knetwalk - en to sr@ijekavian translation catalogue (37 entries)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, width)
en: Width of the grid
sr@ijekavian: Ширина мреже

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, width)
en: Width:
sr@ijekavian: Ширина:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_Wrapping)
en: Wrap from left to right and from top to bottom
sr@ijekavian: Омотава преко леве на десну и преко горње на доњу ивицу.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Wrapping)
en: Wrapping
sr@ijekavian: Омотавање

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, height)
en: Height of the grid
sr@ijekavian: Висина мреже

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, height)
en: Height:
sr@ijekavian: Висина:

en: Note: to win the game all terminals <strong>and all <em>cables</em></strong> need to be connected to the server!
sr@ijekavian: Напомена: да бисте добили партију, сви рачунари <strong>и сви <em>каблови</em></strong> морају бити повезани са сервером!

en: The game is not won yet!
sr@ijekavian: Партија још није добијена!

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label)
en: Duration for cell to complete one rotation in milliseconds
sr@ijekavian: Трајање једне ротације ћелије у милисекундама

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_PlaySounds)
en: Play sounds on actions
sr@ijekavian: Звукови на радње

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_Autolock)
en: Automatically lock cell after rotation
sr@ijekavian: Аутоматско закључавање ћелије после ротације

note: i18n: ectx: label, entry (username), group (Preferences)
en: Default user name
sr@ijekavian: Подразумијевано име корисника

note: i18n: ectx: label, entry (PlaySounds), group (General)
en: Whether game sounds are played.
sr@ijekavian: Да ли пуштати звукове у игри.

note: i18n: ectx: label, entry (Autolock), group (General)
en: Whether lock cell after rotation.
sr@ijekavian: Да ли закључати ћелију после ротације.

note: i18n: ectx: label, entry (RotateDuration), group (General)
en: Duration for cell to complete one rotation.
sr@ijekavian: Трајање једне ротације ћелије.

note: i18n: ectx: label, entry (Width), group (Custom)
en: The width of the board.
sr@ijekavian: Ширина табле.

note: i18n: ectx: label, entry (Height), group (Custom)
en: The height of the board.
sr@ijekavian: Висина табле.

note: i18n: ectx: label, entry (Wrapping), group (Custom)
en: Whether wrap from left to right and from top to bottom is enabled.
sr@ijekavian: Да ли омотавати преко леве на десну и преко горње на доњу ивицу.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sr@ijekavian: Главна трака

en: KNetWalk
sr@ijekavian: К‑мрежоход

en: KNetWalk, a game for system administrators.
sr@ijekavian: К‑мрежоход, игра за систем-администраторе

en: (C) 2004-2005 Andi Peredri, ported to KDE by Thomas Nagy
    (C) 2007-2008 Fela Winkelmolen
    (C) 2013 Ashwin Rajeev
sr@ijekavian: © 2004–2005 Андреј Передриј, на КДЕ пренео Тамаш Нађ
    © 2007–2008 Фела Винкелмолен
    © 2013, Ашвин Раџив

en: Andi Peredri
sr@ijekavian: Андреј Передриј

en: original author
sr@ijekavian: првобитни аутор

en: Thomas Nagy
sr@ijekavian: Тамаш Нађ

en: KDE port
sr@ijekavian: пренос на КДЕ

en: Ashwin Rajeev
sr@ijekavian: Ашвин Раџив

en: Port to QtQuick
sr@ijekavian: Пренос на QtQuick

en: Eugene Trounev
sr@ijekavian: Јевгениј Труњов

en: icon design
sr@ijekavian: дизајн иконица

en: Brian Croom
sr@ijekavian: Брајан Крум

en: Port to use the QGraphicsView framework
sr@ijekavian: Пренос на радни оквир QGraphicsView

en: Moves Penalty
sr@ijekavian: Казнени потези

en: Your score was %1, you did not make it to the high score list. | Your score was %1, you did not make it to the high score list.
sr@ijekavian[0]: Остварили сте резултат %1, недовољно за упис на списак најрезултата.
sr@ijekavian[1]: Остварили сте резултат %1, недовољно за упис на списак најрезултата.
sr@ijekavian[2]: Остварили сте резултат %1, недовољно за упис на списак најрезултата.
sr@ijekavian[3]: Остварили сте резултат %1, недовољно за упис на списак најрезултата.

[ctx: Number of mouse clicks]
en: Moves: %1
sr@ijekavian: потеза: %1

[ctx: Time elapsed]
en: Time: %1
sr@ijekavian: време: %1

en: Paused
sr@ijekavian: Паузирано
