kdelibs4 - en to hsb translation catalogue (23 entries)

en: Re: %1
hsb: Wotmołwa: %1

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and retrieve the available keys. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
hsb: <qt>Njemóžu <i>gpg</i> startować a kluče sćahnyć. Přepruwujće, hač je <i>gpg</i> instalowane, hewak njebudźe móžne sćehnjene resursy werifikować.</qt>

en: <qt>Enter passphrase for key <b>0x%1</b>, belonging to<br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>
hsb: <qt>Zapodajće hesło za kluč <b>0x%1</b>, kiž słuška k <br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and check the validity of the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
hsb: <qt>Njemóžu <i>gpg</i> startować a walidnosć dataje přepruwować. Přepruwujće, hač je <i>gpg</i> instalowane, hewak so sćehnjene resursy njehodźa werifikować.</qt>

en: Key used for signing:
hsb: Kluč za podpismo:

en: Select Signing Key
hsb: Kluč za podpismo wubrać

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and sign the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise signing of the resources will not be possible.</qt>
hsb: <qt>Njemóžu <i>gpg</i> startować a dataju podpisać. Přepruwujće, hač je <i>gpg</i> instalowane, hewak njehodźa so resursy podpisać.</qt>

en: Get Hot New Stuff
hsb: Nowe zajimawe wěcy wobstarać

[ctx: Program name followed by 'Add On Installer']
en: %1 Add-On Installer
hsb: %1 Add-On Instalowar

en: Server: %1
hsb: Serwer: %1

en: <br />Provider: %1
hsb: <br />Prowider: %1

en: <br />Version: %1
hsb: <br/>Wersija: %1

en: Provider information
hsb: Informacija wo prowideru

en: Could not install %1
hsb: Njemóžach '%1' instalować

en: Get Hot New Stuff!
hsb: Nowe zajimawostki wobstarać!

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Author:
hsb: Awtor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton)
en: Update
hsb: Aktualizowanje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, uninstallButton)
en: Uninstall
hsb: Deinstalować

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install
hsb: Instalować

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, buttonReset)
en: Reset
hsb: Stary staw

en: Icons
hsb: piktogramy

en: Loading Preview
hsb: Začitam přehladku

en: Details
hsb: Nadrobnosće
