kdelibs4 - en to hy translation catalogue (71 entries)

[ctx: the price of a download item, parameter 1 is the currency, 2 is the price]
en: This item costs %1 %2.
    Do you want to buy it?
hy: Նյութը արժե %1 %2.
    Դուք ցանկանու՞մ եք այն գնել

en: Your account balance is too low:
    Your balance: %1
    Price: %2
hy: Հաշիվը բավարար չէ։
    Հաշվի մնացորդը։ %1
    Արժեքը: %2

[ctx: voting for an item (good/bad)]
en: Your vote was recorded.
hy: Ձեր ձայնը ընդունված է։

en: You are now a fan.
hy: Այսուհետ դուք այս լրացման երկրպագուն եք։

en: Too many requests to server. Please try again in a few minutes.
hy: Չափից շատ դիմումներ սերվերին։ Կրկնեք փորձը մի քանի րոպեից։

en: Unknown Open Collaboration Service API error. (%1)
hy: Անհայտ սխալ Open Collaboration Service (%1).

en: Download New Stuff...
hy: Ներբեռնել նյութեր...

en: Initializing
hy: Նախապատրաստում

en: Configuration file is invalid: "%1"
hy: Կարգավորումների սխալ նիշք: «%1»

en: Loading provider information
hy: Սերվերի մասին ինֆորմացիայի ներբեռնում

en: Could not load get hot new stuff providers from file: %1
hy: Հնարավոր չէ նիշքից ներբեռնել մատակարարների ցանկը: %1

en: Error initializing provider.
hy: Մատակարարի նախապատրաստման սխալ։

en: Loading data
hy: Ինֆորամացիայի ներբեռնում

en: Loading data from provider
hy: Տվյալների ներբեռնում մատակարարից

en: Loading of providers from file: %1 failed
hy: Հնարավոր չէ նիշքից ներբեռնել մատակարարների ցանկը: %1

en: Installing
hy: ՏԵղադրում

en: Loading one preview | Loading %1 previews
hy[0]: Ներբեռնեւմ %1 Նախատիպեր...
hy[1]: Ներբեռնեւմ %1 Նախատիպ...
hy[2]: Ներբեռնեւմ %1 Նախատիպ...
hy[3]: Ներբեռնեւմ %1 Նախատիպ...

en: Invalid item.
hy: Չհամապատասխանող տարր։

en: Download of item failed: no download URL for "%1".
hy: Ներբեռնման սխալ: նշված չէ URL հասցեն «%1» համար։

en: Download of "%1" failed, error: %2
hy: Ներբեռնման սխալ «%1»: %2

en: Could not install "%1": file not found.
hy: Հնարավոր չէ տեղադրել «%1»: նիշքը հայտնաբերված չէ

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and retrieve the available keys. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
hy: <qt>Չստացվեց թողարկել  <i>gpg</i>  ծրագիրը և ստանալ բոլոր հասանելի բանալիները:Ստուգեք,որ <i>gpg</i>  ծրագիրը տեղեդրված է,հակառակ դեպքում ներբեռնվող նյութերի հուսալիության ստուգումը  կլինի անհնար:</qt>

en: <qt>Enter passphrase for key <b>0x%1</b>, belonging to<br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>
hy: <qt>Մուտքագրեք բանալի արտահայտությունը<b>0x%1</b> բանալու համար,  որը պատկանում է <br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />-ին:</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and check the validity of the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
hy: <qt>Չստացվեց թողարկել  <i>gpg</i> ծրագիրը  և ստուգել նիշքի ամբողջականությունը:Ստուգեք,որ <i>gpg</i>  ծրագիրը տեղեդրված է,հակառակ դեպքում ներբեռնվող նյութերի հուսալիության ստուգումը  կլինի անհնար:</qt>

en: Key used for signing:
hy: Բանալի,որն օգտագործվում է ստորագրության համար

en: Select Signing Key
hy: Ընտրեք բանալին ստորագրության համար

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and sign the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise signing of the resources will not be possible.</qt>
hy: <qt>Չստացվեց  թողարկել <i>gpg</i> ծրագիրը  և ստորագրել նիշքը: Ստուգեք,որ <i>gpg</i> ծրագիրը տեղադրված է , հակառակ դեպքում  նյութերի ստորագրումը կլինի անհնար:</qt>

en: Get Hot New Stuff
hy: Նյութերի ներբեռնում ինտերնետից

[ctx: Program name followed by 'Add On Installer']
en: %1 Add-On Installer
hy: Լրացումների տեղադրման ծրագիր %1

en: Timeout. Check Internet connection.
hy: Սպասման ժամանակը վերջացել է։ Ստուգեք ինտերնետ միացումը։

en: Server: %1
hy: Սերվեր: %1

en: <br />Provider: %1
hy: <br />Մատակարար: %1

en: <br />Version: %1
hy: <br />Վերսիա: %1

en: Provider information
hy: Տեղեկություն մատակարարի մասին

en: Could not install %1
hy: Հնարավոր չէ տեղադրել %1

en: Get Hot New Stuff!
hy: Նյութերի ներբեռնում ինտերնետից

en: Icons view mode
hy: Նշաններ

en: Details view mode
hy: Ցանկ

en: All Providers
hy: Բոլոր մատակարարները

en: All Categories
hy: Բոլոր կատեգորիաները

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_providerLabel)
en: Provider:
hy: Մատակարար:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_categoryLabel)
en: Category:
hy: Կատեգորիա:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mostDownloadsRadio)
en: Most downloads
hy: Ամենաշատ ներբեռնված

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, newestRadio)
en: Newest
hy: Նորագույն

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ratingRadio)
en: Rating
hy: Վարկանիշ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, installedRadio)
en: Installed
hy: Տեղադրված

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, orderLabel)
en: Order by:
hy: Վերոնշյալ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Search:
hy: Փնտրել:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Author:
hy: Հեղինակ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton)
en: Update
hy: Թարմացում

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, uninstallButton)
en: Uninstall
hy: Ջնջել

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, becomeFanButton)
en: Become a Fan
hy: Դառնալ երկրպագու

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install
hy: Տեղադրել

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, buttonReset)
en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Icons
hy: Նշաններ

en: Preview
hy: Миниатюры

en: Upload...
hy: &Заменить...

en: Details for %1
hy: Տեղեկություն %1

en: Changelog:
hy: Փոփոխման պատմություն:

[ctx: A link to the description of this Get Hot New Stuff item]
en: Homepage
hy: Վեբ-կայք

[ctx: A link to make a donation for a Get Hot New Stuff item (opens a web browser)]
en: Make a donation
hy: Կատարել հանգանակություն

[ctx: A link to the knowledgebase (like a forum) (opens a web browser)]
en: Knowledgebase (no entries) | Knowledgebase (%1 entries)
hy[0]: Տվյալների բազա (%1 մուտք)
hy[1]: Տվյալների բազա (%1 մուտք)
hy[2]: Տվյալների բազա (%1 մուտքեր)
hy[3]: Տվյալների բազա (մուտքեր չկա)

[ctx: Tooltip for a link in a dialog]
en: Opens in a browser window
hy: Բացել բրաուզերի մեջ

en: Rating: %1%
hy: Ռեյտինգ: %1%

[ctx: Show the author of this item in a list]
en: By <i>%1</i>
hy: Հեղինակ: <i>%1</i>

[ctx: fan as in supporter]
en: 1 fan | %1 fans
hy[0]: %1 երկրպագու
hy[1]: %1 երկրպագու
hy[2]: %1 երկրպագու
hy[3]: %1 երկրպագու

en: 1 download | %1 downloads
hy[0]: %1 ներբեռնում
hy[1]: %1 ներբեռնումներ
hy[2]: %1 ներբեռնում
hy[3]: %1 ներբեռնում

en: Loading Preview
hy: Նախատիպի ներբեռնում...

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Updating
hy: Թարմացում

en: Install Again
hy: ՏԵղադրել նորից
