Обчислити», щоб перевірити значення

en: Not all details supplied
uk: Вказано не всі дані

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel2)
en: Now enter the details for your loan. You can leave one of the fields empty and KMyMoney will calculate it when you press the <b>Calculate</b> button. Before you can continue with the next page you also need to press <b>Calculate</b> so that KMyMoney can check the logical correctness of the values you have supplied.
uk: Тепер вкажіть параметри вашого кредиту. Ви можете не заповнювати одне з полів. KMyMoney обчислить його значення після натискання вами кнопки <b>Обчислити</b>. Перш ніж продовжити введення даних на наступній сторінці, вам все ж варто натиснути кнопку <b>Обчислити</b>, щоб програма KMyMoney виконала перевірку коректності введених вами даних.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: The interest rate gets calculated
uk: Відсоткову ставку слід обчислювати,

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_paymentDue)
en: when the payment is received
uk: коли сплату буде отримано

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_paymentDue)
en: when the payment is due
uk: коли настане строк сплати

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, LoanAmountWizardPage) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel16) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Loan amount
uk: Сума кредиту

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (AmountEdit, m_loanAmount)
en: Enter the amount of the loan in this field. If you want to calculate this field out of the other parameters, please leave it empty. If the field is marked as required (colored background) you have informed KMyMoney about the fact that there were already some payments towards the loan. In this case, please enter the ending balance of your last statement.
uk: У цьому полі вкажіть суму кредиту. Якщо ви бажаєте, щоб програма обчислила значення у цьому полі на основі значень інших параметрів, будь ласка, не заповнюйте його. Якщо це поле буде позначено як обов'язкове (кольорове тло), ви повідомили KMyMoney, ви вже здійснили певні сплати за кредитом. У такому випадку, введіть кінцевий баланс за вашою останньою випискою.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9)
en: Interest rate
uk: Відсоткова ставка

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (AmountEdit, m_interestRate)
en: Please enter the interest rate (as a percentage) or leave the field empty to calculate it.
uk: Будь ласка, введіть відсоткову ставку у відсотках або не заповнюйте це поле, щоб програма обчислила її автоматично.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: Term
uk: Термін

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_termAmount)
en: Please enter the term of this loan or enter 0 to calculate it. The term is the time that is required to fully repay the loan. This time might be different from the time your loan contract is signed for.
uk: Будь ласка, введіть термін цього кредиту або введіть 0, щоб програма сама обчислила його. Термін — це час, потрібний для повного розрахунку за кредитом. Цей час може відрізнятися від часу, на який було укладено контракт.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11)
en: Payment (principal and interest)
uk: Сплата (капітал і відсотки)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (AmountEdit, m_paymentAmount)
en: Please enter the amount you pay for principal and interest or leave the field empty to calculate it.
uk: Будь ласка, введіть основну суму і відсотки або залиште поле порожнім, щоб програма сама обчислила його.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel12)
en: Balloon payment
uk: Сплата погашення

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (AmountEdit, m_balloonAmount)
en: Please enter the amount of a final amortization payment or leave the field empty to calculate it.
uk: Будь ласка, введіть суму остаточної амортизаційної сплати або залиште поле порожнім, щоб програма сама обчислила його.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_calculateButton)
en: Calculate
uk: Обчислити

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_calculateButton)
en: Press this button to calculate/verify your loan details.
uk: Натисніть цю кнопку для того, щоб програма обчислила/перевірила дані вашого кредиту.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_calculateButton)
en: Pressing this button calculates a possibly missing parameter for your loan or verifies that the values entered match. If something is not correct you will receive information about it.
uk: Натискання цієї кнопки призведе до обчислення значення ймовірно відсутнього значення параметра вашого кредиту або до перевірки коректності введених значень. Якщо буде виявлено помилки, програма повідомить вам про них.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel1)
en: Now enter the information required for the periodic loan payments. If your regular payments contains any additional fees, click on the <b>Additional fees</b> button to enter them.
uk: Тепер введіть дані, потрібні для визначення параметрів регулярних сплат за кредитом. Якщо у ваших регулярних сплатах мають міститися додаткові мита, натисніть кнопку <b>Додаткові мита</b>, щоб їх вказати.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Principal + Interest
uk: Капітал + відсотки

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, AdditionalFeesWizardPage) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_additionalFeesButton)
en: Additional Fees
uk: Додаткові мита

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: = periodical payments
uk: = регулярні сплати

en: Create a new asset account
uk: Створити запис рахунку активу

en: If the asset account does not yet exist, press this button to create it.
uk: Якщо рахунку активів ще не було створено, натисніть цю кнопку, щоб його створити.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel10_4_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel1)
en: If this loan is for an asset, such as a car or a house, you can create the asset account now. An asset account represents the total value of an asset. The money from this loan will be transferred into the asset account you create or select.
    If this loan is a 'consumer loan' (money to use however you want), you can use a checking account instead.
uk: Якщо цей кредит було взято для отримання активу, наприклад автомобіля або будинку, ви можете створити рахунок активу. Рахунок активу відповідає загальній вартості активу. Гроші цього кредиту буде перенесено до рахунку активу, який ви створите або виберете.
    Якщо цей кредит є «споживчим кредитом» (гроші, якого можна використати будь-яким чином), вам слід обрати чековий рахунок.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_dontCreatePayoutCheckBox) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_noPayoutTransaction)
en: Do not create payout transaction
uk: Не створювати операції сплати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_refinanceLoan)
en: Refinance existing loan
uk: Рефінансування існуючого кредиту

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_refinanceLoan)
en: Check this if you are refinancing a loan that already exists in KMyMoney
uk: Позначте, якщо ви погашаєте кредит, запис якого вже існує у KMyMoney

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, AssetAccountWizardPage) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Asset Account
uk: Рахунок активів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Loan account
uk: Кредитний рахунок

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Date of payment
uk: Дата сплати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel2)
en: KMyMoney creates a schedule for this payment and reminds you whenever a payment must be made. Please select the account to/from which payments will be made and the category the interest will be assigned to.<p>
    If you selected to record all payments this date has already been supplied. If you selected to record only this years payments, then the <b>First payment due date</b> is the date of the first payment made in this year.
uk: Програма KMyMoney створює розклад для цієї сплати і нагадує вам про час, коли слід здійснити кожну зі сплат. Будь ласка, виберіть рахунок, на який або з якого будуть здійснюватися сплати, а також категорію, з якою буде пов'язано відсотки.<p>
    Якщо ви позначили пункт запису всіх сплат, цю дату вже вказано. Якщо ви обрали варіант з записом сплат лише цього року, дата <b>Кінцева дата першої сплати</b> є датою першої сплати, яку було виконано цього року.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, InterestCategoryWizardPage) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Interest category
uk: Категорія ставки

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KMyMoneyCategory, m_interestCategory)
en: The category the interest part of the payment will be assigned to. If you borrow money you usually have to pay interest, so this should be an expense category. If you lend the money, you receive the interest. In this case, select an income category here.
uk: Категорія, до якої буде зараховано відсоткову частину сплати. Якщо ви позичаєте гроші, ви, зазвичай, сплачуєте відсотки за позичкою, отже це буде категорія витрат. Якщо ж ви даєте гроші у борг, ви отримуєте відсотки. У такому випадку, виберіть категорію прибутків.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Payment account
uk: Рахунок сплати

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KMyMoneyCategory, m_paymentAccount)
en: Select the account from which you make your periodical payments or where you receive regular payments in case you lend the money. In most cases, this is a checking account.
uk: Вкажіть рахунок, з якого ви здійснюватимете регулярні сплати або на який ви отримуватимете регулярні сплати, якщо ви надаєте гроші у борг. Здебільшого, таким рахунком є кредитний рахунок.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: First payment due on
uk: Кінцева дата першої сплати

en: KMyMoney New Account Setup
uk: Налаштування нового рахунку KMyMoney

en: Broker
uk: Брокер

en: Payout
uk: Сплата

en: Parent Account
uk: Батьківський рахунок

[ctx: Finish the wizard]
en: Finish
uk: Завершення

en: Credit card payment
uk: Сплата кредитною карткою

en: Loan payment for %1
uk: Сплата за кредитом для %1

en: Loan payment
uk: Сплата за кредитом

en: Amortization
uk: Амортизація

en: Unable to create account: %1
uk: Неможливо створити рахунок: %1

[ctx: Rounding method]
en: Round
uk: Округлення

[ctx: Rounding method]
en: Ceil
uk: Стеля

[ctx: Rounding method]
en: Floor
uk: Підлога

[ctx: Rounding method]
en: Truncate
uk: Обрізання

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, KInvestmentDetailsWizardPage)
en: Investment details
uk: Параметри інвестиції

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Enter the details below and click <b>Next</b> to continue entering the online update details.
uk: Введіть дані у поля, розташовані нижче, і натисніть кнопку <b>Далі</b>, щоб продовжити введення параметрів мережевого оновлення.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Trading symbol
uk: Код (символ)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KMyMoneyLineEdit, m_investmentSymbol)
en: Enter the ticker symbol (e.g. RHAT).
uk: Введіть код (наприклад RHAT).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Full name
uk: Повна назва

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Trading market
uk: Ринок

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Identification
    number
uk: Ідентифікаційний
    номер

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KMyMoneyLineEdit, m_investmentIdentification)
en: Enter the CUSIP/ISIN/WKN identification number here
uk: Введіть у це поле ідентифікаційний номер CUSIP/ISIN/WKN

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Trading Currency
uk: Валюта

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_6)
en: Price precision
uk: Точність цін

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_pricePrecision)
en: This determines how many digits after decimal symbol price can have.
uk: Цей пункт визначає, скільки цифр після крапки слід враховувати у десяткових числах.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_roundingMethod)
en: This controls what to do with digit situated after precision digits in amount values.
uk: За допомогою цього віджета ви можете визначити поведінку програми, якщо у значенні більше цифр, ніж може дозволено показувати програмі.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Remainder
uk: Залишок

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, WizardPage)
en: Investment Type
uk: Тип інвестиції

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_introLabel)
en: This wizard allows you to create a new investment.
uk: За допомогою цього майстра ви зможете створити запис інвестиції.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: The first step in this process requires to select the type of investment. The following steps collect more details about the investment from you.
uk: На першому кроці слід обрати тип інвестиції. На наступних кроках буде зібрано інші дані щодо інвестиції, яку ви бажаєте зробити.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Type of investment
uk: Тип інвестиції

en: This wizard allows you to modify the selected investment.
uk: За допомогою цього майстра ви можете змінити параметри вибраної інвестиції.

en: This wizard allows you to modify the selected security.
uk: За допомогою цього майстра ви можете змінити параметри вибраних цінних паперів.

en: Investment detail wizard
uk: Майстер параметрів інвестицій

en: Security detail wizard
uk: Майстер параметрів цінного паперу

en: The selected symbol is already on file. Do you want to reuse the existing security?
uk: Вибраний код вже є у файлі. Бажаєте повторно використати існуючі цінні папери?

en: Security found
uk: Знайдено дані цінного паперу

en: Unexpected error occurred while adding new investment
uk: Під час додавання нового запису інвестиції сталася неочікувана помилка

en: <qt>The security <b>%1</b> currently does not exist as sub-account of <b>%2</b>. Do you want to create it?</qt>
uk: <qt>Зараз на підлеглому рахунку <b>%2</b> немає цінного паперу <b>%1</b>. Бажаєте створити його?</qt>

en: Create security
uk: Створити запис цінного паперу

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNewInvestmentWizard)
en: New Investment wizard
uk: Майстер нових інвестицій

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, KOnlineUpdateWizardPage)
en: Online Update
uk: Інтерактивне оновлення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Select an online source and click <b>Finish</b> to store the investment data. If you do not want to use online updates, just leave the data as is.
uk: Виберіть джерело даних і натисніть кнопку <b>Завершити</b>, щоб зберегти дані інвестування. Якщо ви не бажаєте використовувати мережеві оновлення, просто не заповнюйте відповідні поля.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_4)
en: Use Finance::Quote
uk: Використовувати Finance::Quote

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: Online Source
uk: Мережеве джерело

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_6)
en: Factor
uk: Коефіцієнт

en: &Additional fees...
uk: &Додаткові мита…

en: Enter additional fees
uk: Введіть додаткові мита

en: Use this to add any additional fees other than principal and interest contained in your periodical payments.
uk: Натисніть, щоб додати будь-які мита, відмінні від початкового і сплати за відсотками, що містяться у ваших регулярних сплатах.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel21_2)
en: 
    If your regular payment contains any additional fees, click on the button "Additional fees" to enter them.
uk: 
    Якщо ваші регулярні сплати містять додаткові мита, натисніть кнопку «Додаткові мита», щоб ввести потрібні дані.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel21_1_3)
en: = periodical payment:
uk: = періодична сплата:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel10_2_2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel10) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel10_2_2_2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel10_2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel,
en: Principal + Interest:
uk: Капітал + відсотки:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel21_2_2)
en: If no additional fees are included in your periodical payment or you have entered all such fees, then click on "Next".
uk: Якщо у вашу регулярну сплату не включено жодних додаткових мит або ви вже ввели всі такі мита, натисніть кнопку «Далі».

en: Use this to create a new account to which the initial payment should be made
uk: Скористайтеся цим пунктом для створення рахунку, на який слід надіслати початковий внесок

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_createNewAssetButton)
en: Press this to create a new asset account
uk: Натисніть, щоб створити новий рахунок активів.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, CalculationOverviewWizardPage)
en: Calculation Overview
uk: Огляд обчислення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel18_2)
en: 
    KMyMoney has calculated the loan as shown in the overview below. You can accept these values by selecting "Next" or change them by choosing "Back" to return to the input field for the information you want to change.
uk: 
    Програма KMyMoney обчислила кредит, дані показано нижче. Ви можете підтвердити ці дані натисканням кнопки «Далі» або змінити їх натисканням кнопки «Назад», яка поверне вас до поля введення даних. які ви бажаєте змінити.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6_3_2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6_3_2_2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6_3_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Tex
en: Loan amount:
uk: Сума кредиту:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel8_3_2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel8_3_2_2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel8_3_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Tex
en: Interest rate:
uk: Відсоткова ставка:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9_2_2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9_2_2_2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9_2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Tex
en: Term:
uk: Термін:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, FinalPaymentWizardPage) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_4_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel11_3_2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel11) i18n: ectx: property (text), widget (
en: Final amortization payment
uk: Остаточна амортизаційна сплата

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, DurationWizardPage)
en: Duration
uk: Тривалість

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel15_2)
en: 
    Please enter the term of this loan or leave the field empty to calculate it. The term is the time that is required to fully repay the loan. This time might be different from the time your loan contract is signed for.
uk: 
    Будь ласка, введіть термін цього кредиту або не заповнюйте цього поля, щоб програма сама обчислила його. Термін — це час, потрібний для повного розрахунку за кредитом. Цей час може відрізнятися від часу, на який було укладено контракт.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_1_2)
en: Edit Loan Account Wizard
uk: Майстер зміни кредитного рахунку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2_2)
en: 
    Welcome to the Edit Loan Account Wizard. Please use this wizard to modify information about your loan account.
    
    Please make sure that you have the relevant information handy. You usually get the information out of your contract and the last statement.
uk: 
    Ласкаво просимо до майстра зміни кредитного рахунку. Будь ласка, скористайтеся цим майстром для зміни даних вашого кредитного рахунку.
    
    Будь ласка, переконайтеся, що всі потрібні дані у вас під рукою. Потрібні дані, зазвичай, можна дістати з вашого контракту або останньої виписки.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, EditSelectionWizardPage)
en: Edit selection
uk: Змінити вибране

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2_1)
en: 
    Please select, which data of the loan you want to modify.
uk: 
    Будь ласка, виберіть дані кредиту, які ви бажаєте змінити.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_editInterestRateButton)
en: Modify the interest rate
uk: Змінити відсоткову ставку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_editOtherCostButton)
en: Modify additional fees
uk: Змінити додаткові мита

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_editOtherInfoButton)
en: Modify other loan information
uk: Змінити інші параметри кредиту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_editAttributesButton)
en: Modify loan attributes
uk: Змінити атрибути кредиту

en: Please enter the date from which on the following changes will be effective. The date entered must be later than the opening date of this account (%1), but must not be in the future. The default will be today.
uk: Будь ласка, введіть дату, з якої набудуть чинності наведені нижче зміни. Введена дата має бути пізнішою за дату відкриття цього рахунку (%1), але не бути пізнішою за поточну. Типовою датою є сьогоднішній день.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, EffectiveDateWizardPage)
en: Effective date
uk: Дата виконання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_7)
en: When should the changes become active?
uk: Коли слід задіяти зміни?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel17_2)
en: 
    Please enter the amount of a final amortization payment or leave the field empty to calculate it.
uk: 
    Будь ласка, введіть суму остаточної амортизаційної сплати або залиште поле порожнім, щоб програма сама обчислила його.

en: Please enter the date, the first payment for this loan was/is due.
uk: Будь ласка, введіть дату, до якої слід виконати перший внесок для цього кредиту.

en: Note: Consult the loan contract for details of the first due date. Keep in mind, that the first due date usually differs from the date the contract was signed
uk: Зауваження: зверніться до кредитної угоди, щоб дізнатися про дату першої сплати за кредитом. Пам'ятайте, що перша дата сплати, зазвичай, відрізняється від дати, коли було підписано кредитну угоду.

en: Please enter the date, the first payment for this loan was/is due this year.
uk: Будь ласка, введіть дату, до якої слід виконати перший внесок для цього кредиту цього року.

en: Note: You can easily figure out the date of the first payment if you consult the last statement of last year.
uk: Зауваження: дату першої сплати легко визначити за останньою випискою за попередній рік.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, FirstPaymentWizardPage)
en: Date of first payment
uk: Дата першої сплати

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, InterestCalculationWizardPage)
en: Interest calculation
uk: Обчислення ставки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel12_2)
en: 
    When does the actual interest rate get calculated?
uk: 
    На яку дату слід обчислити поточну відсоткову ставку?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_interestOnReceptionButton)
en: When the payment is received.
uk: Коли сплату буде отримано.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_interestOnPaymentButton)
en: When the payment is due.
uk: Дата сплати.

en: Create a new category
uk: Створити категорію

en: Use this to open the new account editor
uk: Натисніть, щоб відкрити редактор нового рахунку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel20_2)
en: 
    Please select the category you want to assign the interest payments to or create a new category.
uk: 
    Будь ласка, виберіть категорію, з якою ви бажаєте пов'язати сплату за відсотками або створіть нову категорію.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel14_2)
en: 
    Please enter the interest rate or leave the field empty to calculate it.
uk: 
    Будь ласка, введіть відсоткову ставку або не заповнюйте це поле, щоб програма обчислила її автоматично.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7_3)
en: Current rate
uk: Поточний курс

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9_4)
en: KMyMoney either calculates the new interest rate or the amount for principal and interest. If you know the interest rate then enter it here.
    
    If KMyMoney should calculate this value for you, then leave the field blank.
uk: KMyMoney може обчислити або нову відсоткову ставку, або суму кредиту і відсотки. Якщо вам відома відсоткова ставка, введіть її у це поле.
    
    Якщо KMyMoney слід обчислити це значення, не заповнюйте відповідного поля.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, InterestTypeWizardPage)
en: Type of interest
uk: Тип відсоткової ставки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5_2)
en: 
    Is the interest of this loan fixed over a period of time or is it adapted from time to time? If the interest rate changes during the amortization phase of the loan you should choose the option 'variable interest rate'.
uk: 
    Чи є відсоткова ставка цього кредиту фіксованою протягом певного періоду часу, чи час від часу змінюється? Якщо відсоткова ставка змінюється під час фази амортизації кредиту, вам слід обрати варіант «змінна відсоткова ставка».

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_fixedInterestButton)
en: Fixed interest rate
uk: Фіксовано відсоткова ставка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_variableInterestButton)
en: Variable interest rate
uk: Змінна відсоткова ставка

en: Edit loan wizard
uk: Майстер редагування кредитів

en: Note: you will not be able to modify this account today, because the opening date "%1" is in the future. Please revisit this dialog when the time has come.
uk: Зауваження: сьогодні ви не зможете змінити дані цього рахунку, оскільки вказано майбутню дату відкриття «%1». Будь ласка, ще раз відкрийте це діалогове вікно, коли настане час.

en: Your previous selection was "%1". If you select another option, KMyMoney will dismiss the changes you have just entered. Do you wish to proceed?
uk: Вашим попереднім вибором був «%1». Якщо ви виберете інший варіант, KMyMoney відкине щойно внесені вами зміни. Бажаєте, щоб програма зробила саме це?

en: The loan wizard is unable to calculate two different values for your loan at the same time. Please enter a value for the %1 on this page or backup to the page where the current value to be calculated is defined and fill in a value.
uk: Майстер кредитів не може обчислювати дві різних суми вашого кредиту одночасно. Будь ласка, введіть суму для %1 на цій сторінці або поверніться до сторінки, на якій мало бути визначене поточну суму, яку слід обчислити, і вкажіть значення.

en: You selected, that payments have already been made towards this loan. This requires you to enter the loan amount exactly as found on your last statement.
uk: Ви вказали, що сплати за цим кредитом вже проводилися. З цієї причини вам слід ввести точну суму кредиторської заборгованості за вашою останньою випискою.

en: interest rate
uk: Відсоткова ставка

en: term
uk: термін

en: principal and interest
uk: капітал і відсотки

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNewLoanWizard)
en: New Loan Wizard
uk: Майстер нового кредиту

en: calculate
uk: обчислення

en: The number of payments has been decremented and the final payment has been modified to %1.
uk: Кількість сплат було зменшено, а остаточну сплату було змінено на %1.

en: The final payment has been modified to %1.
uk: Остаточну сплату було змінено на %1.

en: KMyMoney has calculated a final payment of %1 for this loan.
uk: Програма KMyMoney обчислила остаточну сплату %1 за цим кредитом.

en: You have entered mis-matching information. Please backup to the appropriate page and update your figures or leave one value empty to let KMyMoney calculate it for you
uk: Ви ввели незбалансовані дані. Будь ласка, створіть резервну копію відповідної сторінки і оновіть ваші дані або залиште одне зі значень порожнім, щоб програма KMyMoney обчислила його.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, LendBorrowWizardPage)
en: Lending or borrowing money
uk: Надання у кредит та позичання грошей

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_2)
en: 
    Do you borrow or lend money?
uk: 
    Ви позичаєте гроші чи надаєте їх у кредит?

en: Please enter the original loan amount in the field below or leave it empty to be calculated.
uk: Будь ласка, введіть початкову суму кредиту у наведене нижче поле або не заповнюйте його, щоб програма обчислила значення сама.

en: Please enter the remaining loan amount of last years final statement in the field below. You should not leave this field empty.
uk: Будь ласка, введіть залишкову суму кредиту з остаточної виписки за попередні роки у наведене нижче поле. Це поле не можна залишати порожнім.

en: To whom do you make payments?
uk: Кому ви бажаєте надіслати внесок?

en: Payments to
uk: Внески до

en: From whom do you expect payments?
uk: Від кого ви очікуєте внески?

en: Payments from
uk: Внески від

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, NameWizardPage)
en: Name of the loan
uk: Назва кредиту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_2)
en: 
    How do you want to call this loan? Examples for names are 'car loan', 'school loan', 'home owner loan'.
uk: 
    Якщо ви бажаєте назвати цей кредит? Приклади назв: «кредит за авто», «кредит для навчання», «кредит за житло».

[ctx: @label loan name]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: Name
uk: Назва

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, NewCalculateLoanWizardPage)
en: Calculate Loan
uk: Обчислити кредит

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2_2)
en: 
    You have successfully entered the general information about your loan. Next, KMyMoney needs some information about the calculation of the loan.
uk: 
    Ви успішно ввели загальні відомості щодо вашого кредиту. Тепер KMyMoney потрібні дані для обчислення параметрів кредиту.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel19_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_4)
en: 1. General Information
uk: 1. Загальна інформація

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel19_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_3_2)
en: 
    2. Calculate Loan
uk: 
    2. Обчислити кредит

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel19_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_3)
en: 
    3. Payments
uk: 
    3. Сплати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: 
    In the first step, KMyMoney will ask you some general information about the loan account to be created.
uk: 
    На першому кроці KMyMoney запитає вас про загальні відомості щодо кредитного рахунку, який ви створюєте.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: 
    2. Calculate Loan
    
    3. Payments
uk: 
    2. Обчислення кредиту
    
    3. Сплати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_1)
en: New Loan Account Wizard
uk: Майстер нового кредитного рахунку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: 
    Welcome to the New Loan Account Wizard which will guide you through the creation of a new loan e.g. for your home, your car or any other loan that you pay or gain interest for.
    
    Please make sure that you have the relevant information handy. You usually get the information out of your contract and the last statement.
uk: 
    Ласкаво просимо до майстра створення кредитного рахунку. За допомогою цього майстра програма допоможе вам у процесі створення вашого нового запису кредиту, наприклад за будинок, автомобіль або будь-якого іншого кредиту, за яким ви сплачуєте або отримуєте гроші.
    
    Будь ласка, переконайтеся, що всі потрібні дані у вас під рукою. Потрібні дані, зазвичай, можна дістати з вашого контракту або останньої виписки.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel19_2)
en: 
    In the following steps, KMyMoney supports you in setting up categories and schedules for your loan payments.
uk: 
    Протягом наступних кроків KMyMoney допоможе вам у налаштуванні категорій і розкладів для ваших сплат за кредитом.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel16_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel8_2_2)
en: 
    Please enter the amount you pay for principal and interest or leave the field empty to calculate it.
uk: 
    Будь ласка, введіть основну суму і відсотки або залиште поле порожнім, щоб програма сама обчислила його.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_4)
en: Current amount
uk: Поточна сума

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_4_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_5)
en: Principal and interest
uk: Капітал і відсотки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_5)
en: KMyMoney either calculates the new interest rate or the amount for principal and interest. If you know the amount for principal and interest then enter it here.
    
    If KMyMoney should calculate this value for you, then leave the field blank.
uk: KMyMoney може обчислити або нову відсоткову ставку, або суму кредиту і відсотки. Якщо вам відомі суми основного кредиту і відсотки, введіть їх у це поле.
    
    Якщо KMyMoney слід обчислити це значення, не заповнюйте відповідного поля.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel11_2)
en: 
    How often will there be payments made to this loan?
uk: 
    Як часто виконуватимуться сплати за цим кредитом?

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, PreviousPaymentsWizardPage)
en: Payments?
uk: Сплати?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6_2)
en: 
    Were there any payments for this loan whether they are entered into KMyMoney or not?
uk: 
    Чи було введено можливі попередні сплати за цим кредитом до KMyMoney?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_noPreviousPaymentButton)
en: No, no payments were made yet.
uk: Ні, сплат ще не виконувалося.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_previousPaymentButton)
en: Yes, payments were made.
uk: Так, сплати виконано.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_3)
en: Note: Payments made to obtain the loan (e.g. Dissagio) are not considered as payments in this context.
uk: Зауваження: сплати, які слід виконати для отримання кредиту (наприклад комісію), не буде зараховано до сплат у цьому контексті.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, RecordPaymentWizardPage)
en: Recording payments?
uk: Записувати сплати?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7_2)
en: 
    Do you want to record all payments of this loan with KMyMoney?
uk: 
    Бажаєте записувати всі сплати за цим кредитом за допомогою KMyMoney?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_allPaymentsButton)
en: Yes, record all payments.
uk: Так, записувати всі сплати.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_thisYearPaymentButton)
en: No, only record payments since the beginning of this year.
uk: Ні, записувати сплати лише з початку цього року.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel22_2)
en: KMyMoney will create a schedule for this payment and reminds you whenever a payment must be made.<p>
    If you selected to record all payments this date has already been supplied. If you selected to record only this years payments, then the <b>First payment due date</b> is the date of the first payment made in this year.
uk: KMyMoney створить розклад для цієї сплати і нагадуватиме вам про сплату кожного разу, коли слід виконувати сплату.<p>
    Якщо ви позначили пункт запису всіх сплат, цю дату вже вказано. Якщо ви обрали варіант з записом сплат лише цього року, дата <b>Кінцева дата першої сплати</b> є датою першої сплати, яку було виконано цього року.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_dueLabel)
en: First payment due on:
uk: Кінцева дата першої сплати:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_5)
en: Make payment from/to:
uk: Виконати сплату з/до:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel10_4)
en: 
    KMyMoney has calculated the loan as shown below. If you want to accept these values use the "Finish" button to update your account, otherwise use the "Back" button to modify your settings.
uk: 
    Програма KMyMoney обчислила параметри кредиту, дані показано нижче. Якщо ви бажаєте підтвердити ці дані, натисніть кнопку «Завершити», що призведе до оновлення вашого рахунку. У іншому разі натисніть кнопку «Назад», щоб повернутися і змінити параметри.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel8_3_2_2_2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel14)
en: Additional Fees:
uk: Додаткові мита:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9_2_2_2_2_2_2)
en: Total payment:
uk: Загальна сплата:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel11_3_2_2_2_2_2)
en: Valid from:
uk: Дійсний з:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel11_3_2_2_2_2_2_2)
en: Affected payments:
uk: Задіяні сплати:

en: borrowed
uk: запозичено

en: lend
uk: віддано у борг

en: not assigned
uk: не прив'язано

en: on reception
uk: при отриманні

en: on due date
uk: у день сплати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel22_2_2)
en: 
    This page summarizes the data you entered. If you need to modify anything, please use the "Back" button to go to respective page. Otherwise use the "Finish" button to create the account.
uk: 
    На цій сторінці наведено резюме введених вами даних. Якщо вам потрібно щось змінити, будь ласка, скористайтеся натисканням кнопки «Назад», щоб перейти до відповідної сторінки. Якщо ж це не так, натисніть кнопку «Завершити», щоб програма створила рахунок.

[ctx: @title loan general information]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox3)
en: General
uk: Загальне

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5_3)
en: Payee:
uk: Отримувач:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_4)
en: First payment:
uk: Початкова сплата:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_5)
en: Amount is:
uk: Сума:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox2)
en: Loan calculation
uk: Обчислення кредиту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel15)
en: Periodic Payment:
uk: Регулярна сплата:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel13)
en: Interest category:
uk: Категорія ставки:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel17)
en: Payment from:
uk: Сплата від:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel16_3)
en: Next due date:
uk: Наступна дата сплати:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel12)
en: Final Payment:
uk: Остаточна сплата:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6_4)
en: Interest is due:
uk: Прибуток до:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Payment frequency:
uk: Частота сплат:

[ctx: Occurrence period 'days']
en: Days
uk: Днів

en: Weeks
uk: Тижнів

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, VariableInterestDateWizardPage)
en: Date of next interest change
uk: Дата наступної зміни ставки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel8_2)
en: 
    Select the date when the interest rate for this loan will be modified and the frequency of the future changes.
uk: 
    Виберіть дату наступної зміни відсоткової ставки цього кредиту і частоту наступних змін.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Next interest change on
uk: Наступна зміна відсоткової ставки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Time until next change
uk: Час до наступної зміни

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel2)
en: A typical KMyMoney user maintains a checking account with some institution and uses it to receive money or pay bills. If this is not the case, please deselect the checkbox below and continue on the next page.
uk: Типовий користувач KMyMoney має чековий рахунок у певній установі і використовує його для отримання грошей або сплати за фактурами. Якщо для вас це не так, будь ласка, зніміть позначку з поля, наведеного нижче, і продовжіть введення даних на наступній сторінці.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_haveCheckingAccountButton)
en: I have a checking account that I want to manage with KMyMoney
uk: У мене є чековий рахунок, яким я маю намір керувати за допомогою KMyMoney

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_institutionNameEdit)
en: The name of the institution that issued the account.
uk: Назва установи, яка надала рахунок.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_institutionNumberEdit)
en: Each institution has a routing number. Enter it here. If uncertain, leave the field blank. You can modify it later.
uk: Кожна установа має власний код. Введіть його у це поле. Якщо ви не знаєте коду, не вводьте нічого. Згодом ви можете змінити це значення.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Name of the institution
uk: Назва установи

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Routing number
uk: Код банку

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_accountNumberEdit)
en: In general the institution that issued the account also issued a number for it. Enter it here. If uncertain, you can modify this entry later.
uk: Зазвичай, установа, яка відкриває рахунок, також і визначає його номер. Введіть номер у це поле. Якщо не пам'ятаєте номеру, не заповнюйте. Згодом це значення можна змінити.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_accountNameEdit)
en: Enter a descriptive name that will be used by KMyMoney to identify your checking account.
uk: Введіть описову назву, яку буде використано KMyMoney для ідентифікації вашого чекового рахунку.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KMyMoneyDateInput, m_openingDateEdit)
en: Enter the date from when on you plan to keep track of the transactions in that account. This is usually the date of the last statement. If uncertain, leave as is.
uk: Введіть дату, з якої ви бажаєте вести спостереження за операціями цього рахунку. Зазвичай, це дата останньої виписки. Якщо ви не знаєте, що вказати, залиште все як є.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Number of the account
uk: Номер рахунку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Name of the account
uk: Назва рахунку

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (AmountEdit, m_openingBalanceEdit)
en: Enter the opening balance of the account. This is usually the ending balance of the last statement. If uncertain, leave as is.
uk: Введіть початковий баланс цього рахунку. Зазвичай, це залишковий баланс з останньої виписки. Якщо непевні, не заповнюйте.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel1)
en: The fields below allow you to enter some information about your checking account. Once this wizard finishes, the account will be created for you within KMyMoney.
uk: За допомогою наведених нижче полів ви можете вказати параметри вашого чекового рахунку. Після завершення роботи майстра програма створить запис вашого рахунку у KMyMoney.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel3)
en: KMyMoney supports multiple currencies. Your reports will be based on a default currency which you can select here. The default for new accounts is also the currency you select here.
uk: У KMyMoney передбачено підтримку багатьох валют. Ваші звіти буде засновано на типовій валюті, яку можна обрати на цій сторінці. Обрану тут валюту буде також використано для створення нових рахунків.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel2)
en: Please enter some information about yourself.<br><br>
    
    This information will be seen and used only by you. The information is used to personalize KMyMoney, to encrypt your file, etc.
uk: Будь ласка, вкажіть деякі особисті дані.<br><br>
    
    Ці дані зможете переглядати і використовувати лише ви. Ці дані використовуються для персоніфікації KMyMoney, шифрування ваших файлів тощо.

[ctx: @label email address]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Email:
uk: Ел. пошта:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: Zip code
uk: Поштовий індекс

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Welcome to KMyMoney!
uk: Ласкаво просимо до KMyMoney!

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel1)
en: You have started KMyMoney for the first time on this computer. Before this program can help you to manage your finances, it needs to collect some data from you.<p>
    
    On the next few pages you will be guided through the steps necessary to setup the program. This will happen only once.
uk: Ви вперше запустили KMyMoney у цій системі. Перш ніж програма зможе допомогти вам у керуванні вашими фінансовими ресурсами, вам слід вказати певні дані.<p>
    
    Ви зможете зробити це за допомогою наступних сторінок налаштування програми. Цю процедуру налаштування буде виконано лише один раз.

en: KMyMoney New File Setup
uk: Налаштування нового файла KMyMoney

[ctx: New file wizard introduction]
en: Introduction
uk: Вступ

en: Personal Data
uk: Особисті дані

en: Select Currency
uk: Виберіть валюту

en: Select Accounts
uk: Виберіть рахунки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel1)
en: <p>KMyMoney can encrypt your datafile using GPG Encryption. GPG encryption is one of the most secure methods in the world for protecting data. All of your account numbers and other important financial information will be very secure.</p>
uk: <p>Програма KMyMoney здатна шифрувати ваші файли з даними за допомогою GPG. Шифрування GPG вважається одним з найбезпечніших у сфері захисту даних. Всі номери рахунків та інші важливі фінансові дані будуть у безпеці.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel1)
en: If you would like to review or change any preference settings for KMyMoney after finishing this wizard, you can do so by checking this box. If not just click <b>Next</b>.
uk: Якщо ви бажаєте переглянути або змінити будь-який з параметрів налаштування KMyMoney після завершення роботи цього майстра, позначте відповідний пункт. Якщо всі параметри вас задовольняють, натисніть кнопку <b>Далі</b>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_openConfigAfterFinished)
en: Configure preferences after finishing the wizard.
uk: Налаштувати параметри після завершення роботи майстра.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel2)
en: You can change the configuration options at any time using the configuration dialog. Just select the <b>Configure KMyMoney...</b> option in the <b>Settings</b> menu.
uk: Ви можете будь-коли змінити параметри налаштування за допомогою діалогового вікна налаштування. Для його відкриття просто виберіть пункт <b>Налаштувати KMyMoney…</b> з меню <b>Параметри</b>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel2)
en: Select groups of accounts that correspond to the ways that you will use KMyMoney. Each group you select will cause several accounts and categories to be created. Select the groups that are relevant to you. You can always create additional accounts manually later.
uk: Виберіть групи рахунків, які відповідають способам використання вами KMyMoney. Вибір кожної з груп призведе до створення декількох рахунків і категорій. Виберіть потрібні вам групи. Додаткові рахунки можна буде завжди створити пізніше вручну.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel1)
en: KMyMoney supports multiple currencies, nevertheless one of them will be used as your base currency. The base currency is used as default for new accounts and reports. Please select the base currency from the following list.
uk: У KMyMoney передбачено підтримку багатьох валют, але лише одну з них можна зробити вашою базовою валютою. Базова валюта використовується як типова для нових рахунків та звітів. Будь ласка, виберіть базову валюту з наведеного нижче списку.

[ctx: @title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_currencyList)
en: ISO Code
uk: Код ISO

[ctx: @title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_currencyList)
en: Symbol
uk: Символ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qLabel1)
en: <p>Use the fields below to enter some information about yourself.</p>
    
    <p>All information is optional and only used to personalize your KMyMoney file.</p>
uk: <p>За допомогою цього діалогового вікна ви можете вказати певні особисті дані.</p>
    
    <p>Всі ці відомості є необов'язковими, їх призначено лише для персоніфікації вашого файла KMyMoney.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can change the sort order of ledger entries by
    right-clicking the header of the ledger view?
uk: <p>…що ви можете змінити порядок записів облікової книги
    клацанням правою на заголовку перегляду облікової книги?

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can easily move to the other side of a transfer transaction
    by opening the context menu with the right mouse button and selecting one of the
    'Goto' functions?
uk: <p>…що перейти до іншої сторони операції трансферту дуже просто:
    достатньо відкрити контекстне меню клацанням правою кнопкою миші і обрати
    один з пунктів «Перейти до»?

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can start editing a transaction by double-clicking on the
    transaction in the register?
uk: <p>…що відкрити вікно редагування операції можна наведенням вказівника миші
    на пункт операції у списку з наступним подвійним клацанням лівою кнопкою миші?

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can show more details of the selected transaction in the
    register by selecting the 'ledger lens' feature in the settings dialog?
uk: <p>…що переглянути подробиці вибраної операції у списку можна за
    допомогою можливості «лінза облікової книги» з діалогового вікна параметрів?

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that transactions with no category assigned or split
    transactions with unassigned values are marked with an exclamation mark 
    on a yellow triangle in the register?
uk: <p>…що операції без призначеної категорії або дроблені операції
    з неприв'язаними сумами, позначаються у списку знаком оклику 
    у жовтому трикутнику?

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can show all details of the transactions in the register
    by typing &lt;Ctrl-T&gt; or selecting the 'View -> Show Transaction Detail'
    menu entry? You can turn this feature off the same way.
uk: <p>…що ви можете наказати програмі показати всі параметри операції у списку
    натисканням комбінації клавіш &lt;Ctrl-T&gt; або вибором пункту меню «Перегляд → Показати параметри операції»?
    Вимкнути показ можна повторним виконанням цих дій.

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can switch between a listing of all accounts or
    an icon view of all asset and liability accounts with the tabs
    in the accounts view?
uk: <p>…що ви можете перемкнути програму на показ списку рахунків або
    перегляду піктограмами всіх рахунків активів і пасивів за допомогою
    вкладок у перегляді рахунків?

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that the KMyMoney development team wishes you a nice day?
uk: <p>…що команда розробки KMyMoney бажає вам усього найкращого?

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...you can use your own external filter program to convert any
    import format to QIF on the fly? See the QIF profile editor for
    more details.
uk: <p>…ви можете скористатися вашою власною зовнішньою програмою фільтрування для перетворення
    будь-яких імпортованих даних на QIF на льоту? Докладніше про це можна дізнатися з
    підказки щодо редактора QIF.

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can create a scheduled transaction from an existing
    one by selecting the context menu on a transaction in the ledger
    or the "More..."-menu in the transaction form?
uk: <p>…що ви можете створити заплановану операцію на основі вже
    існуючої. Достатньо відкрити контекстне меню операції у обліковій книзі
    або меню «Більше» у формі операції?

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can switch to the payee of a transaction
    by selecting the context menu on a transaction in the ledger
    or in the transaction menu?
uk: <p>…що ви можете перемкнути отримувача операції
    за допомогою відповідного пункту контекстного меню операції у
    обліковій книзі або меню «Операція»?

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can modify the colors and fonts used for the ledgers
    via <i>Configure/Colors and Fonts</i>?
uk: <p>…що ви можете змінити кольори і шрифти, які буде використано для показу облікової книги
    за допомогою сторінки <i>Налаштувати → Кольори і шрифти</i>?

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can hide transactions prior to a specific date?
    The date can be modified via <i>Configure/General/Filter</i>.
uk: <p>…що ви можете наказати програмі приховати операції, які було виконано до вказаної дати?
    Дату можна змінити за допомогою пункту меню <i>Налаштувати/Загальне/Фільтр</i>.

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can customize the "Home-Page"
    via <i>Configure/Home</i>?
uk: <p>…що ви можете змінити вашу «Домашню сторінку»
    за допомогою пункту <i>Налаштувати/Домівка</i>?

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can add more data columns to accounts tables
    on your "Home-Page" via <i>Configure/Home/Account information display</i>?
uk: <p>…що ви можете наказати програмі показувати додаткові
    стовпчики у таблицях рахунків на вашій «Домашній сторінці»
    за допомогою пункту <i>Налаштувати/Домівка/Показ даних рахунка</i>?

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can enter new transactions even while reconciling
    an account? You can also make the transaction form visible.
uk: <p>…що ви можете ввести нові операції навіть під час узгодження
    рахунка? Крім того, ви можете зробити видимою форму операції.

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can actively support the KMyMoney development team in
    cases that heavily depend on your data? You can save your data in an
    anonymized way for this support.<p>
    Just open your data file and immediately
    select <b>File/Save as...</b>. In the <b>Save As...</b> dialog
    select the filter <b>Anonymous Files</b> and make sure your file gets
    the extensions <b>.anon.xml</b>. <p>
    To verify, how the data looks like you are about to send away, you can open
    this file in KMyMoney and see how the developers see your data.
uk: <p>…що ви можете активно посприяти роботі команди розробки KMyMoney
    у випадку, коли виникатиме гостра потребу у ваших даних? Для цього
    достатньо зберегти дані у анонімізованому вигляді.<p>
    Відкрийте файл даних і виберіть пункт меню <b>Файл/Зберегти як…</b>.
    У діалоговому вікні <b>Зберегти як…</b> виберіть фільтр
    <b>Анонімні файли</b> і переконайтеся, що до назви файла було додано суфікс
    <b>.anon.xml</b>. <p>
    Щоб перевірити вигляд даних, які ви маєте намір надіслати, ви можете
    відкрити цей файл у KMyMoney і побачити те саме, що побачать розробники.

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>... that you can import your bank statements even without a network 
    connection? Just select the file (OFX or QIF) from the File->Import menu.</p>
    <p>Provided by Jose Jorge</p>
uk: <p>…що ви можете імпортувати виписки з вашого банку навіть без мережевого 
    з'єднання? Достатньо обрати файл (OFX або QIF) з меню Файл->Імпортувати.</p>
    <p>Інформацію надано Jose Jorge</p>
