kdelibs4 - en to hne translation catalogue (20 entries)

en: Re: %1
hne: जवाब: %1

en: <qt>Enter passphrase for key <b>0x%1</b>, belonging to<br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>
hne: <qt>कुंजी <b>0x%1</b> बर पासफ्रेस भरव, एखर से सम्बद्ध - <br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>

en: Key used for signing:
hne: दसखत करे बर उपयोग मं कुंजी:

en: Select Signing Key
hne: दसखत कुंजी चुनव

en: Get Hot New Stuff
hne: नवा ताजा चीज प्राप्त करव

[ctx: Program name followed by 'Add On Installer']
en: %1 Add-On Installer
hne: %1 एड-आन इंस्टालर

en: Server: %1
hne: सर्वरः %1

en: <br />Provider: %1
hne: <br />प्रदाता: %1

en: <br />Version: %1
hne: <br />संस्करन: %1

en: Provider information
hne: प्रदाता जानकारी

en: Could not install %1
hne: %1 ल इनस्टाल  नइ कर सकिस

en: Get Hot New Stuff!
hne: नवा ताजा माल प्राप्त करव!

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Author:
hne: लेखकः

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton)
en: Update
hne: अपडेट

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, uninstallButton)
en: Uninstall
hne: अनइंस्टाल

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install
hne: इनस्टाल करव

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, buttonReset)
en: Reset
hne: रीसेट

en: Icons
hne: चिनहा

en: Loading Preview
hne: प्रिव्यू लोड करत हे

en: Details
hne: विवरन
