kdelibs4 - en to or translation catalogue (19 entries)

en: <qt>Enter passphrase for key <b>0x%1</b>, belonging to<br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>
or: <qt>କି ପାଇଁ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ଭରଣ କରନ୍ତୁ <b>0x%1</b>, <br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt> ର ଅଂଶଭୁକ୍ତ ଅଟେ

en: Key used for signing:
or: ହସ୍ତାକ୍ଷର ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର ହେଉଥିବା କି:

en: Select Signing Key
or: ହସ୍ତାକ୍ଷର କି ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: Get Hot New Stuff
or: ନୂତନ ଉପାଦାନ ଗ୍ରହଣକରନ୍ତୁ

[ctx: Program name followed by 'Add On Installer']
en: %1 Add-On Installer
or: %1 ଅତିରିକ୍ତ ସ୍ଥାପନକାରୀ

en: Server: %1
or: ସର୍ଭର: %1

en: <br />Provider: %1
or: <br />ପ୍ରଦାତା: %1

en: <br />Version: %1
or: <br />ସଂସ୍କରଣ: %1

en: Provider information
or: ସୂଚନା ପ୍ରଦାତା

en: Could not install %1
or: %1କୁ ସ୍ଥାପନ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Get Hot New Stuff!
or: ନୂତନ ଉପାଦାନ ଗ୍ରହଣକରନ୍ତୁ!

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Author:
or: ଲେଖକ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton)
en: Update
or: ଅଦ୍ୟତନ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, uninstallButton)
en: Uninstall
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install
or: ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, buttonReset)
en: Reset
or: ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: Icons
or: ଚିତ୍ରସଂକେତ

en: Loading Preview
or: ପ୍ରାକଦର୍ଶନ ଧାରଣ କରୁଅଛି

en: Details
or: ବିସ୍ତ୍ରୁତ ବିବରଣୀ
