knetwalk - en to hi translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (username), group (Preferences)
en: Default user name
hi: डिफ़ॉल्ट उपयोक्ता नाम

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
hi: मुख्य औज़ार पट्टी

en: KNetWalk
hi: केनेटवाक

en: KNetWalk, a game for system administrators.
hi: केनेटवाक, तंत्र प्रशासकों के लिए एक खेल.

en: Andi Peredri
hi: एन्डी पेरेद्री

en: original author
hi: मूल लेखक

en: Thomas Nagy
hi: थॉमस नेगी

en: KDE port
hi: केडीई पोर्ट
