kdelibs4 - en to lt translation catalogue (230 entries)

en: All categories are missing
lt: Trūksta visų kategorijų

[ctx: the price of a download item, parameter 1 is the currency, 2 is the price]
en: This item costs %1 %2.
    Do you want to buy it?
lt: Šis elementas kainuoja %1 %2.
    Ar norite jį įsigyti?

en: Your account balance is too low:
    Your balance: %1
    Price: %2
lt: Jūsų sąskaitos likutis yra per mažas:
    Jūsų likutis: %1
    Kaina: %2

[ctx: voting for an item (good/bad)]
en: Your vote was recorded.
lt: Jūsų balsas įskaičiuotas.

en: You are now a fan.
lt: Dabar esate fanas.

en: The service is currently undergoing maintenance and is expected to be back in %1.
lt: Šiuo metu vyksta techninė paslaugos priežiūra. Tikimasi, kad paslauga pradės veikti po %1.

en: Network error %1: %2
lt: Tinklo klaida %1: %2

en: Too many requests to server. Please try again in a few minutes.
lt: Per daug užklausų į serverį. Po kelių minučių bandykite dar kartą.

en: The Open Collaboration Services instance %1 does not support the attempted function.
lt: Open Collaboration Services egzempliorius %1 nepalaiko bandytos funkcijos.

en: Unknown Open Collaboration Service API error. (%1)
lt: Nežinoma Open Collaboration Service API klaida. (%1)

en: Download New Stuff...
lt: Atsisiųsti naujus elementus..

[ctx: The value returned for an unknown role when requesting data from the model.]
en: Unknown CommentsModel role
lt: Nežinomas CommentsModel vaidmuo

en: An error occurred during the installation process:
    %1
lt: Įdiegimo metu įvyko klaida:
    %1

en: Initializing
lt: Inicijuojama

en: Configuration file exists, but cannot be opened: "%1"
lt: Konfigūracijos failas yra, tačiau jo nepavyko atverti: "%1"

en: Configuration file is invalid: "%1"
lt: Konfigūracijos failas yra neteisingas: „%1“

en: Use
lt: Naudoti

en: Could not initialise the installation handler for %1
    This is a critical error and should be reported to the application author
lt: Nepavyko inicijuoti diegimo doroklės, skirtos %1
    Tai yra kritinė klaida ir apie ją turėtų būti pranešta programos autoriui

en: Loading provider information
lt: Įkeliama tiekėjo informacija

en: Could not load get hot new stuff providers from file: %1
lt: Nepavyko įkelti karštų naujų elementų gavimo tiekėjų iš failo: %1

en: Error initializing provider.
lt: Klaida inicijuojant tiekėją.

en: Loading data
lt: Įkeliami duomenys

en: Loading data from provider
lt: Įkeliami duomenys iš tiekėjo

en: Loading of providers from file: %1 failed
lt: Tiekėjų įkėlimas iš failo: %1 nepavyko

en: Could not perform an installation of the entry %1 as it does not have any downloadable items defined. Please contact the author so they can fix this.
lt: Nepavyko atlikti %1 įrašo diegimo, nes jame nėra jokių atsisiuntimui apibrėžtų elementų. Susisiekite su autoriumi, kad jis tai pataisytų.

en: Pick Update Item
lt: Pasirinkti atnaujinimo elementą

en: Please pick the item from the list below which should be used to apply this update. We were unable to identify which item to select, based on the original item, which was named %1
lt: Pasirinkite iš sąrašo žemiau elementą, kuris turėtų būti naudojamas šio atnaujinimo taikymui. Mums, remiantis pradiniu elementu, kurio pavadinimas %1, nepavyko nustatyti pradinio elemento

en: We failed to identify a good link for updating %1, and are unable to perform the update
lt: Nepavyko atpažinti tinkamos nuorodos, skirtos atnaujinti %1, taigi negalime atlikti atnaujinimo

en: Re: %1
lt: Ats: %1

en: Installing
lt: Įdiegiama

en: Loading one preview | Loading %1 previews
lt[0]: Įkeliama viena peržiūra
lt[1]: Įkeliamos %1 peržiūros
lt[2]: Įkeliama %1 peržiūrų
lt[3]: Įkeliama %1 peržiūra

en: Failed to adopt '%1'
    %2
lt: Nepavyko priimti „%1“
    %2

en: Invalid item.
lt: Neteisingas elementas.

en: Download of item failed: no download URL for "%1".
lt: Elemento atsisiuntimas nepavyko: „%1“ neturi atsiuntimo URL.

en: Download of "%1" failed, error: %2
lt: „%1“ atsiuntimas nepavyko, klaida: %2

en: Cannot install '%1' because it points to a web page. Click <a href='%2'>here</a> to finish the installation.
lt: Nepavyksta įdiegti „%1“, nes jis nurodo į puslapį internete. Spustelėkite <a href='%2'>čia</a>, norėdami užbaigti diegimą.

en: Could not install "%1": file not found.
lt: Nepavyko įdiegti „%1“: failas nerastas.

en: The installation of %1 failed to create the expected new directory %2
lt: %1 diegimui nepavyko sukurti naujo katalogo, kurio buvo tikimasi %2

en: Installation of %1 failed: %2
lt: %1 įdiegimas patyrė nesėkmę: %2

en: The installation of %1 failed, as the service type %2 was not accepted by the system (did you forget to install the KPackage support plugin for this type of package?)
lt: %1 diegimas patyrė nesėkmę, nes sistema nepriėmė %2 paslaugos tipo (ar pamiršote šio tipo paketui įdiegti KPackage palaikymo papildinį?)

en: The installation of %1 failed, as the downloaded package does not contain a correct KPackage structure.
lt: %1 diegimas patyrė nesėkmę, nes atsisiųstame pakete nėra teisingos KPackage struktūros.

en: The installation of %1 failed, as the downloaded package does not list a service type.
lt: %1 diegimas patyrė nesėkmę, nes atsisiųstame pakete neišvardytas paslaugos tipas.

en: The installation of %1 failed, as the downloaded package does not contain any useful meta information, which means it is not a valid KPackage.
lt: %1 diegimas patyrė nesėkmę, nes atsisiųstame pakete nėra jokios naudingos metainformacijos, o tai reiškia, kad tai nėra tinkamas KPackage.

en: Could not determine the type of archive of the downloaded file %1
lt: Nepavyko nustatyti atsisiųsto failo %1 archyvo tipo

en: Failed to open the archive file %1. The reported error was: %2
lt: Nepavyko atverti archyvo failo %1. Pranešta klaida buvo: %2

en: This file already exists on disk (possibly due to an earlier failed download attempt). Continuing means overwriting it. Do you wish to overwrite the existing file?
lt: Šis failas jau yra diske (galimai dėl anksčiau nepavykusio bandymo atsisiųsti). Jei tęsite, failas bus perrašytas. Ar norite perrašyti esamą failą?

en: Overwrite File
lt: Perrašyti failą

en: Unable to move the file %1 to the intended destination %2
lt: Nepavyko perkelti failo %1 į numatomą paskirties vietą %2

en: The installation failed while attempting to run the command:
    %1
    
    The returned output was:
    %2
lt: Įdiegimas patyrė nesėkmę, bandant paleisti komandą:
    %1
    
    Grąžinta išvestis buvo:
    %2

en: The installation failed with code %1 while attempting to run the command:
    %2
    
    The returned output was:
    %3
lt: Įdiegimas patyrė nesėkmę su kodu %1, bandant paleisti komandą:
    %2
    
    Grąžinta išvestis buvo:
    %3

en: The removal of %1 failed, as the installed file %2 could not be automatically removed. You can attempt to manually delete this file, if you believe this is an error.
lt: %1 šalinimas patyrė nesėkmę, nes nepavyko automatiškai pašalinti įdiegto failo %2. Jei manote, kad tai klaida, galite pabandyti ištrinti šį failą rankiniu būdu.

en: The removal of %1 failed, as the installed package does not contain a correct KPackage structure.
lt: %1 šalinimas patyrė nesėkmę, nes įdiegtame pakete nėra teisingos KPackage struktūros.

en: The removal of %1 failed, as the installed package is not a supported type (did you forget to install the KPackage support plugin for this type of package?)
lt: %1 šalinimas patyrė nesėkmę, nes įdiegtas paketas nėra palaikomo tipo (ar pamiršote šio tipo paketui įdiegti KPackage palaikymo papildinį?)

en: The removal of %1 failed, as the installed package does not contain any useful meta information, which means it is not a valid KPackage.
lt: %1 šalinimas patyrė nesėkmę, nes įdiegtame pakete nėra jokios naudingos metainformacijos, o tai reiškia, kad tai nėra tinkamas KPackage.

en: The removal of %1 failed, as the downloaded file %2 could not be automatically removed.
lt: %1 šalinimas patyrė nesėkmę, nes nepavyko automatiškai pašalinti atsisiųsto failo %2.

en: The removal of %1 failed, due to the installed file not being a KPackage. The file in question was %2, and you can attempt to delete it yourself, if you are certain that it is not needed.
lt: %1 šalinimas patyrė nesėkmę dėl to, kad įdiegtas failas nėra KPackage. Abejotinas failas buvo %2 ir galite bandyti ištrinti jį patys, jei esate tikri, kad jis yra nereikalingas.

en: The removal of %1 failed, as there seems to somehow be more than one thing installed, which is not supposed to be possible for KPackage based entries.
lt: %1 šalinimas patyrė nesėkmę, nes atrodo, kad kažkokiu būdu yra įdiegtas daugiau nei vienas dalykas, o tai neturėtų būti įmanoma KPackage pagrįstiems įrašams.

en: The uninstallation process failed to successfully run the command %1
    The output of was: 
    %2
    If you think this is incorrect, you can continue or cancel the uninstallation process
lt: Šalinimo procesui nepavyko sėkmingai paleisti komandos %1
    Išvestis buvo tokia: 
    %2
    Jei manote, kad tai yra neteisinga, galite tęsti šalinimo procesą arba jo atsisakyti

en: Could not open %1 for writing
lt: Nepavyko atverti %1 įrašymui

en: Could not open %1 for reading
lt: Nepavyko atverti %1 skaitymui

en: Failed to create a job for the package management task. This is usually because the package is invalid. We attempted to operate on the package %1
lt: Nepavyko sukurti užduoties, skirtos paketų tvarkymui. Taip dažniausiai įvyksta dėl to, kad paketas yra netinkamas. Mes bandėme dirbti su paketu %1

en: Could not create a package installer for the service type %1: The installer does not have a valid structure
lt: Nepavyko sukurti paketų diegimo programos, skirtos %1 paslaugos tipui: Diegimo programa neturi tinkamos struktūros

en: The service type %1 was not understood by the KPackage installer
lt: KPackage diegimo programa nesuprato %1 paslaugos tipo

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and retrieve the available keys. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
lt: <qt>Nepavyksta paleisti <i>gpg</i> ir gauti prieinamų raktų. Įsitikinkite, kad <i>gpg</i> yra įdiegta, priešingu atveju atsisiųstų išteklių patikrinimas bus neįmanomas.</qt>

en: <qt>Enter passphrase for key <b>0x%1</b>, belonging to<br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>
lt: <qt>Įveskite rakto <b>0x%1</b>, kuris priklauso<br /><i>%2&lt;%3&gt;</i>, slaptafrazę<br />:</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and check the validity of the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
lt: <qt>Nepavyksta paleisti <i>gpg</i> ir patikrinti failo tikrumo. Įsitikinkite, kad <i>gpg</i> yra įdiegta, priešingu atveju atsisiųstų išteklių patikrinimas bus neįmanomas.</qt>

en: Key used for signing:
lt: Pasirašymui naudotas raktas:

en: Select Signing Key
lt: Pasirinkti pasirašymo raktą

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and sign the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise signing of the resources will not be possible.</qt>
lt: <qt>Nepavyksta paleisti <i>gpg</i> ir pasirašyti failo. Įsitikinkite, kad <i>gpg</i> yra įdiegta, priešingu atveju išteklių pasirašymas bus neįmanomas.</qt>

en: Get Hot New Stuff
lt: Gaukite karštus naujus elementus

[ctx: Program name followed by 'Add On Installer']
en: %1 Add-On Installer
lt: %1 plėtinių diegimo programa

en: Timeout. Check Internet connection.
lt: Pasibaigė laiko limitas. Patikrinkite interneto ryšį.

en: Server: %1
lt: Serveris: %1

en: <br />Provider: %1
lt: <br />Tiekėjas: %1

en: <br />Version: %1
lt: <br />Versija: %1

en: Provider information
lt: Tiekėjo informacija

en: Could not install %1
lt: Nepavyko įdiegti %1

en: Get Hot New Stuff!
lt: Gaukite karštus naujus elementus!

en: Icons view mode
lt: Piktogramų rodinio veiksena

en: Details view mode
lt: Išsamaus rodinio veiksena

en: All Providers
lt: Visi tiekėjai

en: All Categories
lt: Visos kategorijos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_providerLabel)
en: Provider:
lt: Tiekėjas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_categoryLabel)
en: Category:
lt: Kategorija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mostDownloadsRadio)
en: Most downloads
lt: Atsisiuntimų kiekį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, newestRadio)
en: Newest
lt: Naujumas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ratingRadio)
en: Rating
lt: Įvertinimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, installedRadio)
en: Installed
lt: Įdiegti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, orderLabel)
en: Order by:
lt: Rikiuoti pagal:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Search:
lt: Ieškoti:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, m_searchEdit)
en: Search...
lt: Ieškoti...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Author:
lt: Autorius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, homepageLabel)
en: <a href="https://opendesktop.org">Homepage</a>
lt: <a href="https://opendesktop.org">Pagrindinis puslapis</a>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton)
en: Update
lt: Atnaujinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, uninstallButton)
en: Uninstall
lt: Pašalinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, becomeFanButton)
en: Become a Fan
lt: Tapti fanu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install
lt: Įdiegti

[ctx: @action:inmenu]
en: Not installed:
lt: Neįdiegta:

[ctx: @action:inmenu]
en: More
lt: Daugiau

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure...
lt: Konfigūruoti...

[ctx: @action:inmenu]
en: Visit homepage
lt: Apsilankyti pagrindiniame puslapyje

[ctx: @action:inmenu]
en: Install
lt: Įdiegti

[ctx: @action:inmenu]
en: No further information available.
lt: Jokia tolimesnė informacija neprieinama.

en: Configure menu
lt: Konfigūruoti meniu

en: Configure menu - %1
lt: Konfigūruoti meniu - %1

[ctx: @action:inmenu %1="$GenericName"]
en: %1 - current folder
lt: %1 - esamas aplankas

[ctx: @action:inmenu %1="$GenericName"]
en: %1 - current device
lt: %1 - esamas įrenginys

[ctx: @action:inmenu %1="$GenericName"]
en: %1 - all devices
lt: %1 - visi įrenginiai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbMainSection)
en: Main section
lt: Pagrindinė sekcija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, buttonMoveDown)
en: Move down
lt: Nuleisti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, buttonMoveUp)
en: Move up
lt: Pakelti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, buttonMoveToMain)
en: Move to Main section
lt: Į pagrindinę sekciją

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, buttonMoveToMore)
en: Move to More section
lt: Į papildomą sekciją

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, buttonReset)
en: Reset
lt: Atstatyti

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbMoreSection)
en: More section
lt: Papildoma sekcija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: For this menu there are some more tools suggested which are currently not installed:
lt: Šiame meniu yra daugiau siūlomų įrankių, kurie šiuo metu nėra įdiegti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonNotInstalledTools)
en: More tools...
lt: Daugiau įrankių...

[ctx: The first entry in the category selection list (also the default value)]
en: All Categories
lt: Visos kategorijos

[ctx: The string passed back in the case the requested category is not known]
en: Unknown Category
lt: Nežinoma kategorija

[ctx: Used to construct the button's label (which will become Download New 'this value'...)]
note: i18nd("knewstuff5", "Download New %1..."). * @note For the sake of consistency, you should NOT override the text property, just set this one
en: Stuff
lt: elementą

en: Download New %1...
lt: Atsisiųsti naują %1...

[ctx: The dialog title when we know which type of stuff is being requested]
en: Download New %1
lt: Atsisiųsti naują %1

[ctx: A placeholder title used in the dialog when there is no better title available]
en: Download New Stuff
lt: Atsisiųsti naujus elementus

en: Pick Your Installation Option
lt: Pasirinkite savo įdiegimo parinktį

en: Please select the option you wish to install from the list of downloadable items below. If it is unclear which you should chose out of the available options, please contact the author of this item and ask that they clarify this through the naming of the items.
lt: Iš žemiau esančio galimų atsisiųsti elementų sąrašo pasirinkite norimą įdiegti variantą. Jeigu nėra aišku, kurį iš prieinamų variantų turėtumėte įdiegti, susisiekite su šio elemento autoriumi ir paprašykite, kad jis tai patikslintų savo elemento pavadinime.

[ctx: A passive notification shown when installation of an item is initiated]
en: Installing %1 from %2
lt: Įdiegiama %1 iš %2

[ctx: Status message to be shown when the entry is in the process of being installed OR uninstalled]
en: Currently working on the item %1 by %2. Please wait...
lt: Šiuo metu dirbama su elementu %1 pagal %2. Palaukite...

[ctx: Status message to be shown when the entry is in the process of being updated]
en: Currently updating the item %1 by %2. Please wait...
lt: Šiuo metu atnaujinamas elementas %1 pagal %2. Palaukite...

[ctx: Status message which should only be shown when the entry has been given some unknown or invalid status.]
en: This item is currently in an invalid or unknown state. <a href="https://bugs.kde.org/enter_bug.cgi?product=frameworks-knewstuff">Please report this to the KDE Community in a bug report</a>.
lt: Šiuo metu šis elementas yra neteisingas arba nežinomos būsenos. <a href="https://bugs.kde.org/enter_bug.cgi?product=frameworks-knewstuff">Prašome pranešti apie tai KDE bendruomenei pranešime apie klaidą</a>.

[ctx: Combined title for the entry details page made of the name of the entry, and the author's name]
en: %1 by %2
lt: %1 pagal %2

[ctx: Request installation of this item, available when there is exactly one downloadable item]
en: Install
lt: Įdiegti

[ctx: Show installation options, where there is more than one downloadable item]
en: Install...
lt: Įdiegti...

[ctx: Request updating of this item]
en: Update
lt: Atnaujinti

[ctx: Request uninstallation of this item]
en: Uninstall
lt: Pašalinti

en: Comments and Reviews:
lt: Komentarai ir apžvalgos:

[ctx: A link which, when clicked, opens a new sub page with comments (comments with or without ratings) for this entry]
en: %1 Reviews and Comments
lt: %1 apžvalgos ir komentarai

en: Rating:
lt: Įvertinimas:

en: Homepage:
lt: Pagrindinis puslapis:

[ctx: A link which, when clicked, opens the website associated with the entry (this could be either one specific to the project, the author's homepage, or any other website they have chosen for the purpose)]
en: Open the homepage for %1
lt: Atverti %1 pagrindinį puslapį

en: How To Donate:
lt: Kaip paremti:

[ctx: A link which, when clicked, opens a website with information on donation in support of the entry]
en: Find out how to donate to this project
lt: Sužinokite kaip paremti šį projektą

[ctx: Request installation of this item]
en: Install
lt: Įdiegti

[ctx: List option which will set the filter to show everything]
en: Show Everything
lt: Rodyti viską

[ctx: List option which will set the filter so only installed items are shown]
en: Installed Only
lt: Tik įdiegti

[ctx: List option which will set the filter so only installed items with updates available are shown]
en: Updateable Only
lt: Tik galimi atnaujinti

[ctx: List option which will set the sort order to based on when items were most recently updated]
en: Show most recent first
lt: Iš pradžių, rodyti paskiausius

[ctx: List option which will set the sort order to be alphabetical based on the name]
en: Sort alphabetically
lt: Rikiuoti pagal abėcėlę

[ctx: List option which will set the sort order to based on user ratings]
en: Show highest rated first
lt: Iš pradžių, su aukščiausiu įvertinimu

[ctx: List option which will set the sort order to based on number of downloads]
en: Show most downloaded first
lt: Iš pradžių, rodyti daugiausiai atsisiųstus

[ctx: A message which is shown when the user attempts to display a specific entry from a specific provider, but that entry isn't found]
en: The entry you attempted to display, identified by the unique ID %1, could not be found.
lt: Nepavyko rasti įrašo, kurį bandėte atvaizduoti, identifikuojamo pagal unikalų ID %1.

en: The content available here has been uploaded by users like you, and has not been reviewed by your distributor for functionality or stability.
lt: Čia prieinamą turinį išsiuntė tokie patys naudotojai, kaip ir jūs, todėl jūsų platinamojo paketo platintojas nepatikrino kaip šis turinys veikia funkcionalumo ar stabilumo atžvilgiu.

en: Tiles
lt: Plytelės

en: Icons
lt: Piktogramos

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Detailed Tiles View Mode
lt: Išsamių plytelių rodinio veiksena

en: Icons Only View Mode
lt: Tik piktogramų rodinio veiksena

en: Large Preview View Mode
lt: Didelės peržiūros rodinio veiksena

en: Everything
lt: Visi

en: Updateable
lt: Galimi atnaujinti

[ctx: List option which will set the filter to show everything]
en: Show All Entries
lt: Rodyti visus įrašus

[ctx: List option which will set the filter so only installed items are shown]
en: Show Only Installed Entries
lt: Rodyti tik įdiegtus įrašus

[ctx: List option which will set the filter so only installed items with updates available are shown]
en: Show Only Updateable Entries
lt: Rodyti tik galimus atnaujinti įrašus

en: Recent
lt: Paskiausi

en: Alphabetical
lt: Pagal abėcėlę

en: Downloads
lt: Atsiuntimai

[ctx: List option which will set the sort order to based on when items were most recently updated]
en: Show Most Recent First
lt: Pirmiausia, rodyti paskiausius

[ctx: List option which will set the sort order to be alphabetical based on the name]
en: Sort Alphabetically By Name
lt: Rikiuoti pavadinimus pagal abėcėlę

[ctx: List option which will set the sort order to based on user ratings]
en: Show Highest Rated First
lt: Pirmiausia, su aukščiausiu įvertinimu

[ctx: List option which will set the sort order to based on number of downloads]
en: Show Most Downloaded First
lt: Pirmiausia, rodyti daugiausiai atsisiųstus

en: Upload...
lt: Išsiųsti...

en: Learn how to add your own hot new stuff to this list
lt: Sužinokite kaip pridėti į šį sąrašą savo asmeninius naujus elementus

en: Go to...
lt: Pereiti į...

en: Contribute your own…
lt: Paskelbti viešai savo asmeninį…

[ctx: A text shown beside a busy indicator suggesting that data is being fetched]
en: Loading more…
lt: Įkeliama daugiau…

[ctx: Placeholder title for when a comment has no subject, but does have a rating]
en: <i>(no title)</i>
lt: <i>(be antraštės)</i>

[ctx: The author label in case the comment was written by the author of the content entry the comment is attached to]
en: %1 <i>(author)</i>
lt: %1 <i>(autorius)</i>

[ctx: Title for the page containing a view of the comments for the entry]
en: Comments and Reviews for %1
lt: %1 komentarai ir apžvalgos

[ctx: Title for the item which is checked when all comments should be shown]
en: Show All Comments
lt: Rodyti visus komentarus

[ctx: Title for the item which is checked when only comments which are reviews should be shown]
en: Show Reviews Only
lt: Rodyti tik apžvalgas

[ctx: Title for the item which is checked when comments which are reviews, and their children should be shown]
en: Show Reviews and Replies
lt: Rodyti apžvalgas ir atsakymus

[ctx: The number of times the item has been downloaded]
en: %1 downloads
lt: Atsiuntimų: %1

[ctx: Subheading for the tile view, located immediately underneath the name of the item]
en: By <i>%1</i>
lt: Pagal <i>%1</i>

[ctx: Label for the busy indicator showing an item is being installed OR uninstalled]
en: Working...
lt: Dirbama...

[ctx: Label for the busy indicator showing an item is in the process of being updated]
en: Updating...
lt: Atnaujinama...

[ctx: Label for the busy indicator which should only be shown when the entry has been given some unknown or invalid status.]
en: Invalid or unknown state. <a href="https://bugs.kde.org/enter_bug.cgi?product=frameworks-knewstuff">Please report this to the KDE Community in a bug report</a>.
lt: Neteisinga arba nežinoma būsena. <a href="https://bugs.kde.org/enter_bug.cgi?product=frameworks-knewstuff">Prašome pranešti apie tai KDE bendruomenei pranešime apie klaidą</a>.

[ctx: Label for the busy indicator showing an item is installing]
en: Installing...
lt: Įdiegiama...

[ctx: Title for a dialog box which shows error messages]
en: An Error Occurred
lt: Įvyko klaida

en: Please try again later.
lt: Vėliau bandykite dar kartą.

en: None
lt: Nėra

[ctx: @knewstuff5]
en: Upload New Stuff: %1
lt: Išsiųsti naują elementą: %1

[ctx: A text shown beside a busy indicator suggesting that data is being fetched]
en: Updating information...
lt: Atnaujinama informacija...

[ctx: The name of the KDE Store]
en: KDE Store
lt: KDE parduotuvė

[ctx: An unnamed provider]
en: Your Provider
lt: Jūsų tiekėjas

[ctx: Text for an action which causes the specified website to be opened using the user's system default browser]
en: Open Website: %1
lt: Atverti internetinę svetainę: %1

[ctx: Text for an action which will attempt to send an email using the user's system default email client]
en: Send Email To: %1
lt: Siųsti el. laišką: %1

[ctx: A description of how to upload content to a generic provider]
en: To upload new entries, or to add content to an existing entry on the KDE Store, please open the website and log in. Once you have done this, you will be able to find the My Products entry in the menu which pops up when you click your user icon. Click on this entry to go to the product management system, where you can work on your products .
lt: Norėdami išsiųsti naujus įrašus ar pridėti turinį į KDE parduotuvėje esantį įrašą, apsilankykite internetinėje svetainėje ir prisijunkite. Tai atlikę, meniu, kuris iškyla spustelėjus ant naudotojo piktogramos, galėsite rasti įrašą „Mano produktai“ (angl. My Products). Spustelėkite ant šio įrašo, kad pereitumėte į produktų tvarkymo sistemą, kurioje galėsite dirbti su savo produktais.

[ctx: A description of how to upload content to the KDE Store specifically]
en: To upload new entries, or to add content to an existing entry, please open the provider's website and follow the instructions there. You will likely need to create a user and log in to a product management system, where you will need to follow the instructions for how to add. Alternatively, you might be required to contact the managers of the site directly to get new content added.
lt: Norėdami išsiųsti naujus įrašus ar pridėti turinį į esamą įrašą, apsilankykite tiekėjo internetinėje svetainėje ir sekite ten esančius nurodymus. Veikiausiai, jums teks susikurti naudotoją ir prisijungti prie produktų tvarkymo sistemos, kurioje turėsite vadovautis instrukcijomis apie tai, kaip pridėti įrašą. Priešingu atveju, jums gali tekti tiesiogiai susisiekti su svetainės administratoriais, kad būtų pridėtas naujas turinys.

[ctx: An informational message which is shown to inform the user they are not authorized to use GetHotNewStuff functionality]
en: You are not authorized to Get Hot New Stuff. If you think this is in error, please contact the person in charge of your permissions.
lt: Jūs nesate įgalioti gauti karštus naujus elementus. Jeigu manote, kad tai klaida, susisiekite su asmeniu, atsakančiu už jūsų leidimus.

[ctx: Knewstuff5]
en: Back
lt: Atgal

[ctx: Knewstuff5]
en: Popular
lt: Populiarūs

[ctx: Knewstuff5]
en: Featured
lt: Pasižymėję

[ctx: Knewstuff5]
en: Restart
lt: Paleisti iš naujo

[ctx: Knewstuff5]
en: New
lt: Nauja

[ctx: Knewstuff5]
en: Home
lt: Pradžia

[ctx: Knewstuff5]
en: Shelf
lt: Stalčius

[ctx: Knewstuff5]
en: Up
lt: Aukštyn

[ctx: Knewstuff5]
en: Recommended
lt: Rekomenduojami

[ctx: Knewstuff5]
en: Subscriptions
lt: Prenumeratos

[ctx: Knewstuff5]
en: All Entries
lt: Visi įrašai

[ctx: Knewstuff5]
en: Search Preset: %1
lt: Išankstinė paieškos parinktis: %1

en: The KNSRC file you want to show. If none is passed, you will be presented with a dialog which lets you switch between all the config files installed into the systemwide knsrc file location
lt: KNSRC failas, kurį norite rodyti. Jei nebus perduotas nei vienas failas, jums bus pateiktas dialogas, leidžiantis perjungti tarp visų konfigūracijos failų, įdiegtų į knsrc failų vietą sistemos mastu

en: A kns url to show information from. The format for a kns url is kns://knsrcfile/providerid/entryid
    'knsrcfile'
    is the name of a knsrc file as might be passed directly through this tool's knsrcfile argument
    'providerid'
    is the hostname of the provider the entry should exist on
    'entryid'
    is the unique ID of an entry found in the provider specified by the knsrc file.
     An example of such a url is kns://peruse.knsrc/api.kde-look.org/1316714
lt: Kns url iš kurio rodyti informaciją. Kns url formatas yra kns://knsrcfailas/tiekėjoid/įrašoid
    „knsrcfailas“
    yra knsrc failo pavadinimas, kuris gali būti tiesiogiai perduotas per šio įrankio knsrcfile argumentą
    „tiekėjoid“
    yra tiekėjo serveris, kuriame turėtų būti įrašas
    „įrašoid“
    yra unikalus įrašo ID, kurį galima rasti knsrc failo nurodytame tiekėjuje.
     Tokio url pavyzdys yra kns://peruse.knsrc/api.kde-look.org/1316714

en: Details for %1
lt: Išsamiau apie %1

en: Changelog:
lt: Keitinių žurnalas:

[ctx: A link to the description of this Get Hot New Stuff item]
en: Homepage
lt: Pagrindinis puslapis

[ctx: A link to make a donation for a Get Hot New Stuff item (opens a web browser)]
en: Make a donation
lt: Paaukoti

[ctx: A link to the knowledgebase (like a forum) (opens a web browser)]
en: Knowledgebase (no entries) | Knowledgebase (%1 entries)
lt[0]: Žinių bazė (nėra įrašų)
lt[1]: Žinių bazė (%1 įrašai)
lt[2]: Žinių bazė (%1 įrašų)
lt[3]: Žinių bazė (%1 įrašas)

[ctx: Tooltip for a link in a dialog]
en: Opens in a browser window
lt: Atveria naršyklės lange

en: Rating: %1%
lt: Įvertinimas: %1%

[ctx: Show the size of the file in a list]
en: <br />Size: %1
lt: <br />Dydis: %1

[ctx: Show the author of this item in a list]
en: By <i>%1</i>
lt: Pagal <i>%1</i>

[ctx: fan as in supporter]
en: 1 fan | %1 fans
lt[0]: %1 fanas
lt[1]: %1 fanai
lt[2]: %1 fanų
lt[3]: %1 fanas

en: 1 download | %1 downloads
lt[0]: 1 atsiuntimas
lt[1]: %1 atsiuntimai
lt[2]: %1 atsiuntimų
lt[3]: %1 atsiuntimas

en: Loading Preview
lt: Įkeliama peržiūra

en: Details
lt: Išsamiau

en: Updating
lt: Atnaujinama

en: Install Again
lt: Įdiegti dar kartą

[ctx: Show the size of the file in a list]
en: <p>Size: %1</p>
lt: <p>Dydis: %1</p>

[ctx: @action:button]
en: Yes
lt: Taip

[ctx: @action:button]
en: No
lt: Ne
