knetwalk - en to ug translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (PlaySounds), group (General)
en: Whether game sounds are played.
ug: ئويۇن ئاۋازىنى قويامدۇ يوق.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ug: ئاساسىي قورال بالداق

en: KNetWalk, a game for system administrators.
ug: K

en: original author
ug: ئەسلى ئاپتور

en: Your score was %1, you did not make it to the high score list. | Your score was %1, you did not make it to the high score list.
ug[0]: سىزنىڭ ئېرىشكەن نومۇرىڭىز %1، سىز يۇقىرى نومۇر تىزىمىغا كىرەلمىدىڭىز.

[ctx: Time elapsed]
en: Time: %1
ug: ۋاقىت: %1
