kdelibs4 - en to si translation catalogue (39 entries)

en: Your account balance is too low:
    Your balance: %1
    Price: %2
si: ඔබේ ගිණුම් ශේෂය ඉතා අවමයි:
    ඔබේ ශේෂ්‍ය: %1
    මිළ: %2

en: Error initializing provider.
si: සැපසුම ඇරඹීම දෝෂ සහිතයි.

en: Loading data from provider
si: සැපයුම මඟින් දත්ත පූරණය කරමින්

en: Re: %1
si: යළි: %1

en: Download of "%1" failed, error: %2
si: "%1" බාගැනීම අසමත් විය, දෝෂය: %2

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and retrieve the available keys. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
si: <qt><i>gpg</i> ආරම්භ කර ප්‍රයෝජනයට ගත හැකි යතුරු සොයා ලබා ගැනීමට නොහැක. <i>gpg</i> ස්ථාපනය කර ඇති බවට සහතික කරන්න, එසේ නොවේ නම් බාගත කළ සම්පත් තහවුරු කිරීමට හැකියාවක් නොලැබෙනු ඇත.</qt>

en: <qt>Enter passphrase for key <b>0x%1</b>, belonging to<br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>
si: <qt><br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />ට අයත් <b>0x%1</b> යතුර සඳහා අවසර වාක්‍ය ඛණ්ඩය ඇතුල් කරන්න:</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and check the validity of the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
si: <qt><i>gpg</i> ආරම්භ කර ගොනුවේ වලංගුබව පරීක්ෂාකළ නොහැක. <i>gpg</i> ස්ථාපනය කර ඇති බවට සහතික කරන්න, එසේ නොවේ නම් බාගත කළ සම්පත් තහවුරු කිරීමට හැකියාවක් නොලැබෙනු ඇත.</qt>

en: Key used for signing:
si: අත්සන් කිරීමට භාවිතා කළ යතුර:

en: Select Signing Key
si: අත්සන් කරන යතුර තෝරන්න

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and sign the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise signing of the resources will not be possible.</qt>
si: <qt><i>gpg</i> ආරම්භ කර ගොනුව අත්සන් කිරීමට නොහැක. <i>gpg</i> ස්ථාපනය කර ඇති බවට සහතික කරන්න, එසේ නොවේ නම් සම්පත් අත්සන් කිරීමට හැකියාවක් නොලැබෙනු ඇත.</qt>

en: Get Hot New Stuff
si: උණුඋණුවේ නවතම දේ ගන්න

[ctx: Program name followed by 'Add On Installer']
en: %1 Add-On Installer
si: %1 ඇඩෝන ස්ථාපකය

en: Server: %1
si: සේවාදායකය: %1

en: <br />Provider: %1
si: <br />ප්‍රතිපාදක: %1

en: <br />Version: %1
si: <br />වෙළුම: %1

en: Provider information
si: ප්‍රතිපාදක තොරතුරු

en: Could not install %1
si: %1 ස්ථාපනය කළ නොහැකි විය

en: Get Hot New Stuff!
si: උණුඋණුවේ නවතම දේ ගන්න!

en: Icons view mode
si: අයිකන පෙනෙන ආකාරය

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_providerLabel)
en: Provider:
si: ප්‍රතිපාදක:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_categoryLabel)
en: Category:
si: ප්‍රභේදය:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mostDownloadsRadio)
en: Most downloads
si: වැඩිම බාගැනීම්

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, newestRadio)
en: Newest
si: නවතම

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ratingRadio)
en: Rating
si: ඇගැයුම

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, installedRadio)
en: Installed
si: ස්ථාපනය

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, orderLabel)
en: Order by:
si: පිළිවෙල:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Search:
si: සොයන්න:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Author:
si: කතෘ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton)
en: Update
si: යාවත්කාලීන

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, uninstallButton)
en: Uninstall
si: අස්ථාපනය

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, becomeFanButton)
en: Become a Fan
si: රසිකයෙක් වන්න

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install
si: ස්ථාපනය

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, buttonReset)
en: Reset
si: මුල්ම තත්වයට සකසන්න

en: Icons
si: අයිකන

[ctx: A link to the knowledgebase (like a forum) (opens a web browser)]
en: Knowledgebase (no entries) | Knowledgebase (%1 entries)
si[0]: දැණුම් ගබඩාව (ඇතුළත් කිරීම් නැත)
si[1]: දැණුම් ගබඩාව (ඇතුළත් කිරීම් %1)

[ctx: fan as in supporter]
en: 1 fan | %1 fans
si[0]: රසිකයින් 1
si[1]: රසිකයින් %1

en: Loading Preview
si: පූර්‍වදසුන පූර්‍ණය වෙමින්

en: Details
si: විස්තර
