kdelibs4 - en to mai translation catalogue (48 entries)

en: You are now a fan.
mai: अहाँ एकटा प्रशसंक छी

en: Download New Stuff...
mai: टटका सामग्री डाउनलोड करू...

en: Initializing
mai: आरँभीकरण

en: Re: %1
mai: जवाब: %1

en: Installing
mai: संस्थापित कए रहल अछि

en: Invalid item.
mai: अवैध मद.

en: <qt>Enter passphrase for key <b>0x%1</b>, belonging to<br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>
mai: <qt>कुंजी <b>0x%1</b> क' लेल पासफ्रेस भरू, सँ सम्बद्ध<br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>

en: Key used for signing:
mai: हस्ताक्षर करब क' लेल उपयोग कुंजी:

en: Select Signing Key
mai: हस्ताक्षर कुँजी चुनू

en: Get Hot New Stuff
mai: नवीन टटका चीज प्राप्त करू

[ctx: Program name followed by 'Add On Installer']
en: %1 Add-On Installer
mai: %1 एड-ऑन इंस्टालर

en: Timeout. Check Internet connection.
mai: टाइमआउट. इंटरनेट कनेक्शन जाँचू.

en: Server: %1
mai: सर्वरः %1

en: <br />Provider: %1
mai: <br />देनिहार: %1

en: <br />Version: %1
mai: <br />संस्करण: %1

en: Provider information
mai: देनिहारक जानकारी

en: Could not install %1
mai: %1 केँ संस्थापित  नहि कएल जाए सकल

en: Get Hot New Stuff!
mai: नवीन टटका माल प्राप्त करू!

en: Icons view mode
mai: चिह्न दृश्य केवल

en: Details view mode
mai: विभाजित दृश्य मोड

en: All Providers
mai: सभ देनिहार

en: All Categories
mai: सभ श्रेणीसभ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_providerLabel)
en: Provider:
mai: देनिहार

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_categoryLabel)
en: Category:
mai: श्रेणी

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mostDownloadsRadio)
en: Most downloads
mai: अधिकतम डाउनलोड्स

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, newestRadio)
en: Newest
mai: नवीनतम

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ratingRadio)
en: Rating
mai: दर

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, installedRadio)
en: Installed
mai: संस्थापित

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, orderLabel)
en: Order by:
mai: एकर द्वारा आर्डर:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Search:
mai: खोजू:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Author:
mai: लेखक:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton)
en: Update
mai: अद्यतन

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, uninstallButton)
en: Uninstall
mai: विसंस्थापित करू

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, becomeFanButton)
en: Become a Fan
mai: एकटा प्रशंसक बनू

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install
mai: संस्थापित करू

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, buttonReset)
en: Reset
mai: रिसेट करू

en: Icons
mai: प्रतीक

en: Changelog:
mai: चेंजलॉग:

[ctx: A link to the description of this Get Hot New Stuff item]
en: Homepage
mai: मुख्य पृष्ठ

[ctx: A link to make a donation for a Get Hot New Stuff item (opens a web browser)]
en: Make a donation
mai: दान दिअ'

[ctx: Tooltip for a link in a dialog]
en: Opens in a browser window
mai: ब्राउजर विंडोमे खोलैछ

en: Rating: %1%
mai: दर: %1%

[ctx: fan as in supporter]
en: 1 fan | %1 fans
mai[0]: 1 फैन
mai[1]: %1 फैन

en: 1 download | %1 downloads
mai[0]: 1 डाउनलोड
mai[1]: %1 डाउनलोड

en: Loading Preview
mai: पूर्वावलोकन लोड कएल जाए रहल अछि

en: Details
mai: विवरण

en: Updating
mai: अद्यतन कए रहल अछि

en: Install Again
mai: फेर संस्थापित करू
