kdelibs4 - en to crh translation catalogue (19 entries)

en: Re: %1
crh: Cvp: %1

en: <qt>Enter passphrase for key <b>0x%1</b>, belonging to<br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>
crh: <qt><i>%2&lt;%3&gt;</i><br /> kimligine ait olğan <b>0x%1</b> anahtarı içün <br />sır-sözni kirsetiñiz:</qt>

en: Key used for signing:
crh: İmzalav içün qullanılacaq anahtar:

en: Select Signing Key
crh: İmzalav Anahtarını Saylañız

en: Get Hot New Stuff
crh: Yañı Meraqlı Şeylerni Endir

[ctx: Program name followed by 'Add On Installer']
en: %1 Add-On Installer
crh: %1 Eklenti Qurucısı

en: <br />Provider: %1
crh: <br />Teminatçı: %1

en: <br />Version: %1
crh: <br />Sürüm: %1

en: Provider information
crh: Teminatçı malümatı

en: Could not install %1
crh: '%1'dosyesi qurulamadı

en: Get Hot New Stuff!
crh: Yañı Meraqlı Şeylerni Endir!

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Author:
crh: Müellif:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton)
en: Update
crh: Yañart

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, uninstallButton)
en: Uninstall
crh: Ğayrı Qur

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install
crh: Qur

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, buttonReset)
en: Reset
crh: Sıfırla

en: Icons
crh: İşaretçikler

en: Loading Preview
crh: Ög-baquv Yüklene

en: Details
crh: Tafsilât
