kdelibs4 - en to lb translation catalogue (11 entries)

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and retrieve the available keys. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
lb: <qt>Kann de <i>gpg</i> net luede fir d'verfügbar Schlësselen nozefroën. Kuckt w.e.g. no, ob den <i>gpg</i> installéiert ass, well soss kënnen déi erofgeluede Ressourcen net verifizéiert ginn.</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and check the validity of the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
lb: <qt>Kann de <i>gpg</i> net luede fir d'Validitéit vun der Datei ze préifen. Kuckt w.e.g. no, ob den <i>gpg</i> installéiert ass, well soss kënnen déi erofgeluede Ressourcen net verifizéiert ginn.</qt>

en: Key used for signing:
lb: Schlëssel fir z'ënnerschreiwen:

en: Select Signing Key
lb: Schlëssel fir d'Ënnerschrëft wielen

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and sign the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise signing of the resources will not be possible.</qt>
lb: <qt>Kann de <i>gpg</i> net luede fir d'Datei z'ënnerschreiwen. Kuckt w.e.g. no, ob den <i>gpg</i> installéiert ass, well soss kënnen déi erofgeluede Ressourcen net ënnerschriwwe ginn.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Author:
lb: Auteur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton)
en: Update
lb: Aktualiséieren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install
lb: Installéieren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, buttonReset)
en: Reset
lb: Zerécksetzen

en: Icons
lb: Symboler

en: Details
lb: Detailer
