kdelibs4 - en to uz translation catalogue (12 entries)

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and retrieve the available keys. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
uz: <qt><i>Gpg</i> yordamida mavjud kalitlarning roʻyxatini aniqlab boʻlmadi. <i>Gpg</i> dasturi oʻrnatilganligiga ishonch hosil qiling aks holda, yozib olingan faylning haqiqiyligini tekshirib boʻlmaydi.</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and check the validity of the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
uz: <qt><i>Gpg</i> yordamida faylning haqiqiyligini tekshirib boʻlmadi. <i>Gpg</i> dasturi oʻrnatilganligiga ishonch hosil qiling aks holda, yozib olingan faylning haqiqiyligini tekshirib boʻlmaydi.</qt>

en: Key used for signing:
uz: Imzolash uchun kalitlar:

en: Select Signing Key
uz: Imzo qoʻyish uchun kalitni tanlang

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and sign the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise signing of the resources will not be possible.</qt>
uz: <qt>Faylga imzo qoʻyish uchun <i>gpg</i> dasturini ishga tushirib boʻlmadi. <i>Gpg</i> dasturi oʻrnatilganligiga ishonch hosil qiling aks holda, imzolashni iloji boʻlmaydi.</qt>

en: <br />Version: %1
uz: <br />Versiya: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Author:
uz: Muallif:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton)
en: Update
uz: Yangilash

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install
uz: Oʻrnatish

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, buttonReset)
en: Reset
uz: Tiklash

en: Icons
uz: Nishonchalar

en: Details
uz: Tafsilotlar
