kbattleship - en to mai translation catalogue (12 entries)

en: Computer
mai: कम्प्यूटर

en: Current maintainer
mai: वर्तमान मेंटेनर

en: Daniel Molkentin
mai: डेनियल माल्केनटिन

en: Background
mai: पृष्ठभूमि

en: Icon
mai: चिह्न

en: Sounds
mai: ध्वनिसभ

en: John Tapsell
mai: जान टापसेल

en: &Nickname:
mai: उपनाम(&N):

en: &Port:
mai: पोर्ट (&P):

en: Hits
mai: हिट्स

en: You win!
mai: अहाँ जीतलहुँ!

en: Enter new nickname:
mai: नवीन उपनाम दिअ':
