kdelibs4 - en to be@latin translation catalogue (21 entries)

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and retrieve the available keys. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
be@latin: <qt>Nie ŭdałosia ŭklučyć <i>gpg</i> i ŭziać najaŭnyja klučy. Pravier, ci zainstalavanaja prahrama <i>gpg</i>. Spraŭdžvańnie ściahnutych fajłaŭ niemahčymaje, pakul u systemie nia budzie hetaj aplikacyi.</qt>

en: <qt>Enter passphrase for key <b>0x%1</b>, belonging to<br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>
be@latin: <qt>Upišy parol dla kluča <b>0x%1</b>, jaki naležyć <br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and check the validity of the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
be@latin: <qt>Nie ŭdałosia ŭklučyć <i>gpg</i> i spraŭdzić fajł. Pravier, ci zainstalavanaja prahrama <i>gpg</i>. Spraŭdžvańnie ściahnutych fajłaŭ niemahčymaje, pakul u systemie nia budzie hetaj aplikacyi.</qt>

en: Key used for signing:
be@latin: Kluč dla padpisańnia:

en: Select Signing Key
be@latin: Vyznač kluč dla padpisańnia

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and sign the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise signing of the resources will not be possible.</qt>
be@latin: <qt>Nie ŭdałosia ŭklučyć <i>gpg</i> i padpisać fajł. Pravier, ci zainstalavanaja prahrama <i>gpg</i>. Padpisańnie fajłaŭ niemahčymaje, pakul u systemie nia budzie hetaj aplikacyi.</qt>

en: Get Hot New Stuff
be@latin: Atrymańnie cikavostak

[ctx: Program name followed by 'Add On Installer']
en: %1 Add-On Installer
be@latin: Instaloŭnik dadatkaŭ dla %1

en: <br />Provider: %1
be@latin: <br />Pravajder: %1

en: <br />Version: %1
be@latin: <br />Versija: %1

en: Provider information
be@latin: Źviestki ab pravajdery

en: Could not install %1
be@latin: Nie ŭdałosia zainstalavać „%1”.

en: Get Hot New Stuff!
be@latin: Atrymaj novyja cikavostki!

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Author:
be@latin: Aŭtar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton)
en: Update
be@latin: Aktualizuj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, uninstallButton)
en: Uninstall
be@latin: Adinstaluj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install
be@latin: Zainstaluj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, buttonReset)
en: Reset
be@latin: Anuluj źmieny

en: Icons
be@latin: Ikony

en: Loading Preview
be@latin: Atrymańnie padhladu

en: Details
be@latin: Detali
