kdelibs4 - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and retrieve the available keys. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
oc: <qt>Impossible d'amodar <i>gpg</i> per i recuperar la tièra de las claus disponiblas. Asseguratz-vos que lo programa <i>gpg</i> es installat, siquenon la verificacion de las ressorsas telecargadas serà pas possibla.</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and check the validity of the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
oc: <qt>Impossible d'amodar <i>gpg</i> per verificar la validitat d'aqueste fichièr. Asseguratz-vos que lo programa <i>gpg</i> es installat, siquenon la verificacion de las ressorsas telecargadas serà pas possibla.</qt>

en: Key used for signing:
oc: Clau utilizada per signar :

en: Select Signing Key
oc: Cauisissètz la clau de signatura

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and sign the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise signing of the resources will not be possible.</qt>
oc: <qt>Impossible d'amodar <i>gpg</i> per signar lo fichièr. Asseguratz-vos que lo programa <i>gpg</i> es installat, siquenon la signatura de las ressorsas serà pas possibla.</qt>

en: Get Hot New Stuff
oc: Recuperar de novetats

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Author:
oc: Autor :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton)
en: Update
oc: Actualizar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, uninstallButton)
en: Uninstall
oc: Desinstallar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install
oc: Installar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, buttonReset)
en: Reset
oc: Reinicializar

en: Icons
oc: Icònas

en: Details
oc: Detalhs
