knetwalk - en to sk translation catalogue (35 entries)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, width)
en: Width of the grid
sk: Šírka mriežky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, width)
en: Width:
sk: Šírka:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_Wrapping)
en: Wrap from left to right and from top to bottom
sk: Zalamovať zľava doprava a z hora dolu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Wrapping)
en: Wrapping
sk: Zalamovanie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, height)
en: Height of the grid
sk: Výška mriežky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, height)
en: Height:
sk: Výška:

en: Note: to win the game all terminals <strong>and all <em>cables</em></strong> need to be connected to the server!
sk: Poznámka: aby ste vyhrali, musíte k serveru pripojiť všetky terminály <strong>aj všetky <em>káble</em></strong>!

en: The game is not won yet!
sk: Ešte ste nevyhrali!

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label)
en: Duration for cell to complete one rotation in milliseconds
sk: Trvanie ukončenia jedného otočenia bunky v milisekundách

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Rotate duration:
sk: Trvanie otočenia:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_PlaySounds)
en: Play sounds on actions
sk: Prehrať zvuky pri akciách

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PlaySounds)
en: Play sounds
sk: Zahrať zvuky

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_Autolock)
en: Automatically lock cell after rotation
sk: Automaticky zamknúť bunku po otočení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Autolock)
en: Auto lock
sk: Automaticky zamknúť

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReverseButtons)
en: Reverse mouse buttons
sk: Otočiť tlačidlá myši

note: i18n: ectx: label, entry (username), group (Preferences)
en: Default user name
sk: Štandardné meno užívateľa

note: i18n: ectx: label, entry (PlaySounds), group (General)
en: Whether game sounds are played.
sk: Či budú prehrávané zvuky hry.

note: i18n: ectx: label, entry (Autolock), group (General)
en: Whether lock cell after rotation.
sk: Či zamknúť bunku po otočení

note: i18n: ectx: label, entry (ReverseButtons), group (General)
en: Use left click for clockwise and right click for counter-clockwise.
sk: Použite ľavý klik pre smer hodinových ručičiek a pravý pre opačný smer.

note: i18n: ectx: label, entry (RotateDuration), group (General)
en: Duration for cell to complete one rotation.
sk: Trvanie ukončenia jedného otočenia bunky.

note: i18n: ectx: label, entry (Width), group (Custom)
en: The width of the board.
sk: Šírka dosky.

note: i18n: ectx: label, entry (Height), group (Custom)
en: The height of the board.
sk: Výška dosky.

note: i18n: ectx: label, entry (Wrapping), group (Custom)
en: Whether wrap from left to right and from top to bottom is enabled.
sk: Či zalamovanie zľava doprava a zhora dolu je povolené.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sk: Hlavný panel nástrojov

en: KNetWalk, a game for system administrators.
sk: KNetWalk, hra pre správcov systému.

en: (C) 2004-2005 Andi Peredri, ported to KDE by Thomas Nagy
    (C) 2007-2008 Fela Winkelmolen
    (C) 2013 Ashwin Rajeev
sk: (C) 2004-2005 Andi Peredri, portovanie do KDE od Thomas Nagy
    (C) 2007-2008 Fela Winkelmolen
    (C) 2013 Ashwin Rajeev

en: original author
sk: pôvodný autor

en: Port to QtQuick
sk: Port do QtQuick

en: icon design
sk: návrh ikon

en: Port to use the QGraphicsView framework
sk: Portovanie do QGraphicsView frameworku

en: Moves Penalty
sk: Penalizácia za pohyby

en: Your score was %1, you did not make it to the high score list. | Your score was %1, you did not make it to the high score list.
sk[0]: Vaše skóre bolo %1, nedostali ste sa do zoznamu najvyššieho skóre.
sk[1]: Vaše skóre bolo %1, nedostali ste sa do zoznamu najvyššieho skóre.
sk[2]: Vaše skóre bolo %1, nedostali ste sa do zoznamu najvyššieho skóre.

[ctx: Number of mouse clicks]
en: Moves: %1
sk: Ťahy: %1

[ctx: Time elapsed]
en: Time: %1
sk: Čas: %1

en: Paused
sk: Pozastavené
