kdelibs4 - en to cy translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Author:
cy: Awdur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton)
en: Update
cy: Diweddaru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install
cy: Arsefydlu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, buttonReset)
en: Reset
cy: Ail-osod

en: Icons
cy: Eiconau

en: Details
cy:  Manylion
