kdelibs4 - en to ms translation catalogue (48 entries)

en: Your account balance is too low:
    Your balance: %1
    Price: %2
ms: Baki akaun anda terlalu rendah:
    Baki anda: %1
    Harga: %2

en: You are now a fan.
ms: Anda sekarang adalah peminat.

en: Download New Stuff...
ms: Muatturun Barangan Baru...

en: Could not load get hot new stuff providers from file: %1
ms: Tidak dapat memuatkan penyedia dapatkan barangan terbaru dari fail: %1

en: Loading of providers from file: %1 failed
ms: Memuatkan senarai penyedia dari fail: %1 gagal

en: Installing
ms: Memasang

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and retrieve the available keys. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
ms: <qt>Tidak dapat mula <i>gpg</i> dan dapatkan semula kekunci yang ada. Pastikan <i>gpg</i> dipasang, jika tidak, pengesahan sumber yang dimuat turun tidak dapat dilakukan.</qt>

en: <qt>Enter passphrase for key <b>0x%1</b>, belonging to<br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>
ms: <qt>Masukkan frasa laluan untuk kekunci <b>0x%1</b>, milik kepada<br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and check the validity of the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
ms: <qt>Tidak dapat mula <i>gpg</i> dan semak kesahihan fail. Pastikan <i>gpg</i> dipasang, jika tidak pengesahan sumber yang dimuat turun tidak dapat dilakukan.</qt>

en: Key used for signing:
ms: Kekunci digunakan untuk menandatangan:

en: Select Signing Key
ms: Pilih Kekunci Tandatangan

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and sign the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise signing of the resources will not be possible.</qt>
ms: <qt>Tidak dapat mula <i>gpg</i> dan tandatangan fail. Pastikan <i>gpg</i> dipasang, jika tidak, tandatangan sumber tidak dapat dilakukan.</qt>

en: Get Hot New Stuff
ms: Dapatkan Bahan Baru yang Hebat

[ctx: Program name followed by 'Add On Installer']
en: %1 Add-On Installer
ms: Pemasang Penambah %1

en: Timeout. Check Internet connection.
ms: Had masa tamat. Periksa sambungan Internet.

en: Server: %1
ms: Pelayan: %1

en: <br />Provider: %1
ms: <br />Penyedia: %1

en: <br />Version: %1
ms: <br />Versi: %1

en: Provider information
ms: Maklumat penyedia

en: Could not install %1
ms: Tidak dapat memasang %1

en: Get Hot New Stuff!
ms: Dapatkan Bahan Baru yang Hebat!

en: Icons view mode
ms: Mod lihat ikon

en: Details view mode
ms: Mod lihat terperinci

en: All Providers
ms: Semua Penyedia

en: All Categories
ms: Semua Kategori

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_providerLabel)
en: Provider:
ms: Penyedia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_categoryLabel)
en: Category:
ms: Kategori:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mostDownloadsRadio)
en: Most downloads
ms: Muatturun terbanyak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, newestRadio)
en: Newest
ms: Terbaru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ratingRadio)
en: Rating
ms: Kadaran

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, installedRadio)
en: Installed
ms: Telah dipasang

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, orderLabel)
en: Order by:
ms: Susunan dengan:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Search:
ms: Cari:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Author:
ms: Penulis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton)
en: Update
ms: Kemaskini

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, uninstallButton)
en: Uninstall
ms: Nyahpasang

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, becomeFanButton)
en: Become a Fan
ms: Jadi Peminat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install
ms: Pasang

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, buttonReset)
en: Reset
ms: Set semula

en: Icons
ms: Ikon

en: Details for %1
ms: Perincian untuk %1

en: Changelog:
ms: Log perubahan:

[ctx: A link to the description of this Get Hot New Stuff item]
en: Homepage
ms: Laman Web

en: Rating: %1%
ms: Nilaian: %1

[ctx: Show the author of this item in a list]
en: By <i>%1</i>
ms: Oleh <i>%1</i>

en: Loading Preview
ms: Memuatkan Prapapar

en: Details
ms: Terperinci

en: Updating
ms: Mengemaskini
