kbattleship - en to et translation catalogue (76 entries)

en: Computer
et: Arvuti

note: i18n: ectx: label, entry (Hostname), group (network)
en: Default hostname for multiplayer games.
et: Vaikimisi masinanimi mitme mängijaga mängude puhul.

note: i18n: ectx: label, entry (Port), group (network)
en: Default port for multiplayer games.
et: Vaikimisi port mitme mängijaga mängude puhul.

note: i18n: ectx: label, entry (Nickname), group (general)
en: User nickname.
et: Kasutaja hüüdnimi.

note: i18n: ectx: label, entry (EnableSounds), group (general)
en: Whether sound effects should be played.
et: Kas esitada heliefekte.

note: i18n: ectx: label, entry (AdjacentShips), group (general)
en: Allow the ships to be adjacent without one empty space between them.
et: Laevade lubamine asetada kokku, ilma et nende vahele jääks tühja ruumi.

note: i18n: ectx: label, entry (SeveralShips), group (general)
en: Allow multiple ships of any size, default: 4 of 1, 3 of 2, 2 of 3, 1 of 4.
et: Kõigi laevade suvalise arvu lubamine (vaikimisi on 4 1-, 3 2-, 2 3- ja 1 4-ruuduline).

note: i18n: ectx: ToolBar (gameToolbar)
en: Game Toolbar
et: Mänguriba

en: Naval Battle
et: Merelahing

en: The KDE ship sinking game
et: KDE laevade pommitamise mäng

en: (c) 2000-2005  Nikolas Zimmermann, Daniel Molkentin
    (c) 2007 Paolo Capriotti
et: (c) 2000-2005: Nikolas Zimmermann, Daniel Molkentin
    (c) 2007: Paolo Capriotti

en: Current maintainer
et: Praegune hooldaja

en: Project Founder, GUI Handling, Client/Server
et: Projekti looja, kasutajaliides, klient/server

en: Dialog Stuff, Client/Server
et: Dialoogid, klient/server

en: Computer Player
et: Arvutimängija

en: Game artwork
et: Mängu graafika

en: Background
et: Taust

en: Artwork for some of the ships
et: Mõne laeva graafika

en: Welcome screen
et: Tiitelkuva

en: Icon
et: Ikoon

en: Sounds
et: Helid

en: Non-Latin1 Support
et: Mitte-Latin1 toetus

en: Various improvements
et: Mitmesugused täiendused

en: Various improvements and bugfixes
et: Mitmesugused täiendused ja veaparandused

en: Bugfixes and refactoring
et: Veaparandused ja koodi ümbertöötamine

en: DNS-SD discovery
et: DNS-SD tuvastamine

en: Porting to KGameRenderer and QGraphicsView
et: Port KGameRendereri ja QGraphicsView' peale

en: URL of a Naval Battle game server to connect to after startup
et: Merelahingu mänguserver, millega luuakse ühendus käivitamisel

en: &Single Player
et: Ük&sikmängija

en: &Host Game...
et: &Serverimäng...

en: &Connect to Game...
et: Ühendu &mänguga...

en: Change &Nickname...
et: &Hüüdnime muutmine...

en: &Play Sounds
et: &Helide esitamine

en: &Adjacent Ships
et: K&okkupuutuvad laevad

en: &Multiple Ships
et: &Mitu laeva

en: Show End-of-Game Message
et: Mängulõpu teate näitamine

en: Show &Left Grid
et: Vasakpoo&lse alusvõrgu näitamine

en: Show &Right Grid
et: Pa&rempoolse alusvõrgu näitamine

en: &Nickname:
et: &Hüüdnimi:

en: &Join game:
et: Ü&hinemine mänguga:

en: &Hostname:
et: &Masinanimi:

en: &Enter server address manually
et: Aadr&ess käsitsi

en: Network Parameters
et: Võrgu parameetrid

en: Connecting to remote host...
et: Ühendumine võrgumasinaga...

en: Waiting for an incoming connection...
et: Ühendusevõtmise ootamine...

en: Could not connect to host
et: Ühenduse loomine masinaga nurjus

en: You have
et: Sul on

en: You can place ships adjacent to each other
et: Saad asetada laevu teineteisega kokku

en: You must leave a space between ships
et: Laevade vahele tuleb jätta tühi ruum

en: Your opponent is now known as %1
et: Sinu vastase nimi on nüüd %1

en: Your opponent disconnected from the game
et: Sinu vastane lahkus mängust

en: Shots
et: Laske

en: Hits
et: Pihta

en: Misses
et: Eksitud

en: You win!
et: Sa võitsid!

en: You win. Excellent!
et: Sa võitsid. Suurepärane!

en: You lose.
et: Sa kaotasid.

en: You lose. Better luck next time!
et: Sa kaotasid. Püüa järgmine kord paremini!

en: Change Nickname
et: Hüüdnime muutmine

en: Enter new nickname:
et: Uus hüüdnimi:

en: Restart game
et: Käivita mäng uuesti

en: Your opponent has requested to restart the game. Do you accept?
et: Vastasmängija soovib mängu uuesti alustada. Kas oled nõus?

en: Your opponent is using a pre-KDE4 version of Naval Battle. Note that, according to the rules enforced by old clients, ships cannot be placed adjacent to one another and only one ship of each size is allowed.
et: Vastasmängija kasutab KDE4 eelset Merelahingu versiooni. Pane tähele, et vana kliendi reeglite järgi ei saa laevu paigutada teineteisega kokku ja igast suurusest on lubatud ainult üks laev.

en: Enemy has shot. Shoot now!
et: Vastane tegi lasu. Sinu kord.

en: Waiting for enemy to shoot...
et: Oodatakse vastase lasku...

en: Ships placed. Now shoot on the enemy field!
et: Laevad on paigas. Tulista nüüd vastasmängijat!

en: Waiting for other player to start the game...
et: Oodatakse vastasmängija alustamist...

en: Waiting for other player to place his ships...
et: Oodatakse, kuni vastane oma laevu paigutab...

en: Place your %1 ships. Use the right mouse button to rotate them.
et: Paiguta oma %1 laeva. Hiire parema nupuga saab neid pöörata.

en: You can't place your remaining ships.
et: Sa ei saa ülejäänud laevu paigutada.

en: You can't place your remaining ships. Please restart placing ships or abort game
et: Sa ei saa ülejäänud laevu paigutada. Palun taasalusta laevade paigutamist või katkesta mäng

en: Restart placing ships
et: Laevade paigutamise taasalustamine

en: Single Player
et: Üksikmängija

en: Host Network Game
et: Võrgumäng

en: Connect to Network Game
et: Ühendu võrgumänguga

en: Remote player
et: Võrgumängija
