kbattleship - en to lt translation catalogue (41 entries)

en: Computer
lt: Kompiuteris

note: i18n: ectx: label, entry (Hostname), group (network)
en: Default hostname for multiplayer games.
lt: Numatytasis mazgas kelių žaidėjų žaidimams.

note: i18n: ectx: label, entry (Port), group (network)
en: Default port for multiplayer games.
lt: Numatytas prievadas daugelio žaidėjų žaidimuose.

note: i18n: ectx: label, entry (Nickname), group (general)
en: User nickname.
lt: Naudotojo slapyvardis.

note: i18n: ectx: label, entry (EnableSounds), group (general)
en: Whether sound effects should be played.
lt: Ar turėtų būti grojami garso efektai.

note: i18n: ectx: ToolBar (gameToolbar)
en: Game Toolbar
lt: Žaidimo įrankinė

en: Naval Battle
lt: Jūrų mūšis

en: The KDE ship sinking game
lt: KDE laivų skandinimo žaidimas

en: Current maintainer
lt: Dabartinis prižiūrėtojas

en: Project Founder, GUI Handling, Client/Server
lt: Projekto įkūrėjas, sukūrė naudotojo sąsają, klientą/serverį

en: Dialog Stuff, Client/Server
lt: Kūrė dialogų turinį, klientą/serverį

en: Computer Player
lt: Kompiuterio žaidėjas

en: Game artwork
lt: Žaidimo grafika

en: Background
lt: Fonas

en: Artwork for some of the ships
lt: Kai kurių laivų grafika

en: Welcome screen
lt: Pasisveikinimo ekranas

en: Icon
lt: Ženkliukas

en: Sounds
lt: Garsai

en: Non-Latin1 Support
lt: Sukūrė galimybę naudoti ne Latin1 simbolius

en: Various improvements
lt: Įvairūs patobulinimai

en: Various improvements and bugfixes
lt: Įvairūs patobulinimai ir ydų taisymas

en: Bugfixes and refactoring
lt: Teikė klaidų aprašymus ir pertvarkė programą

en: DNS-SD discovery
lt: DNS-SD aptikimas

en: URL of a Naval Battle game server to connect to after startup
lt: Jūrų mūšio žaidimo serverio URL, prie kurio reikia jungtis po paleidimo

en: &Nickname:
lt: &Slapyvardis:

en: &Join game:
lt: &Prisijungti prie žaidimo:

en: &Hostname:
lt: &Mazgas:

en: &Port:
lt: &Prievadas:

en: Could not connect to host
lt: Nepavyko prisijungti prie mazgo

en: Your opponent is now known as %1
lt: Jūsų priešininkas dabar yra žinomas kaip %1

en: Your opponent disconnected from the game
lt: Jūsų priešininkas atsijungė nuo žaidimo

en: Shots
lt: Šūviai

en: Hits
lt: Kreipimaisi

en: Misses
lt: Nepataikyta

en: You win!
lt: Jūs laimėjote!

en: You win. Excellent!
lt: Jūs laimėjote. Nuostabu!

en: You lose.
lt: Jūs pralaimėjote.

en: Your opponent has requested to restart the game. Do you accept?
lt: Jūsų priešininkas paprašė perstartuoti žaidimą. Ar sutinkate?

en: Enemy has shot. Shoot now!
lt: Priešas šovė. Šaukite dabar!

en: Ships placed. Now shoot on the enemy field!
lt: Laivai sustatyti. Dabar šaukite priešo lauke!

en: Remote player
lt: Nutolęs žaidėjas
