kdelibs4 - en to fy translation catalogue (62 entries)

[ctx: voting for an item (good/bad)]
en: Your vote was recorded.
fy: Jo stim is notearre.

en: You are now a fan.
fy: Jo binne no in fan.

en: Download New Stuff...
fy: Nij guod ynlade...

en: Initializing
fy: Tariede

en: Configuration file is invalid: "%1"
fy: Konfiguraasjetriem net jildich: "%1"

en: Loading provider information
fy: Ferskaffer ynformaasje wurdt laden

en: Error initializing provider.
fy: Flater by it tarieden fan ferskaffer.

en: Loading data
fy: Gegevens wurde laden

en: Loading data from provider
fy: Laad gegevens fan ferskaffer

en: Re: %1
fy: Opn: %1

en: Installing
fy: Ynstallaasje is geande

en: Loading one preview | Loading %1 previews
fy[0]: Ien foarbyld wurdt laden
fy[1]: %1  foarbylden wurde laden

en: Invalid item.
fy: Unjildige item.

en: Download of "%1" failed, error: %2
fy: It ynladen fan "%1" mislearre, flater: %2

en: Could not install "%1": file not found.
fy: Koe "%1": net ynstallearje: triem net fûn.

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and retrieve the available keys. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
fy: <qt>Kin <i>gpg</i> net starte om de beskikbere kaaien op te heljen. Ferwissigje jo derfan dat <i>gpg</i> ynstallearre is, oars kinne oerhelle helpboarnen net kontrolearre wurde.</qt>

en: <qt>Enter passphrase for key <b>0x%1</b>, belonging to<br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>
fy: <qt>Fier it wachtwurd (passphrase) yn foar de kaai <b>0x%1</b>, dy't by <br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />heart:</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and check the validity of the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
fy: <qt>Kin <i>gpg</i> net starte om de jildigens fan de triem te kontrolearjen. Ferwissigje jo derfan dat <i>gpg</i> ynstalleare is, oars kinne de oerhelle helpboarnen net kontrolearre wurde.</qt>

en: Key used for signing:
fy: Kaai brûkt foar ûndertekening:

en: Select Signing Key
fy: Undertekeningskaai selektearje

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and sign the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise signing of the resources will not be possible.</qt>
fy: <qt>Kin <i>gpg</i> net starte om de triem te ûndertekenjen. Kontrolearje oft <i>gpg</i> ynstalleart is, oars kinne de helpboarnen net ûndertekene wurde.</qt>

en: Get Hot New Stuff
fy: Nij spul fan tsjinner helje

[ctx: Program name followed by 'Add On Installer']
en: %1 Add-On Installer
fy: %1 taheak-ynstallaasje

en: Timeout. Check Internet connection.
fy: Tiid ferrûn. Kontrolearje jo ynternet ferbining.

en: Server: %1
fy: Tsjinner: %1

en: <br />Provider: %1
fy: <br />Ferskaffe: %1

en: <br />Version: %1
fy: <br />Ferzje: %1

en: Provider information
fy: Ferskaffer ynformaasje

en: Could not install %1
fy: Koe %1 net ynstallearje

en: Get Hot New Stuff!
fy: Nij spul fan tsjinner helje!

en: Icons view mode
fy: Byldkaike werjeftemodus

en: Details view mode
fy: Details werjeftemodus

en: All Providers
fy: Alle ferskaffers

en: All Categories
fy: Alles kategoryen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_providerLabel)
en: Provider:
fy: Ferskaffer:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_categoryLabel)
en: Category:
fy: Kategory:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mostDownloadsRadio)
en: Most downloads
fy: Measte ynladen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, newestRadio)
en: Newest
fy: Nijste

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ratingRadio)
en: Rating
fy: Wurdearring

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, installedRadio)
en: Installed
fy: Ynstallearre

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, orderLabel)
en: Order by:
fy: Sortearje neffens:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Search:
fy: Sykje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Author:
fy: Skriuwer:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton)
en: Update
fy: Bywurkje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, uninstallButton)
en: Uninstall
fy: Unt-ynstallearje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, becomeFanButton)
en: Become a Fan
fy: Wurd in Fan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install
fy: Ynstallearje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, buttonReset)
en: Reset
fy: Op 'e nij

en: Icons
fy: Byldkaikes

en: Preview
fy: Foarbylden

en: Upload...
fy: Opladen...

en: Details for %1
fy: Details foar %1

en: Changelog:
fy: Feroaringsloch:

[ctx: A link to the description of this Get Hot New Stuff item]
en: Homepage
fy: Thússide

[ctx: A link to make a donation for a Get Hot New Stuff item (opens a web browser)]
en: Make a donation
fy: In donaasje dwaan

[ctx: Tooltip for a link in a dialog]
en: Opens in a browser window
fy: Iepenet yn in finster fan in blêder

en: Rating: %1%
fy: Wurdearring: %1%

[ctx: Show the author of this item in a list]
en: By <i>%1</i>
fy: Troch <i>%1</i>

en: 1 download | %1 downloads
fy[0]: 1 ynlaad
fy[1]: %1 ynladen

en: Loading Preview
fy: Foarbyld wurd laden

en: Updating
fy: Fernijen is geande

en: Install Again
fy: Ynstallearje op 'e nij
