kdelibs4 - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Re: %1
ps: %1 بيا:

en: Key used for signing:
ps: :هغه کيلۍ چې د نښونې لپاره کارول کيږي

en: Select Signing Key
ps: د نښونې کيلۍ وټاکﺉ

en: Get Hot New Stuff
ps: نوي سره شيان ترلاسه کړﺉ

[ctx: Program name followed by 'Add On Installer']
en: %1 Add-On Installer
ps: پر-زياتووني لګاند %1

en: Server: %1
ps: %1 :پالنګر

en: <br />Provider: %1
ps: <br />%1 برابروونی:

en: <br />Version: %1
ps: <br />%1 نسخه:

en: Provider information
ps: د برابرووني خبرتياوې

en: Could not install %1
ps: نه شي لګولی %1

en: Get Hot New Stuff!
ps: نوي سره شيان ترلاسه کړﺉ!

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Author:
ps: :ليکوال

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton)
en: Update
ps: اوسمهالول

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, uninstallButton)
en: Uninstall
ps: نالګول

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install
ps: لګول

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, buttonReset)
en: Reset
ps: بياټاکل

en: Icons
ps: انځورنونه

en: Loading Preview
ps: مخکوت لېښل کيږي

en: Details
ps: خبرتياوې
