kdelibs4-1.1 - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Key used for signing:
br: Alc'hwez implij evit sinañ :

en: Select Signing Key
br: Dibabit an alc'hwez sinañ

en: Server: %1
br: Servijer : %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Search:
br: Klask :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Author:
br: Oberour :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton)
en: Update
br: Bremañaat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install
br: Staliañ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, buttonReset)
en: Reset
br: Adkorañ

en: Icons
br: Arlunioù

en: Details
br: Munudoù
