kdelibs4 - en to be translation catalogue (16 entries)

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and retrieve the available keys. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
be: <qt>Немагчыма выканаць <i>gpg</i> і атрымаць спіс наяўных ключоў. Праверце, ці ўстаноўлена праграма <i>gpg</i>, інакш праверка апублікаваных рэсурсаў будзе немагчымай.</qt>

en: <qt>Enter passphrase for key <b>0x%1</b>, belonging to<br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>
be: <qt>Набярыце пароль для ключа <b>0x%1</b>, які належыць<br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and check the validity of the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
be: <qt>Немагчыма выканаць праграму <i>gpg</i> і праверыць файл. Праверце, ці ўстаноўлена праграма <i>gpg</i>, інакш праверка апублікаваных рэсурсаў будзе немагчымай.</qt>

en: Key used for signing:
be: Ключ для падпісвання:

en: Select Signing Key
be: Выберыце ключ для падпісвання

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and sign the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise signing of the resources will not be possible.</qt>
be: <qt>Немагчыма выканаць праграму <i>gpg</i> і падпісаць файл. Праверце, ці ўстаноўлена праграма <i>gpg</i>, інакш падпісванне рэсурсу будзе немагчымым.</qt>

en: Server: %1
be: Сервер: %1

en: Provider information
be: Звесткі пра пастаўшчыка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Search:
be: Шукаць:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Author:
be: Аўтар:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton)
en: Update
be: Абнавіць

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, uninstallButton)
en: Uninstall
be: Выдаліць

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install
be: Устанавіць

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, buttonReset)
en: Reset
be: Скінуць

en: Icons
be: Значкі

en: Details
be: Падрабязнасці
