kdelibs4 stable - en to af translation catalogue (9 entries)

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and retrieve the available keys. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
af: <qt>Kan nie <i>gpg</i> begin om beskikbare sleutels aan te vra nie. Maak seker dat <i>gpg</i> geïnstalleer is, anders sal die verifiëring van afgelaaide hulpbronne nie moontlik wees nie.</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and check the validity of the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
af: <qt>Kan nie <i>gpg</i> begin om geldigheid van 'n lêer te toets nie. Maak seker dat <i>gpg</i> geïnstalleer is, anders sal die verifiëring van afgelaaide hulpbronne nie moontlik wees nie.</qt>

en: Key used for signing:
af: Sleutel wat vir ondertekening gebruik word:

en: Select Signing Key
af: Kies ondertekening sleutel

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and sign the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise signing of the resources will not be possible.</qt>
af: <qt>Kan nie <i>gpg</i> begin om 'n lêer te onderteken nie. Maak seker dat <i>gpg</i> geïnstalleer is, anders sal die ondertekening van hulpbronne nie moontlik wees nie.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Author:
af: Outeur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install
af: Installeer

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, buttonReset)
en: Reset
af: Herstel

en: Icons
af: Ikoone
