knetwalk - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Note: to win the game all terminals <strong>and all <em>cables</em></strong> need to be connected to the server!
lv: Piezīme: lai uzvarētu, pie servera ir jāpieslēdz visi termināli <strong>un visi <em>vadi</em></strong>!

en: The game is not won yet!
lv: Spēle vēl nav galā!

note: i18n: ectx: label, entry (username), group (Preferences)
en: Default user name
lv: Noklusētā lietotāja vārds

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

en: KNetWalk, a game for system administrators.
lv: KNetWalk, sistēmas administratoru spēle.

en: original author
lv: oriģināla autors

en: KDE port
lv: pielāgošana KDE

en: icon design
lv: ikonu dizains

en: Port to use the QGraphicsView framework
lv: Pielāgojis QGraphicsView karkasam

en: Keyboard: Field right
lv: Tastatūra: pa labi

en: Keyboard: Field left
lv: Tastatūra: pa kreisi

en: Keyboard: Field up
lv: Tastatūra: uz augšu

en: Keyboard: Field down
lv: Tastatūra: uz leju

en: Keyboard: Turn clockwise
lv: Tastatūra: griezt pulksteņa virzienā

en: Keyboard: Turn counterclockwise
lv: Tastatūra: griezt pretīm pulkstenim

en: Keyboard: Toggle lock
lv: Tastatūra: pārslēgt saslēgšanu

en: Theme
lv: Tēma

en: Moves Penalty
lv: Gājienu sods

en: Your score was %1, you did not make it to the high score list. | Your score was %1, you did not make it to the high score list.
lv[0]: Tavs rezultāts ir %1, neizdevās iekļūt labāko rezultātu tabulā
lv[1]: Tavs rezultāts ir %1, neizdevās iekļūt labāko rezultātu tabulā
lv[2]: Tavs rezultāts ir %1, neizdevās iekļūt labāko rezultātu tabulā

[ctx: Number of mouse clicks]
en: Moves: %1
lv: Gājieni: %1

[ctx: Time elapsed]
en: Time: %1
lv: Laiks: %1
