knetwalk - en to csb translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (username), group (Preferences)
en: Default user name
csb: Domëslné miono brëkòwnika

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
csb: Przédnô lëstew nôrzãdzów

en: KNetWalk, a game for system administrators.
csb: KNetWalk, gra dlô systemòwich sprôwników.

en: original author
csb: òridżinalny aùtor

en: KDE port
csb: Pòrt do KDE

[ctx: Number of mouse clicks]
en: Moves: %1
csb: Klëkniãcô: %1
