knetwalk - en to ne translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (username), group (Preferences)
en: Default user name
ne: पूर्वनिर्धारित प्रयोगकर्ता नाम

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ne: मुख्य उपकरणपट्टी

en: KNetWalk
ne: केडीई नेट वाल्क

en: KNetWalk, a game for system administrators.
ne: केडीई नेट वाल्क, प्रणाली प्रशासकका लागि खेल ।

en: Andi Peredri
ne: एन्डि परेड्री

en: Thomas Nagy
ne: थोमस नागी
