kbattleship - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Icon
pa: ਆਈਕਾਨ

en: Sounds
pa: ਧੁਨੀ

en: Various improvements
pa: ਕੋਈ ਸੁਧਾਰ

en: &Port:
pa: ਪੋਰਟ(&P):

en: Shots
pa: ਨਿਸ਼ਾਨੇ

en: Hits
pa: ਲੱਗੇ
