kdelibs4 - en to uz@cyrillic translation catalogue (14 entries)

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and retrieve the available keys. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
uz@cyrillic: <qt><i>Gpg</i> ёрдамида мавжуд калитларнинг рўйхатини аниқлаб бўлмади. <i>Gpg</i> дастури ўрнатилганлигига ишонч ҳосил қилинг акс ҳолда, ёзиб олинган файлнинг ҳақиқийлигини текшириб бўлмайди.</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and check the validity of the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
uz@cyrillic: <qt><i>Gpg</i> ёрдамида файлнинг ҳақиқийлигини текшириб бўлмади. <i>Gpg</i> дастури ўрнатилганлигига ишонч ҳосил қилинг акс ҳолда, ёзиб олинган файлнинг ҳақиқийлигини текшириб бўлмайди.</qt>

en: Key used for signing:
uz@cyrillic: Имзолаш учун калитлар:

en: Select Signing Key
uz@cyrillic: Имзо қўйиш учун калитни танланг

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and sign the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise signing of the resources will not be possible.</qt>
uz@cyrillic: <qt>Файлга имзо қўйиш учун <i>gpg</i> дастурини ишга тушириб бўлмади. <i>Gpg</i> дастури ўрнатилганлигига ишонч ҳосил қилинг акс ҳолда, имзолашни иложи бўлмайди.</qt>

en: Server: %1
uz@cyrillic: Сервер: %1

en: <br />Version: %1
uz@cyrillic: <br />Версия: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Author:
uz@cyrillic: Муаллиф:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton)
en: Update
uz@cyrillic: Янгилаш

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, uninstallButton)
en: Uninstall
uz@cyrillic: Олиб ташлаш

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install
uz@cyrillic: Ўрнатиш

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, buttonReset)
en: Reset
uz@cyrillic: Тиклаш

en: Icons
uz@cyrillic: Нишончалар

en: Details
uz@cyrillic: Тафсилотлар
