kbattleship - en to lv translation catalogue (80 entries)

en: Computer
lv: Dators

note: i18n: ectx: label, entry (Hostname), group (network)
en: Default hostname for multiplayer games.
lv: Noklusējuma resursdatora nosaukums daudzspēlētāju spēlēm.

note: i18n: ectx: label, entry (Port), group (network)
en: Default port for multiplayer games.
lv: Noklusējuma ports daudzspēlētāju spēlēm.

note: i18n: ectx: label, entry (Nickname), group (general)
en: User nickname.
lv: Lietotāja iesauka.

note: i18n: ectx: label, entry (EnableSounds), group (general)
en: Whether sound effects should be played.
lv: Vai atskaņot skaņas efektus.

note: i18n: ectx: label, entry (AdjacentShips), group (general)
en: Allow the ships to be adjacent without one empty space between them.
lv: Ļaut kuģiem atrasties blakus bez tukša lauciņa starp tiem.

note: i18n: ectx: label, entry (SeveralShips), group (general)
en: Allow multiple ships of any size, default: 4 of 1, 3 of 2, 2 of 3, 1 of 4.
lv: Ļaut vairākus jebkāda izmēra kuģus, pēc nolkusējuma: četri ar vienu, trīs ar diviem, divi ar trim un viens ar četriem lauciņiem.

note: i18n: ectx: ToolBar (gameToolbar)
en: Game Toolbar
lv: Spēles rīkjosla

en: The KDE ship sinking game
lv: KDE kuģu gremdēšanas spēle

en: (c) 2000-2005  Nikolas Zimmermann, Daniel Molkentin
    (c) 2007 Paolo Capriotti
lv: (c) 2000—2005 Nikolas Zimmermann, Daniel Molkentin
    (c) 2007 Paolo Capriotti

en: Current maintainer
lv: Pašreizējais uzturētājs

en: Project Founder, GUI Handling, Client/Server
lv: Projekta aizsācējs, saskarnes un klientservera arhitektūras autors

en: Dialog Stuff, Client/Server
lv: Lodziņi un klientservera arhitektūra

en: Computer Player
lv: Datora spēlētājs

en: Game artwork
lv: Spēles mākslinieciskais noformējums

en: Background
lv: Fons

en: Artwork for some of the ships
lv: Dažu kuģu mākslinieciskais noformējums

en: Welcome screen
lv: Ievada ekrāns

en: Icon
lv: Ikona

en: Sounds
lv: Skaņas

en: Non-Latin1 Support
lv: Atbalsts ne „Latin1“ rakstzīmēm

en: Various improvements
lv: Dažādi uzlabojumi

en: Various improvements and bugfixes
lv: Dažādi uzlabojumi un kļūdu labojumi

en: Bugfixes and refactoring
lv: Kļūdu labojumi un koda pārrakstīšana

en: DNS-SD discovery
lv: DNS-SD atrašana

en: Porting to KGameRenderer and QGraphicsView
lv: Portēšana uz „KGameRenderer“ un „QGraphicsView“

en: URL of a Naval Battle game server to connect to after startup
lv: „Naval Battle“ spēles servera URL, kam pieslēgties pēc palaišanas

[ctx: @action]
en: &Single Player
lv: &Viens spēlētājs

[ctx: @action]
en: &Host Game…
lv: &Mitināt spēli…

[ctx: @action]
en: &Connect to Game…
lv: &Pieslēgties spēlei…

[ctx: @action]
en: Change &Nickname…
lv: Mainīt &iesauku…

[ctx: @option:check]
en: Play Sounds
lv: Atskaņot skaņas

[ctx: @option:check]
en: &Adjacent Ships
lv: &Blakus esošie kuģi

[ctx: @option:check]
en: &Multiple Ships
lv: &Vairāki kuģi

[ctx: @option:check]
en: Show End-of-Game Message
lv: Rādīt spēles beigu paziņojumu

[ctx: @option:check]
en: Show &Left Grid
lv: Rādīt &kreiso režģi

[ctx: @option:check]
en: Show &Right Grid
lv: Rādīt &labo režģi

en: &Nickname:
lv: &Iesauka:

en: &Join game:
lv: &Pieslēgties spēlei:

en: &Hostname:
lv: &Resursdators:

en: &Port:
lv: &Ports:

[ctx: @action:button]
en: &Enter Server Address Manually
lv: &Manuāli ievadīt servera adresi

[ctx: @title:window]
en: Network Parameters
lv: Tīkla parametri

en: Connecting to remote host…
lv: Pieslēdzas attālam datoram…

en: Waiting for an incoming connection…
lv: Gaida ienākošu savienojumu…

en: Could not connect to host
lv: Neizdevās pieslēgties resursdatoram

en: You have
lv: Tev ir

en: You can place ships adjacent to each other
lv: Kuģus vari novietot vienu otram blakus

en: You must leave a space between ships
lv: Starp kuģiem ir jāatstāj atstarpe

en: Your opponent is now known as %1
lv: Jūsu oponents ir pazīstams kā %1

en: Your opponent disconnected from the game
lv: Jūsu oponents pameta spēli

en: Shots
lv: Šāvieni

en: Hits
lv: Trāpījumi

en: Misses
lv: Garām

en: You win!
lv: Jūs uzvarējāt!

en: You win. Excellent!
lv: Jūs uzvarējāt. Brīnišķīgi!

en: You lose.
lv: Jūs zaudējāt.

en: You lose. Better luck next time!
lv: Jūs zaudējāt. Lai veicas nākamreiz!

[ctx: @title:window]
en: Change Nickname
lv: Mainīt iesauku

[ctx: @label:textbox]
en: Enter new nickname:
lv: Ierakstiet jauno iesauku:

[ctx: @title:window]
en: Restart Game
lv: Pārstartēt spēli

en: Your opponent has requested to restart the game. Do you accept?
lv: Jūsu oponents lūdza pārstartēt spēli. Vai jūs tam piekrītat?

[ctx: @action:button]
en: Accept
lv: Piekrist

[ctx: @action:button]
en: Reject
lv: Nepiekrist

en: Your opponent is using a pre-KDE4 version of Naval Battle. Note that, according to the rules enforced by old clients, ships cannot be placed adjacent to one another and only one ship of each size is allowed.
lv: Jūsu oponents izmanto vecu (pirms KDE4) „Naval Battle“ spēles versiju. Atcerieties, ka saskaņā ar vecās versijas noteikumiem, kuģus nedrīkst novietot vienu otram blakus.

en: Enemy has shot. Shoot now!
lv: Pretinieks ir izšāvis. Tagad ir jūsu kārta!

en: Waiting for enemy to shoot…
lv: Gaidām pretinieka šāvienu...

en: Ships placed. Now shoot on the enemy field!
lv: Kuģi ir novietoti. Šaujiet pa pretinieka lauciņu!

en: Waiting for other player to start the game…
lv: Gaidām, kad otrs spēlētājs sāks spēlēt…

en: Waiting for other player to place his ships…
lv: Gaidām, kad otrs spēlētājs novietos kuģus…

en: Place your %1 ships. Use the right mouse button to rotate them.
lv: Novietojiet savus %1 kuģus. Izmantojiet peles labo taustiņu, lai tos pagrieztu.

en: You can't place your remaining ships.
lv: Jūs nevarat novietot pretinieka kuģus.

[ctx: @action:button]
en: Restart
lv: Pārstartēt

[ctx: @action:button]
en: Abort
lv: Pārtraukt

en: You can't place your remaining ships. Please restart placing ships or abort game
lv: Jūs vairs nevarat novietot atlikušos kuģus. Pārstartējiet kuģu novietošanu vai pārtrauciet spēli

[ctx: @title:window]
en: Restart Placing Ships
lv: Pārstartēt kuģu novietošanu

[ctx: @action:button]
en: Single Player
lv: Viens spēlētājs

[ctx: @action:button]
en: Host Network Game
lv: Mitināt tīkla spēli

[ctx: @action:button]
en: Connect to Network Game
lv: Pieslēgties tīkla spēlei

en: Remote player
lv: Attālais spēlētājs
