knetwalk - en to hne translation catalogue (14 entries)

en: The game is not won yet!
hne: खेल अभी जीते नइ गे हे!

note: i18n: ectx: label, entry (username), group (Preferences)
en: Default user name
hne: डिफाल्ट कमइया नाम

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
hne: मुख्य औजार पट्टी

en: KNetWalk
hne: केनेटवाक

en: KNetWalk, a game for system administrators.
hne: केनेटवाक, तंत्र प्रसासक मन बर एक खेल.

en: Andi Peredri
hne: एन्डी पेरेद्री

en: original author
hne: मूल लेखक

en: Thomas Nagy
hne: थामस नेगी

en: KDE port
hne: केडीई पोर्ट

en: Eugene Trounev
hne: यूजीन त्रोवनेव

en: icon design
hne: चिनहा डिजाइन

en: Moves Penalty
hne: चाल पेनाल्टी

[ctx: Number of mouse clicks]
en: Moves: %1
hne: चाल: %1

[ctx: Time elapsed]
en: Time: %1
hne: समय: %1
