kdelibs4_as - en to as translation catalogue (23 entries)

en: Re: %1
as: পুনৰাবৃত্তি: %1

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and retrieve the available keys. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
as: <qt><i>gpg</i> আৰম্ভ কৰি উপলব্ধ চাবিসমূহ প্ৰাপ্ত কৰিবলৈ ব্যৰ্থ । অনুগ্ৰহ কৰি <i>gpg</i> সংস্থাপন কৰা হৈছে নে নাই পৰীক্ষা কৰক । ন'হ'লে, ডাউন্‌লোড কৰা সামগ্ৰী পৰীক্ষা কৰা সম্ভব ন'হ'ব ।</qt>

en: <qt>Enter passphrase for key <b>0x%1</b>, belonging to<br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>
as: <qt><b>0x%1</b> চাবিৰ গুপ্তশব্দ লিখক, যি <br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br /> ৰ অংশ:</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and check the validity of the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
as: <qt>নথিপত্ৰৰ বৈধতা পৰীক্ষা কৰাৰ বাবে <i>gpg</i> আৰম্ভ কৰিবলৈ ব্যৰ্থ । অনুগ্ৰহ কৰি <i>gpg</i> সংস্থাপন কৰা হৈছে নে নাই পৰীক্ষা কৰক, ন'হ'লে ডাউন্‌লোড কৰা সামগ্ৰীৰ যথাৰ্ততা পৰীক্ষা কৰা নাযাব ।</qt>

en: Key used for signing:
as: স্বাক্ষৰ কৰাৰ উদ্দেশ্যে ব্যৱহৃত চাবি:

en: Select Signing Key
as: স্বাক্ষৰ কৰাৰ বাবে চাবি নিৰ্ব্বাচন কৰক

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and sign the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise signing of the resources will not be possible.</qt>
as: <qt>নথিপত্ৰ স্বাক্ষৰ কৰাৰ বাবে <i>gpg</i> আৰম্ভ কৰা নাযায় । অনুগ্ৰহ কৰি <i>gpg</i> সংস্থাপন কৰা হৈছে নে নাই পৰীক্ষা কৰক । ন'হ'লে, সামগ্ৰী স্বাক্ষৰ কৰা সম্ভব ন'হ'ব ।</qt>

en: Get Hot New Stuff
as: নতুন বস্তু প্ৰাপ্ত কৰক

[ctx: Program name followed by 'Add On Installer']
en: %1 Add-On Installer
as: %1 অতিৰিক্ত সংস্থাপক

en: Server: %1
as: সেৱক: %1

en: <br />Provider: %1
as: <br />উপলব্ধকৰোঁতা: %1

en: <br />Version: %1
as: <br />সংস্কৰণ: %1

en: Provider information
as: উপলব্ধকৰোঁতাৰ তথ্য

en: Could not install %1
as: %1 সংস্থাপন কৰিবলৈ ব্যৰ্থ

en: Get Hot New Stuff!
as: নতুন বস্তু প্ৰাপ্ত কৰক!

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Author:
as: লেখক:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton)
en: Update
as: উন্নয়ন কৰক

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, uninstallButton)
en: Uninstall
as: গুচাওক

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install
as: সংস্থাপন কৰক

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, buttonReset)
en: Reset
as: ৰি-সেট কৰক

en: Icons
as: আইকন

en: Loading Preview
as: পূৰ্বপ্ৰদৰ্শন তুলি লোৱা হৈছে

en: Details
as: বিৱৰণ
