kdelibs4 - en to ku translation catalogue (69 entries)

en: Your account balance is too low:
    Your balance: %1
    Price: %2
ku: Perê te kêm e:
    Perê te: %1
    Biha: %2

[ctx: voting for an item (good/bad)]
en: Your vote was recorded.
ku: Dengdana te hate tomar bûn.

en: You are now a fan.
ku: Tu niha hezkerî.

en: Too many requests to server. Please try again in a few minutes.
ku: Dazwazên ji pêşkêşkerê pirin. Ji kerema xwe paşê dîsa biceribînin.

en: Download New Stuff...
ku: Taybetiyên Nû Daxe...

en: Initializing
ku: Destpê dike

en: Configuration file is invalid: "%1"
ku: Pela veavakirinê nederbasdar e: "%1"

en: Loading provider information
ku: Agahiya peydekerê barkirinê

en: Error initializing provider.
ku: Destpêkirina peydekerê de çewtî.

en: Loading data
ku: Daneyên barkirinê

en: Loading data from provider
ku: Ji peydekerê dana tê barkirin

en: Loading of providers from file: %1 failed
ku: Barkirina peydekeran ji pelê: %1 pêk nehat

en: Re: %1
ku: Bersiv:%1

en: Installing
ku: Saz dike

en: Loading one preview | Loading %1 previews
ku[0]: Pêşdîtinek tê barkirin
ku[1]: %1 pêşdîtin tên barkirin

en: Invalid item.
ku: Hêmana nederbasdar.

en: Download of item failed: no download URL for "%1".
ku: Daxistina hêmanê pêk nehat: URL a daxistinê ji bo "%1" tuneye.

en: Download of "%1" failed, error: %2
ku: Daxistina "%1" têk çû, çewtî: %2

en: Could not install "%1": file not found.
ku: Nekarî "%1" saz bike: pel nayê dîtin.

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and retrieve the available keys. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
ku: <qt>Bi destpêkirina <i>gpg</i> mifteyên pêwist nayên daxistin. Bawer bî ku <i>gpg</i> hatiye sazkirin û ne gengaz e ku çavkaniyên ku hatine daxistin werine piştrastkirin.</qt>

en: <qt>Enter passphrase for key <b>0x%1</b>, belonging to<br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>
ku: <qt>Şîfreya mifteya <b>0x%1</b> û ya şexsê <br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and check the validity of the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
ku: <qt>Bi destpêkirina <i>gpg</i> rastiya pelî nayê kontrolkirin. Bawer bî ku <i>gpg</i> hatiye sazkirin û ne gengaz e ku çavkaniyên ku hatine daxistin werine piştrastkirin.</qt>

en: Key used for signing:
ku: Mifteya ji bo mohrkirinê tê bikaranîn:

en: Select Signing Key
ku: Mifteyekê hilbijêre

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and sign the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise signing of the resources will not be possible.</qt>
ku: <qt><i>gpg</i> nayê destpêkirin û mifteyên pêwist nayê daxistin. Baweriya xwe pê bîne ku <i>gpg</i> hatiye sazkirin, yan na ne gengaz e ku mirov karibe rastiya wan çavkaniyan kontrol bike.</qt>

en: Get Hot New Stuff
ku: Tiştên Nûtirîn Bîne

[ctx: Program name followed by 'Add On Installer']
en: %1 Add-On Installer
ku: Sazkara Pêveka %1

en: Timeout. Check Internet connection.
ku: Dem têrê nekir. Girêdana înternetê kontrol bike.

en: Server: %1
ku: Pêşkêşker: %1

en: <br />Provider: %1
ku: <br />Belavkar: %1

en: <br />Version: %1
ku: <br />Guherto: %1

en: Provider information
ku: Agahiya Belavkarê

en: Could not install %1
ku: Sazkirina '%1' biserneket

en: Get Hot New Stuff!
ku: Tiştên Nûtirîn Bîne!

en: Icons view mode
ku: Moda dîtina îkonan

en: Details view mode
ku: Moda dîtina bi kitekit

en: All Providers
ku: Hemû Peydeker

en: All Categories
ku: Hemû Kategorî

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_providerLabel)
en: Provider:
ku: Peydeker:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_categoryLabel)
en: Category:
ku: Kategorî:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mostDownloadsRadio)
en: Most downloads
ku: Yên Herî Zêde Hatine Daxistin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, newestRadio)
en: Newest
ku: Nû

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ratingRadio)
en: Rating
ku: Nirxandin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, installedRadio)
en: Installed
ku: Hate Sazkirin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, orderLabel)
en: Order by:
ku: Rêz bike li gorî:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Search:
ku: Lê Bigere:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Author:
ku: Nivîskarê Wê:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton)
en: Update
ku: Rojanekirin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, uninstallButton)
en: Uninstall
ku: Rake

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, becomeFanButton)
en: Become a Fan
ku: Bibe Heyran

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install
ku: Saz Bike

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, buttonReset)
en: Reset
ku: Vesazkirin

en: Icons
ku: Sembol

en: Preview
ku: Pêşdîtin Tune

en: Upload...
ku: &Biguherîne...

en: Details for %1
ku: Kitekit ji bo %1

en: Changelog:
ku: Rojnivîska Guhartinan

[ctx: A link to the description of this Get Hot New Stuff item]
en: Homepage
ku: Serûpel

[ctx: A link to make a donation for a Get Hot New Stuff item (opens a web browser)]
en: Make a donation
ku: Şabaş bide

[ctx: A link to the knowledgebase (like a forum) (opens a web browser)]
en: Knowledgebase (no entries) | Knowledgebase (%1 entries)
ku[0]: Bingeha Agahî (têketin tuneye)
ku[1]: Bingeha Agahî (%1 têketin)

[ctx: Tooltip for a link in a dialog]
en: Opens in a browser window
ku: Di paceyekê gerokê de vedike

en: Rating: %1%
ku: Nirxandin: %1%

[ctx: Show the author of this item in a list]
en: By <i>%1</i>
ku: Bi <i>%1</i>

[ctx: fan as in supporter]
en: 1 fan | %1 fans
ku[0]: 1 heyran
ku[1]: %1 heyran

en: 1 download | %1 downloads
ku[0]: 1 Daxisti
ku[1]: %1 Daxistin

en: Loading Preview
ku: Pêşdîtin Tê Barkirin

en: Details
ku: Kitekit

en: Updating
ku: Tê Rojanekirin

en: Install Again
ku: Cardin Saz Bike
