kbattleship - en to xh translation catalogue (7 entries)

en: Project Founder, GUI Handling, Client/Server
xh: Umqali weProjekti, GUI Uphatho, Umxhasi/Umncedisi

en: Dialog Stuff, Client/Server
xh: Abasebenzi Bencoko yababini, Umxhasi/Umncedisi

en: Sounds
xh: Izandi

en: Non-Latin1 Support
xh: Inkxasi Engeyo-Latini 1

en: Various improvements
xh: Izonyuselo ezahlukeneyo

en: Shots
xh: Ingongoma

en: Hits
xh: Ibetha
