kbattleship - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Computer
oc: Ordenador

en: Current maintainer
oc: Manteneire actual

en: Background
oc: Fons

en: Icon
oc: Icòna

en: Sounds
oc: Sons

en: &Port:
oc: &Pòrt :

en: You win!
oc: Avètz ganat !
