kbattleship - en to tg translation catalogue (12 entries)

en: Project Founder, GUI Handling, Client/Server
tg: Асосгузори Лоиҳа, Дасткорӣ бо GUI, Мизоҷ/Хидматрасон

en: Dialog Stuff, Client/Server
tg: Навиштани Муколама, Мизоҷ/Хидматрасон

en: Icon
tg: Тасвир

en: Sounds
tg: Овозҳо

en: Non-Latin1 Support
tg: Пуштибонии Ғайри Latin1

en: Various improvements
tg: Беҳнамоиҳои гуногун

en: Various improvements and bugfixes
tg: Беҳнамоиҳо ва ислоҳи хатогиҳои гуногун

en: Bugfixes and refactoring
tg: Хатосозкун ва рефакторкуни

en: DNS-SD discovery
tg: DNS-SD кушоиш

en: &Port:
tg: &Даргоҳ:

en: Shots
tg: Тирпарониҳо

en: Hits
tg: Ба нишон расида
