kbattleship 0 - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Project Founder, GUI Handling, Client/Server
hr: Osnivač projekta, rukovanje GUI-jem, Klijent/poslužitelj

en: Dialog Stuff, Client/Server
hr: Detalji dijaloga, Klijent/poslužitelj

en: Icon
hr: Ikona

en: Sounds
hr: Zvukovi

en: Non-Latin1 Support
hr: Podrška za ne-Latin1

en: Various improvements
hr: Razna poboljšanja

en: Various improvements and bugfixes
hr: Različita poboljšanja i ispravke nedostataka

en: Bugfixes and refactoring
hr: Ispravci nedostataka i ponovna izgradnja

en: DNS-SD discovery
hr: DNS-SD otkrivanje

en: Shots
hr: Hitaca

en: Hits
hr: Pogodci
