kdelibs4 - en to se translation catalogue (72 entries)

[ctx: the price of a download item, parameter 1 is the currency, 2 is the price]
en: This item costs %1 %2.
    Do you want to buy it?
se: Gálvu máksá %1 %2
    Háliidatgo oastit dan?

en: Your account balance is too low:
    Your balance: %1
    Price: %2
se: Dus lea menddo unnán du konttus:
    Saldo lea: %1
    Haddi lea: %2

[ctx: voting for an item (good/bad)]
en: Your vote was recorded.
se: Du jienasteapmi registrerejuvvui.

en: You are now a fan.
se: Dál don liikot dása.

en: Too many requests to server. Please try again in a few minutes.
se: Menddo máŋga jearaldaga bálvái. Geahččal fas moadde minuhta geahčen.

en: Unknown Open Collaboration Service API error. (%1)
se: Amas API-meattáhus rabas ovttasbargobálvalusain (%1)

en: Download New Stuff...
se: Viečča ođđa, somás tiŋggaid …

en: Initializing
se: Vuolgimin johtui

en: Configuration file is invalid: "%1"
se: Heivehusfiila ii gusto: «%1»

en: Use
se: Geavat

en: Loading provider information
se: Viežžamin skáhppojeaddjidieđuid

en: Could not load get hot new stuff providers from file: %1
se: Ii gávdnan hot-new-stuff-skáhppojeddjiid «%1»-fiillas

en: Loading data
se: Viežžamin dataid

en: Loading data from provider
se: Viežžamin dataid skáhppojeaddjis

en: Loading of providers from file: %1 failed
se: Ii gávdnan skáhppojeddjiid «%1»-fiillas

en: Re: %1
se: Daga ođđasit: %1

en: Installing
se: Sajáiduhttimin

en: Loading one preview | Loading %1 previews
se[0]: Viežžamin ovdačájeheami
se[1]: Viežžamin %1 ovdačájeheami

en: Invalid item.
se: Gustohis mearkkuš.

en: Download of item failed: no download URL for "%1".
se: Ii sáhttán viežžat merkoša: «%1» ii leat liŋkka vieččahahtti fiilii.

en: Download of "%1" failed, error: %2
se: Ii sáhttán viežžat «%1», meattáhus: %2

en: Could not install "%1": file not found.
se: Ii sáhttán sajáiduhttit «%1». Fiila ii gávdnon.

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and retrieve the available keys. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
se: <qt>Ii sáhte álggahit <i>gpg</i> ja viežžat olámuttus čoavdagiid. Dárkkis ahte <i>gpg</i> lea sajáiduhtton, muđui ii leat vejolaš verifiseret vižžon resurssaid.</qt>

en: <qt>Enter passphrase for key <b>0x%1</b>, belonging to<br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>
se: <qt>Čális beassansáni <b>0x%1</b> ovddas, mii gullá <br /><i>%2&lt;%3&gt;:ii</i><br />:</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and check the validity of the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
se: <qt>Ii sáhte álggahit <i>gpg</i> ja iskat jus fiila gusto. Dárkkis ahte <i>gpg</i> lea sajáiduhtton, muđuid ii leat vejolaš iskat jus vižžon resurssat gustot.</qt>

en: Key used for signing:
se: Čoavdda mainna vuolláičállit:

en: Select Signing Key
se: Vállje čoavdaga mainna vuolláičállit

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and sign the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise signing of the resources will not be possible.</qt>
se: <qt>Ii sáhte álggahit <i>gpg</i> ja vuolláičállit fiilla. Dárkkis ahte <i>gpg</i> lea sajáiduhtton, muđuid ii leat vejolaš vuolláičállit resurssa.</qt>

en: Get Hot New Stuff
se: Viečča ođđa, somás tiŋggaid

[ctx: Program name followed by 'Add On Installer']
en: %1 Add-On Installer
se: %1-lasáhussajáiduhtti

en: Timeout. Check Internet connection.
se: Áigemearremeattáhus. Dárkkis interneahtaoktavuođa.

en: Server: %1
se: Bálvá: %1

en: <br />Provider: %1
se: <br /> Fálli: %1

en: <br />Version: %1
se: <br /> Veršuvdna: %1

en: Provider information
se: Dieđuid lágideaddjis

en: Could not install %1
se: Ii sáhttán sajáiduhttit «%1»

en: Get Hot New Stuff!
se: Viečča ođđa, somás tiŋggaid!

en: Icons view mode
se: Govaščájehanmodus

en: Details view mode
se: Bienalaš čájehanmodus

en: All Providers
se: Buot skáhppojeaddjit

en: All Categories
se: Buot kategoriijat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_providerLabel)
en: Provider:
se: Fálli:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_categoryLabel)
en: Category:
se: Kategoriija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mostDownloadsRadio)
en: Most downloads
se: Eanemus vižžon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, newestRadio)
en: Newest
se: Ođđamus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ratingRadio)
en: Rating
se: Árvoortnet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, installedRadio)
en: Installed
se: Sajáiduhtton

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, orderLabel)
en: Order by:
se: Sortere dán bokte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Search:
se: Oza:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Author:
se: Čálli:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton)
en: Update
se: Ođasmahte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, uninstallButton)
en: Uninstall
se: Váldde eret

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, becomeFanButton)
en: Become a Fan
se: Liiko dása

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install
se: Sajáiduhte

[ctx: @action:inmenu]
en: More
se: Eanet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, buttonMoveDown)
en: Move down
se: Sirdde vulos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, buttonMoveUp)
en: Move up
se: Sirdde bajás

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, buttonReset)
en: Reset
se: Máhcat

en: Details for %1
se: %1-bienat

en: Changelog:
se: Rievdadusčielggadus:

[ctx: A link to the description of this Get Hot New Stuff item]
en: Homepage
se: Ruovttosiidu

[ctx: A link to make a donation for a Get Hot New Stuff item (opens a web browser)]
en: Make a donation
se: Skeŋke ruđaid

[ctx: A link to the knowledgebase (like a forum) (opens a web browser)]
en: Knowledgebase (no entries) | Knowledgebase (%1 entries)
se[0]: Máhttodiehtovuođđo (eai leat merkošat)
se[1]: Máhttodiehtovuođđu (%1 merkoša)

[ctx: Tooltip for a link in a dialog]
en: Opens in a browser window
se: Rahpá web-logana

en: Rating: %1%
se: Árvoortnet: %1%

[ctx: Show the author of this item in a list]
en: By <i>%1</i>
se: <i>%1</i> lea ráhkadan dan

[ctx: fan as in supporter]
en: 1 fan | %1 fans
se[0]: 1 čuvvojeaddji
se[1]: %1 čuvvojeaddji

en: 1 download | %1 downloads
se[0]: Okta viežžan
se[1]: %1 viežžama

en: Loading Preview
se: Viežžamin ovdačájeheami

en: Details
se: Bienat

en: Updating
se: Ođasmahttimin

en: Install Again
se: Sajáiduhte fas
