kdelibs4 - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and retrieve the available keys. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
ne: <qt> <i>gpg</i> सुरु गर्न र उपलब्ध कुञ्जी फेरि प्राप्त गर्न सकिँदैन । <i>gpg</i> स्थापना भएकोमा निश्चित हुनुहोस्, अन्यथा डाउनलोड गरिएका संसाधनको वैधता सम्भव हुँदैन ।</qt>

en: <qt>Enter passphrase for key <b>0x%1</b>, belonging to<br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>
ne: <qt><br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br /> सँग सम्बन्धित <b>0x%1</b> कुञ्जीका लागि पासफ्रेज प्रविष्ट गर्नुहोस् :</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and check the validity of the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
ne: <qt> <i>gpg</i> सुरु गर्न सकिँदैन र फाइलको वैधता जाँच गर्न सकिँदैन । <i>gpg</i> स्थापीत भएकोमा निश्चित हुनुहोस्, अन्यथा डाउनलोड गरिएको संसाधनको वैधता जाँच सम्भव हुदैन ।</qt>

en: Key used for signing:
ne: हस्ताक्षरका लागि प्रयोग गरिने कुञ्जी:

en: Select Signing Key
ne: हस्ताक्षर कुञ्जी चयन गर्नुहोस्

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and sign the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise signing of the resources will not be possible.</qt>
ne: <qt> <i>gpg</i> सुरु गर्न र फाइल हस्ताक्षर गर्न सकिँदैन । <i>gpg</i> स्थापना भएकोमा निश्चित हुनुहोस्, अन्यथा संसाधनको हस्ताक्षर सम्भव हुदैन ।</qt>

en: Server: %1
ne: सर्भर: %1

en: Provider information
ne: प्रदायक सूचना

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mostDownloadsRadio)
en: Most downloads
ne: धेरै डाउनलोड

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Search:
ne: खोजी:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Author:
ne: लेखक:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton)
en: Update
ne: अद्यावधिक गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, uninstallButton)
en: Uninstall
ne: विस्थापन गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install
ne: स्थापना गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, buttonReset)
en: Reset
ne: फेरि सेट गर्नुहोस्

en: Icons
ne: प्रतिमा

en: Details
ne: विवरण
