kdelibs4 - en to csb translation catalogue (41 entries)

en: Download New Stuff...
csb: Zladëjë nowé paczétë...

en: Re: %1
csb: Òdp.: %1

en: Installing
csb: Instalëjë

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and retrieve the available keys. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
csb: <qt>Ni mòże zrëszëc <i>gpg</i> ë pòbrac przistãpné klucze. Proszã ùgwësnic sã, że <i>gpg</i> je zainstalowóné, jinaczi nie dô sã sprôwdzëc zladowónëch dostónków.</qt>

en: <qt>Enter passphrase for key <b>0x%1</b>, belonging to<br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>
csb: <qt>Proszã pòdac parolã dlô klucza <b>0x%1</b>, chtëren przënôlégô do<br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and check the validity of the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
csb: <qt>Ni mòże zrëszëc <i>gpg</i> ë sprôwdzëc pòprôwnoscë lopka. Proszã ùgwësnic sã, że <i>gpg</i> je zainstalowóné, jinaczi nie dô sã sprôwdzëc zladowónëch dostónków.</qt>

en: Key used for signing:
csb: Brëkòwóny klucz pòdpisëwaniô:

en: Select Signing Key
csb: Wëbierzë klucz pòdpisëwaniô

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and sign the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise signing of the resources will not be possible.</qt>
csb: <qt>Ni mòże zrëszëc <i>gpg</i> ë pòdpisac lopka. Proszã ùgwësnic sã, że <i>gpg</i> je zainstalowóné, jinaczi nie dô sã sprôwdzëc zladowónëch dostónków.</qt>

en: Get Hot New Stuff
csb: Pòbierzë nowé paczétë

[ctx: Program name followed by 'Add On Installer']
en: %1 Add-On Installer
csb: Instalownik %1

en: Timeout. Check Internet connection.
csb: Czas sã skùńczëł. Proszã sprôwdzëc stón sécë.

en: Server: %1
csb: Serwer: %1

en: <br />Provider: %1
csb: <br />Dowòznik: %1

en: <br />Version: %1
csb: <br />Wersëjô: %1

en: Provider information
csb: Wëdowiédzã dowòznika

en: Could not install %1
csb: Ni mòże winstalowac '%1'

en: Get Hot New Stuff!
csb: Pòbierzë nowé paczétë!

en: All Providers
csb: Wszëtce dowòznice

en: All Categories
csb: Wszëtczé kategòrëje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_providerLabel)
en: Provider:
csb: Dowòznik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_categoryLabel)
en: Category:
csb: Kategòrëjô:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, newestRadio)
en: Newest
csb: Nowòsc

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ratingRadio)
en: Rating
csb: Òbtaksowanié

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, installedRadio)
en: Installed
csb: Instalacëjô

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, orderLabel)
en: Order by:
csb: Zortëjë wedle:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Search:
csb: Szëkba:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Author:
csb: Ùsôdzca:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton)
en: Update
csb: Aktualizëjë

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, uninstallButton)
en: Uninstall
csb: Òdinstalëjë

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, becomeFanButton)
en: Become a Fan
csb: Bãdzë fanã

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install
csb: Instalëjë

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, buttonReset)
en: Reset
csb: Doprowôdzë nazôd

en: Icons
csb: Ikònë

en: Upload...
csb: Wladënk...

en: Details for %1
csb: Detale dlô %1

en: Rating: %1%
csb: Taksa: %1%

[ctx: Show the author of this item in a list]
en: By <i>%1</i>
csb: przez <i>%1</i>

en: Loading Preview
csb: Ladëje pòdzérk

en: Details
csb: Drobnotë

en: Updating
csb: Aktualizëjë
